یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۱:۲۱Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرضیه هاشمی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران فردا در برنامه ای به صورت زنده با مرضیه هاشمی گفت وگو می کند و رادیو برای این هفته سریال های جدیدی درنظر گرفته که روی آنتن می روند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در برنامه رو در رو -Face to Face- شبکه پرس تی وی به صورت زنده با مرضیه هاشمی مجری و خبرنگار ارشد شبکه پرس تی وی گفت وگو می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی فعال رسانه ای آمریکایی الاصل با بیان اینکه سردمداران آمریکا، هرچه می خواهند بر سر کشورها می آورند، گفت: آمریکا سالها است که با شعار ما می خواهیم امنیت برقرار کنیم به سرکوبی آزادی خواهان واقعی و استثمار کشورها می پردازند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۲    
نشست دانشجویی با موضوع افول هژمونی آمریکا 29 بهمن با حضور مرضیه هاشمی، مجری شبکه پرس تی وی از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۶    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری همایش بررسی افول هژمونی آمریکا در اردبیل خبرداد و گفت: این همایش با سخنرانی مرضیه هاشمی مستندساز و مفسر اخبار آمریکا و ایران برگزار می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مرضیه هاشمی خبرنگار آمریکایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: این عکس از پوشش خبری روزنامه دِیلی مِیل هست از صحبت دو زن سیاستمدار راجع به برگزیت. مفهوم تیترش اینه: بی خیال برگزیت. ببین پاهای کی قشنگ تره؟! ...
دی ماه 1397 مرضیه هاشمی بدون هیچ اتهامی در آمریکا دستگیر و در زندان مورد آزار قرار می گیرد، اما حمایت مردمی موجب می شود 11 روز بعد دادستانی آمریکا، هاشمی را آزاد کند با این اعلام که وی هیچ جرمی مرتکب نشده بود ...
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۳    
مرضیه هاشمی معتقد است اکنون که در آمریکا مردم دنبال رسانه های متفاوت می گردند، فرصت مناسبی است برای رسانه های آلترناتیو و رسانه های مقاومت مثل پرس تی وی که مخاطبان بیش تری جذب کنند تا بتوانند به آنها آگاهی دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد پارسا نجفی به بهانه سالگرد دستگیری مرضیه هاشمی در آمریکا، این اتفاق پرحاشیه را مجدد تحلیل کرده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی معتقد است اکنون که در آمریکا مردم دنبال رسانه های متفاوت می گردند، فرصت مناسبی است برای رسانه های آلترناتیو و رسانه های مقاومت مثل پرس تی وی که مخاطبان بیشتری جذب کنند تا بتوانند به آنها آگاهی دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی معتقد است اکنون که در آمریکا مردم دنبال رسانه های متفاوت می گردند، فرصت مناسبی است برای رسانه های آلترناتیو و رسانه های مقاومت مثل پرس تی وی که مخاطبان بیش تری جذب کنند تا بتوانند به آنها آگاهی دهند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان(پانا) _یک فوق تخصص بیماری های ریه در خصوص اثرات آلودگی هوا بر سلامت افراد سالم و گروه های حساس توضیح داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مرضیه هاشمی در خصوص آلودگی هوا و وضعیت حاد شهر اصفهان به عنوان شهر قرمز در کشور و تأثیر این آلودگی بر ریه ها و سلامت افراد ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی خبرنگار، گوینده و مستندساز شبکه بین المللی پرس تی وی در برنامه تلویزیونی چراغ شبکه پنج سیما گفت: امروز در غرب و به ویژه در اروپا نگاه منفی بر حجاب زنان ایران دارند و هدفشان برداشت سیاسی از این موضوع است.
شبکه پنج سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی مستندساز و خبرنگار آمریکایی-ایرانی در برنامه چراغ ، گفت: اسم قبلی من ملانی فرانکلین بود. از آمریکا هستم و در خانواده مسیحی پروتستان متولد شدم و در 22 سالگی مسلمان شیعه شدم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مستند قاضی درد اسکات به تهیه کنندگی و کارگردانی مرضیه هاشمی با موضوع خشونت و نابرابری در دیوان عالی آمریکا نسبت به سیاهپوستان از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.
