جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۰:۵۶Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون مستقلین»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد جمهوری اسلامی یکی از تامین کنندگان اصلی انرژی دنیا محسوب شده و هر نوع اقدام علیه کشورمان می تواند بازار انرژی دنیا را تحت تاثیر منفی قرار دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد امروزه بلوک های اقتصادی متعددی اعم از اوراسیا، شانگهای و بریکس شکل گرفته و بدون شک اقتصاد کشورهای عضو آنها از جمله ایران دارای توانمندی اقتصادی جدی تری هستند و با توجه به جمعیتشان می توانند اثرگذاری بیشتری بر تجارت جهانی داشته باشند. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه سیاسی: به اعتقاد یک نماینده مجلس اعطای سیم کارت بدون فیلتر به گردشگران خارجی کاپیتولاسیون در قبال مردم ایران است. به گفته غلامرضا نوری قزلجه، رئیس فراکسیون مستقلین مجلس یازدهم اختصاص سیم کارتی خاص برای دسترسی بهتر گردشگران خارجی به برخی پلتفرم های محدود شده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۵    
نشست اعضای فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی امروز 2 خرداد ماه 1402 با رضامراد صحرایی سرپرست وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۰    
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس یازدهم اعلام کرد که در انتخابات هیات رئیسه از داوطلبان معتدل تر حمایت می کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس در تشریح نشست این فراکسیون با اشاره به نظر اعضای آن، طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس را رقابت آفرین و مشارکت پذیر ندانست و گفت: لازم است این طرح اصلاحی، مجددا مورد بازنگری صورت گرفته و اصلاح شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
محمدعلی محسنی بندپی، سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس:مسائلی مانند کمبود منابع، عدم تحقق درآمدهای نفتی و تحریم در کمبود و نبود دارو مؤثر است، اما علت اصلی سوء و ضعف مدیریت است ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: رعایت حجاب و عفاف هدف نظام اسلامی و جامعه مسلمان ایرانی است. کسی در این موضوع شک ندارد ولی راه های رسیدن به آن باید کاملا علمی، منطقی، شرعی و عقلی باشد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس درباره لزوم رعایت حجاب و عفاف گفت: کسی در این موضوع شک ندارد ولی راه های رسیدن به آن باید کاملا علمی، منطقی، شرعی وعقلی باشد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حضور فعالانه احزاب در انتخابات مجلس دوازدهم، گفت: باید شرایط در برگزاری انتخابات مجلس دوازدهم به گونه ای پیش برود تا شاهد مشارکت حداکثری مردم بوده و در نهایت بار دیگر دشمن از اجرای برنامه های خود در ایران مایوس شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: اگر دنبال تقویت نظام و اقتدار و امنیت ملی هستید راه آن از برگزاری انتخابات رقابتی و با مشارکت بالای مردم می گذرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: توسعه روابط و تعامل ایران با آمریکای لاتین می تواند بازارهای جدیدی برای عرصه صاداراتی کشورمان فراهم کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزهای تورمی کماکان با مردم و جامعه ما همراه خواهد بود، گفت: ما در بحث مدیریت منابع انسانی، با بحران مواجه هستیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار رمضانی با مسئولان،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت:انتظار ما این بود همچنان که کالاها با افزایش قیمت ارز، افزایش می یابند زمانی که قیمت ارز نیز کاهش می یابد، کالاهای اساسی هم با کاهش قیمت روبرو شوند و در آستانه سال جدید دولت کنترل بیشتری بر قیمت ها داشته باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس خواهان بررسی علل مسمومیت دانش آموزان و تشکیل جلسه ای در اسرع وقت به لایحه بودجه شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: به نظر من برای برون رفت از شرایط کنونی یک چاره اندیشی خواهد شد، یعنی کسانی که دلسوزانه برای نظام تصمیم می گیرند و نفع شخصی و حزبی خود را نمی بینند حتما برای برون رفت از این شرایط و رسیدن به یک وضعیت مطلوب تر از نظر سیاسی و اجتماعی یک تصمیم درستی خواهند گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه کنترل تورم و کاهش قیمت کالاهای اساسی باید در دستورکار دولت باشد، گفت: در این بین مجلس نیز تا پایان بررسی لایحه بودجه با این اولویت گام بر می دارد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : عضورئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: هیچ اقدام نظارتی در مجلس به نتیجه نمی رسد، چون رودربایستی سیاسی وجود دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
