پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۶:۵۳Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره بین المللی تئاتر فجر»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۵    
کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که چند روزی به دلیل فشارهای عصبی در یکی از بیمارستان های شیراز بستری بود به زودی مرخص می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که طی چند روز اخیر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری بود، به بخش منتقل شده و به زودی ترخیص می شود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نصرالله قادری از بستری بودن کوروش زارعی هنرمند با سابقه تئاتر و دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی چند روز اخیر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نمازی شهر شیراز خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
محمد کاظم تبار کارگردان نمایش آلاء با اشاره به تغییرات نمایش در اجرای مجدد، عنوان کرد این اثر نمایشی قصه مصائبی است که برای یک دختر عراقی در طول جنگ ایران و عراق رخ می دهد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۷    
با برگزاری مراسمی در تالار بیضای اردبیلی، هنرمندان افتخار آفرین در جشنواره بین المللی تئاتر فجر مورد تکریم قرار گرفتند.
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۱    
نهمین قسمت بسته خبری بوم رنگ که به معرفی فعالیت ها و اخبار مهم مراکز استانی حوزه هنری انقلاب اسلامی می پردازد، منتشر شد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، بسته ی خبری بوم رنگ در نهمین قسمت، فعالیت های شاخص مراکز استانی در نیمه ی اول بهمن ماه را مرور می کند ...
دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: سینمای امروز ما با جوانان خلاق به جایی رسیده که می تواند در قواره های جهانی حرف های بزرگی برای گفتن داشته باشد و مخاطب جهانی تشنه شنیدن این حرف هاست.
نمایش صداهای خوابیده در خاک از لاهیجان در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ضمن دریافت تندیس جشنواره در سه بخش کاندید و برگزیده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۸    
نفرات برتر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در استان سیستان و بلوچستان،معرفی شدند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، دکتر محمد مهدی اسماعیلی در حاشیه اختتامیه جشنواره بین المللی تئاتر فجر از علی صفدری به واسطه برگزاری مناسب جشنواره تئاتر منطقه ای در استان کرمانشاه با اهداء لوح یادبود تقدیر و تشکر کرد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۱    
جواد روشندل، رییس گروه امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی به برگزیدگان استانی چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تبریک گفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم سینمایی پرونده باز است در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: این فیلم ترکیبی از واقعیت و خیال نویسنده و در کل اگر بخواهم بگویم 50 درصد براساس واقعیت بوده است.
هنرمندان کرمانی در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر درخشیدند و موفق به کسب رتبه های برتر شدند.
هنرمندان گیلانی گروه های نمایشی شرکت کننده در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ، در جمع برگزیدگان حضور یافتند .
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تالار وحدت برگزار شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با صدور پیامی، موفقیت هنرمندان استان اردبیل در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را تبریک گفت
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان اردبیل گفت: در اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر هنرمندان اردبیلی توانستند جوایز متعددی از جشنواره کسب کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۴    
چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در اصفهان با راه یابی شش اثر از این شهر به مرحله پایانی، در حالی به اتمام رسید که هنرمندان اصفهانی در این جشنواره دست خالی ماندند و تنها چند اثر شایسته تقدیر شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۲    
چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر درحالی به کار خودش پایان داد که این رویداد، رکورد استقبال مردمی را جابه جا کرد. چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با میزبانی از 113 اثر در بخش های رادیوتئاتر، مسابقه بزرگ صحنه ای، مسابقه تئاتر خیابانی، مسابقه تئاتر بین الملل، مسابقه نمایشنامه نویسی ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۱:۳۴    
عناوین تقدیر بازیگری زن و کارگردانی سوم در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به هنرمندان تئاتر مازندران با نمایش "مطرب آقا" از شهرستان بهشهر رسید و رتبه سوم بازیگری مرد نیز به سجاد بحری برای نمایش "بی در کجایان" از تنکابن تعلق گرفت.
در اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور هنری وزیر از استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برای میزبانی موفق جشنواره تئاتر فجر منطقه سه تقدیر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۱:۳۴    
از هنرمند تئاتر و پیشکسوت دفاع مقدس و از بازماندگان گروه نمایشی ایثار فریدونکنار با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تجلیل شد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی 10 روز برگزاری میزبان 215 اجرای تئاتر در بخش های صحنه ای و خیابانی خود بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۳    
از الله قلی نظری، هنرمند پیشکسوت گلستانی در آیین اختتامیه چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تجلیل به عمل آمد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۵    
آیین اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت برگزار شد. در این دوره 215 اجرا روی صحنه تئاتر رفت.
