یکشنبه ۲۸ دیساعت ۰۳:۴۷Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

اروم نیوز (uromnews.ir)

مهمترین خبرهای اروم نیوز بر روی ایمیل شما

اروم نیوز 29 اسفند 1393 اروم نیوز 29 اسفند 1394 اروم نیوز 19 اسفند 1395 اروم نیوز 29 اسفند 1398 اروم نیوز 18 فروردین 1399 اروم نیوز 31 تیر 1399 اروم نیوز 1 مرداد 1399 اروم نیوز 10 شهریور 1399 اروم نیوز 1 مهر 1399 اروم نیوز 30 آبان 1399 اروم نیوز 30 آذر 1399 اروم نیوز 1 دی 1399 اروم نیوز 2 دی 1399 اروم نیوز 3 دی 1399 اروم نیوز 4 دی 1399 اروم نیوز 6 دی 1399 اروم نیوز 7 دی 1399 اروم نیوز 8 دی 1399 اروم نیوز 9 دی 1399 اروم نیوز 10 دی 1399 اروم نیوز 11 دی 1399 اروم نیوز 12 دی 1399 اروم نیوز 13 دی 1399 اروم نیوز 14 دی 1399 اروم نیوز 15 دی 1399 اروم نیوز 16 دی 1399 اروم نیوز 17 دی 1399 اروم نیوز 18 دی 1399 اروم نیوز 19 دی 1399 اروم نیوز 20 دی 1399 اروم نیوز 21 دی 1399 اروم نیوز 22 دی 1399 اروم نیوز 23 دی 1399 اروم نیوز 24 دی 1399 اروم نیوز 25 دی 1399 اروم نیوز 26 دی 1399 اروم نیوز 27 دی 1399 
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۶    
ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: در راستای اجرای طرح احسان سه هزار پرس غذای گرم در بین افراد تحت پوشش و آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
انتشار یک عکس در کانال شورای شهر ارومیه این شبهه را ایجاد می کند که صحن شورای شهر ظاهرا به محلی برای تبلیغ مستقیم مسئول روابط عمومی شورا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رسول مقابلی صبح امروز به عنوان سرپرست فرمانداری ارومیه معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام شبستری با اشاره به اینکه نباید از سنگر دفاع از حریم امامت و ولایت عقب ماند، تاکید کرد: در برخی مواقع سکوت جایز نیست زیرا این کار امری ناشایست است،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس داده ها در شهر 185 هزار نفری بوکان کمتر از 60 هکتار فضای سبز وجود دارد که با حسابی سر انگشتی می توان گفت سهم هر شهروند کمتر از نیم متر یا به طور تقریبی هیچ است این آمار در حالی است که هفت سال ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۱    
سردار خرم نیا گفت: بیش از یک هزار و 600 قطعه انواع لوازم یدکی خودروی قاچاق درمحور اصلی میاندوآب -تبریز کشف و در این رابطه 2 نفر دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آقازاده با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته پنج فوتی جدید کرونایی در استان اضافه شده است، گفت: بر اساس این آمار تعداد کل فوت شدگان بر اثر بیماری کووید 19 در آذربایجان غربی به سه هزار و 431 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام قریشی گفت: عده ای با تحریف قصد همجه به سخنان رهبری را دارند ولی باید از رهبری تشکر کرد که جان مردم را فدای مسائل سیاسی نکرد و حفظ جان و سلامت مردم مورد توجه ایشان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
26 دی ماه، سالروز فرار شاه معدوم از کشور است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برگزیدگان جشنواره عکس هنری روز قدس در آذربایجان غربی در 2 بخش عکس خبری از راهپیمایی و عکس خبری از نماز روز قدس در سال های گذشته معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سردار علایی گفت : یک انبار غیرمجاز شکر از محتکرین به میزان 131 تُن در شهرستان خوی کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست مهاباد از مشاهده عقاب دریایی دم سفید در تالاب کانی برازان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام قریشی گفت: باید از ظرفیت حوزه های علمیه و طلاب در تربیت قرآنی دانش آموزان استفاده کرد و با ارتباط با روحانیون و حوزه های علمیه، هدف گذاری های دینی و قرآنی را به نحو مطلوب شکل داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نانبخش گفت: تاکنون حدود 392 هزار نفر از جمعیت این استان برای ثبت نام و دریافت دفترچه سلامت اقدام کرده اند و آزمون ارزیابی وسع بر اساس دهک بندی این افراد در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس دادگستری میاندوآب باید پیشگیری از وقوع جرم و سازش در جامعه جدی گرفته شود، گفت: 12 پرونده منجر به قتل در این شهرستان طی یک سال گذشته به سازش منجر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تعطیلات فرصتی فراهم می کند که مردم بار سفر را ببندند و به سمت شمال کشور که همواره مقصد بسیاری از هموطنان در تعطیلات و ایام مختلف است حرکت کنند اما این مسافرت ها در شرایط قرمز کرونایی بازی با جان