یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۰:۴۰Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق زلزله زده»

خبرگزاری مهر   ۴۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه از اعزام تیم های ارزیاب هلال احمر به مناطق زلزله زده درپی زلزله 4.7 ریشتری خبر داد.
رئیس بنیاد مستضعفان در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده خوی، از توزیع 150 میلیارد تومان سیمان و میلگرد رایگان برای بازسازی منازل مسکونی آسیب دیده از زلزله خوی طی یکسال گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معتمدیان گفت: دولت تخصیص 100 درصدی اعتبار برای اجرای طرح های بازسازی مناطق زلزله زده خوی در سال گذشته داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: روند بازسازی در مناطق روستایی از وضعیت خوبی برخوردار بوده ولی در شهر خوی روند صدور پروانه ساختمانی کمی کند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
از یک هزار و 100 واحد مسکونی آسیب دیده در زلزله مهرماه 1401 در شهر خوی، عملیات اجرایی در بیش از 90 درصد واحدهای مسکونی انجام شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آدربایجان غربی گفت:در پی وقوع زلزله 4.1 ریشتری در سلماس در آذربایجان غربی، ارتباطات در منطقه پایدار و هیچگونه قطعی از طرف اپراتور ها گزارش نشده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت یکصد واحد مسکونی در مناطق زلزله زده بخش فیرورق خوی با همت بنیاد ایفا آغاز شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت 100 واحد مسکونی، مرمت 100 خانه و ایجاد 100 شغل در با همت بنیاد ایفا مرکز جهادی و نیکوکاری طلایه داران ظهور کشور و قرارگاه جهادی امام رضا(ع ) استان تهران در مناطق زلزله زده خوی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه انگلیسی گاردین در تحلیلی از دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه، ضمن از دست رفته خواندن فرصت ائتلاف مخالفان برای پیروزی، تاکید کرد که رجب طیب اردوغان حتی در مناطق زلزله زده هم محبوبیت بیشتری دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ارومیه- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی از پایان بازسازی 300 واحد مسکونی احداثی در مناطق زلزله زده خوی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
فعالیت قرارگاه جهادی سازمان بسیج دانش آموزی کشور برای کمک به روندبازسازی مناطق زلزله زده خوی آغاز شد.
خبر خوی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور گفت : تیرماه سال جاری 1500 دانش آموز در قالب 100 گروه جهادی بسیج دانش آموزی با اجرای اهداف 4 گانه، در مناطق زلزله زده خوی حضور می یابند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور گفت: درراستای بازسازی و بهسازی مدارس مناطق زلزله زده در خوی 100 گروه جهادی دانش آموزی به خوی اعزام شده و فعالیت خواهند کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۰    
با گذشت بیش از 100 روز از زلزله 5/9 ریشتری خوی تعدادی از شهروندان مناطق زلزله زده در بلاتکلیفی بسر برده و در چادر زندگی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار خوی با اشاره اینکه در برخی مناطق زلزله زده اسکان در چادر داریم، گفت: در مجموع کمتر از 100 مورد چادر در سطح شهرستان هنوز بر پا است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
با گذشت بیش از 100 روز از زلزله 5/9 ریشتری خوی تعدادی از شهروندان مناطق زلزله زده در بلاتکلیفی بسر برده و در چادر زندگی می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون دولت، مجلس و امور استان های وزارت ارتباطات ضمن اعلام پایداری شبکه در مناطق متاثر از زلزله در آذربایجان شرقی، خبر از آمادگی تیم های فنی جهت به صحنه جهت رفع اختلالات احتمالی در زمان وقوع پس لرزه ها داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۵:۰۶    
مدیرعامل هلال احمر آذربایجان شرقی: زمین لرزه 4.9 ریشتری حوالی سراب و میانه، خسارت جانی و مالی نداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی از اعزام هفت تیم به مناطق زلزله زده میانه و سراب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از اعزام هفت تیم به مناطق زلزله زده میانه و سراب خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سیدمحمد حسینی، معاون امور مجلس رییس جمهور صبح جمعه با استقبال مسئولان آذربایجان غربی با هدف شرکت در همایش شورای مرکزی کانون دانشگاهیان آذربایجان غربی و بازدید از مناطق زلزله زده خوی وارد ارومیه شد،
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۶    
سازمان جهانی کار فعالیت های خود را برای بازگرداندن ایمنی و سلامت در محله های شهر حلب سوریه که بخش هایی از آن در اثر زلزله های فوریه ترکیه و سوریه به شدت آسیب دیده است، آغاز کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه با بیان اینکه به سرعت روند آماده شدن برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در این کشور را آغاز کرده، گفت که در آخر هفته از مناطق زلزله زده بازدید می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر ترکیه - هر چند رقبای اردوغان کوشیدند زلزله ترکیه را به وسیله ای برای کاهش آرای او تبدیل کنند، ولی نتایج شمارش آرا در این مناطق حاکی از آن است که اردوغان به مراتب جلوتر از رقیب است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: اصلی ترین عامل کندی بازسازی مناطق زلزله زده خوی، عدم وجود نقدینگی در بین خسارت دیدگان است