دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۴:۳۸Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

اروم نیوز (uromnews.ir)

مهمترین خبرهای اروم نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱ ساعت پیش    
مانور ایمنی و زلزله با شعار “مدرسه ایمن، جامعه تاب آور” در مدارس میاندوآب برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
این روزها صف های طولانی مرغ در ارومیه گوش عالم را کَر کرده است و در این بین آقای رییس با اظهار نظر اعجاب آور اعلام کرده که صف های طولانی مرغ یک جوسازی رسانه ای بوده و چنین موضوعی صحت ندارد و این نوعی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: با تلاش ماموران و رصد اطلاعاتی دقیق 6 میلیارد و 200 میلیون ریال داروی قاچاق از مرزهای جنوب استان کشف و ضبط شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اجرای طرح آقا حساب کردند غنیمتی برای مهرورزی به هم نوعان شد تا با مشارکت مردم و به دست خادمان امام رضا (ع) یک بدهکار بانکی از بی خانمان شدن رهایی یابد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: 91 هزار دانش آموزش در قالب طرح سفیر سلامت در مدارس این استان با شعار"هر دانش آموز یک سفیر سلامت" فعالیت دارند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
شبکه سعودی ایران اینترنشنال در اقدامی مغرضانه اظهارات آیت الله رییسی در اجلاس سران سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) را تحریف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شاید اگر بخواهیم همه این نوشته را در یک سوال خلاصه کنیم این میشود که چرا به فرموده امام راحل از این لشگر مخلص خدا آنطور که باید و شاید استفاده نمیشود ؟
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه میاندوآب گفت: دانش آموزان باید به دنبال کسب علم و معنویت بوده و در کنار آن از ورزش غافل نشوند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آنچه امروز مردم بوکان می بینند زخم های عمیق و غیر قابل انکاری است که تاراج کنندگان ذخایر شن و ماسه شهرستان در سکوت و اجازه مدیران متولی بر پیکر بی روح سیمینه و زرینه رود زده اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: جایگاه دانشگاه باید در راستای حل مشکلات مردم تقویت و رفعت پیدا کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۵۴   + ۶۲ سایت دیگر  
مردم شهید پرور نهاوند فرزند شجاع و دلیر راه امنیت را با حضور خود بدرقه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
برخی افراد خاص در سازمان نظام مهندسی استان تهران( که برخی رد صلاحیت شده و برخی نیز تایید شدند) در دو هفته اخیر با عدم حضور در سه جلسه پیاپی هئیت مدیره مانع به حد نصاب رسیدن جلسه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اعتراض کشاورزان اصفهانی و شهرکردی شاید برای نخستین بار با حضور به موقع و اول وقت صدا و سیما، رنگ خودی گرفت و به نخودی ها و دیگرانی که معمولا دوست دارند از آب گل آلود، ماهی خود را صید کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اروم نیوز، احمدعلی خادم عرب باغی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار کرد: این محکومان با توافق مسوولان قضایی ایران و ترکیه ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از کشف سلاح در مرزهای استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۹    
سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در اوقاتی که تمایل به بازرسی داشته باشد به بازار نظارت خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: میاندوآب جایگاه و موقعیتی دارد که هیچ شهری از آن برخوردار نیست و لذا امیدواریم با توجه به حل شدن مشکلات دانشکده پرستاری ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد ارزنلو گفت : 4 مرکز به علت اقدام به دخالت در امور دندانپزشکی و دندان سازی، با همکاری پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلمپ گردیده و تحت پیگرد قانونی در مراجع قضایی قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر، 2 شهرستان استان در وضعیت نارنجی و 15 شهرستان در وضع زرد کرونایی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پسماند ارومیه گفت: قریب به 900 پاکبان روزانه 600 تن زباله جمع آوری می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی باید کشاورزان را از لحاظ تسهیلات، تامین نهاده های بذر و کود و سم و همچنین سایر نهاده های مورد نیاز حمایت کند که بیشتر به سمت کشت پنبه روند که هم کارخانه های نخ ریسی و هم صادرات در ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از دستگیری چهار شکارچی متخلف در ارومیه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۹    
سرپرست دانشگاه ارومیه گفت: از برنامه های بسیج در سطوح مختلف حمایت همه جانبه خواهیم کرد
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: تهدید بزرگ دشمن در دوران دفاع مقدس با حضور گروه های مردمی بسیج به فرصتی تاریخی تبدیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان های آذربایجان غربی برگزار و مطالبی درباره مباحث روز مطرح شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی ها اذعان دارند که در مقابل ایران حرفی برای گفتن ندارند، صهیونیست ها همه تلاش خود را برای ضربه زدن به نظام بکار گرفته اند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تیم فوتسال خبرنگاران آذربایجان غربی با شعار همه باهم همیار برق در مسابقات چهارجانبه به مناسبت هفته بسیج به میدان رفتند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
