یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۰۹Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

اعتدال (etedaal.ir)

  ۲ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در اجلاسیه مجمع عالی بسیج دانش آموزی گفت: خیال ما راحت است که آینده این کشور را دانش آموزان به پیش می برند و دشمنان ما از نسل شما می ترسند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم: برای ترویج و تحکیم عفاف و حجاب در دستگاه های استان فرایندی تعریف شده که در حال اجراست و مهمترین آن نظارت و بازرسی مستمر از شیوه اجرای قانون است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰۹ سایت دیگر  
کسانی که در قضایای اخیر مرتکب جنایت شده و مدافعان امنیت مردم را شهید و مجروح کردند و اموال مردم را به آتش کشیدند و قرآن را سوزاندند، قابل اغماض و بخشش نیستند.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران گفت: ما با دومین شکاف تمدنی و با بیشمار بحران فرهنگی روبه رو هستیم که نه تنها جمهوری اسلامی که روشنفکران هم نمی دانند با این شرایط جدید چطور خود را سازگار کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سران سه قوه فعال شدن شورای مولدسازی اموال و دارایی های مازاد دستگاه ها و سازمان ها را ضروری خواندند و تسریع در اجرای این قانون را خواستار شدند.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
لهستان گرچه در بازی اول مقابل مکزیک متوقف شد اما انگیزه های زیادی برای پیروزی مقابل نماینده آسیا داشت، آنها که در سومین گام باید به مصاف مسی و یارانش بروند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرنگار قطری تصویری از یک هوادار ایرانی با دو هوادار عربستانی را منتشر کرد و از آن به عنوان یک صحنه تاریخی در جام جهانی یاد کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تیم ملی استرالیا در دومین بازی خود در جام جهانی قطر موفق شد تیم ملی تونس را شکست دهد تا همچنان به صعود از گروه امید داشته باشد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال بعد از پیروزی مقابل ولز به زودی پرداخت خواهد شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن هتلداران و جهانگردی وان ترکیه گفت: بیشتر گردشگران ایرانی به دلیل تخفیف های زیاد این روز ها (جمعه سیاه) در فروشگاه ها به وان آمده اند. ظرفیت هتل های ما پر شده است، جای خالی پیدا نمی شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
روزنامه دیلی میل و چند رسانه انگلیسی دیگر گزارش دادند، حادثه آتش سوزی در نزدیکی کمپ محل استقرار هواداران تیم های فوتبال شرکت کننده در جام جهانی 2022 قطر در شهر لوسیل به وقوع پیوسته که هنوز علت اصلی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بارش شدید باران موجب جاری شدن سیل و رانش زمین در این جزیره شد. همچنین تلاش ها برای یافتن مفقودین این حادثه در حال انجام است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور: برخی ناکارآمدی ها در مدیریت های قبلی باعث عقب ماندگی هایی شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تیم ملی استرالیا در دومین بازی خود در جام جهانی قطر موفق شد تیم ملی تونس را شکست دهد تا همچنان به صعود از گروه امید داشته باشد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یوسف نوری: نقصان در تربیت معلم، نخستین ضعف ما بوده است بنابراین رفع این نقایص در دانشگاه فرهنگیان شروع شده است و از این به بعد بررسی صلاحیت معلمان فقط در دو سه روز اتفاق نخواهد افتاد و پروسه ای کامل ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
دشمن دنبال این است که بر مغزها تسلط پیدا کند. تسلط بر مغزها برای دشمن خیلی با ارزش تر از تسلط بر سرزمینهاست. اگر مغز یک ملتی را توانستند تصرف کنند آن ملت سرزمین خودش را دو دستی به دشمن تقدیم میکند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پیمان یوسفی گزارشگر بازی ایران و ولز بود و بعد از برد شیرین شاگردان کی روش احساساتی شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱۵ سایت دیگر  
خوشبختانه از ابتدای پاندمی در کشور تا کنون، 7 میلیون و 335 هزار و 34 نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