مردم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شرکت توزیع برق رفسنجان از خاموشی ماینرهای منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی در رفسنجان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فیض حسینی گفت: از ابتدای اجرای طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای عمومی طی امسال، سه هزار و 200 دستگاه خودرو در جنوب آذربایجان غربی گازسوز شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رخشانی مهر گفت: 40 هزار کلاس درس نیمه تمام در کشور وجود دارد که 26 هزار کلاس از این تعداد از محل اعتبارات دولتی و 14 هزار کلاس توسط خیرین مدرسه ساز به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۱    
مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: 17 دفتر بیمه سلامت در تمامی شهرستان های این استان در تعطیلات پیش رو شیفت بوده و آماده ارائه خدمات به بیمه شدگان سلامت است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ناجی گفت: صدور کارت هوشمند برای تردد دام عشایر این استان آغاز شده و عشایر برای دریافت کارت هوشمند در سامانه مجوز الکترونیکی کشاورزی ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ توحیدی گفت: اختلاسی به ارزش بیش از 4میلیارد ریال در شهرستان مهاباد کشف و در این رابطه یک متهم دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهید سلیمانی نه تنها با داعش مقابله کرد، بلکه از وقوع جنگ های بزرگتر در جهان پیشگیری کرد؛ لذا شهید سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
عابدپور گفت: 2 واحد فرآوری شمش طلا در آذربایجان غربی راه اندازی شده و ظرفیت این واحدها تولید 600 کیلوگرم شمش طلا در سال است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دیانتی گفت: در راستای کاهش مصرف آب و صرفه جویی در این بخش 9 هزار و 50 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به سیستم های نوین آبیاری مجهز شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۶    
جلسه صبح امروز شورای شهر ارومیه با موضوع تعیین شهردار پس از بازداشت محمد حضرت پور، با نتیجه قابل پیش بینی به پایان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی تنها در یک سال گذشته 540 هزار تلفن همراه اپل وارد کشور شده است، که این شرکت اپلیکیشن های ایرانی را از فروشگاه خود حذف کرده است و مسئولان کشور ما متقابلاً هیچ واکنشی به این مسأله نشان نداده ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دکتر چراغعلی گفت: شرکت های تولیدکننده واکسن کرونا در تلاش هستند که با فروش محصولات خود، اطلاعات بیشتری در خصوص اثرگذاری واکسن خود برای مقابله با بیماری کرونا کسب کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام قریشی گفت: توحید مهمترین محور وحدت ادیان الهی بوده و در کشور ما این مسئله مورد توجه و عامل وحدت است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
موج بازداشت ها در مجموعه شهرداری ارومیه به راس این دستگاه رسید و محمد حضرتپور توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) بازداشت شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه تامین اعتبار 200 میلیارد ریالی برای اجرای طرح های بخش بهداشت و درمان استان با حضور مدیرعامل بانک توسعه تعاون و استاندار آذربایجان غربی به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی گفت: 571 میلیارد و 478 میلیون ریال تخلف ارزی در شهرستان ارومیه شناسایی و کشف شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران خبرهای خوشی از تولید واکسن مشترک ایران و کوبا داد و گفت: با ورود این واکسن قدم بسیار خوبی در ایجاد ایمنی مردم برداشته خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد حضرت پور شهردار ارومیه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه به استفاده پیام رسان واتساپ پایان داد. دلیل امنتاع اردوغان از این پیام رسان تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ اعلام شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین کلانتری ارومیه در منطقه شهریار در شمال غربی این شهر فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
شهریاری با اشاره به آثار منفی کرونا بر اقتصاد آذربایجان غربی، گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته که منطبق بر واقعیت است در 9 ماهه امسال 48 هزار میلیارد ریال به بخش صنعت و تولید خسارت وارد شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آقازاده گفت: همه مسوولان و مردم باید تلاش کنند تا وارد موج چهارم شیوع کرونا در استان نشویم زیرا براساس بررسی های اپیدمیولوژیک، در صورت ورود به موج چهارم بیماری، زمستان سختی در پیش خواهیم داشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
