شنبه ۰۷ خردادساعت ۰۹:۲۷May 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون سیاست خارجی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۵    
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: رژیم صهیونیستی به دلیل نداشتن امنیت دور سرزمین های اشغالی دیوار کشیده لذا چطور می تواند در مقابل ایران اقدام به اجماع سازی منطقه ای و جهانی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد همکاری های مشترک در قالب سازمان های منطقه ای می تواند معادلات اقتصادی و تجاری جهانی را تغییر دهد و موجب بروز قدرت های نوظهور شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۸    
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: غربی ها و آژانس بین المللی انرژی اتمی باید دست از سیاسی کاری و برخوردهای دوگانه با فعالیت های هسته ای کشورمان بردارند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اخیرا ، برخی فعالان و رسانه های اصولگرا ، در پی درگذشت مک فارلین ، مشاور امنیت ملی ریگان که خرداد ماه 1365 به همراه گروهی از دیپلمات های آمریکایی، طی سفری مخفیانه با هویت جعلی ایرلندی به تهران آمد، حسن روحانی ، رئیس وقت کمیسیون سیاست خارجی مجلس و از نزدیکان آیت الله هاشمی را طرف مذاکره مک فارلین ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلیل رحیمی جهان آبادی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: امروز در تیم مذاکره کننده از بدنه کارشناسی تیم سابق استفاده میشود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد فعالیت بیشتر در بازارچه مرزی میان ایران و جمهوری آذربایجان می تواند زمینه شکوفایی اقتصادی بیشتر برای دو کشور را فراهم کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۰    
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی باید از طریق سفرای ایران در کشورهای آمریکای لاتین، زمینه حضور بازرگانان و بخش خصوصی را تسهیل و فراهم کند تا شاهد صادرات تولیدات ایرانی به این منطقه باشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد کشورهای آمریکای لاتین می توانند بازار خوبی برای کالاهای تولید ایران باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اعمال سیاست فشار حداکثری از سوی آمریکایی ها نمی تواند سبب دستیابی به توافق هسته ای شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز در گفت وگویی با روزنامه فایننشال تایمز مطرح کرده بود که به دنبال یک راه حل میانه برای شکستن بن بست مذاکرات وین است که خطر بی نتیجه گذاشتن تلاش های بیش از یک ساله اتحادیه اروپا را برای انجام دادن یک توافق در بر دارد.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
جوزپ بورل رییس کمیسیون سیاست خارجی اروپا امروز از ادامه پیدا کردن مذاکرات متوقف شده احیای برجام در آینده نزدیک خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جوزپ بورل رییس کمیسیون سیاست خارجی اروپا امروز از ادامه پیدا کردن مذاکرات متوقف شده احیای برجام در آینده نزدیک خبر داد.
تیک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
جوزپ بورل رییس کمیسیون سیاست خارجی اروپا امروز از ادامه پیدا کردن مذاکرات متوقف شده احیای برجام در آینده نزدیک خبر داد. بورل در گفتگوی کوتاهی با خبرنگاران پیش از ورود به جلسه سران گروه 7، گفت: مذاکرات متوقف شده احیای برجام از سر گرفته می شود. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جوزپ بورل رییس کمیسیون سیاست خارجی اروپا در گفتگوی کوتاهی با خبرنگاران پیش از ورود به جلسه سران گروه 7، گفت: مذاکرات متوقف شده احیای برجام از سر گرفته می شود. بورل با بیان اینکه مسیر گفتگو ها باز شده، اظهار داشت که باور دارد دورنمایی درمورد دستیابی به توافق نهایی وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۵:۲۷    
جنگ اوکراین برای سیاست بین الملل یک اتفاق پرتناقض، به خصوص برای ایران است حالا همین جنگ، معاون کمیسیون سیاست خارجی اروپا را به تهران کشانده است، به این امید که با پیدا کردن یک راه حل میانه مذاکرات وین را از بن بست خارج و در کشاکش جنگ اوکراین یک تأمین کننده نفت وگاز دیگر برای اروپا دست و پا کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آخرین تیر ترکش اروپا در راه ایران؛ این عبارتی است که جوزپ بورل رئیس کمیسیون سیاست خارجی اتحادیه اروپا در توصیف اعزام فرستاده اش انریکه مورا به تهران، به کار برده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۸    
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دستیابی به توافقی پایدار، عاقلانه و عادلانه نیازمند تغییر در رویکرد سیاستمداران آمریکایی است و این در حالیست که شاهد پیگیری سیاست فشار حداکثری علیه کشورمان هستیم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
جوزب بورل رئیس کمیسیون سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که در حال بررسی سناریویی است که به موجب آن نام سپاه از لیست تروریسم برداشته می شود، اما سایر بخش های سپاه، در لیست باقی می ماند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در همین حال، جوزب بورل رئیس کمیسیون سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که در حال بررسی سناریویی است که به موجب آن نام سپاه از لیست تروریسم برداشته می شود، اما سایر بخش های سپاه، در لیست باقی می ماند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۱    
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: تشدید ناآرامی ها در مناطق فلسطینی بیانگر اقدام رژیم صهیونیستی برای تغییر ماهیت مسجد الاقصی است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رصد: بیژن جیرسرایی توانست با بدست آوردن 89 درصد از آرا ، کرسی دبیر کلی حزب دمکرات آزاد آلمان را از آن خود کند. جیرسرایی که از 11 سالگی به همراه خانواده به آلمان مهاجرت کرده است، از سال 2009 میلادی به عضویت نمایندگی پارلمان این کشور در آمد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: سکوت نهادهای بین المللی در مواجه با تشدید ناآرامی ها در مناطق فلسطینی و بسته شدن تنها گذرگاه نوار غزه از سوی صهیونیست ها جای تعجب داشته و مایه تاسف است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۴    
