دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۲۸Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره تئاتر»

گیتی آنلاین   ۱۴ دقیقه پیش    
نخستین جشنواره تئاتر آرین با تجلیل از مبارزات قهرمانانه زنان و دختران کُرد در مبارزه با گروه تروریستی داعش و با اجرای 7 گروه نمایشی از شهرهای کوبانی، عفرین، منبج، حلب و الطبقه در شهرکوبانی برگزار شد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
هنرمندان شرکت کننده در پانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی بسیج مازندران با شهدای والامقام شهر سرخرود تجدید میثاق کردند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بخش تئاتر با اجرای کودکان و نوجوانان زیر 18 سال به بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اضافه شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان از آغاز به کار سی و سومین جشنواره تئاتر استان از فردا خبر داد.
فرهنگ وهنر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پردیس تئاتر تهران برای دومین سال پیاپی جشنواره مجازی تئاتر کاغذی را برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
قوچان سی ویکمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی با اجرای نمایش غریبستان در سالن ارشاد شهرستان قوچان آغاز به کار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
پوریا رضایی، کارگردان نمایش من عاشق صدا هستم از دلایل موفق شدن نمایش خود در جشنواره تئاتر دانشجویی گفت.
آذرمغان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، عبدالله بحرالعلومی شامگاه یکشنبه در آئین اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر اردبیل اظهار کرد: برگزاری جشنواره استانی تئاتر به عامل همگرایی و همدلی بیشتر اصحاب هنر نمایش و تئاتر منجر شده تا بعد از رکورد دو ساله رونق مجدد سالن های نمایش را شاهد باشیم ...
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
مراسم اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل با استقبال گسترده مردم استان اردبیل برگزار شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی امروز سی و یکمین جشنواره تئاتر رضوان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در قوچان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
11 اثر منتخب جشنواره تئاتر خیابانی بسیج مازندران در سرخرود محمودآباد در حال اجراست.
با برگزاری اختتامیه و صدور بیانیه از سوی هیئت داوران، بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل به پایان رسید.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیام خود به سی و سومین جشنواره تئاتر این استان گفت: تئاتر فاخر و تعالی بخش دارای اهمیت فراوان بوده و هنرمندان این عرصه وظیفه ای خطیر و حساس در جامعه برعهده دارند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
شیراز- ایرنا- چند نفر صحبت می کنند اما صدایشان هنوز به گوش نرسیده، خراش برمی دارد و خش بر تصویر می افتد؛ زنی تک گویی می کند و پرهای درون صحنه را می پراکند اما صدایش همچون افتادن پر، بی صدا می شود؛ نگاه نشسته بر نقاب در دست بازیگر، سرد و خاموش به یک مکان خیره است به جایی که کسی نیست.
دبیر بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل در اختتامیه بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل گفت: جشنواره تئاتر استانی اردبیل، ویترین هنرهای نمایشی استان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در اختتامیه بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل گفت: صمیمیت و شور و اشتیاق بین اهالی تئاتر، روزهای روشن فعالیت های فرهنگی و هنری را برای ما به ارمغان می آورد.
جدول اجراهای سی و یکمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی از سوی دبیرخانه این جشنواره در نشست خبری و رونمایی از پوستر جشنواره منتشر شد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل در اختتامیه بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل گفت: هنرمندان، بخصوص اهالی تئاتر، مروجان محبت و کرامت بین انسان ها هستند.
پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی با حضور قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - نمایش دور از دسترس اطفال به کارگردانی حسین پورقلی بیشتر جوایز بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان اردبیل را نصیب خود کرد.
سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی، جهت معرفی سه نماینده استان به جشنواره تئاتر فجر، صبح هشتم آذر ماه با غبار روبی مزار شهدای گمنام و اجرای نمایش غریبستان به کارگردانی پوریا قصابی در قوچان آغاز به کار خواهد کرد.
تئاتر دستمال سفید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رفسنجان در سی وسومین جشنواره تئاتر استان با دیگر آثار راه یافته به رقابت می پردازد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از آغاز اجرای آثار سی و یکمین جشنواره تئاتر استان از شهرستان قوچان خبر داد.
