چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۰:۰۱Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهانگردی»

رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پیام ما نوشت: با اینکه خبرهایی مبنی بر فعالیت مجدد نمایندگی های اطلاع رسانی ایران با عنوان جدید منتشر شده است اما پیگیری ها نشان می دهد دفاتر جدید فقط نمایندگی های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی هستند ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۸    
رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران در ارزیابی برپایی نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران گفت: نمایشگاه هفدهم بسیار خوب و مقتدرانه برگزار شد و تقاضای حضور بخش خصوصی در این رویداد قابل توجه بود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای شعار سال سازمان جهانی جهانگردی با عنوان گردشگری و سرمایه گذاری سبز هم زمان با نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران تفاهم نامه همکاری بین اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد امضا شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اردوی فرهنگی ،ورزشی و تفریحی فرهنگیاران سپاه امام سجاد (ع) درساحل پارک جهانگردی بندرعباس برگزارشد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی مزیت استان البرز در گردشگری را در توسعه بوم گردی و روستاگردی عنوان کرد و گفت: با توجه به ظرفیت ها بالفعل و بالقوه این استان در این زمینه و همجواری به تهران این مزیت می تواند مقصدی جذاب برای گردشگران باشد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
روز پایانی هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کشور با امضای دو تفاهم نامه همکاری با کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران همراه بود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- دفاتر اطلاع رسانی گردشگری خارج از ایران، که از سال 1398 تعطیل شده بودند، این بار با عنوانی جدید، اما با همان رویکرد قبلیِ اطلاع رسانی، تبلیغ و بازاریابی گردشگری ایران، در 13 کشور راه اندازی شدند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حرمت الله رفیعی، رئیس انجمن دفاتر مسافرت هواپیمایی و جهانگردی می گوید: در حال حاضر بیش از 50 درصد گردشگران ورودی به کشور، زیارتی هستند. همه استان های ایران جاذبه دارند، اما نتوانستیم از آن استفاده کنیم.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، حرمت الله رفیعی، توضیح داد که تور های گردشگری چینی به طور ناگهانی کاهش یافته و تقریباً به صفر رسیده اند. او به سفیر چین و معاون گردشگری شان اظهار داشته است که انتظار دارند چینی ها رفتار متفاوتی درباره گردشگری ایران داشته باشند ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین جلسه توجیهی و نشست تخصصی نمایندگان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در کشورهای خارجی با حضور محمدحسین صوفی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۱    
در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، نخستین نشست نمایندگی های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در خارج از کشور برگزار شد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در روز سوم نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی، تفاهم نامه همکاری بین کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و سازمان منطقه آزاد کیش به امضا رسید.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم در تازه ترین اظهارات خود گفته که تعداد گردشگران در سال جاری 50 درصد افزایش داشته است. حرمت الله رفیعی، رئیس انجمن دفاتر مسافرت هواپیمایی و جهانگردی ایران می گوید: افزایش 50 درصدی گردشگر نداشتیم. تعداد گردشگر ورودی به ایران هنوز به دوره قبل از کرونا نرسیده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم در تازه ترین اظهارات خود گفته که تعداد گردشگران در سال جاری 50 درصد افزایش داشته است. حرمت الله رفیعی، رئیس انجمن دفاتر مسافرت هواپیمایی و جهانگردی ایران می گوید: افزایش 50 درصدی گردشگر نداشتیم. تعداد گردشگر ورودی به ایران هنوز به دوره قبل از کرونا نرسیده است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مراسمی از شرکت کنندگان در چهل و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا تجلیل و قدردانی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۱    
رئیس کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مراسم تجلیل از شرکت کنندگان در چهل و چهارمین نمایشگاه فیتور اسپانیا گفت: تدابیر لازم برای حضور قدرتمند ایران در نمایشگاه گردشگری امارات اتخاذ شده است.
مجله ماشین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
شالبافیان: حضور کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران بر جذابیت و نشاط این دوره از نمایشگاه افزوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۱    
معاون گردشگری کشور گفت: کانون به عنوان یکی از بازوهای وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، با تولیدات محتوایی غنی ظرفیت های گردشگری کشور را به بازدید کنندگان معرفی می کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
انیمیشن موزیکال گردشگری کودک با حضور طلوعی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت میراث فرهنگی، هادی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ایران گردی و جهانگردی همچنین مدیرکل میراث فرهنگی میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان فارس طی مراسمی رونمایی شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۲    
مدیر عامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی ایران گفت: تهیه بسته های سرمایه گذاری گردشگری لرستان، فرصت بسیار مناسب و خوبی برای سرمایه گذاران در این حوزه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
دومین روز سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، امروز (24 بهمن ماه) با حضور پر رنگ گروه های بین الملل پی گرفته خواهد شد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۷:۵۲    
رئیس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران درباره کاهش ورود گردشگری چینی اظهار داشت: با لغو روادیدی که اتفاق افتاد گردشگری خارجی ما رشد 40 درصدی نسبت به سال گذشته خواهد بود. امسال شاهد رشد 30 درصدی بوده ایم. البته تور های چینی یک دفعه ریزش پیدا کرد و تقریباً به صفر رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
