یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۱۴Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره تئاتر»

آسیانیوز / یزد ؛ در مراسم اختتامیه جشنواره های فرهنگی هنری رضوی که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تولیت آستان قدس رضوی و مقامات کشوری در مشهد مقدس برگزار شد، به برگزیدگان اول جشنواره های فرهنگی هنری رضوی نشان ارادت اعطاء گردید ...
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
نمایش عروسکی را نباید مختص کودکان قلمداد کرد و به واسطه جشنواره تئاتر عروسکی این موضوع بسط پیدا خواهد کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل هنرهای نمایشی از معرفی دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا دو روز آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
آیین رونمایی از پوستر و دومین نشست خبری نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۵    
دبیر نوزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی گفت: این دوره از جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک با حضور 58 گروه هشتم تیر ماه کار خود را آغاز می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تقویت و آموزش هنرمندان تئاتر در شهرستانها باید به یکی از رویکردهای اصلی در سی و سومین جشنواره تئاتر استان در سال جاری تبدیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با حضور هادی حجازی فر دبیر جشنواره در سالن کنفرانس دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نشست نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با حضور هادی حجازی فر دبیر جشنواره در سالن کنفرانس دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۸    
اختتامیه جشنواره تئاتر پروک با حضور هنرمندان و علاقمندان به هنر تئاتر برگزار شد.
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در دومین جلسه شورای سیاستگزاری جشنواره تئاتر احسان کمالی قائم مقام انجمن هنرهای نمایشی استان به عنوان دبیر هجدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲    
ایسنا/خوزستان فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول منتشر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۲    
نتایج بازبینی اولین جشنواره استانی تئاتر کودک و نوجوان با انتخاب 11 اثر اعلام شد .
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۴    
اسلامی بر ضرورت شناسایی و ساماندهی استعدادهای هنری بچه های مسجد تاکید کرد و گفت: به همین منظور جشنواره تئاتر شبستان به میزبانی ستاد کانون های مساجد زنجان برای 120 نفر از مربیان تئاتر مسجدی اجرا می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نوزدهمین دوره از جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک، تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بعد از برگزاری نشست های متعدد و تاکید بر رفع کاستی ها و تجهیز زیرساخت های همدان، جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در این استان باقی می ماند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: پس از پایان دوره بیست وهفتم جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، نشست ها، مذاکرات و رایزنی هایی برای رفع کاستی ها، مشکلات و محدودیت های برگزاری این رویداد نمایشی در همدان برگزار شد که امید است با همکاری مدیران و تصمیم گیران استان ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۶    
زنجان- مدیرستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: جشنواره تئاتر شبستان در کانون های مساجد استان زنجان اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گفته اسلامی، در راستای توانمندسازی اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان، دوره آموزشی تئاتر شبستان با حضور اساتید مجرب به مدت 2 روز برای 120 نفر از اعضای کانونی در استان اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل هنر های نمایشی از پرداخت مطالبات هنرمندان فجر چهل و یکم و معرفی دبیر چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر تا هفته آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۱:۱۴    
ابراهیم پشت کوهی که به تازگی نمایش مکبث زار را در جشنواره تئاتر سن پترزبورگ اجرا کرده است، دستاوردهای این سفر را تشریح کرد و خبر داد که دست اندرکاران جشنواره برای اجرای این نمایش، سالن تئاتر موزه ارمیتاژ را اجاره کرده اند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر رضوی به کمرنگ شدن نقش سینمای دینی در کشورمان اشاره کرد و علت آن را هزینه بر بودن ساخت فیلم های مذهبی و تاریخی دانست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۴۸    
صبح امروز نشستی ویژه با موضوع برگزاری جشنواره کلی تئاترخیابانی مباهله در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
داور بخش نمایشنامه نویسی جشنواره تئاتر رضوی گفت: امتداد کیفیت روز به روز جشنواره بین المللی امام رضا (ع) بسیار ضروری است و بالا بردن کیفیت جشنواره باید با برنامه ریزی گسترده و با استفاده از متخصصین صورت گیرد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۴    
گفت و گوی اختصاصی خبرنگار هاناخبر با نازیلا امینی بازیگر تئاتر در مورد چگونگی برگزاری نخستین جشنواره تئاتر زاب را مشاهده فرمایید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
کارگردان نمایش خیابانی 370 شهروند نمونه گفت: این نمایش برای اجرا در جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی پذیرفته شد و رتبه های برتر را کسب کرد.
