چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۷:۳۳Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعاء»

معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن با تاکید بر اینکه کشتیرانی در دریای سرخ در امنیت کامل است، تاکید کرد گفت وگوهای سازنده ای با اتحادیه اروپا در این زمینه وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد که صنعاء در راستای تثبیت قاعده مقابله به مثل، همچنان با کشور های متخاصم برخورد می کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه قطری گزارش داد، پایبندی یمنی ها به پویش تحریم کالاهای حامیان رژیم صهیونیستی به رغم عرضه آن با تخفیف های فوق العاده در شرایط دشوار اقتصادی یمن برخاسته از ایمان و اعتقاد دینی آنها به مبارزه با دشمن اشغالگر است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم صعده یمن این هفته نیز با شعار "ایستادگی با غزه تا پیروزی" به خیابان ها آمدند. میدان السبعین صنعاء نیز شاهد تظاهرات میلیونی در حمایت از مردم غزه و عملیات ارتش یمن علیه صهیونیستها و حامیانشان بود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
تصاویری از آموزش و خروج جنگنده های یوروفایتر تایفون FGR4 نیروی هوایی سلطنتی انگلستان برای هدف قرار دادن جنبش انصارالله در یمن منتشر شده است. به گزارش خبرآنلاین، تصاویر به مربوط به سه روز گذشته یعنی سوم فوریه است. این حملات در مناطقی چون صنعاء ، البیضاء و تعز انجام شد. 311311 ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت صنعاء موضع عربستان سعودی در عدم همراهی باائتلاف آمریکایی در دریای سرخ را شجاعانه خواند و از آن تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت صنعاء موضع عربستان سعودی در عدم همراهی باائتلاف آمریکایی در دریای سرخ را شجاعانه خواند و از آن تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
آمریکا که پیشتر در ائتلاف دریایی خود ضد یمن با هدف محافظت از منافع رژیم صهیونیستی شکست خورده بود، اکنون همراه با انگلیس با آغاز موجی از حملات هوایی ناموفق درحال رقم زدن یک رسوایی و ناکامی دیگر برای خود مقابل یمنی هاست.
به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مسئولان، فعالان و شهروندان یمنی در صنعاء تاکید کردند، انقلاب اسلامی ایران در ایستادگی کنار مظلومان، ملت های آزاده در جهان و حمایت از جنبش های آزادی بخش موفق عمل کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۵    
شفقنا- محمد عبدالسلام رئیس هیأت مذاکره کننده دولت صنعاء اعلام کرد که ادامه تجاوزات آمریکایی-انگلیسی به کشورمان هیچ هدفی برای متجاوزان نخواهد داشت. به گزارش شفقنا ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۷    
برخی منابع خبری از دور تازه حملات تجاوزکارانه آمریکا و انگلیس به چند استان یمن از جمله پایتخت این کشور خبر داده اند.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - برخی منابع خبری از دور تازه حملات تجاوزکارانه آمریکا و انگلیس به چند استان یمن از جمله پایتخت این کشور خبر داده اند. شبکه المیادین در خبری فوری از پروازهای جنگنده های این دو کشور در آسمان صنعاء و شنیده شدن همزمان صدای چندین انفجار پشت سر هم در پایتخت یمن گزارش داده است.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
برخی منابع خبری از دور تازه حملات تجاوزکارانه آمریکا و انگلیس به چند استان یمن از جمله پایتخت این کشور خبر داده اند. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ منابع نزدیک به یمن از حمله جدید آمریکا و انگلیس به این کشور خبر داده اند. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از تهاجم جدید آمریکا و انگلیس به صنعاء پایتخت یمن و چند استان دیگر این کشور خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۰:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
برخی منابع خبری از دور تازه حملات تجاوزکارانه آمریکا و انگلیس به چند استان یمن از جمله پایتخت این کشور خبر داده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع خبری از تهاجم جدید آمریکا و انگلیس به صنعاء پایتخت یمن و چند استان دیگر این کشور خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
