شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۳:۲۰Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تئاتر فجر»

آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اسماعیلی درباره جشنواره تئاتر فجر گفت: از اهالی تئاتر به طور ویژه تشکر می کنم. شاخ تحریم ادعایی را تئاتر شکست. تئاترهای تهران آن قدر شلوغ بود که برخی از مخاطبان به دلیل محدودیت جا، روی زمین می نشستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۱    
در حالی سال 1401 به روز های پایانی خود نزدیک می شود که باید امسال را سالی پر از رویداد و جشنواره در حوزه هنر های نمایشی کشور به خصوص تئاتر نامید. البته آنچه مهم است اینکه مهم ترین هدف از برپایی و برگزاری جشنواره های ریزودرشت ایجاد تأثیرگذاری بر حوزه مربوطه است که صدالبته مطلوب و نامطلوب بودن آن را ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۲    
مدیر هنرهای نمایشی حوزه هنری و دبیر تئاتر فجر گفت: حال عمومی ام بهتر است و شکر خدا در حال استراحت هستم.
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۱    
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری که چند روزی به دلیل ضعف جسمانی در بیمارستان بستری شده بود با بهبود حال عمومی اش در حوزه هنری حضور یافت. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کوروش زارعی ، دبیر چهل و چهارمین جشنواره تئاتر فجر و مدیر هنرهای نمایشی حوزه هنری که چند روز پیش به دلیل عارضه سکته مغزی در بیمارستانی در شیراز بستری بود، به قم منتقل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
کوروش زارعی، بازیگر سینما و تلویزیون و دبیر جشنواره تئاتر فجر چند روزی است که به دلیل سکته مغزی در بیمارستان نمازی شیراز بستری شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۵    
کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که چند روزی به دلیل فشارهای عصبی در یکی از بیمارستان های شیراز بستری بود به زودی مرخص می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در پی بستری شدن کورش زارعی دبیر جشنواره تئاتر فجر در بیمارستان ، نصرالله قادری خبر داد که او امروز (3 اسفند ماه) مرخص می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که طی چند روز اخیر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری بود، به بخش منتقل شده و به زودی ترخیص می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کوروش زارعی دبیر جشنواره تئاتر فجر که چند روز پیش به دلیل سکته مغزی در بیمارستان بستری شده بود بهبود پیداکرده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۷    
محمدمهدی اسماعیلی تمرکز زدایی در حوزه فرهنگ و هنر را از رویکردهای اصلی وزارت فرهنگ در دوره جدید برشمرد و گفت: بر همین اساس امسال در جشنواره های فجر شاهد حضور پرشور و پررنگ هنرمندان نقاط مختلف کشور بوده ایم که برپایی جشنواره تئاتر فجر بصورت مناطق چندگانه یکی از مصادیق اصلی شعار عدالت فرهنگی دولت ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کوروش زارعی، مدیر هنرهای نمایشی حوزه هنری و دبیر چهل و چهارمین جشنواره تئاتر فجر به علت عارضه مغزی هم اکنون در بیمارستان به سر می برد.
