پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۰۰Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون مستقلین»

آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
این مصاحبه را می خوانید: چرا نمایندگان مجلس همچنان بر اجرایی شدن طرح تأمین کالاهای اساسی با وجود مخالفت دولت و بسیاری از اقتصاددانان اصرار دارند؟ آیا چنین طرحی واقعاً حلال مشکلات اقتصادی امروز کشور است؟ ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۸    
جلسه امروز فراکسیون مستقلین ولایی با حضور معاون امور سیاسی وزارت خارجه با اکثریت اعضای فراکسیون برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با اشاره به حضور معاون وزارت خارجه در نشست این فراکسیون گفت: به مذاکره با آمریکا نه خوش بین هستیم و نه ذوق زده از انتخابات اخیر ولی برای رفع تحریم ها از هر فرصتی استفاده خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس بیان کرد: آخرین وضعیت قره باغ و تحولات انتخابات آمریکا در نشست فراکسیون بررسی شد.
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: نماینده پیشین مجلس گفت: غصه می خورم بابت اینکه یک عده ای دعا می کردند قاتل شهید سلیمانی رأی بیاورد تا اصلاح طلبان نتوانند، در داخل کشور جان بگیرند . ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی از پیگیری مشکلات مرتبط با افزایش قیمت کالاهای اساسی به ویژه کالاهای کشاورزی و نهاده های دامی و کمبود برخی کالاها در بازار در جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی خبر داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۴۳    
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: باید در قضاوت هایمان این مسائل را در نظر بگیریم که دولت چه منابعی در دست دارد و چقدر از مدیریت اقتصاد کشور، فضای سیاسی و تعاملی داخلی و بین المللی، در اختیار دولت است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از بررسی درگیری های قره باغ و مشکلات معیشتی مردم در نشست امروز فراکسیون خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: غلامرضا نوری قزلجه، سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است: مجلس همان قدر که موظف به انجام وظایف نظارتی و تقنینی خود است، ملزم به رعایت اخلاق است. ما باید در چارچوب قوانین و آیین نامه داخلی مجلس نسبت به انجام وظایف تقنینی و نظارتی خود اقدام کنیم. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۸    
رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد نقض آتش بس در یمن از سوی ائتلاف متجاوز عربی نشان دهنده تغییر موازنه قدرت به نفع جریان مقاومت است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: بعد از دو هفته تعطیلات مجلس شورای اسلامی اولین جلسه بهارستانی ها خالی از حاشیه نبود. بعد از دو هفته تعطیلی امروز اولین نشست علنی مجلس بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تشکیل فراکسیون مستقلین ولایی و اظهارات اخیر مرتضی آقا تهرانی دبیر کل جبهه پایداری، ذهنیت جا افتاده یکدستی مجلس یازدهم را با تردیدهای جدی مواجه کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی تحریم 18 بانک ایرانی را شوی تبلیغاتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین در رابطه با تاثیرگذاری این فراکسیون در مجلس گفت: اگر با کار کارشناسی و اخلاق مداری پیش برویم، تاثیرگذارتر از فراکسیون نیروهای انقلاب عمل می کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس مقابل دولت نیست، گفت که ما به دنبال اصلاح ساختار و نظارت بر اجرای درست قوانین هستیم. هدف نمایندگان مجلس تأمین منافع ملی کشور در درازمدت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یازدهم درباره تشکیل این مجموعه، گفت: افراد و بخش هایی از جامعه که در مجلس تریبون ندارند در فراکسیون مستقلین ولایی دارای تریبون قوی می شوند و می توان گفت که این فراکسیون تریبون بی تریبون ها است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان این که اعضای این فراکسیون اکثرا مستقل و بدون وابستگی به جریان سیاسی هستند مشی این فراکسیون مستقلین را اعتدالی عنوان کردند.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: ولی اسماعیلی نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد: مدتی است بنا به اعتراضات مردم، پیگیر ماجرای اسامی منتشر شده تبعیدگاه های کشور بودم. