دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۸:۱۰Oct 2020 26

جدیدترین‌های «شهر جدید پردیس»

می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت کیسون از امضای قراردادی با شرکت عمران شهر جدید پردیس خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس حبیب الله طاهرخانی در نشست خبری تشریح فعالیت های شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: افتتاحی که امروز در شهر جدید پردیس انجام شد، یکی از بزرگترین افتتاح های مسکن مهر بود که مجموع افتتاح های پردیس را به 60 هزار واحد رساند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از ممنوعیت صدور مجوز دفتر مشاور املاک در این شهر با مصوبه شورای تأمین شهرستان پردیس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۷    
ازدحام متقاضیان مسکن مهر در شرکت عمران شهر جدید پردیس بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی خطرناک است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس مراسم آغاز بهره برداری و شروع عملیات اجرایی طرح های اقدام ملی مسکن و همچنین افتتاح واحدهای مسکن مهر صبح امروز مورخ اول آبان ماه سال جاری در شهر جدید پردیس برگزار شد. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس حبیب الله طاهرخانی در مراسم آغاز بهره برداری و شروع عملیات اجرایی طرح های اقدام ملی مسکن و همچنین افتتاح واحدهای مسکن مهر گفت: امروز 40 هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور افتتاح می شود که مجموع افتاح های مسکن مهر به دو میلیون و 45 هزار واحد خواهد رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: آب آشامیدنی ساکنان مسکن مهر در فاز پنج شمالی با ساخت دو مخزن 2 هزار و 4 هزار متر مکعبی با اعتبار 25 میلیارد تومان تامین شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره اوقاف شهرستان پردیس گفت: تمامی مساجدی که شرکت عمران شهر جدید پردیس در سطح شهرستان ساخته و یا در فازهای 11،5،8،9 جدید مسکن مهر کلنگ زنی شده به اداره اوقاف این شهرستان تحویل می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: آخرین خبرها از پروژه مترو تهران-پردیس حاکی از آن است که مطالعات امکان سنجی مسیر، نقشه های اجرایی و تفاهم نامه ساخت انجام شده و به زودی مصوبه هیات وزیران برای آغاز عملیات اجرایی گرفته می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
برای شهر جدید پردیس 14 هزار واحد اقدام ملی تعریف شده که 11 هزار واحد توسط تعاونی های مسکن احداث می شود و 3000 واحد در قالب ثبت نام ساخته خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز ساخت مترو شهر جدید پردیس از امسال خبر داد و گفت: ساخت واحد های مسکن مهر این شهر با کیفیت بالایی در حال انجام است.
پس از موفقیت معاملاک یک واحد تجاری در شهر جدید پردیس و یک قطعه زمین بانک اقتصاد نوین در بندرعباس به عنوان نخستین معاملات ملک در بورس کالای ایران، شواهد نشان می دهد به زودی روند عرضه ها بر تابلوی املاک سرعت می گیرد، چراکه هفته گذشته 7 باب واحد تجاری در شهر جدید هشتگرد نیز مورد پذیرش قرار گرفت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز ساخت مترو شهر جدید پردیس از امسال خبر داد و گفت: ساخت واحدهای مسکن مهر این شهر با کیفیت بالایی در حال انجام است.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۶:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، اوایل تیرماه امسال حسن روحانی رئیس جمهوری بر راه اندازی هرچه سریع تر بورس املاک به منظور واگذاری دارایی های مازاد شرکتهای دولتی و بانکها تاکید کرد. ...
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از کنار گذاشتن سازندگان بدعهد از پروژه های عمرانی و ساختمانی شهر جدید پردیس خبر داد.
بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت عمران پردیس، افرادی که واحدهایشان آماده است اگر نسبت به دریافت دفترچه اقساط مسکن مهر اقدام نکنند تا 15 روز دیگر برای اخذ مالیات از خانه های خالی به سازمان امور مالیاتی معرفی می شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تصویب طرح جامع شهر جدید تابناک در شهرستان لامرد استان فارس، کاهش 310 هکتاری محدوده منطقه ویژه زرندیه و تصویب طرح توسعه پارک علم و فناوری شهر جدید پردیس با مساحت 327 هکتار خبر داد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تصویب طرح جامع شهر جدید تابناک در شهرستان لامرد استان فارس و تصویب طرح توسعه پارک علم و فناوری شهر جدید پردیس با مساحت 327 هکتار، در نشست شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به ریاست وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تصفیه خانه شماره 2 فاضلاب پردیس در آبان ماه با اعتبار 400 میلیارد تومان به رغم تحریم ها و تصور دشمن از کاهش ارزش پول ملی و از کار افتادن پروژه ها، در آبان ماه کلنگ زنی می شود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مهدی هدایت مدیر عامل شهر جدید پردیس چندی پیش اعلام کرده بود که پیمانکارانِ کم کار و یا پیمانکارانی که سابقه خوبی در تحویل واحدهای مسکن نداشته و یا به موقع واحدها را تحویل نمی دهند، برکنار شده و از بهترین پیمانکاران برای تحویل واحدها استفاده خواهیم کرد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پیگیری ها جواب داد و با رفع کمبود مدرسه در شهر پردیس، دانش آموزان این شهر صاحب سه مدرسه جدید شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
با رونق خرید و فروش واحدهای مسکن مهر، شهر جدید پردیس با پدیده جدیدی به نام "کانکس املاک" مواجه شده است. اتفاقی که به نظر می رسد برای دستگاه های ذی ربط اهمیت چندانی ندارد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در شرکت عمران شهر جدید پردیس از فروش اقساطی 2 هزار واحد از واحدهای مسکن مهر پردیس در مردادماه خبر دا و اظهار کرد این رکورد در ماه جاری افزایش خواهد داشت. ...
