یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۰:۰۸May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد فارس از افزایش اعتبار اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد فارس به سه هزار میلیارد تومان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس با بیان اینکه امسال شاهد افزایش 42 درصدی بودجه اشتغال کمیته امداد فارس هستیم، گفت: امسال مبلغ سه هزار میلیارد تومان از محل تبصره 16 قانون بودجه برای تسهیلات ایجاد اشتغال در نظر گرفته شده است تا بتوانیم تعداد بیشتری از نیازمندان جامعه هدف را ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان از ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد خبر داد و گفت: 130 راهبر شغلی با این نهاد همکاری می کنند.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان از ایجاد 11 هزار و 197 فرصت شغلی در سال گذشته توسط راهبران شغلی خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: وزارت کار، لیست دهک های پایین را به کمیته امداد نمی دهد تا آنها را شناسایی و یاری رسانی کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به افزایش سقف تسهیلات اشتغال مددجویان در سال 1401 تاکید کرد: سال گذشته سقف تسهیلات طرح های مددجویان به 150 میلیون تومان و در مشاغل ویژه به 300 میلیون تومان افزایش یافت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه مشاغل خانگی مددجویان باید به صنابع بزرگ متصل شوند، تصریح کرد: این موضوع می تواند به رشد تولید در کشور منجر شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد ضمن تشریح اقدامات این معاونت در سال 1402، از ایجاد 420 هزار فرصت شغلی طی سال گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان زنجان، گفت: بر اساس آمارهای موجود، مطابق تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و فنی و حرفه ای و بهره گیری از ظرفیت راهبران شغلی 5 هزار و 80 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از آموزش های مهارتی و حرفه آموزی این نهاد بهره مند شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۵    
اردبیل- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: 130 راهبر شغلی مددجویان کمیته امداد را در حوزه اشتغال کمک و یاری می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خوزستان گفت: بیش از 17 هزار مددجوی این نهاد حمایتی سال گذشته از آموزش های مهارتی و اشتغال بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان زنجان گفت: بر اساس آمارهای موجود طی سال گذشته برای قریب به 5 هزار مددجوی زنجانی با اعتباری بالغ بر 288 میلیارد تومان شغل ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۹    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: سال گذشته زمینه اشتغال بیش از 570 نفر از مددجویان تحت حمایت ازطریق کاریابی در استان فراهم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در سال گذشته 96 درصد برنامه آموزشی اشتغال مددجویان کمیته امداد استان اردبیل تحقق عینی پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کرج- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان البرز گفت: در سال گذشته به 11 هزار و 336 نفر مددجو و نیازمند در این استان خدمات ایجاد اشتغال ارائه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: پارسال 744 نفر از مددجویان در قالب همکاری با موسسات کاریابی، وارد عرصه اشتغال شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: بخش قابل توجهی از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد 420 هزار فرصت شغلی توسط این نهاد در سال گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت: 2 هزار و 270 نفر از زنان سرپرست خانوار این استان در تولید فرش فعال هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۱    
ایسنا/قزوین معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: ایجاد اشتغال اولویت نخست خدمت رسانی به محرومان است چراکه باید بستری را ایجاد کنیم تا نیازمندان خود صاحب درآمد شده و به استقلال معیشتی برسند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خوزستان گفت: در سال گذشته از سوی این نهاد بالغ بر 30 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان ایجاد شده است. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: با موافقت شورای پول و اعتبار در سال جدید با افزایش سه برابری اعتبار حوزه اشتغال، سقف وام اشتغال در رسته های شغلی افزایش خوبی یافته و کارفرمایان هم می توانند تا 40 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در سال 1401 برای حدود 35 هزار نفر از نیازمندان دهک یک تا 5 فرصت شغلی ایجاد کردیم.