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم مشخص شدند. به گزارش مهر؛ عصر امروز (سه شنبه) اولین نشست مجمع عمومی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی برگزار شد و 48 نفر از نمایندگان برای عضویت در این فراکسیون اعلام آمادگی کردند که 30 نفر به عنوان اعضای شورای ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بستان آباد از تشکیل فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس یازدهم خبر داد و گفت: باقری بناب به عنوان رئیس فراکسیون انتخاب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از تشکیل فراکسیون نمایندگان مستقلین ولایی با حضور نمایندگان مستقل و اصلاح طلب در مجلس یازدهم خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی از تشکیل فراکسیون مستقلین ولایی با حضور نمایندگان اصلاح طلب و مستقل مجلس خبر داد.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
محمد باقری بناب، روحانی نسبتا جوانی که دوره نهم مجلس نیز سابقه نمایندگی و البته همکاری با علی لاریجانی را در کارنامه دارد، دیروز پس از توضیحاتی درباره نحوه شکل گیری فراکسیون آذری زبانان دوره یازدهم مجلس از شکل گیری فراکسیون مستقلین ولایی خبر داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بناب در مجلس در رابطه با شکل گیری فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس یازدهم گفت: فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس یازدهم شکل می گیرد، جلسات مقدماتی اش را برگزار کردیم، هفته اینده هم جلسات عمومی اش را برگزار می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- طیبه سیاوشی نماینده مجلس دهم به ایرنا می گوید: در مجلس دهم شخصا نماینده های اصولگرایی را دیدم که در حوزه زنان با ما همکاری می کردند ولی اصلاح طلبانی هم بودند که این همکاری را با ما نداشتند. فراکسیون مستقلین هم که موضعش مشخص نبود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فعال مستقل سیاسی گفت: فراکسیون مستقلین و اعتدالگرایان با دو فراکسیون اصلاح طلبان و اصولگرایانِ خانه احزاب همکاری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در یادداشتی به قلم غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی رئیس فراکسیون مستقلین مجلس دهم، نوشته است: ایران اکنون به وفاق، همدلی، همکاری و یکپارچگی نیاز دارد ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نایب رییس نخست فراکسیون مستقلین ولایی در گفت وگو با اعتماد اظهار داشت: درصورت تغییر در ترکیب کابینه و ترمیم تیم اقتصادی، نمی توان انتظار داشت که همه مشکلات حل شوند اما قطعا این اقدام موثر خواهد بود و بخشی از مشکلات را حل می کند.وی افزود:
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
سخنگوی فراکسیون مستقلین گفت که در نشست این فراکسیون، وزیر صنعت، معدن و تجارت توضیحاتی را درباره تخلفات صورت گرفته در موضوع ثبت سفارش خودرو ارائه کرد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
ایسنا نوشت: سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس دخالت لاریجانی در ادغام فراکسیون ولایی و مستقلین را تکذیب کرد و گفت فراکسیون شخصیتی حقوقی است و رییس مجلس نمی تواند برای ادغام و انحلال آن دستوری بدهد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده رباط کریم گفت: متاسفانه آقای لاریجانی درگیر حزب بازی و سیاسی کاری بود. یعنی با تشکیل فراکسیون سوم به نام فراکسیون مستقلین تمام افراد هیئت رئیسه و نهاد های مهم مجلس را از این فراکسیون انتخاب می کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم گفت: مجلس برای نامه نگاری تشکیل نشده بلکه برای ریل گذاری تشکیل شده است. این اقدام از سوی نمایندگان بسیار ناپخته، عجولانه و سطحی بود. این آقایان باید کمی حوصله کنند چراکه شعار دادند مشکلات کشور را حل می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۶:۴۵    
نماینده مریوان و سروآباد در مجلس می گوید: زنان قصد دارند فراکسیونی تشکیل دهند که در شان و منزلت زنان و متناسب با ارزش و جایگاه مجلس باشد و این فراکسیون تا هفته آینده تشکیل می شود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۷    
