پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۷:۳۵Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعاء»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
پس از گزارش منابع خبری درباره پیشروی نیرو های صنعاء در استان مأرب، سخنگوی نیرو های مسلح یمن رسما اعلام کرد که مرحله دوم عملیات ربیع النصر با موفقیت اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از گزارش منابع خبری درباره پیشروی نیروهای صنعاء در استان مأرب، سخنگوی نیروهای مسلح یمن رسما اعلام کرد که مرحله دوم عملیات ربیع النصر با موفقیت اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
پس اعلام اخیر سخنگوی نیروهای مسلح یمن درباره پیشروی نیروهای صنعاء در استان های مأرب و شبوه، رسانه ها گزارش دادند که ارتش یمن، ناحیه راهبردی الجوبه را به طور کامل تحت سیطره خود درآورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر یمن در تهران تاکید کرد جمعیت میلیونی مردم یمن در پایتخت و دیگر شهرهای این کشور نشانه پیروزی یک ملت بر 7 سال توطئه آمریکاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مردم صنعاء پس از برگزاری نماز جمعه در تجمعی بر ادامه مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزان و حمایت از جبهه های نبرد تأکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
جنگنده های متجاوز سعودی امروز جمعه مناطق مختلف در استان های صنعاء و صعده را به شدت بمباران کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
جنگنده های ائتلاف سعودی یک انبار دارو در صنعاء پایتخت یمن را هدف قرار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت صنعاء در مذاکرات صلح یمن روز پنجشنبه گفت که یمن از موضع دفاع از خود، همچنان به دفع تجاوزات با هر وسیله دفاعی ممکن ادامه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ساعاتی پس از گزارش منابع یمنی درباره شنیده شدن صدای انفجار در صنعاء و حمله به چند منطقه در پایتخت یمن، سخنگوی ائتلاف سعودی رسما این عملیات را برعهده گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
جنگنده های ائتلاف سعودی در جدیدترین جنایت خود انبارهای دارو در منطقه سعوان در شمال صنعاء را هدف گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن گفت، تا زمانی که مداخله خارجی تمام نشود حصول راه حل سیاسی یمنی-یمنی بعید است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سفیر دولت صنعا در سوریه انفجار تروریستی صبح امروز (چهارشنبه) در دمشق را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با گزارش رسانه ها درباره حمله موشکی نیروهای صنعاء به شمال شرق استان مأرب، منابع محلی از وقوع انفجاری شدید در پایگاه نظامی منطقه سوم نیروهای دولت مستعفی در این استان خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۸    
شفقنا- منابع محلی در شهر مأرب در مرکز یمن از انفجار شدید در این شهر در پی حمله موشکی ارتش و انصارالله یمن خبر می دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از المیایین این حمله با موشک بالستیک صورت گرفته و هنوز هدف حمله و میزان تلفات آن مشخص نیست ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله: حزب الله 100 هزار نیروی آموزش دیده دارددبیرکل حزب الله لبنان درخصوص آخرین تحولات مربوط به لبنان از جمله حادثه الطیونه بیروت صحبت و حوادث الطیونه را مهم و خطرناک توصیف کرد. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰    
مردم یمن امروز دوشنبه به منظور بزرگداشت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) تجمعات بی سابقه ای را در استان صنعاء و دیگر استان های این کشور برگزار کردند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه سید حسن نصرالله دبیر کل جنبش حزب الله لبنان شامگاه امروز دوشنبه به بررسی تحولات لبنان و منطقه پرداخت. نصرالله در آغاز سخنرانی خود، ضمن تبریک به مناسبت سالروز تولد حضرت محمد (ص)، گفت که از حضور گسترده مردمی در یمن که به مناسبت این سالروز در صنعاء صورت گرفت، احساس افتخار می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن در سخنرانی خود به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) در صنعاء گفت که مردم یمن با تأسی به سیره رسول الله (ص) در پی رهایی از هیمنه استکبار هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن در سخنرانی خود به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) در صنعاء گفت که مردم یمن با تأسی به سیره رسول الله (ص) در پی رهایی از هیمنه استکبار هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۹    
مردم یمن امروز دوشنبه به منظور بزرگداشت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) تجمعات بی سابقه ای را در استان صنعاء و دیگر استان های این کشور برگزار کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
صنعاء و 14 استان آزاد دیگر یمن، خود را برای یک تجمع باشکوه به منظور گرامیداشت سالروز میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) آماده کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
صنعا و 14 استان آزاد دیگر یمن، خود را برای یک تجمع باشکوه، چشمگیر و میلیونی به منظور گرامیداشت میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) آماده کرده اند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس ، نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن در یک ماه اخیر پیشروی سریع و قابل توجهی در استان مأرب داشتند و امروز (یکشنبه) نیز منطقه العبدیه در جنوب مأرب پس از چندین روز محاصره به طور کامل به دست دولت صنعاء افتاد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
