سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۴:۲۵Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلاک مخدوش»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از توقیف 1800 خودرو هنجارشکن و پلاک مخدوش در استان خبر داد و گفت: بعضی از خودروها به علت دستکاری در پلاک تا 3 ماه در توقیف می مانند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری فاتب در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از دستگیری سارق موبایل قاپ و رد رشوه 200 میلیون ریالی توسط تیم عملیات کلانتری 116 مولوی خبر داد. ...
سامان برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۲:۱۸    
اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار رییس پلیس راه سامان – تیران گفت: طبق ماده 720 قانون مجازات اسلامی هر کس ارقام و مشخصات پلاک وسایل نقلیه را تغییر دهد و یا چنین وسایلی را با علم به تغییر و یا تعویض پلاک تقلبی استفاده کند، به حبس از 6 ماه تا یک سال محکوم می شود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان خراسان رضوی از توقیف و انتقال به پارکینگ بیش از 1300 دستگاه خودرو در شهر مشهد به دلیل مخدوش بودن و دست کاری شدن پلاک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس پلیس راهور استان اصفهان از اعمال قانون 41 هزار خودروی متخلف در زمینه مخدوش کردن پلاک در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از مجازات حبس و تشدید برخورد با رانندگان وسایل نقلیه دارای پلاک مخدوش خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اداره عملیات پلیس راه شمال فارس گفت: در 11 ماهه اول امسال 3 هزار و 62 خودروی پلاک مخدوش در جاده های برون شهری استان فارس اعمال قانون شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ حاجی زاده گفت: پلاک های مخدوش شده به منظور جلوگیری از جریمه در تردد های شبانه در قم شناسایی می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
برابر ماده 720 قانون مجازات جزایی خودروهای فاقد پلاک یا با پلاک مخدوش توسط پلیس راهور اعمال قانون می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد گفت: با هوشیاری و سرعت عمل ماموران کلانتری 43 کاظم آباد مشهد باند حرفه ای سرقت خودرو و قطعات خودرو متلاشی شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا :شک پلیس آبادان به پلاک مخدوش پراید سارق حرفه ای را گرفتار کرد.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از توقیف 140 دستگاه خودروی پلاک مخدوش و ناخوانا طی سال جاری در این استان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره آموزش و ترافیک پلیس راهور خراسان رضوی گفت: رانندگان خودروهای با پلاک مخدوش به مقام قضائی معرفی و خودرو نیز توقیف می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت: طرح برخورد با رانندگان دارای خودروهای پلاک مخدوش، شیشه دودی و رانندگانی که اقدام به تغییر استاندارد وسیله ی نقلیه خود کرده اند، به صورت ویژه در سطح تمامی شهرها و جاده های استان اجرا می شود .
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در فیلمی که به تازگی منتشر شده گروهی از لنج ها با پلاک های مخدوش را در آب های بحرکان هندیجان در جنوب استان خوزستان و شمال خلیج فارس نشان می دهد که در فصل ممنوعیت صید، درحال صیادی به روش ترال یا کف روبی هستنند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: ویدیویی از تعقیب و گریز پلیس با خودرو زانیایی که پس از ساعت محدودیت های کرونایی با پلاک مخدوش شده در خیابان های تهران جولان می داد را ببینید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در این فیلم تعقیب و گریز پلیس و پرشیای متخلف با پلاک مخدوش را مشاهده می کنید.
پیامک های جریمه اشتباهی، چگونگی تردد در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد و آبی و همچنین آخرین وضعیت ترخیص موتورهای رسوبی از پارکینگ ها مواردی است که جانشین پلیس راهور ناجا آنها را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی نیشابور با بیان اینکه 6 هزار و 53 مورد خودرو در ساعات ممنوعیت تردد ثبت جریمه داشتیم، گفت: 30 مورد توقیف و تذکر به 230 خودرو با پلاک مخدوش ثبت شده است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرهنگ غلامعلی شرق در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، با اشاره به اعمال قانون 16 هزارو 681 راننده خودروی پلاک مخدوش و ناخوانا طی سال جاری در استان البرز بیان داشت: از مجموع این آمار، 7 هزارو 725 فقره مربوط به پلاک های دستکاری شده و ناخوانا بوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ حسینی گفت: 6 ماه تا یک سال حبس در انتظار رانندگان خودرو با پلاک مخدوش کردن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس پلیس راهور شیراز با اشاره به اینکه همچنان محدودیت های تردد در شیراز اجرا می شود، گفت: در طی یک ماهه گذشته تاکنون تعداد 330 پلاک مخدوش شده در شیراز شناسایی و خودرو مالکان توقیف شده است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرهنگ غلامعلی شرق روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت که از مجموع این آمار، هفت هزارو 725 فقره مربوط به مخدوش و ناخوانا بودن پلاک خودرو بوده است. وی اضافه کرد: همچنین پنج هزارو 231 فقره مربوط به خودروهای دارای تک پلاک و چهار هزار و 725 فقره خودروهای فاقد پلاک بوده است. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۹    
فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان گفت: از ابتدای سال 99 بیش از 12 هزار خودرو به علت نداشتن پلاک و یا مخدوش بودن آن جریمه شدند و همچنین 65 راننده متخلف نیز به مراجع قضائی معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس استان گلستان از توقیف و اعمال قانون برای 12 هزار خودروی پلاک مخدوش در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- فرمانده انتظامی گلستان از اعمال قانون 12 هزار خودرو پلاک مخدوش از ابتدای سال تاکنون در استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۷    
از ابتدای امسال بیش از 12 هزار جریمه برای رانندگان با پلاک مخدوش اعمال شده است. رانندگانی که برای فرار از جریمه شدن پلاک خودروی خود را مخدوش کنند زندانی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۶    
رئیس راهنمایی رانندگی استان همدان گفت:از ابتدای دی تا کنون بیش از 400 خودرو پلاک مخدوش در استان اعمال قانون شده است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرهنگ غلامعلی شرق در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، ضمن قدردانی از شهروندانی که محدودیت های تردد اعلامی ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا را جدی گرفته و همکاری بسیار خوبی با مجموعه پلیس دارند ...
