شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۵:۱۱Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیمه غربی کشور»

چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۴:۳۸    
از اواخر هفته پیش رو شاهد ورود سامانه بارشی جدید به کشور خواهیم بود که بسیاری از نقاط نیمه غربی کشور را تحت تاثیر فعالیت خود قرار می دهد. این سامانه بارشی از روز جمعه از مرزهای غربی و شمال غربی وارد کشور شده و بیشتر نقاط را تحت تاثیر قرار می دهد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۴:۲۱    
امروز گرمترین روز طی چند ماه گذشته بود و دماهای ثبت شده طی امروز از ابتدای سال جدید بیشترین دماهای سال بوده اند. اما از فردا روند دمایی با ورود توده هوای خنک به کشور تغییر کرده و شاهد کاهش محسوس و قابل توجه دمای هوا در استان های نیمه غربی کشور خواهیم بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۲:۴۷    
روز دوشنبه با افزایش محسوس و قابل توجه دمای هوا در کشور همراه خواهیم بود که بسیاری از نقاط استان های نیمه شمالی و مرکز کشور دماهایی بهاری ثبت خواهد شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: از بعدازظهر امروز تا روز چهارشنبه شاهد فعالیت موجی در نیمه غربی کشور خواهیم بود که موجب افزایش ناپایداری های جوی به شکل افزایش پوشش ابر، وزش باد شدید، رگبارهای پراکنده باران، رعد و برق و بارش تگرگ در برخی از نواحی استان خواهد شد.
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از و قوع رگبار و رعد و برق در برخی استان ها و وزش باد شدید در شرق کشور خبر داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۲    
طی 5 روز آینده برای مناطقی از شمال شرق و شرق کشور به ویژه نوار شرقی و زابل وزش باد شدید و خیزش گردوخاک پیش بینی می شود. از روز سه شنبه نیز در نیمه غربی کشور و دامنه های جنوبی البرز و از پنجشنبه در نیمه شرقی کشور روند افزایش دما آغاز می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به تداوم بارش های بهاری در بعضی مناطق گفت: از سه شنبه در نیمه غربی کشور و دامنه های جنوبی البرز و از پنجشنبه در نیمه شرقی کشور، روند افزایش دما برقرار خواهد شد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از سازمان هواشناسی، بارش باران در مناطقی از استان های کردستان، کرمانشاه، لرستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، جنوب اردبیل و شمال استان خوزستان شدت خواهد داشت.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۹   + ۱۰۷ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی امروز دوشنبه در غرب، شمال غرب، ارتفاعات و دامنه های البرز و سواحل دریای خزر به صورت رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید ادامه دارد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۷    
ناسا تصویر جدیدی از نیمه غربی کشور منتشر کرده که وضعیت آب و هوا را نشان می دهد.
سلام نو / بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در این تصویر ناسا، نقاط نارنجی پررنگ نشان دهنده پوشش برف در نیمه غربی کشور است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی روز گذشته با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور برای 7 استان هشدار نارنجی وقوع سیلاب، آب گرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها صادر کرد. با ورود سامانه بارشی به کشور در بیشتر مناطق واقع در نیمه غربی کشور رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید و در برخی نقاط بارش تگرگ پیش بینی می شود. ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۸   + ۶۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور ، از باش های شدید در برخی مناطق خبر داد و برای 23 استان هشدار نارنجی خسارت به کشاورزان صادر کرد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، صادق ضیائیان مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه فردا دوشنبه سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود. گفت: با ورود سامانه بارشی به کشور در بیشتر مناطق واقع در نیمه غربی کشور رگبار و رعد و برق وزش باد شدید و در برخی نقاط بارش تگرگ پیش بینی می شود. ...
