پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۱۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق زلزله زده»

ایرنا   ۸ ساعت پیش    
شهرکرد-ایرنا- مسوول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای وقوع زمین لرزه اخیر در شهرستان کوهرنگ 70 گروه جهادی در مناطق زلزله زده فعال شدند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران گفت: برای جبران آسیب های وارده به زیرساخت ها و تامین هزینه های صدور پروانه ساختمانی در شهرها و روستاهای مناطق زلزله زده کوهرنگ 850 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در اختیار استانداری چهارمحال وبختیاری قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: کمک ها و اعتبارات دولتی ویژه مناطق زلزله زده شهرستان کوهرنگ در اختیار نیازمندان و آسیب دیدگان واقعی قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه برای تامین اعتبار بازسازی مناطق زلزله زده در شهرستان کوهرنگ جای نگرانی وجود ندارد، گفت: مدیران استانی برای بازسازی مناطق زلزله زده آستین همت را بالا بزنند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۱    
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان چهارمحال و بختیاری با حضور جناب آقای نجار در محل فرمانداری کوهرنگ مرکز رخ داد زلزله تشکیل و اقدامات، نحوه بازسازی و جبران خسارات زلزله و تسهیلات و کمک های دولت تشریح و اتخاذ تصمیم شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر اینکه تا پایان بازسازی مناطق زلزله زده در کنار مردم حادثه دیده هستیم، گفت: به دلیل محرومیت بالای مناطق زلزله زده در شهرستان کوهرنگ مشکلی برای پرداخت خسارت های برآورد شده نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا-معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور روز چهارشنبه از مناطق زلزله زده شهرستان کوهرنگ به صورت میدانی بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۷    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر روستایی استانداری خراسان شمالی گفت: 83 میلیارد ریال اعتبارات کارگشایی برای بازسازی مناطق زلزله زده روستایی استان اختصاص یافت که با اولویت ساخت 143 واحد تخریبی پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۱:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان این که مدارس مناطق زلزله زده اندیکا ظرف یک ماه آماده خواهند شد، گفت: همچنین پرونده 800 واحد آسیب دیده، تکمیل و ارزیابی اولیه آن انجام شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار صادق خلیلیان استاندار خوزستان با محمدجواد عسکری، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس مسایل مرتبط با توسعه استان خوزستان و همچنین کمک به مناطق زلزله زده اندیکا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدمهدی نبی زاده در گفت وگو با خبرنگار مهر و ضمن اشاره سفر خود به شهرستان اندیکا و بازدید از مناطق زلزله زده این شهرستان اظهار کرد: با هدف ارتقای سطح فرهنگ قرآنی و استفاده از ظرفیت خیران در رفع محرومیت زدایی ...
خوزپرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا ورناصری در گفتگو با خبرنگار خوزپرس، با اشاره به سفر رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس به حوزه انتخابیه اش گفت: هدف اصلی این سفر نظارت میدانی از مناطق زلزله زده اندیکا بود تا مباحث مربوط به زلزله و میزان خسارات برآورد شود. همچنین در این سفر از روستای زلزله زده کمفه هم بازدید شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به نظارت میدانی از مناطق زلزله زده شهرستان اندیکا در استان خوزستان، گفت: مسائل و مشکلات مردم زلزله زده شهرستان اندیکا مورد بررسی قرار گرفت و در جلسه آتی کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور مسئولان ذیربط مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از تخصیص اعتبار برای مدارس مناطق زلزله زده اندیکا خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امرالله نوذری در گفت وگو با میزان، با اشاره به روند بازسازی در مناطق زلزله زده شهرستان اندیکا گفت: عملیات تعمیر 10 مدرسه با تعیین پیمانکاران در دست انجام است. عملیات احداث 5 مدرسه نیز که تخریب کامل شده بودند، از روز شنبه شروع می شود. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ رضا نجاتی در بازدید از مدارس زلزله زده اندیکا و در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش و سلامت خوزستان در بخش چلو در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز به همراه جمعی از مسولان استانی و شهرستانی از مناطق زلزله زده اندیکا در بخش چلو بازدید کردیم ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: بازسازی واحدهای مسکونی مناطق زلزله زده مردم محور است و برای تکمیل هرچه سریعتر واحدهای زلزله زده نیازمند مشارکت مردم هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۵    
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در شورای آموزش و پرورش از آغاز بازسازی مدارس آسیب دیده شهرستان اندیکا از هفته آینده خبرداد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر گروه جهادی همیاران ولایت خوزستان گفت: نبود امکاناتی همچون جاده دسترسی، آب آشامیدنی و بهداشت بسیار ضعیف مشکلات در مناطق زلزله زده اندیکا را چند برابر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان با حضور در مناطق زلزله زده شهرستان محروم اندیکا به امداد فرهنگی برای کودکان منطقه پرداخت.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران پرداخت حدود یک هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار برای شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان در زمینه راه، مسکن، نوسازی و ترمیم مدارس با اولویت و بدون محدودیت را متعهد شد. ...