پروفسور کرمی گفت: واکسن جز مواد بیولوژیکی بوده و یک مساله امنیتی است که وارد کردن واکسن مشکوک به کشور خیانت به حساب می آید و برخی ها هم اگر قصد و منظوری نداشته باشند به طور قطع اطلاعات ندارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عزیزی گفت: با توجه به پتانسیل خوب این رشته ورزشی در آذربایجان غربی، حمایت خود را از میزبانی استان از برگزاری مسابقات تنیس فیوچرز و ITF کاپ اعلام می داریم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۵    
حجت الاسلام خدایاری گفت: مشکلات فرهنگی هر شهرستان در شورای فرهنگ عمومی، احصاء، مطرح و برای آن برنامه ریزی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
همتی با اشاره به لایحه بودجه 1400 گفت: در این لایحه چون قیمت ارز تخصیص یافته واقعی نیست، به طور مسلم لایحه بودجه مشکلاتی دارد که باید مورد رسیدگی و بررسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
جوانمردی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 473 هزار و 769 تُن انواع مواد معدنی از معادن فعال این شهرستان استخراج شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هاشمی گفت: طی امسال 450 مورد عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در این شهرستان انجام شده که این آمار کاهش 6 درصدی وقوع آتش سوزی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰    
با توجه به تولید واکسن ایرانی کرونا، به سراغ مردم ارومیه رفتیم تا نظرات آنها را در خصوص استفاه از این واکسن جویا شویم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 28 تُن انواع روغن نباتی از 2 انبار مختلف در ارومیه کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۰    
سردار سرتیپ دوم شهسواری گفت: گذشت زمان خون شهید را کهنه نمی کند و مایه درس آموزی تمام آزادی خواهان دنیاست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشیری با اشاره به اینکه اثربخشی واکسن های آمریکایی و انگلیسی اثبات نشده است، گفت: ممنوعیت ورود واکسن های آمریکایی و انگلیسی تصمیم درستی بود که از طرف رهبری اعلام شد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
واکسن ایرانی کرونا که این روزها تیتر اخبار و نقل محافل مختلف شده، توجه مردمی را جلب کرده است و مردم معتقدند واکسن ایرانی پشتوانه علمی و ایمنی بالایی دارد و علاقه مندی خود برای استفاده از واکسن داخلی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قریشی گفت: امر به معروف و نهی از منکر باید در راستای اجرای قوانین اجتماعی و اداری ساری و جاری شود چرا که ارتکاب خلاف قانون همان خلاف شرع است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رحمتی گفت: شکارچی غیرمجاز غازهای پیشانی سفید در شهرستان پلدشت، در دام ماموران محیط زیست این شهرستان گرفتار و دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۵    
رهبر معظم انقلاب: واکسنی که برای کرونا آماده شد مایه ی افتخار است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۰    
سعیدی اقدم بیان کرد: واکسن ایرانی کرونا نتیجه تلاش شبانه روزی متخصصان ایران دوستی است که برای رفاه حال هموطنان خود زحمت کشیدند و می خواهند برای بهبود وضع انسان، واکسن بسازند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس دفتر امام جمعه خوی گفت: حجت الاسلام سید رضی شکوری، امام جمعه این شهر به دلیل ناراحتی قلبی و افت فشار خون در بیمارستان آیت الله مدنی شهر تبریز بستری شده ولی حال ایشان مساعد است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر این مسئله اتفاق نظر دارند که اعلام ممنوعیت ورود واکسن کرونا از امریکا، انگلیس و فرانسه از سوی رهبری، اقدامی مدبرانه، زیرکانه و عاقلانه است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نوری زاده گفت: ساخت واکسن کار آسانی نیست و در حال حاضر خیلی از کشورها که روی واکسن کار می کنند، شکست خورده اند و واکسنی که در فرانسه یا برخی کشورها ساخته شده بود، تاثیر پیش بینی شده را نداشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی گفت: در قالب طرح شهید سلیمانی، یک هزار و 962 تست سریع تا به امروز در خوی انجام، یک هزار و 728 نفر در منزل ایزوله و تحت مراقبت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته 255 نفر به کرونا مبتلا شده و حدود یک سوم از این تعداد در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۴۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است، خاطرنشان کردند: اگر آمریکایی ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح در کشور خودشان به بار نمی آمد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شعر آمریکای تماشایی سروده محمدرضا نقدی، برگرفته از جمله تاریخی امام خامنه ای (اوضاع آمریکا تماشایی است 13 آبانماه 1399) در ادامه آمده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در تمام شهرستان های با وضعیت زرد آذربایجان غربی برگزار و ائمه جمعه مطالبی را در خصوص مباحث روز مطرح کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۵    
انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون شهید سلیمانی و دیگر شهدا آلوده کرده ا ند. جهت مشاهده فایل اصلی عکس روی آن کلیک کنید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سردار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:شهید حاج قاسم سلیمانی چهره ی دژخیمانه ی آمریکا را بر ملا کرد و با شهادتش یکبار دیگر به ما عزت بخشید و خون تازه ای در رگهای ملت ایران ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جمالی نژاد گفت: هشت هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت در بخش خرید و تجهیز شهرداری ها و خرید ماشین آلات و حمل و نقل عمومی و زیر ساخت ها تخصیص داده شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام طالبی با اشاره به اینکه ایران اعتبار ابرقدرتی آمریکا را با هدف قرار دادن پایگاه عین الاسد زیر سوال برد و تبعات هرگونه اقدام علیه مواضع و منافع جمهوری اسلامی ایران را به این کشور یادآور ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سرهنگ رستمی گفت: 30 نفر از افرادی که با وجود دریافت ارز، اقدام به واردات نکرده بودند، دستگیر و به مقام قضایی ارجاع داده شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شکوری با اشاره به اینکه حمله موشکی ایران به پایگاه تروریستی آمریکایی عین الاسد هیمنه پوشالی این کشور را در جهان درهم شکست ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
گزارش های زیادی در خصوص دستگیری اعضای شهرداری و پنجمین دوره شورای شهر در نقاط مختلف کشور به گوش می رسد و به نظر می رسد اصلاح طلبان بر خلاف وعده هایی که در راستای بهبود اوضاع شهری داده بودند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در این استان با افزایش 195 نفری طی 24 ساعت گذشته، به 100 هزار و 18 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۰    
حجت الاسلام رحیمی گفت: حمله به عین الاسد ثابت کننده اقتدار نظامی ایران و اثبات عملی قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اینکه حمله به عین الاسد ناامنی منطقه را برای آمریکایی ها نشان داد، گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شبستری گفت: حمله ایران به پایگاه آمریکایی عین الاسد نشان از عزت و استقلال کشور بود و نشان داد که دوران زدن و فرار کردن تمام شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سردار محمدحسین سپهر گفت: بر اساس براورد WHO باید اواخر پائیز و اوایل زمستان بیش از 1200 کشته می دادیم اما امروز با همت دستگاه ها، این آمار به چهار پنجم فوتی های ما کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طی روز گذشته وزیر جهادکشاورزی سفری یک روزه را به آذربایجان غربی داشت تا به مشکلات موجود در بخش کشاورزی این استان رسیدگی کند ولی این سفر دستاوردی جز هدیه توخالی برای مردم این استان نداشت و کشاورزان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جوان مخترع بسیجی بوکانی با دستان خالی و بدون حمایت بخش دولتی پیشگام در اختراع و اشتغال زایی در سطح شهرستان بوده و تا کنون با ثبت 6 اختراع و کارافرینی برای 13 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم همت بسیج ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
خاوازی گفت: 909 میلیارد تومان تسهیلات جهت اختصاص برای توسعه بخش کشاورزی آذربایجان غربی و رونق تولید به صورت سرمایه در گردش و طرح های اولویت دار تصویب شد که به متقاضیان واگذار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار خرم نیا گفت: ماموران ایست بازرسی ایواوغلی خوی و رختار سلماس اقلام قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 200 میلیون ریال از 2 خودرو باری را کشف و ضبط کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت: طی سال جاری 60 واحد تولیدی راکد مستقر در شهرک های این استان به مدار تولید بازگشته که این رقم تا پایان سال به 100 واحد تولیدی می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عیسی زاده با اشاره به اینکه معیشت مردم موضوع مورد توجه در لایحه بودجه است، گفت: معیشت طبقات ضعیف و دهک های مختلف در آن مشخص نیست و مورد بی توجهی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: پویش "زمین ترانه زندگی می خواند" با هدف حساس کردن کودکان و نوجوانان به موضوع محیط زیست و حفاظت از آن در استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرتیپ پاسدار اسدی، گفت: آنهایی که تا دیروز ادعای ابرقدرتی داشته و دنبال دجله و فرات بودند اکنون از ترس به دور خود حصار بتنی می کشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۴۵    
