دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۱۴:۰۵Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجاب اسلامی»

صدای لنجان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ ورزش حرفه ای و قهرمانی اهمیت زیادی دارد چراکه هم موجب تشویق عموم مردم به ورزش همگانی است هم مایه افتخار ملی است و پیروزی در آن موجب خرسندی و سرافرازی همه ملت می شود. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
علاوه بر نصب تابلو های رعایت حجاب اسلامی در مجتمع مهر و ماه قم چند نفر از بانوان نیز با گشت زدن در نقاط مختلف این مجموعه به برخی مسافران تذکر رعایت حجاب می دهند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیته ملی المپیک از حضور زنان در رشته بدنسازی اظهار خوشحالی کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مهین فرهادی زاد در حاشیه حضور در فدراسیون بدنسازی اظهار داشت: ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: رعایت حجاب اسلامی یک حکم الهی است نه یک حکم حکومتی و ایجاد شده توسط نظام جمهوری اسلامی ایران، بنابراین ما موظف به رعایت حدود الهی هستیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۱۲    
از نگاه دینی، عامل فرودستی زنان و ستم چه به این قشر و چه موجودات دیگر، جهل و هوای نفس بشر مختار است نه حجاب و پوشش زنان، و حجاب اسلامی به معنای پرده نشینی و محرومیّت از حضور در صحنة فعالیت های اجتماعی نیست، بلکه به معنای وجوب پوشش و ممنوعیّت از خود آرایی زن در مقابل مردان بیگانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت جودوی استان لرستان گفت: یکی از بزرگترین رویدادهای ورزش بانوان در سطح کشور در رشته جودو به میزبانی لرستان برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهید دردمه در وصیت نامه خود تاکید کرد: از شما خواهران می خواهم با رعایت حجاب اسلامی خود، مشتی بر دهان دشمنان خائن و خیانتکار بزنید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فروش برقع افغانستان که پوشش بیش از 90 درصد زنان و دختران افغان است و از آن به عنوان حجاب اسلامی استفاده می کنند در آمازون، یکی از بزرگترین پلتفرم های خرید آنلاین، مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پوشاک کرج با عنوان اینکه برخی از بانوان فروشنده، پوشش مناسبی در محل کسب و کار خود ندارند گفت: این موضوع منجربه نارضایتی مسئولان استان شده است لذا به مدیرانِ مجتمع های تجاری تذکر دادیم که اگر مشکل بی حجابی توسط اصناف حل نشود، واحد صنفی را پلمب می کنیم
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: بایستی مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبات شورا فرهنگ عمومی در جهت نهادینه ساختن فرهنگ حجاب اجرا شود، رعایت پوشش و حجاب اسلامی یک امر مسلم عقلی، شرعی، عرفی و قانونی است و از مفاهیم حقوق عمومی و حقوق اجتماعی است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
اولین کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار عصر جمعه 30 دی ماه 1401 با حضور انسیه خزعلی معاون امور زنان رئیس جمهور و همسران رؤسای دولت های کشورهای مختلف در سالن اجلاس سران برگزار شده بود که جمعی از آنها با حجاب اسلامی به زیارت حرم حضرت معصومه رفتند.