برگزیده موسیقی دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: به عقیده من این جشنواره در سطح جشنواره هایی نظیر جشنواره تئاتر فجر است و حتی در برخی جاها می تواند از آن هم بهتر باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه تعزیه شبیه واقعه که مقام نخست جشنواره تئاتر صحرایی تونس را کسب کردند از سوی رئیس و مدیران حوزه هنری در مراسمی تجلیل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار اهر بابیان اینکه این شهرستان در سال جاری میزبان جشنواره تئاتر کوتاه و جشنواره سراسری عکس سال ارسباران خواهد بودگفت: جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران با دعوت از گروه های نمایشی خارجی و داخلی در سه بخش خیابانی، صحنه ای و آیینی سنتی در شهرستان اهر برگزار می شود.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر اختصاصی خبرنگاران هاناخبر از زوایای مختلف اختتامیه ی نخستین جشنواره تئاتر خیابانی زاب منتشر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۰    
دبیرخانه هفمین جشنواره تئاتر کمدی "پند و پنت" نمایش های پذیرفته شده به مرحله بازبینی را معرفی کرد.
این دیدار با حضور مدیر کل و معاونان و حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز یکشنبه 7 خردادماه 1402 در راستای حمایت و هماهنگی جهت برگزاری جشنواره تئاتر طنز در ایوان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۷    
جلسه شورای سیاست گذاری دوازهمین جشنواره تئاتر خیابانی " شهروند" لاهیجان با حضور شهردار و دیگر اعضاء برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۹    
نشست رییس مرکز سیما فیلم با بازیگران برگزیده چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۲    
ایسنا/خوزستان نمایش هیچکس از استان خوزستان، شهرستان آبادان، در ششمین جشنواره ملی تئاتر شرهانی دهلران حایز رتبه شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۲    
به مناسبت سالروز آزاد سازی فتح خرمشهر اختتامیه پنجمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس همراه با تجلیل از بازی گران تئاتر با حضور هنرمندان، پیشکسوتان، فعالین عرصه هنر وتئاتر و همچنین فرماندهی و رزمندگان گردان 117امام حسین (علیه السلام ) درسالن شهدا ی فرهنگی آران و بید گل کاشان به کار خود پایان داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره های حرفه ای هنری گفت: از گروه های هنری دارای ایده حمایت می کنیم. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- در مراسم اختتامیه جشنواره ملی تئاتر رضوی از سال ها خدمات هنری و تربیتی استاد مهدی لزیری، پیشکسوت تئاتر استان تجلیل شد. تیتربرتر، مهدی لزیری در جمع مهمانان این مراسم و هنرمندان جشنواره تئاتر رضوی گفت ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از ایرنا، علی اکبر رضایی جمعه شب در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس شهرستان آران و بیدگل افزود: اگر با استفاده از زبان هنر اهداف دفاع مقدس به خوبی تبیین شود بسیاری از مشکلات امروز جامعه برطرف می شود. وی اظهار [...]
داوران مرحله بازخوانی متون و بازبینی آثار هفتمین جشنواره تئاتر کمدی "پند و پنت" در شهرستان میناب مشخص شدند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، اختتامیه پنجمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس شهرستان آران و بیدگل با حضور دکتر رضایی فرماندار، رئیس سازمان بسیج هنرمندان و مسئول انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
هنرمندان اردبیلی در شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی با نمایش روز بر می آید ، شایسته تقدیر بازیگری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی جمعه 5 خرداد ماه طی مراسمی با اعلام نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی جمعه 5 خرداد ماه طی مراسمی با اعلام نفرات برگزیده به کار خود پایان داد. تیتربرتر به نقل از روابط عمومی جشنواره، شانزدهمین جشنواره تئاتر رضوی که به دبیری کوروش زارعی از یکم تا پنجم خرداد ماه در تبریز با اجرای 14 گروه نمایشی صحنه ای برگزار شد مراسم اختتامیه خود را ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایش مکبث زار که خردادماه سال جاری به عنوان نمایش برگزیده انجمن منتقدان تئاتر روسیه قرار است به عنوان نماینده ایران در جشنواره تئاتر سن پیترزبورگ به روی صحنه برود ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی با معرفی برگزیدگان خود با حضور مسئولان فرهنگی و اجرایی ایلام در آیین اختتامیه در دهلران به کار خود پایان داد.
داور شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی گفت: از لحاظ موضوعی آثار بسیار متفاوت و قابل دفاعی را در جشنواره تئاتر رضوی شاهد بودیم.
بلاغی گفت: جشنواره تئاتر رضوی نشان داد قاطبه هنرمندان با عزمی راسخ و نیتی خالص در جهت نشر معارف و سیره رضوی تلاش کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۹    
فرماندار ویژه دهلران گفت: جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی نماد جهد و جهاد هنرمندان در معرفی جانفشانی ها و مجاهدت های مردم ایران و دهلران در طول هشت سال دفاع مقدس است.