جماران نوشت: نوری قزلجه رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت:پارلمان و دولت از یک جنس هستند. اتفاقاتی که امروز در رابطه ی مجلس و دولت افتاده است، نزدیکی سیاسی است که در تداوم همان یکدست سازی و یا یک صدا سازی است و حال عواقب بد آن را می بینیم که مجلس توان نظارت خود را در مقابل دولت از دست داده است ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
غلامرضا نوری قزلجه عضو کمیسیون مشترک صیانت، درباره اعلام اینکه طرح معروف به صیانت تصویب شده و در روزهای آتی راهی شورای نگهبان می شود، با رد این موضوع گفت که پیش از بررسی طرح در جلسه، مطابق با آیین نامه کمیسیون، اعلام تصویب شدن آن وجاهت قانونی ندارد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس در تشریح نشست این فراکسیون گفت: دو قانون مالیات بر عایدی سرمایه که با سوداگری مقابله می کند و همچنین اصلاح قانون انتخابات، می تواند به دولت در افزایش اعتماد عمومی کمک کند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
نوری قزلجه رئیس فراکسیون مستقلین ولایی، گفت: مشکلات در برخی حوزه ها زیاد است و ضعف مدیریت ها هم اکنون دیگر محسوس است. به نظر می رسد که به خود آقای رئیس جمهور هم این مسائل اثبات شده که ضعف های مدیریتی وجود دارد که باید جبران شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی، گفت: مشکلات در برخی حوزه ها زیاد است و ضعف مدیریت ها هم اکنون دیگر محسوس است. به نظر می رسد که به خود آقای رئیس جمهور هم این مسائل اثبات شده که ضعف های مدیریتی وجود دارد که باید جبران شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۰:۴۴    
نشست اعضای فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی امروز 13 دی ماه 1401 با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش در نشست این فراکسیون، گفت: در این نشست بر ساماندهی جذب نیروهای انسانی، پرهیز از تعطیلی های مکرر مدارس و دقت در اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان تأکید شد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۰:۱۱    
نماینده مجلس: رقابت تنگاتنگی بین دو نفر وجود داشت،به نظر می رسد فراکسیون مستقلین ولایی از آقای دستغیب حمایت کرد
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۷    
نشست اعضای فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی امروز 13 دی ماه 1401 برگزار شد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
آقای رییسی از برنامه هفت هزار صفحه ای زمان انتخابات چند صفحه به عنوان برنامه هفتم به مجلس ارائه دهد
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس یازدهم به اعتمادآنلاین می گوید هیچ درخواست استیضاحی را امضا نمی کند چراکه می داند موضوع نمایشی و بی فایده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به نشست این فراکسیون، ضمن بیان انتقاد اعضا درباره تأخیر دولت در ارائه لوایح برنامه و بودجه گفت: اعضا خواستار آن بودند که دولت از افزایش قیمت خدمات، مالیات و انرژی در لایحه بودجه خودداری کند تا به مردم فشار وارد نشود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۹    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس ضمن رد اظهاراتی که در برخی رسانه ها به وی منتسب کردند، گفت: مجلس بیمارستان اختصاصی ندارد و من این جمله را نگفته ام، من در نشست با دانشجویان اشاره کردم که مجلس قرارداد بیمه تکمیلی با برخی از بیمارستان های خصوصی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس ضمن رد اظهاراتی که در برخی رسانه ها به وی منتسب کردند، گفت: مجلس بیمارستان اختصاصی ندارد و من این جمله را نگفته ام، من در نشست با دانشجویان اشاره کردم که مجلس قرارداد بیمه تکمیلی با برخی از بیمارستان های خصوصی دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یازدهم گفت: باید بدانیم تئوری هایی مانند خالص سازی نظام، تقسیم بندی جامعه به خودی و غیرخودی، فرافکنی مشکلات و عدم قبول مسئولیت، انتساب هر صدای مخالف و منتقد به عامل دشمن، برداشت های سلیقه ای و جناحی از قانون اساسی و آرمان های انقلاب و خودرأی بودن ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۴۰    