صومعه آلاهان که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد، با سازه های خود که 1500 سال مقاومت کرده است، توجه گردشگرانی را که می خواهند به سفری تاریخی بروند، به خود جلب می کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدعلی ابطحی از مکاتبه سید محمد خاتمی با رهبر معظم انقلاب در پی حوادث اخیر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا در حاشیه دیدار تیم های صربستان و برزیل با حضور در استادیوم همراه با همسر و فرزندانش از حضور در کشور میزبان جام جهانی برای حمایت از تیم ملی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
جام جهانی قطر نه تنها جایگاه قطر را در نقشه جهانی به عنوان مرکز گردشگری بین المللی و فعالیت های تجاری ترسیم می کند، بلکه رونق بزرگی برای اقتصاد این کشور به همراه خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه گفت، آنکارا مصمم است تروریست ها را بدون توجه به اینکه کجا هستند و چه کسانی را شریک خود می دانند، ریشه کن کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
سکوت برخی از اعضای تیم ملی کشورمان به هنگام پخش سرود ملی ایران ناشی از غفلت بوده است و نه هیچ علت دیگری. مدیر مسئول کیهان در یادداشتی با تیتر حرف مرد یک کلام نیست! نوشت: حرف مرد همیشه یک کلام نیست ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
اولین تمرین تیم ملی ایران بعد از پیروزی برابر ولز امروز و در هوای گرم قطر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۳۸ سایت دیگر  
12 بازیکن تیم ملی در پیروزی مقابل ولز امروز در تمرینات تاکتیکی تیم ملی غایب بودند و در باشگاه بدنسازی به تمرینات ریکاوری پرداختند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
جمعی از اساتید دانشگاه های تهران با وزیر کشور دیدار و درباره مسایل جاری سیاسی و اجتماعی و همچنین وقایع اخیر تبادل نظر کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی بروز این حادثه تعدادی از کارگران واحدهای دیگر جهت امدادرسانی وارد محل حادثه شدند که در پی آن 19 نفر از کارگران دچار مسمویت شدند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شوراها در واکنش به تاکید معاون پارلمانی رئیس جمهوری درباره این که مهرداد بذرپاش گزینه اصلی دولت برای وزارت راه و شهرسازی است، گفت: آقای بذرپاش یک سری خصوصیات بسیار خاص و ویژه دارند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وی با بیان اینکه از سال 87 وارد مرحله تنش آبی و در برخی استان ها بحران آبی شده ایم، گفت: در سال 1400 بالغ بر 304 شهر و مرکز استان در کشور با تنش آبی مواجه بودند که در سال 1401 این تعداد بیش تر شده ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
خدیجه کریمی، مدیر کل امور بین الملل معاونت زنان و خانواده جمهوری اسلامی ایران در نشست ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل که منجر به صدور قطع نامه ضد ایرانی شد، نطقش را گم کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
با کاهش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد. شرایط ناپایدار جوی همراه با وزش باد مؤثر تا اواخر وقت شنبه سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
براساس نوشته ی گیزمودو، ایلان ماسک گفته که ممکن است گوشی هوشمندی برای رقابت مستقیم با اپل و گوگل تولید کند. ماسک این گفته را در پاسخ به توییت لیز ویلر، پادکستر معروف، مطرح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بعد از پیروزی تیم ملی ایران مقابل ولز در جام جهانی قطر، پلیس های حاضر در تهران این گونه خوشحالی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۹۰ سایت دیگر  
تمامی مشترکان سیمکارت های دائمی و اعتباری همراه اول جهت دریافت بسته سه گیگابایتی یک روزه خود می توانند از طریق کد دستوری ستاره 2022 ستاره 33 مربع اقدام کنند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
آنچه که اهمیت دارد این است که چرا این اتفاقات رخ داده که منجر به تضعیف ایران شده است؟ آیا گریزناپذیر بوده؟ آیا توطئه دشمنان بوده؟ آیا ناشی از نارسایی ها و اشتباهات سیاسی حکومت بوده؟ و مهم تر از همه ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تعداد بازدید : 0 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی امیر قطر پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر ولز؛ به تشویق بازیکنان تیم کشورمان پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
