دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۱۱Oct 2020 26

جدیدترین‌های «تئاتر خیابانی»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز، به مناسبت روز جهانی نابینایان با مشارکت انجمن تئاتر معلولان، 8 گروه تئاتر خیابانی در میدان ها و تقاطع های سطح منطقه 8 و به منظور احترام به حقوق همشهریان نابینا، بیش از 200 اجرای خیابانی برگزار کردند.
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه چهارمین دوره جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی تمدید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- هنر و به ویژه تئاتر خیابانی از مهمترین ابزارهایی است که می تواند به در مسیر ترویج سیره رضوی بکار گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- علیرضا موسوی ، به عنوان رئیس کانون تئاتر خیابانی فارس معرفی شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۱    
امیر کربلایی زاده در خصوص انتخابش به عنوان هیات انتخاب آثار خیابانی جشنواره تئاتر مقاومت گفت: شاید آثار کمدی من نسبت به آثار جدی که کار کرده ام بیشتر باشد ولی علاوه بر حضور در جشنواره های دفاع مقدسی، جایزه اول بازیگری از این جشنواره ها را دارم.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بمناسبت هفته دفاع مقدس و برگزاری دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی حماسه نامداران، نمایش خیابانی سردار نامی در شهرستان رباط کریم به اجرای عموم درآمد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه برنامه اختتامیه دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی حماسه نامداران با حضور امام جمعه، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و دیگر مسئولان از سالها تلاش خالصانه هنرمند فقید زنده یاد جعفر کاظمی تجلیل به عمل آمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۲    
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، رییس ستاد کل نیروهای مسلح و سایر مسوولان لشکری و کشوری از دوم مهرماه در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد و تا یازدهم مهرماه برپاست ...
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد: با توجه به خیز مجدد بیماری کرونا و حفظ سلامت مخاطبین، زمان برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی افلاکیان به تعویق افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس هنرمندان تئاتر در مناطق مختلف تهران از میدان هفتم تیر تا میدان امام حسین(ع)، خراسان و .. به اجرای تئاتر خیابانی و نقالی همراه با دمام زنی و سنج زنی پرداختند.
آخرین روز اجرا های جشنواره تئاتر خیابانی حماسه نامداران با چهار اجرا به کار خود پایان.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج - مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس تئاترهای خیابانی در حاشیه نمایشگاه دفاع مقدس و در سطح شهر کرج اجرا شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۶    
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان آبدانان ، از اجرای تئاتر خیابانی "منطقه آزاد"به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مردم و علاقمندان در این شهرستان خبرداد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۱    
تئاتر خیابانی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در چهار استان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان اقتدار40 و با شعار محوری ما قوی هستیم به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 9 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رحمتی با بیان اینکه در ایام هفته مقدس تئاتر های خیابانی با موضوع هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان های این استان برگزار می شود، گفت: 8 اثر تئاتر خیابانی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در 4 شهرستان ایلام به روی صحنه می روند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۹    
برگزیدگان بازبینی چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی کهن دشت البرز معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دهمین دوره تئاتر صاحبدلان از اول مهرماه اجراهای آن آغاز و تا 20 آبان ادامه دارد؛ 23 اثر نمایشی در سه گروه صحنه ای، محیطی و خیابانی در تهران و استان های به صحنه می رود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی کانون تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس 23 گروه نمایشی به مدت 5 روز، از سوم تا هفتم مهرماه در چهار استانِ ایلام، خوزستان، کردستان و کرمانشاه به اجرا می پردازند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان اقتدار40 و با شعار محوری ما قوی هستیم به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 9 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۶    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اعلام اسامی آثار راه یافته به اولین جشنواره تئاتر خیابانی استان به میزبانی شهرستان بشرویه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۴    
نبی زاده گفت: جشنواره استانی تئاتر خیابانی افلاکیان مقدمه ای برای برگزاری جشنواره منطقه ای و ملی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۳    
سید هادی انوری : از راه اندازی کاروان دفاع مقدس در قالب نسل سرنوشت شامل اجرای سرود خیابانی و تئاتر خیابانی و خدمات سلامت به مناطق کم برخوردار و همچنین از غبارروبی قبور شهدای تدفین شده در دانشگاه ها خبر داد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۲    
