پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۴۸Oct 2020 22

جدیدترین‌های «پیشگیری از جرایم»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سیدموسی خادمی گفت: خوشبختانه امروز وضعیت امنیت در استان ما در سطح مطلوبی قرار دارد و در خیلی از شاخص های امنیتی و مقابله با جرایم، رتبه لرستان رتبه مطلوبی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای ناجا نسبت به کلاهبرداری از شهروندان در پوشش دریافت وجه قرضی از آشنایان خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا گفت: مومو یک چالش مشخص نیست، بلکه آزار و اذیت گروه های همسال است
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جعفر داراب خانی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز از انعقاد یک تفاهم نامه همکاری بین دادگستری و نیروی انتظامی استان البرز با هدف پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا به تشریح نکات مهم در خصوص حفظ امنیت و حریم خصوصی کودکان در فضای مجازی پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی، گفت: پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی نیازمند اطلاع رسانی و ارتقاء سطح آگاهی افراد جامعه بوده که در این خصوص می توان از ظرفیت سازمان ها و تشکل های مردم نهاد بهره مند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا نسبت به هجوم اپلیکیشن های مخرب به تلفن همراه کاربران هشدار داد.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا از هموطنان خواست هرگونه مشکل و موارد مشکوک در فضای مجازی را با سایت پلیس فتا یا شماره تماس 096380 در میان بگذارند
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا درباره ارسال کلیپ های چالش مومو برای دانش آموزان هشدار داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ علی محمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا اظهار داشت ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، سرهنگ علی محمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به ارسال کلیپ های مومو برای برخی کاربران به خصوص دانش آموزان اظهار داشت ...
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۴    
در روزهای اخیر شاهد مطرح شدن چالش مومو در سطح برخی استانهای کشور بودیم آنطور که رئیس مرکز پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا گفته هدف از این پیامها آزار و اذیت دانش آموزان بوده و این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا با اشاره به ارسال کلیپهای "مومو" برای برخی کاربران مخصوصاً دانش آموزان گفت: متأسفانه همچنان شاهدیم کلاسهای مجازی به جای برنامه شاد در واتس آپ تشکیل می شود.
برترین ها / پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۹۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به ارسال کلیپ های مومو برای برخی کاربران به خصوص دانش آموزان گفت: والدین در این خصوص دقت بیشتری داشته باشند و تهدیدات ارسال کنندگان کلیپ های مومو را جدی نگیرند و استرس و اضطراب به فرزندان خود منتقل نکنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی گفت: پلیس فتا از ظرفیت نرم افزار سها برای آموزش های آنلاین و آگاه سازی عمومی در راستای پیشگیری از جرایم در حوزه سایبر استفاده خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای ناجا نسبت به احتمال آلوده شدن سیستم ها به بات نت خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۸    
گروه استان ها- خراسان شمالی- رئیس مجمع نمایندگان استان و نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تورم، گرانی، بیکاری و پدیده شوم اعتیاد امنیت جامعه را به خطر انداخته و جرایم را نیز افزایش می دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: یکی از چالش ها و دغدغه های مردم گرفتار شدن در دام مجرمانی است که با دستگاه اسکیمر از کارت های بانکی کپی تهیه کرده و اقدام به خالی کردن حساب افراد می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای ناجا هشدارهایی را برای انجام خرید اینترنتی مطمئن با کارت بانکی ارائه کرد.
رییس بازرسی نیروی پدافند هوایی: رییس بازرسی نیروی پدافند هوایی در جمع کارکنان وظیفه منطقه پدافند هوایی شرق گفت: شهدای سرباز در کنار سایر شهدای دفاع مقدس، مفاخر این کشور هستند. ...
