دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۷:۴۱Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد»

موج   ۶ ساعت پیش    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان از راه اندازی 2 هزار و 724 طرح کشاورزی و دامپروری برای مددجویان کمیته امداد استان اصفهان در سال گذشته خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی، اولویت اصلی کمیته امداد را خرید از طرح های دانش بنیان عنوان کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین از آموزش و مهارت آموزی 3 هزار و 277 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد طی سال گذشته خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
برای مددجویان هنرمند تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان در سال گذشته، 416 طرح صنایع دستی ایجاد و راه اندازی شد. معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، با اشاره به اجرا و راه اندازی 17 هزار و 769 طرح اشتغال برای مددجویان در سال گذشته گفت: از این تعداد، 416 [...]
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: از سال گذشته هزار و 338 طرح اشتغال زایی در حوزه دامپروری و 350 طرح اشتغال زایی در حوزه نیروگاه های خورشیدی برای مددجویان ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان از بهره مندی5889 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از آموزش های کسب و کار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۱    
ایسنا/اردبیل معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در سال جاری، از مجموع تعهد اشتغال استان، ایجاد 2700 فرصت شغلی جدید بر عهده کمیته امداد استان اردبیل خواهد بود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد رضایی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، اظهار داشت: کارآفرینان حرفه ای یا رهبران شغلی ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل پست گیلان گفت: امکان دستیابی به الگویی فناورانه برای ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصاد دیجیتال به ویژه در روستاها و مناطق کم برخودار فراهم خواهد شد. ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: با اجرای طرح اشتغالزایی قالی بافی، 1362 مترمربع انواع فرش دستباف توسط مددجویان تحت حمایت تولید و به بازار عرضه شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: 3 هزار و 521 نفر از مددجویان کمیته امداد استان از آموزش های فنی و حرفه ای از ابتدای سال 1402 تا کنون بهره مند شدند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال 1402 تاکنون 223 مددجوی این نهاد از طریق کاریابی مشغول به کار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۲    
ایسنا/اردبیل معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در سال گذشته، 2000 خانواده تحت حمایت خودکفا شده و از چرخه حمایتی کمیته امداد استان اردبیل خارج شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: سال گذشته 11 هزار و 517 درخواست اشتغال از سوی مددجویان این اداره کل در استان ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۷:۴۴    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: 12 واحد گلخانه خانگی با حمایت مالی بانک اقتصاد نوین برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد(ره) در شهرستان مهرستان راه اندازی شد.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: با حمایت مالی بانک اقتصاد نوین، تعداد 12 واحد گلخانه خانگی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان مهرستان راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: 4159 طرح اشتغال زایی در سال جاری با حمایت و پشتیبانی کمیته امداد و به همت مددجویان اجرایی و عملیاتی شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از ایجاد 3 هزار و 848 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای امسال خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: در 11 ماهه گذشته 6 هزار و 500 مددجو با صرف هزینه 3 میلیارد و 800 میلیون تومان آموزش های فنی حرفه ای را فراگرفتند ...
