پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۲۱Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پدافندی»

روزنامه شهروند   ۷ ساعت پیش    
امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران بمناسبت روز نیروی دریایی ارتش، پیامی صادر کرد.در قسمتی از این پیام آمده است: نیروی دریایی ارتش، امروز بر اساس تدابیر فرمانده معظم کل قوا، از ناو و تجهیزات شناور پیشرفته تا زیردریایی های سبک ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ناو اقیانوس پیمای شهید رودکی شناوری سنگین، چند منظوره و دوربرد است که قابلیت حمل و عملیاتی کردن انواع هواپیما، پهپاد و سامانه های موشکی، پدافندی و راداری را دارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نخستین و مهمترین ویژگی این حمله موشکی در تعداد پرتابه های به کار رفته است : تنها یک تیر موشک کروز قدس 2.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ائتلاف متجاوز سعودی از زمان آغاز جنگ یمن تاکنون با وجود تجهیز زرادخانه های خود به پیشرفته ترین هواپیماهای جنگی نتوانسته در برابر سامانه های پدافند هوایی ساخت یمنی ها حرف زیادی برای گفتن داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۱    
تهران - ایرنا - ناو اقیانوس پیما و چند منظوره شهید رودکی با قابلیت حمل و عملیات انواع هواپیما، پهپاد و سامانه های موشکی، پدافندی و راداری که پنجشنبه گذشته به نیروی دریایی سپاه محلق شد، سبب وحشت محافل و سران رژیم صهیونیستی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق اعلام کرد آمریکا مانع خرید سامانه پدافندی اس-300 از سوی دولت بغداد می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حمزه پاریاب کارشناس امنیتی از ویژگی ها و اهمیت دستاورد بزرگ نیروهای مسلح ایران در دستیابی به کشتی های جنگی بزرگ با توانایی حمل ادوات نظامی چون بالگرد، سامانه موشکی، پدافندی و حمل انواع پهپادهای شناسایی و رزمی می گوید. منبع: خبرآنلاین
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر عراقی با اشاره به نصب سامانه پدافندی در سفارت ایالات متحده آمریکا در بغداد، تأکید کرد که این اقدام نقض حاکمیت عراق محسوب می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یکی از تحلیلگران عراقی با اشاره به اینکه استقرار سامانه های پدافندی از سوی سفارت آمریکا در بغداد ناقض حاکمیت عراق است، گفت: سفارت آمریکا در قلب پایتخت عراق به پایگاه نظامی تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگر سیاسی عراق تأکید کرد که سفارت آمریکا در بغداد با نصب سامانه پدافندی سی-رام حاکمیت عراق را نقض کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- تحلیلگر امور سیاسی عراق تاکید کرد که سفارت آمریکا در بغداد با استقرار سامانه های پدافندی و نیروهای نظامی به یک پایگاه نظامی در قلب شهر بغداد تبدیل شده است.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در ناو شهید رودکی سامانه پدافندی سوم خرداد که سابقه درخشان شکار پهپاد آمریکایی در ارتفاع بیش از 50 هزار پا را دارد، به صورت خودروی حامل رادار و موشک (تلار) مستقر شده است تا بتواند تهدیداتی که از جانب هوا مانند جنگنده ها، پهپادها و تسلیحات دورایستا می تواند متوجه این ناو باشد را دفع کند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ناو اقیانوس پیمای شهید رودکی؛ شناوری سنگین، چند منظوره و دوربرد است که قابلیت حمل و عملیاتی کردن انواع هواپیما، پهپاد و سامانه های موشکی، پدافندی و راداری را دارد
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ناو اقیانوس پیمای شهید رودکی؛ شناوری سنگین، چند منظوره و دوربرد است که قابلیت حمل و عملیاتی کردن انواع هواپیما، پهپاد و سامانه های موشکی، پدافندی و راداری را دارد. منبع: تسنیم 266 262
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ناو اقیانوس پیمای اطلاعاتی و پشتیبانی شهید رودکی صبح امروز به نیروی دریایی سپاه الحاق شد. این ناو شناوری سنگین، چند منظوره و دوربرد است که قابلیت حمل و عملیاتی کردن انواع هواپیما، پهپاد و سامانه های موشکی، پدافندی و راداری را دارد. منبع: خبر فوری
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
صبح امروز اولین ناو شپتیبانی و اطلاعاتی نیروی دریایی سپاه به نام شهید رودکی به این نیرو الحاق شد. ناو اقیانوس پیمای شهید رودکی شناوری سنگین، چند منظوره و دوربرد است که قابلیت حمل و عملیاتی کردن انواع هواپیما، پهپاد و سامانه های موشکی، پدافندی و راداری را دارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