استاندار یزد با تشکر از حضور هنرمندان سراسر کشور در پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی ، تاکید کرد: استفاده از زبان هنر، بهترین ابزار برای انتقال پیام های امروز جامعه در حوزه خانواده و آسیب های اجتماعی به جامعه است و نقش هنر تئاتر به ویژه تئاتر خیابانی، در تحقق این مهم پررنگ تر است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل یکشنبه شب با حضور جمعی از مسئولان این استان با برگزاری آیین اختتامیه به میزبانی مجتمع فرهنگی، هنری فدک به کار خود پایان داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
آئین رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند در محل تئاتر شهر آبادان، برگزار شد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۲:۱۷    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بیان کرد: اگر درگیر و دار تجربه های اصیل نمایش، آن هم از جنس ایرانی بودن و ایرانی ماندن بخواهیم گام برداریم، نباید از آثار فاخر و ارزشمند ادبیات ایران مان غافل بمانیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۲    
این نمایش که ساعت 18 روز شنبه، 6 آذرماه در سالن سبز مجموعه فرهنگی و هنری شهر آفتاب شیراز به روی صحنه رفته بود، به نویسندگی و کارگردانی مسعود احمدی برای مان از داستان هایی درباره درخت لیل و جن های آن می گوید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۲    
این نمایش که ساعت 16 روز شنبه، 6 آذرماه در تماشخانه استاد هودی شیراز به روی صحنه رفته بود، به نویسندگی و کارگردانی روح الله هاشم پور برای مان از داستان عاشقانه ناکامی می گوید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۲    
این نمایش که ساعت 12 روز شنبه، 6 آذرماه در تماشخانه استاد لایق شیراز به روی صحنه رفته بود، داستان عاشقانه شوشانا و یاقیم را که که از یهودیان کوچ داده شده به بابل هستند برای مان می گوید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۰۲    
این نمایش که ساعت 18 روز جمعه، 5 آذرماه در تماشخانه استاد لایق شیراز به روی صحنه رفته بود، عشق و آفساید به نویسندگی محمدجواد صفایی و کارگردانی کامران آرایش کشکولی بازخوانی نویی از داستان شنگول و منگول! در این خوانش، گرگ پا از کلیشه ها بیرون می نهد و عشق او را به آن سوی خط و خطوط ممنوعه پرت می کند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی به میزبانی یزد با حضور بیش از 100 هنرمند از سراسر کشور برگزار شد.در طول مدت برگزاری این جشنواره 14 اثر از هنرمندان یزد، اصفهان، سیستان و بلوچستان، ایلام، تهران، آذربایجان شرقی و ... در مکان های عمومی یزد به نمایش درآمد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۶    
روابط عمومی ستاد پنجمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند ضمن معرفی هیات داوران، برنامه اجرای نمایش های راه یافته به بخش مسابقه این دوره را اعلام و منتشر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۸    
آیین رونمایی از سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،معاون هنری و سینمایی این اداره کل،داوران جشنواره و هنرمندان تئاتر استان در جوار مزار سردار شهید علی هاشمی و همرزمانش برگزار شد.
نمایش حیاط خانه ما به کارگردانی وحید خسروی در پنجمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد شایسته تقدیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - پوستر سی وسومین جشنواره تئاتر خوزستان روز یکشنبه با حضور جمعی از مسوولان و هنرمندان در جوار مزار و یادمان سردار سرلشکر شهید علی هاشمی در گلزار شهدای اهواز در آیینی رونمایی شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی و جمعی از هنرمندان، پوستر بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل، رونمایی شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل: جشنواره تئاتر استانی اردبیل؛ محل شناسایی استعدادها و ظرفیت های هنری استان است.
تئاتر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یزد- هیأت داوران پنجمین دوره جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی متشکل از حسین مسافرآستانه ، فرهاد قائمیان و عباس ملازینلی برگزیدگان این جشنواره را معرفی کردند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل مجللی در گفت وگو با میزان پیرامون حواشی پس از بازبینی از آثار متقاضی شرکت در بخش شبیه خوانی بیستمین جشنواره تئاتز آیینی و سنتی گفت: واکنش هایی از طرف برخی از شبیه خوانان نسبت به انتخاب آثار ایجاد شد و اصل این واکنش ها مربوط به این است که آثار راه یافته در دوره فعلی بیش از 7 دوره است که به ...
تئاتر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
یزد- استاندار یزد، تئاتر را بهترین ابزار انتقال پیام ها برای کاهش آسیب های اجتماعی دانست و جشنواره تئاتر خیابانی را گامی موثر در این مسیر خواند. به گزارش تئاتر آنلاین، مهران فاطمی ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: حوزه هنری استان قم، با حضور احمد سلیمانی مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری قم و جمعی از مربیان و مسئولان فرهنگی مساجد استان، نشست هم اندیشی با هدف فعال شدن بخش بانوان جشنواره تئاتر بچه های مسجد، برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۹    
گروه استان ها - بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان اردبیل درحالی از 5 آذر آغاز شد که اردبیلی ها استقبال بسیار خوبی از اجرای این نمایش ها داشتند.
تئاتر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
یزد- دبیر پنجمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی گفت: در تلاش برای برگزاری جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی در گستره بین المللی هستیم. به گزارش تئاتر آنلاین، محمدصادق کوچک زاده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر بیست وهفتمین جشنواره تئاتر لاله های سرخ اندیمشک گفت: هیات انتخاب آثار از بین آثار ارسالی به جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ 9 نمایش را برای حضور در این دوره از جشنواره انتخاب کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه اجرای نمایش های سی ویکمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی اعلام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۸    
از سوی دبیر بیست و سومین جشنواره تئاتر قزوین، جدول اجرایی این جشنواره مشخص شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۸    
بیست و سومین جشنواره تئاتر استانی قزوین از 9 تا 13 آذر ماه 1400 در قزوین برگزار می شود.