شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۲:۱۵Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

اروم نیوز (uromnews.ir)

مهمترین خبرهای اروم نیوز بر روی ایمیل شما

اروم نیوز 29 اسفند 1393 اروم نیوز 29 اسفند 1394 اروم نیوز 19 اسفند 1395 اروم نیوز 29 اسفند 1398 اروم نیوز 30 اسفند 1399 اروم نیوز 1 فروردین 1400 اروم نیوز 2 فروردین 1400 اروم نیوز 3 فروردین 1400 اروم نیوز 4 فروردین 1400 اروم نیوز 5 فروردین 1400 اروم نیوز 6 فروردین 1400 اروم نیوز 7 فروردین 1400 اروم نیوز 8 فروردین 1400 اروم نیوز 9 فروردین 1400 اروم نیوز 10 فروردین 1400 اروم نیوز 11 فروردین 1400 اروم نیوز 12 فروردین 1400 اروم نیوز 13 فروردین 1400 اروم نیوز 14 فروردین 1400 اروم نیوز 15 فروردین 1400 اروم نیوز 16 فروردین 1400 اروم نیوز 17 فروردین 1400 اروم نیوز 18 فروردین 1400 اروم نیوز 19 فروردین 1400 اروم نیوز 20 فروردین 1400 اروم نیوز 21 فروردین 1400 اروم نیوز 22 فروردین 1400 اروم نیوز 23 فروردین 1400 اروم نیوز 24 فروردین 1400 اروم نیوز 25 فروردین 1400 اروم نیوز 26 فروردین 1400 اروم نیوز 27 فروردین 1400 اروم نیوز 28 فروردین 1400 
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن میاندوآب با بیان اینکه در مجموع 31 هزار و 300 واحد مسکونی روستایی در این شهرستان وجود دارد، گفت: تاکنون 10 هزار و 700 واحد مسکن روستایی در میاندوآب مقاوم سازی شده است.
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خوی گفت: انفجار منزل مسکونی در خوی در اثر نشت گاز یک نفر مصدوم برجای گذاشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب خوی گفت: جوان 25 ساله در این شهرستان به دلیل اختلافات شخصی به قتل رسید.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب گفت: سه فقره تخلف تخریب و تصرف در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلوی میاندوآب کشف شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هر منطقه از کشورمان آداب و رسوم خاصی برای ماه مبارک رمضان دارد و در این بین مردم آذربایجان غربی نیز آداب و آیین های مذهبی خاص خود را دارند نشانگر اهمیت ماه مهمانی خداوند در بین مردمان این دیار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۲   + ۸۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در پیام تبریکی به فرمانده کل ارتش ، 29 فروردین ماه را یوم الله ظهور یک قدرت دفاعی انقلابی و مکتبی برای نظام و ملت ایران دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد خاتمی را در کنار اکبر هاشمی رفسنجانی می توان اصلی ترین حامی دولت روحانی دانست که علاوه بر روی کار آوردن دولتی که به دلار 30 هزار تومانی، بنزین 3 هزار تومانی و پراید 100 میلیونی شناخته می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا، در ماکو با اشاره به اینکه عادی انگاری وضعیت قرمز را برای این شهرستان رقم زده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۲    
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان هفت طرح عمرانی و خدماتی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت به ارزش 10 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۷    
رییس بنیاد مسکن میاندوآب گفت: برای 83 درصد واحد های مسکونی روستایی این شهرستان شامل 26 هزار و 800 واحد سند مالکیت صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام امامی گفت: شعبه اختصاصی ویژه اصحاب رسانه در شهرستان خوی راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
زاهدی از آغاز فرآیند ثبت نام مجازی در بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
پاتو گفت: 80 هکتار از اراضی ملی این شهرستان برای طرح "جنگل کاری مشارکتی" در این شهرستان شناسایی و آماده واگذاری به متقاضیان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۹۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه فرسایشی شدن مذاکرات برای کشور ضرر دارد، فرمودند: آمریکا مذاکره نمی کند که حرف حقی را قبول کند بلکه آمریکا می خواهد مذاکره کند تا حرف باطلی را تحمیل کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری در مبارزه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه عده ای تلاش می کنند ویروس کرونا و مرگ مردم را عاملی برای موفقیت در عرصه سیاست بدانند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در پاسخ به منتقدان درباره عجله در مذاکرات وین گفت: چرا از وین می ترسید؟ چرا نگرانید تحریم ها قبل از انتخابات لغو شود!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور روحانی صبح امروز گفت: برخی می گویند دست ظالم باید قطع شود ولی در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد، بگذارید به تیر ماه و این ها برسیم بعد!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار میاندوآب با اشاره به اینکه در این دوره 886 نفر برای 540 کرسی شوراهای روستا در این شهرستان ثبت نام کرده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۲    
