یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۶:۵۷May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون مستقلین»

برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۸   + ۸۹ سایت دیگر  
انتخاب: روابط عمومی وزارت خارجه در خصوص تشدید اقدامات تخریبی رسانه ای علیه وزارت امورخارجه و تیم مذاکراتی در وین بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه بدین شرح است: آنها چنین متحد و ما این گونه پراکنده ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه اعضای تیم مذاکره کننده مورد حمایت ملت ایران هستند، گفت: اگرچه سلیقه ها و نظریات متفاوتی در کشور وجود دارد، اما برای تامین منافع کشور یکصدا از مذاکره کنندگان حمایت می کنیم.
تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
بخشی از این گفتگو را در ادامه بخوانید؛ * اعلام حضور اعضای هیئت رئیسه مجلس در انتخابات ریاست جمهوری آسیب جدی به مجلس وارد کرده است، عملا هیئت رئیسه مجلس و ارکان آن به گونه ای القا می کنند که مجلس جای خدمت نیست، مجلس کاره ای نیست، پس برویم در ریاست جمهوری به مردم خدمت کنیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بستان آباد و سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی در پاسخ به این سوال که مجلس به دنبال فیلتر کلاب هاوس است؟ گفت: عده ای از همکاران پیگیر موضوع هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: بر اساس آمارهای ارائه شده از سوی اعضای ستاد انتخابات وزارت کشور تا این مرحله، حدود 10 درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا رد صلاحیت شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۶    
عصر امروز ، غلامرضا نوری قزلجه نماینده بستان آباد در مجلس یازدهم و سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی ، در خبرگزاری برنا حضور یافت .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: در موضوع حد نصاب کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس برای تصمیم گیری درباره ارائه گزارش استنکاف رییس جمهوری تشکیک وجود دارد و این کمیسیون باید صورتجلسه خود را منتشر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یازدهم گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری و مذاکرات برجامی از سوی اعضای کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۶:۵۸    
تشکیل فراکسیون مستقلین در مجلس یازدهم و افزایش انتقادات به عملکرد هیئت رئیسه فعلی، گمانه زنی ها برای حضور نمایندگان مستقل در جایگاه هیئت رئیسه را افزایش داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی درباره FATF گفت: نظر مجلس سال گذشته به مجمع تشخیص مصلحت ارجاع شده و طبق قانون مجلس نمی تواند نظر جدید بدهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تغیر نگاه برخی از اعضای مجمع به لوایح مبارزه با پولشویی، صدور قطعنامه شورای حکام علیه ایران، حواشی روز گذشته مجلس و تلاش فراکسیون مستقلین برای تصاحب کرسی های هیئت رئیسه مجلس از مهمترین عناوین روزنامه های امروز _چهارشنبه 13 اسفندماه_ است.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: نمایندگان مجلس یازدهم روزهای نخست حضورشان در ساختمان هرمی شکل میدان بهارستان ادعای وفاق داشتند و یکرنگی برای تغییر شرایط. اما اختلاف ها از همان روز نخست عیان شد ولی سودای ریاست، قدرت آینده نگری شان را تحت الشاع قرار داد و شد آنچه نباید می شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۰۸    
اقتصادنیوز: روزنامه اعتماد در تیتر اول خوداز فراکسیون مستقلین و ایستادگی شان مقابل اکثریت گزارشی تهیه کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۵:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
هرگونه تجمع تبلیغاتی انتخاباتی ممنوع، ناطق نوری به صحنه می آید؟ چرا در مناطق خطرناک تهران همچنان آپارتمان می سازند؟ قالیباف؛ رئیس مجلس یا فرمانده؟ عملیات فریب در پرونده جنجالی، بازار خودرو به کجا می رود؟ فراکسیون مستقلین و ایستادگی شان مقابل اکثریت، ممنوعیت معاملات رمزارز در ایران ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس بر ضرورت ایجاد فضای رقابتی در انتخابات 1400 تاکید کرد و حضور گسترده مردم در انتخابات را منوط به این شرط دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از بیانیه نمایندگان درباره تصمیم گیری مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لوایح AFTF انتقاد کرد.
رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتقادی به صدور بیانیه از مجلس تأکید کرد: این اقدام بر اساس روال عادل صورت گرفته است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است، برخی از پیشنهادات نمایندگان برای لایحه بودحه 1400 ماهیت بودجه ای ندارد. *** پیشنهادات نمایندگان برای لایحه بودحه 1400 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با تاکید بر اینکه بیانیه مشترک ایران آژانس بین المللی انرژی اتمی مغایر قانون مجلس نیست؛ تصریح کرد: اقدام سازمان انرژی اتمی اجرای قانون مصوب مجلس برای رفع تحریم های ظالمانه و تعقیب منافع حداکثری ملت در این شرایط ویژه است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یازدهم از تأکید اعضای این فراکسیون بر فعال سازی تمام ظرفیت کشور جهت دستیابی به منافع اساسی، کاهش هزینه های تحمیلی و رفع کامل تحریم ها خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه بیشترین آسیب را از تقابل مجلس با دولت مردم می بینند، گفت: بخشی از مشکلات اقتصادی ماه های اخیر ناشی از تقابل مجلس با دولت بود که به جای تمرکز بر حل مشکلات مردم دعواهای سیاسی در پیش گرفته شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یازدهم با صدور بیانیه ای به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، به نقش مردم در توفیقات نظام اشاره و بر وحدت کلمه از سوی مسئولان و مردم تأکید کرد.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم، در گفت و گو با اعتمادآنلاین در این باره گفت: دنیا و آیندگان به ما می خندند که در ایران افزایش پهنای باند برای وزیر جرم است و فارغ از اینکه وزیر چه کسی باشد- آقای آذری جهرمی یا هر چهره دیگری- مورد مؤاخذه قرار می گیرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به اینکه طرح شفافیت آرا تنها عنوان شفافیت را داشت؛ تصریح کرد: مجلس، حکمرانی و مدیریت پارلمان نمی تواند با نقطه نظرات و تعهداتی که افراد جای دیگر برای مراجع غیر رسمی داده اند، اداره شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: کفه منفی تصمیمات کمیسیون درباره بودجه 1400سنگینتر و به شدت تورم زا بود و انتظار رد این گزارش از سوی نمایندگان وجود داشت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی با اشاره به برنامه های مدیریت جدید سازمان بورس گفت: ارتقای جایگاه و مشارکت این سازمان در هیأت ها و تصمیمات اقتصادی و برنامه ریزی از جمله برنامه های این دوره مدیریتی سازمان بورس است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس طرح اصلاح قانون انتخابات را در تضاد با مشارکت و جمهوریت قلمداد کرد و گفت: پیش داوری نمی کنم اما امیدواریم این مصوبه مبنای کار برای انتخابات ریاست جمهوری ما قرار نگیرد تا قانون کامل تر و پخته تری تصویب شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
فارس: تمامی افرادی که دولت سعودی برای عضویت در هیأت مذاکره کنندگان معارضان سوریه، معرفی کرده بود، به دلیل بروز اختلافات درون این گروه، استعفا دادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی در واکنش به حضور وزیر امور خارجه در مجلس، پرسید: وقتی فضای اقتصادی و نرخ ارز و محصولات مقداری به سمت بهبود و کاهش می رود، نمی دانم چرا عده ای ناراحت و برافروخته می شوند و کاملا برعکس عمل می کنند؟
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بولتن جهان نیوز به برخی لایه های پنهان اخبار و رویدادهای سیاسی و فرهنگی ایران خواهد پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه اختیارات نظارت بر انتخابات شوراها را باید به دستگاهی بدهیم که پاسخگو باشد،گفت: اگر نهادی مسوولیت نظارت را قبول نمی کند، مجلس نباید اختیارات خود را به آن نهاد بدهد تا مسوولیت و هزینه ها برای مجلس باشد ولی نهاد یا فرد دیگر نظارت کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: اصلاح قانون انتخابات شوراها، اختیارات مجلس و نمایندگان در امر نظارت بر انتخابات شوراها را محدود می کند که تصویب به صلاح مجلس و شوراها نیست.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۰    
جمعی از نمایندگان مجلس یازدهم با محوریت فراکسیون مستقلین قرار است در روزهای آینده به دیدار علی لاریجانی بروند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس با بیان این که نباید دایره نظارت بر نماینده را تنگ تر کرد گفت: ساکت کردن نماینده ملت، خطایی استراتژیک است که عده ای به آن دامن می زنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: اروپایی ها بجای عمل به تعهدات خود و فعال کردن اینستکس فقط بهانه تراشی می کنند .