تیک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا: رئیس اتحادیه پوشاک کرج با عنوان اینکه برخی از بانوان فروشنده، پوشش مناسبی در محل کسب و کار خود ندارند گفت: این موضوع منجربه نارضایتی مسئولان استان شده است لذا به مدیرانِ مجتمع های تجاری تذکر دادیم که اگر مشکل بی حجابی توسط اصناف حل نشود، واحد صنفی را پلمپ می کنیم. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پوشاک کرج با عنوان اینکه برخی از بانوان فروشنده، پوشش مناسبی در محل کسب و کار خود ندارند گفت: این موضوع منجربه نارضایتی مسئولان استان شده است لذا به مدیرانِ مجتمع های تجاری تذکر دادیم که اگر مشکل بی حجابی توسط اصناف حل نشود، واحد صنفی را پلمپ می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۵    
سفارش دیگر مهمّ من به خواهرانم این است که حجاب اسلامی را رعایت نمایند چون حجاب شما خواهران یک مشت محکمی است بر دهان ابرقدرت ها، آمریکا و شوروی.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک - استاندار مرکزی گفت: ادارات و نهادهای دولتی باید الگوی رعایت حجاب اسلامی باشند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۲    
*سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان ایران در دیدار با وزیر جوانان نیکاراگوئه گفت: با افتخار می گویم که بانوان ورزشکار ایرانی با حجاب اسلامی وارد صحنه ورزش می شوند و حجاب در همه رشته های ورزشی استاندارد سازی شده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: همایش سفیران مهر با حضور 300سفیر مهر در قزوین جهت ایجاد توانمندی، کسب آموزش در مواجهه با جامعه هدف و ارائه مباحث اقناعی در خصوص حجاب اسلامی برگزار شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده درباره اختصاص یارانه چادر و حجاب توضیحاتی را ارائه کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
الیزابتا اهل کشور آلبانی و حدود 7 سال است حجاب اسلامی را انتخاب کرده و برای آشنایی بیشتر با اسلام و تشیع به ایران آمده است؛ او در این گفت وگو درباره آشنایی خود با اسلام، شیعه و الگوی خود می گوید.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
شهره بیات داور ایرانی فدراسیون جهانی شطرنج توسط رئیس جهانی این فدراسیون کنار گذاشته شد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تصاویری از جورجینا رودریگس نامزد کریس رونالدو با حجاب اسلامی منتشر شده که حسابی جنجال آفریده است. اما واقعیت این تصاویر چیست؟
بُرقع دوزی هنری سنتی و هویتی ماندگار در قشم نگین خلیج فارس بُرقع دوزی یکی از هنرهای سنتی و صنایع دستی قدیمی و اصیل زنان جزیره قشم است وسیله ای برای تزئین پوش ظاهری و رعایت حجاب اسلامی که از سال های دور تاکنون مورد استفاده قرار می گیرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۵    
17 دی، سالروز ممنوع اعلام کردن پوشش حجاب اسلامی در ایران به دستور رضا شاه پهلوی است.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۹    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز طی سالهای اخیر و بصورت تدریجی بویژه ماههای اخیر یک دیوار کینه و نفرت بین خانواده های مذهبی و چادری و افراد بیحجاب و یا ضعیف حجاب ایجاد شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بندرعباس گفت: آن هایی که با حجاب اسلامی مقابله می کنند از سرنوشت رضاخان عبرت بگیرند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۸:۲۶    
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی رادیو معارف، بی شک باورهای دینی از جمله عفاف و حجاب در خانواده شکل می گیرد و در مدرسه استمرار می یابد برنامه "حریم زندگی" چهارشنبه 14 دی ماه 1401 با مروری بر اهمیت حجاب به تبیین راهکارهای علاقمندی دانش آموزان به حجاب و نقش مدارس در این خصوص می پردازد ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
البته عموما اصناف ما آدم های مؤمن، معتقد و نسبت به این مسائل پایبند هستند. باید بدانند که یک قشری دارد مشکل ایجاد می کند.
خاتمی با تاکید بر این نکته که هیچ گاه نور الهی خاموش نمی شود، گفت: قصد اصلی دشمن از ایجاد اغتشاش در کشور سرنگونی نظام بود که آن را در فراخوان های خود آشکارا بیان می کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۸:۰۳    
سردار محمدی اصل گفت: همه ما باید وصایای شهدا را الگوی زندگی خود قرار دهیم، این شهدا دو مولفه اصلی در وصایا دارند آن هم حفظ حجاب اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه است.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
طالبان به بهانه رعایت نکردن حجاب، تمامی فعالیت های زنان را متوقف کرده اند
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : سرپرست وزارت معادت دولت طالبان در گفت و گو با شبکه طلوع نیوز گفت که دختران دانش آموز و دانشجو پس از رعایت حجاب اسلامی اجازه حضور در مدارس و دانشگاه ها را خواهند یافت.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۲    
کشف حجاب یک ورزشکار مسابقات شطرنج سریع قهرمانی جهان در آلماتی (قزاقستان) در حال پیگیری است. در بخش زنان، ایران فقط یک نماینده دارد که سارا سادات خادم الشریعه است ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۲۱:۲۱   + ۵۲ سایت دیگر  
مسابقات شطرنج سریع قهرمانی جهان در آلماتی (قزاقستان) در حال پی گیری است. در بخش زنان، ایران فقط یک نماینده دارد که سارا سادات خادم الشریعه است. خادم الشریعه که پس از تولد فرزندش مدتی دور از رقابت های شطرنج حرفه ای بود ...