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: 412 هزار و 776 نفر مددجو و همچنین متقاضیان اشتغال خارج از کمیته امداد سال گذشته با مشوق ها و بسته های تسهیلاتی مشغول به کار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران گفت:ما در کمیته امداد علاوه بر پرداخت تسهیلات اشتغال برای افرادی که دارای مهارت اما سرمایه ای ندارند به شرکت ها، سازمان ها و اداراتی که به ما اعلام کردند و نیاز به نیروی انسانی دارند معرفی می کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان چهارمحال وبختیاری گفت: اقتصاد با چالش های مختلفی مانند پایین بودن بهره وری و سطح فناوری مواجه است، اشتغال یکی از چالش ها است که با توجه به شرایط خاص فعلی حتی از آن به عنوان مشکل نیز یاد می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۴    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی و سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم و مدیر ستفا شعبه قم جهت توسعه و گسترش زمینه های همکاری یبن نهادی دیدار و گفتگو کردند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران از ایجاد بیش از 15 هزار فرصت شغلی طی سال قبل برای مددجویان تحت پوشش خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران : در سال گذشته 15 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان استان ایجاد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: کارفرمایان در صورت بکارگیری یک مددجو به ازای آن تسهیلات قرض الحسنه دریافت می کنند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان شمالی گفت: در راستای اجرای طرح خرید تضمینی فرش دستباف از مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی، امسال 3 هزار و 190 متر مربع فرش تولیدی آنان خریداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای ایجاد زمینه اشتغال و خودکفایی مددجویان، 30 راهبر شغلی با این نهاد همکاری می کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: در حال حاضر کمیته امداد استان، 456 بافنده فرش دارد که بیشتر آنان در شهرستان های بجنورد، رازوجرگلان و فاروج فعال هستند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان گفت: امسال 31 دوره رویداد نوآوری و کارآفرینی برای شکوفایی ایده ها و حمایت از مشاغل نوآورانه و توانمندسازی مددجویان کمیته امداد استان اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از پذیرفته شدن 150 ایده نو مددجویان کمیته امداد استان اصفهان در رویداد نوآوری و کارآفرینی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۲:۵۱    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: 60 درصد بیکاران کشور فاقد تحصیلات دانشگاهی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اهمیت کارآموزی به مددجویان، گفت: با هدف ارتقا توانمندسازی مددجویان، سن شروع مهارت آموزی به جامعه هدف را کاهش داده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از ایجاد هفت هزار و 362 فرصت اشتغال برای مددجویان طی 11 ماهه نخست امسال در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران گفت: مددجویان برای دریافت تسهیلات این نهاد حمایتی می توانند ، با مراجعه به سامانه سها (soha.emdad.ir) در خواست خود را ثبت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) درباره راه اندازی صندوق ضمانت از وام مددجویان توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۹    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان گفت:با هدف توانمند سازی و اشتغال پایدار مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان امسال تاکنون 850 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خوزستان با اشاره به نخستین همایش ملی راهبران اشتغال کمیته امداد گفت: در 9 ماهه امسال کمیته امداد استان از طریق طرح راهبری شغلی 8 هزار شغل برای نیازمندان و مددجویان این استان ایجاد کرده است. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: کمیته امداد استان از طریق طرح راهبری شغلی هشت هزار شغل در 9 ماهه امسال برای نیازمندان و مددجویان ایجاد کرده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: تا دهم بهمن ماه سال جاری 330 هزار فرصت شغلی را ایجاد کرده ایم که 20 همت از تبصره های 16 و 18 و هزینه های کمیته امداد در این باره ثبت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران از همکاری 254 راهبر شغلی با این نهاد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: تا دهم بهمن ماه سال جاری 330 هزار فرصت شغلی را ایجاد کرده ایم که 20 همت از تبصره های 16 و 18 و هزینه های کمیته امداد در این باره ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با اشاره به تشکیل صندوق ضمانت وام اشتغال اعلام کرد: صندوق در مراحل ثبت اساسنامه است و با پیش بینی کمیته امداد در تامین منابع به نظر در سال آینده صندوق ضمانت با پشتوانه برقرار شده، 30 هزار ضمانت نامه صادر کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از فراهم شدن زمینه توانمندسازی 300 زن سرپرست خانوار غیرتحت حمایت این نهاد در استان خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد 320 هزار فرصت شغلی در 10 ماهه امسال در کشور خبرداد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان : در 10 ماهه امسال 10 هزار و 576 مددجو، آموزش دوره های مهارتی را فرا گرفته اند.