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است مسئولان قوا نباید از پشت تریبون در صدد حل مشکلات برآیند و پاسخ یکدیگر را بدهند بلکه باید با مذاکره و گفتگو میان خود، در راستای حل مسائل گام بردارند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به بررسی لایحه بودجه 1400 در نشست این فراکسیون گفت: معتقدیم در شرایط اقتصادی فعلی نباید کلیات این لایحه رد شود بلکه باید جزئیات آن در مجلس اصلاح شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از مخالفت اعضای شورای مرکزی این فراکسیون با اصلاحیه قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با صدور بیانیه ای در محکومیت ترور دانشمند هسته ای، این اقدام را در راستای سیاست خرابکاری هسته ای صهیونیست ها از طریق تروریسم دولتی دانست.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
این مصاحبه را می خوانید: چرا نمایندگان مجلس همچنان بر اجرایی شدن طرح تأمین کالاهای اساسی با وجود مخالفت دولت و بسیاری از اقتصاددانان اصرار دارند؟ آیا چنین طرحی واقعاً حلال مشکلات اقتصادی امروز کشور است؟ ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۸    
جلسه امروز فراکسیون مستقلین ولایی با حضور معاون امور سیاسی وزارت خارجه با اکثریت اعضای فراکسیون برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با اشاره به حضور معاون وزارت خارجه در نشست این فراکسیون گفت: به مذاکره با آمریکا نه خوش بین هستیم و نه ذوق زده از انتخابات اخیر ولی برای رفع تحریم ها از هر فرصتی استفاده خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس بیان کرد: آخرین وضعیت قره باغ و تحولات انتخابات آمریکا در نشست فراکسیون بررسی شد.
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: نماینده پیشین مجلس گفت: غصه می خورم بابت اینکه یک عده ای دعا می کردند قاتل شهید سلیمانی رأی بیاورد تا اصلاح طلبان نتوانند، در داخل کشور جان بگیرند . ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی از پیگیری مشکلات مرتبط با افزایش قیمت کالاهای اساسی به ویژه کالاهای کشاورزی و نهاده های دامی و کمبود برخی کالاها در بازار در جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی خبر داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۴۳    
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: باید در قضاوت هایمان این مسائل را در نظر بگیریم که دولت چه منابعی در دست دارد و چقدر از مدیریت اقتصاد کشور، فضای سیاسی و تعاملی داخلی و بین المللی، در اختیار دولت است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از بررسی درگیری های قره باغ و مشکلات معیشتی مردم در نشست امروز فراکسیون خبر داد.
برترین ها / روزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: غلامرضا نوری قزلجه، سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است: مجلس همان قدر که موظف به انجام وظایف نظارتی و تقنینی خود است، ملزم به رعایت اخلاق است. ما باید در چارچوب قوانین و آیین نامه داخلی مجلس نسبت به انجام وظایف تقنینی و نظارتی خود اقدام کنیم. ...