که بهبود این روند نیازمند همکاری بانک هاست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ارومیه - استاندار آذربایجان غربی گفت: باید تا پایان فصل گرما، پرونده بازسازی مناطق زلزله زده را ببندیم و برای این کار اهتمام ویژه از سوی نهادهای مسئول صورت گیرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه گفت که مشکلی در روند برگزاری انتخابات وجود ندارد و مناطق زلزله هم تحت پوشش است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رجب طیب اردوغان امروز یکشنبه پس از انداختن رای خود در صندوق یکی از مراکز اخذ رای در استانبول با اشاره به بالا بودن میزان مشارکت در مناطق زلزله زده، تایید کرد که انتخابات بدون مشکل برگزار می شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: وزیر کشور ترکیه از آغاز روند اخذ آرای 9 میلیون نفر واجد شرایط در مناطق زلزله زلزه زده 11 استان جنوبی این کشور خبر داد و گفت: رای گیری در این مناطق بدون حاشیه و به شکل عادی در کانکس های نصب شده جریان دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رجب طیب اردوغان گفت: برای دموکراسی ترکیه از صبح آماده بودیم. انتخابات آرامی داشته ایم. مهمترین مسئله رای گیری در مناطق زلزله زده بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
از جمله 64 میلیون شهروند ترکیه ای واجد شرایط رای دادن در انتخابات روز یکشنبه، ساکنان مناطق زلزله زده در جنوب و مرکز ترکیه هستند. در زلزله مرگبار فوریه بیش از 50 هزار ترکیه ای جان خود را از دست دادند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پزشکان بسیجی در قالب گروههای جهادی در مناطق زلزله زده خوی خدمات رایگان بهداشتی و درمانی ارائه کردند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- بعد از گذشت ماه ها از زلزله کوهرنگ با وجود مشکلاتی که منجر به کندی روند اجرا شده اما احداث ساختمان های تخریب شده براثر زلزله و همچنین بهسازی مسکن های خسارت دیده در حال انجام است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۳    
اقتصاد ، آزادی اجتماعی، مهاجران، بازسازی مناطق زلزله زده و ...از جمله مواردی است که نمودار بخت اردوغان و قلیچدار اوغلو را در نظرسنجی ها متفاوت نشان دهد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند با اشاره به وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر به مرکز شهر گیان نهاوند، گفت: تیم های ارزیاب به مناطق زلزله زده نهاوند و گیان اعزام شدند
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۸   + ۷۸ سایت دیگر  
شفقنا- ایران و سوریه در پایان سفر رسمی دو روزه سید ابراهیم رئیسی به این کشور بیانیه مشترکی منتشر کردند. به گزارش شفقنا، این بیانیه که روز جمعه منتشر شد، به شرح زیر است: ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در خصوص زلزله سفید دشت استان اصفهان توضیحاتی را ارائه داد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بحران خراسان رضوی گفت: زلزله در این استان پس لرزه ای نداشته و خسارتی نیز گزارش نشده است. محسن نجات دیروز در گفت وگو با ایسنا درخصوص آخرین وضعیت مناطق زلزله زده استان اظهارداشت: پس از وقوع زلزله آماده باش اعلام شد، تیم های ارزیابی به منطقه رفتند و شهرستان زبرخان و روستاهای ساحل برج ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی در گزارشی از پایداری وضعیت شبکه ارتباطی در مناطق زلزله زده این استان پس از وقوع زمین لرزه 4.6 ریشتری بامداد امروز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۰    
به دستور رئیس جمهوری قزاقستان در مناطق زلزله زده ترکیه تسهیلات اجتماعی اعطا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۲    
دندان پزشکان خیر ساخت آموزشگاه 4 کلاسه در مناطق زلزله زده شهرستان خوی را آغاز کردند.
خبر خوی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۸    
جعفر برزگر قره باغ "مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی" با تشریح آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی، به دغدغه های مردم پاسخ داد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دولت سیزدهم مرمت و بازسازی واحدهای آسیب دیده در زلزله شهرستان خوی را بلافاصله در دستور کار قرار داد که تاکنون نخستین واحدهای مسکونی احداثی در روستاهای وار و بدلان اتمام یافته و تحویل شده است.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع 3 پس لرزه دیگر در حسن آباد اصفهان خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
پنجم فروردین ماه امسال، استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد که روند بازسازی مناطق زلزله زده خوی با سرعت ادامه دارد. محمدصادق معتمدیان گفته بود؛ از 2120 واحد تخریب شده زلزله هشتم بهمن ماه، 1800 واحد آواربرداری شده و بازسازی با دستور رئیس جمهوری با سرعت بیشتری دنبال می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بازسازی و نوسازی 40 باب واحد مسکونی و دوباب مدرسه خسارت دیده در مناطق زلزله زده خوی به دست جهادگران قرارگاه منطقه ای شمال غرب ارتش پایان یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۸    
برغم گذشت بیش از دو ماه از دو زلزله بزرگ و هزاران پس لرزه در 10 استان جنوبی ترکیه، بحران تبعات این فاجعه همچنان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار خوی گفت: تاکنون 2100 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده خوی آوار برداری شده و یک هزار واحد مسکونی در مرحله فونداسیون و پی ریزی است.