شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۹:۴۷Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه اراک»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۲    
کاروان دانشجویی راهیان نور دانشگاه اراک صبح امروز راهی مناطق عملیاتی شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۲    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک گفت: منتظر واقعی حضرت مهدی (عج) باید وظایف فردی و اجتماعی خود را جدی بگیرد تا تمدن اسلامی محقق شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه اراک و شرکت دانش بنیان گداختار با هدف ارتقای فرهنگ نوآوری و تقویت زیست بوم کارآفرینی امضا شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، این برنامه پنجم اسفندماه، ساعت 15 تا 17، با تدریس دکتر علیرضا یاوری متخصص حقوقی در کارگروه ویژه داوری بین المللی و عضو هیئت نمایندگی کارشناسان حقوقی در آنیسترال سازمان ملل متحد، به صورت مجازی برگزار می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۷    
کارشناس قرآن و عترت دانشگاه اراک با اشاره به تغییر زمان برگزاری مرحله دانشگاهی مسابقات قرآن و عترت این دانشگاه به علت برودت شدید هوا، گفت: این رویداد قرآنی سه شنبه، دوم اسفند برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۴    
جلسه ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه اراک با حضور مدیرکل بنیاد و رئیس دانشگاه اراک و رئیس اداره امور دانش آموزی شاهد و ایثارگر کشور روز چهارشنبه 19 بهمن ماه 1401 باهدف تعامل و همفکری در مسیر علمی، آموزشی و فرهنگی دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
همایش علمی بررسی وضعیت زیستی تالاب میقان با حضور مدیران استانی، اساتید، دانشجویان و جمعی از تشکل های زیست محیطی در دانشگاه اراک برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۱    
معاونت آموزشی دانشگاه اراک در اطلاعیه ای تقویم آموزشی نیم سال دوم تحصیلی 1402-1401 در این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۲    
دفتر نهاد رهبری در دانشگاه اراک در اطلاعیه ای اعلام کرد که دانشجویان، استادان و کارکنان این دانشگاه برای ثبت نام اعتکاف تا 10 بهمن مهلت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۱    
رئیس دانشگاه اراک با اشاره به افتتاح خانه محیط زیست استان مرکزی گفت: هر یک از صنایع بزرگ استان مرکزی می توانند یک یا دو نفر را در حوزه محیط زیست بورسیه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش با اشاره به انتشار 3 صفحه از سؤالات آزمون روز گذشته اعلام کرد تاکنون ارسال پاسخ تقلب به حوزه های امتحانی در کنکور امسال نداشتیم وزیر علوم در حاشیه برگزاری کنکور امروز: قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور در راستای تحقق عدالت آموزشی بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۷:۰۲    
دانشگاه اراک و دانشگاه آزاد اسلامی اراک اعلام کردند امتحانات پایان ترم با یک ساعت تاخیر برقرار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۷    
رئیس اطلاع رسانی دانشگاه اراک از تعویق امتحانات و تاخیر در فعالیت اداری دانشگاه اراک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی امتحانات روز چهارشنبه دانشگاه اراک به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر به تعویق افتاد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه اراک گفت: علم تمرین نقش مهمی در آمادگی جسمانی ایفا می کند. تمرینات ما مجزا از تکنیک ها، اصول علمی است و با مسابقه فاصله دارد. اگر مربیان برنامه ریزی ها را بر مبنای سازماندهی تمرین قرار دهند آن وقت بیشتر به هدف نزدیک هستیم.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۸:۲۵    
نشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور مشاور فرمانده کل سپاه و رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه و فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در دانشگاه اراک و در جمع دانشجویان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۱:۱۶    
نشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور مشاور فرمانده کل سپاه و رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه و فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در دانشگاه اراک و در جمع دانشجویان برگزار شد.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۳    
جلسه با اساتید بسیجی دانشگاه اراک به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در مورخ 1401/10/13 در ستاد استانداری تشکیل گردید
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۲۹    
ایسنا/مرکزی رئیس دانشگاه اراک گفت: هر فردی که می گوید دوران دانشگاه ها به سر رسیده است قطعا اشتباه فکر می کند، در واقع باید تغییر و تحول در آموزش و پژوهش دانشگاه ها صورت بگیرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۸:۱۸    
در حاشیه حضور شهید گمنام در جمع دانشجویان دانشگاه اراک جمعی از دختران حاج قاسم در یک اقدامی متفاوت پویش رزق شهدایی را انجام دادند که با استقبال قابل توجه دانشجویان و اساتید دانشگاه همراه شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۱    
همه کلاس های دانشگاه اراک و کلاس های درسی صبح دانشگاه های صنعتی و فرهنگیان اراک به دلیل بارش برف و مشکلات تردد تعطیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۰:۱۷    
ایسنا/مرکزی دانشگاه اراک در اطلاعیه ای تمامی کلاس های شنبه سوم دی ماه را غیرحضوری اعلام کرد .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۲۳:۴۷    
آیین افتتاحیه اولین کمپ تیم آفرینی استارتاپی به همت اتاق بازرگانی اراک با حضور پر شور و بی سابقه دانشجویان استان مرکزی در دانشگاه اراک برگزار گردید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۲:۵۵    
مدیریت آموزشی دانشگاه اراک در اطلاعیه ای اعلام کرد که زمان شروع امتحانات پایان ترم از 14 به 20 دی ماه تغییر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
همایش ملی تحول در علوم انسانی و نقش آن در پیشرفت ایران اسلامی به همت دانشگاه اراک آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس دانشگاه اراک مهارت ورزی در علوم انسانی را یک ضرورت عنوان کرد و گفت: علوم انسانی مغز و محتوای جامعه بشری است و باقی علوم در ایجاد بستر، نقش آفرینی می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس دانشکده پرستاری دانشگاه اراک گفت: بیش از نیم میلیارد نفر در سراسر جهان با دیابت زندگی می کنند که این یعنی بیش از 10.5 درصد بزرگسالان جهان اکنون به این بیماری مبتلا هستند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، استاندار مرکزی و رئیس دانشگاه اراک با اهدای لوح سپاس، از زحمات و تلاش های شرکت پتروشیمی شازند در برگزاری هفته پژوهش و فناوری تقدیر و تشکر نمودند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- انجمن علمی دانشجویی نانو دانشگاه اراک، جلسه ای مجازی با موضوع کاربرد فناوری نانو در دارورسانی هدفمند را برگزار می کند. به گزارش شفقنا از ایسنا، این جلسه با تدریس فاطمه گنج علی دانشجوی دکتری نانوتکنولوژی و مدرس ستاد نانو، جمعه 25 آذر از ساعت 16 تا 18 در بستر اسکای روم برپا می کند. ...
