شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۰۲Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره تئاتر»

برترین ها / ایسنا   ۱۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: زمان برگزاری جشنواره آنلاین نمایش تک نفره "دیوار" به تعویق افتاد. خانه تئاتر دیوار ضمن اعلام اسامی متون پذیرفته شده در جشنواره آنلاین نمایش تک نفره اعلام کرد که زمان برگزاری این جشنواره به دلیل تعطیلات و شرایط دشوار موجود در زمان شیوع کرونا به 20 تا 26 دی ماه ( نهم تا پانزدهم ...
از جمله رویکردها و محورهای بخش رادیوتئاتر سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر که مهلت حضور در آن تا 25 آذرماه تمدید شد، پرداختن به مدافعان سلامت و بحران های ناشی از کرونا است.
برنامه پرده آخر با موضوع برگزاری جشنواره های تئاتر، در ارتباط تلفنی با سامان خلیلیان (مدیر بخش خیابانی و دیگر گونه های نمایشی تئاتر فجر) از شبکه رادیویی گفت وگو روی آنتن رفت. ...
قدس آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دبیرخانه و ستاد برگزاری هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت ضمن محکومیت ترور ناجوانمردانه دانشمند شهید محسن فخری زاده پیام تسلیتی صادر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۵    
با معرفی هیئت انتخاب بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران، روند بازبینی آثار متقاضی شرکت در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران آغاز شد.
سینما خانه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کوروش شاهونه کارگردان پُلتیک با اشاره به حضور این اثر در جشنواره تئاتر مقاومت ابراز امیدواری کرد که شرایط برای اجرای عمومی نمایش فراهم شود. کوروش شاهونه نویسنده و کارگردان نمایش پُلتیک که جزو آثار نهایی بخش صحنه ای جشنواره تئاتر مقاومت است، در این باره گفت: قبل از تعطیلات 2 هفته ای تهران ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۵    
نمایش میراشکار طی سه ماه کار مداوم، توانست در مرحله اول از بین 600 گروه نمایش جزو 70 گروه مرحله بازبینی قرارگرفته و با رقابت این 70 گروه، جزو20 گروه نمایش مرحله پایانی قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۲    
احسانی، از ارسال آثار 16 گروه نمایشی به دبیرخانه سی و دومین جشنواره تئاتر استان همدان خبر داد و گفت: بهره گیری از ظرفیت نویسندگان و هنرمندان جوان و رشد آنها از اهداف این جشنواره است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۶    
دو تن از اعضای شورای شهر شاهرود راهیابی نمایش "معرکه در معرکه" از شاهرود به جشنواره تئاتر فجر را تبریک گفتند. دو تن از اعضای شورای شهر شاهرود راهیابی نمایش "معرکه در معرکه" از شاهرود به جشنواره تئاتر فجر را تبریک گفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تئاتر از شاخه های حوزه فرهنگ و هنر در هفته جاری با اتفاقات متعدد روبه رو بود که از مهمترین آنها می توان به تصمیم جدید دبیر جشنواره تئاتر فجر با توجه به شیوع ویروس کرونا و کارگردانی نمایش بانوی محبوب من توسط گلاب آدینه اشاره کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر با اعلام برآورد بودجه 6 میلیاردتومانی و پخش برخط تمامی آثار حاضر در این دوره جشنواره، درباره آخرین اطلاعات از تمامی رویدادها و اتفاقات برگزاری سی ونهمین دوره جشنواره تئاتر فجر سخن گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۶    
مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر مازندران با توجه به محدودیت های کرونایی، مجازی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - پرونده سی ودومین جشنواره تئاتر مازندران که امسال به دلیل محدودیت های کرونایی به صورت غیرمتمرکز و در شرایطی ویژه و بدون حضور تماشاگران برگزار شده بود، با اعلام برگزیدگان و اثر برتر در اختتامیه مجازی این رویداد بسته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر سی ودومین جشنواره تئاتر استان خوزستان گفت: با توجه به تعطیلی های دو هفته ای تالارهای نمایشی استان خوزستان از اول آذر 1399، مهلت ارسال آثار نمایشی به سی ودومین جشنواره تئاتر استان خوزستان تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از ارسال آثار 16 گروه نمایشی به دبیرخانه سی و دومین جشنواره تئاتر استان همدان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر اجرایی جشنواره تئاتر مقاومت با اشاره به برگزاری بخش خیابانی این دوره از جشنواره در تهران از برنامه ریزی مناسب برای رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و نحوه استقرار گروه ها خبر داد.
