سه شنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۸:۰۴Feb 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلاک مخدوش»

رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: طلاقاپ حرفه ای که با موتورسیکلت پلاک مخدوش اقدام به سرقت از شهروندان میکرد دستگیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کامیاران_فرمانده انتظامی کامیاران گفت: طرح برخورد با خودروهای هنجارشکن، فاقد پلاک، پلاک مخدوش و دارای دستور قضایی توسط مأموران پلیس راهور این شهرستان اجرا شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۲    
به گزارش خبرخودرو، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از تشدید برخورد با خودرو های پلاک مخدوش و فاقد پلاک به مدت 3 روز در ایلام خبر داد و گفت: برهم زدن آسایش مردم خط قرمز پلیس است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سرهنگ کیومرث حسنوند سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت به تشریح این خبر پرداخت و گفت: 4 روز پیش، ماموران کلانتری 105 سنایی در حال گشتزنی در محدوده خیابان ولیعصر(عج) تهران بودند که به یک مرد جوان با موتورسیکلت پلاک مخدوش که افراد گذری در خیابان را تحت نظر داشته و زاغ زنی می [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: در بازه زمانی 50 روزه 456 دستگاه خودرو و موتورسیکلت پلاک مخدوش برابر مقررات به پارکینگ منتقل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: 456 دستگاه خودرو و موتورسیکلت فاقد پلاک و پلاک مخدوش طی 50 روز گذشته در اردبیل به پارکینگ انتقال داده شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات 17 بهمن 1352 از جریمه 50 تومانی خودرو هایی خبر داد که پلاک آن ها گلی و مخدوش است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نیم قرن پیش پلیس به خاطر پلاک ناخوانا خودرو ها را جریمه می کرد. حرکت خودرو ها در خیابان ها پس از بارش برف برای پلیس راهوار مشکلاتی به همراه دارد که مهم ترین آن ناخوانایی پلاک خودروهاست. روزنامه اطلاعات 17 بهمن 1352 از جریمه 50 تومانی خودرو هایی خبر داد که پلاک آن ها گلی و مخدوش است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
جام جم آنلاین؛ سردار “محمد رستمی” ، اظهار داشت: از مجموع 544 دستگاه وسیله نقلیه توقیفی، 389 دستگاه خودرو و 94 دستگاه موتورسیکلت بودند که به علت نداشتن پلاک توقیف شدند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق محتویات خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی پراید پلاک مخدوش خبر داد.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 سارق منزل حین ارتکاب جرم خبر داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی پلیس پایتخت از دستگیری موتورسواری که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی ، مرتکب 20 فقره موبایل قاپی در محدوده مرکز تهران شده بود ، خبر داد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۸    
پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان پاوه با تخلفات پلاک(پلاک مخدوش ، فاقد پلاک ، و پلاک ناخوانا) ، شیشه دودی ، چراغ ال ای دی و تغییر در وضعیت ظاهری برخورد جدی خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب از توقیف 54 دستگاه خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش در این شهرستان طی 72 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از برخورد قاطع پلیس با مالکان خودروهایی که اقدام به مخدوش کردن پلاک وسیله می کنند، در این استان خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 2 مرد جوان که با استفاده از موتورسیکلت با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می کردند دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
قزوین- رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت: پلیس در راستای ارتقای آسایش و آرامش شهروندان با خودروهای فاقد پلاک و مخدوش برخورد شدیدتری خواهد داشت.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آغاز طرح 72 ساعته برخورد با خودرو های فاقد پلاک و پلاک مخدوش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امروز دوشنبه 9 بهمن ماه در جمع خبرنگاران گفت: طرح 72 ساعته برخورد خودروهای فاقد پلاک، پلاک مخدوش، شیشه دودی و تغییردهندگان شکل ظاهر خودرو از امروز دوشنبه 9 بهمن ماه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه وبویراحمد از تشدید برخورد با خودرو های فاقد پلاک، پلاک مخدوش و رانندگانی که اقدام به دستکاری پلاک می کنند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: تعداد 15 هزار و 236 دستگاه خودروی فاقد پلاک و پلاک مخدوش در اردبیل برابر مقررات اعمال قانون شدند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گلستان از برخورد قاطع پلیس با مالکان خودروهایی که اقدام به مخدوش کردن پلاک خودرو می کنند، خبرداد
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۳:۲۷    
