سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۲:۱۷Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

استانداری آذربایجان غربی (ostan-ag.gov.ir)

  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: تمام دستگاه های خدمات رسان در استان برای استقبال، پذیرایی و خدمات رسانی به مسافران نوروزی آماده هستند.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دستاوردهای اقتصادی و عمرانی سال گذشته در استان از جمله تحقق 107 درصدی تعهد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در سه فصل متوالی ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آغاز سال یک هزار و چهارصد و دو هجری شمسی و بهار طبیعت را محضر مردم شریف ایران اسلامی و بویژه آذربایجان غربی تبریک و تهنیت عرض می نمایم ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه برنامه اصلی دولت در سال 1402 کنترل تورم همراه با رشد پایدار اقتصادی است، تصریح کرد: به مردم عزیزمان اطمینان می دهم، در سال جدید تلاش خادمان شما در دولت برای تحقق وعده ها ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۱۲   + ۵۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402، سال جدید را سال مهار تورم، رشد تولید نام گذاری کردند
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۳۷    
حضور محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در ویژه برنامه " باهارا سلام" رادیو چیچست امشب 29 اسفند 1401 ساعت 23 موج FM ردیف 94/5 Mhz موج AM ردیف 936 Khz
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین ستاد استانی اربعین و معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی گفت: از تمام ظرفیت ها برای پذیرش زائران اربعین حسینی از مرزهای این استان بویژه مرز تمرچین استفاده می کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های استان در بخشهای مختلف و بویژه کشاورزی گفت: مقدمات احداث بزرگترین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی در ارومیه فراهم شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۸    
استاندار آذربایجان غربی از هفتم فروردین تا 28 اسفند سال جاری در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و در برنامه ای تحت عنوان یکشنبه های تولید از 132 واحد صنعتی و تولیدی این استان بازدید کرد که نتیجه آن ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: معیشت مردم خط قرمز ماست و نمی توان با آن شوخی کرد لذا با صاحبان انبارهایی مواد غذایی و کالای اساسی که در زمینه عرضه به موقع به بازار همکاری ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاشهای انجام شده در استان اظهار داشت: با تلاش های شبانه روزی و جهادی مدیران و کارکنان در استان شاهد رشد شاخص های توسعه در بخش های مختلف استان هستیم .
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند روبه رشد اجرای پروژه های عمرانی و نیمه تمام، گفت: با توجه به ریل گذاری مناسبی که صورت گرفته است رشد اقدامات عمرانی در استان بی سابقه بود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۴    
استاندار آذربایجان غربی امشب در برنامه تلویزیونی اولدوز صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی حضور می یابد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۷    
استاندار آذربایجان غربی امشب در برنامه تلویزیونی اولدوز صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی حضور می یابد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وجود مشکل در خصوص مسافرت های هوایی در استان گفت: برای رفع این مشکل در پی راه اندازی ایرلاین بومی هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: دولت سیزدهم با حمایت مردم انتخاب شده و تمامی برنامه های این دولت هم با محوریت مردم انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی در پیامی 25 اسفند سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید مهدی باکری و روز شهردار را گرامیداشت
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم گذر شهرداری های استان از روزمرگی گفت: مدیران شهری تحول گرا باشند و اقدامات تحولی را در دستور کار قرار دهند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۹    
استاندار آذربایجان غربی روز پنجشنبه 25 اسفند 1401 راس ساعت 8:30 الی 10 به صورت مستقیم پاسخگوی تماس های مردم عزیز خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
با حکم استاندار آذربایجان غربی، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه جهادی و انقلابی رییس جمهور و همچنین مقام عالی استان ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۵    
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: تلاش برای ایجاد توسعه متوازن و توجه به مناطق کمتر توسعه یافته در راستای زمینه سازی برای رشد این مناطق از اولویت های دولت سیزدهم به شمار می رود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: ارکان حاکمیتی، دولت و مردم با یک همدلی کم نظیر، در امدادرسانی و کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی مشارکت حداکثری داشتند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۵    