نمایش صحنه ای “ونوشه”، منتخب جشنواره ی تئاتر استان مازندران از ساری فقط با حضور داوران و بدون حضور تماشاگر با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ساری (پانا) - اعلام نتایج سی ودومین جشنواره تئاتر مازندران امروز با حضور داوران در دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار و به صورت لایو از طریق صفحه رسمی انجمن هنرهای نمایشی پخش می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران اعلام کرد به دلیل شرایط کرونایی موجود برگزاری این دوره از جشنواره به نیمه اردیبهشت سال 1400 موکول شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیران ادوار مختلف جشنواره تئاتر مقاومت معتقدند جریان تئاتری به برنامه ریزی و مدیریت مدون احتیاج داشته و مدیریت سلیقه ای از آسیب های مهم این جشنواره است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پس از شیوع موج سوم بیماری کرونا و تعطیلی دوباره تمامی تماشاخانه های تئاتر، این هنر با سکون غیر قابل منتظره ای روبرو شد، هر چند بسیاری از هنردوستان تئاتر با ایجاد رویدادهای مجازی سعی در زنده نگه داشتن این هنر طی هشت ماه اخیر داشتند اما ضرر وارد شده بر تئاتر بسیار بالا بود. ...
نمایش های صحنه ای و ناگهان باران ، نامه هایی به دخترم سهراب و در بخش غیررقابتی کودک و نوجوان هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت نیز نمایش "اشک عروسک" به بخش برگزیدگان راه یافتند.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیر بخش خیابانی و محیطی جشنواره تئاتر مقاومت جزئیات برگزاری این بخش را تشریح کرد. داریوش نصیری مدیر بخش خیابانی و محیطی جشنواره تئاتر مقاومت گفت ...
رییس انجمن نمایش استان سمنان از راهیابی و معرفی دو اثر این استان از شهرهای گرمسار و شاهرود به جشنواره تئاتر فجر خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر با توجه به شیوع ویروس کرونا برای آن دسته از کارگردان های متقاضی که به دلیل تعطیلی تئاتر در شرایط کرونایی از اجرا بازماندند، شرایط متفاوتی را در نظر گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دبیرخانه پانزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی روز دوشنبه 6 اثر راه یافته به این جشنواره را معرفی کرد.
مجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران دررادیو نمایش درباره انتصاب دو مدیر جدید در این جشنواره گفت: انتخاب دبیرهای بخش های مختلف طبق روال سال های قبل انجام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، راهیابی نمایش "معرکه در معرکه" از این شهرستان به جشنواره فجر پیام را تبریک گفت.
