پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۰:۱۸Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تئاتر خیابانی»

منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۶    
به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی ” شهروند ” لاهیجان با همکاری و مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۷    
فراخوان سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی " شهروند " لاهیجان با شعار " شهر امن و پویا ، جامعه ای پر امید و کارا " انتشار یافت .
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : نشست نقد و بررسی فیلم مستند سینمایی "قوی دل" از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویا نمایی، شامگاه سه شنبه 29 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور علی فراهانی صدر کارگردان ...
بانی فیلم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
هر دولتی که در انتخابات بعدی روی کار آمد اگر با موازی کاری در تئاترِ استان ها مبارزه نکند، پیشرفت تئاتر کُند می ماند و عدالت در این حوزه کمرنگ و نمایش های ارزشی نیز کمرنگ تر می شود. ...
فراخوان سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی " شهروند" لاهیجان با شعار"شهر امن و پویا ، جامعه ای پر امید و کارا " انتشار یافت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۶    
تئاتر خیابانی "باشد وقتی دیگر" در محلات اجرا شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۱:۴۷    
در دومین همایش منطقه ای تئاتر خیابانی طلوع خرداد ورامین بر نقش پررنگ هنرمندان دیار 15 خرداد در احیای ارزش ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی در بزنگاه های حساس تاکید شد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۲    
وقایع استان در آستانه برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی دلیجان به بررسی این قالب هنری می پردازد فاطمه چاپاری: تئاتر خیابانی گونه ای از هنرهای نمایشی است که از متن اقشار مختلف اجتماع برخاسته و نمایشنامه هایی کوتاه و بدون مقدمه دارد ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۲    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس از پیش بینی چند گروه تئاتر برای اجرای تئاتر خیابانی در دهه ولایت و امامت در سطح شهر خبر داد. مهدی شاهوردی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس در نشست شورای اداری شهرستان که امرکز برگزار شد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در اولین نشست شورای سیاست گذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی " شهروند" لاهیجان عنوان نمود : هنرمندان استان گیلان همواره پرچم دار هنر این استان در جشنواره های بزرگ کشوری بوده و در هر رویدادی که حضور یابند افتخار آفریده و حائز رتبه های برتر شده اند و هم اکنون نیز ...
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کانون سایه بازی فرهنگسرای گلستان با گروه نمایشی 'الف مثل احساس' موفق به کسب تندیس برتر در جشنواره هنر های نمایشی رضوی شد.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۴    
ایسنا/گیلان شهردار لاهیجان با بیان اینکه این شهر دارای ظرفیت بسیاری برای اجرای جشنواره های مختلف در سطح ملی و بین المللی است، گفت: امسال آمادگی داریم جشنواره تئاتر شهروند را گسترده تر و با حضور گروه های بین المللی برگزار کنیم. ...
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۶    
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : هم زمان با آغاز برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری در سیما از روز پنجشنبه میزگرد فرهنگی کاندیداها از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
حمید نیلی، مدیر کل هنرهای نمایشی به منظور بررسی ظرفیت های موجود و دیدار با هنرمندان لاهیجان همچنین شرکت در جلسه شورای سیاست گذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به این شهر سفر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۰    
حمید نیلی مدیر کل هنرهای نمایشی به منظور بررسی ظرفیت های موجود و دیدار با هنرمندان لاهیجان همچنین شرکت در جلسه شورای سیاست گذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به این شهر سفر کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
با حضور جمعی از مسئولین استانی، جلسه شورای سیاست گذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...
با مردم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان، گفت: انتظار داریم جشنواره امسال در سطح بین المللی برگزارشود چرا که مطالبه شهروندان و هنرمندان این است و اعضای شورای شهر نیز در حمایت از این جشنواره، بودجه بیشتری را اختصاص می دهند.
اولین نشست شورای سیاست گذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی " شهروند" لاهیجان با حضور شهردار و دیگر اعضاء برگزار شد.
با مردم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۱:۳۷    
جلسه شورای سیاستگذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دلیجان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت:سومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی کودک و نوجوان شهرستان دلیجان از 12 تا 14 تیر در بوستان های دلیجان در استان مرکزی برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۵۰    
داور بخش تئاتر خیابانی چهل و دومین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزی امید فردا گفت: استعدادهای خوبی در این جشنواره شرکت کردند و برخی آثار، شرایط اجرای عمومی دارند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۱۵    
همدان (پانا) - داور بخش تئاتر خیابانی جشنواره امید فردا در گفت وگو با خبرنگار پانا در اولین روز داوری آثار دانش آموزان در مرحله کشوری گفت: هنرهای نمایشی به عنوان یکی از مهم ترین ابزار فرهنگ ساز هر جامعه می تواند باشد.
هفت نمایش خیابانی در دومین همایش منطقه ای تئاتر خیابانی طلوع خرداد در اماکن عمومی شهرستان قرچک اجرا شد.
