چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۲۰:۱۰Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بشر اسلامی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس در واکنش به تشدید دور جدید درگیری ها در سرزمین های اشغالی و تخریب ساختمان رسانه های بین المللی در غزه توسط رژیم صهیونیستی تصریح کرد که اشغالگران قدس وحشی گری و جنایت ها در این منطقه را به حد اعلی رسانده اند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، کمیسیون حقوق بشر اسلامی به عنوان برگزار کننده اصلی مراسم روز جهانی قدس در انگلیس و مبتکر طرح اهتزاز پرچم فلسطین، پیام های را که مسلمانان به این نهاد ارسال کرده اند، گردآوری و امروز در قالب یک مجموعه ویدئویی به مناسبت روز قدس منتشر کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس که هر ساله راهپیمایی روز جهانی قدس در لندن را برنامه ریزی می کند با انتشار کلیپ ویدیویی به مناسبت بزرگداشت این روز، اهمیت اهتزاز پرچم فلسطین را تبیین کرده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۵    
اتحادیه اروپا در یک اقدام بی ارزش و نمایشی 8 نفر از سرداران سلحشور و مسئولین ایثارگر ایرانی را تحت تحریم های خود قرار داد. سردمداران نابخرد اتحادیه، این تحریم ها را به دلیل آنچه "نقض حقوق بشر در ایران" خوانده شده است، اعمال کرده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۴۵    
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در لندن، بر ضرورت هوشیاری مسلمانان و همه آزادگان جهان در مبارزه با ظالمان و ستمگران به ویژه در ماه رمضان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کرسی ترویجی اصول حاکم بر حقوق بشر اسلامی از منظر آیت الله مصباح یزدی عصر امروز در مؤسسه امام خمینی برگزار می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سید مجید تفرشی، معاون امور بین الملل ستاد حقوق بشر، در مراسم هجدهمین آیین پویش سلامت و افتتاح پروژه بهداشتی دراستان های مختلف کشور که با حضور معاون رئیس جمهور، وزیر بهداشت، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – دبیرکل کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس با انتقاد از سکوت جامعه جهانی دربرابر ترور سردار سلیمانی، دکتر فخری زاده و بطورکلی استفاده از تاکتیک های جنگی برای ترور شخصیت های اسلامی ، نسبت به ترویج استاندارهای دوگانه در برخورد با تروریسم و همچنین ادامه اسلام هراسی در جهان هشدار داد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مسعود شجره، رئیس سازمان حقوق بشر اسلامی در لندن با اشاره به وضعیت وخیم جسمانی شیخ زکزاکی خواستار آزادی سریع وی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن با اشاره به افزایش گرایش به اسلام در غرب، گفت: تعداد افرادی که در اروپا و غرب، به دین اسلام وارد می شوند افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۲:۲۰    
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در لندن، از سازمان ملل خواست، ابعاد اقدام رژیم صهیونیستی در ترور دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان را بررسی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون حقوق بشر اسلامی در انگلیس از سازمان ملل متحد خواست درباره ترور شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای دفاعی ایران، تحقیق شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۰:۰۹    
موسسه سیمای جوان با همکاری فصلنامه مطالعات بین المللی دوره آموزشی حقوق بشر اسلامی برگزار می کند. شروع دوره از 7 دی تا 7 بهمن و روزهای یکشنبه است. مدرس این دوره دکتر مهدی ذاکریان استاد روابط بین الملل دانشگاه علوم و تحقیقات است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس ضمن انتقاد از عادی سازی روابط کشورهای عرب خاورمیانه با رژیم اشغالگر قدس هشدار داد که صهونیست ها سرگرم مهندسیِ قرائتِ جدیدی از دین اسلام هستند که علیه بی عدالتی سکوت کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
انجمن اسلامی حقوق بشر اسلامی هفتمین کنفرانس سالانه خود را با موضوع افزایش اسلام هراسی در کشورهای اروپایی برگزار می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کتاب مجموعه مقالات حقوق شهروندی؛ کاوش ها و چالش ها به اهتمام جمعی از صاحب نظران به همت سازمان سمت و همکاری معاون پژوهشی کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران و حمایت مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری منتشر شد.