همدان پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور شهرستان همدان از اجرای طرح برخورد با خودروهای پلاک مخدوش و ناخوانا در همدان خبر داد | از ابتدای آغاز طرح تا کنون بیش از 400 دستگاه خودرو در این رابطه اعمال قانون و رانندگان 600 دستگاه خودرو نیز توسط ماموران پلیس راهور شهرستان مجاب به تمیز کردن پلاک های خوروی خود شده اند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرهنگ غلامعلی شرق روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت که با توجه به تصویب کمیته ملی کرونا ، طرح منع تردد از ساعت 21 الی چهار صبح در مناطق نارنجی استان البرز، اجرایی شده و رانندگان متخلف اعمال قانون شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۷    
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز با تاکید بر اینکه پلیس با کسانی که برای فرار از اعمال قانون نسبت به مخدوش کردن پلاک خود اقدام می کنند برخورد قانونی می کند، توضیح داد: از ابتدای این طرح تا کنون هزارو 453 خودرو با پلاک مخدوش و 484 خودروی بدون پلاک اعمال قانون شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۷    
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: با توجه به دور زدن قانون ممنوعیت های تردد توسط خودروهای با پلاک مخدوش مالکان این خودروها با برخورد قاطع قانونی مواجه می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان قزوین گفت: 130 خودرو با پلاک مخدوش شده در قزوین توقیف و از تردد آنها جلوگیری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز اعلام کرد که در اجرای طرح محدودیت های کرونایی 549 خودروی دارای پلاک مخدوش یا ناخوانا در راه های این استان شناسایی و اعمال قانون شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 سارق لوازم خودرو با سابقه 80 فقره سرقت خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ ضرغام آذین سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گرمی مغان از توقیف 17 دستگاه خودروی پلاک مخدوش ر این شهرستان خبر داد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۹:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سرهنگ علی همه خانی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ: ▫️خارج از ساعت 20 اگر خودرویی تردد کند توسط دوربین ها اعمال قانون می شود و اگر کسی بخواهد از دوربین فرار کند و با مخدوش کردن پلاک مبادرت به تردد داشته باشد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: پلیس افراد متخلف را که اقدام به مخدوش کردن پلاک می کنند به دادگاه معرفی می کند و دادگاه یک تا 3 ماه دستور توقیف خودور را می دهد و بین 3 تا 6 میلیون تومان جریمه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد گفت: شناسایی خودرو های دارای پلاک مخدوش به راحتی در سیستم شماره گذاری انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد گفت: خودرو هایی که پلاک آنها مخدوش می شوند به راحتی از طریق سیستم شماره گذاری شناسایی می شوند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان از اعمال قانون دو هزار و 300 خودرو پلاک مخدوش در این استان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: در سه هفته گذشته به علت دستکاری در ارقام پلاک و پلاک مخدوش، بیش از 298 وسیله نقلیه توقیف فیزیکی و هزار و 998 وسیله نقلیه توقیف سیستمی شدند ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۳:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور استان اصفهان مجازات مخدوش کنندگان پلاک را توقیف حداقل یک ماه وسیله نقلیه و جریمه 3 تا 6 میلیونی رانندگان خاطی در محاکم قضایی اعلام کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۴۹    
رییس پلیس راه ایلام گفت: در اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت اعمال شده کرونایی، از ابتدای آبان ماه سال جاری، پلیس راه استان با استقرار 36 واحد گشتی به صورت شبانه روزی مبادی ورودی و خروجی محورهای مواصلاتی استان را تحت نظارت و کنترل قرار داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس پلیس راه ایلام گفت: رانندگی با خودروهای پلاک مخدوش و ناخوانا جرم تلقی و برابر قانون با خاطیان برخورد خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ عبدالمالکی از برخورد جدی پلیس با تردد خودروهای پلاک مخدوش در سطح استان خبر داد.
برترین ها / هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون هماهنگ کننده پلیس راهور ناجا گفت: اگر یک راننده به عمد پلاک خودروی خود را مخدوش کرده باشد مجرم تلقی شده و تحویل دادگاه داده می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۳    
فرمانده انتظامی شهرستان اراک از توقیف 7 خودرو با پلاک مخدوش در سطح این شهرستان خبر داد.