یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۵:۴۲May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه کردستان»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۹    
لیگ ورزشی دانشجویان استان کردستان از امروز پنجشنبه با حضور 24تیم از پنج دانشگاه استان در دانشگاه کردستان شروع به کار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۴    
انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه کردستان با همکاری سایر انجمن های علمی مهندسی و معاونت فرهنگی، سمینار کارآفرینی، بایدها و نبایدهای آن را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه کردستان اعتماد به مردم و مردم سالاری دینی از شاخص ترین دیدگاه های امام خمینی(ره) ذکر کرد و گفت: در جبهه های جنگ با استفاده از این تفکر پیروز میدان شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان عضو هیات علمی دانشگاه کردستان با اشاره به تاثیر ویژگی های ابعاد شخصیتی امام(ره) در شکل گیری انقلاب اسلامی گفت: تبیین گام دوم انقلاب به طرح این مسائل نیاز دارد و چار چوب تاریخی رشادت های دوران انقلاب نیز باید برای جوانان و دانشجویان بازگو شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رییس دانشگاه کردستان از اخذ مجوز راه اندازی 2 رشته تحصیلی جدید در مقطع دکتری در دانشگاه کردستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کردستان گفت: پیشرفت و توسعه به عوامل متعددی از جمله نیروی انسانی نیازمند است و در این رابطه باید از ظرفیت بانوان توانمند بیشتر استفاده شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱    
خبرگزاری میزان_ مستند حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه در دانشگاه کردستان و گفتگو با دانشجویان امشب بعد از خبر 22 از شبکه 3 سیما پخش خواهد شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- مستند حضور رئیس قوه قضاییه در دانشگاه کردستان و گفتگو با دانشجویان امشب بعد از خبر 22 از شبکه 3 سیما پخش خواهد شد. حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در روز پنجشنبه 14 اردیبهشت در جریان سفر به استان کردستان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی دانشگاه کردستان وبینار آشنایی با زیست بوم علم و فناوری کشور را برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۹    
سه هزار و 835 داوطلب از سراسر استان، در آزمون ورود به حرفه مهندسان، شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه کردستان گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان در استان همزمان با سراسر کشور با حضور سه هزار و 835 داوطلب در استان آغاز شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دومین همایش ملی جامعه شناسی مرز، سیاست های توسعه و حیات اجتماعی مرزنشینان امروز در دانشگاه کردستان آغاز و تا فردا ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۰    
رئیس دانشگاه کردستان بر توازن جمعیتی، اقتصادی و سیاسی در مناطق مرزی و حفظ مزیت های انسانی بمنظور ایجاد مزیت های جدید تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۶    
دومین همایش ملی جامعه شناسی مرز با حضور کارشناسان و محققان در این زمینه، امروز در دانشگاه کردستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۴۰    
جشنوارە اقوام، آداب و سنن که با حضور دانشگاه های منطقه پنج کشور در دانشگاه کردستان آغاز شده بود، به کار خود پایان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کردستان گفت: 6 دانش آموخته این دانشگاه توانستند در آزمون دکتری 1402 رتبه های اول تا دهم را کسب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۰    
ایسنا/کردستان مراسم بزرگداشت روز معمار و شیخ بهایی باحضور دانشجویان و اساتید رشته معماری در دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستان برگزار شد.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۲    
ایرنا/ براساس خبرهای واصله، اولین جشنواره اقوام و آداب و سنن ویژه دانشگاه های منطقه پنج کشور در دانشگاه کردستان شروع شد. اولین جشنواره اقوام، آداب و سنن ویژه دانشگاه های منطقه پنج کشور در دانشگاه کردستان از امروز آغاز بکار کرد؛ جشنواره ای شامل نمایشگاهی متشکل از کتاب، بازارچه خیریه ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مراد یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان در ادامه سلسله مباحث نیاز بشر به دین الهی به موضوع آیا مسلمان بودن به معنای عقب افتادگی است؟ پرداخته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مراد یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان در ادامه سلسله مباحث نیاز بشر به دین الهی به موضوع صداقت رسول اکرم (ص) پرداخته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۴    
همایش آشتی با طبیعت با حضور جمعی از مسئولان استانی، دانشجویان و دوستداران محیط زیست امروز، 19 اردیبهشت در دانشگاه کردستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کردستان با بیان اینکه همه باید نسبت به حفظ محیط زیست احساس مسئولیت کنند، گفت: دانشجویان به عنوان قشر تأثیرگذار جامعه، ضرورت حراست از طبیعت را برای مردم تببین کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از اساتید گروه معارف اسلامی دانشگاه کردستان شامگاه گذشته، 18 اردیبهشت در این دانشگاه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مراد یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان در ادامه سلسله مباحث پاسخ به شبهات دینی به مسئله ازدواج فرزندان آدم و حوا پرداخته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۸    