دبیرخانه دومین همایش تئاتر خیابانی طلوع خرداد ضمن معرفی هیئت بازبینی آثار ارسالی به دومین همایش طلوع خرداد، جدول اجراهای این رویداد هنری را منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تئاتر خیابانی لایک به کارگردانی محمد لارتی با تقدیم اجرا به کودکان غزه به خصوص کودکان رفح، در شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر قونیه در کشور ترکیه اجرا شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تشریح فعالیت های این اداره کل در امور جوانان، از اجرای برنامه های متعدد فرهنگی هنری با حضور جوانان در استان خبر داد و گفت: اجرای تئاتر خیابانی و صحنه ای، برگزاری پاتوق فیلم و .. از جمله این برنامه ها است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: تئاتر میدانی و محیطی ایران به خصوص تعزیه و نمایش های میدانی دینی ایران به طور خاص در دنیا به لحاظ تماشا و شیوه های اجرایی نوین و پیشرو بوده و این موضوع ادامه دارد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه جشنواره هنر های نمایشی رضوی در حالی در مشهد مقدس برگزار شد که علی محمد رادمنش دبیر تئاتر خیابانی تذکرات و درخواست هایی از مدیران جشنواره رضوی مطرح کرد.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس از پرند، اختتامیه نمایش وفای به عهد همزمان با دهه کرامت روز پنج شنبه 27 اردیبهشت در دو سانس 17 و 18 عصر به دعوت مدیر عامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) و دبیر سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی محمد رادمنش در صحن مقدس آستان حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام برای عموم مردم ...
حوزه هنری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جزئیات بخش تئاتر نخستین جشنواره فرهنگی- هنری اتقان تشریح شد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، ستاد نهضت ملی ارتقا فرهنگ کار، حوزه تئاتر نخستین جشنواره فرهنگی- هنری اتقان را به سه بخش استندآپ کمدی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: امروز؛ 27 اردیبهشت ما، دو امامزاده میزبان تئاتر خیابانی رضوی می شوند.
صبح خرد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۵    
موضوع احداث سدآبریز در میان مسئولان و مدیران استانی به دستاویزی برای اجرای نمایش های خیابانی و شورایی تبدیل شده تا برای تماشاگران (مردم)کهگیلویه و چرام اجرایی داشته باشند
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۸    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان از اجرای تئاتر خیابانی ویژه جوانی جمعیت در رفسنجان خبر داد و گفت: این تئاتر خیابانی از برنامه های فرهنگی و هنری است که در راستای جوانی جمعیت اجرا می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۲    
محمد خوش آبی در مراسم رونمایی از پوستر همایش تئاتر خیابانی طلوع خرداد به عنوان دبیر این رویداد فرهنگی و هنری معرفی شد .
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۴    
سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی نمایش عروسکی آهو بره به نویسندگی و کارگردانی رضا فقیهی در فرهنگسرای خاوران به روی صحنه رفت.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
از پوستر همایش تئاتر خیابانی طلوع خرداد در ورامین با حضور مسئولین در مراسمی رونمایی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۲    
نمایش خیابانی نمایش خیابانی درراستای برگزاری دومین کنگره ی هشت هزار شهید استان گیلان در صومعه سرا.
هزار ماسوله   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۲    
تئاتر خیابانی در روستای شرکان شهرستان پاوه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا – اثر نمایشی غلام شیپوری اصفهان را در سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی نمایندگی می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۲    
نمایش آرزوی آرزو اثر راه یافته به سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی به مدت 8 روز در لاهیجان برای عموم اجرا می شود .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۶    
تئاتر خیابانی "چه سبزم امروز" در شب ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت در پارک ملت دامغان اجرا شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، حسین محمودی فر، شامگاه جمعه در آئین اختتامیه دومین جشنواره تئاتر خیابانی محلات اظهار کرد: هنرمند اتفاقات جامعه را با استفاده از ابزارهای دیداری و شنیداری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
محلات- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت:قدمت تئاتر خیابانی به بلندای تاریخ ایران اسلامی است و توانسته ارتباط تنگاتنگی با مردم برقرار کند.
آبادان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
آثاری که به بخش مسابقه تئاتر خیابانی در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر ملی فتح خرمشهر راه یافتند، مشخص شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی محلات در استان مرکزی با حضور نمایندگانی از استان های اصفهان، تهران، قم، لرستان، همدان، کرمانشاه و کردستان و با شعار محلات، مهد لطافت و رنگ از چهارشنبه 19 اردیبهشت آغاز شده و تا جمعه 21 اردیبهشت در این شهرستان برگزار می شود.
مردم نیم ور دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی محلات را با استقبال باشکوه همراهی کردند.
داریوش خزایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین از فراخوان رویداد فرهنگی هنری با عنوان همایش تئاتر خیابانی طلوع خرداد با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت خبر داد.