جمعه ۱۰ آذرساعت ۱۰:۱۰Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر جدید پردیس»

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اعلام اینکه بخشی از پاسخگویی های مربوط به واحدهای مسکونی مهر در آن شهر جدید، اینترنتی خواهد شد از تعریف بسته های مشارکتی سرمایه گذاری برای تامین سرانه ها در پردیس خبر داد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه واحدهای مسکن مهر و نهضت ملی مسکن پردیس تا پایان 1403 تکمیل و تحویل متقاضیان می شود از برنامه آن شرکت برای اراضی بلاتکلیف مانده پردیس برای اجرای مسکن خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: 10 هزار واحد مسکن مهر در مهرماه به متقاضیان تحویل داده شده که امیدواریم با همکاری دستگاه ها 7 هزار واحد دیگر در دهه فجر افتتاح شود. ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۰:۴۴    
صبح امروز با حضور جمعی از مدیران شرکت عمران شهر جدید پردیس مدرسه نور ایمان در فاز 5 جنوبی افتتاح شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۱:۵۸    
به گزارش زیرنویس ، روز گذشته از بلوک های باقی مانده این فاز بازدید داشتیم و هرکدام پیشرفت فیزیکی متفاوتی دارند. وی گفت: این پروژه چندین سال خوابیده بود و الان 4 ماه است که فعال شده، اما از فعالیت های عمرانی اجرایی هنوز رضایت نداریم. مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: طی بازدید انجام [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: هفت بلوک باقی مانده هر یک پیشرفت فیزیکی متفاوتی دارند، این پروژه چندین سال خوابیده بود و الان 4 ماه است که فعال شده اما از فعالیت های عمرانی اجرایی رضایت نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل استاندارد استان تهران امروز (دوشنبه) از وضعیت استاندارد آسانسورهای مسکن مهر شهر جدید پردیس به صورت میدانی بازدید کرد و در جریان مشکلات آن قرار گرفت.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۱:۰۳    
شهر جدید پردیس با آب و هوایی مطلوب و کوهستانی در 17 کیلومتری شمال شرق تهران قرار دارد. پردیس با شهرستان های تهران در غرب، دماوند در شرق، شمیرانات در شمال و پاکدشت در جنوب همسایه است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در شورای مسکن کشور مقرر شد تا پس از تصمیم گیری بر اساس مصوبه مبلغ مناسبی برای تکمیل طرح مسکن مهر پردیس از طریق صندوق ملی مسکن تخصیص داده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: 7هزار واحد مسکن مهر پردیس تا پایان آذرماه به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: مقرر شد برای تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر با پیشرفت بالای 30 درصد، بانک مسکن تسهیلات لازم در اختیار شرکت شهرهای جدید کشور قرار دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تمام واحدهای ناقص بعد از تکمیل نواقص و رفع ایرادات بدون معطلی برای اسکان به متقاضیان تحویل داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۸    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از افزایش قیمت مسکن ملی در شهر جدید پردیس خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از شناسایی برخی از مالکان که بیش از 200 واحد مسکونی را احتکار کرده بودند، خبر داد. ایلنا نوشت: خلیل محبت خواه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه تعدیل و کاهش قیمت مسکن در این شهر ادامه دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: هفت هزار واحد مسکن مهر در حال آماده سازی است که تا آخر پاییز قطعا تحویل خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جعفری، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: از تعهدات بالغ بر 30 هزار واحد مسکن مهری که از گذشته در شهر جدید پردیس باقی مانده بود، توانستیم 10 هزار واحد را تحویل دهیم.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس علیرضا جعفری مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، با اشاره به عزم دولت برای تحقق واگذاری مسکن مهر به متقاضیان آن، گفت: با روحیه انقلابی و جهادی طی هفت ماه گذشته تلاش فراوانی شد و امروز 6 مهرماه در شهر جدید پردیس 10 هزار واحد مسکونی مهر افتتاح و تحویل متقاضیانی که بیش از 10 سال در انتظار ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۴    
جعفری، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: پیش از این پردیس تبدیل به یک سکونتگاه شده بود که سعی کردیم تا با توسعه خدمات روبنایی و زیربنایی این شهرها را از حالت سکونتگاه خارج کنیم.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به افتتاح 10 هزار واحد مسکن مهر پردیس توضیح داد: 29 هزار و 721 واحد باقیمانده که امروز 10 هزار واحد آن به افتتاح می رسد و 7 هزار واحد دیگر نیز تا پایان مهر تکمیل و تحویل متقاضیان می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی 10 هزار واحد مسکن مهر 4 فاز شهر جدید پردیس با امکانات زیربنایی و روبنایی افتتاح شد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار داشت: در شهر جدید پردیس 29 هزار 721 واحد باقی مانده که امروز 10 هزار واحد افتتاح می شود و تا پایان پاییز هم 7 هزار واحد دیگر از واحد های باقیمانده به افتتاح خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: 19 هزار واحد مسکن مهر در پردیس باقی مانده که 7 هزار واحد آن تا پایان پاییز به بهره برداری می رسد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران: امروز 10 هزار واحد مسکن مهر شهر پردیس به مردم واگذار می شود. شهر جدید پردیس در نزدیکی کلانشهر تهران، از شهرهای با بیشترین متقاضی مسکن مهر است. تعداد مسکن مهر این شهر حدود 85 هزار واحد است ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از مترو شهر جدید پرند اظهار کرد: طی روزهای آینده در شهر جدید پردیس 10 هزار واحد مسکونی تقدیم مردم می شود. الان در بعضی شهرهای جدید با خانه های خالی مواجهیم. عرضه انجام شده اما واحدها خالی است ...
