جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۶:۲۲Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اخلالگران»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
قم- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب قم با اشاره به دستگیری پنج نفر از اراذل واوباش حادثه حمله به یگان و ناوگان شهرداری، تاکید کرد: دستگاه قضایی استان با تصرفات غیرقانونی اراضی، قانون شکنان و اخلالگران حقوق عمومی برخورد جدی، قاطع و قانونی می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس طرح اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور را در نشست امروز خود بررسی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه مبارزه جدی و قاطعانه قوه قضاییه با مفسدان و اخلالگران اقتصادی امیدها را در دل ها زنده کرده است، بر تداوم این مبارزه تاکید کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۲۴    
صادرکننده، باید روی ویژگی ها و کارایی محصول خود، متمرکز شود و تشخیص دهد که این محصول چه نیازهایی را در بازار خارجی برآورده می سازد. همچنین باید نقاط قوت و ضعف محصول خود را در مقایسه با محصولات رقابتی موجود شناسایی کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از آمادگی کامل نیروهای پلیس کرمانشاه برای برقراری امنیت در انتخابات 28 خرداد و صیانت از آراء مردم خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات استان، شبکه حرفه ای اخلال در نظام توزیع آرد استان شامل تعدادی از عاملین توزیع، نانوایی ها، دلالان و نیز تعدادی کارمندان دولتی شناسایی که این افراد با شگردی خاص ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۷:۳۱    
روزنامه اطلاعات در مطلبی به مخالفان دولت روحانی اعتراض کرده. در بخشی از این یادداشت آمده: * در شرایط پاندمی و انسداد ارزی و بانکی کشور، کدام دولت می توانست جلوی گسست اجتماعی و بهداشتی را بگیرد و حتی از فروپاشی اقتصاد و نظام سلامت جلوگیری کند؟ ا ...
تبیان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نامشخص بودن افق اقتصادی و عدم وجود قوانین مناسب دلالی را به شغلی پرطرفدار تبدیل کرده است. سوداگرانی که درآمد سرشار دارند و مالیاتی پرداخت نمی کنند. برخورد های قضایی هم نتوانسته این اخلالگران بازار را به حاشیه براند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
آستارا- دادستان آستارا با تأکید بر اینکه طرح هر گونه مسئله قومیتی و نژادی محکوم است، گفت: 17 نفر از تفرقه افکنان و اخلالگران حوادث اخیر در شهرستان های آستارا و اردبیل دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- اخبار برخورد با اخلالگران تولید و احیای کارخانجات توسط قوه قضاییه، روزنه های امید را در دل کارگران سابق کارخانه رشت الکتریک روشن کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۴    
پخش کلیپی از درگیری چند نفر از اراذل و اوباش با سرنشینان یک خودرو اردبیلی، در فضای مجازی باعث شد تا عده ای خارج نشین از طریق شبکه های اجتماعی به اختلافات دامن زده و موجب ناراحتی مردم این دو شهر شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس کل دادگستری گیلان گفت: برخی معاندان کلیپ هایی را تهیه و در فضای مجازی به اسم آستارا و برای تحریک مردم با فرهنگ این شهرستان منتشر می کردند که تعدادی از آنها با همکاری نیروهای امنیتی و انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آستارا- جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری 13 نفر از تفرقه افکنان و اخلالگران حوادث اخیر در دو استان گیلان و اردبیل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - دادستان عمومی و انقلاب مرکز اردبیل گفت: برخورد جدی و قاطعانه با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی توسط دستگاه قضائی اردبیل اولویت اساسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
در بسته روی خط انتخابات استان قزوین به یکی از موضوعات مهم انتخابات یعنی برخورد با اخلالگران در این رویداد سیاسی پرداخته شده است .
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۵:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ مجتبی محمدی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پلیس امنیت اقتصادی از هفت ماه پیش و با هدف پیشگیری از بروز جرائم سازمان یافته اقتصادی، به صورت مستقل تشکیل شده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون مجازات اخلالگران اقتصادی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: جزئیات طرح برای بررسی بیشتر به کمیته مربوطه ارجاع شد.