در جریان چهل و هفتمین نشست وزیران امور خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی نماینده جمهوری اسلامی ایران با آراء نمایندگان کشورهای حاضر به عضویت کمیسیون مستقل و دائم حقوقی بشر اسلامی (IPHRC) برگزیده شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس علوم قرآنی گفت: پیامبراکرم (ص) در مورد حقوق بشر و حق افراد در جامعه نسبت به یکدیگر فرمودند: مؤمنان در دوستی و مهربانی، مانند یک بدن هستند که اگر عضوی از آن به درد آید دگر عضو ها با تب و بی خوابی آن را همراهی خواهند کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۵    
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی تاکید کرد: اکنون همه مسلمانان باید بیدار شوند و با اعتماد به نفس، در برابر هجوم اسلام ستیزان، بایستند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دکتر دشتی ضمن انتقاد از فقدان نظام بانکداری اسلامی، بیمه اسلامی و تامین اجتماعی با بیان این که باید نسخه بومی از نظام سازی فقهی را به جهانیان ارائه نماییم، خاطرنشان کرد: نظریه دولت اسلامی از رویکردهایی است که در کنار نظام حقوق بشر اسلامی مورد توجه محققان مرکز پژوهشی مبنا قرار گرفته است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی گفت: دادگاه جنایی بین المللی حدود یک سال به دولت نیجریه برای رسیدگی به وضعیت شیخ زکزاکی مهلت داد و تا دو سه ماه دیگر این مهلت به اتمام می رسد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۲    
پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان بررسی فقهی حقوقی کرامت انسانی در حقوق بشر اسلامی و حقوق بشر بین الملل به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه در مرکز مدیریت دفاع شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل زندان های استان تهران گفت: به یقین، افتتاح دفاتر خدمات قضایی ویژه زندانیان روند دادرسی و صدور احکام قضایی و نظارت بر آن را تسریع کرده و گام مهمی در جهت خدمات بیشتر و حفظ کرامت انسانی و ارتقای برنامه های ارزشی حقوق بشر اسلامی را خواهد داشت.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا همایش شب یمن شامگاه سه شنبه 8 مهر 1399 به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی، از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین با همکاری بنیاد بین المللی اربعین، در مدرسه عالی شهید مطهری تهران برگزار شد ...
وبینار به سوی تمدن و حقوق بشر اسلامی امروز (28 شهریورماه) از سوی رایزنی فرهنگی ایران در آفریقای جنوبی و دانشگاه بین المللی جامعةالمصطفی(ص) العالمیه برگزار می شود. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگر افغان گفت: ممانعت از تحصیل کودکان پناهنده مخالفت صریح با ماده نهم اعلامیه جهانی حقوق بشر اسلامی است، ایران بر اساس این ماده باید زمینه بهره مندی از آموزش و پرورش تا مرتبه عالی آن را برای کودکان و پناهندگان افغان فراهم کند،
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر از کمک های معاونت سیاسی وزارت کشور در شناسایی نامزدها و تعیین برندگان جایزه حقوق بشر اسلامی امسال قدردانی کرد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۰    
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در انگلستان علت پرداختن گسترده آمریکا و غرب به مسئله اویغورها در چین و سکوتشان درباره کشتار میانمار، فلسطین و یمن را تبیین کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در انگلستان علت پرداختن گسترده آمریکا و غرب به مسأله اویغورها در چین و سکوت شان درباره کشتار میانمار، فلسطین و یمن را تبیین کرد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۰    
ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از پخش مراسم ششمین آیین روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسان در شبکه های زیر مجموعه معاونت برون مرزی تشکر و قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۴۰    
در حمله پلیس نیجریه به عزاداران حسینی، دو نفر شهید و یک نفر زخمی شدند و تعدادی از عزاداران هم بازداشت شدند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در حالی که عزاداران حسینی روز یکشنبه در خیابان های شهرهای مختلف نیجریه در حال برگزاری سوگواری برای حضرت سیدالشهدا (ع) بودند، با یورش نیروهای پلیس مواجه شدند. ...
