دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۳:۴۶Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجاب اسلامی»

انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۵    
پلیس نیوزیلند حجاب اسلامی را برای زنان مسلمانی که قصد پیوستن به این سازمان را دارند، رسمی اعلام کرد و این پوشش را به یونیفرم خود افزود. این نخستین باری است که نیوزیلند به دغدغه استخدام زنان مسلمان در بخش پوشش توجه می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۴    
یک نهاد موسوم به "بازرس امور تبعیض سوئد" با مداخله در حکم مناقشه برانگیز یکی از شهرداری های این کشور در ممنوع اعلام کردن حجاب اسلامی در مکانهای عمومی، این حکم را غیر قانونی خواند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۵    
حوزه/ یک فعال مسلمان و نامزد انتخابات کنگره به دلیل محجبه بودن و درگیری یک مسافر سفیدپوست از فرودگاه بین المللی لیبرتری نیوآرک در نیوجرسی اخراج شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که چند سالی از افتضاح حمایت های حساب نشده برخی مدعیان انقلابیگری از خواننده مبتذلی همچون تتلو نگذشته و هنوز یاد و خاطره آن گل بخودی فاحش، کماکان در اذهان عمومی زنده است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ بانک اسلامی واقع در کراچی، یونیفرم جدیدی را برای کارمندان زن مورد استفاده قرار داده و حجاب اسلامی را برای کارمندان زن تصویب کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: پوشاندن تصویر بانوان از روی سنگ قبرهای آرامگاه شهر رویان در استان مازندران به صورت خودسرانه و بدون اطلاع دادن به خانواده های این درگذشتگان سبب نارضایتی و انتقادهای تعدادی از شهروندان این شهر شده است. ...
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پس از آنکه یک دختر محجبه در تیم والیبال دبیرستانی در تنسی از شرکت در مسابقات محروم ماند، انجمن ورزشی دبیرستان ها در این ایالت به مجاز بودن حجاب برای دانش آموزان بدون نیاز به مجوز جداگانه رای می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- گروهی از مردم نجف آباد بعد از ظهر سه شنبه در اعتراض به فردی که به تازگی در این منطقه اقدام به هنجار شکنی و توهین به حجاب اسلامی کرده بود، با تجمع در مقابل مسجد جامع این شهرستان خواستار برخورد قاطع با اینگونه حرکات شدند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: فرماندار نجف آباد گفت: فردی که به تازگی در این منطقه اقدام به هنجار شکنی و توهین به حجاب اسلامی کرده بود دستگیرشده و انگیزه او از این اقدام دردست بررسی است. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
لباس تیم ملی آکروژیم بانوان از سوی فدراسیون جهانی ژیمناستیک مورد تایید قرار گرفته و حالا این موضوع در وزارت ورزش و جوانان نیز بررسی خواهد شد. فارس نوشت: با توجه به تایید این لباس، بانوان ورزشکار کشورمان می توانند با حفظ حجاب اسلامی در میادین بین المللی حضور داشته باشند. ...
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: سردار رحیمی درباره علت ارسال اشتباه پیامک های حجاب به شهروندان توضیحاتی داد. سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه میزان خطای ارسال این پیامک ها به مالکان وسایل نقلیه چقدر است و پلیس برای رفع این مشکل چه برنامه ای دارد؟ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس انجمن جودو ناشنوایان از موافقت کنفدراسیون آسیا با حضور زنان جودوکار ناشنوای ایران با حجاب اسلامی در مسابقات برون مرزی خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: همزمان که طالبان و دولت افغانستان مشغول مذاکرات صلح در دوحه قطر هستند، دیروز پایگاه خبری آریانانیوز افغانستان اعلام کرد که گروه طالبان با انتشار اعلامیه ای به شرکت های هواپیمایی افغانستان هشدار داده که اگر تا یک هفته دیگر مهمانداران زن ملبس به حجاب اسلامی نشوند و دست از آرایش ...
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه راهکارهای حفظ و صیانت از عفاف و حجاب باید عملیاتی باشد، گفت: کارگروه نظارت بر عملکرد اجرای عفاف و حجاب اسلامی در ادارات گیلان تشکیل می شود.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
انتخاب: پایگاه خبری آریانا نیوز افغانستان اعلام کرد، گروه طالبان به شرکت های هواپیمایی افغانستان هشدار داده است در صورت بی توجهی مهمانداران هواپیماها به موازین اسلامی در پوشش و آرایش، به آنها حمله خواهد کرد. طالبان همچنین گفته اند که مهمانداران زن حق ندارند بدون محرم شرعی وارد هواپیما شوند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس شورای فرهنگ عمومی گیلان از ابلاغ دستورالعمل رعایت عفاف و حجاب اسلامی توسط استانداری به تمام دستگاه های استان خبر داد و یادآور شد: انتظار می رود اندیشمندان و کارشناسان به نحوه اجرای دستورالعمل مذکور توجه داشته باشند و موانع و راهکارهای آن را تبیین کنند.