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به مبارزه با فساد و اخلالگران اقتصادی گفت: امر رسیدگی به پرونوه های کلان اقتصادی کماکان جزو اولویت های ما است و محاکم ما کماکان در حال رسیدگی به این پرونده ها هستند.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
غلامحسین اسماعیلی گفت: برگزاری انتخابات به عهده وزارت کشور و هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات به عهده شورای نگهبان است و قوه قضاییه در فرآیند اجرا و نظارت بر نحوه برگزاری انتخابات مداخله ای ندارد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نما، غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه در ادامه نشست خبری امروز خود با رسانه ها گفت: مبارزه با فساد و اخلالگران و رسیدگی به پرونده های اخلال در نظام اقتصادی و حمایت از تولید، کماکان جزو اولویت های قوهق ضائیه است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه، امروز (سه شنبه چهارم خرداد ماه) در چهل و چهارمین نشست خبری خود با خبرنگاران رسانه های مختلف، به سوالات آن ها پاسخ داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم : سخنگوی قوه قضاییه گفت: در یکی از پرونده ها با بیش از هزار شاکی و 145 جلد پرونده شرکت انبوه پایدارسازان، آبتین شکوه قم رسیدگی و در نتیجه شرکت منحل شد، تمامی اموال مصادره شد و 18 نفر نیز به حبس محکوم شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه، امروز (سه شنبه چهارم خرداد ماه) در چهل و چهارمین نشست خبری خود با خبرنگاران رسانه های مختلف، به سوالات آن ها پاسخ داد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ چهل و چهارمین نشست خبری غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه با اصحاب رسانه امروز (سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه) به صورت آنلاین برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از انحلال شرکت انبوه سازان آبتین پایدار شکوه پارسیان قم با هزار شاکی و حبس های طویل المدت برای 18 نفر از این شرکت خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۲    
مردم کلافه از خاموشی های نامنظم ، مشارکت بیش از 60 هزار نفر در انتخابات گیلان ، برخورد قاطعانه با اخلالگران نظام تولید ، انتخابات شهر رشت به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با اشاره به فعال سازی مجدد دستگاه های کارخانه صنایع ابریشم گیلان گفت: طبق قانون با اخلالگران نظام تولید برخورد می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۷    
ایسنا/کرمان استاندار کرمان حمایت جدی از حق قانونی کارگران معدن آسمینون منوجان را مورد تاکید قرار داد و گفت: مجازات سنگینی در انتظار اخلالگران است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اطلاعات آذربایجان غربی از دستگیری 28 نفر از اراذل و اوباش و کشته شدن 4 نفر از آنان در شهرهای ارومیه و خوی طی 58 روز گذشته و در راستای مبارزه با اخلالگران امنیت خبرداد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سرهنگ جعفری رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبارزه با اخلالگران در بازار عرضه مرغ در سطح استان و برابر رصد اطلاعاتی و اقدامات پلیسی کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان مشخص شد دو دستگاه کامیونت قصد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۸    
رئیس اداره صمت شهرستان دنا مقصر اصلی کمبود شن و ماسه در شهرستان دنا را تعطیلی کارخانه های سنگ شکن ارزیابی کرد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ مهدیان فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان از دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در یکی از روستا های شهرستان هلیلان خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب راور گفت: اخلالگر توزیع مرغ در بازار راور دستگیر و پرونده او در دادسرای شهرستان راور در حال رسیدگی است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نه انتخابات و نه مذاکرات وین اثری در بازار سرمایه ندارد و تنها ناجی بازار اعتماد است، تاکید کرد: باید مسئولین و ارکان بازار با اخلالگران برخورد جدی داشته باشند تا اعتماد دوباره به بازار برگردد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم: اخیراً جمعی از نمایندگان مجلس با تدوین طرحی خواستار اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور شده اند. این طرح تقدیم هیئت رئیسه شده وپس از اعلام وصول در صحن علنی پارلمان برای بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه ارجاع خواهد شد. متن این طرح به شرح زیر است: ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش ایرنا، حجت الاسلام اسدالله جعفری روز سه شنبه در مراسم هماهنگی چگونگی برگزاری شب های قدر و روز قدس در بجنورد اظهار داشت ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، ناصر عتباتی در اولین جلسه کمیته ساماندهی امور زندانیان دادگستری استان با تبیین فلسفه زندان و دغدغه های مسئولین و نیز سیاست های اصلی قوه قضائیه در خصوص زندان اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: کارگران و کارکنان 2 کارخانه صنایع پوشش ایران و رشت الکتریک که سال ها کسب و کار آن ها آسیب دیده بود از بازداشت متهمان پرونده این دو کارخانه امیدوار و شاد شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
اخلالگران نظام اقتصادی سیمان و عرضه خارج از شبکه در یاسوج در دام قانون گرفتار شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان با تاکید بر این موضوع که 90 تا 95 درصد شبکه توزیع مرغ و سیمان سالم کار می کند تصریح کرد: متاسفانه تنها حدود 5 درصد اخلال گر گردن کلفت در شبکه توزیع وجود دارد که باید این اخلا ل گران گردن کلفت بازار سیمان و مرغ را شناسایی و با آنها برخورد کرده تا بتوانیم بازار را به تعادل برسانیم.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: با اخلالگران نظم عمومی شهر برخورد می شود و جهت انجام سنجش سلامت روحی و روانی و رفتاری به پزشکی قانونی معرفی خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه برقراری امنیت اجتماعی و آسایش مردم مهم ترین هدف مقابله با اخلالگران از سوی نیروی انتظامی است، گفت: وجود امنیت داخلی مؤثرترین مؤلفه در امنیت ملی و روابط بین المللی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۵    
رییس کل دادگستری گیلان: قوه قضائیه با اخلالگران در تولید و ایجاد اشتغال به شدت برخورد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس طی نامه ای خطاب به رئیس دستگاه قضا خواستار برخورد با اخلالگران و مجرمان در بازار بورس شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: با توجه به مشکلات مردم این استان در زمینه تأمین مایحتاج عمومی از جمله مرغ در بازار، این دادستانی از باب رعایت حقوق مردم به این مبحث ورود کرده است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز (سه شنبه) طرح های ساماندهی کولبری و اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور را اعلام وصول کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۲    
اقتصاد ایران: عضو هیئت رئیسه مجلس طرح اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور را اعلام وصول کرد.