عصر همدان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان از ایجاد 5 هزار و 700 مورد فرصت شغلی جهت مددجویان استان خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: در حوزه دانش بنیان ها هم بحث ایجاد نیروگاه های خورشیدی در دستور کار کمیته امداد قرار دارد و در این راستا از ابتدای سال 95 تا به امروز به همت همکاران 170 واحد نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه برقی شده و در حال تولید برق است.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین از فعالیت 307 راهبر شغلی در سطح استان قز وین برای اشتغال پایدار مددجویان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که کمیته امداد در سال جاری ایجاد 500 هزار فرصت شغلی را پیش بینی کرده، به گفته معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد تا پایان دی بیش از 155 هزار شغل ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: 1914 پرونده اشتغال و خودکفایی جهت بهره مندی از تسهیلات اشتغالزایی به بانک های عامل معرفی شده اند که همچنان در نوبت دریافت تسهیلات می باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی گفت: در بودجه امسال 35 هزار میلیارد تومان برای توانمند سازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: همزمان با ایام دهه فجر، 100 طرح اشتغال مددجویی در زمینه نیروگاه خورشیدی و دامپروری در سطح استان راه اندازی می شود.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان گفت:تولیدات مددجویان اصفهانی از طریق شبکه سازی در زمینه صنایع دستی در نمایشگاه های محلی، استانی و ملی عرضه می شود.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر 445 طرح اشتغال خرد و مشاغل خانگی برای مددجویان کردستانی اجرا می شود.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کردستان از ایجاد 5600 طرح اشتغال موفق برای مددجویان و نیازمندان کردستانی در 10 ماه امسال خبر داد.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: در 9 ماهه سال جاری بیش از 222 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به 2 هزار و 206 نفر از مددجویان پرداخت شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال تاکنون با همراهی بنگاه های اقتصادی 130 نفر از مددجویان تحت حمایت جویای کار مشغول به کار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از پرداخت حدود 175 هزار فقره تسهیلات به مددجویان این نهاد و به صورت متوسط به هر نفر حدود 110 میلیون تومان در سال 1402 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خوزستان با تاکید بر ضرورت مهارت آموزی مددجویان در راستای اشتغالزایی و خودکفایی این قشر از جامعه گفت: بیش از 10 هزار مددجوی این نهاد حمایتی با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان، آموزش های فنی و مهارتی کسب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمیینی(ره) خراسان جنوبی گفت: 50 نفر از مددجویان این نهاد از تسهیلات موضوع بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1401 بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: پس از فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر تمرکز بر توانمندسازی، این موضوع در کمیته امداد در اولویت قرار گرفت.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون برای ایجاد، راه اندازی و پایدارسازی 10 هزار و 580 طرح از مشاغل مددجویان، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون برای ایجاد، راه اندازی و پایدارسازی 10 هزار و 580 طرح از مشاغل مددجویان، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران با اعلام اینکه در9ماه سالجاری 5214 فرصت شغلی ایجاد شد ، گفت که از مجموع فرصت های شغلی ایجاد شده برای 5064 مددجو از طریق اجرای طرح و برای 150 مددجو کاریابی صورت گرفته است.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در 9 ماهه امسال بیش از 7 هزار فرصت شغلی در استان توسط مددجویان تحت حمایت این نهاد و نیازمندان دهک های 1 تا 5 جامعه ایجاد شده است که بیش از 3 هزار از این طرح ها توسط بانوان کارآفرین بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند_ معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی از اجرای طرح راهبری شغلی کمیته امداد استان برای مشارکت فعالان کسب و کار و کارآفرینان در توانمندسازی اقشار نیازمند جامعه خبرداد.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان از برگزاری رویداد فرصت برتر فرصت شغلی دانش بنیان با همکاری جهاد دانشگاهی در اصفهان خبرداد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کردستان از پرداخت 486 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان و نیازمندان کردستانی در 9 ماهه امسال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام، گفت: کار نصب و راه اندازی بیش از 700 طرح نیروگاه خورشیدی 5 کیلو واتی برای مددجویان در اقصی نقاط استان، کلید خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام، گفت: کار نصب و راه اندازی بیش از 700 طرح نیروگاه خورشیدی 5 کیلو واتی برای مددجویان استان، کلید خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: تا پایان امسال ایجاد 7 هزار و 600 فرصت شغلی در برنامه است که تاکنون 2 هزار و 400 فرصت شغلی ایجاد و 271 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: امسال تا پایان آذرماه، 2 هزار و 488 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل از تسهیلات اشتغالزایی بانک های عامل بهره مند شدند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی از تحویل 5 دستگاه تراکتور به مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از 877 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان اصفهانی پرداخت شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد ایلام گفت: در راستای توسعه برنامه های اشتغال زایی کمیته امداد در یک ماه اخیر تعداد 160 طرح اشتغال زایی برای مددجویان و خصوصاً زنان سرپرست خانوار این استان راه اندازی شد.