دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۲۱:۱۱Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات»

صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان از مسدود کردن حساب بانکی 564 کلاهبردار اینترنتی و بازگرداندن 40 میلیارد ریال به مال باختگان خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری عامل فروش داروهای غیرمجاز در فضای مجازی خبر داد.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اصفهان: یکی از شگرد های مجرمان سایبری برای نفوذ به حریم خصوصی کاربران و سرقت اطلاعات بانکی آنان، انتشار لینک های جعلی (فیشینگ) در قالب ارائه بسته اینترنت رایگان در شبکه های اجتماعی است.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری فروشنده داروهای غیرمجاز در فضای مجازی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم بیش از 30 هزار قلم انواع داروی کمیاب و غیرقابل مصرف کشف شد که تاریخ انقضای آنها مربوط به 5 سال قبل است. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری عامل فروش داروهای غیرمجاز در فضای مجازی خبر داد و گفت: از متهم دستگیر شده بیش از 30 هزار قلم انواع داروی کمیاب و غیرقابل مصرف کشف شد که تاریخ انقضای آنها مربوط به 5 سال قبل است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فراجا (فتا) گفت: به مناسبت روز سرباز 48 ساعت تشویقی برای تمامی سربازان پلیس فتا در نظر گرفته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از اجرای سومین پویش پیشگیرانه سایبری خرید امن در تهران بزرگ همزمان با سراسر کشور خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت گفت: پیش از خرید و پرداخت بیعانه به اصالت فروشگاه های اینترنتی توجه کنید.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری یک خانم که در پوشش صرافی آنلاین در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری از کاربران می کرد، خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد که دولت استرالیا تحریم هایی حقوق بشری را علیه سخنگوی نیروی انتظامی ایران با ادعای دست داشتن در آنچه سرکوب زنانی که با قانون حجاب اجباری مقابله می کنند عنوان شد ...
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، شهروندان نسبت به شگرد جدید کلاه برداری در پوشش ثبت نام کتاب های درسی آگاه باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت، از شناسایی و دستگیری عامل تهدید شهروندان در شبکه های اجتماعی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سرپرست پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان نسبت به خرید آنلاین نوشت افزار هشدار داد و گفت: افراد سودجو با ترفند فروش کیف، کفش و لباس مدرسه و جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند در فضای مجازی، اقدام به کلاهبرداری می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) فرماندهی انتظامی اصفهان از دستگیری فردی که با جانمایی دستگاه "اسکیمر" در کارتخوان میوه فروشی خود از شهروندان استان کُلاهبرداری می کرد، خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت گفت: افراد متقاضی ثبت نام باید توجه داشته باشند که در دام افراد سودجو و فرصت طلبی که از هر موضوعی برای کلاهبرداری و اقدامات مجرمانه استفاده می کنند، نیفتند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۷۷ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به اعلام آغاز دوره جدید ثبت نام سهام عدالت نسبت به فرصت طلبی جدید شیادان مجازی در خصوص ارسال پیامک ثبت نام و کلاهبرداری از متقاضیان هشدار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی گفت: مجرمان سایبری و افراد سودجو همیشه از نیازهای جامعه سوءاستفاده کرده و کلاهبرداری های خود را بر این نیازها متمرکز می کنند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات جزیره کیش از کشف پرونده و دستگیری کلاهبرداری که با ترفند فروش دلار از تعدادی از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی هرمزگان به کاربران فضای مجازی 5 توصیه پیشگیرانه کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از کشف پرونده کلاهبرداری تلفنی با موضوع برنده شدن سفر اربعین در یک برنامه رادیویی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۵۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از کشف پرونده کلاهبرداری تلفنی با موضوع برنده شدن سفر اربعین در یک برنامه رادیویی خبر داد و گفت مجرمین بیش از 5 میلیارد ریال از تعداد حدود 20 نفر از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند که دستگیر شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فضای تولید وتبادل اطلاعات استان مازندران از کشف کلاهبرداری 800 میلیون ریالی از شهروندان با استفاده از رسید ساز جعلی در شهرستان های نوشهر و چالوس و دستگیری متهم خبر داد .
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان مازندران از کشف کلاهبرداری 800 میلیون ریالی از شهروندان با استفاده از رسید ساز جعلی در شهرستان های نوشهر و چالوس و دستگیری متهم خبر داد .