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۱    
مراسم اختتامیه چهل ویکمین جشنواره تئاتر فجر با درخشش تولیدات مراکز استانی حوزه هنری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، آیین اختتامیه چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر روز سه شنبه یازدهم بهمن ماه در تالار وحدت با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدمهدی دادمان ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۶    
ایرانیان ، تازه ترین اثر رضا صابری، هنرمند پیشکسوت مشهدی، امسال در دو نوبت در چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر روی صحنه رفت و با استقبال تماشاگران روبه رو شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - نمایش بسیار متفاوت و جذاب و دلچسب "آلاء" در ژانر دفاع مقدس، نخستین نمایش با بکارگیری تکنیکِ اِریال یوگا (یوگا با پارچه) Aerial yoga) ) در تئاتر ایران، سبک تا به حال کار نشده ای در تئاتر است که به تئاتری ها پیشنهاد می شود ...
هنرمندان یزدی در چهل یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حائز رتبه شدند و طلسم چهل ساله یزد در این زمینه شکسته شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: رتبه نخست کارگردانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر به سعید بادینی هنرمند این استان برای نمایش پلاسما تعلق گرفت.
598   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شامگاه سه شنبه در حالی پرونده خود را بست که هنرمندان نمایشی استان ها این بار از تنور داغ جشنواره دست پر برگشتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هنرمندان یزدی در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حائز رتبه شدند و طلسم 40 ساله یزد در این زمینه شکسته شد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شادی عمانی ها پس از اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را می بینید، کشور عمان در جشنواره فجر موفق به دریافت دو جایزه شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارگردان اصفهانی حاضر در جشنواره بین المللی تئاتر فجر با بیان اینکه این استان دارای بالاترین آمار گروه های تئاتری ثبت شده در کشور است، گفت: اصفهان همیشه و در همه جشنواره ها در کشور سرآمد است اما گاهی در شهر خودمان درگیر کاستی ها و مشکلاتی هستیم که برای برطرف شدن به مدیریت صحیح نیاز است.
سید امین سپهریان، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: ساعاتی پیش مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تالار وحدت برگزار شد که پس از اعلام کاندیداها ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شب گذشته_یازدهم بهمن ماه_ با معرفی آثار برگزیده به فعالیت خود پایان داد که در آن تعدادی از نمایش های اصفهان در بخش های مختلف تقدیر شد.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
برگزیدگان چهل ویکمین جشنواره تئاتر فجر در مراسم اختتامیه این رویداد در بخش های رادیوتئاتر، مسابقه بزرگ صحنه ای، مسابقه تئاتر خیابانی، مسابقه تئاتر بین الملل و مسابقه نمایشنامه نویسی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر شدند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر عصر امروز سه شنبه یازدهم بهمن ماه در تالار وحدت برگزار شد. در این مراسم برگزیدگان بخش های مختلف معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر سه شنبه به ایستگاه پایانی رسید، همچنین اعلام شد که منتخبی از آثار ابراهیم گلستان در جشنواره فیلم های ایرانی در شیکاگو نمایش داده می شود و رضا صادقی برای کمک به زلزله زدگان خوی کنسرت برگزار می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران تئاتری در تالار وحدت در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
/ بروز رسانی شد / همه آنچه در اختتامیه تئاتر فجر گذشت ویدیو / شور و اشتیاق جوان ها در ایستگاه پایانی تئاتر فجر 41 اینفوگرافیک / تندیس برگزیدگان جشنواره تئاتر فجر 41
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار تن از فعالان تئاتر استان ها به پایان رسید.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
بازتاب/اصغر خلیلی برای نمایش کرنر زیر درختان بلوط از استان ایلام برنده جایزه بهترین نمایشنامه در بخش بین الملل چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نامزدهای چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر دقایقی پیش از شروع مراسم اختتامیه و در یک اقدام عجیب با اعلام نتیجه نهایی چند بخش ، منتشر شد.