چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۲:۵۳Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اخلالگران»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۷:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمان-ایرنا- رییس کل دادگستری استان کرمان از بازداشت یک متهم به اتهام پولشویی و حیف و میل وجوه پرداخت شده از سوی مالباختگان موضوع بند ه ماده 1 قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور با دستور قضایی و توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: دولت سیزدهم با جراحی اقتصادی کشور به دنبال مبارزه با فساد، رانت و اخلالگران است و فشار اقتصادی در اصلاح اقتصاد اجتناب ناپذیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۲    
سردار بهدانی فرد گفت: پلیس در مواجهه با اخلالگران امنیت مردم، قاطعانه برخورد می کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نصیرنیوز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی گیلان، سردار “عزیزاله ملکی” اظهار داشت: مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادی و به خصوص کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را برای افزایش قیمت و دریافت سود بیشتر احتکار می کنند در دستور کار پلیس قرار دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی خطاب به دولت، وزارتخانه ها، دستگاه های اجرایی، نظارتی و امنیتی با تاکید بر ضرورت هر چه بیشتر کنترل بازار، خواستار نظارت جدی بر قیمت های کالاهای اساسی و برخورد با اخلالگران بازار شد.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۴    
به گزارش هاژه، سه تن از کارکنان شهرداری نقده، به اتهام فساد مالی توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شدند. در ادامه برخورد قاطعانه سازمان اطلاعات سپاه استان با اخلالگران اقتصادی، امروز سه تن از کارکنان شهردای نقده به اتهام مفاسد مالی دستگیر شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری چهار سارق و خرده فروش مواد مخدر در آبادان خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان خراسان رضوی با اشاره به آغاز مرحله جدیدی از برخورد های قاطع قضائی با یغماگران اموال مردم، از صدور احکام حدی (قطع دست) خبر داد که برخی از این پرونده ها در مرحله اجرا قرار دارند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۳    
رئیس کل دادگستری استان کردستان از بازداشت 4 نفر از دلالان و اخلالگران بازار ارز سنندج خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۵    
توجه ویژه به پیشگیری از جرم، دفاع از حقوق عامه و برخورد قاطعانه با اخلالگران نظم و امنیت عمومی مورد تاکید دستگاه قضا در این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: توجه ویژه به پیشگیری از جرم، دفاع از حقوق عامه و برخورد قاطعانه با اخلالگران نظم و امنیت عمومی مورد تاکید دستگاه قضا در این استان است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
از چند روز گذشته با دستور پلیس فتا حساب بانکی مشکوک به خرید و فروش رمزارز و پولشویی مسدود شده و با شناسایی برخی از اخلالگران بازار ارز تمام حساب های بانکی آنها مسدود شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا:رئیس حوزه قضایی شهرستان اصلاندوز گفت: 3 نفر از اخلال گران امنیت عمومی و عاملان انسداد جاده پارس آباد - اردبیل شناسایی و دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از دستگاه قضا انتظار داریم با برخوردهای جدی تر امنیت جانی کادر درمان در بخش های پرتنشی مانند اورژانس را تامین کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۷:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رجبی گفت: در حوزه اخلالگران نظام اقتصادی رویکرد دستگاه قضایی استان بسیار جدی است و اجازه نخواهیم داد افراد سودجو و فرصت طلب معیشت مردم را تحت الشعاع قرار دهند و بدون شک در صورت شناسایی منتظر برخوردهای قانونی سخت و بازدارنده باشند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند، گفت: با اخلالگران در امر آبرسانی جهت جلوگیری از تضییع حقابه بران به شدت برخورد خواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
هنگامی که مسیح مهاجری در سخنرانی خود آیت الله هاشمی را یکی از دلسوزان و بزرگان انقلاب اسلامی نامید، چند نفر که برخی از آنها ملبس به لباس روحانیت بودند با فریاد به مخالفت با سخنان مهاجری پرداختند؛ موضوعی که باعث شد وی بدون تکمیل سخنانش، منبر را پایان دهد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس بانک مرکزی با تاکید بر برخورد قاطع با اخلالگران بازار ارز، از برخورد با برخی کانال های فضای مجازی که با موج سواری بر برخی اخبار و انتظارات کاذب تورمی اقدام به قیمت سازی صوری می کردند خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
فکرشهر: سایت جماران نوشته است که تندروها در یزد مراسم بزرگداشت شهید صدوقی در مسجد حظیره را به آشوب کشیدند. به گزارش فکرشهر، به رسم هر ساله مراسم بزرگداشت شهادت سومین شهید محراب ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۳۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در زمینه عرضه و تقاضای ارز تعادل خوبی در بازار ایجاد شده است، گفت: در بسیاری از روزها در سامانه نیما شاهد فزونی عرضه بر تقاضا هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مشاور حقوقی کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور، مهم ترین خواسته های کارگران از قوه قضاییه را برشمرد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۷    
آیت الله رجبی با تأکید بر لزوم برخورد قاطع قوه قضاییه با مفسدان و اخلالگران اقتصادی گفت: قوه قضاییه با تدبیر و مطابق موازین شرعی با متخلفان برخورد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان اهواز:در راستای مبارزه جدی با اخلالگران در نظام اقتصادی در سطح استان، دو شعبه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در اهواز راه اندازی شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
