سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۳:۰۸Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ده نمکی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۰    
مسعود ده نمکی کارگردان مطرح سینمای ایران در صفحه اینستاگرامی خود شهادت محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۴    
مسعود ده نمکی، در واکنش به افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر، تصویر کنایه دار زیر را در صفحه اش به اشتراک گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
ساخت سریال هایی نظیر گاندو و خانه امن نشان داده است سریال های استراتژیک و با داستان های واقعی مربوط به وقایع روز، مخاطبان پر و پا قرصی دارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ده نمکی این عکس را در صفحه شخصی خود استوری کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال درگذشت حجت الاسلام محمدحسن راستگو، روحانی معروف، پژوهشگر فقه، اصول، تعلیم، تربیت و کارشناس مذهبی تلویزیون که در حوزه کودک و نوجوان فعالیت های بسیار مفیدی داشت، برخی از هنرمندان پست و استوری هایی را در صفحه خود به اشتراک گذاشتند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو مبلغ دینی در حوزه کودکان و نوجوانان صبح امروز به دیار حق شتافت. مسعود ده نمکی با اعلام این خبر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: "حجت الاسلام راستگو بخشی از خاطرات دوران نوجوانی مان بود. خدا رحمتشان کند. "
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسعود ده نمکیبا انتشار ویدئویی قدیمی، توصیه های ابن سینا برای کنترل وبا را با شرایط امروز مقایسه کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۲    
طی مراسمی با حضور مجید بذرافکن معاون فرهنگی سپاه و مسعود ده نمکی کارگردان سینما از کتابفروشی کیهان به عنوان یکی از موثرترین مجموعه های فرهنگی در گسترش فرهنگ کتاب خوانی در میان جوانان انقلابی، تجلیل شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۷    
عضو ارشد انصار حزب الله و سردبیر نشریاتی چون شلمچه و جبهه ، وقتی تصمیم به ساخت اخراجی ها گرفت، جز گرفتن پروانه ساخت که به سهولت در دوران وزارت صفار هرندی صادر شد، کار راحتی را پیش رو نداشت؛ به خصوص اینکه ده نمکی می خواست فیلمش را با حضور پرتعداد ستاره ها و بازیگران مشهور بسازد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۸    
تهران- ایرنا- سریال دادستان به کارگردانی مسعود ده نمکی این روزها در مرحله تدوین قرار دارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱    
مسعود ده نمکی، کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون با کنایه به نحوه اعمال محدودیت ها به منظور جلوگیری از شیوع کرونا، استوری ای را در صفحه اش به اشتراک گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سریال دادستان به کارگردانی مسعود ده نمکی این روزها در مرحله تدوین قرار دارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ده نمکی، کارگردان شناخته شده کشور در واکنش به خوشحالی برخی از رأی آوردن بایدن، استوری قابل تأملی را به همراه حدیثی از امام علی (ع) به اشتراک گذاشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
علی عمادی روزنامه نگار سینما در دهه90 دو نیمه کاملا متفاوت دارد. ابتدای این دهه قهر مخاطب با سینما بیش از همیشه خود را نشان می دهد و تعداد سالن های نمایش کمتر از همیشه است اما با تغییر دولت، همپای افزایش مخاطبان سینما که تقریبا 3برابر می شود، تعداد سالن های سینما نیز صددرصد افزایش می یابد ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۲:۳۰    
مسعود ده نمکی با انتشار این عکس نوشت: بعضی ها انقدر شیفته خدمت به مردم هستند که باید برای جدا شدن از صندلی ریاست آنها را جراحی کرد!
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۷    
مسعود ده نمکی، کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون به دنبال کشتار مظلومانه دانشجویان افغانستانی در پی حمله داعش به دانشگاه کابل، پستی را در صفحه اش به اشتراک گذاشته و با مردم و دانشجویان این کشور ابراز همردردی کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۴۷    
مسعود ده نمکی، کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون با اشاره به ادعاهای همسر رئیس جمهور فرانسه، پستی را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حمید داوود آبادی در اینستاگرام تصویری از خود با مسعود ده نمکی را به اشتراک گذاشته است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان یا گروهی که برای تامین منافع خاص خود می کوشد با اقداماتی هماهنگ و ازپیش طراحی شده، افکار عمومی و بخش های تصمیم گیرنده حکومت را به اتخاذ تصمیم یا سیاست هایی سوق دهد. نقش این گروه های فشار در تجمعات دهه 70 پررنگ بود چنانکه ایسنا نوشته است: مسعود ده نمکی در دهه 70 به همراه حسین ا.. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسعود ده نمکی، کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون با انتشار استوری زیر در اینستاگرامش از مخاطبان خواست برای شادی روح یکی از سرداران بی ادعای جنگ فاتحه بخوانند.
