سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۲۷Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارالمپیکی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۲۲    
تهران- ایرنا- رییس انجمن پارااسکی فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: شمار اسکی بازان پارالمپیکی ایران در پنج سال گذشته رشد چند برابری داشته و از یک ورزشکار تا 30 نفر افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۵    
دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک درباره وسایل خریداری شده برای ورزشکاران پارالمپیکی که هنوز به دستشان نرسیده است، توضیحاتی داد.
فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین از ورزشکاران پارالمپیکی برای حضور در پویش “ورزش در خانه” دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۰    
سرمربی تیم ملی پاراکانو گفت: قایقِ تنها پاروزن پاراکانو پارالمپیکی کشورمان، هشتم مرداد به ایران ارسال شده است، اما همچنان در گمرک است و خاک می خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۱    
پاروزن پارالمپیکی شرایط روحی و جسمی کنونی خود را بسیار خوب و مناسب برشمرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری محمد تابع، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و هادی رضایی، سرپرست کاروان ایران در پارالمپیک توکیو 2020 به صورت وبیناری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست خبری محمد تابع، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و هادی رضایی، سرپرست کاروان ایران در پارالمپیک توکیو 2020 به صورت وبیناری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۵    
نشست خبری محمد تابع، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و هادی رضایی، سرپرست کاروان جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک توکیو 2020 به صورت وبیناری برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک با تاکید بر اینکه آماده کردن ورزشکاران پارالمپیکی دغدغه این کمیته است، گفت: البته اولویت مهمتر حفظ سلامتی آنهاست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۳    
تهران- ایرنا- سرپرست کاروان اعزامی ایران به پارالمپیک گفت: تعویق یکساله پارالمپیک موجب شد تا حقوق ورزشکاران شانس مدال کامل پرداخت نشود اما از دی ماه به تمام ورزشکاران اعزامی با توکیو حقوق کامل تعلق می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس انجمن پاراتکواندو گفت: با توجه به تشدید بیماری کرونا و حفظ سلامتی ورزشکاران، اردوی تکواندوکاران پارالمپیکی از اول آذر به مدت 2 هفته تعطیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بعد از منفی شدن تست کرونا کمانداران پارالمپیکی، ورزشکاران اردوی خود را از امروز در جزیره کیش آغاز کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - دو و میدانی کار پارالمپیکی گفت: موفقیت در رقابت های پارالمپیک کار آسانی نیست و برای این امر دولت و وزارت ورزش و جوانان باید بیش از گذشته از ورزشکاران حمایت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دوومیدانی کار پارالمپیکی گفت: با وجود این که 3 بار به کرونا مبتلا شدم، اما از نظر بدنی شرایطم بهتر از سال گذشته است و سعی دارم در مسابقات بین المللی امارات در پرتاب نیزه رکوردشکنی کنم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری با بیان این که کرونا هیچ تاثیری بر روی عملکرد وزنه برداران پارالمپیکی نداشته است، گفت: تلاش بر این است که در 6 سهمیه به دست آمده، بیشترین مدال ها را در توکیو کسب کنیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو خوزستانی تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولان با بیان این که بعد از سه چهار سال عضویت در تیم ملی هنوز نیزه استاندار ندارم، گفت: در حال حاضر مربی هم ندارم و به صورت تلفنی برنامه تمرینی می گیرم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۳    
