دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۰۷:۳۵Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تئاتر خیابانی»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۱    
نمایش های برگزیده گروه انتخاب چهارمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی شامل 12 اثر از 76 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره معرفی شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۷    
پوستر چهارمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرماندار دهلران و اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره ملی در دهلران رونمایی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۱:۲۱    
با حضور خودآموز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، عسگری فرماندار دهلران و ستادبرگزاری جشنواره ملی تئاتر شرهانی ، از پوستر چهارمین دوره ی این جشنواره رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۷    
کیوان نخعی با اشاره به امکان اجرای عموم پیدا نکردن نمایش خیابانی پسماندگان بعد از سه سال عنوان کرد تئاتر خیابانی شرایط به سامانی ندارد و نیازمند آسیب شناسی و تجزیه و تحلیل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۳:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد آیین اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی با معرفی و تجلیل از برگزیدگان بخش های مختلف این دوره از جشنواره برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استانداری یزد برگزاری پیوسته جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی را در شناسایی ظرفیت های هنرهای نمایشی استان بسیار موثر خواند و اظهار کرد: اهتمام به برگزاری این جشنواره حتی در شرایطی که به دلیل شیوع بیماری کرونا، امکان اجرای میدانی وجود ندارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۲    
ایسنا/اصفهان عضو کانون نمایشگران خیابانی استان اصفهان می گوید: راهکارهایی را برای اجرای دائمی تئاتر خیابانی در شرایط کرونایی به ستاد ملی مقابله با کرونا و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ارائه کرده ایم و امیدواریم با هماهنگی آن ها از بلاتکلیفی نجات پیدا کنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۳۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به برگزاری چهارمین دوره جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد گفت: این جشنواره اکنون با مشارکت سه ارگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان استان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: جشنواره تئاتر خیابانی چترزندگی رویداد بزرگ فرهنگی است که با توجه به نیاز جوانان و جامعه به نشاط اجتماعی و تفریحات سالم، موجب افزایش نشاط اجتماعی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - 22 نمایش برگزیده جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی در شهر یزد روز چهارشنبه از میان 33 اثر راه یافته به بخش مسابقه از سوی هیات داوران انتخاب و معرفی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از اجرای 300 پروژه کوچک مقیاس محله ای به مناسبت نوروز خبر داد و گفت: 500 هزار نقش گل و 240 هزار پیاز گل لاله در تهران به مناسبت بهار کاشته خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به آغاز چهارمین دوره جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی در یزد، گفت: 154 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و بعد از بررسی، آثار 22 گروه از سراسر کشور به جشنواره راه یافت که از این تعداد 11 گروه یزدی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - تکذیب انحلال دانشگاه علمی کاربردی شهرداری خرم آباد، اجرای هفت تئاتر خیابانی با محوریت شهدا و اجرای 2 طرح توسعه کتابخوانی از جمله اخبار کوتاه دوشنبه 11 اسفند در لرستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - چهارمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی با عنوان چتر زندگی امروز دوشنبه با اکران آثار برگزیده در یزد آغاز به بکار کرد و به مدت چهار روز در این شهر ادامه دارد.
دبیر اجرایی جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی زمان برگزاری این جشنواره را یازدهم الی چهاردهم اسفند ماه سال جاری اعلام کرد و از داوری آثار به صورت غیرحضوری خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۴    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از جشنواره تئاتر خیابانی و کاربردی سلامت (کوئید 19 ) خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
محمود زرین جویی از اجرای 7 تئاتر خیابانی در هفته شهید به یاد سردار سلیمانی و شهدای مدافع سلامت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۰    
یکی از هنرمندان فعال حوزه تئاتر خیابانی از دیدار جمعی از هنرمندان این عرصه با مدیرکل هنرهای نمایشی برای پیگیری مطالباتشان و قول مساعد قادر آشنا برای برطرف کردن مشکلات تئاتر خیابانی خبر داد.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۰    
حبیب اله ناصری مدیر دفتر تئاتر خیابانی انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان از برگزاری همایش تئاتر خیابانی ،کاربردی سلامت خبرداد.
قائم مقام و دبیر اجرایی جشنواره تئاتر خیابانی کهن دشت با مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی کهن دشت برگزیدگان خود را شناخت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدهادی عطایی به نگاه نادرست دولت و تئاتری ها به تئاتر خیابانی اشاره کرده و از مشکلاتی می گوید که این گونه تئاتری در ایران با آن مواجه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه 3 اهواز گفت: شهرداری با اجرای تئاتر خیابانی با موضوع کرونا مردم را برای استفاده از ماسک و ماندن در خانه ترغیب کرده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۷    
چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی کهن دشت به روز اجرا رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳    
برنامه اجرایی چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی کهن دشت البرز انتشار یافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۱    
نائب رئیس شورای شهر بندر انزلی گفت: سکوی نام آوران برای تجلیل از قهرمانان ورزشی، علمی و هنری و اجرای تئاتر خیابانی به کمیسیون زیباسازی شهرداری پیشنهاد شده است.