تئاتر خیابانی سرداردلها به مناسبت هفته دفاع مقدس و یاد بود شهیدحاج قاسم سلیمانی در بوستان آزادی رجایی شهر توسط بسیجیان حوزه219 شهیدان معارف وند برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره استانی تأتر خیابانی حماسه نامداران با اجرایی گروه های نمایشی کار خود را آغاز کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس، دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی با عنوان "حماسه نامداران" روز چهارشنبه در شهرستان قرچک آغاز به کار کرد.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان استان یزد جشنواره چتر زندگی را برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس ،با لحن حماسی چمر و اجرای تئاتر خیابانی ، پذیرای مهمانانی بود که آمدند تا چهلمین سالگرد آن حماسه بزرگ را گرامی بدارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- پروانه های منتظر با نگاهی متفاوت به جنگ تحمیلی قصه انتظار دختر نوجوانی را برای دیدن پدرش روایت می کند، این تئاتر خیابانی به مناسبت هفته دفاع مقدس در همدان اجرا می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین آران و بیدگل از بازسازی عملیات کربلای 4 و اجرای تئاتر خیابانی امتداد عاشورا همزمان با هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۱    
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به جشنواره تئاتر خیابانی دفاع مقدس عنوان کرد: هنر جایگاه بی بدیل در انتقال فرهنگ ها و از جمله دفاع مقدس دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
3 اثر از 6 آثار رسیده به ششمین رپرتوار تئاتر خیابانی حوزه هنری خراسان شمالی به ایستگاه اجرا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۲    
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 5 تهران گفت: برنامه های چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس در منطقه 5 با اجرای تئاتر خیابانی پیگیری می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۲    
تهران در هفته دفاع مقدس امسال که با چهلمین سالگرد دفاع مقدس مقارن شده است، رنگ و بوی فرهنگ جهاد می گیرد و مدیریت شهری در ستاد و صف برنامه هایی را برای این هفته طراحی کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۳    
نشست خبری چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس سه شنبه 25 شهریور 1399 با سخنرانی حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در تماشاخانه سرو برگزار شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۶    
حمید نیلی در نشست تشریح برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: با تفاهم نامه ای که با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران صورت گرفته است، به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس 40 تئاتر خیابانی در تهران اجرا خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس عنوان کرد:سال گذشته پس از شهادت سردار سلیمانی نخستین همایش تئاتر سردار آسمانی را در کرمان برگزار کردیم امسال هم بنا داریم دومین همایش تئاتر خیابانی را مجدد در زادگاه سردار داشته باشیم.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از ارسال 15 اثر نمایشی با موضوع دفاع مقدس برای شرکت در اولین جشنواره تئاتر خیابانی استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
از سوی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان تهران ، اعضای ستاد برگزاری دومین جشنواره تئاتر خیابانی حماسه نامداران معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۷    
برخی از پربازدید ترین خبر های خبرگزاری صدا و سیما ،6 اثر در رپرتوار تئاتر خیابانی دفاع مقدس،دهه فجر؛ افتتاح فاز اول باغ موزه دفاع مقدس و آزمون سراسری مراکز مهارت آموزی از امروز در استان است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۶    
نمایش خیابانی روایتی از یک کلنگ زنی ساده از هنرمندان کمیجانی در جشنواره استانی تئاتر خیابانی دلیجان (هنبو) درخشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۶    
18 اثر به دبیرخانه ششمین رپرتوار تئاتر خیابانی عاشورایی و دفاع مقدس استان رسید که پس از بررسی 6 مورد به مرحله بازبینی راه یافت.
آثار برتر دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی دلیجان (هنبو) اعلام شد.
نمایش های ارسالی به دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی هنبو در شهرستان دلیجان بازبینی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان قزوین رجب پور مسئول کانون تئاتر خیابانی انجمن هنرهای نمایشی قزوین است که به همراه آرزو علی پور و علی نوریان به عنوان هیات انتخاب مرحله بازبینی چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی استان البرز از طرف مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شدند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۷:۲۶    
40 اثر به دبیرخانه دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی شهرستان دلیجان ارسال شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر دومین دوره از جشنواره تئاتر خیابانی استان مرکزی (هنبو) گفت: در حال حاضر 40 اثر از گروه های نمایشی اراک، ساوه، خمین، آشتیان، تفرش، دلیجان، محلات و کمیجان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است. این جشنواره موسوم به هنبو است که در زبان راجی به معنی فریاد است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۱    
تئاتر خیابانی با عنوان پلاک 42 به صورت مجازی در شهرستان دلیجان اجرا شد.