استانداری مرکزی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۱:۰۶    
آیین تجلیل از پژوهشگران برتر با آیت الله دری نجف آبادی حضور نماینده ولی فقیه در استان، دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی،سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری،مدیرکل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از مدیران در دانشگاه اراک برگزار شد .
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد ایران درجلسه قرارگاه دانش بنیان در دانشگاه اراک گفت: ما سربازان جنگ نرم دروازه علم و فناوری هستیم که این به درستی از سالهای قبل توسط مقام معظم رهبری هدف گذاری شده است .
استانداری مرکزی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۴۵    
جلسه قرارگاه فرماندهی دانش بنیان با حضور دکتر اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، استاندار مرکزی و دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی و سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و جمعی از مسوولین در دانشگاه اراک برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۱    
در هفته پژوهش نمایشگاه دستاورد های پژوهش و فناوری در دانشگاه اراک بر گزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس دانشگاه اراک از آمادگی این دانشگاه برای راه اندازی رشته سالمندی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۱    
ایسنا/مرکزی رئیس پژوهشکده مطالعات کاربردی در علوم ورزشی دانشگاه اراک گفت: در 10 سال آینده تعداد سالمندان کشور به بیش از 20 میلیون نفر خواهد رسید لذا نیاز است برای این افراد برنامه ریزی شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۲    
ایسنا/مرکزی رئیس پژوهشکده مطالعات کاربردی در علوم ورزشی دانشگاه اراک از ارسال 120 مقاله به همایش ملی فعالیت بدنی، سلامت و سالمندی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر پژوهشکده مطالعات کاربردی علوم ورزشی دانشگاه اراک گفت: 120 مقاله به همایش ملی فعالیت بدنی، سلامت و سالمندی دانشگاه اراک ارسال شد که از این تعداد 15 مقاله به صورت سخنرانی در همایش ارائه می شود.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۱    
گردهمایی دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر دانشگاه اراک با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی و مسئولان دانشگاه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم گفت: پردیس علم و فناوری دانشگاه اراک باید هرچه زودتر شکل بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۱    
ایسنا/مرکزی مدیر پژوهشکده مطالعات کاربردی علوم ورزشی دانشگاه اراک از برگزاری همایش ملی "فعالیت بدنی، سلامت و سالمندی" در روزهای هشتم و نهم آذرماه 1401 در این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۷    
روابط عمومی دانشگاه اراک در اطلاعیه ای اعلام کرد که همزمان با برگزاری اولین بازی تیم ملی کشورمان در جام جهانی، کلاس های درسی این دانشگاه،30 آبان، از ساعت 14:30 تعطیل خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۸    
موزه جانورشناسی و تاریخ طبیعی دانشگاه اراک پذیرای عموم مردم مدارس، دانشگاه ها و سازمان ها است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی دانشجویی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه اراک کارگاه مجازی نگارش مقاله پژوهشی در علوم انسانی را برگزار می کنند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۲۱:۵۳    
دانشجویان و دانشگاهیان انقلابی دانشگاه اراک در محکومیت حوادث و اغتشاشات اخیر و برخی هنجارشکنی ها در محیط مقدس دانشگاه تجمع کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون پژوهشی دانشگاه اراک گفت: مقرر شده است که 50 میلیارد تومان کمک مالی بلاعوض و 100 میلیارد تومان در قالب تسهیلات به شرکت های دانش بنیان استان مرکزی اختصاص داده شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۲    
ایسنا/مرکزی رییس پژوهشکده علوم و فناوری نانو دانشگاه اراک گفت: با توجه به افزایش تعرفه آنالیزهای آزمایشگاهی، میزان اعتبارات محدود پژوهشی دانشگاه ها پاسخگوی نیاز موجود نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۲    
هیأت علمی دانشگاه اراک خواستار برخورد قاطع نظام با عوامل ناامنی در شهرها شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۵    
اراک - ایرنا - معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه اراگ گفت: اسامی هفت نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه اراک در فهرست 2 درصد دانشمندان برتر دنیا قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه اراک با بیان اینکه تقویت شرکت های دانش بنیان کلید رشد اقتصادی است، گفت: کمیته ای تخصصی در راستای حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان به ریاست دانشگاه اراک تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۵    
رئیس دانشگاه اراک با اشاره به اختصاص کمک بلاعوض 50 میلیاردی به شرکت های دانش بنیان گفت: ارتباط دانشگاه و صنعت به هیچ عنوان قابل رضایت نیست اما رویکرد مثبت است.