قدرتعلی حشمتیان، رئیس ادوار خانه احزاب ایران: در جلسه دوهفته پیش فراکسیون مستقلین و اعتدال گرایان، با اکثریت آرا قرار بر این بود که بنده در صحن شورای مرکزی کاندیدا شوم که چون متوجه شدیم دو جریان دیگر یعنی اصلاح طلبان و اصول گرایان تصمیم گرفته اند برخلاف ماده 9 اساسنامه که اعضای شورای مرکزی باید از ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
یک نماینده اصلاح طلب در مجلس یازدهم گفت: احتمال اینکه در فراکسیون مستقل ها حضور پیدا کنیم زیاد است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
پس از آنکه نشست روز بیست و نهم اردیبهشت ماه خانه احزاب به دلیل نصاب شکنی فراکسیون مستقلین به تعویق افتاد ( اینجا بخوانید )، دومین نشست ارکان خانه احزاب با حضور 16 تن برای انتخاب رییس این مجموعه سیاسی از طیف مستقلین و اعتدالیون عصر دوشنبه در محل خانه احزاب برگزار شد و سید شهاب الدین صدر با بدست ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۲۰:۰۳    
تهران (پانا) - اعضای شورای مرکزی خانه احزاب ایران عصر امروز در جلسه ای که به منظور انتخاب رییس جدیدخانه احزاب برای سال دوم دور جدید برگزار شد با اکثریت آرا، دکتر سیدشهاب الدین صدر از فراکسیون مستقلین را برای یک سال آینده به عنوان رییس شورای مرکزی خانه احزاب ایران انتخاب کردند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۰    
تهران (پانا) - رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در دوره دهم با اشاره به گزارش اخیر دیوان محاسبات واکنش نشان داد. غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با پانا ...
فانوس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
منتخب مردم سنندج، دیواندره و کامیاران از اعلام موجودیت فراکسیون مستقلین در مجلس یازدهم خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
منتخب مردم سنندج، دیواندره و کامیاران از اعلام موجودیت فراکسیون مستقلین در مجلس یازدهم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم گفت: مجلس در بحث تقنینی و قانونگذاری بسیار قدرتمند عمل کرد؛ حتی این بار، تعداد تبدیل لایحه به قانون، 60 به 40 شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۲    
تهران (پانا) - رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در دوره دهم با بیان اینکه نمایندگان مجلس یازدهم در مجلس دهم گیر کرده اند و دلیل آن هم بی برنامگی است، تاکید کرد: شعار باید پایه و اساس شعور داشته باشد و مبتنی بر یک استراتژی و یک سیاست راهبری باشد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در گفت و گوی روزنامه آرمان با غلامعلی جعفرزاده رئیس فراکسیون مستقلین مجلس دهم شورای اسلامی، می خوانیم: مجلس دهم با همه فرازونشیب هایی که داشت به پایان رسید و مجلس یازدهم از روزهای آینده به صورت رسمی کار خود را آغاز خواهد داد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۶:۱۹    
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم در پاسخ به سوال آیا با این باور بسیاری از مردم که فکر می کنند نمایندگان پس از چهارسال بار خود را بسته اند، موافقید یا خیر؟ گفت: زندگی ما مشخص است، حساب بانکی ما نیز مشخص است، نمی توانیم قرآن برداریم و در خیابان ها بگردیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۵    
آخرین نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم امروز سه شنبه 30 اردیبهشت ماه 99 با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۰    
تهران (پانا) - رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در واکنش به صحبت های یک نماینده مجلس و برداشت اشتباه وی از بیانات رهبری تاکید کرد بیانات رهبری به معنای نقض وضعیت کنونی نیست، ایشان اگر این سیستم را کارآمد نمی دیدند طبیعی است که اعلام می کردند استعفا دهد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
قدرتعلی حشمتیان عصر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره جلسه سالیانه شورای مرکزی خانه احزاب که برای انتخاب رییس و ارکان خانه احزاب برگزار شد، اظهار کرد: امروز سه فراکسیون اصلاح طلبان، اصولگرایان، مستقلین و اعتدالگرایان در سه اتاق جداگانه تشکیل جلسه دادند ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس دوره ای خانه احزاب از تعویق نشست سالانه برای انتخاب رییس سال دوم دوره هفتم این مجموعه سیاسی خبر داد و گفت: در این جلسه مسئولان همه ارکان جز رییس خانه احزاب انتخاب شدند.