وزنه بردار پارالمپیکی شانس کسب مدال طلا در پارالمپیک توکیو گفت: در شرایط آمادگی خوبی قرار دارم و تلاشم بر این است که در دسته 80 کیلوگرم در توکیو بالاترین رکورد را به ثبت برسانم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قهرمان جهان در رشته پارادومیدانی گفت: قهرمانی و موفقیت برای ورزشکاران پارالمپیکی محرکی برای اعتماد به نفس است و آنان در جامعه احساس مفید بودن خواهند کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مجید کهتری در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینکه پاراکمانداران ایران سال گذشته از حضور در میادین کسب سهمیه پارالمپیک صاحب 6 سهمیه شدند، گفت: از مجموع رقابت هایی که برای توزیع سهمیه های پارالمپیکی پیش بینی شده بود، هنوز یک مسابقه باقی مانده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
با پیگیری کمیته ملی پارالمپیک و ورود وزارت ورزش، آیین نامه استخدام قهرمانان ورزشی در رابطه با ورزشکاران پارالمپیکی دستخوش تغییراتی به سود آنها خواهد شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تنها بانوی قایقران پارالمپیکی گفت: با حمایت کمیته ملی پارالمپیک امسال شرایط بهتری نسبت به سال گذشته دارم و تلاشم بر این است در پارالمپیک توکیو روی سکو قرار بگیرم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وبینار برنامه آموزشی من می توانم ، با حضور عضو کمیته آموزشی IPC و عضو کمیسیون آموزش IOC برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
پاراکماندارانی که برای حضور در پارالمپیک توکیو کسب سهمیه کرده اند بعد از هشت ماه وقفه و پشت سر گذاشتن یک مرحله اردوی نصف و نیمه، از اواخر آبان ماه وارد اردوی متمرکز می شوند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب قهرمان مسابقات جهانی قزاقستان در پاراوزنه برداری گفت: 2 ماه است که تمرینات حرفه ای خود را در سالن وزنه برداری فدراسیون جانبازان و معلولان آغاز کردم و هدفم بر این است که به مدال طلای پارالمپیک توکیو دست پیدا کنم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کمانداران پارالمپیکی از برگزاری اردو در کیش خبر داد و گفت: اولین اردوی کمانداران پارالمپیکی با همکاری فدراسیون تیروکمان و کمیته ملی پارالمپیک از اواسط آبان در کیش برگزار خواهد شد.
دختران قهرمان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۰۳    
به مناسبت هفته پارالمپیک یادی کرده ایم از زنان قهرمان پارالمپیکی. در روزهایی که جای زنده یاد راضیه شیرمحمدی خالی است دختران پارالمپیکی همچنان کمتر دیده می شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: با امضا تفاهم نامه با سازمان بهزیستی، به توانمند سازی ورزشکاران پارالمپیکی کمک خواهیم کرد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحمید احمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد ورزش جانبازان و معلولین اظهار داشت: خوشبختانه در حوزه ورزش جانبازان و معلولین و پارالمپیکی ها، موفقیت های قابل توجهی را در 4 دهه گذشته داشتیم و در بعد همگانی و قهرمانی، افتخارات زیادی به دست آمده و تلاش های موثری انجام شده است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
کماندار پارالمپیکی ایران گفت: امیدوارم توکیو تکرار 3 باره مدال هایم در المپیک باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: نگاه ما به ورزش برای افراد دارای معلولیت، وسیله ای برای توانمندسازی آنها، ایجاد امید و به عرصه کشاندن آنهاست. هدف ما تلفیق اجتماعی آنهاست، اینکه با ورزش وارد جامعه می شوند و هدف ما ورزش همگانی برای افراد دارای معلولیت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان گفت: با توجه به این که قرار بود از آبان ماه اردوی جودوکاران پارالمپیکی در کیش برگزار شود، اما نبود حریف تمرینی شرایط را برای برگزاری اردوها سخت کرده است.
پارالمپیک و افتخارآفرینی عنوان سومین روز از هفته گرامیداشت پارالمپیک است. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، به مناسبت گرامیداشت روز پارالمپیک و افتخارآفرینی، نگاهی بر حضور ملی پوشان پارالمپیکی کشورمان در برنامه های مختلف ورزشی صدا و سیما داریم.