شوشان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهوری ضمن قدردانی از شرکت ملی نفت ایران برای پیشگام شدن در زمینه تخصیص اعتبار به طرح های مسئولیت اجتماعی در خوزستان، تأکید کرد دیگر شرکت ها مانند پتروشیمی ها و سازمان آب و برق نیز باید از این رویه پیروی کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۱    
شهرکرد- مدیر کل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری گفت: عملیات بازسازی مناطق زلزله زده بازفت آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان استان 133 میلیارد تومان محصول فروختند/ بازسازی مناطق زلزله زده چهارمحال و بختیاری آغاز شد، عناوین مهم روزنامه های امروز 3 آبان در چهارمحال و بختیاری است.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی معاونت اقتصادی دولت از طرح موضوع زلزله شهرستان اندیکا در هیئت دولت خبر داد. دکتر محسن رضایی با اشاره به بازدیدی که از مناطق زلزله زده اندیکا در هفته گذشته داشتند، گفت : موضوع زلزله. شهرستان اندیکا و خسارات وارده به مردم شریف این شهرستان در جلسه هیئت دولت مطرح گردید. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهان بسیج صنعت هوانوردی، بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری و هوایی ایران و سازمان هواپیمایی کشوری ضمن بازدید از روستاهای سرشط بخش چلو اندیکا و دهستان للر و کتک استان خوزستان، این منطقه را مورد برسی و ارزیابی قرار دادند و با امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه این شهرستان دیدار کردند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی زینی وند روز یکشنبه در جریان بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان زرند کرمان در جمع رسانه ها افزود: دیروز در شهرستان زرند و در روستاهای بخش مرکزی و یزدان آباد زلزله ای رخ داد که خوشبختانه به چند دلیل از جمله اینکه زلزله در عمق 10 کیلومتری [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا اسماعیل نجار روز سه شنبه در نشست قرارگاه بازسازی مناطق زلزله زده اندیکا در استانداری خوزستان با بیان اینکه رییس جمهوری ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۵    
در پی وقوع زمین لرزه در شهرستان اندیکا از توابع استان خوزستان، هلدینگ صدر تامین و شرکتهای تابعه به یاری مردم زلزله زده این منطقه شتافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار قاسمی گفت: بیش از 400 خانه روستایی در مناطق زلزله زده اندیکا از زمین لرزه اخیر آسیب دیده اند که بازسازی آن ها برای رفاه حال مردم الزامی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول جهادی بسیج دانشجویی استان چهار محال و بختیاری از ساخت دو واحد مسکونی در مناطق زلزله زده شهرستان دنا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت : با پیگیری های انجام شده در سطح ملی و بازدیدهای مکرر ،پیشرفت امور به ویژه در حوزه تسهیلات بانکی بسیار مطلوب است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری از آغاز عملیات بازسازی و آواربرداری مناطق زلزله زده استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۰    
کوهرنگ- فرمانده ناحیه مقاومت بسیح عشایری چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از دو هزار دست لباس گرم در مناطق زلزله زده کوهرنگ توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۳    
شهرکرد - ایرنا- تاکید مسوولان استانی در تسریع خدمت رسانی به مناطق زلزله زده کوهرنگ، پایان زمان خرید تضمینی دام عشایر، رسیدن گستردگی کرونا به کف موج پنجم و ثبت جهانی بِرند گز بلداجی از جمله مهم ترین رویدادهای خبری چهارمحال و بختیاری در هفته پایانی مهر امسال به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار اندیکا از فراهم شدن مقدمات اسکان موقت و دائم زلزله زدگان در مناطق زلزله زده این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ رئیس بنیاد مسکن کشور از ابلاغ تسهیلات مکمل ساخت منازل مناطق زلزله زده سی سخت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها_رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: تسهیلات ساخت منازل مناطق زلزله زده دنا با تصمیم رئیس جمهور افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۵    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: در مناطق زلزله زده هنوز مشکلات عدیده ای وجود دارد و زلزله زدگان گلایه مندند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰    
امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه رسیدگی به همه مناطق زلزله زده باید یکسان و عادلانه باشد، گفت: رفع مشکلات آسیب دیدگان نیازمند کار جهادی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: باتوجه به برودت هوا در مناطق زلزله زده کوهرنگ امکان اسکان زلزله زدگان در چادر وجود ندارد، مردم به شدت گلایه مند هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استانها_نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در بازدید از مناطق زلزله زده اندیکاگفت: مسئولان با استفاده از نیروهای جهادی به بازسازی مناطق زلزله زده شتاب بیشتری دهند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
جناب دکتر رییسی رییس جمهور محترم با سلام و دعای خیر احتراما همانگونه که استحضار دارید در پی وقوع زلزله در مناطق روستایی شهرستان اندیکا و دیگر مناطق خوزستان، خسارات بسیاری به این قشر محروم، از قبیل تخریب واحدهای مسکونی آنهم در هنگامه ی فرارسیدن سرما و دیگر مشکلات آن، وارد آمده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
نیکزاد گفت: هم اکنون بخشی از مصالح و میلگرد در راه اندیکا است تا کار بازسازی پس از آواربرداری شروع شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس بنیاد مسکن گفت: بر اثر وقوع زلزله تعداد سه هزار واحد در اندیکا خسارت دیده اند و بر این اساس رئیس جمهور دستوراتی را به قید فوریت صادر کرد. ...
تیتر امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
پس از وقوع زمین لرزه در اندیکا، آسیب در 60 روستا گزارش شد که از این تعداد قریب به 30 روستا بطور 100درصد تخریب شدند. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از امدادرسانی به دو هزار و 292 خانوار در 144 روستا حوزه شهرستان اندیکا در زمین لرزه اخیر خبر داد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اکبر نیکزاد امروز 29 مهرماه در حاشیه بازدید از روستای زلزله زده سرشط اندیکا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از دقایق ابتدایی زلزله در منطقه اندیکا همه مسئولان به فوریت وارد عمل شدند و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز سریعا وارد عمل شد و در منطقه حضور پیدا کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خوزستان حجت الاسلام موسوی گفت: موکب های اربعینی در مناطق زلزله زده اندیکا مستقر شده اند و با استفاده ظرفیت آنها، خدمت رسانی به آسیب دیدگان از زلزله در حال انجام است.