دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۳:۳۳Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تئاتر خیابانی»

شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل نیک نفس گفت: به دلیل همزمانی این جشنواره با جشنواره تئاتر خیابانی جنوب کرمان و درخواست تمدید از سوی رسانه ها بنابراین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا 25 مهرماه سال جاری تمدید شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۲    
نشست هماهنگی جشنواره استانی تئاتر خیابانی هنبو در شهرستان دلیجان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
بهرام مسلمی مهنی گفت: برگزاری جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی توسط بنیاد بین المللی رضوی در جنوب کرمان تصویب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با حکم مدیرکل هنرهای نماشی، رحمان هوشیاری به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معرفی بازیگران دو نمایش دوستان کمدی و گالیله ، معرفی دبیر جشنواره تئاتر خیابانی مریوان، اعلام آمار فروش تماشاگران تئاتر و ... از جمله خبرهای روز یکشنبه 27 شهریور ماه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
چذابه - یکی از اقدامات خوب فرهنگی امسال در مرز چذابه اجرای تئاتر خیابانی برای زائران اربعین حسینی است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرداول، از برگزاری تئاتر خیابانی در شهرستان چرداول خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی کشور در حکمی رحمان هوشیاری را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان منصوب کرد.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مریوان به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان انتخاب شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۵    
امسال در قالب ویژه برنامه هایی در روز اربعین حسینی، با حضور 150 نفر از هنرمندان برجسته تئاتر، نمایش های آیینی در قالب تعزیه، شروه خوانی، شبیه خوانی و دیگر آیین های نمایشی برگزار خواهد شد که در آن مصائب اهل بیت (ع) در قالب نمایش بیان می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۲    
مالک آبسالان بازیگر و کارگردان تئاتر می گوید: ما در شهری مرزی زندگی می کنیم که کمترین فاصله را با عتبات عالیات دارد و هرساله میزبان زوار محترم هستیم و می خواهیم به زبان هنر هم میزبان خوبی باشیم و بتوانیم در طول این مسیر به وسیله تئاتر خیابانی روایتگر عاشورا باشیم.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: 11 گروه تئاتر خیابانی از استان های کرمانشاه، آذربایجان غربی و کردستان با موضوع اربعین و واقعه کربلا، هر روز در مرز باشماق مریوان به اجرای نمایش می پردازند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: 11 گروه تئاتر خیابانی از استان های کرمانشاه، آذربایجان غربی و کردستان با موضوع اربعین و واقعه کربلا، هر روز در مرز باشماق مریوان به اجرای نمایش می پردازند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۰    
آئین اختتامیه دومین جشنواره تئاتر خیابانی هادی استان سمنان با معرفی برترین ها در سالن همایش کتابخانه عمومی شهید فهمیده شهرستان آرادان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۰:۴۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه: عصر امروز شنبه 19 شهریور برنامه های متنوع فرهنگی و هنری از جمله؛ تعزیه خوانی گروه عاشورایی در نقطه صفر مرزی خسروی ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۲    
مدتی است گمانه زنی های زیادی مبنی بر جدایی جواد عزتی و مه لقا باقری منتشر شده است. به گزارش وقت صبح ، در تصویری که مه لقا باقری پس از گمانه زنی ها از خود منتشر کرده، او با موهایی بلوند شده و چهره ای خندان دیده می شود. داوران چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شدند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران از افتتاح فاز نخست طرح بزرگ باز آفرینی شهری در محل یکی از قدیمی ترین کارخانه های صنعتی تهران خبر داد و گفت: چندین پروژه در این کارخانه همزمان با هم دنبال خواهد شد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۳    
نخستین جشنواره ی تئاتر خیابانی "زاب"، با همکاری انجمن هنرهای نمایشی و اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیرانشهر، در پایان شهریورماه 1401، با هدف ترویج نمایش خیابانی و توسعه ی ارتباط اقشار مردم با هنر تئاتر و با رویکرد ویژه با آسیب های اجتماعی برگزار می شود.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی "از ایده تا اجرا در تئاتر خیابانی"در محل آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرانشهر برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ضمن اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس در استان نیز گفت: 2 جشنواره تئاتر خیابانی با نام سردار سلیمانی و مقاومت و دفاع مقدس را پیش رو داریم و بزودی دبیران اجرایی این جشنواره ها معرفی خواهند شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۸:۱۶    
جشنواره استانی تئاتر خیابانی با شرکت گروه های نمایشی از شهرستانهای مختلف استان سمنان در آرادان آغاز به کار کرد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
فراخوان شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با تمرکز بر آثار هنرمندان سراسر کشور منتشر شد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۷:۳۸    
جلسه هماهنگی و تشکیل دبیرخانه اولین جشنواره تئاتر خیابانی زاب در پیرانشهر تشکیل شد.