تمرکز کنونی حملات نیروهای مسلح یمن به کشتی های تجاری آمریکایی-صهیونیستی در خلیج عدن ضمن اینکه ادعاهای آمریکا درباره تشدید خطرات علیه کشتیرانی بین المللی در دریای سرخ را از بین می برد نشان می دهد که صنعاء قادر است قواعد درگیری را تا فراتر از میدان تحت سلطه خود گسترش دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تظاهر کنندگان در صنعاء در بیانیه ای از همه مردم جهان خواستند موضع شرافتمندانه ای داشته باشند و بر حاکمان خود فشار بیاورند تا از حمایت از اشغالگران دست بردارند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن سرتیپ یحیی سریع امروز چهارشنبه 31 ژانویه طی بیانیه ای اعلام کرد که ناوشکن آمریکایی یواس اس گریولی هدف حملات موشکی صنعاء قرار گرفت.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن سرتیپ یحیی سریع امروز چهارشنبه 31 ژانویه طی بیانیه ای اعلام کرد که ناوشکن آمریکایی یواس اس گریولی هدف حملات موشکی صنعاء قرار گرفت.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن سرتیپ یحیی سریع امروز چهارشنبه 31 ژانویه طی بیانیه ای اعلام کرد که ناوشکن آمریکایی یواس اس گریولی هدف حملات موشکی صنعاء قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کماندوهای ارتش اسرائیل ساعت 05:30 صبح امروز به وقت غزه با پوشش مبدل وارد بیمارستان ابن صنعاء در جنین شدند و ظرف 10 دقیقه سه عضو حماس را با استفاده از سلاح های دارای صداخفه کن هدف قرار دادند و توانستند بدون تبادل آتش در ساعت 05:40 از بیمارستان خارج شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
در ادامه درگیریهای یمن با حامیان رژیم صهیونیستی، عضو شورای عالی سیاسی یمن هشدار داد که هر گونه ماجراجویی آمریکا علیه صنعاء، به شکست منتهی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع یمن با تاکید بر اینکه صنعاء مسئول تامین امنیت دریای سرخ است، خاطرنشان کرد پایان دردناک سلطه آمریکا را رقم خواهیم زد .
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که برخی منابع از حمله جدید آمریکا به یمن و بمباران صنعاء و صعده خبر داده بودند، منابع غیررسمی با ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حجم ویدیو: 39.60M | مدت زمان ویدیو: 00:01:15 دانلود ویدیو انتهای پیام/ لینک کوتاه لینک کپی شد ارتش اسرائیل بیمارستان ابن صنعاء در جنین
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع آگاه مصری با اشاره به تشدید تنش در روابط میان رژیم اسرائیل و دولت مصر، از نارضایتی و نگرانی شدید تل آویو از تماس های قاهره با انصارالله یمن در خصوص تحولات امنیتی جاری در دریای سرخ خبر دادند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در هفته های گذشته آمریکایی ها و متحدانش با به راه انداختن موج های رسانه ای مدعی بودند بیش از 95 درصد عملیات ارتش یمن را در دریا دفع کرده اند و صنعاء دستاورد محسوسی نداشته و انتقال کالا به سرزمین های اشغالی با وجود تهدیدات ادامه دارد و از سویی دیگر تنبیه آنان هم با انجام حملات ترکیبی هوایی و موشکی ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۲    
وأفادت وکالة مهر للأنباء، ان وزیر الخارجیة الایرانی، حسین امیر عبد اللهیان قال فی مقابلة مع قناة ABC NEWS اجراها علی هامش زیارته لنیویورک، ان مسؤولا یمنیا فی صنعاء زار طهران قبل اقل من ثلاثة اسابیع والتقی به وکنا متفقین فی الرای حول امن البحر الاحمر، مؤکدا ان الیمنیین ملتزمون بامن الملاحة البحریة ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
یک منبع بلندپایه در سازمان ملل خبر داد که انصارالله به کارکنان آمریکایی و انگلیسی یک ماه فرصت داده است تا از مناطق تحت کنترل آن خارج شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو ارشد هیأت مذاکره کننده دولت صنعاء حمله امروز ائتلاف آمریکایی و انگلیسی را بی فایده دانست و گفت که یمن قابل محاصره نیست.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بنا به اعلام سریع، 12 بار شهر صنعاء و استان صنعاء، سه بار استان الحدیده و دو بار نیز استان تعز و یک بار نیز استان البیضاء هدف حمله ائتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس قرار گرفته است.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام نظامی یمنی به الجزیره گفت: حملات امشب را می توان شدیدترین حملات به صنعاء از زمان آغاز تجاوز غربی ها به کشورمان دانست .