محمدمهدی اسماعیلی تمرکز زدایی در حوزه فرهنگ و هنر را از رویکردهای اصلی وزارت فرهنگ در دوره جدید برشمرد و گفت: بر همین اساس امسال در جشنواره های فجر شاهد حضور پرشور و پررنگ هنرمندان نقاط مختلف کشور بوده ایم که برپایی جشنواره تئاتر فجر بصورت مناطق چندگانه یکی از مصادیق اصلی شعار عدالت فرهنگی دولت ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نصرالله قادری از بستری بودن کوروش زارعی هنرمند با سابقه تئاتر و دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی چند روز اخیر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نمازی شهر شیراز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اجرای نمایش در و گبر و یک قرص نان به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی از روز یکشنبه سی ام بهمن ماه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه به دنبال فراهم کردن شرایطی برای حضور حداکثری مردم و علاقمندان در برنامه های فرهنگی و هنری هستیم، گفت: امیدواریم سی و هشتمین دوره جشنواره موسیقی فجر نیز همانند رویدادهای فیلم و تئاتر فجر با شکوه و حضور پرشور مردم و علاقمندان برگزار شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۵۲    
نفرات و گروههای برتر بیست و سومین جشنواره تئاتر فجر انقلاب بناب معرفی شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۷    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب و دبیر بیست و سومین جشنواره تئاتر این شهرستان گفت: در طول بیست و سه دوره برگزاری جشنواره تئاتر فجر بناب 360 اثر تولید شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه بیست و سومین دوره جشنواره تئاتر فجر انقلاب بناب از حمایت ویژه این اداره کل از هنرمندان شهرستانی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- بیست و سومین جشنواره تئاتر فجر شهرستان بناب با حضور رئیس مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی وبا معرفی نفرات و گروه های برتر پایان یافت.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۲    
جشنواره ای که اگرچه به دلیل مدت ها عدم برگزاری کنسرت به نظر می رسید رونق گذشته را نداشته باشد اما اخبار اخیر حاکی است که این جشنواره هم مثل سایر رویدادهای هنری حرف های زیادی برای گفتن دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۴    
کارگردان و فیلمساز باتجربه اردبیلی که امسال با کارگردانی نمایش شاه اسماعیل سبب درخشش نام این استان در جشنواره تئاتر فجر شد، ساخت فیلم سینمایی یا سریال این شخصیت تاریخی را دغدغه سینماگران منطقه و ورود صداوسیما به این عرصه را ضروری می داند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره ای که اگرچه به دلیل مدت ها عدم برگزاری کنسرت به نظر می رسید رونق گذشته را نداشته باشد اما اخبار اخیر حاکی است که این جشنواره هم مثل سایر رویدادهای هنری حرف های زیادی برای گفتن دارد. ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه جشنواره موسیقی فجر از 28 بهمن ماه آغاز می شود، گفت: در همه بخش های جشنواره فجر، استقبال بسیار خوب بوده حتی بهتر از سال های گذشته بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
محمد کاظم تبار کارگردان نمایش آلاء با اشاره به تغییرات نمایش در اجرای مجدد، عنوان کرد این اثر نمایشی قصه مصائبی است که برای یک دختر عراقی در طول جنگ ایران و عراق رخ می دهد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
هنرمند اردبیلی منتخب جشنواره تئاتر فجر با انتقاد از تحریم کنندگان جشنواره های فجر در سال جاری گفت: هنرمندی برای مردم قابل احترام است که برای تأمین آرامش و نشاط اجتماعی آنها بی تاب است و سر از پا نمی شناسد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۷    
با برگزاری مراسمی در تالار بیضای اردبیلی، هنرمندان افتخار آفرین در جشنواره بین المللی تئاتر فجر مورد تکریم قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز تئاتر مولوی از اجرای 2 اثر نمایشی با پایان جشنواره تئاتر فجر در این مرکز و همچنین برگزاری اولین جلسه نمایش فیلم تئاتر از اسفند خبر داد.
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۱    
نهمین قسمت بسته خبری بوم رنگ که به معرفی فعالیت ها و اخبار مهم مراکز استانی حوزه هنری انقلاب اسلامی می پردازد، منتشر شد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، بسته ی خبری بوم رنگ در نهمین قسمت، فعالیت های شاخص مراکز استانی در نیمه ی اول بهمن ماه را مرور می کند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۰    
کارگردان نمایش شاه اسماعیل که در جشنواره تئاتر فجر امسال موفق به کسب چند جایزه شد، می گوید که با کمترین امکانات و بدون هیچ حمایتی اثرشان را به مرحله اجرا رسانده اند. او نسبت به وجود جشنواره منطقه ای در دوره های بعدی جشنواره بین المللی تئاتر فجر، اظهار امیدواری کرد.
دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: سینمای امروز ما با جوانان خلاق به جایی رسیده که می تواند در قواره های جهانی حرف های بزرگی برای گفتن داشته باشد و مخاطب جهانی تشنه شنیدن این حرف هاست.