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی فردا 17 اردیبهشت با ورود سامانه بارشی به کشور در غرب سواحل خزر، دامنه ها و ارتفاعات البرز مرکزی و بخش هایی از مرکز و نیمه غربی کشور ، رگبار باران و وزش باد شدید داریم.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دوشنبه (17 اردیبهشت) با ورود سامانه بارشی به کشور در بیشتر مناطق واقع در نیمه غربی کشور رگبار و رعد و برق وزش باد شدید و در برخی نقاط بارش تگرگ پیش بینی می شود؛ البته بیشینه این بارش در کرمانشاه، کردستان، آذربایجان شرقی، جنوب اردبیل، زنجان و گیلان خواهد بود.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به پیش بینی وضعیت آب وهوایی امروز یکشنبه 16 اردیبهشت، گفت: امروز در برخی از مناطق شمال غرب، غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، شرق سیستان و بلوچستان رگبار پراکنده رخ می دهد و سایر مناطق از جوی آرام برخوردار هستند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی گفت: دوشنبه (17 اردیبهشت) با ورود سامانه بارشی به کشور در بیشتر مناطق واقع در نیمه غربی کشور وقوع رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی گفت:دوشنبه (17 اردیبهشت) با ورود سامانه بارشی به کشور در بیشتر مناطق واقع در نیمه غربی کشور وقوع رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۸   + ۶۲ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی گفت:دوشنبه (17 اردیبهشت) با ورود سامانه بارشی به کشور در بیشتر مناطق واقع در نیمه غربی کشور وقوع رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود.
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا برای 7 استان هشدار سطح نارنجی وقوع سیلاب، آب گرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها صادر کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۴   + ۴۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: بارش ها با شدت و ضعف تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت و در روز دوشنبه سامانه بارشی جدید از غرب وارد کشور خواهد شد و نیمه غربی کشور را در بر خواهد گرفت.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۵    
کارشناس هواشناسی گفت: بارش ها با شدت و ضعف تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت و در روز دوشنبه سامانه بارشی جدید از غرب وارد کشور خواهد شد و نیمه غربی کشور را در بر خواهد گرفت.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۷    
سامانه بارشی امروز در نیمه غربی کشور فعال است/ سامانه بارشی جدید از دوشنبه وارد کشور می شود
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۷    
کارشناس هواشناسی خبر داد که سامانه بارشی امروز در نیمه غربی کشور فعال است و سامانه بارشی جدید از دوشنبه وارد کشور می شود.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۱    
کارشناس هواشناسی گفت: سامانه بارشی امروز در نیمه غربی کشور فعال است. سامانه بارشی جدید از دوشنبه وارد کشور می شود.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی گفت: از پنجشنبه تا شنبه (13 تا 15 اردیبهشت) شرایط جوی برای فعالیت های مرتبط با کوهستان اعم از کوهنوردی، دره نوردی و .. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه هشدار نارنجی هواشناسی تا روز جمعه، بر ضرورت احتیاط مسافران در تعطیلات به دلیل احتمال مخاطرات جوی مختلف تأکید کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی تشدید فعالیت سامانه بارشی برای 5 استان غربی کشور هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم کارشناس هواشناسی قم با بیان اینکه تا اواسط هفته دمای هوا به حدود 34 درجه سانتی گراد امید داریم روز پنج شنبه سامانه بارشی که نیمه غربی کشور را در بر می گیرد استان قم را تحت تأثیر قرار دهد و شاهد بارش باران باشیم.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۸:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان هواشناسی، از روز سه شنبه 11 اردیبهشت شاهد ورود موج بارشی جدیدی خواهیم بود که نقاط نیمه غربی کشور را پوشش می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۸:۱۱   + ۵۱ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان هواشناسی، از روز سه شنبه 11 اردیبهشت شاهد ورود موج بارشی جدیدی خواهیم بود که نقاط نیمه غربی کشور را پوشش می دهد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، براساس پیش بینی سازمان هواشناسی، وضعیت جوی مناطق کوهستانی کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه (6 و 7 اردیبهشت)، طی این مدت استقرار هوای پایدار و افزایش دما طی روز در نیمه غربی کشور و تداوم فعالیت سامانه بارشی در بخش های شرقی و مرکزی کشور پیش بینی می شود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۴:۰۴   + ۴۳ سایت دیگر  
صادق ضیاییان در گفت و گو با ایران اکونومیست درباره پیش بینی جوی مناطق کوهستانی کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه(6 و 7 اردیبهشت) اظهار کرد: طی این مدت استقرار هوای پایدار و افزایش دما طی روز در نیمه غربی کشور و تداوم فعالیت سامانه بارشی در بخش های شرقی و مرکزی کشور پیش بینی می شود. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی گفت: شب خطرناکی (سه شنبه) را از لحاظ جوی در اصفهان، گلستان، یزد و ارتفاعات سمنان پیش رو داریم. احتمال طغیان رودخانه ها در این مناطق وجود دارد. پنج شنبه صبح در نیمه غربی کشور از جمله تهران، سردترین بامداد هفته را پیش بینی می کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به تداوم بارش ها تا روز چهارشنبه در ارتفاعات استان گفت: طی امروز برای نیمه غربی کشور با توجه به وزش بادهای متوسط تا شدید، احتمال گردوخاک های محلی و موقتی نیز دور از انتظار نخواهد بود.