غلامرضا نوری قزلجه در گفت و گو با ایران اکونومیست با اشاره به معرفی مهرداد بذرپاش به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به مجلس شورای اسلامی ریشه بسیاری از مشکلات را ضعف مدیریت ها در حوزه های مختلف دانست و تاکید کرد: تغییرات مدیریتی می تواند به ترمیم کابینه و پیشبرد امور کمک کند. ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۴    
جمهوریت: رییس فراکسیون مستقلین مجلس یازدهم با بیان این که تغییر در سکانداری وزارت راه و شهرسازی امری لازم بود ، از معرفی مهرداد بذرپاش برای این وزارتخانه استقبال کرد و گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از ابقای تمامی اعضای هیأت رئیسه اجلاسیه دوم این فراکسیون در اجلاسیه سوم با اکثریت آرا، در جریان برگزاری انتخابات هیأت رئیسه خبر داد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه گفت: این مجلس یک فراکسیون مستقلین ولایی نیز دارد که از مقام معظم رهبری می خواهم وقتی بدهند تا این فراکسیون نیز حرف های خود را به ایشان منتقل کند. از ایشان می خواهم در صورت صلاحدید خودشان پیشقدم شده و با منتقدان صحبت کنند ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس در تشریح نشست این فراکسیون گفت: دولت بنا به صلاحدید خود اقدام به ترمیم کابینه کرده که اقدام مثبتی بوده و مورد استقبال اعضای فراکسیون مستقلین ولایی مجلس قرار گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: بسیاری از کشورها از جمله برخی از کشورهای همسایه، وجود ایران بزرگ و مقتدر را بر نمی تابند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۵۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس برخورد عادلانه و صادقانه با مردم را تنها راه پاسخ به مطالبات و شنیدن صدای معترضین دانست و گفت: اصلاح در قوانین و سیاست های کلی کشور نیاز نیست، اجرای سیاست ها باید دقیق و درست صورت بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با تاکید بر اینکه دولت در لایحه بودجه 1402 اجازه ندهد شرایط اقتصادی برای مردم سخت تر شود، گفت: از وزارت بهداشت خواسته شد فکر عاجلی برای بحث دارو کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: بهادری جهرمی گفت: در دانشگاه قم خانمی آمد به من برگه ای داد و گفت تضمین دهید فردا مرا در گونی نبرند رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس: ورود نیروهای امنیتی و انتظامی به دانشگاه ها، غیرقانونی است / دانشجویان نباید از بیان حرف هایشان هراس داشته باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۵:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی با تاکید بر این که باید حرمت محیط دانشگاه حفظ شود گفت: نباید نیروهای امنیتی و انتظامی وارد دانشگاه شوند که اگر این اتفاق رخ دهد باید پاسخگو بوده چون اقدامی خلاف قانون کرده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
غلامرضا نوری قزلجه در گفت وگو با ایران اکونومیست، با تاکید بر اینکه دانشگاه محل گفت وگو و تضارب آراست، گفت: مسئولانی که درباره برخورد با دانشجویان تصمیم گیری می کنند حتماً باید توجه داشته باشند که دانشگاه محل گفت وگو و تضارب آراست ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به انتقاد اعضای این فراکسیون از عملکرد وزارتخانه های کشور، بهداشت و اقتصاد گفت: تیم اقتصادی دولت نباید اجازه دهد فشار مضاعفی به معیشت مردم وارد شود و وزارت بهداشت نیز باید توجه ویژه ای به موضوع تهیه دارو داشته باشد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم بستان آباد در مجلس طی تذکر شفاهی خواستار فراهم شدن زمینه برای تحقق مطالبه گری از سوی مردم شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: در صورتی که فضای رسمی برای بیان اعتراض و اعلام نکته نظرات مردم باز شود به عنوان مثال مجوز برپایی راهپیمایی داده شود یا مکان هایی را برای بیان اعتراضات مشخص کنند یا هر روشی که بتواند به این موضوع جامه عمل پوشاند، می تواند موثر و مفید واقع شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۸:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس فراکسیون مستقلین مجلس واکنش رئیس جمهور به انتقاد خود در رابطه با فیلترینگ و محدودیت های اخیر اینترنتی و اثرات آن بر فضای کسب وکار و شرکت های دانش بنیان را تشریح کرد. ...
صبا ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس واکنش رئیس جمهور به انتقاد خود در رابطه با فیلترینگ و محدودیت های اخیر اینترنتی و اثرات آن بر فضای کسب وکار و شرکت های دانش بنیان را تشریح کرد.