وزیر راه و شهرسازی گفت: در همه جای کشور خبرهای خوبی از کاهش قیمت مسکن شنیده می شود و باز هم باید کاهش پیدا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: بهره برداری مترو پرند در مهرماه با حضور رییس جمهوری انجام خواهد شد و در چند روزه آینده در شهر جدید پردیس بیش از 10 هزار مسکن مهر به بهره برداری می رسد.
میانه تابستان امسال هر دو شهر جدید حومه تهران مانند سایر شهرها با افت محسوس قیمت مسکن همراه شدند و تحت تاثیر ریزش و ثبات قیمت در سایر بازارها قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تا به امروز 110 مشاور املاک غیر مجاز در پردیس را شناسایی کرده و اقدام به اخذ مالیات از 6 هزار خانه خالی در این منطقه کرده ایم.
صما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به کاهش 25 درصدی قیمت در سه ماهه اخیر در این شهر، از تحویل 10 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان در آینده نزدیک خبر داد. ایرنا: خلیل محبت خواه اظهارکرد: در سه ماهه اخیر شاهد کاهش 25درصدی قیمت مسکن در همه فازها در پردیس هستیم. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
خلیل محبت خواه مدیرکل شرکت عمران شهر جدید پردیس در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص تکمیل واحدهای باقی مانده مسکن مهر و تامین خدمات زیربنایی و روبنایی در آن شهر جدید گفت ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه ایران: در بازار مسکن قیمت ها کاهشی است و این افت قیمت در شهرهای پرتقاضایی مانند پردیس بیشتر به چشم می آید. از ابتدای سال جاری تاکنون شهر جدید پردیس به عنوان یکی از شهرهایی بوده که قیمت مسکن در آن کاهش داشته که این افت قیمت از 10درصد آغاز و در حال حاضر به حدود 25درصد رسیده است. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از دو دهه از شروع پروژه مسکن مهر، حالا سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس وعده پایان ساخت مسکن های مهر در این شهر جدید را داده است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ از 84 هزار و 172 واحد مسکن مهر پردیس هم اینک 29 هزار و 821 واحد مسکونی باقیمانده که با افتتاح و تحویل 10 هزار واحدی که تکمیل شده این رقم به 19 هزار و 821 واحد می رسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به کاهش 25 درصدی قیمت در سه ماهه اخیر در این شهر، از تحویل 10 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان در آینده نزدیک خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۱    
به همت معاونت فضای مجازی سپاه شهرستان پردیس، نمایشگاه سواد رسانه ای و سواد فضای مجازی در ساختمان اداری شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار می شود.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
هم اکنون وضعیت بازار خرید وفروش مسکن در پردیس راکد است، متقاضی هم وجود دارد اما نه مانند قبل. به گزارش روند بازار به نقل از اکوایران ، شهر جدید پردیس مرکز شهرستان پردیس است که در استان تهران و در شمال شرق پایتخت قرار دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تعداد ثبت نام کنندگان نهضت ملی مسکن در تهران به یک میلیون و400 هزار نفر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: به زودی 10 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس به بهره برداری خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۱    
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید پردیس گفت: پرداخت تسهیلات ساخت در پردیس برای تکمیل 2 هزار و 500 پروژه اقدام ملی مسکن بسیار ضروری است.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
ریزش قیمت آپارتمان در شهر جدید پردیس که از خرداد آغاز شده بود در ماه های تیر و مرداد ادامه یافته و در حال حاضر قیمت های پیشنهادی آپارتمان در این شهر نسبت به ابتدای سال جاری بیش از 30 درصد افت کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پردیس گفت: با تامین اعتبار و سه نوبت کاری در شبانه روز در تلاش هستیم 10 هزار واحد مسکونی باقیمانده از مسکن مهر را تا پایان شهریور به متقاضیان تحویل دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۱:۱۵    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از گلایه مندی متقاضیان فاز 11 مسکن مهر شهر جدید پردیس خبر داد.
سرپرست شرکت عمران پردیس با اشاره به وجود 29 هزار و 841 واحد در قالب مسکن مهر در این شهر، گفت: 20 تا 23 هزار واحد از این تعداد در صورت تخصیص اعتبارات لازم از سوی صندوق ملی مسکن تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شهر جدید پردیس با همه ی فراز و فرودهایی که طی 12 سال گذشته با آغاز طرح مسکن مهر سپری کرد، در حال حاضر به شرایطی رسیده که می توان نشانه هایی از امید به زندگی را در آن مشاهده کرد.