دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۶:۱۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجاب اسلامی»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا: علی مطهری گفت: شورای نگهبان در انتخابات 1400 کاسه داغ تر از آش نشود. حجاب و پوشش اسلامی هم اجباری نیست و مردم از روی انتخاب و با اعتقاد رعایت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
استاد محقّقی در سفری که به ایران داشت، خدمت آیت الله بروجردی گفت: مشکل ما این است که آقایان نوعاً همراه خانم هایشان به جلسات مذهبی می آیند و وضع جمال شان مناسب نیست، آیت الله فرمودند: به اقلّ حجاب اسلامی بسنده کنید.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ملی پوش ایرانی تیم فوتبال زنان شارلوا به دلیل عدم تمکین از دستور داور برای برداشتن حجاب نیمکت نشین شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
یاسمن فرمانی به دلیل اینکه حاضر نشد حجاب اسلامی خود را زیر پا بگذارد اجازه بازی در دیدار تیمش در لیگ بلژیک را پیدا نکرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۵    
حوزه/ ظاهر غیر دینی این بلاگرها نشان می دهد که اگر این افراد انگیزه ترویج و گسترش حجاب اسلامی را دارند قطعا بیراهه را انتخاب کرده و این مسئله نمای اصلی حجاب را خدشه دار می کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شقایق دلشاد از جمله هنرمندان عرصه بازیگری و مدگرایی است که در عرصه مد بانوی مدلینیگ با حجاب اسلامی چه در عرصه داخلی و چه بین المللی است.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : در ماه های اخیر دولت فرانسه محدودیت های گسترده ای را علیه مسلمانان به اجرا گذاشته که برخی از آنها با اعتراضاتی مواجه شده است. یکی از این اقدامات ممنوعیت داشتن حجاب اسلامی برای دختران زیر 18 سال است که منتقدان داخلی و خارجی بسیاری از یک سو این اقدام را اسلام ستیزانه ارزیابی کرده و از ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سناتورهای فرانسوی عصر چهارشنبه در جریان بررسی بخشی از این لایحه که به ورزش اختصاص دارد، به پیشنهادی برای ممنوعیت پوشیدن حجاب اسلامی در مسابقات رسمی ملی رأی دادند، موضوعی که رکسانا ماراسینئانو ، وزیر مشاور در امور ورزشی فرانسه با آن مخالف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید بهمن منشط در وصیت نامه خود آورده است: خواهران عزیز! شما را به نماز اول وقت و حجاب اسلامی و داشتن تقوا سفارش می کنم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۳:۰۷    
این تصویر یکی از بانوان نفتی از کشور اندونزی را نشان می دهد که با حجاب اسلامی در صنعت نفت اندونزی مشغول به خدمت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از پیگیری خبرگزاری تسنیم و انتشار خبر در ارتباط با بسته بودن درب مدرسه خان به روی گردشگران، مجددا امکان بازدید از این مکان تاریخی با رعایت حجاب اسلامی فراهم شد.
دین آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۲:۱۲    
سازمان غیردولتی دیده بان حقوق بشر در گزارش جدید خود، به شرح فشارهای حقوقی و اجتماعی بی سابقه ای پرداخته است که دختران دانش آموز و کارمندان زن دستگاه های دولتی اندونزی برای داشتن حجاب اجباری با آن مواجه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مراسم رکوردشکنی پیاده روی زیر آب، یادواره سردار دلها شهید سلیمانی و هفت هزار زن شهید توسط تربیت بدنی سپاه تهران و داور کمیته ثبت رکورد فدراسیون ورزش های همگانی امروز /دوشنبه/ در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی انجام، و فریسا نیکو منش راد، رکورد طی مسافت زیر آب با حجاب را شکست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- دادستان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح مقابله با کشف حجاب در خودرو گفت: باتوجه به اینکه قانونگذار رعایت نکردن حدود حجاب اسلامی و کشف حجاب در خودرو را موجب جریمه و مجازات می داند، بنابراین اجرای این طرح توسط نیروی انتظامی مورد حمایت دستگاه قضایی قرار دارد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از تنش های زیاد، راهپیمایی های اعتراضی و اخراج دانش آموزان مسلمان از مدارس، دولت ایالتی کوارا در نیجریه، سرانجام در بیانیه ای اعلام کرد که دختران مسلمان می توانند در مدرسه حجاب داشته باشند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
