دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۰۵:۴۲Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر جدید پردیس»

هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، با حکم مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران علی اصغر جاودان فر به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس منصوب شد. در حکم معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس مجمع شهرهای جدید ایران خطاب به جاودان فر آمده است؛ ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
درحالی حدود 40 درصد مسکن مهر پردیس تکمیل نشده که برخی اقدامات در دولت قبل از جمله استخدام های بی ضابطه بار مالی فراوانی را به شرکت عمران این شهر تحمیل کرده است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۶    
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس به منظور ارتباط رو در رو با مردم و اطلاع از مسائل و مشکلات ساکنان شهر پردیس ملاقات هفتگی با مردم برگزار می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جابرانصاری، مدیر عامل شهر جدید پردیس با تاکید بر اینکه فروش عرصه مسکن مهر اختیاری است و هر سه ماه یک بار دولت قیمت آنرا اعلام می کند گفت: واحدهای مسکن مهر باقیمانده در پردیس را با سرعت تکمیل می کنیم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه تکمیل مسکن مهر شهر جدید پردیس 8000 میلیارد و دیگر شهرها 7000 میلیارد تومان بودجه نیاز دارد گفت: بعضی پروژه های مسکن مهر هنوز روی خاک است که برای پیشبرد کارها تعیین تکلیف قرارداد پیمانکاران و سه راهکار برای تامین بودجه مدنظر را در دستور کار قرار داده ایم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه تکمیل مسکن مهر شهر جدید پردیس 8000 میلیارد و دیگر شهرها 7000 میلیارد تومان بودجه نیاز دارد گفت: بعضی پروژه های مسکن مهر هنوز روی خاک است که برای پیشبرد کارها تعیین تکلیف قرارداد پیمانکاران و سه راهکار برای تامین بودجه مدنظر را در دستور کار قرار داده ایم ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت عمران شهرهای جدید، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در جلسه ای با پیمانکاران پروژه های مسکونی شهر جدید پردیس به بررسی مشکلات و موانع موجود پرداخته و تأکید کرد که شرکت عمران با توجه به تعهدی که به متقاضیان مسکن در این شهر ...
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با حضور در جمع نمایندگان متقاضیان فازهای مختلف مسکن مهر شهر جدید پردیس گفت: چالش های اصلی ناتمامی پروژه های مسکن مهر در کشور به ویژه در شهرهای جدید عدم تعیین تکلیف وضعیت پیمانکاران و تأمین منابع مورد نیاز برای تکمیل پروژه هاست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۰۶:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تحت تاثیر افزایش نرخ مسکن در پایتخت، قیمت آپارتمان های مسکن مهر در پردیس هم بالا رفته به طوری که برای خرید در این شهر جدید باید حدود 700 میلیون تومان تا 2.5 میلیارد تومان بودجه در نظر بگیرید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در حال حاضر پروژه 2043 واحدی طرح نهضت ملی مسکن شهر جدید پردیس فعال است که در بخش آماده سازی 40 درصد، محوطه سازی 35 درصد و ساخت واحدها 32 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که حرکت کُند روند اجرای پروژه نهضت ملی مسکن، انتقاد رییس جمهور را هم در پی داشته، شرکتهای دولتی از ارایه آماری مشخص درخصوص پیشرفت کارها امتناع می کنند ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
در شهر جدید پردیس و پرند نیز به ترتیب عملیات اجرایی ساخت 2500 و 4497 واحد آغاز می شود. سهم دو شهر جدید اندیشه (تهران) و تابناک استان فارس از ساخت واحدها در این مرحله صفر است.