این روزرها، مسئولان و کارشناسان بر مشکلات اقتصادی، نبود مهارت زندگی و تعامل و تفاهم بین زوج های جوان بیشتر تاکید دارند؛ چرا که عوامل مذکور بیشترین علل طلاق این روزهای زوج های جوان است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : در آبان ماه سال جاری 4 میلیون و 390 هزار قطعه جوجه ریزی در واحدهای مرغداری گوشتی استان انجام گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: برای جلوگیری از تجاوز به حریم تپه تاریخی بختک قالاسی تکاب اطراف این اثر تاریخی میله گذاری و فنس کشی شد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
جعفری گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی ابتدای سال 98 در خصوص اینکه با زبان امروز به نحوه شایسته باید جانفشانی سربازان مدافع حرم به تصویر کشیده شود، مطالبه ای داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
در اختتامیه سومین مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای بسیج، تیم های برتر این رویداد در سه بخش پویانمایی، بازی و نرم افزار توسط هیئت داوران معرفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار شیرازی با بیان اینکه باید از توانمندی جوانان بسیجی در حوزه فضای مجازی بیشترین استفاده را ببریم تاکید کرد: فعالیت در این حوزه یکی از نیازهای ماست و باید در این حوزه کار اساسی انجام شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معین گفت: به تاسی از سخن رهبر معظم انقلاب عرض می کنم که دوران بزن در رو تمام شده و اگر دشمن یکی بزند در حوزه فضای مجازی ده تا می خورد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سردار سلیمانی با اشاره به وجود یک شبکه مردمی گسترده و انقلابی در سراسر کشور و اثربخشی آن تصریح کرد: خلاقیت جوانان بسیجی در تولید محتوای فضای مجازی راهگشای توفیقات بیشتر است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
اختتامیه سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پس از پایان رقابت تیم های راه یافته به مرحله نهایی امشب در مجموعه 5 آذر بسیج آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سردار قریشی اظهار کرد: جمهوری اسلامی با اتکا بر خود به یک الگو برای دنیا تبدیل شده و امروز در دنیا بسیاری از پایتخت های جهان اسلام و گشورهای دیگر با لطف و حمایت نیروهای مسلمان منطقه به ویژه ملت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۹   + ۴۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان گفت: دیشب اراذل و اوباش مانع جمع کردن چادر کشاورزان توسط کشاورزان شده و چادر کشاورزان را آتش زدند از این جهت نیروی انتظامی ورود پیدا کرده و تعدادی از این اراذل و ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: این سازمان، یک نهاد موفق در ترویج فرهنگ کتابخوانی بین کودکان و نوجوانان است که این مسیر را با قدرت و خلاقیت روزافزون ادامه می دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار نقدی با اشاره به اینکه مطالبه اصلی ما باید شکل گیری شبکه ملی اطلاعات باشد عنوان کرد: نباید اجازه دهیم دشمن با حذف و اضافه کردن در فضای مجازی یا محاصره و فیلتر کردن مانع رسیدن تولیدات و افکار ما ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی گفت: یکی از برنامه های اصلی در وزارت فرهنگ و اردشاد اسلامی عدالت فرهنگی و توجه به مناطق محروم است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
باز هم داستان تکراری گرانی و ماجرای پرواز اقلامی دیگر از سر سفره های مردم، ماجرای گرانی مرغ و تخم مرغ و پرواز قیمت های این دو کالا ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
همایش نکوداشت هفته بسیج باحضور مسئولین و مدیران استانی در محل سالن شهید رخشاء شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تیم درمانی سلامت و دفاع زیستی ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با حضور در روستاهای محروم باروق، خدمات بهداشتی درمانی رایگان به اهالی این مناطق ارائه دادند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ناظر گمرکات آذربایجان غربی گفت: این ایکس ری ها به صورت کامیونی، مسافری و پالتی است که مهمترین آنها در مرز بازرگان بوده و در کشف قاچاق به ویژه قاچاق انسان بسیار تاثیرگذار است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: تنها راه سعادت ما پیروی از ولایت است، همان راهی که شهدا به ما نشان داده اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاح این طرح ها با حضور سرتیپ دوم پاسدار طالب رحیمی جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآب و چهاربرج در این شهرستان و روستای فسندوز ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پیکر پاک بسیجی شهید علی سلطانپور امروز چهارشنبه با حضور، امام جمعه و اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان و همرزمانش پس از مراسم آیین احترام نظامی ، تشییع و در روستای بلجک خاکسپاری شد .