صادق جعفری چگنی دادستان اهواز در نشست خبری با حضور اعضای شورای قضایی و مدیران سازمان های تابعه قوه قضائیه در استان برگزار شد، اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با اخلالگران در نظام اقتصادی در سطح استان ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دهنوی گفت: تا کنون بیش از 85 درصد نانوایی های استان به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شدند که بیش از 93 درصد نانوایی های شهری و 78 درصد نانوایی های روستایی را شامل می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۵۶    
حجت الاسلام جعفری با اشاره به عملکرد شوراهای حل اختلاف گفت: برقراری صلح و سازش در 50 درصد از پرونده های ارجاعی به این نهاد تا پایان سال محقق خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - امام جمعه پلدختر گفت: مسوولان دستگاه قضایی این شهرستان با اخلالگران و محتکران بازار، برخورد قاطع کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
درودی گفت: پرونده های قابل توجهی در حوزه ایجاد اخلال در بازار در دادسرای انقلاب تشکیل شده و با اخلالگران طبق قانون برخورد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با اخلالگران بازار طلا و ارز تاکید کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۹    
رئیس پلیس پایتخت از مسدود شدن 11 کانال تلگرامی تعیین نرخ ارز خبر داد و گفت: 12 نفر از اخلالگران اقتصادی و ابربدهکاران بانکی دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از مسدود شدن 11 کانال تلگرامی تعیین نرخ ارز خبر داد و گفت: 12 نفر از اخلالگران اقتصادی و ابربدهکاران بانکی دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئولان استان یزد به دنبال شهادت مامور نیروی انتظامی توسط سواداگران مرگ در این استان پیام های تسلیت جداگانه صادر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: قانون مجازات اخلالگران موضوع شعب استجازه در حال اصلاح است و در نهایت تا 3 ماه آینده به صحن علنی مجلس خواهد آمد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رشت- سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: طرح مبارزه با اخلالگران اقتصادی و قاچاق کالا و ارز به زودی در مجلس به تصویب می رسد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بازار ارز و طلا امروز هم شاهد تداوم ریزش قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا بود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار غلامرضا رضائیان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای رسیدگی به مطالبات و گزارشات مردمی برای بر مقابله جدی با قاچاق، احتکار و اخلال در تولید و توزیع کالاهای اساسی و معیشت محور، موضوع برخورد با محتکران و اخلالگران به صورت ویژه در دستورکار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
پستی در فضای مجازی منتشر شده است که حکایت از عقبه و چارچوب فکری اخلالگران در مراسم سخنرانی سید حسن خمینی دارد. روزنامه 19 دی در یادداشتی به قلم مرتضی داستانی آورده است: ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
واکنش روزنامه نزدیک به سپاه درباره اخلالگران در سخنرانی سیدحسن خمینی: تذکر رهبری به اخلاگران یک توصیه اخلاقی بود
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ضمن تسلیت درگذشت یار دیرین امام جناب آقای سید محمود دعایی به ارادتمندان خط امام و خانواده آقای دعایی. نکته اول این است که در کشور گروهی به عنوان خودسر و خود رأی وجود ندارد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۰    
بنابراین بهتر است مروری بر برخی از شاخص ترین این اقدامات در دهه های اخیر داشته باشیم تا چهره واقعی اخلالگران بیش از پیش نمایان شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس قوه قضاییه در ادامه با اشاره به اتفاقی که در مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در روز چهاردهم خرداد در حرم مطهر امام راحل (هنگام سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسن خمینی) رخ داد، تأکید کرد: با توجه به اینکه اتفاق رخ داده در روز 14 خرداد در حرم مطهر امام راحل ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۴:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس مصوبه جلسه شورای عالی هماهنگی سران قوا که به ریاست رییس جمهور تشکیل شد، اختیارات جدید و ویژه ای به بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز داده شد
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۲۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی از دستگیری 16 سرشاخه اصلی و اخلالگر ارز فردایی و طلا خبر داد. به گزارش تسنیم، سردار مهدی حاجیان اظهار داشت ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اخلالگران بیش از همه در همین نکته نهفته که یک مراسم با شکوه را به جای آنکه زینت جمهوری اسلامی باشد به عامل شرمندگی تبدیل می کنند. و به جای آنکه توجهات را به متن مراسم معطوف کنند به حاشیه ها سوق می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۰    
گروه استان ها- فرماندار بروجرد از برخورد با اخلالگران بازار در این شهرستان خبر داد و گفت: کالاهای اساسی به قیمت مصوب درحال توزیع است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی"کان" اعلام کرد، 80 سناتور کنگره از دولت آمریکا خواستند علیه همه کسانی که مانع اجرای راهکار تشکیل "دو کشور" هستند، اقدام کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
:امروز هنگام سخنرانی آقای حسن خمینی برخی سروصدا ایجاد کردند، این را همه بدانند که من با این کار مخالفم.پ ن: این مدل کارها از بعدِ سال 88 شروع شد و تا کنون ادامه دارد! ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۲۳:۱۵    
سردبیر جماران درباره علت فشردگی جمعیت در مراسم 14 خرداد گفت: صندلی بود، اما اخلالگران جا را بر مردم تنگ کردند.