چرئیس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، گفت: برای نوروز مسافر های ایرانی عموماً مسافر های لحظه آخری هستند. بنا به تجربه به نظر من نوروز امسال نسبت به سال گذشته پررونق تر خواهد بود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مرحله اجرا و ساخت غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به منظور شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران 1402 به مراحل پایانی رسید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۲:۳۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ جهانگردی یک صنعت گسترده و به سرعت در حال رشد است. از آنجایی که به طور قابل توجهی به تولید ناخالص داخلی کمک می کند، بسیاری از کشورها مایل هستند تا از آن در راستای منافع کشور خود کمک کنند ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
لغو روادید جهانگردی برای 28 کشور از 15 بهمن اجرایی شده است| آمریکایی ها در جایگاهی نیستند که به ایران هشدار بدهند| نیازی به مذاکره مستقیم ایران و آمریکا نیست. پیام ما به آمریکا رسیده و از طریق واسطه ها پاسخ های صریحی دادیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه در رابطه با لغو روادید جهانگردی با 28 کشور از 15 بهمن ماه توضیحاتی داد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۲    
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در نشست هفتگی خود با خبرنگاران به پرسش های آنان پاسخ گفت. وی در پاسخ پرسشی درباره لغو روادید اتباع کشورهایی خارجی که قرار است ایران با آنها لغو روادید داشته باشد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه امروز در نشست هفتگی با خبرنگاران با بیان اینکه نیازی به مذاکره مستقیم ایران و آمریکا نیست، گفت: پیام ما به آمریکا رسیده و از طریق واسطه ها پاسخ های صریحی دادیم.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۹    
تهران- ایرنا- کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام کرد: همزمان با هفدهمین نمایشگاه گردشگری تهران رالی تور تفریحی، گردشگری خانوادگی در مسیر تهران- گیلان (سفید کنار) با شعار ما با طبیعتیم برگزار می شود. این پست 44 بار بازدید شده
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی رالی تور تفریحی، گردشگری و خانوادگی در مسیر تهران- گیلان (سفید کنار) برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از اجرایی شدن تفاهم نامه فی مابین این سازمان با کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور در خصوص برگزاری رالی خانوادگی کامیون های کِشنده برای اولین بار در کشور خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
اتباع 28 کشور که به قصد جهانگردی به ایران سفر می کنند از 15 بهمن ماه 1402 برای سفر به ایران نیازی به روادید ندارند و می توانند صرفا با ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون کنسولی وزارت امور خارجه گفت: اتباع 28 کشور که به قصد جهانگردی به ایران سفر می کنند از 15 بهمن ماه 1402 برای سفر به ایران نیازی به روادید ندارند و می توانند صرفا با تهیه بلیط به ایران سفر کنند.
در آستانه دهه مبارک فجر، رالی خانوادگی در بخش بار برای کامیون های کشنده با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار می شود.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر دپارتمان اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در حاشیه برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا با مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی دیدار کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تلویزیون دولتی اسپانیا با مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در خصوص حوزه گردشگری مذهبی در ایران و تسهیل تردد زائران درمرزهای ایران، گفتگو کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر گردشگری ونزوئلا با هیأت همراه از پاویون ایران در چهل و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا بازدید و با مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی دیدار کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
پاویون کشورمان در چهل و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا با حضور سفیر ایران در اسپانیا و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، فعالان، نمایندگان صنوف و کنشگران صنعت گردشگری ایران آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مسئول جهانگردی و اتومبیلرانی گیلان گفت: با هماهنگی های انجام شده، این استان خط پایان همایش بزرگ اتومبیلرانی خانوادگی کشور شد.
شباویز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۶    
سامان صفاری متولد 30 شهریور ماه 1366، فارغ التحصیل لیسانس رشته جهانگردی می باشد، به صورت اتفاقی وارد حرفه بازیگری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در جدیدترین گفتگوهایش در پاسخ به این سوال که آیا شهروندان ایرانی امکان سفر به 33 کشوری که اخیرا لغو روادید جهانگردی از طرف ایران برای آن ها صورت گرفته را دارند یا خیر گفته است که ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۶    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی ایران از طراحی بسته های گردشگری جدید برای بازنشستگان استان بوشهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی مدیریت استان بوشهر ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۰    
فرارو- بیش از 53 سال قبل 9 دانشجوی دانشگاه کمبریج تصمیم گرفتند با دو فولکس استیشن سفر طولانی را آغاز کنند. به گزارش سرویس عکس و تاریخ فرارو، این 9 دانشجو که تصمیم گرفته بودند با دو خودروی فوکس واگن خود سفر کنند در سال 1961 توانستند به 3 قاره و 21 کشور از جمله [...]
سینا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بازدیدکنندگان از پاویون کشورمان در نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا، امسال شاهد اجرای رقص های محلی و نمایش های آئینی اقوام ایرانی خواهد بود. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرنگار ما، حمیدرضا محققیان اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به هماهنگی های انجام شده و به همت کانون جهانگردی و اتومبیل رانی استان اصفهان ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: هشتصد عنوان محتوای معرفی ایران به زبان اسپانیایی در پرتال جامع گردشگری کشور (visitiran.ir) آماده ارائه در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا شد. ...
بازار مشترک   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی آذر پرستو تبریز با شرایط ویژه اقساطی سفر آماده ارائه خدمات به مردم ایران می باشد.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی نوبانی، گفت: این همایش با هدف ترویج فرهنگ بومی و محلی و همبستگی اجتماعی برگزار شد. شهروندان مسیر دوکیلومتری بوستان کپشکن تا بوستان جهانگردی را پیاده روی کردند. مهدی نوبانی گفت: در پایان این همایش به بیش از 20 نفر به قید قرعه جوایزی اهدا شد. ...