دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۵:۳۶Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق زلزله زده»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵    
ارومیه- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) خوی با اشاره به اقدامات این نهاد برای کمک به مدجویان تحت حمایت در مناطق زلزله زده قطور گفت: 29 میلیارد و 150 میلیون ریال جهت احداث مسکن مددجویان این نهاد در قطور هزینه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- فرماندار مراوه تپه از اعزام تیم های ارزیاب به مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: تاکنون خسارت مالی و جانی از این مناطق گزارش نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طلاب بسیجی مدرسه علمیه حضرت امام خمینی(ره) گرگان با شرکت در اردوی جهادی به یاری زلزله زدگان مناطق زلزله زده روستای ویرو شهرستان رامیان شتافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه گفت: 19 هزار و 431 فرصت شغلی با استفاده از اعتبارات صندوق توسعه ملی در مناطق زلزله زده این استان ایجاد شد.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۷    
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با حضور در بخش ترکمانچای میانه از مناطق زلزله زده این بخش و روند بازسازی منازل بازدید نمود. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، محمدرضا مشایخی در حاشیه این بازدید ها از روند بازسازی منازل 6 معلول تحت پوشش در روستا های صومعه علیا ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: سفر رهبر انقلاب در شرایطی که زلزله زدگان ناامید و مصیبت دیده بودند موجب شد که بارقه های امید در دل آنها زنده شود و مردم نسبت به آینده دلگرم و خوش بین شوند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سفر پرخیر و برکت رهبری معظم انقلاب اسلامی در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب موجی از شور و شعف و شادی را در میان زلزله زدگان ایجاد کرد که صحنه زیبایی از شادی مردم را درقاب تصاویر به یادگار گذاشت.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: سفر رهبر انقلاب موجی از امید را دردل مردم زلزله زده ایجاد کرد و باعث حرکت روبه جلوی ستاد بازسازی بعد از حضور رهبری در مناطق زلزله زده شهرستان شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در مستند آبادی روایت سه نوجوان بود که روستاهای آسیب دیده شان بازسازی شده بود. استاندار کرمانشاه هم در مناطق زلزله زده حضور یافت و با راوی های نوجوان این مستند گفتگو کرد و گفت تمامی تخریب ها بازسازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: هر چند بر اساس اعلام مسوولان استانی بازسازی مناطق زلزله زده در میانه تقریباً به اتمام رسیده اما ساخت و ساز واقعی انجام شده در این مناطق تنها در حد 50 درصد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: از 22 هزار کانکس سه سال پیش مناطق زلزله زده استان، در حال حاضر 140 مورد از آن ها باقی مانده که 60 عدد آن ها فاقد پرونده بازسازی هستند و بزودی جمع آوری می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۴    
گروه استان ها- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: بازسازی سه بلوک مسکن مهر تخریب شده در زلزله سرپل ذهاب تا پایان امسال به اتمام می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۶:۳۴    
گرگان - ایرنا - سفر رییس دیوان عالی کشور به گلستان، بهره برداری از پروژه های بنیاد مسکن در مناطق زلزله زده مراوه تپه، دستگیری یکی از اعضای شورای شهر بندرگز و اعتراض به واگذاری ساختمان مرکزی دانشگاه منابع طبیعی گرگان از جمله رویدادهای خبری گلستان در هفته گذشته بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۵    
قصرشیرین- ایرنا- معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی و خانواده این وزارتخانه، از ارائه آموزش های الکترونیک به صورت ویژه در مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه به ویژه در سرپل ذهاب خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۵    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه اعلام کرد که سه میلیارد و 500 میلیون تومان کمک های آموزشی بین دانش آموزان مقطع ابتدایی مناطق زلزله زده استان توزیع خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید با کمک خیرین 262 مدرسه با هزار و 63 کلاس درس در مناطق زلزله زده استان احداث کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به گذشت سه سال از زلزله بزرگ آبان ماه 1396 کرمانشاه، گفت: با کمک مردم و حمایت همه جانبه مدیران دلسوز نظام و استان، توانستیم خدمات بسیار بزرگ و ماندگاری را در مناطق زلزله زده انجام دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- زلزله 7.3ریشتری 21 آبان سال 96 به بیش از 123 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی کرمانشاه خسارت وارد کرد و برای بازسازی این حجم از خرابی ها اقدام های بزرگی صورت گرفت که سهم دالاهو برای بازگشت به زندگی عادی هزینه ای معادل 240 میلیارد تومان اعتبار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: پس از زلزله 7.3 ریشتری استان ، 109 هزار و 823 واحد مسکونی شهری و روستایی در مناطق زلزله زده بازسازی و احداث شده، یعنی اگر جمعیت هر خانواده را پنج نفر در نظر بگیریم، برای 11 شهر 50 هزار نفری در طول سه سال خانه بازسازی و احداث شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: در حال حاضر 140 کانکس در مناطق زلزله زده کرمانشاه باقی مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بازسازی مناطق زلزله زده میانه و سراب در حالی پس از گذشت یک سال و با فرا رسیدن فصل سرما هنوز به پایان نرسیده که استاندار آذربایجان شرقی بازسازی این مناطق را الگویی کشوری می داند و مدیرکل بنیاد مسکن استان از نبود سیمان برای بازسازی اماکن زلزله زده گلایه می کند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طبق برنامه ریزی زمانبندی شده روند بازسازی در استان کرمانشاه با تخصیص اعتبارات لازم به پایان رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۳    
فرماندار میانه گفت: بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان با تمام توان در حال انجام است و مشکلی در زمینه کمبود مصالح نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
پس از زلزله مهیب سال 96 اداره کل استاندارد کرمانشاه اقدامات نظارتی خود را در مناطق زلزله زده بیشتر کرده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- سه سال از زلزله مهیب 7.3 ریشتری کرمانشاه می گذرد و بخش عمده ای از واحدها ساخته شده و برخی دیگر هنوز تکمیل نشده آمد.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به مصاحبه امروز بنیاد مسکن استان مبنی بر اینکه اعتصاب کارخانه های ماسه شویی شهرستان برای افزایش قیمت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: اعتصاب کارخانه های ماسه شویی میانه به دغدغه جدیدی برای ادامه بازسازی های مناطق زلزله زده استان تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه هنوز مشکل سیمان در کارخانه سیمان صوفیان حل نشده است،
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: سرپلذهاب در سومین سالگرد وقوع زلزله به آبادانی مناسبی رسیده ولی مشکلاتی دارد که لازم است با تلاش جهادی مسئولین مرتفع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، با بیان اینکه کار ساخت و بازسازی 106 هزار و 573 واحد مسکونی تعمیری و تخریبی مناطق زلزله زده استان به پایان رسیده است، گفت: عملیات ساخت 2 هزار و 192 واحد تخریبی باقی مانده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، سه سال پس از وقوع این زلزله، جلیل بالایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گزارشی از عملکرد دولت در مناطق زلزله زده در اختیار ایرنا قرار داد که در ادامه می آید. بعد از زلزله بزرگ بیش از هشت هزار بار مناطق غرب استان کرمانشاه لرزیده است و برای رسیدگی به اوضاع [...]
