یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۵۷Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجاب اسلامی»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت ملایر با اشاره به تأکیدات رهبری در بحث شرعی و قانونی بودن حجاب اسلامی به اجرای طرح عفاف و حجاب از 25 فروردین ماه در کشور، گفت: در این زمینه مردم همکاری لازم را با نیروهای انتظامی و سپاه و بسیج داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی امام جمعه موقت ارومیه با انتقاد از اینکه امروزه خرید چادر به یک معضل تبدیل شده و انحصار تولید برخی پارچه های حجاب باید مرتفع شود، گفت: بازار مدلهایی زیبا از پوشش و حجاب اسلامی را ارائه دهد.
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۲    
معاون فرماندار شهرستان گلبهار از ایجاد سکو های عرضه محصولات عفاف و حجاب اسلامی در آینده نزدیک در این شهرستان خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اهواز گفت: شعار سال 1403 با همراهی و مشارکت مردم و مسئولان محقق می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۷    
در بخشی از وصیت نامه شهید علی خانجانی آمده است: خواهران را به رعایت حجاب اسلامی و برادران را به پشتیبانی از ولایت فقیه دعوت می کنم.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی امام جمعه لرستان با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی در امور بانوان با اجرای طرح و برنامه های ارزشمند، توفیق فراوانی برای بانوان و دختران فراهم کرده است، افزود: بانوان و دختران در ایران اسلامی با چادر و حجاب اسلامی به بالاترین رتبه های علمی ...
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ سعید جابری انصاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اشاره به اهمیت بحث عفاف و حجاب اظهار داشت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب امری ضروری در جامعه محسوب می شود و حضور بانوان مؤمن با حجاب اسلامی در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی به خصوص در نقش یک بانوی با ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۷    
حجت الاسلام فلاح شیروانی استاد حوزه در گفتگو با خبرگزاری رسا، با اشاره به اهمیت پوشش و حجاب زنان در کشور اسلامی و تلاش بی وقفه دشمنان در این زمینه اظهار داشت:متأسفانه این یک خطای بزرگی است که برنامه ریز ها و چاره اندیشان ما به این مسئله توجه لازم ندارند ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۰:۰۷    
در بخشی از وصیت نامه شهید علیرضا جعفری آمده است: عفت و حجاب اسلامی را کاملاً رعایت کنید و در شهادت ما اگر چه مرگ برادر سخت است ولی شیون و زاری نکنید.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بزرگ شدن تابلوی لطفا حجاب اسلامی را رعایت کنید و تبدیل آن به بنر و پلاکارد به جای قطع آ- چهار معمول نشان دهنده توجه نیست. نشانه کم توجهی است و خودشان دارند این کم توجهی را فریاد می کنند!
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بنر عجیبی که در خصوص رعایت حجاب نصب شده است، توجه کابران در فضای مجازی را جلب کرد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
شیعه نیوز | بنر عجیبی که در خصوص رعایت حجاب نصب شده است، توجه کابران در فضای مجازی را جلب کرد. به گزارش شیعه نیوز ، بنر عجیبی که توجه شهروندان و مخاطبین فضای مجازی را به خود جلب کرده است!در این بنر نوشته شده است: خواهران عزیز اگر شما حجاب اسلامی را رعایت کنید ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه شهدا بر پیروی از ولایت فقیه و توصیه ما به رعایت حجاب اسلامی در وصیت نامه خود تاکید داشتند، افزود: شهدا خود را جان فدای مقام معظم رهبری کردند چرا که او جز پیروی از پیام قرآن و خدا چیزی از ما نخواسته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۷    
سخنرانی بانو امینه اسلمی مستبصر آمریکایی در مورد چرایی رعایت حجاب توسط زنان مسلمان را ببینید. او معتقد است که بر اساس قرآن رعایت حجاب اسلامی نشانگر شخصیت صادق یک زن مسلمان است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۰:۰۷    
در بخشی از وصیت نامه شهید طیب جمالو آمده است: ای خواهرانم، از شما می خواهم که حجاب اسلامی را حفظ کنید؛ چون حجاب شما کوبندهتر از خون سرخ من است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۰۴    
شهید فیروز رحمانی در وصیتنامه اش می گوید: خواهرانم حجاب اسلامی را کاملا رعایت کنید که حجاب سنگر است و در سنگر ماندن، عبادت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: باید حجاب اسلامی در مناطق گردشگری و بومگردی ها رعایت شود. مناطق گردشگری و اقامت ها که افراد بی حجاب در آن مشاهده شود، پلمب خواهند شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۵۷    
بانوی هوگوپوش تهرانی در سن 19 سالگی پای بر سکوی سوم مسابقات جهانی تکواندوی ناشنوایان گذاشته و با حجاب اسلامی خود باعث افتخار ایرانیان شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الل ناصر مکارم شیرازی در مصاحبه ای پیش از انقلاب گفته بود: حجاب اسلامی منحصر به چادر نیست؛ چادر حالت یک لباس ملی برای زنان ما به خود گرفته است. هیچ یک از مراجع دینی در هیچ یک از رساله ها اصراری روی چادر نکرده اند ولی با این حال پوشیدن چادر آن گونه که بعضی گمان می برند، نه عیب است و نه مانع کار.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۷    
شهید مهدی صالحی در وصیت نامه اش بر حفظ حجاب تاکید کرده و می نویسد: خواهران خواهشمندم به احترام خون مقدس شهدا حجاب اسلامی را حفظ کنید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۳    
سید مجید امامی، دبیر شورای فرهنگ عمومی با حضور در برنامه جهان آرا شبکه افق که با موضوع تاملی در باب وضعیت عفاف و حجاب در کشور روی آنتن رفت، از بی توجهی هنر هفتم به تنوع حجاب اسلامی گفت.