ابراهیم رضایی گفت: بابت حضور موج جدید مهاجران افغانی در کشور ما، هیچ شخص و نهادی در دنیا پاسخگوی ما نیست. لذا باید تلاش کنیم در کشور افغانستان ثبات سیاسی و امنیتی برقرار شود، تا با حفظ احترام و شان و جایگاه، حضور برادران مهاجر افغانی در کشور ما به حداقل برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا در هر مرحله ای از مذاکرات که بتواند پیمان شکنی کرده و زیر بار عمل به تعهدات نمی رود و باکی از زیر پا گذاشتن قوانین بین المللی ندارد لذا باید در روند مذاکرات منافع ایران در نظر گرفته شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دغدغه های مشترک کشورهای حاشیه دریای خزر در حوزه گردشگری، زیست محیطی، مبارزه با مواد مخدر و غیره وجود دارد که باید برای رسیدن به آنها گفتگو صورت بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: سیاست همسایه محوری جمهوری اسلامی زمینه ساز خوبی برای گسترش مناسبات دوجانبه میان ایران و کویت است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: صهیونیست ها در تلاش هستند اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی ایجاد کنند که این دسیسه آنها با شکست مواجه می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی نسبت به عدم فعالیت دستگاه های تولید سانتریفیوژ در سایت نظنز بیانگر حرکت کشورمان بر اساس قوانین بین المللی در حوزه هسته ای است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد پیشنهاد مکتوب ایران برای برگزاری دور جدید گفتگوها از بهانه گیری های ریاض جلوگیری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: توسعه و فعال کردن بازارچه های مرزی ایران و ترکمنستان موجب توسعه صادرات و ارزآوری می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس وزیر امور خارجه را برای پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان به این کمیسیون فراخواندند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۲۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد توسعه همکاری اقتصادی با کشورهای آفریقایی می تواند منجر به ارزآوری و تامین منافع متقابل شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: شرایط ترانزیتی خوبی برای حمل و نقل کالا میان ایران و جمهوری آذربایجان وجود دارد که می تواند هزینه های صادرات کالا را کاهش دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: کشورهای شورای همکاری خلیج فارس با دوری کردن از فضاسازی صهیونیست ها و آمریکایی ها علیه ایران، می توانند به سمت همگرایی منطقه ای حرکت کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: با اظهارات ضدبرجامی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا کارشکنی در روند گفتگوهای وین است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۰    
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: مرزهای استراتژیک و طولانی میان دو کشور قرار دارد که می تواند فرصت های اقتصادی و تجاری را برای تهران و اسلام آباد فراهم کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: گروه های دوستی پارلمانی ایران و اندونزی می توانند نقش سازنده ای در رشد تعامل اقتصادی و تجاری بین دو کشور ایفا کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: : امروزه تشکیل دولت فراگیر در افغانستان یکی از موضوعات مهمی است که همه کشورها به آن اعتقاد دارند زیرا تاریخ نشان داده هیچ قومی در این کشور نمی تواند به تنهایی امور را پیش ببرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: برقراری آتش بس در یمن بیانگر شکست ائتلاف عربی است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: این روزها شاهد فرافکنی و فضاسازی علیه کشورمان نسبت به احیای برجام از سوی اروپایی ها و همچنین آمریکایی ها هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: گفتگوی بین الافغانی با حضور همه گروه ها، اقوام، طوایف و مذاهب می تواند کمک شایانی برای رفع نگرانی های موجود در افغانستان باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: تحریم های جدید وزارت خزانه داری آمریکا بیانگر عدم اعتقاد این کشور به مذاکره و گفتگو است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۰۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد آمریکایی ها تصور دارند می توانند محدودیت های فرابرجامی را به ایران تحمیل کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۰۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد کشورهای آسیب دیده از تحریم های یکجانبه غربی ها درصدد جایگزین کردن سیستم های مالی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مجلس گفت: مسائل دفاعی ایران و ارتباط آن با کشورهای منطقه به هیچ وجه در مذاکرات وین و برجام قابل مذاکره نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: برجام فقط به موضوع هسته ای می پردازد لذا مقامات آمریکایی درصدد خیال پردازی برای برجام های دیگر نباشند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس به تشریح جزئیات سفر وزیر امور خارجه کشورمان به روسیه در راستای رایزنی های برجامی پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد متاسفانه شورای امنیت در مواجه با مسائل یمن رویکرد سیاسی و جانبدارانه دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
خانه ملت نوشت : رحیمی جهان آبادی، عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد برتری دانشمندان ایرانی با قرار گرفتن موفقیت آمیز ماهواره نور2 در مدار 500کیلومتری زمین به دنیا ثابت شد ...
سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ایران بر اساس سیاست همسایه محوری برای مذاکره و تعامل با عربستان پیش قدم است و تا زمانی که به در بسته نخورد، به مسیر خود ادامه می دهد.