نمایش "معرکه در معرکه" کاری از هنرمندان شهرستان شاهرود به جشنواره تئاتر فجر معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ساری – ایرنا - همزمان با آغاز اجرای نمایش های سی ودومین جشنواره تئاتر مازندران، کتابخانه تخصصی تئاتر و آرشیو فیلم تئاتر برای هنرمندان حوزه نمایش استان در دفتر انجمن هنرهای نمایشی مازندران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایش خاطرات خانه ای که ... به نویسندگی کامران شهلایی و کارگردانی امین اشرفی آماده اجرا در جشنواره تئاتر مقاومت می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان - سنگی بر سنگ و پنج نمایشنامه دیگر اثر برگزیده نهمین جشنواره تئاتر فجر به قلم پرویز عرب توسط انتشارات افراز منتشر شد. در خلاصه این نمایشنامه آمده است: همزمان با موسیقی صحنه سماع حضور رقصندگان بزم گاه منیژه در ذهن نویسنده ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرج - مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری انقلاب اسلامی گفت: جشنواره تئاتر بچه های مسجد به عنوان جریانی پویا اگر در مسیری درست هدایت شود می تواند به تئاتر متعهد جانی دوباره ببخشد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان/قلم- آیین اختتامیه سی دومین جشنواره تئاتر استانی با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان؛ مدیرعامل انجمن هنر های نمایشی بصورت آنلاین از طریق فضای مجازی در محل پلاتو آفتاب بندرعباس برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پس از شیوع موج سوم بیماری کرونا و تعطیلی دوباره تمامی تماشاخانه های تئاتر، این هنر با سکون غیر قابل منتظره ای روبرو شد، هر چند بسیاری از هنردوستان تئاتر با ایجاد رویدادهای مجازی سعی در زنده نگه داشتن این هنر طی هشت ماه اخیر داشتند اما ضرر وارد شده بر تئاتر بسیار بالا بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل با اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر استانی، ضرورت حمایت از هنرمندان را در شرایط کرونایی کشور مورد تأکید قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - داوری آثار راه یافته به مرحله نهایی سی ودومین جشنواره تئاتر مازندران با نظر شورای سیاستگذاری این رویداد برای نخستین بار توسط ترکیبی کاملا مازندرانی از داوران انجام خواهد شد.
تئاتر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
هیات علمی هفتمین سمینار پژوهشی جشنواره تئاتر مقاومت مقالات برگزیده این سمینار را معرفی کرد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت ، هیات علمی هفتمین سمینار پژوهشی تئاتر مقاومت متشکل از فرهاد مهندس پور، یدالله آقاعباسی و غلامحسین دریانورد ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۸    
تهران (پانا) - مریم کاظمی می گوید بودجه جشنواره کودک و نوجوان به تولیدات نمایشی شهرستان ها اختصاص داده خواهد شد. مریم کاظمی کارگردان تئاتر در گفت وگو با پانا در پاسخ به این سوال که آیا جشنواره های تئاتر قابلیت برگزاری به صورت آنلاین را دارند یا خیر عنوان کرد ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بخش مسابقه و نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک شیوه ارسال آثار به این رویداد را با توجه به شرایط تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا تشریح کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیر گروه هنرهای نمایشی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران اعلام کرد جشنواره تئاتر تجربه به دلیل وضعیت کرونایی موجود و تعطیلی دانشگاه، امسال برگزار نمی شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ساری – ایرنا - رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران از تغییر روند برگزاری مرحله نهایی سی ودومین جشنواره تئاتر مازندران به دلیل محدودیت های کرونایی خبر داد.
حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره تئاتر فجر در گیومه رادیو نمایش اعلام کرد: امسال جشنواره بخش بین الملل ندارد ولی احتمالا در صورت امکان یک یا دو نمایش را به عنوان مهمان در جشنواره خواهیم داشت ولی بودجه ای تحت عنوان بین الملل نخواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر بخش مسابقه و نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک شیوه ارسال آثار به این رویداد را با توجه به شرایط تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیران بخش رادیو و عکس، پوستر و ماکت بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب شدند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: ماهانا نریمانی کارگردان جوان تئاتر با اثر خود در یک فستیوال تئاتر بین المللی در آمریکا که به صورت آنلاین برگزار می شود، حضور پیدا می کند. ...
سه گروه نمایش آفرینگان ، نجیرم جوان و شوالیه 79 از شهرستان دیّر به سی و دومین جشنواره تئاتر استانی بوشهر راه یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
طی احکامی مدیر بخش رادیو تئاتر و مدیر بخش عکس، پوستر و ماکت بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۵    
علیزاده با اشاره به برگزاری دومین جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی همزمان با سالگرد شهادت شهید سلیمانی گفت: در بخش صحنه ای 65 اثر و در بخش تئاتر خیابانی هم 199 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.