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۳    
تهران (پانا) - زلزله 21 آبان سال 96 چنان مهیب و بی مانند بود که اکنون 3 سال پس از زلزله، از آن به عنوان یکی از بزرگ ترین زلزله های تاریخ ایران نام می برند. زلزله ای که کانون آن تا سال گذشته بیش از 4 هزار پس لرزه به خود دید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۵۸    
عفو 157 محکوم امنیتی،کاهش 17.2 درصدی مقرری بگیران جدید در سال 98 ،افتتاح 66 پروژه حوزه سلامت با حضور وزیر بهداشت در کرمانشاه ،مردم اهدای خون را در اولویت قرار دهند،اجرای برنامه مکمل یاری ویتامین A کودکان برای پیشگیری از کرونا،بازسازی مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی در ایستگاه پایانی،تولید سالانه 1 ...
میانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۱۷    
پدرام نائبی -یک سال از وقوع زلزله در شهرستان میانه می گذرد؛ حادثه تلخی که موجب از دست دادن جان عده ای از هم وطنانمان در روستاهای اطراف میانه گشته و خسارات مالی فراوانی به دنبال داشت ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید سلمان سامانی معاون هماهنگی و سخنگوی وزارت کشور با اشاره به آخرین وضعیت اقدامات انجام شده در خصوص بازسازی و نوسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۶    
وضعیت مناطق زلزله زده رامیان و باز سازی منازل خسارت دیده، دیشب در گفتگوی ویژه خبری و با حضور فرماندار رامیان و مدیرکل بنیاد مسکن استان، مورد بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کرمانشاه گفت: 41 هزار و 100 واحد مسکونی در زلزله 21 آبان سال 96 غرب این استان آسیب دید که 99 درصد آن تاکنون بازسازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با اشاره به وجود اختلاف نظر جزیی بین دانشگاه علوم پزشکی و مجری ساخت بیمارستان اسلام آبادغرب گفت: این مشکل قابل حل است و کمتر از 20 روز دیگر شاهد بهره برداری از این بیمارستان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - بازسازی واحدهای مسکونی و دامی مناطق آسیب دیده شهرستان های میانه و سراب در آذربایجان شرقی در گام پایانی خود بوده و عبور از خط پایان آن همت مردم این مناطق و تلاش دوچندان دستگاه های مسوول را می طلبد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- یک سال از حادثه زلزله 5.9 ریشتری شهرستان های میانه و سراب سپری شده و با این حال برخی از واحدهای تخریب شده بازسازی نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: عملیات ساختمانی 2 هزار و 965 واحد مسکونی و دامی مناطق زلزله زده میانه و سراب تمام شد.
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن 17 آبان، سالگرد وقوع زلزله در شهرستان های میانه و سراب، با اشاره به اتمام بازسازی 90 درصد از خانه های آسیب دیده در اثر این حادثه، بازسازی مناطق زلزله زده را الگویی برای مدیریت حوادث طبیعی دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۲    
همزمان با سالگرد زلزله میانه 300بسته غذایی و 300بسته گرمایشی در مناطق زلزله زده این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۳    
گروه استان ها- فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به مشکل کمبود سیمان در مناطق زلزله زده این شهرستان گفت: امروز خوشبختانه برای بازسازی منازل و مساجد باقی مانده در مناطق زلزله زده شهرستان میانه، نخستین محموله سیمان وارد این شهرستان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
با حضور رئیس کمیته امداد 354 واحد مسکونی مددجویان زلزله زده در آذربایجان شرقی تحویل خانواده های تحت حمایت شد.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۳۲    
با حضور بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور 354 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده شهرستان میانه تحویل مددجویان شد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۰    
تیم های ارزیاب جمعیت هلال احمر به مناطق زلزله زده شوشتر اعزام شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان از اتمام عملیات ساختمانی اولین واحد احداثی در روستاهای زلزله زده شهرستان مراوه تپه خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۹:۳۰    
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی برای اعزام تیم های امدادی واکنش سریع به مناطق زلزله زده ازمیر ترکیه اعلام آمادگی کرد.