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه تاکنون هیچکس با برخورد قهرآمیز جذب اسلام و انجام واجبات شرعی نشده است گفت: باید با محبت و احترام به زائرانی که با ظواهر متفاوت به این حرم مشرف می شوند تذکر داد و آن ها را به حجاب اسلامی دعوت کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اظهارات سخنگوی شورای نگهبان در باره برخورداری زنان بی حجاب از حق شرکت در انتخابات با واکنشهای متعدد اصلاح طلبان مواجه شد و آن را رفتاری متناقض خواندند. اینک روزنامه جوان در پاسخ به دیدگاههای اصلاح طلبان نوشته است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از بانوان و دختران قمی یک اتوبوس را به کافه ای دخترانه تبدیل کرده و با برپایی میز مهربانی در کنار این کافه با دختران و بانوان بی حجاب و بدحجاب گفت وگو و آن ها را به رعایت حجاب اسلامی دعوت می کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
حجاب استایل ها حجاب را مد اسلامی و به شکل یک صفت و برند درآوردند تا برای مخاطب مدل سازی کنند. حجاب استایل با وجود اینکه اعضایی از بدن یک زن مسلمان را که باید پوشیده باشد، می پوشاند، اما سازگاری با روح حجاب اسلامی ندارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۴    
دختران و بانوان شهرستان قروه نظرات و دیدگاه های خود درباره حجاب اسلامی را بیان کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حضور وزیر افراطی دولت هند در کنار مسجدالنبی بدون رعایت حجاب اسلامی در عربستان سعودی، واکنش تند کاربران شبکه های اجتماعی را درپی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۲۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
زنان و دختران ما باید بدانند که اگر امروز زهرای مرضیه(س) به عنوان مادری دلسوز و فرماندهی بصیر قرار باشد به آنها توصیه و دستوری بدهد؛ رعایت حدود الهی و حجاب اسلامی در رأس آن قرار دارد ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شیعه نیوز | روزنامه کیهان نوشت هیچ مرد باغیرتی زن بی حجاب را به عنوان همسر و مادر فرزندانش نمی پذیرد. به گزارش شیعه نیوز ، حجاب اسلامی یکی از عوامل امنیت زن است که متأسفانه بسیاری نسبت به این مسئله یا غفلت دارند یا جهل ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۰۸:۱۲    
در بخشی از وصیت نامه شهید سید طیب جمالو آمده است: ای خواهرانم، از شما می خواهم که حجاب اسلامی را حفظ کنید؛ چون حجاب شما کوبنده تر از خون سرخ من است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پدیده حجاب استایلی مسالۀ این روز های فضای مجازی است، مساله ای میان رشته ای که جنبه های مختلف دینی، فرهنگی، اجتماعی و روان شناختی دارد. گردانندگان این صفحات عمدتا دخترانی هستند که جز پوشیدگی، مرز دیگری برای حجاب اسلامی قائل نیستند. آن ها دوست دارند در عین پوشیدگی، شیک، جذاب و متفاوت به نظر برسند ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۰۰:۰۷    
در بخشی از وصیت نامه شهید علیرضا جعفری آمده است: از خواهرانم مسئلت دارم که زینب گونه راه شهیدشان را ادامه دهند و عفت و حجاب اسلامی را کاملاً رعایت کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جوان روزنامه حامی ابراهیم رئیسی در مطلبی به انتقاد از مدهای جدید چادر پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه زهرا ذلیکانی دختر قهرمان کم شنوا مازندرانی است که قهرمانی کشور دانشجویان، قهرمانی المپیک برزیل 2021 و قهرمانی آسیا قرقیزستان 2023 را در کارنامه خود دارد و در تمامی مسابقات با حجاب اسلامی به مبارزه پرداخته و از اینکه ایرانی است و پرچم کشورش را در جهان به احتزاز در می آورد، افتخار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حضور بانوان ایرانی با حجاب اسلامی در میادین بین المللی ورزشی بخصوص فوتبال، موضوع برنامه مجله فوتبال 25 آذر بود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; بیست