صبح امروز اولین ناو شپتیبانی و اطلاعاتی نیروی دریایی سپاه به نام شهید رودکی به این نیرو الحاق شد. ناو اقیانوس پیمای شهید رودکی شناوری سنگین ،چند منظوره و دوربرد است که قابلیت حمل و عملیاتی کردن انواع هواپیما ، پهپاد و سامانه های موشکی ، پدافندی و راداری را دارد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۸۳ سایت دیگر  
ناو اقیانوس پیمای شهید رودکی شناوری سنگین، چند منظوره و دوربرد است که قابلیت حمل و عملیاتی کردن انواع هواپیما، پهپاد و سامانه های موشکی، پدافندی و راداری را دارد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربر فضای مجازی در خصوص قتل عام خانواده ای توسط ترکش های پدافند آمریکایی در توییتر نوشت: ترکشهای سامانه پدافندی آمریکایی سی رام هست که برخلاف پروتوکلهای دیپلماتیک در سفارت آمریکا در بغداد نصب شده ماه پیش هم در محله الرضوانیه یک خانواده رو قتل عام کرده بود. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ به نقل از العالم، پس از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به دمشق که بامداد امروز صورت گرفت، بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ارتش این رژیم در مرز سوریه و لبنان به حالت آماده باش درآمده است. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مانور تاب آوری شبکه سراسری گاز در شرایط اضطراری به دلایل مسایل پدافندی و احتمال فرضی توقف اضطراری تولید در پارس جنوبی، امروز 27 آبان ماه در شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- امام جمعه مشهد گفت: مسایل اقتصادی این روزها چونان سنگی بر سر راه انقلاب است که برداشتن آن مستلزم عمل پدافندی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سامانه زمین به هوای اس-400 پیروزی - (Triumph) (روسی: C-400 Триумф ) نسل جدید سیستم پدافند هوایی روسیه است که توسط مرکز طراحی الماس (Almaz Central Design) طراحی شده و به عنوان یک بهبود از خانواده پدافند هوایی اس-300 به شمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تنش آبی استان و شهر تبریز در تابستان گذشته گفت: انتقال آب ارس نقش پدافندی خواهد داشت.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
شرکت شهرکهای صنعتی همدان در پدافند غیرعامل کشور رتبه برتر کشوری را کسب کرد | در این نشست گزارشی از اقدامات پدافندی در برخی از شهرک های صنعتی کشور به صورت ویدیو کنفرانسی ارائه شد | از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان همدان به عنوان رتبه برتر کشور با اهداء لوح تقدیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۵۰    
سرپرست آبفای کارون گفت: با اقدامات پدافندی و جهادی، خاموشی ایستگاه ها ی فاضلاب و مجتمع های آبرسانی در این شهرستان به حداقل رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور استفاده از خدمات بومی، تحلیل حوادث و ارزیابی مستمر میزان آمادگی های امنیتی و پدافندی با برگزاری رزمایش های سایبری را از اقدامات مهم در تامین امنیت زیرساخت های حیاتی برشمرد و گفت: سبد محصولات راهبردی پدافند سایبری به بیش از 200 محصول رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه با اشاره به اینکه برخی از کشورهای عضو سازمان ناتو از سامانه های پدافندی روسی استفاده می کنند، گفت آنکارا هم قصد دارد سامانه اس-400 را به کار بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
نگرانی دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی از احتمال عملیات گروه های مقاومت در آستانه سالگرد ترور فرمانده جهاد اسلامی، آنها را به تغییر مسیر پروازها از فرودگاه بن گوریون و استقرار سامانه پدافندی مجبور کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مطالعات نظامی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت:یگان های پایتخت به ویژه لشکرهای 27 محمد رسول الله و 10 سیدالشهدا از یگان های شاخص دوران دفاع مقدس به شمار می روند که تعداد عملیات های آفندی و مأموریت های پدافندی فراوانی در کارنامه عملیاتی دوران دفاع مقدس خود دارند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جماران: عضو شورای مرکزی موتلفه: مذاکره در صورت ضرورت به وسیله کسانی که بتوانند منافع ملت را حفظ کنند و نفوذ ناپذیر باشند، می تواند اتفاق بیفتد. ترقی: برجام چه فایده ای برای جمهوری اسلامی داشته است. جز اینکه توافقی بوده که غیر خسارت چیزی به دنبال نداشته است؟ ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۱:۵۷    
امیر عظیمی در بازدید از نوار مرزی شمال غرب: فرمانده منطقه پدافند هوایی شمالغرب در بازدید از یگان های پدافندی مستقر در نوار مرزی اصلاندوز گفت:امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده تر و پرتوان تر از هرزمان دیگری آماده دفاع از تمامیت ارضی کشور بوده و هرنوع تحرک دشمن را با قاطعیت پاسخ خواهند ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۰    
