شنبه ۰۵ خردادساعت ۲۳:۰۶May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرایم انتخاباتی»

ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: تا ساعت 14 امروز تعداد 19 نفر از افرادی که قصد تبلیغ در کنار شعب اخذ رای داشته، دستگیر شده که پرونده قضایی برای آن های تشکیل خواهد شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام علی نسایی صبح چهارشنبه در حاشیه ششمین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی خراسان جنوبی به خبرنگاران اظهار کرد: مردم خراسان جنوبی مردمی ولایتمدار و همراه انقلاب و نظامی جمهوری اسلامی هستند. ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری لرستان گفت: در هر جا که جرم انتخاباتی صورت بگیرد، تخلف و جرم مستندسازی و پرونده مورد رسیدگی قانونی قرار خواهد گرفت. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان حجت الاسلام سعید شهواری در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی اظهار کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۱    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی در شهرستان هایی که درگیر انتخابات مجلس شورای اسلامی در دور دوم هستند فعال خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- دادیار معاونت پیگیری حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: 3 پرونده در دادسرای مشهد در خصوص جرایم انتخاباتی در دور اول انتخابات تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
دادیار معاونت پیگیری حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب خراسان رضوی گفت: سه پرونده در دادسرای مشهد در خصوص جرائم انتخاباتی در دور اول انتخابات خراسان رضوی تشکیل شد، البته از 17 نماینده قطعی استان در مجلس پرونده تخلفی ثبت نشده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز از تدابیر و تمهیدات دستگاه قضایی استان برای پیشگیری از جرایم و تخلفات در برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- ستاد مرکز حوزه انتخابیه قائمشهر در اطلاعیه نسبت به هرگونه تخلف انتخاباتی از سوی نامزدها و همچنین شهروندان هشدار داد و بر نظارت در مراحل انتخابات تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: جرایم و تخلفات انتخاباتی در مرحله دوم به جد رصد شده و به هیچ وجه این جرایم قابل گذشت نیست.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گلستان در هفدهمین نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی عملکرد خوب صدا و سیمای گلستان را یکی از عوامل موثر در مشارکت بالای مردم گلستان در انتخابات اسفند ماه عنوان کرد. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، بهروز محمدی مهر عصر پنجشنبه در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی پیرامون مرحله دوم انتخابات شهرستان ملایر؛ گفت: امروز به واسطه استقرار آرامشی که به دلیل خون پاک شهدا و به همت نیروهای امنیتی و انتظامی در کشور حکمفرماست ...
معاون قوه قضاییه اعلام کرد: معاون قوه قضاییه و دبیر ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی گفت: همچنان مسائل پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع تخلفات و جرایم انتخاباتی در مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دستور کار همه نهادهای قضایی، اجرایی و امنیتی قرار دارد. ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۲    
تهران (پانا) - معاون قوه قضاییه و دبیر ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی گفت همچنان مسائل پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع تخلفات و جرایم انتخاباتی در مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دستور کار همه نهادهای قضایی، اجرایی و امنیتی قرار دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از صدور کیفرخواست برای برخی پرونده های تخلفات انتخاباتی خبر داد. به گزارش صبح ساحل، اصغر جهانگیر؛ معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در جمع خبرنگاران درباره تخلفات انتخاباتی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: از زمان تشکیل ستاد استانی پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی تاکنون 12 جلسه برگزار شده و 239 مصوبه به تصویب رسیده و این در حالی است که ستاد ملی تنها 10 جلسه برگزار کرده لذا استان کرمانشاه یکی از استان های پیشرو در این زمینه بوده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان لرستان گفت: تاکنون به همه جرایم انتخاباتی دور اول در استان رسیدگی و کیفرخواست آن ها صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس کل دادگستری لرستان تأکید کرد: شورای پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی در این استان فعال شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۵    
دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرایم انتخاباتی کشور گفت: در نتیجه فعالیت های ستاد بیش از 25 هزار گزارش به ستادهای پیشگیری واصل شد که پس از بررسی های لازم حدود 500 گزارش جهت بررسی های تکمیلی و اقدامات لازم به دادگستری استان ها اعلام شد ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۰:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرایم انتخاباتی کشور گزارشی از اهم فعالیت های ستادهای پیشگیری در سراسر کشور را ارائه کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ستایشی با اشاره به عدم ورود قوه قضائیه به منازعات سیاسی، جهت رفع مشکلات مردم گفت: در سال 1402 اقدامات قاطعی در مبارزه با مفاسد اقتصادی صورت گرفت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا انتخابات اخیر را با تنها صدور 20 کیفر خواست و تشکیل پرونده در محاکم جرایم انتخاباتی یکی از کم تخلف ترین ادوار انتخابات عنوان کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا خاطرنشان کرد: مطابق گزارش هایی که دریافت کردیم، 460 گزارش مربوط به تبلیغات انتخاباتی غیر متعارف توسط داوطلبان و یا نامزد های اتنتخاباتی دریافت شده که ما آن ها را دریافت کردیم و توسط دبیرخانه ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی جهت بررسی به روسای کل دادگستری های سراسر ...
سلام نو / میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: معاونت قضایی در حال نهایی کردن فهرست عفو و بخشودگی و کاهش مجازات است و انشاالله این فهرست به محضر مقام معظم رهبری تقدیم خواهد شد و اطلاع رسانی بعدی حتما انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی کشور، اقدامات موثری در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در اسفند 1402 انجام داده است.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: در روز برگزاری انتخابات هزار و 254 دستگیری در سراسر کشور به واسطه تخلفات انتخاباتی اتفاق افتاد؛ هزار و 200 نفر از این دستگیرشدگان، همان روز با دریافت تعهد و وثیقه آزاد شدند و کمتر از 60 نفر نیز به دلیل درگیری های مسلحانه ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
98 نفر که مرتکب جرایم و تخلفات انتخاباتی از قبیل خرید و فروش رای و تبلیغات غیر مجاز در استان کرمان شده بودند تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و بازداشت شده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دادستان جیرفت: با توجه به تخلفات جرایم انتخاباتی که توسط برخی از افراد صورت گرفته است تا کنون 13 نفر بازداشت شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با اشاره به مصداق های تخلف های انتخاباتی گفت: رسیدگی به گزارش ها و شکایت های دریافتی از جرم های مرتبط که در کنار تعقیب کیفری می تواند نتیجه و صلاحیت نهایی را تحت تاثیر قرار دهد، به صورت خارج از نوبت و در شعبه های ویژه جرایم انتخاباتی رسیدگی خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرودشت گفت: طبق گزارشات و مستندات واصله برخی از نامزدهای انتخابات مجلس و روسای ستاد و طرفداران ایشان در حال خرید و فروش رای هستند که در همین خصوص یک نفر بازداشت شد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۵۷    
سرویس کرمانشاه _ دادستان کرمانشاه از دستگیری حدود 100 نفر در سطح استان کرمانشاه به دلیل جرایم انتخاباتی خبر داد و گفت: اکثریت این افراد به دلیل جرائم انتخاباتی مانند خرید و فروش آراء دستگیر شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۱    
قزوین - ایرنا - رییس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان قزوین گفت: اصلاح فرهنگ انتخاباتی بین نامزدها باعث پیشگیری از تخلفات شده و جلوی جرایم انتخاباتی را می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷    
