جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۰Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد»

خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس مجمع ملی تشکل های جوانان طی دیدار با معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) از راه اندازی مراکز نیکوکاری و کارآفرینی به همت تشکل های جوانان کشور خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان لرستان گفت: کارگاه های آموزشی فنی و حرفه ای کمیته امداد بر اساس استعداد، علاقه و نیاز بازار کار برای مددجویان برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان گفت: مددجویان کردستانی سال گذشته 484 تخته فرش به متراژ یک هزار و 83 متر مربع تولید کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: سال گذشته برای مددجوی تحت حمایت در استان ایجاد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۸    
قزوین – ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: چهار هزار و 900 مددجوی قزوینی در سال گذشته از خدمات آموزشی کمیته امداد امام خمینی (ره) بهره مند شده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت بالای فضای مجازی و بستر وب در پیشبرد اهداف و برنامه های اشتغال این نهاد، گفت: در سال 99 محصولات و تولیدات شغلی 500 مددجوی کرمانشاهی در فضای مجازی و شبکه های اینترنتی بازاریابی و فروخته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۲    
قزوین – ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: 205 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال مددجویان این نهاد در سطح این استان پیش بینی شده است که امیدواریم به صورت کامل محقق شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد البرز اعلام کرد: این استان با پرداخت 120 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه و ایجاد بیش از هشت هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت رتبه سوم کشور را به دست آورد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مرکزی_ معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: در سال گذشته تعداد 1032 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از طریق کاریابی مشغول به کار شدند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۰۰    
حجت الله عبدالملکی، اقتصاددان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مدعی شده است که دولت با ارزپاشی به میزان 300 میلیون دلار می تواند قیمت دلار را به کمتر از 15 هزار تومان رسانده و دو ماه در همان سطح نگه دارد. تامین این مبلغ برای بانک مرکزی از آب خوردن آسان تر است ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته، 2056 مترمربع فرش و گلیم توسط مددجویان این نهاد تولید و به بازار عرضه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد 300 هزار فرصت شغلی برای مددجویان درسال 1400 خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: سال گذشته پنج هزار و 500 نفر از مددجویان زیرپوشش این نهاد با دریافت تسهیلات اشتغال صاحب شغل شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور اجرای طرح انقلاب اقتصادی است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۷:۵۹    
یک اقتصاددان گفت: لازم است آن چارچوب ضد تولید و خام فروشی که قبل از انقلاب، آمریکایی ها طراحی کرده بودند از بین برود و برای این مهم به انقلابی در عرصه اقتصاد نیاز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره): در سه سال و نیم گذشته 730 هزار شغل مستقیم توسط کمیته امداد ایجاد شد که این رقم یک سوم کل اشتغال، کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از هدف گذاری 300 هزار فرصت شغلی در کشور برای سال 1400 خبر داد و گفت: دولت سیزدهم باید به فکر انقلاب اقتصادی در کشور باشد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 11 ماهه سال جاری بیش از 117 میلیارد و 415 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به سه هزار و 314 نیازمند پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان از پرداخت 166 میلیارد تومان تسهیلات و ایجاد اشتغال برای 5500 مددجوی کردستانی طی امسال خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان از بافت و تولید 913 متر فرش توسط مددجویان کردستانی در 11 ماهه امسال خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 506 مددجوی این نهاد در زمینه ارائه خدمات فعالیت اقتصادی خود را آغاز کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به اجرای بیش از 5 هزار طرح اشتغال زایی ویژه مددجویان گفت: برای اجرای این طرح ها 166 میلیارد تومان پرداخت شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۶    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد امسال 18 هزار شغل را به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده است. که در بخش اشتغال های مستقیم و در مقایسه با سال گذشته 25 درصد رشد را شاهد بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خراسان جنوبی تعداد خانوار های خودکفا شده از آغاز امسال در استان را 498 خانوار اعلام کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی از اجرای سه هزار و 527 طرح اشتغال زایی از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سید رضا حسینی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی در گفت وگو با خ برنگار خاورستان، با اشاره به فرمایشی از مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "مجموعه ای که برای اشتغال در کشور کار می کند، باید مثل اتاق جنگ دوران دفاع مقدس که شب و روز نمی شناخت ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۵    