سامانهNASAMS یک سامانه پدافندی ساخت آمریکاست که برد درگیری این سامانه نیز 40 کیلومتر است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۳۱    
سامانه Tor_M2 برترین و تقریبا مدرن ترین سامانه پدافندی ارتش ارمنستان به شمار میرود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: در تأمین امنیت پایدار مردم ایران با احدالناسی تعارف نداریم و طبق دستورات صادرشده به یگان های مستقر اگر خطایی رخ بدهد به شدت برخورد خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۵    
جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا کشور ضمن هشدار به طرفین درگیری بر سر منطقه قره باغ، گفت: اگر خطایی رخ بدهد بشدت برخورد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی یگان پدافندی قره باغ کوهستانی مدعی سرنگون ساختن یک فروند پهپاد ارتش جمهوری آذربایجان شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کانادایی ها برای مسلح کردن 15 فروند ناو محافظ جدید خود اقدام به خرید دو مدل موشک پدافندی ساخت آمریکا و اروپا کردند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، سازمان تحقیق و توسعه پدافندی هندوستان اعلام کرد که این کشور روز چهارشنبه مدل پیشرفته سامانه پرتاب راکتی خود موسوم به پیناکا را با موفقیت آزمایش کرد. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سامانه موشکی باور373 مهمترین و دوربردترین سامانه پدافندی ساخت ایران است.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۵    
مستندی از رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت 99/ استفاده از باور 373 در این رزمایش
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته ملی پدافند غیرعامل رزمایش مشترک اطفای حریق و امداد و نجات در بیمارستان امام خمینی (ره) اراک با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، پدافند غیرعامل شهرداری اراک و سازمان آرامستان ها به منظور ارتقا آمادگی پدافندی حوزه های عملیاتی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
توکلی گفت: کرونا جزو مخاطرات پدافندی محسوب می شود بنابراین برای مدیریت و مقابله با آن باید به عوامل مختلفی توجه کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۸    
با هدف جلوگیری از تهاجم و خطرات احتمالی آلایندگی آب سد اکباتان همدان مانور پدافندی آلودگی با مواد آلاینده برگزار شد. در این مانور اداره آب همدان، پلیس ،هلال احمر، مرکز سلامت و سپاه استان حضور داشتند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۱    
در ادامه تلاش متخصصان دفاعی کشور جهت افزودن یک لایه جدید به سیستم پدافندی ارتفاع پایین و ضد کروز کشور، یکی از سامانه های دفاعی دریاپایه به نام کمند ، تبدیل به نمونه ای زمینی و مدرن شده است.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۸    
کنعانی فرماندار کوثر بر نحوه اجرای مانور قطعی گاز و ادامه فعالیت واحد های نانوایی و استفاده از سوخت جایگزین و دوم برای پخت و پز نان در راستای آمادگی های لازم در شرایط بحران های احتمالی و خاص بخصوص در فصول سرد سال و اقدام پدافندی در این خصوص که با همکاری ادارات مرتبط در 4 واحد نانوایی سطح شهر گیوی ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گرگان، رزمایش مشترک پدافند غیرعامل شیمیایی محمد رسول الله (ص) سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و پدافند غیرعامل شهرداری گرگان روز یکشنبه 11 آبان همزمان با هفته ملی پدافند غیرعامل ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۷۰ سایت دیگر  
سخنگوی نهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت با بیان اینکه هواپیماهای اف7 مجهز به بمب های هوشمند، نقطه زن، دور ایستا و راکت های هوا به زمین ساخت داخل، اهداف حیاتی دشمن فرضی را با نوع آوری، تکنیک های ابتکاری و خارج از رینگ پدافندی توسط خلبانان شجاع و جوان در عمق منطقه نبرد مورد هدف قرار دارد ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق تصاویر منتشرشده از باور373 به نظر می رسد یکی از عمده تغییرات صورت گرفته در پرتابگر آن اضافه شدن یک دکل حدوداً 10متری است که احتمالاً تجهیزات راداری، اپتیکی، ارتباطی یا ترکیبی از این موارد روی آن نصب می شود. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یگان پدافندی جمهوری خودخوانده قره باغ مدعی هدف قرار دادن دو فروند پهپاد ارتش جمهوری آذربایجان در استپانکرت شد.