شنبه ۲۶ خردادساعت ۲۳:۳۳Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون مستقلین»

چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۷    
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: غلامرضا نوری قزلجه، رئیس فراکسیون مستقلین مجلس: نباید فراموش کنیم که در کشور ما رئیس مجلس مانند سایر کشورها فقط به عنوان سخنگو نیست، بلکه به عنوان رئیس قوه در یکسری مجامع مهم حضور دارد و گاهی در آنجا تصمیمات مهمی هم می گیرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۱    
تهران- ایرنا- عضو فراکسیون مستقلین مجلس با بیان اینکه نامزدهای انتخابات باید بدانند که چالش ها و نزاع های سیاسی در مناظرات رای آور نیست، گفت: نامزدها به جای هرگونه چالش سیاسی در برنامه های تبلیغاتیشان به ارائه برنامه های خود بپردازند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: صحبت های دیشب آقای قالیباف در محور مصوبات مجلس در برنامه هفتم بود و ایشان مسیر حرکت اجرای برنامه هفتم را ترسیم کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین گفت: من بایستی ببینم که آقای قالیباف واقعاً قول داده یا دو پهلو صحبت کرده یا اینکه آقای نوری قزلجه این جمله را گفت فقط برای اینکه اعضای فراکسیون را متأثر کند. این موضوع را نمی دانم و باید بررسی کنم
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی از جلسه امروز این فراکسیون با مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۵    
نماینده مردم بوکان در مجلس گفت: توصیه نمایندگان به پزشکیان این بود که وی از یک ستاد قومی پرهیز کند چون نگاه پزشکیان ملی است و ستاد وی هم باید ملی باشد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
احمد بخشایش اردستانی، نماینده اردستان در مجلس دوازدهم و عضو فراکسیون مستقلین درباره قول محمدباقر قالیباف به مستقلین گفت: انتخاب شدن و انتخاب کردن حق هر فرد ایرانی است و هر کسی می تواند انتخاب شود ولی چون من عضو موسسه فراکسیون مستقلین هستم و از زبان آقای نوری قزلجه شنیدم که ایشان قول دادند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۶    
نماینده مردم بوکان در مجلس گفت: توصیه نمایندگان به پزشکیان این بود که وی از یک ستاد قومی پرهیز کند چون نگاه پزشکیان ملی است و ستاد وی هم باید ملی باشد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۲۱    
عضو فراکسیون مستقلین مجلس با بیان اینکه از بین 14 کمیسیون تخصصی مجلس، بیشترین تقاضا برای عضویت مربوط به کمیسیون صنایع و معادن بوده، گفت: هفته آینده کمیسیونهای تخصصی مجلس شکل می گیرند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۸    
رکناسیاسی : مهرداد لاهوتی عضو هیئت رییسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم کار به جایی نکشد که در صورت بازگشت قالیباف به مجلس، به او فشار بیاورند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: علاءالدین بروجردی رییس موقت فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دوازدهم گفت: اگر قالیباف رأی نیاورد، کار مشکلی در مجلس خواهد داشت.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فراکسیون مستقلین مجلس با آقای قالیباف جلسه ای گذاشت و با او شرط کرد اگر قصد کاندیداتوری برای ریاست جمهوری دارد اعلام کند تا فراکسیون تصمیم دیگری بگیرد اما آقای قالیباف در آن جلسه گفت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نمی شود .