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: کار فرهنگی و رسانه ای از شاخص های مهم برای جوانی و رشد جمعیت است که از این رو مساجد می توانند بستری مناسب در رسیدن به اهداف تعیین شده در این حوزه ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: برنامه ریزی برای بازار سیب درختی و صادرات این محصول براساس اطلاعات موجود و ثبت شده در سامانه جامع انبارها انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاش نهادهای مختلف برای ارزیابی نیازهای زلزله زدگان شهرستان خوی و تلاش برای بازسازی این مناطق گفت: سرعت کار بازسازی توسط ادارات مرتبط باید بیشتر شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۳    
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی امروز در برنامه زنده تلویزیونی فرامتن شبکه افق حضور می یابد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: تا کنون در 62 یکشنبه حمایت از تولید سال 1401 از یکصد و سی واحد تولیدی بازدید و منجر به 320 مصوبه شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارآذربایجان غربی در خصوص پرداخت کمک بلاعوض 15 میلیون تومانی به زلزله زدگان خوی اظهار داشت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه نباید خانواده به ویژه والدین شهدا در ادارات برای دریافت خدمات و رفع مشکلات معطل شوند، گفت: پیگیری مشکلات این خانواده ها وظیفه و تکلیف همه مدیران است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی میراث فرهنگی استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: توسعه زیرساخت ها اولین و موثرترین موضوع برای توسعه و شکوفایی ورزش است که باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی عصر امروز با حضور در یکی از پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی جشن نیکوکاری، خواستار مشارکت عموم مردم استان در این رویداد اجتماعی و فرهنگی شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ستاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بخش معدن پیشران رشد اقتصادی این استان در سال جاری در نظر گرفته شده بود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نهضت کاشت نهال به همت دولت سیزدهم در کشور گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، 50 میلیون اصله نهال طی چهار سال در عرصه های ملی و طبیعی این استان کاشته می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت منجی عالم بشریت و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: نهادهای مسئول در حوزه های مرتبط، برنامه های کاربردی و نتیجه بخش در خصوص مقابله با طلاق و افزایش روند ازدواج جوانان ارائه دهند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: تدوین نقشه راه برای شتاب بخشی به سوادآموزی در استان ضروری است و در این زمینه استفاده از ظرفیت های بومی باید در اولویت باشد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اجرای راهبرد نظارت های میدانی از دستگاه های اجرایی استان به دستور استاندار آذربایجان غربی آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای اجرای طرح راهبرد نظارت میدانی توسط استاندار آذربایجان غربی، تیمی متشکل از بازرسی استانداری به همراه سایر دستگاه های نظارتی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نهضت کاشت نهال به همت دولت سیزدهم در کشور گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، 50 میلیون اصله نهال طی چهار سال در عرصه های ملی و طبیعی این استان کاشته می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیشرفت 57 درصدی اجرای مصوبات برنامه یکشنبه های حمایت از تولید گفت: کمک به بازگشت واحدهای تولیدی راکد به چرخه کار و تولید در اولویت است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۵    
به مناسبت 14 اسفند ماه سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره ) و روز احسان و نیکوکاری مدیران ارشد این نهاد حمایتی با محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی دیدار کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت بهبود وضعیت معیشت مرزنشینان در اجرای سیاست های صادراتی، گفت: دولت پیگیر تقویت معیشت مرزنشینان با بهره مندی از تجارت خارجی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: شناسایی، آشکار سازی و حذف نقاط پرحادثه استان نیازمند کار جهادی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با اشاره به افتتاح سامانه انتقال آب از سد کانی سیب بعنوان یکی از مهمترین برنامه های سخت افزاری این حوزه گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۱    
