پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۵:۰۲Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد»

دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: با هدف اشتغال و درآمدزایی مددجویان کمیته امداد استان مرکزی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی تفاهم اجرای 500 طرح نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 5 کیلو وات با مشارکت استانداری مرکزی ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین بسیج سازندگی و کمیته امداد برای توسعه اشتغال در گیلان صبح امروز با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور در رشت به امضا رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد بیان کرد: در سال جاری حدود 5هزار و 500 تخم مغان بین چهار هزار خانواده کمیته امداد توزیع شد که بیش از 12 میلیارد تومان درآمد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد، از ثبت نام 140 کار آفرین یزدی در رویداد ملی صنایع روستا دوست خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: 2 هزار متقاضی تسهیلات اشتغال که از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین معرفی شده اند، در بانک ها معطل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۲:۰۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از راه اندازی 500 مرکز نیکوکاری با اولویت مناطق محروم تا پایان سال خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۸    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه این نهاد از طرح های مددجویان در اشتغال روستایی حمایت می کند، گفت: بیش از 55 درصد اشتغال ایجاد شده و طرح های اجرا شده در روستاها صورت می گیرد و در 5 سال اخیر توسط کمیته امداد استان 32 هزار و 500 شغل در روستاها اجرا شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
700 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در چهارمحال و بختیاری فراهم می شود به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز چهارمحال و بختیاری ؛ تفاهم نامه همکاری در ایجاد 700 فرصت شغلی برای مددجویان در چهارمحال و بختیاری با مشارکت کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی به امضا رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۷    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با بیان اینکه باید بتوانیم از ظرفیت ها استفاده کنیم، گفت: کارآفرینی مهم ترین مولفه اقتصادی تولید است ما در ایران همه امکانات را داریم اما کارآفرینی مفقود است، اگر کارآفرینی در کشور ایجاد شود رفاه برای مردم ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور از ایجاد 12 هزار فرصت شغلی طی انعقاد تفاهم نامه ها با بسیج سازندگی در استان ها خبر داد و اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اهمیت بحث خودکفایی و اشتغال مددجویان زیر پوشش کمیته امداد، گفت: امسال 500 مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال در کشور ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۴    
شهرکرد- ایرنا- نخستین مرکز تخصصی اشتغال مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان اردل افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نخستین مرکز نیکوکاری کاریابی چهارمحال وبختیاری در اردل با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده تا پایان امسال باید 500 مرکز نیکوکاری کاریابی در کشور راه اندازی شود که تاکنون 200 مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۶    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پیش بینی می شود تا پایان سال سه هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی در قالب راهبران شغلی ایجاد شود، گفت: طی نیمه نخست امسال هدایت 850 طرح اشتغال مددجویی در استان را 38 راهبر شغلی عهده دار شده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: در شش ماهه نخست سال جاری استان قزوین با سه هزار و 840 مورد آموزش مهارتهای کسب و کار ، رتبه دوم کشوری آموزش مددجویان در زمینه اشتغال را کسب کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۲    
مراسم تودیع و معارفه معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد استان زنجان صبح امروز با حضور مدیرکل و مسئولان این نهاد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد قزوین گفت: هزار و 300 مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان از ابتدای سال جاری تسهیلات اشتغال زایی دریافت کرده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری 80 درصد از برنامه کاریابی کمیته امداد استان قزوین برای مددجویان محقق شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور اظهار کرد: این نهاد از بدو تأسیس برای 700 هزار خانوار شغل ایجاد کرده و این خانوارها به خودکفایی رسیده اند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بیرجند، مراسم امضای تفاهم نامه سازمان بسیج سازندگی با کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه توسعه اشتغال و توانمندسازی گروه های جهادی در خرسان جنوبی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ازمحل اعتبارات داخلی، بانک های عامل و صندوق توسعه اشتغال پایدار روستایی برای یک هزار و 636 نفر از مددجویان زیرپوشش این نهاد شغل پایدار ایجاد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با بیان اینکه در حال حاضر یک ونیم میلیون نفر مستعد اشتغال محروم در کشور وجود دارد گفت: برنامه کمیته امداد امسال در کشور