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۰    
حقوق بشر و کرامت انسان بر پایه توحید و ولایت و عدالت با احیای فطرت انسانی و در صورت خودسازی فردی و اجتماعی و ساخت جامعه بر مدار ایمان و عمل صالح و مقاومت و نفی ستم گری و ستم کشی و مبارزه با طاغوت و تضمین عینی آن با سازکار اجرایی و فرهنگ سازی قابل تحقق است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ کمیسیون حقوق بشر اسلامی در انگلیس، طی پیامی وفات آیت الله محمد علی تسخیری، عضو مجلس خبرگان و دبیرکل اسبق مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دو هفته نامه الکترونیک سوره هنر با موضوع حقوق بشر اسلامی نیمه دوم مردادماه از سوی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری منتشر شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۱    
حوزه/ کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس، طی پیامی خبر درگذشت محمدعلی تکین فعال و روزنامه نگار دینی در استانبول در اثر حمله قلبی را تسلیت گفت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس کل دادگستری استان تهران در بخش حافظان حقوق عامه به خاطر ارائه خدمات و ابداعات در حمایت از حقوق عامه از جمله پیگیری و اقدامات حقوقی و قضایی به منظور مقابله با تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی از سوی ریاست قوه قضاییه مورد تقدیر قرار گرفت. تاریخ انتشار: 12:49 - 28 مرداد 1399 ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران : کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت در توییتی نوشت: ششمین جایزه حقوق بشر اسلامی در بخش ویژه مدافعان سلامت از سوی ستاد حقوق بشر به زنده یاد شهید دکتر بهرام طهماسبی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حقوق بشر اسلامی معیار تمام عیار برای حفظ شأن و کرامت همه انسان ها است که کشورهای مسلمان 30 سال قبل در قالب اعلامیه حقوق بشر اسلامی آن را به تصویب رساندند و اکنون با توجه به نقض آشکار حقوق بشر در گوشه کنار دنیا، رئیس دستگاه قضا پیشنهاد تشکیل دادگاه بین المللی اسلامی را مطرح کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رییس قوه قضاییه آیین بزرگداشت روز جهانی حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی امروز برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون حقوق بشر اسلامی در لندن با راه اندازی کمپینی، خواستار دفاع از حقوق اقلیت مسلمان هند از سوی سازمان ملل شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به برگزاری مراسم ششمین دوره اهدای جایزه حقوق بشر اسلامی گفت: در این همایش وجوه متفاوتی از حقوق بشر، همچون حق سلامت، حقوق عامه و حق حیات اقتصادی به عنوان موضوعات ملموس حقوق بشر اسلامی مورد توجه ویژه قرار گرفت. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در مراسم بزرگداشت حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی از اقدامات جانشین معاون دادستان خراسان رضوی در امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و حفظ حقوق عامه تقدیر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم بزرگداشت حقوق بشر اسلامی از فرزاد بهشتی جانشین معاون دادستان در امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم تقدیر شد
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
نشان بین المللی سردار سلیمانی به عنوان بخش ویژه ششمین جایزه حقوق بشر اسلامی به سید عبدالمالک بدرالدین الحوثی ، رمضان عبدالله شلح و ابومهدی المهندس تعلق گرفت.
دادستانی کل کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۴۹    
تاریخ خبر: 25 مرداد 1399 ساعت خبر: 13:08:14 به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور آیت الله رییسی، رییس قوه قضاییه در آیین بزرگداشت روز جهانی حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
برگزیدگان ششمین جایزه حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران گفت: اضطراب و دلهره بزرگ ترین هدیه تفکر لیبرالیسم به انسان و نتیجه حذف خدا و دین از صحنه زندگی بشر است در حالی که حقوق بشر اسلامی تنها ضامن واقعی حفظ حقوق انسان ها است. ...
هارپی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۲:۳۹   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه اعلامیه حقوق بشری که بین کشورهای اسلامی قطعی شد باید ضمانت اجرایی داشته باشد، گفت: از جمله ضمانت اجرایی حقوق بشر، تشکیل دادگاه بین المللی اسلامی است که ناقضان و ضایع کنندگان حقوق بشر را به محاکمه کشاند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: این اتفاقی که در امارات افتاد و پیوندی که با صهیونیست ها و آدم کش ها و کودک کش های تاریخ برقرار کردند، چهره ارتجاع عرب را روشن می کند. ...