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج مستضعفین گفت: اینکه استعداهای درخشان در زمینه دیجیتال و فضای مجازی از هر استان در یک رویداد بزرگ گرد هم می آیند تا با یکدیگر در عرصه دیجیتالی رقابت کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شخصیت های مختلف کشوری و لشکری در دومین روز برگزاری سومین رویداد تولید محتوای بسیج؛ از فعالیت و رقابت شرکت کنندگان بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
عبدالملکی با اشاره به توجه ویژه رئیس جمهور به عرصه اقتصاد دیجیتالی گفت: حجت الاسلام رئیسی و دولت در بحث اقتصاد دیجیتالی تاکید ویژه ای دارند و رئیس جمهور در جلسه امروز هئیت دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با تبریک هفته بسیج، گفت: انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم و تفکر بسیجی، مقابل دشمنان این نظام الهی ایستادگی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بسیج با اشاره به اینکه ساخت فیلم و بازی های رایانه ای می تواند قهرمانان کشورمان را به همه معرفی کند تصریح کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار شکارچی اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس نیز ظرفیت و توانمندی جوانان ساماندهی شد، باید مانند همان دوران توانمندی جوانان امروز نیز در حوزه فضای مجازی یکپارچه و منسجم شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: در بحث مسائل فرهنگی و ارزشی بسیج صاحب رسالت است که در این خصوص تولید آثار فاخر فرهنگی مانند تولید فیلم های سینمایی و تولید بازی های رایانه ای در دستور کار قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۴    
همزمان با هفته بسیج، رزمایش اقتدار بسیجیان پلدشت در مجتمع بصیرت شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۴    
همایش بزرگ بسیجیان با حضور به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره) با عنوان “نمایش اقتدار بسیج” در میاندوآب برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
دومین روز از مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با ادامه رقابت تیم های حاضر در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام قاسم خانی گفت: بسیج مرزبان بین حق و باطل است زیرا بصیرت و دشمن شناسی از شاخصه های مهم یک بسیجی است تا بتواند با تکیه برسلاح ایمان مرزبان حق بر علیه باطل باشد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
با حضور مسئولین شهرستانی ، نمایشگاه دستاوردها توانمندی ها و ابتکارات بسیجیان سپاه شهرستان خوی افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نوروز علیمردان رئیس ورزش و جوانان شهرستان ارومیه بر لزوم تعامل و همکاری برای پیشرفت و توسعه ورزش و جوانان مرکز استان و ارتقای ورزش شهرستان ارومیه تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
زندی با اشاره به نقش بسیج و گستره فعالیت آن، گفت: برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج یک کارهای بزرگ است که می تواند در سراسر کشور با معرفی افراد خلاق در حوزه فضای مجازی و تولید باعث شکوفا شدن ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
دومین روز از مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با ادامه رقابت تیم های حاضر در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون فضای مجازی رسانه ملی گفت: رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج می تواند منشأ خوبی برای تحول زیست بوم تولید محتوا در کشور باشد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۴۴ سایت دیگر  
در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی، اثربخشی و مشکل گشایی بسیج در همه مسائل عمومی کشور و ملت را از تجربه چند دهه ملت ایران دانستند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۵    
جانشین قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) گفت: فرهنگ بسیج منجر به ترویج حیات در کشورهای منطقه به خصوص کشور سوریه شده است و این امر نشان داد بسیج عاملی برای احیا و آبادانی به شمار می رود و هر وقت این انقلاب ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۵    
معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: انقلاب اسلامی تفکر بسیجی را در جامعه نهادینه کرد تا روحیه خودباوری و اعتماد به جوانان را در جامعه رونق دهد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در حاشیه مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران در حال برگزاری است، از بازی نجات آزادی با موضوع نجات جرج فلوید رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: فرهنگ بسیجی زمینه ساز ایجاد تحولات سازنده و شگرف در جامعه است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد فناوری های نرم و صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور در مراسم افتتاحیه مرحله نهایی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای بسیج در مجموعه فرهنگی و آموزشی بسیج دانشجویی، سردار غلامرضا سلیمانی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج ظهر امروز در سالن رویدادهای شهید فخری زاده مجموعه بسیج دانشجویی و با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
طرح راهداری زمستانی با اجرای رزمایش ویژه ای همزمان با سایر استان های کشور در آذربایجان غربی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یوم الله نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و هفته بصیرت در ارومیه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
"محمد افتخاری" با حکم "محمدمهدی اسماعیلی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سرپرست جدید این اداره کل در آذربایجان غربی منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۱۰    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب گفت: تاکنون بیش از 80 درصد سهمیه سوخت نفت سفید خانوارها در نقاط کوهستانی و روستاهای سخت گذر شهرهای جنوب آذربایجان غربی توزیع و ذخیره سازی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس همایش بین المللی حضرت حمزه (ع) با اشاره به اهمیت معرفی اهل بیت (ع) به مردم گفت: در جلسه که خدمت رهبر معظم انقلاب بودم ایشان بر معرفی ام سلمه همسر پیامبر و مادران اهل بیت (ع) به مردم تاکید ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: به مناسبت هفته بسیج امسال در این شهرستان بیش از 230 برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با شعار بسیج، پاره تن مردم برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان پلدشت گفت: تنبیه دانش آموزان در محیط مدرسه مغایر با قوانین تعلیم و تربیت است و آموزش و پرورش همواره از حقوق دانش آموزان مراقبت و صیانت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: مدارس تمامی مقاطع تحصیلی استان با گروه بندی و ظرفیت محدود از امروز، اول آذرماه بازگشایی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خوی از کشف 11 قبضه اسلحه شکاری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و پژوهشی سپاه شهدای آذربایجان غربی از برگزاری هفتمین جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته بسیج؛ 250بسته معیشتی در میان خانواده های نیازمند بوکانی توسط سپاه توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۵    
مسئول اشتغال و معیشت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: با اجرای طرح هر دهستان یک روستای الگوی اشتغال زایی، به دنبال ارتقاء سرانه درآمد اهالی کل دهستان هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۱    
جلسه شورای اداری شهرستان پلدشت ظهر امروز با حضور مدیران استانی و شهرستانی در مجتمع بصیرت پلدشت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
غلامرضا سلیمانی با بیان اینکه جوانان بسیجی، نگین انگشتری جمهوری اسلامی ایران هستند گفت: بسیج در دل جامعه رشد کرده و هیچگاه فاصله ای میان مردم و بسیج وجود نخواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت: بیش از 11 هزار بال انواع پرنده بومی به منظور استراحت و تغذیه در تالاب های این شهرستان فرود آمدند که در این بین ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از کشف 5 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق توسط مرزداران استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
محمد باقر علائی گفت : همزمان با هفته بزرگداشت بسیج 300 برنامه فرهنگی، قرآنی و ورزشی در شهرستان خوی برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...