دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۱۸May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه کردستان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۰    
دانشجویان خارجی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در تجمعی اعتراضی حمایت خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۵    
سی وهشتمین مسابقه قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های دولتی پس از 2 روز رقابت در مرحله نهایی به کار خود پایان داد و برگزیدگان با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و رئیس دانشگاه کردستان تجلیل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی به آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان در دانشگاه کردستان گفت: افرادی که با قرآن مانوس شده اند؛ حق طلب و حق جو هستند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم در حالی قول اردوی تفریحی و زیارتی به مشهد مقدس را به دانشجویان داد که مورد تشویق آنان قرار گرفت.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سی وهشتمین مسابقه قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های دولتی بعد از 2 روز رقابت در مرحله نهایی به کار خود پایان داد و برگزیدگان با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و رییس دانشگاه کردستان تجلیل شدند. ...
سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های دولتی سراسر کشور در دانشگاه کردستان آغاز شد. به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کردستان گفت: دانشگاه ها به عنوان مراکز علم و دانش، نقش مهمی در ترویج فرهنگ قرآنی بین جوانان دارند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سی و هشتمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور شامگاه گذشته، 28 اردیبهشت در تالار مولوی دانشگاه کردستان به کار خود پایان داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۰    
رئیس دانشگاه کردستان گفت: دانشگاه ها به عنوان مراکز علم و دانش، نقش مهمی در ترویج فرهنگ قرآنی در بین جوانان دارند و برگزاری جشنواره هایی مانند جشنواره قرآن و عترت می تواند فرصتی مناسب برای دانشجویان باشد تا با آموزه های قرآن کریم بیشتر آشنا شده و در مسیر تعالیم آن گام بردارند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۰    
مرحله نهایی سی و هشتمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه کردستان در شهر سنندج برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان سی و هشتمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه ها با حضور 500 دانشجو از سراسر کشور در 9 بخش و 41 رشته از 26 تا 29 اردیبهشت ماه در دانشگاه کردستان آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مرحله نهایی سی وهشتمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم از صبح امروز پنجشنبه به میزبانی دانشگاه کردستان آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان از آغاز رقابت 500 نفر از دانشجویان همه مراکز آموزش عالی کشور در سی و هشتمین دوره جشنواره قرآنی ، در 9 بخش و 41 رشته خبر داد
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون دانشجویی دانشگاه کردستان گفت: براساس مصوبه سفر رئیس جمهور به استان و برنامه وزارت علوم، احداث خوابگاه متاهلی برای دانشجویان این دانشگاه در دست احداث است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۴    
دانشگاه کردستان نیز امروز میزبان همایش ملی نکوداشت میرزا احمد داواشی بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۲    
سنندج- ایرنا- همایش ملی میرزا احمد داواشی با حضور پژوهشگران و اساتید برجسته روز چهارشنبه در دانشگاه کردستان آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_همایش ملی میرزا احمد داواشی با حضور پژوهشگران برجسته و مسؤولان کردستان برای این شاعر کرد زبان در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مسئول پردیس نوآوری شروع گفت: 251 ایده دانشجویان در رویداد ملی مسئله محور "شروع" در این دانشگاه ارائه شد که پس از بررسی، نسبت به تیم سازی اقدام می شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۷    
دانشگاه کردستان امروز میزبان همایشی ملی با عنوان میرزا احمد داواشی که از شاعران بلند آوازه کُرد زبان است، بود. همانطور که از عنوانش پیداست موضوع چنین همایشی نباید محرمانه باشد اما چرا بانیان آن و دانشگاه کردستان رسانه ها را برای پوشش راه ندادند جای تعجب دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- طبق گزارش رصد و پایش کتاب های نویسندگان ایرانی منتشر شده توسط ناشران معتبر بین المللی، دانشگاه کردستان با چاپ 89 عنوان کتاب در سطح بین الملل در جایگاه پنجم دانشگاه های جامع وزارت علوم قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پژوهشی مطالعات تاریخ و فرهنگ پژوهشکده کردستان شناسی دانشگاه کردستان گفت: همایشی ملی در مورد شاعر مردمی بلندآوازه و نام آشنای منطقه غرب ایران، میرزا احمد داواشی، نوزدهم اردیبهشت در دانشگاه کردستان برگزار خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیر علمی همایش ملی میرزا احمد داواشی گفت: همایش ملی شاعر مردمی بلندآوازه و نام آشنای منطقه غرب ایران، میرزا احمد داواشی ، 19 اردیبهشت ماه در دانشگاه کردستان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سنندج_ مدیر توسعه کارآفرینی، مراکز رشد و نوآوری دانشگاه کردستان گفت: رویداد ملی مساله محور شروع با همکاری مرکز نوآوری شروع و دانشگاه ها و مراکز علمی استان در دانشگاه کردستان آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول پردیس نوآوری شروع از برگزاری اولین رویداد ملی مسئله محور تحت عنوان شروع در روز دوشنبه، 17 اردیبهشت در دانشگاه کردستان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۲    
