شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۳:۱۲Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون ولایی»

حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان واران و بیدگل و عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی طی پیامی شهادت جانباز سرافراز جعفر علی هیزمی آرانی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۱    
حوزه / عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر اساس مصوبه مجلس، دولت جمهوری اسلامی ایران هیچ تعهدی را در برگشت به برجام نمی پذیرد و وارد هیچ مذاکره جدیدی هم نمی شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۰:۵۵    
حوزه / عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم خدمت رسانی بی منت مسئولان به ولی نعمتان جامعه ازنگاه دینی پذیرفتنی نیست گفت : مسئولان ادارات و نهادهای دولتی بانگهداشتن حرمت ارباب رجوع باید نسبت به شناساسی و رفع مشکلات مردم در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
نشست اعضای فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با حضور سید عباس عراقچی برگزار شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با حضور سید عباس عراقچی https://cdn.icana.ir/d/019/202011106561375532.jpg https://cdn.icana.ir/d/019/202011106561375532.jpg فرج صمدی Icana https://static.icana.ir/Fa/IMG/Logo.ico ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۸    
نشست فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، صبح امروز با حضور معاون سیاسی وزیر امور خارجه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۴    
نشست اعضای فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی امروز 25 آبان ماه 1399 با حضور سید عباس عراقچی برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: روزنامه اعتماد نوشت: ماجرای برکناری حسن روحانی را برخلاف آنچه بسیاری تصور می کنند، اصلاح طلبان و حامیان دیروز رییس جمهوری فعلی ایران آغاز نکردند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: ماجرای برکناری حسن روحانی را برخلاف آنچه بسیاری تصور می کنند، اصلاح طلبان و حامیان دیروز رییس جمهوری فعلی ایران آغاز نکردند. ماجرا به اواسط مجلس دهم برمی گردد؛ زمانی که حسن روحانی گاه و بی گاه با اظهارات و اقداماتش فریاد اصولگرایان و اعضای فراکسیون ولایی پارلمان را بلند می کرد ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بستان آباد از تشکیل فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس یازدهم خبر داد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
این روزها فراکسیون های مختلف مجلس با رئیس جمهوری دیدار و در خصوص تشکیل کابینه دوازدهم با وی مشورت و رایزنی می کنند. حال سخنگوی فراکسیون ولایی (منتقدان دولت) در خصوص دیدار این فراکسیون با رئیس جمهوری نکاتی را مطرح ساخته است. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
فراکسیون ولایی که متشکل از نمایندگان منتقد دولت است ، شروط پانزده گانه ای برای اعطای رای اعتماد به گزینه های وزارت مشخص کردند، جریانی که می گوید به دنبال سهم خواهی نیست اما تعیین این شروط بلند بالا خود نوعی سهم خواهی از دولت و شخص رئیس جمهوری به حساب می آید. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
ایسنا نوشت: سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس دخالت لاریجانی در ادغام فراکسیون ولایی و مستقلین را تکذیب کرد و گفت فراکسیون شخصیتی حقوقی است و رییس مجلس نمی تواند برای ادغام و انحلال آن دستوری بدهد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس، تسلط دکتر لاریجانی بر اداره جلسات صحن، آیین نامه داخلی و قوانین مادر را مثال زدنی خواند و گفت: دکتر لاریجانی مسلط ترین رئیس مجلس در نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۳    
حوزه / نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روز قدس تفکر است و خاموش شدنی نیست، گفت: ان شاءالله خون شهید سلیمانی پایان دولت کودک کش را رقم خواهد زد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به وضعیت کنونی بازار بورس از وزیر اقتصاد خواست که نسبت به بازار بورس توجه بیشتری داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس از علی مطهری خواست که در گفته خود درباره وزیر کشور واقعا تجدیدنظر کند؛ چرا که به گفته او وزیر کشور جز اجرای دستورات قانونی کار دیگری انجام نداده است.
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
فرهیختگان نوشت: به نظر می رسد حمیدرضا حاجی بابایی، وزیر آموزش وپرورش دولت دهم و نماینده مردم همدان در مجلس مهم ترین رقیب قالیباف برای ریاست مجلس یازدهم باشد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان اینکه آمریکا بازنده پروژه خروج از برجام بود تاکید کرد: آمریکا با ترفندهای مختلف به دنبال ایجاد اجماع ضد فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران است اما راه به جایی نخواهد برد.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: شانس قالیباف برای ریاست مجلس یازدهم بیش از سایر کاندیداهای ریاست مجلس است، اما همه چیز به لحظه رأی دادن نمایندگان برمی گردد. مشخص نیست که در نهایت نماینده ها چه تصمیمی می گیرند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس با تاکید نظارت دقیق سازمان مرتبط بر بازار خودرو خاطر نشان کرد : در این آشفته فعلی بازار خودرو هم خودرو ساز و هم مصرف کننده واقعی ضرر می بیند و تنها دلال ها سود های کلانی به جیب می زنند و منطقی کردن قیمت خودرو تنها راه مبارزه با دلال بازی است.