مرد شیاد که به بهانه اهدای رایگان بسته اینترنت به مناسبت ایام اربعین از کاربران کلاهبرداری می کرد از سوی پلیس فتا دستگیر شد.
برترین ها / پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری عاملین راه اندازی صفحه فیشینگ با ترفند بسته های اینترنتی رایگان ویژه اربعین خبر داد.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری عاملین راه اندازی صفحه فیشینگ با ترفند بسته های اینترنتی رایگان ویژه اربعین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات مازندران از کشف کلاهبرداری در سایت های فروش کالا دیوار و شیپور خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با موضوع فروش آثار هنری از یک هنرمند مطرح کشور در فضای مجازی خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید وتبادل اطلاعات مازندران از بازداشت متهم به کلاهبرداری و سرقت اینترنتی 3 میلیاردی در ساری خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۱    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از کشف پرونده و دستگیری مجرم سایبری که با ترفند خرید و فروش و سرمایه گذاری ارز دیجیتال از تعدادی از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از کشف پرونده و دستگیری مجرم سایبری که با ترفند خرید، فروش و سرمایه گذاری ارز دیجیتال از تعدادی شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری دو مدیر صفحات اینستاگرامی که اقدام به تبلیغ سایت های قمار و شرط بندی کرده بودند، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) خراسان جنوبی از شناسایی فردی خبر داد که با دسترسی غیرمجاز به عکس های شخصی زن جوان به دنبال اخاذی از وی بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) خراسان جنوبی از شناسایی فردی خبر داد که با دسترسی غیرمجاز به عکس های شخصی زن جوان به دنبال اخاذی از وی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری عامل راه اندازی صفحه فیشینگ با ترفند خرید شارژ تلفن همراه ارزان قیمت خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری دو کلاهبردار اینستاگرامی که تحت عنوان فروش اسباب بازی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کردند، خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری دو کلاهبردار اینستاگرامی که تحت عنوان فروش اسباب بازی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کردند، خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۹:۴۳    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت درخصوص ترفند جدید کلاهبرداران در ایام اربعین هشدار داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۲    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ با بیان این که مجرمان سایبری در هر مناسبتی به دنبال سوءاستفاده از کاربران فضای مجازی هستند، در خصوص ترفند جدید کلاهبرداران در ایام اربعین حسینی (ع) تحت عناوین مختلف از جمله کمک به نیازمندان، کمک به بیماران ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت ضمن اشاره به اینکه مجرمان سایبری در هر مناسبتی به دنبال سوءاستفاده از کاربران فضای مجازی هستند درخصوص ترفند جدید کلاهبرداران در ایام اربعین حسینی تحت عناوین مختلف از جمله کمک به نیازمندان،کمک به بیماران ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات بوشهر خبر داد و گفت: فردی که با استفاده از نرم افزارهای رسیدساز جعلی از مغازه داران بوشهری کلاهبرداری می کرد در بازار بوشهر ، حین ارتکاب جرم دستگیر شد. ...
رییس پلیس فتای پایتخت از دستگیری فردی که با استفاده از درگاه جعلی و در پوشش فروش درهای ارزان قیمت اقدام به کلاهبرداری از مردم کرده بود، خبر داد.
برترین ها / پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
دختر جوان گفت: مدتی بعد از دسوتی با مرد جوان درخواست های غیراخلاقی و نامتعارف او شروع شد و تهدید می کرد اگر به او پول ندهم تصاویرم را علاوه بر صفحه خودم در کل اینستاگرام پخش می کند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۲:۳۸    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) فرماندهی انتظامی اصفهان از دستگیری کلاهبرداری که با ایجاد بانک جعلی در فضای مجازی از حساب شهروندان پول برداشت می کرد، خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) فرماندهی انتظامی اصفهان از دستگیری کلاهبرداری که با ایجاد بانک جعلی در فضای مجازی از حساب شهروندان پول برداشت می کرد، خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات بوشهر در تداوم پایش شبانه روزی فضای مجازی ، با هدف سالم سازی این فضا برای حضور خانواده ها بویژه فرزندان، یک شبکه تولید محتوای مدلینگ مبتذل و مروج بی حجابی را متلاشی کردند . ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۲:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از دستگیری دو کلاهبردار که با روش کپی کردن کارت بیش از 500 میلیون تومان از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند خبر داد. ...