هفته بیستم لیگ دسته یک، 90 در خانه تن به شکست داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماهنگ دعای روز نخست ماه مبارک رمضان توسط گروه چندرسانه ای پایگاه خبری تحلیلی اروم نیوز منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 34 طرح بازآفرینی شهری به ارزش یک هزار و 100 میلیارد ریال طی امسال در این استان اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۷   + ۵۷ سایت دیگر  
سردار غلامرضا سلیمانی از توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۷    
رئیس هیئت نظارت بر سیزدهمین دوره ریاست جمهوری استان آذربایجان غربی گفت:: دفتر نظارت و بازرسی انتخابات به غیراز انتخابات شورای شهر و روستاها بر تمامی انتخابات نظارت و بازرسی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: امسال بیش از 37 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان به گیاهان دارویی اختصاص می یابد که شامل 5.5 هکتار زعفران، 11.5 هکتار گل محمدی و 20 هکتار انواع سایر گیاهان دارویی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی سرهنگ پاسدار احمد رحمانی با خانواده شهیدان فتح الله زاده دیدار و از آنها دلجویی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۲    
فرمانده حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان غربی گفت: اقدامات جاری در سطح وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل باعث ایجاد این تصور مابین دانشجومعلمان شده است که سیاست و هدف کلی در نظام تعلیم و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بوکان گفت: عامل کلاهبرداری 300 میلیارد ریالی در این شهرستان دستگیر و در این رابطه چهار سوله بزرگ از کالاهای کلاهبرداری شده از صاحبان شرکت ها و موسسات خصوصی شناسایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
بسیج مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن، در پی اقدام تروریستی هسته ای اخیرِ دشمنان ملت ایران در این مجتمع، بیانیه ای را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام و ساماندهی راه های ارتباطی شهرستان میاندوآب جزو اولویت های امسال است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته یک هزار و 61 نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا و 226 نفر از آنان در مراکز درمانی بستری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
پرتابگر چکش آذربایجان غربی در مسابقات بین المللی و قهرمانی کشور در مشهد به مدال نقره دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گروسی گفت: تمام هم و غم دستگاه قضایی کاهش جمعیت کیفری زندانها و کاستن از تعداد کسانی هست که به زندان معرفی می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
اندیشه سیاسی امام (حکومت در عصر حاضر) از جهت شکل و محتوا بر سه اصل قابل جمع استوار است؛ 1- جمهوری اسلامی 2- مردم سالاری دینی 3- اسلام سیاسی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در راستای محرومیت زدایی و مشارکت نهادهای خیریه در طرح جهادی ابرار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور و اهمیت اجرای برنامه های ماه مبارک رمضان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تصویر بانوی پزشک کرجی که با وضعیت بیماری و سرم در دست به بیماران کرونایی رسیدگی می کند در شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر وایرال شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته 764 نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا و بیش از یک چهارم آنها یعنی حدود 200 نفر در مراکز درمانی بستری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام نامزدهای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا تاریخ 28 فروردین جاری تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با امضای تفاهم نامه ای با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی تمامی مدارس کانکسی در سطح منطقه برچیده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت نهم با بیان اینکه استعمار مجازی در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شکل گرفته است تصریح کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ممی زاده با اشاره به اینکه طی امسال 500 واحد مسکن روستایی در شهرستان پلدشت مقاوم سازی می شود، گفت: برای این تعداد مسکن روستایی 250 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
شیرازه محبت گفت: فاز توسعه خط تولید فرش ماشینی یک هزار و 500 شانه با تراکم چهار هزار و 500 و عرض چهار متر افشار زرینه در میاندوآب راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وجود صف های طویل این بار برای دریافت سیمان چالش جدیدی برای بازار کشور شده است، به نظر می رسد مافیای اقلام ضروری و دلالان جلوتر از مسئولان دولت کنونی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
"سیدهاشم خاتم پور" که از او به عنوان قهرمان تالاب های ایران یاد می شود، پس از یک دوره بیماری در سن 85 سالگی درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پلدشت با اشاره به اینکه 27 تُن کالای اساسی برای تنظیم بازار این شهرستان در ماه مبارک رمضان توزیع می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