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۰    
بزیرگان وقتی که دانشجوی سال دوم مهندسی پزشکی در دانشکده خدمات بهداشتی ، وابسته به دانشگاه استانبول بود، به سبب داشتن حجاب اسلامی در میانه جلسه امتحان پایان ترم، با ضرب و شتم پلیس بیرون کشیده شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۰۱    
حوزه/ در حالی که چندی پیش خبر مربوط به عدم استخدام یک زن مسلمان به خاطر داشتن حجاب اسلامی در سنگاپور منتشر شد، بسیاری در شبکه های اجتماعی لب به سخن گشوده و از این معضل ابراز نگرانی کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۷    
حوزه/ آیت الله مدنی حرکت تبلیغی خود را در همدان در سال 1341 از روستای دره مراد بیگ شروع کرد : من دیدم باید همدان را حرکت بدهم از یک ده کار را شروع کردم تا مردم ببینند، بعد گرایش پیدا کنند، دستور می دادم کسی حق ندارد بدون حجاب اسلامی وارد بشود ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دانشجوی فارغ التحصیل دانشگاه اسلامی علیگر در مصاحبه با خبرنگاران گفت که به خاطر داشتن حجاب اسلامی از کار به عنوان گزارشگر خبری در یکی از رسانه های این کشور محروم مانده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ قاضی کبک که در سال 2015 از رسیدگی به پرونده یک بانوی مسلمان به خاطر داشتن حجاب اسلامی امتناع ورزیده بود، روز سه شنبه پس از گذشت 5 سال از وی عذرخواهی کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یک دختر مسلمان هندی به دلیل داشتن حجاب اسلامی از استخدام در یک شبکه تلویزیونی محروم شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۲    
در فرازی از وصیت نامه شهید حسن نوروز ندافی آمده است: ای خواهرانم حجاب اسلامی را رعایت کنید و با حجاب، شما خواهران بایستید؛ حجاب شما همانند پیروی ما رزمندگان از اسلام و قرآن است و همراه با حجاب شما، ما پیروزی را به دست می آوریم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۲    
رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات استان البرز با اشاره به آموزه های سرنوشت ساز مکتب حسینی، گفت: ترویج حجاب اسلامی و غیرت دینی مصداق عینی جهاد فی سبیل الله می باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۳۳    
گروه استان ها- معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: ورشکاران زن ایرانی موفق شدند با حجاب اسلامی در مسابقات بین المللی بسیاری از رشته ها شرکت کنند که این اقدام راه را برای ورزشکاران زن مسلمان سایر کشورها نیز باز کرد.
روزنامه گل   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۵۲    
خواهران منصوریان با امضای قرارداد با یک کمپانی بین المللی اولین بانوان مسلمانی خواهند بود که با حجاب اسلامی در مسابقات آزاد شرکت می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سلیمی راد گفت: همیشه و در همه جا گفته ام که حجاب برای من مهم تر از همه چیز است و حتی اگر کشوری باشد که حجاب من را قبول نداشته باشد و به من پیشنهاد بازی بدهد، حتی اگر بهترین تیم هم باشد، پیشنهاد آن را قبول نخواهم کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و بنیاد عفاف و حجاب اسلامی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۳    
حوزه/ در پی تنش های اخیر در رابطه با مسئله تبعیض و سخنان رئیس جمهور سنگاپور، بزرگترین فروشگاه زنجیره ای در این کشور اعلام کرد که محدودیت مذهبی برای داشتن حجاب اسلامی برای کارمندانش را لغو می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
خواهران منصوریان قرار است برای اولین بار با حجاب اسلامی در مسابقات حرفه ای داخل قفس مبارزه کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ یک برند پوشاک آمریکایی به تازگی نخستین خط تولید حجاب اسلامی را رونمایی کرده است. هم اکنون مدل روسری این شرکت در فروشگاه های منتخب و آنلاین این شرکت در دسترس قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۹    
دبیر واحد خواهران جامعه اسلامی دانشجویان گفت: تشکل های دانشجویی باید تلاش کنند و اجازه ندهند نسبت به دختران مسلمان و حجاب اسلامی و فعالیت آنان بی احترامی صورت بگیرد و افکار فاسد را در فضای دانشگاه و جامعه منتشرکنند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۴    