منابع خبری از تجاوز نظامی مجدد آمریکا و انگلیس به صنعاء پایتخت یمن خبر دادند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۱۹    
منابع خبری از حمله مجدد آمریکا و انگلیس به صنعاء پایتخت یمن خبر دادند.
بازتاب   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد امروز سه شنبه از حمله نظامی مجدد آمریکا و انگلیس به یمن خبر دادند. این منابع از شنیده شدن صدای انفجارهای شدید در صنعاء پایتخت یمن خبر داده بودند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از المیادین، جنگنده های آمریکا و انگلیس چندین منطقه را در صنعا و اطراف آن هدف قرار دادند. منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجارهای شدید در صنعاء پایتخت یمن خبر دادند و خبرنگار الجزیره گزارش داده است که صدای انفجارهای مهیب در صنعا، پایتخت یمن ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۲:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مهر نوشت: خبرها حاکی از آن است که آمریکا و انگلیس چندین منطقه را در صنعا و اطراف آن هدف قرار دادند. به نقل از المیادین، جنگنده های آمریکا و انگلیس چندین منطقه را در صنعا و اطراف آن هدف قرار دادند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله مجدد آمریکا و انگلیس به صنعاء پایتخت یمن خبر دادند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن از عملیات جدید این کشور علیه منافع ایالات متحده آمریکا در دریای سرخ خبر داد. او بامداد امروز جمعه ساعت یک به وقت صنعاء (یک و نیم به وقت تهران) اعلام کرد که نیروی دریایی ارتش یمن کشتی آمریکایی کیم رینجر را با موشک های دریایی مناسب در [...]
حمله نظامی اخیر آمریکا و انگلیس به یمن، بر وزنه قدرت و محبوبیت صنعاء به عنوان یک قدرت منطقه ای افزود و در عین حال نتوانست حملات علیه کشتی های اسرائیلی را متوقف کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت حملات علیه کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی ادامه دارد و تجاوز آمریکا موضع صنعاء درباره غزه را تغییر نداده و نخواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات محلی در صنعاء تاکید کرد که نیروهای مسلح یمن همچنان مانع تردد کشتی های اسرائیلی یا کشتی هایی که مقصد آنها فلسطین اشغالی است، در دریای سرخ ادامه خواهند شد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۴:۰۲    
گزارش ها حاکی از این است که برخلاف انتظار آمریکا پس از حمله به یمن، نه تنها صنعاء متوقف نشده بلکه محور مقاومت متحدتر از همیشه عمل کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه هوایی الدیلمی در شهر صنعاء یکی از اهداف آمریکایی ها بود اما به گفته منابع میدانی، این حملات دستاوردی برای متجاوزان نداشت چرا که هیچ گاه سلاح های راهبردی در این نقطه نظامی نگهداری نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بنا بر تحلیل نشریه انگلیسی اکونومیست، حمله نظامی اخیر آمریکا و انگلیس به یمن، بر وزنه قدرت و محبوبیت صنعاء به عنوان یک قدرت منطقه ای افزود و در عین حال نتوانست حملات علیه کشتی های اسرائیلی را متوقف کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
وبگاه برجسته قطری با اعلام اینکه صنعاء در مدت اخیر مانع رسیدن 17 کشتی حامل کالا به بنادر سرزمین های اشغالی شده است، گفت که حملات آمریکا به یمن تنها به زیان منافع اقتصادی غرب منجر می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بامداد شنبه، ایالات متحده و انگلیس به طور مشترک چهار شهر یمن از جمله صنعا، الحدیده، تعز و ذمار را مورد حملات هوایی قرار دادند ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۲    
حملات هوایی و موشکی آمریکا و انگلیس به یمن در بامداد جمعه، فاز جدیدی را در معمای امنیتی خاورمیانه گشوده است. علی الخصوص، پس از تکرار حمله آمریکا به یک سایت راداری در صنعاء در بامداد دیروز شنبه ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۷:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی اندیشکده راهبردی تبیین نوشت: خبرگزاری بلومبرگ با توصیف حمله ی آمریکا به قمار ، هشدار داد که واشنگتن در شرایطی حمله کرد که بارها اعلام کرده بود در بحبوحه ی جنگ بین اسرائیل و حماس، جلوگیری از تبدیل درگیری به یک جنگ منطقه ای بزرگتر اولویت ماست ...