یک خانواده برزیلی که برای تماشای بازی های جام جهانی 2022 به قطر آمده بودند در مسجد کتارا دوحه مسلمان شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
پایتخت را که یادتان نرفته است؛ همان سریالی که سال ها سر سفره های هفت سین بود و دیگر یکی از اعضای بسیاری از خانواده های ایرانی شده بود ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۷۱ سایت دیگر  
در حال حاضر بیشتر آنفولانزای نوع A از زیرگونه H3N2 عامل ایجاد بیماری در کشور است و مواردی هم آنفلوانزای زیرگونه H1N1 گزارش می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دلار توافقی امروز شنبه پنج آذر تقریبا 34 هزار فروخته می شود قیمت هر گرم طلا 18 عیار به یک میلیون و 505 هزار رسید
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
برخی چهره های حقوقی از انتساب اتهام ها مخصوصا اتهام توهین به تیم ملی متعجب شدند و بعد از اینکه بار دیگر تاکید کردند وریا حرفی در مورد تیم ملی نزده این پرسش را مطرح کردند که در کجای قانون و براساس ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره جشن گل عجیبش با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی بعد از گل دوم مقابل ولز توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۶۷ سایت دیگر  
به گزارش اعتدال ، به نقل از ایسنا؛ با پیروزی ایران مقابل ولز و تساوی انگلیس و آمریکا در دیدارهای دوم مرحله گروهی جام جهانی، اتفاقات به نفع شاگردان کارلوس کی روش تمام شده است. ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت پیروزی غرورآفرین تیم ملی کشورمان در مسابقات جام جهانی فوتبال پیام تبریک هایی جداگانه صادر کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در نشستی با مادران نیروهایی که در عملیات نظامی در اوکراین شرکت داشتند،گفت: جمهوری های دونباس باید زودتر به روسیه می پیوستند، شاید جان های کمتری از دست می رفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از برنامه ریزی برای ورود پهپاد اطفا حریق و ربات به ناوگان این سازمان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بعد از سوت پایانی دیدار ایران و ولز در جام جهانی که با پیروزی ملی پوشان ایران همراه شد سردار آزمون و مهدی طارمی دو مهاجم تیم ملی خوشحالی جالبی داشتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
دشمن دنبال این است که بر مغزها تسلط پیدا کند. تسلط بر مغزها برای دشمن خیلی با ارزش تر از تسلط بر سرزمینهاست. اگر مغز یک ملتی را توانستند تصرف کنند آن ملت سرزمین خودش را دو دستی به دشمن تقدیم میکند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۷۹ سایت دیگر  
نام ایران روی پیراهن تیم ملی فوتبال انگلیس در دیدار 2 تیم در جام جهانی فوتبال به شکل شیطنت آمیزی درج شده بود. موضوعی که زمینه ساز شکایت به کمیته اخلاق فیفا را موجب شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
از گذشته ترکیه یکی از مقاصد صادراتی برق ایران و قرار بود که ایران از این طریق به بازار اروپا نیز متصل شود ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: امروز حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است و در پرتو یک نظام اسلامی بسیاری از خیرات و برکات و خوبی ها می تواند گسترش پیدا کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
در حالی که آمریکا و سه کشور اروپایی با صدور قطعنامه ای در شورای حکام تلاش داشتند امتیازاتی را از ایران در برخی مسایل فنی و سیاسی بگیرند، اقدام متقابل ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
برخوردهای قهرآمیز با اقشار مختلف و بطور خاص جوانان و زنان و دختران و ... در پی وقوع اعتراضات دو ماه و نیم اخیر نیز ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان نوشت: خود داری از همخوانی با سرود ملی را اقدامی ناپسند و به دور از آداب و اخلاق دینی و ملی می دانستیم - و می دانیم- از این روی خود داری برخی از اعضای تیم ملی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