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۵    
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: با حذف 4 صفر از پول ملی نمی توان مشکل تورم را حل کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایی با تأکید بر اینکه روزمرگی سمّ مهلک برای مجلس یازدهم است، گفت: در صورت اتخاذ این راهبرد کارنامه مجلس یازدهم مشابه مجلس دهم با عملکرد دولت روحانی گره می خورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس از نائب رییس مجلس خواست برای بررسی مشکلات معیشتی و کمبودها از تیم اقتصادی دولت دعوت شود تا موضوع در مجلس بررسی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۱    
رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور امام رضا(ع) در ایران همواره مایه برکت و ترویج علم بوده که نمونه بارز آن برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که فضای وحدت و همدلی تا ریشه کنی کامل کرونا ادامه یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، همدلی و مهربانی مردم در ماه رمضان امسال را به دلیل توجه ویژه مردم به موضوع کمک مومنانه نسبت به سال های دیگر مضاعف دانست و گفت: این موج کمک مومنانه که در کشور ایجاد شده واقعا بهت آور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، عملکرد فراکسیون متبوعش طی چهار سال گذشته را در جهت رفع مشکلات مردم و صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی توصیف کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد: یکی از درس های مهمی که شیوع گسترده ویروس کرونا برای سیاستمداران داشته است، توجه به پیش بینی و آینده پژوهی در حوزه سیاست است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تاسیس سپاه پاسداران را به مثابه تامین امنیت کشور دانست و گفت: تشکیل این نهاد انقلابی سیلی محکمی به استکبار جهانی بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۷    
نشست اعضای فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی امروز 3 اردیبهشت ماه 1399 برگزار شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۳    
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: بیت کوین ارزش ذاتی برق را دارد و تحریم نمی شود. چرا بیت کوین را جایگزین ریال نمی کنید؟
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: بیت کوین ارزش ذاتی برق را دارد و تحریم نمی شود. چرا بیت کوین را جایگزین ریال نمی کنید؟
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است نباید به اسم دفاع از حقوق شهروندی حقوق داوطلبان انتخابات را محدود کنیم لذا اگر ماده یک طرح اصلاح برخی از قوانین درباره انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراها تصویب شود اختیارات شورای نگهبان را فراتر از مراجع چهارگانه خواهید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: شورای نگهبان باید فرصت چند ماهه جهت رسیدگی به پرونده نامزدهای انتخاباتی پیدا کند در غیر این صورت هر پرونده ای به شورای نگهبان رود دچار همین مشکل می شود چرا که ابزاری در اختیار شورا نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان اینکه بحران کرونا بسیاری از مسائل را برای مردم جهان روشن کرد، گفت: امروز مشخص شد که علم بشر بسیار اندک و نادانسته های انسان بیش از آن چیزی است که تصور می شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۵    
محمدباقر قالیباف صبح امروز با حضور در جلسه فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی به تشریح برنامه های انتخاباتی خود پرداخت.
ایسنا نوشت: رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از بررسی موضوع حقوق و دستمزد کارگران در جلسه فراکسیون ولایی خبر داد. حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به جلسه صبح امروز فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: در این جلسه در ارتباط با مسائل روز بحث و تبادل نظر شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از بررسی موضوع حقوق و دستمزد کارگران در جلسه فراکسیون ولایی خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 19 فروردین 99 با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از جلسه این فراکسیون برای بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است تنها با رونق و جهش تولید می توان پیامدهای دوران کرونا و پساکرونا را پشت سر گذاشت.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حاجی میرزایی سوابق لازم برای تصدی وزارت آموزش و پرورش را ندارد به گزارش نجف آباد نگار از اعتدال، ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد و عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از معرفی حاجی میرزایی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۲    
سخنگوی فراکسیون ولایی تاکید کرد: ما برای انتخابات هیات رئیسه مجلس فهرست می دهیم و چون تصمیم گیری نشده نمی توانم چیزی بگویم. اما حتما برای همه جایگاهها فهرست می دهیم و قطعا با سایر فراکسیون ها ائتلاف نمی کنیم.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : یک عضو فراکسیون ولایی نمایندگان مجلس گفت: با توجه به تشدید تحریم ها توسط آمریکا، همه امکانات داخلی را برای یک هدف مشخص بسیج کردیم، می توانیم جهش تولید را نیز همچون مبارره با کرونا پیش ببریم. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: دولت باید خودش را اصلاح کند در غیر این صورت بعد ضعیفی را که مجلس دهم در خصوص نظارت داشته مجلس یازدهم جبران می کند. مجلس یازدهم باید خواب را از چشم وزرایی که به فکر مردم نیستند برباید. دولت ها باید از مجلس ها حساب ببرند، در این صورت مجلس به رأس امور می رود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۱    
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت:دولت ارمنستان درباره تصمیم خود مبنی بر افتتاح سفارت کشورش در تل آویو تجدید نظر کند.