صدها نفر از مردم یمن در جشن های سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) در صنعاء، پایتخت این کشور شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه های یمنی امروز(یکشنبه) اعلام کردند نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن کنترل العبدیه در مأرب را به صورت کامل در اختیار گرفته اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی انصارالله گفت، درخواست آمریکا برای ایجاد گذرگاه های امن در مأرب نشان دهنده ارتباط محکم میان واشنگتن و عناصر داعش و القاعده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ائلاف سعودی_آمریکایی در هفته پایانی تابستان، روزها و شب هایی را در مرکز یمن گذراندند که دوست ندارند حتی در خواب تکرار شوند و از نقشه راهی به هراس افتاده اند که می تواند حکم مرگ آنان در این سرزمین باشد
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰    
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در صنعاء با اشاره به گسترش موج آزادسازی مناطق در اشغال ائتلاف سعودی و مزدورانش گفت: سقوط پروژه صهیونیستی با ضربات قوی محور مقاومت آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
یک سازمان غیر دولتی بین المللی در گزارشی تحولات یمن را کاملا در راستای منافع دولت صنعاء دانست و نوشت که پایان دولت مستعفی آغاز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی یمن پنجاه و هشتمین سالگرد انقلاب 14 اکتبر را به ملت یمن تبریک گفت و تاکید کرد: صنعاء در خط مقدم مقابله با تروریسم "القاعده" و "داعش" قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن با تاکید بر اینکه امنیت دریانوردی در دریای سرخ منوط به نقش صنعاء بوده است، گفت: صنعاء آماده صلح فراگیر و دائمی برای یمن است که مبتنی بر ابتکارهایی صادقانه و واقعی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۵    
مهدی المشاط رئیس شورای عالی یمن در پنجاه و هشتمین سالگرد انقلاب 14 اکتبر گفت: صنعا امروز در خط مقدم مقابله با تروریسم القاعده و داعش قرار دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۲۶    
رئیس شورای عالی سیاسی یمن با رد جریان سازی های گمراه کننده درباره تهدید انصار الله برای امنیت منطقه و دریانوردی گفت: صنعاء در خط مقدم دفاع از منافع بشریت است و ائتلاف سعودی با تأسی به رسول الله، جایگاه والایی برای یمن و مردم آن قائل شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی به مناسبت پنجاه و هشتمین سالروز انقلاب 14 اکتبر این کشور، به متجاوزان نسبت به پیامدهای هدر رفتن فرصت های صلح هشدار داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۲    
دانشگاه قرآن کریم و علوم دانشگاهی یمن در صنعاء یک سمینار فرهنگی به مناسبت سالروز میلاد پیامبر(ص) و با حضور تعدادی از مقامات سیاسی این کشور برگزار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع نظامی یمن از تسلط کامل نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن بر چند روستا در جنوب مأرب خبر داد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام رسانه ها، وزیر خارجه یمن و سفیر جمهوری اسلامی ایران در صنعاء با هم دیدار و درخصوص مسائل دوجانبه گفتگو کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- منابع خبری از دیدار هشام شرف عبدالله وزیر خارجه دولت صنعا با حسن ایرلو سفیر ایران در یمن خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ خبرگزاری سبأ در خصوص این دیدار نوشت که دو طرف ضمن تأکید بر گسترش روابط در تمامی زمینه ها ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در دیدار با سفیر ایران در این کشور به روابط دوجانبه و نیز گفت وگوی ایرانی-سعودی پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در دیدار با سفیر ایران در این کشور به روابط دوجانبه و نیز گفت وگوی ایرانی-سعودی پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - نخست وزیر دولت نجات ملی یمن روز یکشنبه از لغو تمدید فعالیت بازرسان سازمان ملل در این کشور انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن به مناسبت پنجمین سالروز جنایت ائتلاف سعودی در حمله هوایی خونبار به مجلس عزاداری صنعاء تاکید کرد، ارتکاب این جنایات تحت فرماندهی آمریکاست، همان طور که تحریم های خفقان آور آمریکا، جرم مستمر آن علیه ملت یمن است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن پایان مأموریت تیم بازرسان شورای حقوق بشر سازمان ملل را مایه تأسف دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۷    
تهران-ایرنا- سخنگوی نیروهای مسلح یمن از سرنگونی یک پهپاد سعودی بر فراز استان مأرب در شمال شرقی صنعاء خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۸:۵۵    
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن از یک گشایش بزرگ دیپلماتیک برای پایان بحران این کشور خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
پارلمان یمن در صنعاء ضمن محکومیت تداوم حملات هوایی و زمینی ائتلاف سعودی به استان های صعده و مارب از جامعه بین الملل خواست برای توقف آن وارد عمل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد مشترک ارتش وابسته به دولت مستعفی یمن گفت که از ابتدای سال جاری میلادی 8700 تن از نیروهایش در حملات نیروهای دولت صنعاء کشته و زخمی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان یمن ضمن درخواست از پارلمان های اسلامی برای محکومیت سازش بحرین با تل آویو گفت، ائتلاف عربی فرودگاه صنعاء را بسته اما فرودگاه های خودش را به روی صهیونیست های غاصب گشوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
وب سایت تحلیلی آمریکایی نوشت در پی جنگی که ریاض علیه یمن به راه انداخت نیروهای صنعا زبده تر شده اند، اکنون هیچ کسی نمی تواند آنها را شکست دهد و بازی رقیب انصارالله در ایستگاه نهایی است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری عربستان گزارش داد که، ولی عهد این کشور با مشاور امنیت ملی کاخ سفید درباره توقف جنگ یمن گفتگو کرده و حمایت خود را از ورود کشتی های حامل فرآورده های نفتی به بندر الحدیده و بازگشایی مشروط فرودگاه صنعاء ابراز کرده است ...