بی تردید، این روزها در یکی از تاریخ سازترین مقاطع زمانی سرزمین ایران به سر می بریم.جامعه با متغیرهای فراوانی که در آن تغییر و تحولات و کنش ها و واکنش ها صورت می گیرد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدت ها اعتقاد بر این بود که مومیایی کردن برای حفظ مردگان بوده است اما تحقیقات نشان می دهد که این تصور اشتباه است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدافع تیم ملی فوتبال از تلاش بازیکنان برای موفقیت و شادی دل مردم گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
علیرضا فغانی به همراه محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی داوری دیدار برزیل و صربستان در جام جهانی را برعهده داشت که تصاویر قضاوت آن ها را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فوتبال ایران بعد از برد درخشان مقابل ولز به رده بیستم جهان برگشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در پیامی با تبریک پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل ولز در جام جهانی 2022 نوشت: امروز تیم ملی بی نظیر بود. سالها بود از این تیم چنین بازی دلچسبی ندیده بودیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
ستاره تیم ملی ولز عنوان کرد که این تیم احساس خیلی بدی بعد از بازی با ایران دارد و شرایط صعود حالا سخت شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بعضی ساعات در حد ناسالم برای گروه های حساس هشدار داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۱۸   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی از اعضای پرتلاش و باغیرت تیم ملی فوتبال که شیرینی پیروزی را به کام مردم کشورمان نشاندند صمیمانه تشکر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
علی لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: ماشاءالله تیم ملی تبریک به مردم ایران سربلند ایران و ایرانی
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
فیفا در توییتر خود به این برد ارزشمند تیم ملی واکنش نشان داد و نوشت: "یک برد عالی برای ایران!"
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر این که آیا باتوجه به مسائل چند وقت اخیر کشور با فعالان سیاسی زن جلساتی داشته اید ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۸   + ۳۹ سایت دیگر  
مقام ارشد امنیتی اوکراین: هر ایرانی که با روس ها در مناطق اشغال شده همکاری کند، هدف قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر مشاور نفت و گاز پاکستان با تکرار بهانه تحریم، اعلام کرد دولت اسلام آباد به دلیل چالش و ریسک تحریم ها ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
یه گزارش اعتدال، دیجیاتو نوشت: رئیس سازمان فضایی تاکید دارد مشارکت بین المللی در این زمینه، به معنای عدم توانایی ایران برای ساخت منظومه ماهواره ای نیست. ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شاید خواست دشمنان فرهنگ و توسعه و پیشرفت این کشور هم همین باشد که سلاح ساچمه ای را این بار نه بر چشم و سر و صورت و دست و پایتان که بر دل و ذهن و بیان و قلمتان هدف گرفته و چه بسا از این تصمیمتان ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۶۸ سایت دیگر  
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: لندن بجای طرح اتهامات تکراری و بی اساس در مورد نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۵۰ سایت دیگر  
موضع گیری جدید الهام علی اف علیه ایران: با سه رئیس جمهور گذشته ایران کار کرده ام؛ در تمام این سال ها ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۴۰ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طرفدار مسدود شدن فضای مجازی نیستم بلکه باید این فضا مدیریت شود. اگرچه دیر به فکر مدیریت فضای مجازی افتادیم ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر منتخب دیدار ایران و ولز در جام جهانی 2022 قطر را در این گزارش ببینید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
میرلوحی فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این سوال که از جزئیات دیدار برخی از اصلاح طلبان با آقای شمخانی و اژه ای اطلاع دارید ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران در دومین مسابقه خود در جام جهانی به مصاف ولز رفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته وزارت بهداشت چین روز چهارشنبه بیش از 31 هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا گزارش شد که حدود 27 هزار نفر از مبتلایان علائم بیماری کووید 19 نداشتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن صنایع لوازم خانگی ایران گفت: سال گذشته 16 میلیون دستگاه انواع لوازم خانگی در کشور تولید شد و برنامه ریزی شده تا امسال این تعداد به بیش از 18 میلیون دستگاه برسد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