حجت الاسلام قریشی گفت: استفاده از دانش و ایده های اساتید دانشگاهی بخش کشاورزی یک ضرورت است تا بتوان ضمن پاسداشت جایگاه علم نسبت به افزایش بهره وری اقدام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خاوازی با اشاره به اینکه کشور در برنج به تولید 2.6 میلیون تن در سال رسیده است، گفت: میزان مصرف داخل کشور نیز سه میلیون تن برآورد می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نبود برنامه ریزی های دقیق، مدون و عدم انسجام دستگاه های دولتی در برخورد با خرید و فروش سیب صنعتی و دپوی آن در کنار جاده های آذربایجان غربی موجب شده تا امسال نیز شهروندان شاهد انباشت هزاران تن سیب در ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قبادی دانا گفت: 2 هزار و 400 مرکز مثبت زندگی به منظور گسترش خدمات این سازمان با نظارت سازمان بهزیستی در کشور راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ناجی گفت: عشایر آذربایجان غربی با تولید سالانه 15 هزار 700 مترمربع انواع قالی و قالیچه 10 درصد از تولیدات کشور را به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: امکان ثبت نام و درخواست اولیه پوشش بیمه در صندوق های ایرانیان و سلامت همگانی به صورت الکترونیکی برای متقاضیان فاقد پوشش بیمه فراهم شده است و متقاضیان با مراجعه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون در قالب تفاهم نامه ای که بین استاندار آذربایجان غربی و معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد، 2 هزار میلیارد ریال در حوزه راه سازی استان سرمایه گذاری می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۴    
خزمه گفت: از ابتدای امسال 67 سری جهیزیه به ارزش هفت میلیارد ریال در قالب طرح های مختلف به کمک خیران و اعتبارات دولتی به نوعروسان بوکانی اهدا شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۹    
حسن بگلو گفت: سامانه غیرحضوری طرح "برق امید" در استان فعال است و مشترکان خانگی برق نرم افزار "خدمات غیر حضوری برق ایران " را نصب کرده و از وضعیت خود در این طرح آگاه شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سردار سرتیپ دوم شهسواری گفت: اردوهای راهیان نور شاه راهی برای اتصال به گنجینه دفاع مقدس است که می توان نسل جدید را به این اقیانوس پایان ناپذیر ایثار و از خود گذشتگی متصل کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کبیری گفت: 75 هزار میلیارد ریال توسط بانک توسعه تعاون برای تکمیل تعاونی مسکن کارگری اختصاص می یابد تا مشکلات این بخش نیز رفع گردد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۴    
حجت الاسلام متین گفت: بصیرت باید در جامعه و در بین مردم ترویج داشته باشد، زیرا این امر زمینه تحقق نقشه های دشمنان را از بین می برد و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه 94 هزار تعاونی فعال در کشور وجود دارد، گفت: باید تعاونی های موجود تقویت شوند و در این راستا، توسعه شفافیت و نوآوری در این بخش ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
نانبخش گفت: 90 درصد هزینه های بستری بیماران مبتلا به کرونا و 70 درصد هزینه های سرپایی دارندگان بیمه سلامت در بخش دولتی در تعهد سازمان بیمه سلامت است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
عدل دوست گفت: اجرای طرح کمربندی دوم ارومیه با 42 کیلومترطول و 100 مترعرض و 23 تقاطع غیر هم سطح، فاز اول آن از 55 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
آقازاده گفت: تعداد کل فوتی های ناشی از کرونا در آذربایجان غربی به سه هزار و 350 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حیدری گفت: 9 پایگاه اورژانس جاده ای در شهرستان میاندوآب فعال است و در صورت نیاز خدمات لازم را به متقاضیان ارائه می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
شهریاری گفت: از ابتدای امسال 80 کیلومتر رودخانه در آذربایجان غربی لایروبی شده و تا پایان سال نیز 75 کیلومتر دیگر لایروبی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...