برترین ها / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: اعلام فیلم ها و اسامی داوران بخش مستند جشنواره مقاومت، نمایش فیلم ها در دو سامانه اینترنتی از جمله خبرهای جشنواره فیلم مقاومت است. دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، اسامی هیئت داوران و آثار راه یافته به بخش مستند مسابقه اصلی این رویداد سینمایی را اعلام کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۳    
مرضیه هاشمی با اشاره به مظلومیت سردار سلیمانی گفت: رسانه و به ویژه سینما وظیفه سنگینی برای نشان دادن چهره واقعی جریان مقاومت به مردم سراسر دنیا دارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی گوینده خبر و گزارشگر آمریکایی تبار شبکه پرس تی وی، در صفحه شخصی اش در فضای مجازی نوشت: با عجله سوار شدیم. کم مونده بود دیر بشه. راننده رو درست ندیدم. از همون اول نگاهش فقط به جلو بود. یه جوون که از دور ماسک بزرگش فقط ریش مشکی پرپشت معلوم بود. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
این پست 22 بار بازدید شده به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، ادامه پیدا کردن مشکلات قطع شبکه های خارجی تلویزیون پایِ پیمان جبلی، نادر طالب زاده و مرضیه هاشمی را به نشست بررسی علل، پیامدها و راه های برون رفت از معضلات برون مرزی صداوسیما باز کرد ...
تبیان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مطلب پیش رو روایت خانم مرضیه هاشمی خبرنگار و مجری شبکه پرس تی وی است از نوع پوشش خبر انتخاب نرگس آبیار برای عضویت در اسکار و چیزهایی که می توان از یک خبر آموخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری نقد و بررسی عملکرد رسانه های برون مرزی ، صبح چهارشنبه 18 تیر 1399 با حضور دکتر پیمان جبلی معاون برون مرزی سازمان صداوسیما، نادر طالب زاده کارشناس رسانه های انگلیسی زبان و مرضیه هاشمی کارشناس رسانه های انگلیسی زبان در دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مظفری دبیر برنامه های هفته حجاب وعفاف بسیج دانشجویی استان اردبیل به تشریح برنامه های این قشر به مناسبت هفته حجاب و عفاف پرداخت و گفت: همایش بزرگ بصیرت افزایی و حجاب با سخنرانی مرضیه هاشمی خبرنگار و فعال رسانه ای ایرانی و آمریکایی در اردبیل برگزار خواهد شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
: مجری شبکه پرس تی وی بیان کرد: برای مردم جهان تصاویر رویایی از آمریکا مخابره می شود و شرایط زندگی زنان را خیلی خوب نشان می دهند و هالیوود نقش مهمی در این زمینه دارد تا چهره ای زیبا از وضعیت زنان در آمریکا را به جهانیان القاء کنند. ...
برنامه گفتگوی سیاسی، دهم تیر موضوع حقوق بشر آمریکایی و جنایت جنگی این کشور را مورد بررسی قرار می دهد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جورج فلوید سیاهپوست آمریکایی در روزهای اخیر در شهر مینیاپولیس در ایالات متحده آمریکا با فشار زانوی یک پلیس بر روی گردنش کشته شد. همین امر اعتراضاتی را در آمریکا و دنیا در پی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی گفت: اعتراضات این دوره رنگ و بوی متفاوتی دارد؛ رکود اقتصادی ناشی ازکرونا، بیکاری تعداد زیادی از کارگران سیاه پوست که آن ها را بی پول کرده و درصد بالای مرگ و میرکرونایی سیاه پوستان آتش اعتراضات را شعله ور کرده است.