سینما سینما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۳۰    
سینماسینما ، محمد تاجیک: در حالی که بسیج دانشجویی در نامه ای به شورای شهر تهران خواستار تغییر نام خیابان نوفل لوشاتو شده است مسعود ده نمکی کارگردان سینما وتلویزیون ایران در اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۴:۰۶    
سرویس تاریخ جوان آنلاین: شهید طیب حاج رضایی از چهره های اسطوره ای و نمادین دوران آغاز نهضت اسلامی است. با این همه زندگینامه مستند او، چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی نشر یافته است. این اثر در دو مجلد قطور توسط مسعود ده نمکی تدوین شده و مرکز اسناد انقلاب اسلامی آن را منتشر کرده است ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بازیگر سریال دادِستان به کارگردانی مسعود ده نمکی از نقش خود در این مجموعه تلویزیونی می گوید.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۲    
مسعود ده نمکی کارگردان سینمایی "اخراجی ها" با انتشار عکسی از شهید محمد محمدی، در قالب استوری منتشر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تصویربرداری جدیدترین سریال مسعود ده نمکی که به تهیه کنندگی محمد خزاعی و به سفارش مرکز سیمافیلم ساخته می شود، پس از سه ماه به پایان رسید.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: تصویربرداری جدیدترین سریال مسعود ده نمکی که به تهیه کنندگی محمد خزاعی و به سفارش مرکز سیمافیلم ساخته می شود، پس از سه ماه به پایان رسید. ...
زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۰    
به تازگی بازی در یک تله فیلم را به پایان رسانده ام که قرار است از شبکه سراسری روی آنتن تلویزیون بروم، علاوه بر آن به تازگی قرارداد حضور در سریال جدید مسعود ده نمکی را امضا کرده ام و قرار است
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷    
مسعود ده نمکی که با اخراجی ها یک و دو توجه بسیاری را به خود معطوف کرد، حالا پس از چند تجربه ناموفق فرصتی برای بازگشت به مرکز توجه دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۶:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
همزمان با خبر مدیر گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم در مورد تلاش برای ساخت فصل دوم سریال زیرخاکی ، سریال جنگل سرخ و روایت حماسه های مردم غرب کشور و شهدای مدافع حرم، عوامل سریال دادِستان مشغول ادامه تصویربرداری این سریال در کشور ترکیه هستند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی سیمافیلم، تصویربرداری جدیدترین سریال مسعود ده نمکی که به تهیه کنندگی محمد خزاعی و به سفارش مرکز سیمافیلم ساخته می شود، در استانبول ترکیه ادامه دارد ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ده نمکی، کارگردان با سابقه سینما و تلویزیون کشور با اشاره به بازگشت پیکرهای مطهر شهدای خان طومان، استوری قابل تأمل زیر را در صفحه اش به اشتراک گذاشت.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷    
مسعود ده نمکی، کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون همزمان با بازگشت پیکر تعدادی از شهدای مدافع حرم تفحص شده در خان طومان، تصویری را در صفحه اش به اشتراک گذاشت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
علی سلیمانی در گفت وگو با خبرگزاری میزان، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول به پروژه خاصی نیستم، به تازگی بازی در سریال دادِستان به کارگردانی مسعود ده نمکی را به پایان رسانده ام و فکر می کنم فیلمبرداری کل پروژه هم تا امروز تمام شده باشد. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصغر نقی زاده از شرایط کار در سریال دادستان ساخته مسعود ده نمکی در وضعیت کرونایی سخن گفت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۲    
مسعود ده نمکی متولد سال 1348 در اهر کارگردان، نویسنده و روزنامه نگار، میباشد، مسعود ده نمکی با فیلم سینمایی اخراجی ها به شهرت فراوانی رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مسعود ده نمکی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود از رونمایی کتاب بچه های حمزه ، کارنامه عملیاتی گردان حمزه سیدالشهدا خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۷    
حضور عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در پشت صحنه یک مجموعه تلویزیونی با یک حاشیه عجیب و بامزه همراه شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از مراحل ضبط و تولید مجموعه تلویزیونی "دادستان" بازدید کرد. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با حضور در مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون از مراحل ساخت مجموعه تلویزیونی دادستان بازدید کرد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
علی سلیمانی می گوید در سریال دادستان به کارگردانی مسعود ده نمکی جزو بازیگران اصلی است و تا پایان فیلمبرداری در کار حضور خواهد داشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۱    
View this post on Instagram A post shared by مسعود ده نمکی (@masouddehnamaki) on Sep 23, 2020 at 11:32am PDT
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد خزاعی تهیه کننده سریال دادستان از تصویربرداری این سریال در یکی از کشور های خارجی خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بازیگر سریال های تلویزیونی گفت: این روزها در سریال دادستان مسعود ده نمکی در نقش سرباز نیروی انتظامی بازی می کنم.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۳۰    
مسعود ده نمکی، کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون تصویری از وضعیت صدام در دوران زندان را به اشتراک گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسعود ده نمکی بعد از تجربه اخراجی ها در گیشه سینما و پخش مجدد آن در تلویزیون تصمیم گرفت تا سریالی را درباره شهدای تفحص شده بسازد و در کنار آن نیز می توان موضوع ها و داستان های کوتاهی را به قصه افزود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مسعود ده نمکی با انتشار این عکس ها نوشت: گذر زمان برای من از روزی که عازم جبهه شدم تا روزی که برگشتم در این تصاویر پیداست.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ده نمکی، کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون با انتشار ویدئوی کوتاهی از سینمایی اخراجی ها از مخاطبان خواست برای مهران رجبی ، چهره محبوب سینما و تلویزیون که اخیرا به کرونا مبتلا شده و در بیمارستان بستری است دعا کنند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حامد عنقا تهیه کننده و نویسنده در گفتگو با برنامه نقدسینما گفت: ابوالقاسم طالبی و مسعود ده نمکی در حال ساخت دو سریال ضدفساد در تلویزیون هستند من هم در آستانه تولید برای تلویزیون هستم.