شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۶:۴۴Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق زلزله زده»

موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۵    
نمایندگان کمیسیون های تخصصی و موضوعی و مدیران سازمان ضمن هماهنگی انجام شده با مسئولان محلی، از مناطق زلزله زده سی سخت از توابع استان کهگیلویه و بویر احمد بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: نوع بازسازی ساختمان های جدید مناطق زلزله زده به نحوی بوده که انتظار داریم حتی اگر زلزله ای به مقیاس هفت ریشتر نیز رخ دهد، شاهد هیچگونه اتفاقی نباشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون بازسازی وزارت راه و شهرسازی گفت: عملیات بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان دنا به دلیل مشکلات مالی و تسهیلاتی کند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان گفت: کار ساخت 12 باب منزل در مناطق زلزله زده سی سخت به بسیج سازندگی استان واگذار شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۶    
نماینده مردم مریوان در مجلس با بیان اینکه مجلس در کنار مناطق زلزله زده مریوان است، گفت:در اسرع وقت نتایج پیگیر ی ها و چگونگی ارائه تسهیلات مناسب به مناطق روستایی و نوار مرزی زلزله زده شهرستان مریوان ارائه خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان با اشاره به اینکه واحدهای آسیب دیده از زلزله مریوان در اسرع وقت بهسازی و نوسازی می شود، گفت: یک هزار و 130 واحد نیازمند نوسازی، تعمیر و بازسازی است.
استانداری کردستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مسوولان دولتی تا بازسازی کامل واحدهای تخریب شده ناشی از زلزله 5.3 ریشتری مریوان در کنار مردم مناطق زلزله زده این شهرستان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مشکلات مردم مناطق زلزله زده روستاهای شهرستان مریوان در زمینه ساخت وساز مجدد، توسط فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان پیگیری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی، علت عدم اتمام بازسازی ها در مناطق زلزله زده استان را تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 40 درصد منازل مناطق زلزله زده سی سخت باید مجدداً نوسازی و بخش زیادی از خانه ها هم وجود دارد که باید تعمیر شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- 42 نفر از جهادگران و خادمان شهدای کرمانشاه به مناطق زلزله زده سی سخت با رویکرد عمرانی و فرهنگی اعزام شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ملکی گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی ومدیریت بحران، رسیدگی به مناطق زلزله زده مریوان در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سفری یک روزه و به صورت سرزده از روند بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان دنا بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت بازسازی خانه های مردم قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در شهرستان کوهبنان گروه های جهادی بسیج از ابتدای انقلاب تا به امروز خدمات گسترده ای را داشته اند و در این عرصه ستاره های درخشانی بودند که عمر خودشان را وقف خدمت رسانی به مردم در مناطق محروم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مسوولان دولتی تا بازسازی کامل واحدهای تخریب شده ناشی از زلزله 5.3 ریشتری مریوان در کنار مردم مناطق زلزله زده این شهرستان هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۸    
فرماندهی و مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر 14 امام حسین علیه السلام جهت بررسی روند امدادرسانی رزمندگان این لشکر و همچنین عرض خدا قوت به نیروها عازم منطقه شدند
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از ظرفیت های خیرین ساخت تعدادی از خانه های مردم مناطق زلزله زده سی سخت را بر عهده گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس هلال احمر مریوان گفت: 90 دستگاه چادر در مناطق زلزله زده این شهرستان از جمله روستاهای مرزی "جشنی آباد" و "قلقله" توزیع شد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۵    
فرماندار مریوان با اشاره به اینکه 16 تیم ارزیاب در 19 روستای این شهرستان را ارزیابی کرده اند گفت: تاکنون 2 هزار و 292 واحد مسکونی مورد بررسی قرار گرفته که 115 واحد باید دوباره احداث شود و 71 واحد نیز نیاز به تعمیرات دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سردار سید صادق حسینی برای دلجویی و همدردی و بررسی روند امداد رسانی ها در مناطق زلزله زده مریوان و روستا های جشنی آباد قلقله حضور یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج - سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده مریوان و در روستا جشنی آباد در مصاحبه اختصاصای با ایرنا از امادگی سپاه برای کمک به دولت جهت بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی آسیب دیده خبر داد.