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از خبر گزاری فارس، مرضیه هاشمی مستند ساز و مجری شبکه خبری پرس تی وی، روز گذشته (دوشنبه) در وبیناری به میزبانی مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه ها در تهران، با موضوع نژادپرستی ساختاری در آمریکا ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۵    
مرضیه هاشمی در روایت فرامتن نگار به بررسی ریشه اختلاف فرهنگی مردم و دولت ایران و آمریکا در مواجهه با ویروس کرونا پرداخت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۷    
بررسی ریشه اختلاف فرهنگی مردم و دولت ایران و آمریکا در مواجهه با ویروس کرونا.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی خبرنگار مشهور پرس تی وی با انتشار پستی در صفحه شخصی اش نسبت به کشتار بی رحمانه مسلمانان هند واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی خبرنگار و مستندساز مشهور آمریکایی، با انتشار یادداشتی جدید در صفحه شخصی اش نسبت به هدایت جنگ رسانه آمریکا با محوریت کرونا در ایران واکنش نشان داد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی گفت: رسانه های زیادی در امریکا فعالیت دارند و در جنگ نرم فعال هستند که در دروغگویی تخصص دارند و با استفاده از تصایر و روش های مختلف به مردم دروغ می گویند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مجری و مستندساز شبکه پرس تی وی با اشاره به مطرح شدن آزادی از سوی برخی رسانه ها و تبلیغات براین اساس، گفت: آزادی ظاهری در غرب از هر اسارتی بالاتر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی مجری و مستند ساز شبکه پرس تی وی با اشاره به اینکه غرب در تلاش است تا دین مردم را کمرنگ کند، گفت: آنها بنا دارند بانوان محجبه را فردی متحجر معرفی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مرضیه هاشمی خبرنگار و مستندساز مشهور آمریکایی، با انتشار یادداشتی جدید در صفحه شخصی اش از حقوق سیاهپوستان دفاع کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- مرضیه هاشمی درباره وضعیتی شیخ زاکزاکی واکنش نشان داد. تاریخ انتشار: 13:55 - 03 بهمن 1398 - کد خبر: 589674
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مرضیه هاشمی پستی به این شرح در فضای مجازی منتشر کرد: هشتگ انگلیسی "برای مرضیه هاشمی دعا کنید" رو که پخش کرده بود تو گروه ها، واقعا فکرش به دعا نبود! دوستم خودش بهم گفت. گفت همه دنیا #Pray4 میزارن من هم گذاشتم واسه فعالیت رسانه. تاریخ انتشار: 08:42 - 02 بهمن 1398 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مجری پرس تی وی با اشاره به تبلیغات و هجمه های فرهنگی غرب گفت: خبرنگار شبکه فاکس نیوز چند روز پیش به من گفت برای پوشیدن لباس کوتاه و کفش های پاشنه بلند به ما دستور می دهند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مرضیه هاشمی پستی به این شرح در فضای مجازی منتشر کرد: اگه اون روز ها یکی به ادیسون می گفت که یک روز مساله بهشت رفتنش می شه موضوع بحث ایرانی ها، شاید باور نمی کرد، ولی این اتفاق افتاد! تاریخ انتشار: 11:27 - 10 دی 1398 - کد خبر: 581881
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین گردهمایی بین المللی بانوی آفتاب روز چهارشنبه 11 دی ماه به همت مجتمع فرهنگی بصیر همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب (س) برگزار می شود.
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه سیاسی: حجت الاسلام زائری فعال مذهبی و رسانه ای در واکنش به ضرب و شتم نرگس محمدی در زندان اوین در توئیتی نوشت: یک سئوال از دوستان انقلابی و حزب اللهی ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ ویژه برنامه دخترانه معراج شهدای تهران با سخنرانی خانم مرضیه هاشمی و با حضور خانواده معظم شهدا، روز پنجشنبه 5 دی ماه 98 برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مراسم هم عهدی با شهدا توسط گروه دختران مرصاد و با حضور مرضیه هاشمی در معراج الشهدا برگزار می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مرضیه هاشمی در فضای مجازی پستی به این شرح منتشر کرد: امروز روز جهانی لغو برده داری است و تا زمانی که ارزش آدم ها به مقدار پولشان است، این روز فقط تو تقویم ها پیدا می شود. تاریخ انتشار: 10:33 - 11 آذر 1398 - کد خبر: 573040
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۲۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس همایشی با عنوان غیرقابل اعتماد با حضور فواد ایزدی استاد دانشگاه و کارشناس مسائل آمریکا و مرضیه هاشمی خبرنگار ایرانی - آمریکایی شبکه تلویزیونی پرس تی وی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شبکه مستند در تازه ترین قسمت از برنامه دوران با دعوت از مرضیه هاشمی خبرنگار، مستندساز و گوینده اخبار آمریکایی-ایرانی به بررسی وضعیت سیاه پوستان در آمریکا می پردازد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست بصیرت افزایی انقلاب اسلامی و ضرورت استکبارستیزی با موضوع بررسی جایگاه حقوق بشر به ویژه حقوق زن در آمریکا با سخنرانی سرکار خانم مرضیه هاشمی برگزار می شود.
هرچه بیشتر روی آمریکایی ها فشار رسانه ای بیاوریم زودتر به هدف مان می رسیم/ کمپین اعتراضی پرس تی وی علیه تداوم بازداشت دانشمند ایرانی در آمریکا وارد مراحل جدی تر می شود
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حقیقت اینه که با وجود همه فتنه های دشمن، جمعیت زوار حسین هر سال زیادتر شده. برای همین منتظر حمله های یزیدیها بودیم و هستیم، بیشتر حمله فرهنگی کمتر نظامی . هشدارهای امنیتی رو جدی بگیریم؟ حتما!