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایش شاه اسماعیل تولید حوزه هنری استان اردبیل یکی از آثار موفق در جشنواره تئاتر فجر بود که موفق شد نظر هیات داوران جشنواره را جلب کند. لیلا ندایی در بخش طراحی لباس و فرشید سلامت در بخش بازیگر مرد، برنده جایزه ویژه این جشنواره شدند و علی حسن زاده، با کسب رتبه سوم بخش نمایشنامه نویسی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تماشاخانه ی ایران شهر که تا روز دهم بهمن ماه میزبان جشنواره چهل و یکم تئاتر فجر بود، بعد از چند روز تعطیلی، میزبان دو نمایش جدید می شود.
نمایش صداهای خوابیده در خاک از لاهیجان در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ضمن دریافت تندیس جشنواره در سه بخش کاندید و برگزیده شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کارگردان برگزیده چهل و یکمین جشنوار تئاتر فجر گفت: نباید با تمام شدن جشنواره فجر، همه چیز پایان یابد. باید تئاترهای خوب در استان های مختلف اجرا شود تا عموم مردم ببینند.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
کارگردان آگنیتاژ با خرسندی از برگزیده شدن این اثر در جشنواره تئاتر فجر، ابراز امیدواری کرد که نمایش بتواند در تهران اجرای عمومی داشته باشد. حسین کارگر کارگردان نمایش آگنیتاژ که به عنوان یکی از آثار برگزیده چهل و یکمین جشنواره بین الملل تئاتر فجر معرفی شد درباره برنامه ریزی برای اجرای عمومی این اثر ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
پس از برگزاری خوب و موفق جشنواره تئاتر فجر در روزهای گذشته، این روزها چهل ویکمین جشنواره فیلم فجر با استقبال خوب مردم، رسانه ها و بخش زیادی از اهالی سینما در حال برگزاری است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۸    
نفرات برتر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در استان سیستان و بلوچستان،معرفی شدند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، دکتر محمد مهدی اسماعیلی در حاشیه اختتامیه جشنواره بین المللی تئاتر فجر از علی صفدری به واسطه برگزاری مناسب جشنواره تئاتر منطقه ای در استان کرمانشاه با اهداء لوح یادبود تقدیر و تشکر کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
هنرمندان تئاتر استان اردبیل در چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر 1401 چهار جایزه جشنواره را به خود اختصاص دادند.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سهاب محبعلی کارگردان نمایش موشمرگی عنوان کرد این اثر نمایشی روایتی روانشناختی از وحشتناک ترین جنایت معاصر را به تصویر می کشد. مهدی (سهاب) محبعلی نویسنده و کارگردان نمایش موشمرگی که این روزها در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه است درباره استقبال از این اثر نمایشی و مصادف شدن اجرا با برگزاری جشنواره ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۱    
جواد روشندل، رییس گروه امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی به برگزیدگان استانی چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تبریک گفت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری دومین جشنواره ملی نماهنگ با حضور علیرضا قزوه مدیر دفتر شعر و موسیقی و سرود صداوسیما در دفتر شعر و موسیقی و سرود برگزار شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم سینمایی پرونده باز است در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: این فیلم ترکیبی از واقعیت و خیال نویسنده و در کل اگر بخواهم بگویم 50 درصد براساس واقعیت بوده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارگردان برگزیده چهل و یکمین تئاتر فجر با بیان اینکه سالن های تئاتر شهرستان ها امکانات ضعیفی دارند گفت:فرصت اجرا به تئاترهای شهرستانی در پایتخت بدهند تا افراد زیادی نمایش آن ها را تماشا کنند.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نمایش کلاه قرمزی به کارگردانی محمدرضا مرتضوی که جشنواره تئاتر فجر حضور داشت، داستان سه زن در شرایط جنگی را روایت کرد. یکی در ایران، آن یک در افغانستان و دیگری در سوریه.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج- نمایش کلاه قرمزی محصول حوزه هنری البرز در چهار رشته بخش ملل جشنواره چهل و یکم کاندید شد و در رشته های نمایشنامه و کارگردانی مورد تقدیر قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
هنرمندان یزدی در چهل یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حائز رتبه شدند و طلسم چهل ساله یزد در این زمینه شکسته شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با صدور پیامی، موفقیت هنرمندان استان اردبیل در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را تبریک گفت