لسنانی گفت: چشم دوختن به پلتفرم های خارجی و منفعل بودن در برابر آن، باعث ایجاد وضعیت فعلی و استعمار فضای مجازی در کشورمان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به افزایش سریع تلفات موج چهارم کرونا و نظر به اینکه این تلفات نتیجه مستقیم بی تدبیری دولت روحانی بوده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: فعالیت کارگاه های برخط تخصصی دوره بهار از امروز 21 فروردین 1400 آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
کاربران ایرانی شبکه اجتماعی توئیتر در واکنش به عدم نظارت دقیق بر فضای مجازی توسط وزارت ارتباطات که منجر به خسارات فراوان به کاربران داخلی شده است، هشتگ استعمار مجازی را ترند یک توئیتر فارسی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر شیلات و آبزیان آذربایجان غربی گفت: طی سال گذشته بیش از 16 هزار تن انواع آبزیان در آذربایجان غربی تولید و روانه بازار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
عیسی زاده با اشاره به اینکه برای تکمیل محور سرچم- میاندوآب و کنارگذر شمال غربی میاندوآب سه هزار میلیارد ریال اختصاص یافته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: عروسی چند روز پیش این شهرستان که مشکل ساز شده بود، بر حسب دستور و پیگیری های لازم، شکایتی علیه داماد و عروس و خانواده آنها انجام شد و موضوع با جدیت ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آقای رییس جمهور به عنوان رییس ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص وضعیت موجود پاسخگو باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج گفت: در شرایط فعلی، با وزارت بهداشت توافق کردیم تا با همکاری مردم مجدداً بر قطع زنجیره کرونا متمرکز شویم و طرح غربالگری شهید سلیمانی را اجرا کنیم
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
فوق تخصص بیماری های عفونی مهم ترین دلایل آغاز پیک چهارم را بازارگردی، سفرها و عدم رعایت پروتکل ها برشمرد و گفت: تجمع، تردد و تمرد سه اصل مهمی است که مردم باید رعایت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۷:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان تا ظهر روز چهارم به 2 هزار و 847 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: معاونت حقوقی این وزارتخانه در حال پیگیری مشکل تعدادی از همکارانی است که از دانشسراها به آموزش و پرورش انتقال یافته اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد مهدی زاهدی گفت: مقصر اصلی شرایط به وجود آمده در زمینه بیماری کرونا را دولت و شخص رئیس جمهور می دانم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری گفت: به عنوان کمیسیون بهداشت و درمان، شنبه و یک شنبه هفته آینده شکایتی به قوه قضاییه داریم و علیه آقای روحانی اعلام جرم می کنیم به این علت که وی با سوءمدیریت سبب افزایش مرگ و میر و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: توجه به مساله تربیت و مباحث دینی بسیار مهم است و همان طور که در سند تحول آمده، تربیت افراد عالم و موحد وظیفه این نهاد است و آموزش در کنار پرورش باید باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: بر اساس اعلام وزارت بهداشت، همه 17 شهر استان در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی قرار دارد و شامل 12 شهر با وضعیت قرمز و پنج شهر با وضع نارنجی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
حاجی میرزایی به تدوین شبکه شاد به عنوان یک محیط سالم و امن در ایام کرونا اشاره کرد و گفت: شبکه شاد 70 درصد نیازهای آموزش و پرورش را برآورده می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: طی یک سال گذشته 639 عملیات نجات و اطفای حریق توسط این سازمان انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن 14 درصد رشد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با شیوع موج جدید کرونا در آذربایجان غربی تعطیلی اصناف دوباره از سرگرفته شد و اما این تعطیلی به چه قیمتی است؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
بدلی با اشاره به اینکه 104 هزار واحد مسکونی روستایی در آذربایجان غربی به بانک های عامل معرفی شده اند، گفت: حدود 95 هزار نفر با اتمام عقد قرارداد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تیم 90 ارومیه برابر تیم گل ریحان البرز به برتری دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا گفت: ساخت مجموعه 15 قسمتی مستند داستانی مرز به کارگردانی رسول صانعی از مرزهای آذربایجان غربی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
با این تناقضات آیا نباید به مردم حق داد که اعتمادشان را از مسئولان سلب کنند؟! این عملکرد ابتدا بر خلاف شعار دولتی که با امید آفرینی به جامعه روی کار آمد و امروز با عملکرد بذر ناامیدی را در جامعه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