فرا رسیدن میلاد خجسته و فرخنده حضرت علی اکبر (علیه السلام) که به نام روز جوان نامگذاری و مزین شده است را به همه جوانان پرشور و شعور، متعهد و انقلابی عرصه های تلاش ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: از ظرفیت ورزش برای توسعه دیپلماسی اقتصادی و معرفی ظرفیت های اقتصادی استان به کشورهای مختلف استفاده می کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: شاخص های توسعه ای این استان در راستای توازن و عدالت اجتماعی به میانگین کشوری نزدیک می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: به برکت انقلاب اسلامی زمینه فعالیت بانوان در تمامی عرصه ها فراهم شد و آنان دوشادوش مردان برای آبادانی کشور تلاش می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه دولت در تلاش برای بهره مندی از ظرفیت بازارچه های مرزی در توسعه اقتصادی است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: تهیه بانک اطلاعاتی کامل از معتادان متجاهر برای ساماندهی آنان ضروری است و باید هرچه سریع تر این مهم اجرا شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با ابراز خرسندی از برگزاری بسیار خوب مسابقات جهانی کبدی در ارومیه گفت: معرفی ظرفیت های این استان به کشورهای مختلف از اهداف مهم برگزاری رقابت های بین المللی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دومین دوره مسابقات جهانی کبدی جوانان جهان در بخش پسران با حضور 15 تیم از 12 کشور به صورت رسمی در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: روان سازی مبادلات مرزی در این استان از راهبردها و سیاست های دولت سیزدهم برای سرعت بخشی به بهبود معیشت مرزنشینان است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در ارومیه گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: در کنار تقویت امکانات برای گردشگران، کاهش تصادفات در سفرهای نوروزی جزو اولویت های اساسی بشمار می رود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندارآذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های مختلف استان برای میزبانی مسابقات مختلف ورزشی از جمله میزبانی مسابقات کبدی جوانان جهان گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: طرحی که امروز افتتاح شد، یک طرح ملی است که اگر چه در ارومیه احداث شده است، اما منافع آن صرفاً مربوط به استان های آذربایجان غربی و شرقی نیست بلکه مربوط به منطقه و سراسر کشور بوده و ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور یاد دو خبرنگار فقید سانحه واژگونی اتوبوس بازدید از دریاچه ارومیه را گرامی داشت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور گفت: آیت الله سید ابراهیم رییسی شخصا پیگیر بازسازی مناطق زلزله زده خوی هستند و در همین راستا دولت از هیچ تلاشی برای کمک به این روند دریغ نخواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: امروز شاهد افتتاح یکی از بزرگترین پروژه های زیست محیطی خاورمیانه و غرب آسیا با حضور رئیس جمهور محترم هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اینکه اجرای طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه از جمله بزرگترین طرح های احیای این دریاچه است، گفت: این پروژه سرآغازی برای احیای کامل دریاچه ارومیه است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور کشورمان دقایقی پیش برای افتتاح طرح تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه وارد فرودگاه شهید باکری شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور به نمایندگی از آیت الله سیدابراهیم رئیسی به منظور بررسی وضعیت مناطق زلزله زده به شهرستان خوی سفر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: براساس مطالعات انجام شده، 26 برنامه سخت افزاری و نرم افزاری برای احیای دریاچه ارومیه مصوب شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: حاکمیت و دولت سیزدهم عزم جدی برای احیای دریاچه ارومیه دارند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: هر یک از آحاد ایثارگران پرچم عزت آفرین و ضامن حفظ و بقای ارزشهای اسلامی هستند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: بهره برداری رسمی از سامانه انتقال آب به دریاچه ارومیه روز جمعه هفته جاری با حضور رئیس جمهورآغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: رئیس جمهور محترم و دولت سیزدهم بر احیای دریاچه ارومیه متمرکز بوده و تخصیص صددرصدی اعتبارات این حوزه را داشته ایم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی در ادامه برنامه صف اول شبکه خبر صداوسیما با اشاره به زمین لرزه شهرستان خوی، گفت: با تلاش شبانه روزی و بسیج نیروها ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: برای اولین بار نرخ بیکاری در آذربایجان غربی در طول سه فصل تک رقمی شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۳    