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه فراکسیون از آقای قالیباف سوال شد که در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کنید؟ که پاسخ ایشان در آن مقطع مثبت نبود. احتمالاً بعد از آن جلسه تحولاتی رخ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۲۵    
عضو فراکسیون مستقلین مجلس که در شمارش آرای انتخابت هیئت رئیسه حضور داشت از احتمال شیطنت تندروها در جابجایی آرای این انتخابات خبر داد و گفت: از رئیس مجلس درخواست دارم تا این موضوع را به دقت بررسی کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قالیباف که چند روز قبل به فراکسیون مستقلین مجلس برای حمایت از ریاست خود قول عدم ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری داده بود به قول خود وفا نکرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۰    
عضو فراکسیون مستقلین مجلس از تشکیل کمیسیونهای تخصصی مجلس داوزدهم در هفته آینده خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
از میان 198 رایی که قالیباف برای ریاست بر مجلس گرفت، رای نمایندگان فراکسیون مستقلین در مجلس مهمترین دلیل و عامل پیروزی راحت او بود؛ چرا که اگر مستقلین دست حمایتی شان را پشت قالیباف برمی داشتند، او شاید می توانست ریاست مجلس را از آن خود کند، اما لااقل به این راحتی و قاطعیت نمی توانست.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
دنیا مالی نماینده مردم بندرانزلی عضو فراکسیون مستقلین مجلس در تشریح جلسه ای که قالیباف با طیفی از نمایندگان مجلس داشته و آنجا مباحثی در خصوص ثبت نام یا عدم ثبت نام قالیباف مطرح شده گفت: در دیدار جمعی از نمایندگان مجلس با دکتر قالیباف ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیا مالی، نماینده مردم بندرانزلی، عضو فراکسیون مستقلین مجلس در تشریح جلسه ای که قالیباف با طیفی از نمایندگان مجلس داشته و آنجا مباحثی در خصوص ثبت نام یا عدم ثبت نام قالیباف مطرح شده اظهار نظر کرد. ...
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف سه شنبه هفته گذشته با 198 رای نمایندگان مردم به ریاست مجلس دوازدهم انتخاب شد. از همان ابتدا یکی از مباحث مطرح میان نمایندگان مجلس احتمال ثبت نام قالیباف برای انتخابات ریاست جمهوری بود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حاشیه های انتخابات هیات رئیسه مجلس دوازدهم پیش از برگزاری آن شروع شد؛ دو فراکسیون سیاسی مجلس یعنی مستقلین ولایی و انقلاب اسلامی برای معرفی کاندایداها جلسه تشکیل دادند که یکی به جمع بندی رسید و دیگری ورودی به این موضوع نکرد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرید موسوی، عضو فراکسیون مستقلین مجلس از دلیل کاندیدا نشدن پزشکیان و حضور کم تعداد تندروها در هیات رئیسه مجلس روایت کرده است. خبرآنلاین: قالیباف درحالی روزگذشته به ریاست مجلس دوازدهم رسید که نتیجه حاصل شده حکایت از آن دارد که او از سبد رأی طیف مستقلین در مجلس استفاده کرده است ...
صبح مجلس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا نوری قزلجه عضو فراکسیون مستقل ها گفت: دلیل رای بالای قالیباف برای ریاست پارلمان، نظر مثبت فراکسیون مستقلین بود زیرا قالیباف به آنها گفت که در مجلس خواهد ماند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا نوری قزلجه عضو فراکسیون مستقل ها گفت: دلیل رای بالای قالیباف برای ریاست پارلمان، نظر مثبت فراکسیون مستقلین بود زیرا قالیباف به آنها گفت که در مجلس خواهد ماند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۲    
فراکسیون انقلاب اسلامی با دو جلسه ای که برگزار کردند، دچار انشقاقی شده است. از سوی دیگر مستقلین و اصلاح طلبان در حال منسجم کردن خود هستند؛ بنابراین وزن کشی های مجلس مشخص نیست. اعضای فراکسیون مستقلین حدود 80نفر هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژاد، منتخب مردم رشت و خمام در مجلس دوازدهم به پیام انتخابات هیات رئیسه مجلس دوازدهم اشاره کرد و گفت: وحدت تیم قالیباف و فراکسیون مستقلین رای ایشان را بالا برد .