امیرحسین جابرانصاری مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به عنوان سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس معرفی و تودیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۳    
مالکان زون 2 در فاز 11 پردیس پس از 12 سال انتظار، خود را به این فاز رسانده و با گردهمایی خواهان تحویل سریع تر واحدها شدند. سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس در این باره گفت: طبق برنامه ریزی هایی که انجام شده، امسال کل فاز 11 تحویل داده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی با همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک درصدد رفع مشکلات ثبتی اراضی شهر جدید پردیس است تا برخورد با زمین خواران تسهیل شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
در سال های گذشته همواره مسکن مهر جزو آپارتمان های ارزان قیمت به ویژه در اطراف شهرهای بزرگ محسوب می شد اما اکنون واحدهای مسکونی مهر نیز دچار جهش قیمت شده و برای خرید آنها در شهر جدید پردیس حداقل باید بین 760 میلیون تا 1200 میلیارد تومان داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: تحویل سند تک برگ به مالکان قدیمی و جدید مسکن مهر پردیس و زمین های واگذار شده در سال های گذشته آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۸    
تهران- ایرنا- رییس پارک فناوری پردیس گفت: توافق نامه احداث شهرک مسکونی متخصصان دانش بنیان در سال گذشته امضا شد. با ابلاغی که با دستور رییس جمهور به وزارتخانه های مربوطه صورت گرفته، امید است امسال شاهد احداث این شهرک در شهر جدید پردیس و ناحیه نوآوری آن باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
شرکت عمران شهر جدید پردیس 1553 واحد مسکن مهر فاقد متقاضی را تملک کرده بوده که تا پایان سال مالی 1399، 143 واحد مسکن مهر را به فروش رسانده و 29 میلیارد تومان درآمد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در یک سال اخیر با سرمایه گذاری بخش خصوصی، تکمیل خدمات روبنایی و زیربنایی شهرهای جدید همچون پردیس شروع شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
پروژه مترو پردیس با گذشت پنج سال از اتمام مطالعات و چهار سال از وعده آغاز عملیات اجرایی هنوز درگیر موضوعاتی مثل بازمهندسی با نگاه مهندسی ارزش است و به نظر نمی رسد به این زودی ها چالش های فنی و مالی این طرح برطرف شود. ...
جلسه هماهنگی و برنامه پروژه متروی شهر جدید پردیس با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، نمایندگان استانداری تهران، شهرداری، وزارت راه و شهرسازی و سرمایه گذار پروژه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: متقاضیانی که بابت خرید عرصه و یا موارد دیگر بدهی داشتند و مشمول جرائم دیر کرد شدند در صورت تسویه بدهی خود تا پایان ماه مبارک رمضان، جریمه آنها بخشیده می شود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از تغییر کاربری 51 هکتار از اراضی پردیس جهت فعالیت شرکت های تحقیقاتی و فناوری با رویکرد دانش بنیان در راستای توسعه پارک علم و فناوری خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی تصفیه خانه شماره 2 شهر جدید پردیس که فاضلاب مسکن مهر این شهر را تصفیه خواهد کرد، تسریع می شود و بنا بر اعلام شرکت عمران پردیس، منابع آن از طریق تهاتر زمین تامین خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۲    
نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ حقوق بیت المال از تشکیل کارگروهی برای بررسی پرونده های زمین خواری در شهر جدید پردیس خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به دنبال حواشی ایجاد شده مبنی بر آلودگی آب سد ماملو از طریق فاضلاب انسانی و صنعتی شهرهای پردیس، رودهن و اطراف، بنا بر اعلام مدیرعامل شرکت عمران پردیس، عملیات اجرایی تصفیه خانه شماره 2 این شهر که قرار است فاضلاب مسکن مهر فاز 8 را تصفیه کند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: پیرو تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید، اجرای بخشی از طرح نهضت ملی مسکن برای ساخت یکهزار واحد مسکونی در پردیس قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) سپرده شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس در دیدار با پیمانکار زیرمجموعه قرارگاه خاتم جهت ساخت پروژه تصفیه خانه شماره 2 فاضلاب این شهر، اعلام کرد که خرید تجهیزات این تصفیه خانه در دستور کار است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۹    
دستور رئیس جمهور در خصوص برخورد با زمین خواران در شهر جدید پردیس باعث شد تا وزارت راه کارگروهی در این خصوص تشکیل و در این شهر مستقر کند. اما سوال این است چه کسانی در پردیس زمین خوار هستند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ حقوق بیت المال با تأکید بر رسیدگی به پرونده های زمین خواری پردیس گفت: بنگاه های املاک بدون مجوز تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
روز نهم فروردین، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در بازدید از شهر جدید پردیس بر ضرورت برخورد با تخلفات حوزه زمین تاکید کرد و گفت که به حساب زمین خواران پردیس برسید.
نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ حقوق بیت المال نسبت به انجام معاملات خارج از چارچوب قانونی توسط آژانس های املاک بدون مجوز در شهر جدید پردیس هشدار داد و تاکید کرد: دستور رییس جمهوری برای رسیدگی به پرونده های زمین خواری در پردیس پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مرحله اول طرح نهضت ملی در پردیس اکنون در حد فاصل فازهای 5 و 9 در حال اجراست و بخش دوم نیز شامل پروژه های جدیدی است که بزودی و پس از اخذ تاییده های لازم، کلنگ ساخت آن در اراضی فاز 12، شهرک فردوس و اراضی الحاقی به زمین زده خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بازدید رییس جمهوری از شهر جدید پردیس و تاکید او بر تکمیل واحدهای مسکن مهر گویای آن است که غائله مسکن مهر هنوز بعد از 14 سال تمام نشده و این در حالی است که دولت در سال جاری قصد دارد پروژه جدید خود تحت عنوان نهضت ملی مسکن که تقریبا از اواسط سال گذشته آغاز شده را سرعت بدهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به تاکید ویژه رییس جمهوری برای تکمیل مسکن مهر، گفت: کارگروه ویژه ای برای تکمیل مسکن مهر پردیس و اطلاع رسانی درباره رفع نواقص و مشکلات آن از امروز در شرکت عمران شهر جدید پردیس تشکیل شد.
برترین ها / راه امروز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: از ابتدای اسفندماه که معاملات مسکن در شهر تهران افت کرد، خرید و فروش در اطراف تهران نیز کساد شده و قیمت ها به ثبات رسیده است. برخی افراد واحدهای خود را زیر قیمت می فروشند و بازار در حالت کلی به ثبات رسیده است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: متقاضیان در استان تهران می توانند در شهرهای جدید به غیر پردیس و شهر اندیشه ثبت نام کنند. ظرفیت اندیشه تکمیل شده و امکان پذیرش جدید وجود ندارد و همچنین در شهر جدید پردیس هم ظرفیت جدید تعریف نشده و این شهر ظرفیت ثبت نام های جدید را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های واصله به سامانه سوت زنی خبرگزاری فارس، یک پیمانکار ترکیه ای در شهر جدید پردیس با وجود ممنوعیت دریافت اقرارنامه محضری تحویل مسکن مهر، اقدام به اخذ اقرارنامه کرده است.
خبرگزاری میزان: سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با اعلام اینکه طی 2 سال آینده پردیس تبدیل به شهری با تمامی امکانات زیربنایی و روبنایی خواهد شد، از اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی برای واحدهایی که بیش از 2 سال در پردیس خالی مانده اند خبر داد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۰۰:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، موضوع احتکار واحدهای مسکن مهر توسط دلالان سال هاست که مطرح می شود. عدد و رقم هایی نیز قبلا از مالکیت سلطان های مسکن بر 200 یا 300 واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس شنیده می شد ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۶:۳۴   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا: اگر تا کنون موضوع آلودگی سد ماملو به فاضلاب انسانی و صنعتی شهر پردیس مطرح بود، حالا مسئولان و کارشناسان محیط زیست، ابعاد تازه تری از آلودگی دیگر سدهای کشور باز کرده اند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
یکی از موفق ترین شهرهای جدید که در اطراف تهران حیاتی تازه را تجربه می کند شهر جدید پردیس است که به عنوان مهم ترین شهر نزدیک پایتخت، بعد از کرج از آن به عنوان بهشت سرمایه های کوچک یاد می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پیرفرشی، سرپرست جدید شرکت عمران شهر جدید پردیس با تاکید بر اینکه استارت اجرایی مترو پردیس تا پایان امسال زده می شود گفت: 14 هزار مسکن مهر در مراحل تکمیلی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه کمتر از 10 درصد فاضلاب مسکن مهر پردیس وار روستای باغکمش در چند کیلومتری سد ماملو می شود گفت: با توجه به اینکه تکمیل پروژه تصفیه خانه شماره 2 پردیس دو تا سه سال طول می کشد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۹    
تهران- ایرنا- سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: 70 میلیارد تومان اعتبار به عنوان وام ویژه به شرکت های فعال و پروژه هایی که در آستانه تحویل و با نواقص جزیی هستند در روزهای آتی تخصیص داده می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۸    
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهر جدید پردیس در دیداری با مدیران اجرایی پردیس، فرماندار، امام جمعه، شهردار و فرمانده سپاه پاسداران این شهر جدید به بررسی مشکلات و مسائل موجود پرداخت.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید با تأکید بر لزوم هم افزایی بین دستگاه های خدمات رسان برای رفع مشکلات موجود گفت: طبق هماهنگی انجام شده تهیه دو سند خدمت و رفع موانع و در نهایت تهیه یک نقشه راه برای مشکلات شهر جدید پردیس در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخطار به سازندگان نامتعهد مسکن مهر این شهرستان گفت: از این پس پرداخت مالی به انبوه سازان این پروژه ها فقط در قبال اجرای تعهد در مدت زمان مشخص انجام می شود.