خطر ابتلا به سرطان سینه در زنانی که قبل از 17 سالگی شروع به سیگار کشیدن کرده بودند، 24 درصد بیشتر گزارش شد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، ️در 24 ساعت گذشته و براساس معیارهای قطعی تشخیصی، 21 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 10 نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید19 در کشور به 7 میلیون و ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اعلام خبر نهایی شدن بزرگترین خصوصی سازی کشور در هفته آینده گفت: واگذاری بلوک 12 درصدی هلدینگ خلیج فارس با اهلیت سنجی و مبتنی بر رقابت و قیمتی 32 درصد بالاتر از قیمت پایه انجام شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۴۱ سایت دیگر  
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران با محافظ صورت در تمرین این تیم حاضر شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
داور گواتمالایی دیدار ایران و ولز در جام جهانی را قضاوت می کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور خطاب به دشمنان با بیان اینکه ملت مسلمان ایران که دل در گرو این انقلاب و نظام دارند تاکنون بسیاری از محاسبات شما را نقش برآب کرده اند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۵۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که تحریم های جدیدی را علیه سه ایرانی به دلیل مقابله با ناآرامی های اخیر اعمال کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
روح الله حضرت پور نماینده ارومیه در مجلس در مخالفت با طرح "ممنوع الخروجی دانشجویان هنجارشکن" آن را طرحی سخیف دانست و نوشت: ایران زندان نیست؛ با آن مخالفم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آینده امیدوار کننده است. شما در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا درس می خوانید ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین گزارش های خبری، انور ابراهیم به عنوان نخست وزیر مالزی تعیین شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه مسائل فرهنگی نشاط و شادی می آورد و زمینه ساز رشد جامعه خواهد بود، گفت: دشمن نشاط اجتماعی ما را هدف گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور به منظور بازدید از پروژه های شهرستان اسلامشهر وارد این شهرستان شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و خدمات پزشکی گفت: طرح ساخت بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر پس از 14 سال توقف، اکنون در دولت سیزدهم 73 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ژاپن نیز مانند کره جنوبیِ 2018 موفق شد از سد آلمان بگذرد و این تیم بزرگ اروپایی را شکست دهد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی برای دومین بار بعد از شکست سنگین ایران مقابل انگلیس در فضای مجازی پستی منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال عربستان با برتری مقابل آرژانتین، خاطرات شگفتی سازی دیگر تیم ها در جام جهانی را زنده کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تحقیقات جدید پژوهشگران نشان می دهد؛ مصرف برخی از گوشت ها خطر زوال عقل را افزایش و در نقطه مقابل، خوردن برخی دیگر انواع پروتئین حیوانی این خطر را کاهش می دهند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
صبح روز گذشته پاسدار رشید اسلام سرهنگ داوود جعفری از مستشاران نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه، توسط ایادی رژیم صهیونیستی با انفجار بمب کنار جاده ای در حوالی دمشق به شهادت رسید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
تهدید خانه سینما در این بخش از بیانیه مذکور، در صورت عملی شدن یک فرصت برای سینمای ایران خواهد بود تا برخی عناصر نفوذی که مشغول ارتزاق از بیت المال هستند و به ناحق در پروژه های سینمایی مورد استفاده ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مرتب با نهاد های امنیتی و قضایی جلساتی داریم که برای کسانی که دچار مشکل شدند کمک کنیم و دستگاه های امینتی و قضایی همکاری های خوبی در این زمینه دارند.
مشاهده نتایج بیشتر...