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی می گوید: از میان گزینه های موجود، قالیباف خیرالموجودین بود و حتما سهم بالایی از آرای اعلامی قالیباف مربوط به آرای مستقلین بود،.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
پزشکیان گفت: با امید به خدا و با تکیه بر مردم اگر مشکلی پیش نیاید، در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم ثبت نام می کنم.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
غلامرضا نوری قزلجه، رییس فراکسیون اقلیت مجلس یازدهم به عضویت هیات رئیسه مجلس درآمد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس گفت: اعضای این فراکسیون بر ریاست محمد باقر قالیباف منتخب مردم تهران برای ریاست مجلس اجماع کردند.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه موقت فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دوازدهم از تصمیم گیری این فراکسیون برای انتخابات هیات رئیسه مجلس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: جلسه این فراکسیون برای تعیین کاندیدای انتخابات هیات رئیسه به نتیجه نرسید و بنا شد تا در جلسه فردا صبح تصمیم گیری در این باره انجام شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای فراکسیون مستقلین مجلس بر روی حمایت از محمدباقر قالیباف برای کرسی ریاست مجلس توافق کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه موقت فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دوازدهم گفت: در جلسه امروز تمامی اعضا فراکسیون مستقلین مجلس دوازدهم روی ریاست محمدباقر قالیباف اجماع کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه موقت فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دوازدهم از تصمیم گیری این فراکسیون برای انتخابات هیات رئیسه مجلس خبر داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
علاء الدین بروجردی که در مرحله اول انتخابات در 11 اسفندماه 1403، با کسب 39.924رأی توانست منتخب حوزه انتخابیه خود لارستان،خنج و گراش شود، با 74 سال سن به عنوان رئیس سنی مجلس دوازدهم انتخاب شد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
حضور مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری از دو جنبه حائز اهمیت است در حالی که برخی گمانه زنی ها از احتمال معرفی و حمایت فراکسیون مستقلین مجلس از پزشکیان برای کاندیداتوری در ریاست مجلس صحبت می کردند، در صورت کاندیداتوری پزشکیان برای ریاست جمهوری ...
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین مجلس دوازدهم از انتخاب رئیس موقت این فراکسیون خبر داد
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۱:۳۰    
به نظر می رسد رقابت دو چهره از کاندیداهای ریاست در میان اعضای درون فراکسیون پررنگ تر باشد و اجماع نظر روی حمایت از یک نفر صورت نخواهد گرفت. براین اساس اگر رای نمایندگان انقلابی دوپاره شود، رای و نظر اعضای فراکسیون مستقلین تا حد زیادی می تواند در تعیین سرنوشت ریاست مجلس تاثیر گذار باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه موقت فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دوازدهم از تعیین رئیس موقت این فراکسیون خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: علاءالدین بروجردی رئیس هیات موسس این فراکسیون به عنوان رئیس فراکسیون مستقلین به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین مجلس دوازدهم از انتخاب علاالدین بروجردی به عنوان رئیس موقت این فراکسیون خبر داد
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خراسان رضوی گفت: احتمالا مانند مجلس قبل، مجلس دوازدهم شامل فراکسیون اصلی انقلاب و یک فراکسیون مستقلین باشد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: اسامی نامزدهای ریاست مجلس در حد گمانه زنی است گفت: در فراکسیون مستقلین ولایی خواهم بود.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۱    
منتخب مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به آنکه دو فراکسیون سیاسی دیگر هم در مجلس هستند، فراکسیون مستقلین در مجلس دوازدهم میدان دار خواهد بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مالک شریعتی نیاسر در گفت و گو با ایران اکونومیست ، درباره برگزاری جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس دوازدهم فردا یکشنبه( 6 خردادماه) از ساعت 8 صبح تا ساعت 12 برگزار خواهد شد و در این نشست برخی از منتخبان عضو فراکسیون مستقلین که ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منتخب مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: از فراکسیون مستقلین استعفا داده و به عضویت فراکسیون انقلاب اسلامی در آمده ام.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین مجلس دوازدهم از نشست روز یکشنبه فراکسیون برای تصمیم گیری درباره انتخابات هیأت رئیسه مجلس خبر داد.