بجنورد_ رییس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: تمهیدات لازم در حوزه پیشگیری از جرایم انتخاباتی در خراسان شمالی انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان قزوین گفت: اگر بتوانیم با اصلاح فرهنگ انتخاباتی جامعه، تخلفات و جرایم را به ضد رای تبدیل کنیم، به طور طبیعی جرایم انتخاباتی به حداقل خود می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- رییس ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه کمترین تخلفات را در این دوره داشته ایم،گفت: 40 پرونده تخلف انتخاباتی به خصوص در یک هفته اخیر ب در ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی این استان تشکیل شده است.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۲    
رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه جرایم انتخاباتی در استان انگشت شمار بوده است، گفت: این جرایم مربوط به زمان تبلیغات و قبل از آن بوده است و کمترین تخلفات انتخاباتی در گلستان با رقابت های قانونمند شاهد هستیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۲:۲۴    
ششمین نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان سیستان و بلوچستان، فرآیند کیفی تبلیغات نامزدها، آخرین آمار داوطلبین تأیید صلاحیت شده و سیاست های مبتنی بر سکوت تبلیغات در روزهای پنجشنبه و جمعه را در دستور کار قرار داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی جهانشیری شامگاه روز پنجشنبه در جلسه ای که با حضور رؤسای ستادهای انتخاباتی کاندیداهای ملارد و به منظور تبیین مصادیق تخلفات و جرایم انتخاباتی برگزار شداظهار کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان اعلام کرد: تا کنون 29 پرونده در رابطه با جرایم و تخلفات انتخاباتی در دادگستری استان کرمان تشکیل شده است.
بشار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه پرونده های جرایم انتخاباتی خارج از نوبت رسیدگی می شوند، بیان کرد: سه قاضی کشیک در دادسرای مرکز استان، کار رسیدگی به پرونده های جرائم و تخلفات انتخاباتی را انجام می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قم از بررسی و رسیدگی به جرایم انتخاباتی تا پایان روند رای گیری در روز جمعه یازدهم اسفند ماه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات لرستان با اشاره به ایجاد 3754 نقطه اخذ رأی در این استان، تأکید کرد: مواردی از جرایم انتخاباتی به مراجع قضایی ارسال شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: طبق آمار ارائه شده از مرکز استان، دو پرونده در حوزه جرائم انتخاباتی تاکنون تشکیل شده و در حال رسیدگی است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۱    
جلسه مشترک هیات اجرای ستاد انتخابات شهرستانهای مهرستان، سراوان، سیب و سوران، گلشن و چهارمین جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی شهرستان مهرستان برگزار گردید
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران در رابطه با تخلفات و جرایم انتخاباتی گفت: در شهر تهران 15 فقره پرونده قضائی تشکیل شده است که 7 فقره آن منجر به صدور کیفرخواست و مابقی در مرحله تحقیقات مقدماتی است.
زرک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری لرستان از پیش بینی ایجاد 23 شعبۀ رسیدگی به جرایم انتخاباتی در این استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری زرک ، حجت الاسلام سعید شهواری، شامگاه دوشنبه، در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم پایبندی مجریان برگزاری انتخابات به قانون، گفت: مدیران برگزارکننده، نامزدهای انتخاباتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان، گفت: در تمامی حوزه های انتخابیه شعب ویژه و قاضی ویژه رسیدگی به جرایم انتخاباتی جهت رسیدگی خارج از نوبت به جرائم و تخلفات انتخاباتی تعیین شده است.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۵    
#اطلاعیه بنا به تصریح تبصره 2 ماده 78 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، نامزدها و مسئولان ستادهای انتخاباتی، در خصوص اعمال ارتکابی در ستادها (در کنار مرتکبین اصلی) ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری لرستان از پیش بینی 23 شعبه رسیدگی به جرایم انتخاباتی در استان خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: به علت تذکر به موقع به نامزدها و ستادهای آنها در امر پیشگیری از تشکیل پرونده های قضایی مربوط به جرایم انتخاباتی ، تاکنون توفیق قابل توجهی داشته ایم .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۰    
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: به علت تذکر به موقع به نامزدها و ستادهای آنها در امر پیشگیری از تشکیل پرونده های قضایی مربوط به جرایم انتخاباتی ، تاکنون توفیق قابل توجهی داشته ایم .