استانداری استان آذربایجان غربی در نظر دارد تعداد 26 دستگاه از خودروهای سواری و باری سبک خود را از طریق سامانه سایت الکترونیکی دولت با شرایط ذیل به فروش برساند متقاضیان می توانند برابر شرایط اعلامی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: مهمترین اولویت دولت درخصوص زمین لرزه خوی، بازسازی، نوسازی و مقاوم سازی مناطق آسیب دیده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به شرایط جغرافیایی خاص خوی در حوزه تجارت بین الملل و لزوم استفاده از آن گفت: به دنبال اخذ مجوزهای لازم جهت تبدیل مرز رازی خوی به یک مرز تجاری هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه موانع جذب سرمایه گذار شناسایی و رفع می شود، گفت: حمایت از سرمایه گذاران از اولویت های دولت است و در همین راستا زمینه حضور پرقدرت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در این ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه از پایان عملیات اجرایی تونل 36 کیلومتری انتقال آب به دریاچه ارومیه از سد کانی سیب خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: روان سازی در حوزه صادرات و واردات استان که یکی از مهمترین ظرفیت های آن تجارت بین الملل است، ضروری بوده و با تمامی توان اجرایی شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: حمایت از فعالان اقتصادی برای افزایش سرمایه گذاری در استان ضروری است ضمن اینکه دولت سیزدهم توجه ویژه ای به این موضوع دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی در پی شهادت مظلومانه مدافع نظم و امنیت شهید محمدرضا حاجی حسینلو که در راستای تأمین نظم و امنیت مردم زلزله زده شهرستان خوی، به خیل شهدا پیوست، پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غر با اشاره به حضور رییس جمهور محترم ، معاون محترم اول رییس جمهور ، وزیر محترم کشور و مسئولان ارشد کشور در مناطق زلزله زده شهرستان خوی گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور امروز در نخستین رویداد مدیریت بحران ایران قوی 1401، با اهدای لوح تقدیری از اقدامات و نقش موثر استاندار آذربایجان غربی در کاهش خطرپذیری و اقدام به پیشگیری در مخاطرات طبیعی قدردانی کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی احداث سامانه فاضلاب شهری تکاب با هفت هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار روز دوشنبه به مناسبت دهه فجر باحضور معاونان وزرای نیرو و صمت، معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی 7 طرح تولیدی، آموزشی و عمرانی در شهرستان شاهین دژ به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه این استان با دارا بودن 51 نوع ماده معدنی یکی از استان های معدنی کشور است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۵۵ سایت دیگر  
سد باطله زرشوران، به عنوان بزرگترین طرح زیست محیطی معادن کشور، امروز (دوشنبه) با حضور وجیه اله جعفری معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: تعطیلی مدارس در شهرستان خوی به روند آموزش آسیب زده و بازگشایی مدارس در مناطقی که آسیب ندیده اند، ضروری است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی 7 طرح تولیدی، آموزشی و عمرانی در شهرستان شاهین دژ به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: با روحیه جهادی، به روند نوسازی و بازسازی مناطق زلزله شهرستان خوی شتاب داده خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان غربی در پیام مشترکی، از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: در دولت سیزدهم با تمام توان پیگیر اتمام پروژه های نیمه تمام هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس با همه توان در کنار زلزله زدگان خوی هستند و تمام تلاش خود را برای کمک به مردم منطقه به کار می گیریم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، 86 پروژه بخش کشاورزی این استان به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۷:۲۵    
استاندار آذربایجان غربی در ادامه برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی از برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خوی در ساعات اولیه خبر داده و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت همکاری و مشارکت مردم در تسریع روند آواربرداری و بازسازی مناطق زلزله زده، افزود: مالکین واحدهای تخریب شده در شهرستان خوی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۷:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: امکانات ملی و استانی برای خدمات رسانی و کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی بسیج شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه خدمات جهادی دولت در مناطق زلزله زده ادامه دارد، گفت: در کوتاه ترین زمان باید کار آواربرداری در مناطق زلزله زده شهرستان خوی به پایان رسیده و روند احداث واحدها ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
صفحات رسمی محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در پیام رسان های داخلی معرفی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...