(فیلم از سیدمصلح پیرخضرانیان)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج - تشریح آخرین وضعیت زلزله 5.3 ریشتری مریوان از زبان آرتیکاس اقبال فرماندار مریوان در مصاحبه اختصاصی با ایرنا (فیلم: از سیدمصلح پیرخضرانیان)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده مریوان با همکاری دولت انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر کردستان گفت: به همت جمعیت هلال احمر تاکنون 30 تخته چادر و اقلام زیستی از جمله پتو و وسایل گرمایشی در بین روستاییان توزیع شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از تصویب 5 طرح با اعتبار 205 میلیارد ریال در حوزه با آفرینی شهری در مناطق زلزله زده سی سخت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آواربرداری بیش از70 درصد مناطق شهر زلزله زده سی سخت گفت: کار آواربرداری تا پایان فروردین ماه باید به اتمام برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج طرح عمرانی با اعتبار 205 میلیارد ریال در حوزه با آفرینی شهری در مناطق زلزله زده سی سخت اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- فرماندار مریوان گفت: تیم های ارزیاب در مجموع وضعیت 2 هزار و 292 واحد مسکونی را در مناطق زلزله زده این شهرستان بررسی کردند و 186 واحد نیاز به احداث و تعمیرات دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از اعزام گروه جهادی خادمین شهدای استان برای خدمت رسانی به هموطنانمان به مناطق زلزله زده سی سخت خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز گفت:حضور فعال سپاه و گروه های جهادی در شهر زلزله زده سی سخت مورد رضایت مردم قرار گرفته و منطقه برای آغاز عملیات احداث و مرمت منازل مسکونی آماده می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر مریوان با اشاره به اینکه در حال حاضر آرامش نسبی در این شهر و روستاهای تابعه برقرار است، گفت: از زمان وقوع زلزله، 40 نفر امدادگر هلال احمر به مناطق زلزله زده این شهرستان اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خراسان رضوی با اشاره به گزارش اولیه گروه های ارزیاب مناطق زلزله زده در 4 شهرستان گفت: خوشبختانه زمین لرزه 4.7 ریشتری شادمهر خسارتی نداشته است و تنها برخی از منازل روستایی تربت حیدریه و مه ولات ترک خوردگی سطحی گزارش شده است.
ارتباط شبکه رایتل (مکالمه و اینترنت) در مناطق زلزله زده استان کردستان برقرار است.
در پی وقوع زلزلۀ 5.3 ریشتری حوالی مریوان در مرز استان کردستان و کشور عراق، شبکۀ ایرانسل کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات خراسان رضوی از اعزام تیم های ارزیاب هلال احمر خراسان رضوی به مناطق زلزله زده مه ولات خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت:درپی زلزله امشب در شادمهر شهرستان مه ولات سه تیم امدادی ارزیاب به مناطق زلزله زده اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۵۶    
مدیرکل مدیریت بحران خراسان رضوی از اعزام گروه های ارزیاب به مناطق زلزله زده شادمهر، تربت حیدریه، کاشمر و زاوه در پی زلزله 4.7 ریشتری دقایق قبل در این شهرستان ها خبر داد و گفت: تمامی دستگاه های امدادی در این شهرستان ها در حالت آماده باش قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از وقوع زلزله 4.7 ریشتری در 15 کیلومتری تربت حیدریه تیم های هلال احمر اعزام شدند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به وقوع زلزله 5/3 ریشتری در حوالی مریوان؛ از اعزام 4 تیم ارزیاب و 6 تیم عملیاتی به منطقه زلزله زده مریوان خبر داد. ...
وانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۴۵   + ۶۴ سایت دیگر  
شبکه همراه اول در مناطق زلزله زده استان کردستان پایدار و نرمال است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۱۸    
مجتبی خالدی از اعزام 3 تیم ارزیاب از سازمان اورژانس کشور جهت بررسی به مناطق زلزله زده عرب کشور خبر داد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: پس از وقوع زلزله 5.3 ریشتری در حوالی مریوان؛ 2 تیم ارزیاب این جمعیت به مناطق زلزله زده این شهرستان اعزام شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۴۹    
محمد حسن قوسیان مقدم در خصوص زمین لرزه 5.3 ریشتری مرز ایران و عراق گفت: تا کنون هیچ گونه گزارشی از تخریب یا مصدومیت در مناطق زلزله زده اعلام نشده است
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس عملیات امداد هلال احمر گفت:در پی زمین لرزه 5.3 ریشتری در مرز ایران و عراق 2 تیم ارزیاب هلال احمر به مناطق زلزله زده مریوان اعزام شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به وقوع زلزله 5.3 ریشتری در محدوده مرزی استان کردستان و عراق، از آماده باش دستگاه های امدادی و اعزام تیم های ارزیاب به مناطق متاثر از زلزله خبر داد.
فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
فرازنیوز : جنتی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد در معیت کلانتری استاندار استان و هیئت همراه از آخرین روند اجرای پیشرفت فیزیکی مناطق زلزله زده در شهر سی سخت بازدید نمودند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) گفت: 6500 بسته عیدانه در ششمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه ناحیه حضرت روح الله (ره) بین خانواده های نیازمند در بخش های کهریزک ،قلعه نو و فشافویه توزیع شد.
30 نفر از دانشجویان عضو گروه جهادی روح اللهِ بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور در روستای چمن گلین شهرستان سرپل ذهاب به مدت یک هفته به محرومان و نیازمندان این منطقه خدمات رسانی کردند.