هفته گذشته وقتی محمد امید، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و حجت ا... عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره)، روبان قرمز افتتاح نمایشگاه صنایع روستادوست را بریدند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه از ابتدای سال 260 هزار و 499 شغل ایجاد شده است، گفت: برای سال 1400 هم برنامه ریزی کرده ایم تا 300 هزار شغل ایجاد کنیم.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از برگزاری جشن ایجاد 1400 فرصت شغلی برای بانوان استان سمنان خبر داد و گفت: این جشن روز دوشنبه هجدهم اسفند ساعت 10 الی 12در سالن یادگارم امام خمینی ( ره) استانداری سمنان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت : بر اساس تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بسیج سازندگی کشور در سال آینده تعداد 400 فرصت شغلی برای مددجویان ایلامی ایجاد خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۳    
سومین مجمع جهادگران استان ایلام با حضور سردار زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور، عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور، جانشین سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در محل مجتمع لاله برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۰    
گروه استان ها معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور در ادامه گفت: با اجرای 400 پروژه محرومیت زدایی در استان ایلام بیش از 14 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: : بر اساس تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بسیج سازندگی کشور در سال آینده تعداد 400 فرصت شغلی برای مددجویان ایلامی ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: 60 درصد ظرفیت صنعت کشور غیرفعال است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام(ره) گفت: مهمترین مراکز فقر ما در کشور الان روستاها نیستند بلکه حاشیه شهرها است که متاسفانه ما در دوره بعد از انقلاب اسلامی این نظام سکونتگاهی و برنامه ریزی کاربری را تغییر ندادیم و با همان مدل پیش رفتیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با اشاره به اینکه کمیته امداد کرمانشاه در سال 99 رتبه اول کشور را در ایجاد اشتغال برای محرومین از آن خود کرد، گفت: این مجموعه توانست در سال جاری بیش از یک هزار فرصت شغلی در این استان ایجاد کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا – معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: برای حل زیربنایی مسائل و مشکلات، نیازمند انقلاب اقتصادی مبتنی بر اقصاد مقاومتی در کشور هستیم.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۳    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: یکی از موضوعاتی که در سال های اخیر مورد توجه ویژه قرار گرفته است، شغل های دانش بیان است و حمایت از مددجویانی که ایده های نویی دارند مورد حمایت قرار گرفته و به صندوق نوید نیز 9 نفر به آن معرفی شده که یک نفر از تسهیلات این صندوق ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۴    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: با ایجاد 7200 فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش زمینه توانمند سازی و خودکفایی خانواده های نیازمند مهیا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه "اگر کمیته امداد و سپاه نبود باید فاتحه اقتصاد کشور را تا الان خوانده بودیم" گفت: برخی سودجویان با دریافت وام های میلیاردی اقتصاد کشور را نابود کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۳    
ایسنا/زنجان معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: نباید خودمان را درگیر حواشی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد 500 هزار فرصت شغلی در صورت تخصیص20 هزار میلیارد تومان اعتبار تسهیلات قرض الحسنه به طرح های اشتغال مددجویان، در سال آینده خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع پرس ، اظهار داشت: در بودجه سال 1400 و بر اساس تبصره 16 کمیسیون تلفیق مجلس بودجه 10 هزار میلیاردی را برای اشتغال 300 هزار نفر به تصویب رسانده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره صنایع روستا دوست یکشنبه 10 اسفند 1399 با حضور محمد امید معاون توسعه مناطق روستایی ریاست جمهوری و دکتر حجت الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در محل دائمی نمایشگاه های کمیته امداد امام خمینی (ره) افتتاح شد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه جشنواره صنایع روستادوست با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد افتتاح شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: امسال درآمد طرح های اشتغال جاری تحت نظارتمان برای 730 هزار طرح، 17 هزار و 500 میلیارد تومان بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد درباره برگزاری جشنواره صنایع روستا دوست کشور توضیحاتی داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۴    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: پیش بینی می شود 18 هزار شغل به صورت مستقیم و غیر مستقیم تا پایان امسال توسط کمیته امداد استان برای مددجویان تحت حمایت اجرا شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان گفت: هم اکنون بیش از 50 راهبر شغلی در روستاهای هرمزگان به مددجویان کمیته امداد آموزش می دهند.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: 498 خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) استان در 11 ماهه سال جاری خودکفا شده اند.