طبق دستور دولت ایالت کوارا در غرب نیجریه دانش آموزان مسلمان از این پس می توانند با حجاب اسلامی در کلاس های درس حاضر شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: فراهم کردن بسترحضور زنان با حجاب اسلامی در مسابقات و حضور آنان بر روی سکوهای قهرمانی از جمله اقداماتی است که باید تقویت شود، این موضوع در داخل و خارج الگوسازی کرد و ارزش های جمهوری اسلامی را انعکاس داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر بخش صنعت کارگروه مد ولباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رادیو گفتگو بیان کرد: الگوسازی و طراحی صحیح پوشش و فرهنگ حجاب اسلامی باید سرفصل درسی دانشگاه ها باشد و خروجی دانشگاه ها در طراحی ها به یاری صنعت نساجی بیاید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه ذوب آهن اصفهان یکی از معدود باشگاه های کشور است که به صورت حرفه ای از ورزش بانوان حمایت می کند. چند سالی بود که به دلیل سیاست های باشگاه ذوب آهن تیم بانوان بسکتبال آن منحل شده بود. مسئولان این باشگاه اصفهانی تصمیم گرفتند با شاکله ای بومی در مسابقات لیگ دسته دوم بسکتبال بانوان شرکت کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجاب اسلامی آن گونه که غرب تبلیغ می کند، به معنای حبس زن در خانه یا پرده نشینی و دوری از شرکت در مسائل اجتماعی نیست؛ بلکه بدین معناست که زن در معاشرت خود با مردان بیگانه، موی سر و اندام خود را بپوشاند و به جلوه گری و خودنمایی نپردازد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۱    
آیت الله خمینی در بهمن ماه 1358 در بیمارستان قلب بستری شدند. تعدادی از دانش آموزان دختر با حجاب اسلامی در مقابل بیمارستان حاضر شدند و برای ایشان دعا کردند.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر فدراسیون والیبال گفت: به همت این فدراسیون حجاب اسلامی ویژه رشته والیبال ساحلی بانوان در کمیسیون مربوط در وزارت ورزش و جوانان به تصویب رسید.
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۴    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، مارین لوپن، رهبر حزب اجتماع ملی فرانسه پیشنهاد داد که حجاب اسلامی در همه اماکن عمومی این کشور ممنوع شود. آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد که لوپن شانه به شانه مکرون یکی از شانس های دست یابی به مقام ریاست جمهوری آینده فرانسه است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت اندونزی قانونی را به تصویب رساند که بر اساس آن دانش آموزان غیرمسلمان مجبور نیستند حجاب اسلامی داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_ امام جمعه ارومیه گفت: کسانی که حجاب اسلامی را مانع پیشرفت و رشد زنان در جامعه می دانند باید گفت که این یک دروغ واضح است و مسئله حجاب، بانوان را از خودنمایی ها و بی بند و باری نجات و سبب پیشرفت بانوان می شود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۲۰۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دیدار سالانه مداحان اهل بیت با مقام معظم رهبری صبح امروز چهارشنبه 15 بهمن ماه همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا(س) به دلیل شرایط کرونایی، به صورت مجازی برگزار شد. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی بانوان ایرانی را تجلی ارزش های انقلاب و نمونه بارز طهارت و پاکی و پوشش حجاب اسلامی دانست و گفت: بانوان ایرانی می توانند الگوی بانوان جهان باشند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
زکیه یاغمورجو ، از مدافعان حجاب در ترکیه بود که به دلیل حضور در کلاس های درس با حجاب اسلامی اخراج شد؛ اما پس از 14 سال دوباره به سر کار خود بازگشت.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه دولتی با انتشار مصاحبه ای مسئله دار، به مقام شامخ شهدا و شأن حجاب اسلامی اهانت کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر فرانسه، پیشنهاد غیرقانونی دانستن پوشش های دینی برای کودکان از جمله حجاب اسلامی را رد کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرورزشی / زنان ؛ یاسمین سعادت، اولین تنیسوری است که با حجاب اسلامی در رقابت های بین المللی برای تیم ملی ایران به میدان رفت. او اوایل امسال در سفر یک ماهه به سانفرانسیسکو و حضور در چند ورک شاپ دوره های مربیگری را گذراند ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ژیمناستیک رقابت های ژیمناستیک برای همه سال آینده در پرتغال برگزار می شود و بانوان ایرانی در این رقابت های حضور خواهند یافت . فدراسیون ژیمناستیک ایران برای تصویب پوشش موفق شده از فدراسیون جهانی، مجوز حضور زنان در مسابقات با حجاب اسلامی را کسب کند ...