زارعی کوشا با اشاره به پیشنهاد تدوین الفبای خط بریل کرُدی برای دانش آموزان استثنایی گفت: تدوین خط بریل کُردی یک نیاز است و ما نیز تلاش می کنیم همکاری لازم را در این زمینه داشته باشیم و در این زمینه دانشگاه کردستان و صدا و سیما باید مشارکت کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۸    
محمدی با اشاره به تدوین الفبای خط بریل در راستای اجرای ماده 15 قانون اساسی گفت: پیشنهاد می شود الفبای بریل کُردی توسط مرکز کردستان شناسی دانشگاه کردستان یا معاونت پژوهشی این دانشگاه به عنوان دانشگاه مادر استان و با همکاری آموزش و پرورش تدوین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور استاندار کردستان گفت: توجه به پخش اخبار ویژه ناشنوایان هم حق مسلم دانش آموزان استثنایی است و انتظار داریم صدا و سیمای استان در این راستا تمهیدات لازم بیندیشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه کردستان گفت: در سال 1402 درصدد افزایش ظرفیت 90نفره هیات علمی در دانشگاه کردستان هستیم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۹    
همزمان با برگزاری نخستین همایش بین المللی هورامان شناسی، مجموعه کتاب هورامان کونووس 1 و 2 به کوشش مسعود بیننده، زانیار نقشبندی، اسماعیل شمس و کیومرث ایراندوست با حضور مهمانان داخلی و خارجی و صاحب نظران این حوزه در دانشگاه کردستان رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه کردستان در نشست با رئیس قوه قضاییه صریح و شفاف مطالب و درخواست های خود را مطرح کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۱    
رئیس قوه قضابیه با حضور در دانشگاه کردستان پای صحبت اساتید و دانشجویان این دانشگاه نشست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۱    
دانشجوی کردستانی در دیدار رئیس دانشجویان و اساتید دانشگاه کردستان از زمین خواری، کوه خواری و صدور بی ضابطه ساخت وسازهای غیرمجاز در استان انتقاد کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس رئیس قوه قضاییه در دیدار دانشجویان و اساتید دانشگاه کردستان در سنندج گفت: حرف دانشجویان و اساتید از صدا و سیما پخش شود معتقدم حرف هایی که در این دیدار مطرح شد ارزش زیادی دارند و باید گفته شوند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
گلایه های یک پزشک پیش روی رئیس قوه قضائیه: پزشکان جوان و نخبه در حال مهاجرت هستند 1402/02/14 - 15:16 در حال حاضر شاهد کاهش انتخاب رشته هایی مثل بیهوشی، اورژانس و داخلی هستیم. این موضوع در آینده گریبان سایر رشته ها را هم خواهد گرفت. دانشجویان و جوانان انگیزه ندارند. کد ویدیو دانلود ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین همایش بین المللی هورامان به مدت دو روز در دانشگاه کردستان با حضور مهمانانی از اقلیم کردستان عراق آغاز به کار کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه کردستان گفت: هورامان به عنوان منطقه مشترک بین ایران و اقلیم کردستان عراق محوری برای تقویت تعامل در عرصه اقتصاد علمی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نخستین همایش بین المللی اورامان با حضور مهمانانی از اقلیم کردستان عراق در دانشگاه کردستان برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اولین همایش بین المللی هورامان با همت دانشگاه کردستان و با حضور مهمانانی از اقلیم کردستان عراق در حال برگزاری است و این همایش شامل بخش ها و پنل های تخصصی است و فردا به کار خود پایان خواهد داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۳    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: نخستین همایش بین المللی هورامان شناسی با هدف معرفی بهتر این منطقه به جهان در دانشگاه کردستان آغاز به کار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مراد یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان در ادامه سلسله مباحث نیاز بشر به دین الهی به موضوع چرا بیماری برای کافران عذاب و برای مؤمنان امتحان الهی است؟ پرداخته است.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه کردستان گفت:سومین جشنواره تدریس خلاق در آموزش عالی با هدف ارتقا سطح کمی و کیفی آموزشی در دانشگاه کردستان همزمان با هفته معلم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مراد یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان در ادامه سلسله مباحث نیاز بشر به دین الهی به موضوع چرا خداوند انسان های جهنمی را خلق کرده است؟ پرداخته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۴    
مراد یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان در ادامه سلسله مباحث نیاز بشر به دین الهی به رابطه علم و دین پرداخته است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۳    
قادرزاده گفت: همایش بین المللی هورامان شناسی در راستای تحقق شعار سال در دانشگاه کردستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیر فرهنگی دانشگاه کردستان از راهیابی چهار دانشجوی کردستانی به مرحله سراسری سی و هفتمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کردستان گفت: همایش بین المللی هورامان شناسی با هدف معرفی بهتر این منطقه به جهان، 13 و 14 اردیبهشت در این دانشگاه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۵    
انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه کردستان، مدرسه جامع سرطان شناسی را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مراد یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان در ادامه سلسله مباحث نیاز بشر به دین الهی به مجراهای شبهات دینی اشاره می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مراد یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان یکی از دلایل اصلی نیاز بشر به دین الهی را میل به جاودانگی انسان ها عنوان می کند.