آذرمغان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از بازار، رضا کارگر با اشاره به اینکه در پی پاسخ جمهوری اسلامی ایران به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری سفارت ایران در دمشق ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان هواشناسی، این شرایط فردا پنج شنبه 23 فروریدن در بیشتر مناطق واقع در نیمه شمالی، شرق، ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی و جمعه 24 فروردین در شمال شرق استان های ساحلی دریای خزر و مناطقی از مرکز و جنوب شرق پیش بینی می شود. ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۴    
تهران (پانا) - امروز چهارشنبه 22 فروردین در غالب مناطق واقع در نیمه غربی کشور رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت در نقاط مستعد تگرگ و در ارتفاعات بارش برف رخ می دهد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی، گفت: امروز در نیمه غربی کشور بارندگی همراه با رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی شده است که این شرایط جوی در دامنه های زاگرس مرکزی تداوم دارد. ...
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۶۰ سایت دیگر  
اول فارس باران رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه رگبار باران و رعد و برق برای اغلب نقاط کشور تا آخر هفته پیش بینی می شود، اظهار کرد: اواخر هفته، دمای نیمه شمالی کشور کاهش می یابد. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدید امروز نیمه غربی کشور را در برمی گیرد. از فردا دما در نیمه شمالی 6 تا 10 کاهش می یابد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز در غالب مناطق واقع در نیمه غربی کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می دهد . در لرستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، همدان، چهارمحال وبختیاری، زنجان ، البرز ، قزوین ، مرکزی، اصفهان، خوزستان و تهران، بارش ها از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۷۹ سایت دیگر  
رکنا: به گزارش سازمان هواشناسی؛ امروز در شمال شرق و شرق، چهارشنبه در نیمه غربی کشور و روزهای پنجشنبه و جمعه در غالب مناطق کشور در برخی ساعات وزش باد شدید خواهد بود که در نقاط مستعد همراه با خیزش گرد و خاک است.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه های همدیدی و آینده نگری، از امروز (یکشنبه 19 فروردین) تا روز سه شنبه (21 فروردین) در شمال غرب، غرب و مناطقی از جنوب غرب ابرناکی و بارش باران، گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود. ...
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام اینکه طی سه روز آینده در شمال غرب، غرب و مناطقی از جنوب غرب بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید رخ خواهد داد، اعلام کرد: پایان هفته جاری با فعالیت سامانه بارشی در اغلب مناطق کشور شاهد بارش باران خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار بارش های سیل آسا در 24 استان از جمله ارتفاعات تهران طی امروز و فردا توصیه کرد مردم در بستر و حاشیه رودخانه ها توقف نکنند.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
سه شنبه در نیمه غربی کشور و چهارشنبه در نیمه غربی، نواحی مرکزی استان های ساحلی خزر و دامنه های جنوبی البرز مرکزی بارش خواهیم داشت همچنین بارش در روز چهارشنبه در مناطق ذکر شده تشدید خواهد شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۰:۳۱    
به گزارش زیرنویس به نقل از خبرآنلاین، سازمان هواشناهمچنین دوشنبه (20 فروردین) علاوه بر شمال غرب، غرب و جنوب غرب در مناطقی از شمال شرق و استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی و سه شنبه در نیمه غربی کشور بارش رخ خواهد داد. سی کشور پیش بینی کرد: امروز جمعه 17 فروردین در [...]
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۷   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا آخرین وضعیت جوی استان های کشور را تشریح کرد.