آزمون استخدامی آموزش و پرورش با حضور 12 هزار و 356 نفر شرکت کننده به همت جهاددانشگاهی در دانشگاه کردستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۳    
سنندج- ایرنا- یازدهمین دوره سمینار آنالیز هارمونیک و کاربردها با حضور اساتید و دانشجویان از دانشگاه های مختلف کشور در دانشگاه کردستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- چهارمین جشنواره ملی تدریس خلاق در آموزش عالی روز سه شنبه با محوریت "ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی" به مناسبت دهه سرآمدی آموزشی در دانشگاه کردستان آغاز شد.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۴۲    
دانشگاه کردستان در فهرست جدید نیچر ایندکس، رتبه سیزدهم دانشگاه های کشور را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سنندج_دانشگاه کردستان در بین 112 دانشگاه کشور که در فهرست نیچر ایندکس حضور دارند، رتبه سیزدهم را کسب کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مسئولان، اساتید و دانشجویان دانشگاه کردستان در محکومیت عملکرد شنیع آمریکا در برخورد با دانشجویان آزادی خواه حامی فلسطین دست به تجمع زدند و شعارهایی علیه اسرائیل و آمریکا سر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سنندج_تجمع دانشگاهیان دانشگاه کردستان در حمایت از خیزش دانشجویان آمریکا در محوطه دانشگاه کردستان برپا شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۲    
مرحله نهایی سی و هشتمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم طی روزهای 27 تا 29 اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه کردستان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- تیم مطالعاتی گروه شیلات دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان موفق به کشف یک گونه جدید از بی مهرگان آبزی با همکاری دانشگاه Prishtina کشور کوزوو شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۵    
سنندج_دانشجوی دانشگاه کردستان در مسابقات کومیته انتخابی تیم ملی در رده سنی زیر 21 سال عنوان قهرمانی را کسب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج – مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان با تقدیر از اقدامات پلیس در راستای ایجاد امنیت مردم، گفت: نقش مردم در همراهی با پلیس در طرح عفاف و حجاب (نور) برجسته است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان گفت: حمله موشکی ایران به اسرائیل نگاه ها را به ایران در منطقه تغییر و جایگاه جهانی کشور را باز تعریف کرد و در آینده نیز اهداف استراتژیک بلند مدتی به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج_ رییس دانشگاه کردستان گفت: براساس ارزیابی های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1402، چهار مجله دانشگاه کردستان رتبه الف دریافت کرده است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کردستان گفت: رسالت مهم و اصلی نخبگی داشتن قدرت تشخیص و شناخت در جامعه اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین جشنواره ملی تدریس خلاق در آموزش عالی توسط مرکز آموزش های نوین و آزاد دانشگاه کردستان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رییس دانشگاه کردستان گفت: مردم با درک شرایط در بخش مصرف می توانند با دریافت پیام سیاستی در جهت تنظیم بازار و تغییر الگوی مصرف و بهینگی آن امکان افزایش بهره وری را فراهم کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تعداد 30 دستگاه خودرو عملیاتی و آمبولانس به ناوگان حمل و نقل دانشگاه کردستان اضافه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_علیرضا لطف الهی دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه کردستان رتبه سوم مسابقات ساحلی فیتنس کشوری را کسب کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رسالهٔ دکتری هیوا حسن پور عضو هیأت علمی دانشگاه کردستان در حوزهٔ نظامی پژوهی به عنوان رسالهٔ برتر کشوری از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ایران، انتخاب شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۱    
به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران به نقل از ایسنا، معاون فرهنگی دانشگاه کردستان گفت: محیط های علمی و دانشگاهی، مراکزی برای گفت وگو، نقد و نظر منصفانه و سعه صدر در شنیدن نظر مخالف تبدیل شوند و در این بخش برگزاری مناظرات جهاددانشگاهی کار بسیار با اهمیت و تأثیرگذاری است که امیدواریم ادامه ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشگاه کردستان گفت: محیط های علمی و دانشگاهی به مراکزی برای گفت و گو، نقد و نظر منصفانه و سعه صدر در شنیدن نظر مخالف تبدیل شوند و در این بخش برگزاری مناظرات جهاددانشگاهی کار بسیار با اهمیت و تأثیرگذاری است که امیدواریم ادامه داشته باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه کردستان گفت: زندگی پیامبر(ص) بزرگترین دانشگاه بشر برای آموختن نحوه تربیت در ابعاد مختلف و براساس یک تقدم و تأخر است و به همین دلیل دشمنان اسلام همواره سعی در از بین بردن سبک، سیره و روش زندگی پیامبر (ص) در سطح جوامع اسلامی دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج_ مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان گفت: دین اسلام زیر بنای تمام شاخص های جامعه اسلامی به ویژه اخلاق و تربیت است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- دانشجوی دانشگاه کردستان مقام دوم مسابقات بین المللی سبک شوتوکان تن شین را در تهران کسب کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی حیات وحش سمیناری با عنوان طرح حفاظت مشارکتی از میش مرغ در دانشگاه کردستان با حضور مسئولان حفاظت محیط زیست کردستان، انجمن های مردم نهاد، اساتید دانشگاه و دانشجویان برگزار شد.