روزنامه هفت صبح؛ کمال بردبار عکس های فرزانه طاری بازیگر زن سریا ل های تلویزیونی که بدون حجاب و در فضای مجازی منتشر شده باز هم همان داستان قدیمی را باب کرده است و اینکه این بازیگران وقتی در سریال ها با حجاب اسلامی ظاهر می شوند و در فضای مجازی با تیپ و قیافه های دیگر ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۳:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس هیات دوچرخه سواری استان خراسان رضوی می گوید: هیئت دوچرخه سواری استان خراسان رضوی در تلاش است تا بانوانی که به هنجارها پایبند هستند، مشکلی برای دوچرخه سواری نداشته باشند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات چرخه سواری خراسان رضوی گفت: با توجه به اینکه بحث حجاب اسلامی قانون است، باید پذیرفت که بانوان دوچرخه سوار نیز باید به حجاب خود پایبند باشند، سبب این محدودیت ها افرادی بودند که در گذشته بدون رعایت صحیح حجاب و استفاده از لباس های زننده هنگام دوچرخه سواری توجه زیادی را به این مسئله جلب کردند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۷    
سمیه دولتی بدون شک الگوی بانوان جهان به ویژه شیعیان، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها گنجینه عفاف و آیینه تمام نمای حجاب اسلامی است. رفتار آن دردانه عالم وجود، عفت را معنا می بخشد و همگی دست به دامان پاک او در محشر ملتمس و شفاعت خواهیم. ...
برترین ها / 598   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه کیهان: صاحب یک تلویزیون سلطنت طلب که همواره از گروهک های سیاسی بهایی و سلطنت طلب دلار گدایی می کند، دروغ اسرائیلی آمریکایی درباره استعماری بودن قرارداد 25 ساله ایران و چین را دست مایه تحلیل های آبکی خود قرار داد و به سهم خود ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان در راستای ترویج حجاب اسلامی و به مناسبت هفته عفاف و حجاب از بانوان کارمند واحد اهواز تجلیل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عکس منتخب نشنال جئوگرافیک امروز به تصویری از یک هنرپیشه زن ایرانی با پوشش اسلامی چادر اختصاص یافت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب مهاجر سرزمین آفتاب ، آخرین اثر حمید حسام است که خاطرات کونیکو یامامورا مادر شهید ژاپنی در ایران را روایت می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۰:۰۰    
حجت الاسلام ابوالقاسمی گفت: حجاب اسلامی تجلی زیبایی های معنوی زن است و او را از آفات جامعه دور می کند
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کریمی حجاب اسلامی را پرچم ولایت دانست و گفت: حجاب به مثابه یک حرز و محافظ می باشد که شخص حامل آن را نه تنها از آزار و اذیت بیمار دلان حفظ می کنند بلکه او را در مقابل همه حوادث و بلایا محافظت می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۰:۳۴    
حوزه/ سالاریان زاده گفت: بهترین زمان تربیت فرزندان در همان سال های اولیه زندگی است که معمولاً خانواده ها نسبت به آن بی توجه هستند علم در هر چیز باعث پایبندی افراد می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۶    
به مناسبت هفته عفاف و حجاب به همت پایگاه بسیج شهید بهشتی و فاطمیه(س)، مراسم راهپیمایی با شعار دختران حاج قاسم در منطقه ویست شهرستان خوانسار برگزار شد. حاضران در این مراسم ضمن حضور در گلزار شهدا از مسئله عفاف و حجاب اسلامی حمایت نمودند ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
الگو شدن بهترین راه ترویج دین است، بهترین کار برای آموزش دادن به فرزندان، چه حجاب و چه دیگر صفات خوب انسانی، الگو شدن است؛ زیرا کودکان توان دنبال کردن مباحث تئوری را ندارند و با دیدن و از راه چشم الگوبرداری می کنند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خسروی، دختر لژیونر اصفهانی از خاطرات خود با حجاب اسلامی در تیم های خارجی و موفقیت های خود می گوید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: رعایت نکردن حجاب اسلامی و ترویج فرهنگ غربی بی توجهی و خیانت به خون شهدا و آرمان های خداپسندانه آنان است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۷    
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار گفت: حجاب اسلامی از ضروریات دین اسلام است که در آیات و روایات معصومین(ع) نیز به آن تاکید شده است و موجب حفظ عزّت و کرامت زنان و مردان می شود.
حجت الاسلام والمسلمین خدایاری گفت: حجاب اسلامی جزء ضروریات دین و از موکدات آیات وروایات معصومین می باشد و این فریضه الهی موجب حفظ عزت و کرامت زنان و تشخص و ارزشگذاری به مقام زن مومن و صیانت از حریم و شخصیت انسانی آنان می شود.