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از توقیف 200 وسیله با پلاک مخدوش در اسلامشهر در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شهریار - ایرنا - کشف انبار کالای قاچاق در شهریار ، توقیف وسائط نقلیه فاقد و پلاک مخدوش در اسلامشهر و جمع آوری معتادان متجاهر در "شهریار" از اهم اخبار پلیس در غرب استان تهران است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از برخورد با 37 هزار و 231 دستگاه وسیله نقلیه پلاک مخدوش، ناخوانا، فاقد پلاک و اعزام 700 نفر از متخلفان به مرجع قضائی در 10 ماهه امسال خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری دو مرد جوان که با تهدید سلاح سرد از شهروندان زورگیری می کردند ، خبر داد و گفت: متهمان به 25 فقره زورگیری اعتراف کردند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرمشهراز توقیف 10 دستگاه موتورسیکلت متخلف و پلاک مخدوش در این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 2 سارق حرفه ای محتویات خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی وانت پلاک مخدوش خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به منظور ارتقاء انضباط اجتماعی و امنیت ترافیکی در سطح معابر و جاده ها و آنچه در راستای مطالبات به حق مردمی وجود دارد، پلیس طرح تشدید برخورد با تک پلاک یا دارای فلاشر های غیرمجاز که موجب برهم زدن نظم ترافیکی و انضباط اجتماعی شده یا خودرو های متخلف فاقد پلاک و پلاک مخدوش را به مرحله اجرا گذاشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
در اجرای طرح برخورد با خودروهای هنجارشکن شوتی، فاقد بیمه، دارای دستور قضایی و پلاک مخدوش پلیس راهور کردستان هزار و 82 خودرو توقیف شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از اجرای طرح ویژه برخورد با موتورسیکلت های سنگین، فاقد پلاک، پلاک مخدوش و راکبان فاقد گواهینامه در استان خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۶    
پلیس با خودروهای پلاک مخدوش برخورد قاطعانه خواهد کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۱    
حوادث رکنا: رئیس پلیس راهور فراجا گفت: پلیس به جد با تخلف پلاک مخدوش برخورد خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
صبح امروز طرح ساماندهی موتورسواران با حضور فرماندهان پلیس راهور کشور و تهران در میدان ونک برگزار شد و مسئولان پلیس راهنمایی و رانندگی بر برخورد جدی این پلیس تخصصی با موتورسیکلت های فاقد پلاک یا دارای پلاک مخدوش تاکید کردند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور فراجا، بر برخورد جدی پلیس با پلاک مخدوش خودروها تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور فراجا، بر برخورد جدی پلیس با پلاک مخدوش خودروها تاکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۹    
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: پلیس به جد با تخلف پلاک مخدوش برخورد خواهد کرد.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: پلیس به جد با تخلف پلاک مخدوش برخورد خواهد کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت از انهدام باند پنج نفره سارقان تلفن همراه در شرق تهران خبرداد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ سرهنگ امیرهوشنگ امیری در تشریح جزئیات این خبر گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- رییس پلیس راهور استان بوشهر با اشاره به شناسایی 6 هزار و 100 خودرو با پلاک مخدوش در استان گفت: هزار و 287 نفر راننده متخلف به مرجع قضائی معرفی شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۰:۰۳    
تهران -ایرنا- بسته اخبار اجتماعی ایرنا در بیست و پنجمین روز از دی به جذب 72 هزار معلم درسال آینده، برخورد پلیس با خودروهای پلاک مخدوش ، اجرای رتبه بندی معلمان، امدادرسانی هلال احمر به افراد متاثر از برف وکولاک، ضرورت پوشش بیمه ای داروهای دیابت، افزودن قاسم سلیمان به جمع نام های مجوزدار، محکومیت 2 ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس پلیس راهور فراجا موضوع خودروهای پلاک مخدوش یا فاقد پلاک را یک معضل عنوان کرد و گفت: پلیس وارد مرحله جدیدی از برخورد با پلاک مخدوش ها شده است و به طور جدی با این خودروها برخورد می کند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۹    
به گزارش خبرنگار مهر، سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده فراجا در قرارگاه کاهش تصادفات پلیس راهور فراجا گفت: اقدامات خوبی در پلیس راهور فراجا انجام شده که شاهد آن هستیم. وی با اشاره به اینکه راهبرد مجموعه انتظامی تسهیل خدمات برای مردم است، گفت: مجموعه نظام ما در جهان نمونه ندارد و نظام اسلامی بر [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گلستان از تشدید برخورد با خودروهای فاقد پلاک و یا پلاک مخدوش و ناخوانا خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا از برقراری ارتباط وب سرویس بین بیمه و پلیس راهور در چند روز آتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
پلیس راهور همدان گفت: مالکان خودرو های دارای پلاک مخدوش به مرجع قضایی معرفی می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده فراجا از برخورد در لحظه با پلاک مخدوش خبر داد و گفت این موضوع خط قرمز پلیس است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل فراجا گفت: تردد بدون پلاک یا با پلاک مخدوش ممنوع است و حتماً باید با آن برخورد می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۸    
جانشین فرمانده فراجا با تأکید بر اینکه باید با جدیت با پلاک مخدوش برخورد شود، گفت: این موضوع باید تا پایان امسال در یک برنامه دو ماهه حل و فصل شود و نباید به این موضوع بی اعتنا باشیم.