و ششمین دوره مسابقات 2023 هندبال قهرمانی زنان جهان در دانمارک با اولین برد تاریخ رشته های توپی ایران در آخرین بازی این جام همراه بود و ایران با ملی پوشان قمی خود ”فاطمه خلیلی و نسترن کودرزی فراهانی” تیم ملی گرینلند را برد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام صالحی گفت: خانواده مهم ترین رکن ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه است و باور به عفت دینی و حجاب اسلامی باید از درون خانواده آموزش داده شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد گفت: امروزه معلم، مدیر و هر کسی که به نحوی در محیط آموزش و پرورش نقش ایفا می کند اگر حجاب اسلامی را رعایت نکند حق ندارد در هیچ کدام از جایگاه ها پستی را اشغال کند چون در نتیجه بی حجابی و بدحجابی دین و ایمان مردم و کانون خانواده از هم می پاشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نوجوان 12 ساله سرخه ای با رعایت حجاب اسلامی افتخارات متعددی را در عرصه های استانی و ملی ورزش بدمینتون کسب کرده و در عین حال، شعار تحصیل، تهذیب، ورزش را هم به خوبی محقق ساخته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۱    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه قرآن و حدیث گفت: درباره مولفه های حجاب طراحی شده باید گفت که این مؤلفه ها شامل مولفه های فنی و خُلقی هستند. مولفه های فنی در حجاب طراحی شده شامل زیبا بودن لباس، پاک بودن، مطلوب بودن و پوشیده بودن و مولفه های خُلقی شامل آراستگی، عفیف بودن ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جیسون استتهام بازیگر 56 ساله همراه با نامزدش رزی هانتینگتون سوپر مدل 36 ساله برای حضور در مسابقات فرمول وان در ابوظبی حضور یافتند و همچنین از مسجد شیخ زاید دیدن کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۵۳    
سردار سید موسی حسینی گفت : پشتیبانی از ولایت فقیه و رعایت عفاف و حجاب در جامعه قالب وصیت نامه شهدای دوران دفاع مقدس و بعد از آن است پس ولایت و حجاب اسلامی فصل مشترک گفتمان همه شهداست
سلام نو / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
پوشش دختر ورزشکار قزاقستانی در مسابقات قهرمانی دوومیدانی ناشنوایان آسیا که ورزشگاه انقلاب شهر تهران درحال برگزاری است، مورد توجه قرار گرفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۵    
به گزارش خبرگزاری بسیج در کنارک: کلاس های عفاف و حجاب به مناسبت هفته بسیج در واحد بسیج دانش آموزی نرجس(س)شهرستان کنارک باسخنرانی سرکار خانم وحیدی(کارشناس ارشد علوم قرآنی) برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در دیدار با مدال آوران ورزش کشور گفت: تشکر می کنم از بانوان ورزشکار و از بانویی که با حجاب اسلامی پرچم بازیهایی آسیایی را حمل کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۲:۴۳    
تفاوت اساسی حجاب اسلامی با حجاب ادیان گذشته، در این است که اسلام وجوب پوشش زنان را متناسب با شئونات انسان، با تعدیل و نظم مناسب و به دور از افراط و تفریط، سهل انگاری مضر یا سخت گیری بی مورد به جامعه بشری ارزانی داشته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۹    
رستوران لیدو تهران در صفحهٔ شخصی خود اعلام کرد به دلیل رعایت نکردن حجاب اسلامی پلمب شده است. + نوشته های مرتبط:پلمپ 5 کافه رستوران به دلیل برگزاری جشن هالووینجشن هالووین و پلمب 5 کافه در این شهر ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رستوران لیدو تهران در صفحهٔ شخصی خود اعلام کرد به دلیل رعایت نکردن حجاب اسلامی پلمب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، قهرمان جوانان قاره آفریقا که به عنوان یک بانوی محجبه در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان در مکزیک حاضر شده در واکنش به توجه رسانه ها به حضورش در مسابقات با حجاب اسلامی گفت: حجابم را دوست دارم و باورم بر این است که مانع پیشرفتم نخواهد شد.