فراهم کردن 200 هزار فرصت شغلی برای مددجویان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: برای راه اندازی تولید ملی، کارآفرینی رکن اصلی است و باید به آن توجه شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی برای ایجاد 1500 فرصت شغلی ویژه مددجویان خراسان جنوبی با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور و رئیس بسیج سازندگی کشور به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) از واگذاری سه هزار دستگاه خودرو وانت نیسان با ارائه تسیهلات قرض الحسنه و بدون نیاز به اخذ هر گونه ضمانت به مددجویان تحت پوشش واجد شرایط این کمیته در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از پرداخت 200 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان با همکاری پست بانک خبر داد و گفت: امسال تلاش ما ایجاد 200 هزار فرصت شغلی است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر از ایجاد 6 هزار فرصت شغلی جدید و پایدار با مبلغی حدود 170 میلیارد تومان در سال جاری خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: 604 مورد اشتغال با هزینه 15 میلیارد و 100 میلیون تومان برای زنان و دختران تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال جاری راه اندازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: سند جهادگران کارآفرین تهیه شده که رونمایی خواهد شد که دو نوع فعالیت برای جهادگران در حوزه اشتغالزایی محرومان در این سند تعریف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: تاکنون 700 هزار خانواده مددجوی کمیته امداد در کشور توسط این نهاد خودکفا شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۳    
تفاهم نامه همکاری با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در محل سپاه ثارالله استان کرمان برای ایجاد دو هزار و 900 شغل برای مددجویان کمیته امداد استان به امضای طرفین رسید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه بیش از شش هزار مددجوی کرمانشاهی در نیمه نخست امسال مهارت های فنی و حرفه ای را فراگرفته اند، گفت: 741 میلیون تومان اعتبار به منظور مهارت آموزی این مددجویان اختصاص داده شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۹    
عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از رشد 340 درصدی اشتغال محرومان خبر داد و گفت: تا اواسط مهر حدود 13 هزار و 500 شغل از طریق جلب همکاری کارفرمایان ایجاد شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با اشاره به اینکه مشکل اشتغال با منابع دولتی حل نمی شود، گفت: پویش مردمی موکب اشتغال اربعین حرکتی مردمی در جهت هم افزایی منابع مردمی برای رفع مشکل اشتغال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: صاحبان ایده های صنایع روستا دوست تا 25 مهر ماه مهلت ثبت نام دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون فقط ظرفیت 250 شغل در کاریابی های شهر کرمانشاه خالی است و امیدواریم به زودی مددجویان متقاضی و جویای کار جذب این مشاغل شوند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد گفت: طی شش ماهه نخست امسال 43 میلیارد و 707 میلیون تومان وام اشتغال برای ایجاد 1181 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه، کاهش نرخ بیکاری و درآمدزایی را در گرو ارائه مهارت های فنی و حرفه ای دانست و گفت: تا پایان سال جاری هفت هزار و 270 مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای رایگان برخوردار می شوند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: 631 فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت در شش ماهه نخست سال جاری ایجاد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: همزمان با افتتاح طرح های اشتغال روستایی، هشت طرح اشتغال زایی روستایی در قزوین به بهره برداری رسید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام از برگزاری دوره های آموزشی نوین برای مددجویان جویای کار این استان خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در سال 98 بیش از هزار و 400 مترمربع فرش نفیس به دست قالیبافان مددجو در استان بافته شده، گفت: براساس آخرین آمار هم اکنون 750 طرح مددجویی قالیبافی در استان کرمانشاه فعال است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال مددجویان در 6 ماهه اول سال 99 پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: در نیمه نخست امسال 208 فرصت شغلی در قالب طرح های اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار استان فراهم شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۱۱    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: طی شش ماهه نخست امسال 1667 مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: جشنواره بزرگ صنایع روستا دوست به همت کمیته امداد و در سطح کشوری تا 25 مهرماه برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) درباره پویش موکب اشتغال محرومان، گفت: پویش موکب اشتغال محرومان پویشی مردمی برای جمع آوری همه ظرفیت های مردمی برای رفع مسئله بیکاری محرومان و ایجاد اشتغال برای آنهاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۰    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) درباره فعالیت سایت موکب اشتغال محرومان توضیحاتی داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اظهار کرد: موکب اشتغال محرومان به نام اباعبدالله (ع) و با استعاره از فرهنگ اربعین شکل می گیرد و زمینه ای را فراهم می کند همه مردم بتوانند به اشتغال محرومان کمک کنند.