داوران چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی کهن دشت البرز معرفی شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۴    
معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیویه وبویراحمد گفت :همزمان با گرامیداشت ایام دهه فجر وروز شهید تئاتر خیابانی با موضوع ایثار و شهادت در سطح استان اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از فعالان حوزه تئاتر خیابانی درباره عملکرد بخش خیابانی این دوره از جشنواره تئاتر فجر و نحوه انتخاب هیات داوران و هیات انتخاب جشنواره گلایه هایی را مطرح کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۲۴    
جز یک تعزیه که محرم امسال در پهنه رودکی روی صحنه رفت، دیگر هیچ نمایشی در پهنه رودکی که قرار است یکی از مراکز تئاتر خیابانی باشد، اجرا نشد، اما نمایش های خیابانی جشنواره تئاتر فجر، شروعی برای این کار بود که امید می رود ادامه داشته باشد.
اولین جشنواره تئاتر خیابانی دیما در روز نوزدهم بهمن ماه در مجتمع توریستی و تفریحی دشت نور برگزار گردید.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۰    
خلیج فارس: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: هنرمندان این استان در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در 2 بخش مسابقه صحنه ای و تئاتر خیابانی سه جایزه کسب کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: هنرمندان این استان در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در 2 بخش مسابقه صحنه ای و تئاتر خیابانی سه جایزه کسب کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۳۳    
حسینی با بیان اینکه جشنواره فیلم ایثار هفته دوم اسفند برگزار می شود گفت:در جشنواره تئاتر فجر نیز با تئاتر خیابانی سرباز انقلاب و شهدای مدافع حرم حضور پیدا کردیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۵    
انجمن هنرهای نمایشی استان قم در خصوص فعالان و علاقه مندان به تئاتر خیابانی اطلاعیه ای صادر کرد.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۱    
به میزبانی مجمتع گردشگری دشت نور اختتامیه نخستین جشنواره تئاتر خیابانی استان مازندران با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
آخرین روز از تئاتر خیابانی در جشنواره تئاتر فجر، در محوطه مقابل تالار وحدت برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بخش سرباز انقلاب سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور 12نمایش به ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و معرفی شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در عرصه تئاتر خیابانی هنر های نمایشی پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۳:۴۶    
آراء هیئت داوران مسابقه تئاتر خیابانی سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر اعلام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۰۵    
نامزدهای بخش مسابقه تئاتر خیابانی بزرگ ترین رویداد نمایشی کشور در رشته های مختلف معرفی شدند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۰۰    
نامزدهای 3 بخش دیگرگونه های اجرایی ، تئاتر خیابانی و سرباز انقلاب سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند. به گزارش همشهری، در روزهای پایانی جشنواره سی ونهم تئاتر فجر، هیأت داوران هر یک از بخش ها، نامزدهای خود را برای دریافت جایزه این دوره از جشنواره معرفی می کنند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سردار یعقوب سلیمانی با اشاره به برگزاری کنگره ملی 17 هزار زن شهید، جانباز و آزاده برای نخستین بار، گفت: رهبر معظم انقلاب اخیراً اشاره داشتند که تولید هنری درباره مادران و همسران شهدا خیلی کم شده و جا دارد که بیشتر از این کار شود؛ بنابراین در معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۰    
همزمان با فرارسیدن سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، تئاتر خیایانی مقابل تالار وحدت تهران برگزارشد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، تئاتر خیایانی مقابل تالار وحدت تهران برگزارشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
هشتمین روز سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر هم سپری شد و گروه های تئاتر خیابانی با وجود بارش باران آثار خود را اجرا کردند و مخاطبان نیز با چتر به تماشای این آثار نشستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مردم شهرستان های خراسان شمالی از نخستین اجرای تئاتر خیابانی و سرود انقلابی ویژه ایثار و شهادت که به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برگزار شد، استقبال کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۵    
هشتمین روز از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در ایوان انتظار متروی ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف ) برگزار شد . نمایش های مجلس حماسه خوانی نفر ششم به نویسندگی امیر دهقانی و کارگردانی حسین برفی نژاد و روز آرمیتا به نویسندگی فاطمه رادمنش و کارگردانی علی محمد رادمنش اجرا شدند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۷    
مرتضی اسدی مرام درخصوص نمایش ترور آفتاب گفت: در این نمایش سعی شده با نگاهی به ابعاد سیاسی این اتفاق، یک نمایش انسانی را اجرا کنیم و روایت گر خانواده هایی باشیم که مورد ترور قرار گرفته اند.