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری های مشترک فی مابین دادگستری کل استان البرز و اداره کل آموزش و پرورش استان در راستای پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا به تشریح شگرد های رایج کلاهبرداری در سایت های فروش کالا پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا شگرد و شیوه های رایج کلاهبرداری در سایت های واسط فروش را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان با اشاره به تلاش برای پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی با استفاده از ظرفیت رسانه ملی گفت: باید در این زمینه نسبت به تقویت فرهنگسازی اقدام شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
نتایج یک پژوهش نشان داد در حال حاضر وضعیت پیشگیری از جرایم منافی عفت و اخلاق عمومی در فضای مجازی، با وضعیت مطلوب فاصله زیادی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا از امکان فیلتر سایت های قمار و شرطبندی در فضای مجازی خبر داد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سرهنگ علیمحمد رجبی، رئیس مرکز پیشگیری از جرایم پلیس فتا در مصاحبه تلویزیونی گفت، گردانندگان اصلی سایت های قمار و شرط بندی در خارج از ایران فعالیت می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا از برخورد جدی پلیس با گردانندگان سایت های قمار در خارج از کشور خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه ناجا - رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: برای جلوگیری از آسیب ها و تهدیدات موجود عیله دانش آموزان حتما معلمان تمام فعالیت درسی خود را در اپلیکیشن شاد اجرا کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۷    
ایسنا/خراسان رضوی دادستان عمومی و انقلاب تربت جام گفت: نباید تمام مسئولیت پیشگیری از جرایم خشن را متوجه دستگاه قضایی و انتظامی کنیم؛ برای انرژی جوانان یا مسئله اشتغال و معیشت چه کرده ایم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای ناجا گفت که در نسخه به روز شده نرم افزار شاد تمامی خلاءهای موجود رفع شده و با این نرم افزار دیگر نیازی به نصب و استفاده از پیام رسان غیربومی نیست.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای ناجا گفت که در نسخه به روز شده نرم افزار شاد تمامی خلاءهای موجود رفع شده و با این نرم افزار دیگر نیازی به نصب و استفاده از پیام رسان غیربومی نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: خانواده ها فریب تبلیغات فروش سیم کارت شاد را نخورند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا نسبت به حذف اکانت شبکه های اجتماعی قبل از واگذاری سیم کارت، تاکید کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: با توجه به تمدید مهلت پذیره نویسی واحدهای صندوق دارا دوم پالایشی کلاهبرداران سایبری از فرصت استفاده و اقدام به سرقت اطلاعات بانکی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا نسبت به فعالیت بدافزار ها و جاسوس افزار ها به کاربران، هشدار داد .
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا از اخاذی کلاهبرداران از مردم به بهانه انجام معاملات در بازار سرمایه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا درباره نحوه استفاده کودکان و نوجوانان از فضای مجازی توضیحاتی داد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان کازرون با توجه به نوع مطالبات شهروندان، طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف و پیشگیری از جرایم را با همکاری اتحادیه های صنفی اجرایی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا،آخرین آمار جرایم فضای مجازی، چگونگی حفظ حریم خصوصی و راه و روش ناکامی سودجویان و مجرمان سایبری را تشریح کرد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی بر لزوم پیشگیری از وقوع جرایم علیه بهداشت و تأمین سلامت اجتماعی تأکید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۶    
علی رضا چگنی ، مسئول واحد بازرسی شهرداری صفادشت وظیفه اصلی بازرسی نظارت و پیشگیری از جرایم و نظارت بر عملکرد شهرداری در چارچوب موازین حقوقی است .
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید گفت: نظارت والدین بر رفتار و فعالیت سایبری فرزندان در سال تحصیلی جدید که قرار است آموزش ها به صورت مجازی و آنلاین باشد، یک ضرورت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید گفت: نظارت والدین بر رفتار و فعالیت سایبری فرزندان در سال تحصیلی جدید که قرار است آموزش ها به صورت مجازی و آنلاین باشد، یک ضرورت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا از انتشار کتاب های رایگان با موضوع خانواده و فضای مجازی در سایت پلیس فتا خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای ناجا نسبت به اخاذی و سوءاستفاده از کاربران فضای مجازی به خصوص دختران جوان در پوشش فعالیت برای مدلینگ و ... خبر داد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قم از تشکیل کمیته پیشگیری از جرایم سایبری در سطح استان قم خبر داد و گفت: این کمیته به استناد بند 5 اصل 156 قانون اساسی با موضوع اقدام مناسب برای پیشگیری از وقوع جرم در فضای مجازی تشکیل شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم از تشکیل و برگزاری جلسه کمیته ویژه پیشگیری از جرایم در بستر فضای مجازی در سطح استان قم خبر داد. تاریخ انتشار: 18:01 - 10 شهریور 1399 - کد خبر: 651764
روزنامه ایران: برنده شدن در لاتاری و قرعه کشی یا دریافت سهم الارث بزرگ خاندانی که در خارج از کشور فوت کرده بهانه تازه کلاهبرداران برای سرکیسه کردن مردم ناآگاه و زودباور است که با نام کلاهبرداری نیجریه ای معروف شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای ناجا به افرادی که قصد دارند تلفن همراه خود را به فروش رسانده یا به افراد غیر واگذار کنند، هشدارها و راهکارهایی را ارائه کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری هرمزگان از انعقاد تفاهمنامه همکاری با پلیس فتا خبر داد.