سلام نو / میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
طالبان پس از منع دختران از تحصیل در دانشگاه های افغانستان، دستور داد تا از کارکردن زنان افغان در سازمان های غیر دولتی محلی و بین المللی جلوگیری به عمل آید.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۳۷    
قم نیوز: مجتمع گردشگری مهر و ما واقع در کیلومتر 6 اتوبان قم - تهران عصر جمعه 2 دی 1401 به سبب عدم رعایت حجاب اسلامی توسط مشتریان پلمب شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۸:۱۳    
طالبی با بیان اینکه هیئات مذهبی بهترین کانون جهاد تبیین هستند، گفت: هیئات مذهبی به سمت حل مشکلات منطقه ای خود حرکت کنند و در هیئات مذهبی به موضوع حفظ حجاب اسلامی و جمعیت بپردازند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
وزارت امر به معروف و نهی از منکر گروه طالبان به رسانه ها گفته است، که از پخش سریال هایی که زنان در آن ایفای نقش کرده اند، خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حجاب حکم خداست، گفت: دشمنان با حجاب اسلامی مخالفت می کنند زیرا می دانند اگر بخواهند در ایران پیروز شوند باید ولایت فقیه را زیر سوال ببرند و حجاب دینی را کمرنگ کنند.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۹:۴۷    
عصر پنج شنبه 24 آذر، جمعی از بانوان صفادشتی در اجتماع با شکوهی در آستان مقدس حضرت بی بی سکینه (س) حمایت خود را از حجاب اسلامی اعلام نموده و اغتشاشات اخیر را محکوم کردند.
آنا / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده فدراسیون جهانی MMA (آیمف) در ایران گفت: همه مدعیان از سراسر کشور می توانند در دیدارهای انتخابی مسابقات MMA قهرمانی جهان شرکت کنند و برای فتح یکی از سکوها به صربستان می رویم.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت : براساس بررسی های اطلاعاتی محرز است که اغتشاشات و آشوب های اخیر از خارج کشور مدیریت می شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران یادآور شد: خلبان شهید کشوری از اسطوره های بی نظیر عرصه هشت سال دفاع مقدس بوده است، این شهید بزرگوار نسبت به دین، کشور و مسئله حجاب اسلامی اعتقاد و تعصب خاصی داشت و به آرمانهای نظام و انقلاب پایبند بود.
برترین ها / شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و پوششهای صنعتی تهران در حالی برگزار شد که در برخی غرفه ها شاهد کشف حجاب متصدیان غرفه ها بودیم.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسین جلالی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در جمع بانوان متحصن قم گفتهعقب نشینی از طرح حجاب و عفاف اسلامی یعنی عقب نشینی از جمهوری اسلامی.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۵    
تبیین اهمیت رعایت حجاب اسلامی از منظر آیات و روایات اسلامی در ادامه قابل بهره برداری است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
فاطمه محمدبیگی با تاکید بر اینکه زنان با تربیت فرزندان و انتقال ارزش ها از نسلی به نسلی دیگر به خوبی می توانند فرزندان شان را از خطر جنگ ترکیبی نجات دهند، گفت: امروز حیاستیزی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۶    
ایسنا/زنجان نماینده استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اکثر مردم ما مردمی معتقد به حجاب اسلامی هستند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات بوکس خراسان رضوی تاکید کرد فعالیت بانوان در این رشته با وجود حجاب اسلامی غیر قانونی است. به گزارش طرفداری، فعالیت زنان در برخی ورزش های انفرادی به ویژه رشته های رزمی در ایران با چالش های بسیاری مواجه بوده است ...