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از فروش اقساطی 41 هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید خبر داد و گفت: تاکنون 45 هزار واحد نیز افتتاح شده است.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر از تلاش برای آماده سازی 20 هزار واحد مسکونی در شهر جدید پردیس برای افتتاح در آبان ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۵    
نمایشگاه جلوه های عاشورایی با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی، بیان ترتیبی، تفضیلی و تطبیقی با جهان امروز از واقعه کربلا در شهر جدید پردیس آغاز بکار کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رضا دهقان : از مجموع واحدهای باقی مانده مسکن مهر پردیس حدود 15هزار واحد آماده تحویل به متقاضیان شده و فرآیند تحویل این واحدها آغاز شده است. طبق اعلام مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس قرار است تعداد 10 هزار واحد دیگر نیز تا آخر آبان ماه و حدود 6 هزار واحد هم تا 22 بهمن امسال افتتاح شوند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسئول اطلاع رسانی ستاد محرم استان تهران از برپایی نمایشگاه جلوه های عاشورایی در شهر جدید پردیس خبر داد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی، بیان ترتیبی، تفضیلی و تطبیقی با جهان امروز از واقعه کربلا برگزار می شود.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از موفقیت نخستین عرضه املاک دولتی متعلق به شرکت عمران شهر جدید پردیس در بورس کالای ایران، دومین عرضه املاک در این از سوی بانک اقتصاد نوین انجام می شود ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در حالی بازارهای اقتصادی از جمله مسکن به دلیل رها شدن دچار تلاطم شده که با تشدید فعالیت دلالان مسکن مهر، واحدهای روی خاک این طرح 500 میلیون تومان داد و ستد می شود. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پردیس گفت: پرداخت به موقع و همکاری بانک مسکن در وام 1000 میلیارد تومانی باعث شد تا امروز شاهد تحویل به موقع واحدهای مسکن مهر با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی باشیم.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - پس از موفقیت نخستین عرضه املاک دولتی متعلق به شرکت عمران شهر جدید پردیس در بورس کالای ایران، دومین عرضه املاک در این بورس از جنس املاک بانکی است به طوریکه بانک اقتصاد نوین 25 و 26 شهریور ماه دو عرضه املاک مازاد خود را در بورس کالا تجربه می کند. ...
گذار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
امروز در فازهای مختلف شهر جدید پردیس 14 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل داده می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، طرح مسکن مهر به عنوان یکی از مهم ترین طرح های مسکنی کشور چندین دولت را درگیر خود کرده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: هزینه ساخت بسیاربالا رفته است ساخت مسکن مهر را با دلار هزار تومانی آغاز کردیم و الان هزینه های ما 24 برابر شده است و دولت برای آماده شدن هر واحد یکصد میلیون تومان هزینه پرداخت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از تحویل 14 هزار واحد مسکن مهر به مالکان در فازهای 5، 8 ، 9 و 11 خبر داد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از موفقیت نخستین عرضه املاک دولتی متعلق به شرکت عمران شهر جدید پردیس در بورس کالای ایران، دومین عرضه املاک در این بورس از جنس املاک بانکی است به طوریکه بانک اقتصاد نوین 25 و 26 شهریور ماه دو عرضه املاک مازاد خود را در بورس کالا تجربه می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۵    
هدایت، مدیر عامل شهر جدید پردیس با تاکید بر اینکه پیمانکاران ساخت متری سه میلیون تومان برای مسکن ملی را پذیرفته اند گفت: رقم آورده اولیه متقاضیان مسکن ملی 40 میلیون تومان است اما هنوز آورده بعدی مشخص نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۷۶ سایت دیگر  
پس از موفقیت نخستین عرضه املاک دولتی متعلق به شرکت عمران شهر جدید پردیس در بورس کالای ایران، دومین عرضه املاک در این بورس از جنس املاک بانکی است به طوریکه بانک اقتصاد نوین 25 و 26 شهریور ماه دو عرضه املاک مازاد خود را در بورس کالا تجربه می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از آغاز تحویل 14 هزار مسکن مهر زودتر از افتتاح خبر داد و گفت: 10 هزار واحد مسکن مهر دیگر تا آذر ماه برای تحویل آماده می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس در جمع خبرنگاران در مراسم تحویل 14 هزار واحد مسکن مهر پردیس با بیان اینکه امروز 14 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس به متقاضیان تحویل داده شد گفت ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از آغاز تحویل 14 هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید از امروز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه 14 هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل به متقاضیان است گفت: قیمت هر متر مربع مسکن طرح اقدام ملی در شهر جدید پردیس فعلاً متری 3 میلیون تومان است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: متاسفانه تعدادی از این واحدهای مسکن مهر در مرحله خاک و فوندانسیون در حال فروش هستند، البته مالکان این واحدها حق قانونی فروش دارند و در حال حاضر در مرحله خاک ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: هزینه احداث واحدهای زیرمجموعه طرح ملی مسکن در پردیس، متری سه میلیون تومان است که پیمانکاران آن را پذیرفته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل عمران شهر جدید پردیس با اشاره به هزینه 3میلیون تومانی ساخت طرح ملی مسکن گفت: خرید و فروش پروژه های روی خاک مسکن مهر پردیس قانونی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران_ایرنا_ مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: مالکان 14 هزار واحد مسکن مهر پردیس در فازهای جدید کلید واحدهای خود را امروز تحویل گرفتند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۶    
دبستان دخترانه معرفت از مدارس احداث شده توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس در فاز 11 این شهر، پیش از ظهر امروز و به مناسبت آغاز سال تحصیل با حضور مسئولان شهرستان و دانش آموزان مقطع ابتدایی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۶    
تحویل رسمی 14هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس آغاز شد.