برترین خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهدی نصراله زاده دبیر بخش نمایش از فراخوان پنجمین دوره بخش تئاتر خیابانی اشکواره حسینی استان مازندران خبرداد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
کاظم نظری با اهدای لوح تقدیر از تلاش های رضا زنده دل، شهردار و دبیر جشنواره تئاتر خیابانی شهروند برای برگزاری موفق این جشنواره قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: در راستای ارتقای تئاتر خیابانی ایران فراخوان شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۷    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: فراخوان شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان منتشر شد و علاقمندان تا پنجم مهرماه سال جاری فرصت ارسال آثار به این جشنواره را دارند.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۰۰:۴۲    
در راستای ارتقای تئاتر خیابانی ایران فراخوان شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: در راستای ارتقای تئاتر خیابانی ایران فراخوان شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان منتشر شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نتایج بازخوانی طرح ها و ایده های بخش تئاتر خیابانی و محیطیِ جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت طی احکامی جداگانه ای، میلاد اکبرنژاد را به عنوان مدیر بخش تئاتر خیابانی و فرهاد امینی را به عنوان مدیر بخش رادیو تئاتر منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- جشنواره تئاتر خیابانی مریوان از برنامه های شاخص هنری استان کردستان است، کشف و ضبط هفت قطعه گوشت بز وحشی و ادوات شکار در کامیاران و بررسی مسائل و مشکلات تشکل های بخش کشاورزی استان از جمله اخبار کوتاه استان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی از آغاز فعالیت نخستین سوگواره نمایشی خورشید نینوا با حضور گروهای تئاتر خیابانی و صحنه ای در مشهد خبر داد.
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان پیام تشکر صادر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۰    
تئاتر خیابانی "تزانه" به مناسبت روز خانواده در نظرآباد اجرا شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۶    
با برگزاری اختتامیه جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان از توابع استان گیلان، بیشترین جوایز به نمایندگان استان اصفهان رسید. یازدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی لاهیجان به مدت سه روز از یکم مردادماه با حضور 130 بازیگر و دیگر عوامل نمایش ها و همچنین بیش از 80 میهمان از استان های مختلف کشور در ...
در ایام برگزاری یازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان دو نمایش رحیل و تندیس بر مزار شهدای گمنام این شهر برای عموم اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - یازدهین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی شهروند، با معرفی نمایش های برتر در شهرستان لاهیجان گیلان پایان یافت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
یازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند در لاهیجان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر شهروند لاهیجان در سالن حزین دانشگاه آزاد لاهیجان برگزار شد.
مهلت ارسال آثار بخش خیابانی و محیطی هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت به دلیل درخواست و استقبال هنرمندان تئاتر خیابانی تا روز شنبه هشتم مردادماه تمدید شد.
ثقتی گفت: شهرستان های مختلف گیلان به واسطه وجود مفاخر ادبی و هنری و چهره های برجسته فرهنگی و هنری می توانند به درستی میزبان رویدادها و فعالیت های فرهنگی و هنری کشور باشد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج در بخش های تئاتر صحنه ای، تئاتر خیابانی و نمایشنامه نویسی آغاز به کار کرد. دبیر سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان اصفهان همپوشانی این جشنواره با چرخه استعدادیابی تئاتر در این استان را فرصت خوبی برای معرفی استعدادهای برتر حوزه نمایش در سطح کشور دانست.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
براتی با بیان اینکه شهروندان لاهیجانی از یازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند استقبال خوبی داشتند، گفت: پتانسیل ها و زیرساخت های فرهنگی لازم در این شهرستان محیا است تا این جشنواره در بعد بین المللی در شهر لاهیجان برگزار شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با بیان اینکه جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان توانسته جای خود را در بین اهالی نمایش کشور باز کند، گفت: تکلیف خدمتگزاران حوزه فرهنگ و هنر استان درباره برگزاری این جشنواره در سال های آینده سنگین تر شده است.
خمام نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۲    
این نمایش با اجرای حمید رجبعلی زاده، علی عاشوری و سارا راکعی، به مشکلات اقتصادی همچون اشتغال و مسکن جوانان اشاره داشته است.