6 دونده آذربایجان غربی از امروز در مسابقات بین المللی و قهرمانی کشور به میزبانی مشهد به رقابت می پردازند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: ما از صد در صد سرباز مورد نیاز 60 درصد سرباز داریم و 40 درصد کسری سرباز داریم لذا امکان حذف خدمت سربازی وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیسیان زاده گفت: دستگاه قضایی حمایت از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه به ویژه خانواده های نیازمند مددجویان زندانی را از اولویت های مهم و راهبردی خود می داند و در این راستا اقدامات ارزنده ای را انجام ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با سرمایه گذار بازسازی مجتمع شهید باهنر ارومیه گفت: پیش بینی شده یک هزار و 140 واحد مسکونی در این مجتمع احداث شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: در پی برگزاری یک مراسم عروسی در میاندوآب، هفت نفر بر اثر کرونا بستری و یک نفر نیز متاسفانه فوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
صفری با اشاره به اینکه با تغییر وضعیت شهرستان پلدشت از آبی به نارنجی محدودیت ها تشدید شد، گفت: تمام دستگاه های متولی در ستاد مقابله با کرونا نسبت به اجرای محدودیت های کرونایی سطح 3 و 4 اقدام کرده و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در راستای کاهش هدر رفت آب تاکنون بیش از 120 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این استان به سیستم های نوین آبیاری کشاورزی تجهیز شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه منزلت و سرمایه اجتماعی سپاه هزینه جریان های سیاسی و افراد نخواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
پروژه انتخاباتی دولت را باید در یک کلام، سیاست تداوم نگاه و منش روحانی در راس دولت بعدی ارزیابی کرد؛ راهبردی که دولت با محوریت چهره هایی چون لاریجانی و ظریف به دنبال آن است تا با مذاکرات احتمالی پیش ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: از ابتدای اجرای طرح غربالگری مسافران مرزی 6 هزار و 626 مسافر غربالگری شده ولی تاکنون مورد مثبت کرونایی شناسایی نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: در نخستین روز نام نویسی از داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها، 577 نفر در این انتخابات ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری میاندوآب گفت: در اثر یک بی احتیاطی کودک چهار ساله در سیمینه رود میاندوآب غرق شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
فرماندار زنجان گفت: متاسفانه 2 نفر از محیطبانان زنجان روز گذشته توسط شکارچیان غیرمجاز به شهادت رسیدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب گفت: طی یک سال گذشته 12هزار مورد بازدید میدانی، کمی و کیفی از جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی و مصرف کنندگان عمده در سطح منطقه میاندوآب انجام گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته، 869 نفر در این استان به کرونا مبتلا شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی در نشست خبری خود از پروژه مهم و جدید سرویس های اطلاعاتی معاند برای ضربه زدن به عناصر معتمد در جمهوری اسلامی سخن گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
آموزش سواد رسانه ای به شهروندان در دنیای ارتباطات، یکی از ضروریات زندگی مدرن بوده که به تمامی جوانب اساسی جامعه مرتبط است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ناله "مرغ سحر" کاربران شبکه های اجتماعی از بی تدبیری های کلافه کننده دولت مخصوصا درباره صف مرغ!
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: خانوارهای این استان باید از پنجشنبه 19 فروردین نسبت به ثبت املاک تحت تملک خود در سامانه املاک و اسکان اقدام کنند،
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در سال زراعی جاری 391 هزار هکتار از مزارع این استان به کشت گندم آبی و دیم اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته 719 نفر در این استان به کرونا مبتلا شده که با این آمار تعداد کل بستری های مربوط به بیماری های سندرم حاد تنفسی در آذربایجان غربی به 660 نفر ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون لغو تحریم ها تکلیف دولت را روشن کرده است و براساس این قانون هیچگونه راهکاری مبنی بر بازگشت گام به گام به برجام تعریف نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام جلالی گفت: تولید، کلید اصلی اشتغال، کاهش تورم و رونق ارزش پول ملی است و دولت باید به این امر توجه ویژه داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: یک انبار احتکار روغن خوراکی در شهرستان ارومیه شناسایی و از این محل 20 تُن روغن خوراکی کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: 10ورزشکار زن و مرد میاندوآبی به رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته دعوت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات، آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی گفت: برداشت گیاهان کوهی خوراکی همزمان با آغاز فصل بهار و رویش این گیاهان در سطح استان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بابایی گفت: سالانه 16 میلیون و 534 هزار تن در آذربایجان غربی استخراج و راهی بازارهای داخلی و خارجی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خوی گفت : مردم خوی طی یک سال گذشته 1 میلیارد ریال زکات پرداخت کرده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...