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۱۴    
یکی از مسائلی که در زمان رضاشاه اجرا و با مقاومت طیف های مختلف مردمی رو به رو شد، طرح استعماری و ضد فرهنگی کشف حجاب و ممنوع اعلام کردن پوشش و حجاب اسلامی در سطح کشور بود.
رهیافته   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
با اعتقاد به اینکه گفتگو رمز تفاهم متقابل است ، یک گروه مسلمان آمریکایی در دالاس بیلبوردی را همراه با یک مرکز تماس برپا کرده است تا باورهای غلط منفی مرتبط با حجاب و زنان مسلمان را پاک کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مسائلی که در زمان رضاشاه اجرا و با مقاومت طیف های مختلف مردمی رو به رو شد، طرح استعماری و ضد فرهنگی کشف حجاب و ممنوع اعلام کردن پوشش و حجاب اسلامی در سطح کشور بود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۱    
حجاب اسلامی به پوشش های گوناگون زنان مسلمان گفته می شود و مفهومی برآمده از قرآن کریم و فقه اسلامی و ساخت یافته در فرهنگ اسلامی که ناظر به پوشش شرعی در مقابل نامحرم، به ویژه برای زنان است. حجاب گاه برگرفته از احکام شرع و گاه مربوط به قراردادهای اجتماعی و شرایط موقعیتی فرد است ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک مغازه لباس در یکی از پاساژهای کرمانشاه از زنان بدون حجاب اسلامی برای تبلیغات به شکل مانکن های زنده پشت ویترین استفاده کرده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری چهار نفر از عوامل تهیه فیلم های مبتذل در اماکن تاریخی کرمانشاه خبرداد. شهرام کرمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، با اشاره به انتشار عکس هایی در فضای مجازی که در آن مغازه ای در کرمانشاه از مانکن های زنده خانم برای تبلیغات خود استفاده کرده ...
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۰:۵۹   + ۶۱ سایت دیگر  
ایرسا_ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به انتشار عکس هایی در فضای مجازی که در آن مغازه ای در کرمانشاه از مانکن های زنده خانم برای تبلیغات خود استفاده کرده ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : حلیمه عدن متولد 19 سپتامبر 1997 یک مدل مد آمریکایی است. او نخستین زن برجسته باحجاب است که در مراسم میس مینه سوتا آمریکا تا مرحله نیمه نهایی حاضر شد. پس از شرکت در این مراسم، حلیمه به خاطر حجاب اسلامی اش توجه های ملی را به خود جذب کرد و به عنوان مدل IMG شناخته شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حلیمه عدن متولد 19 سپتامبر 1997 یک مدل مد آمریکایی است. او نخستین زن برجسته باحجاب است که در مراسم میس مینه سوتا آمریکا تا مرحله نیمه نهایی حاضر شد. پس از شرکت در این مراسم، حلیمه به خاطر حجاب اسلامی اش توجه های ملی را به خود جذب کرد و به عنوان مدل IMG شناخته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۷    
خانم فاطمه حسام، بانوی تکواندوکار گلستانی که تصویرش با حجاب اسلامی نماد اصلی پوستر مسابقات جهانی شده است.
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دو پاسبان پلیس از یک لباس محجبه برای افسران و پاسبان ها در یورکشایر شمالی پرده برداری کردند. پلیس یورکشایر این اقدام را تغییر مهمی در تنوع جمعیتی دانست.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۵    
پلیس نیوزیلند حجاب اسلامی را برای زنان مسلمانی که قصد پیوستن به این سازمان را دارند، رسمی اعلام کرد و این پوشش را به یونیفرم خود افزود. این نخستین باری است که نیوزیلند به دغدغه استخدام زنان مسلمان در بخش پوشش توجه می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۴    
یک نهاد موسوم به "بازرس امور تبعیض سوئد" با مداخله در حکم مناقشه برانگیز یکی از شهرداری های این کشور در ممنوع اعلام کردن حجاب اسلامی در مکانهای عمومی، این حکم را غیر قانونی خواند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۵    
حوزه/ یک فعال مسلمان و نامزد انتخابات کنگره به دلیل محجبه بودن و درگیری یک مسافر سفیدپوست از فرودگاه بین المللی لیبرتری نیوآرک در نیوجرسی اخراج شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که چند سالی از افتضاح حمایت های حساب نشده برخی مدعیان انقلابیگری از خواننده مبتذلی همچون تتلو نگذشته و هنوز یاد و خاطره آن گل بخودی فاحش، کماکان در اذهان عمومی زنده است ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بانک اسلامی واقع در کراچی، یونیفرم جدیدی را برای کارمندان زن مورد استفاده قرار داده و حجاب اسلامی را برای کارمندان زن تصویب کرد.