ملی پوشان پارالمپیکی کشورمان به مناسبت آغاز هفته پارالمپیک، پیام های تبریکی را منتشر کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با توجه به شرایط ویژه جامعه و شیوع بیماری کرونا، ورزشکاران پارالمپیکی کشورمان از طریق فضای مجازی و با انتشار ویدئوهای تبریک ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در مراسم تجلیل از ورزشکاران پارالمپیکی فارس گفت: تا حد توان شرایط تمرین ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک توکیو مهیا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۲۵    
تهران- ایرنا- دارنده مدال طلای بازی های پاراآسیایی جاکارتا در رشته جودو گفت: قانون استخدام ورزشکاران طلایی پارالمپیک برای فرزندان آنان است و امیدوارم این قانون در دولت دوازدهم اصلاح شود و به خود ورزشکار تعلق بگیرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۳    
ورزشکار پارالمپیکی چهارمحال و بختیاری گفت: ورزش باعث شد روحیه از دست رفته به دلیل قطع عضو را به دست آورم و به زندگی روزمره برگردم و الان طوری زندگی می کنم که جامعه به دید معلولی ناتوان به من نگاه نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ورزشکار پارالمپیکی چهارمحال و بختیاری گفت: ورزش باعث شد روحیه از دست رفته به دلیل قطع عضو را به دست آورم و به زندگی روزمره برگردم و الان طوری زندگی می کنم که جامعه به دید معلولی ناتوان به من نگاه نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - ورزشکاران جانباز و معلول گنبدکاووس که بخش زیادی از مدال های استان گلستان در رقابت های جهانی، پاراآسیایی و پارالمپیکی را به نام خود ثبت کرده اند در حال حاضر برای انجام تمرینات از داشتن سالن اختصاصی محروم و چشم انتظار نگاه ویژه مسوولان برای حل این مشکل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۲    
نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: تمرینات ورزشکاران پارالمپیکی را به طور دقیق رصد می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس زنان کمیته ملی پارالمپیک گفت: تمرینات ورزشکاران پارالمپیکی در حال برگزاری است و از نظر بدنسازی آمادگی جسمانی، روانشناسی و بهداشتی آنان را تحت کنترل داریم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا حاج یوسف زاده روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تمرینات 2 جودکار پارالمپیکی ایران اظهار داشت: خوشبختانه پیش از فراگیری ویروس کرونا در ایران و جهان 2 جودکار کشورمان موفق به کسب سهمیه پارالمپیک توکیو شدند و در این زمینه دغدغه ای نداریم زیرا آنان جودوکاران توانمندی هستند که ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
[شهروند] با اینکه برنامه ریزی برای ورزشکاران المپیکی حتی در روزهای کرونایی هم ادامه دار بود، پارالمپیکی ها کاملا فراموش شده اند. چند هفته ای است که مسئولان کمیته برگزاری المپیک توکیو و همچنین کمیته بین المللی المپیک از قطعی شدن برگزاری المپیک در تابستان 2021 خبر می دهند ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
حامد امیری در گفت وگو با ایسنا، درباره ابتلایش به کرونا اظهار کرد: برای اولین بار در مسابقات جهانی امارات به بیماری کرونا مبتلا شدم که در آن زمان اطلاعی نسبت به این بیماری نداشتم. حالم به حدی بد بود که از شروع مسابقات در بیمارستان بستری بودم اما با این حال توانستم در پرتاب نیزه [...]
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۲    
هاشمیه متقیان بانوی پارالمپیکی دو و میدانی ایران در ماده پرتاب نیزه این روزها تمرینات خود را برای حضور در پارالمپیک توکیو در ورزشگاه تختی اهواز انجام می دهد. 24 مهرماه در تقویم کشور به نام روز ملی پارالمپیک نامگذاری شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون نابینایان و کم یینایان از آغاز اردوی جودوکاران و دوومیدانی کاران پارالمپیکی از آبان ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بانوی پارالمپیکی قایقرانی ایران، اصلی ترین و مهم ترین نیاز رشته قایقرانی را پیست مناسب دانست و گفت: در حال حاضر یک پیست مناسب در استان کرمانشاه وجود ندارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۰    
مهاجرت یکی دیگر از مدال آوران پارالمپیکی داغ دل ورزشکاران معلول را تازه کرد. محسن کائیدی، ملی پوش سابق پارادوومیدانی ایران در حالی از این پس برای ترکیه مسابقه می دهد که تمامی ورزشکاران جانباز و معلول بار ها از عدم رسیدگی مسئولان به وضعیت آن ها انتقاد کرده اند.