شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۱:۴۶Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

فدراسیون شنا و شیرجه (irsf.ir)

  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سومین روز از مرحله مقدماتی رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا 223 با پیروزی تیم های ایران، قزاقستان، چین و سنگاپور پیگیری شد.
  ۶ ساعت پیش    
پس از پایان دور مقدماتی رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا 2023 تیم های چین و ایران به ترتیب صدر نشین گروه های A و B این مسابقات شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
شیر مردان واترپلو ایران در آخرین دیدار از مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا 2023 برابر فیلیپین به برتری رسیدند تا به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شوند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شیر مردان واترپلو ایران در آخرین دیدار از مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا 2023 برابر فیلیپین به برتری رسیدند تا به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شوند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۰    
فدراسیون شنا حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت ، برکت ، نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه خداوند متعال را به عموم مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می کند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دومین روز رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا 2023 با چهار پیروزی توسط تیم های ایران، چین، هنگ کنگ و تایلند پیگیری شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۸    
واترپلوئیست های ایران رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا – 2023 را با پیروزی مقابل هنگ کنگ آغاز کردند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۸   + ۳۹ سایت دیگر  
تیم ملی واترپلو ایران در حساس ترین بازی خود از مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا 2023 به مصاف قزاقستان رفت و این تیم را شکست داد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تیم ملی واترپلو ایران در حساس ترین بازی خود از مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا 2023 به مصاف قزاقستان رفت و برای دومین بار در یک سال گذشته این تیم را شکست داد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین روز رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا 2023 با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید و تیم های ایران،قزاقستان، تایلند و چین از سد حریفان خود گذشتند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
واترپلوئیست های ایران رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا – 2023 را با پیروزی مقابل هنگ کنگ آغاز کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال 1402 که متقارن شده است با حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی مردم ایران تبریک می ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ملی پوشان واترپلو ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا (انتخابی لیگ جهانی) فردا(یکشنبه) تهران را به مقصد سنگاپور ترک می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۴    
چهاردهمین دوره لیگ دسته یک واترپلو کشور با قهرمانی تیم نفت آبان به پایان رسید. تیم های قهرمان مشهد و نفت تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۲    
جلسه تدوین و به روز رسانی الزامات استخرهای شنا و اماکن آبی بصورت غیر حضوری (مجازی) شنبه الی دوشنبه 20 الی 22 اسفند 1401 برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در مسابقات رکورد گیری شنا (مسافت کوتاه) پایان سال 1401 به میزبانی هیات شنا استان اصفهان 14 رکورد در رده سنی زیر 15 سال جابجا شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۴    
فدراسیون شنا در پیامی درگذشت برادر بزرگوار بهمن کیانی والا از قهرمانان و پیشکسوتان واترپلو ایران را به ایشان و عموم بازماندگان تسلیت می گوید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۰    
با ابلاغ حکمی از سوی رئیس فدراسیون ، امیر رضایی راد بعنوان مدیر روابط عمومی فدراسیون شنا منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۹    
رقابت های لیگ دسته یک واترپلو باشگاه های کشور سال 1401 از صبح امروز(یکشنبه) در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیته فنی فدراسیون واترپلو گفت: نظر کمیته فنی برای حضور تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی لیگ جهانی مثبت بوده و رئیس فدراسیون هم در تلاش است تا منابع مالی لازم را برای اعزام تیم به ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شیرجه روهای ایران در مسابقات کاپ شیرجه اروپا آسیا به میزبانی شهر ساراتو روسیه در سکوی 10 متر انفرادی و شیرجه هماهنگ از تخته سه متر با حریفان خود به رقابت پرداختند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۳    
عکاس: سعید زارعیان
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات شنای مسافت بلند در رده های سنی 12-11 سال، 14-13 سال و 17-15 سال تحت عنوان جام نوروز آزادی به مدت چهار روز 15 الی 19 اسفند ماه 1401 پیگیری و به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد مقدسی در مرحله مقدماتی تخته سه متر مسابقات کاپ شیرجه اروپا آسیا روسیه – ساراتو در جمع 8 نفر برتر قرار گرفت و در فینال این ماده هشتم شد و به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو تیم ملی جهت آماده سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا – سنگاپور (انتخابی رقابت های لیگ جهانی واترپلو) اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته فنی شیرجه گفت: بودجه فدراسیون برای سه رشته شنا، واترپلو و شیرجه است و حفظ آنها در کنار یکدیگر با این بودجه، کار بزرگی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شیرجه روهای ایران به منظور حضور در مسابقات کاپ شیرجه اروپا آسیا عازم شهر ساراتو روسیه می شوند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۵    
جشنواره بزرگ شنا تحت عنوان رضویون ویژه دختران مدارس شنای استان اصفهان 11 و 12 اسفندماه 1401در پایگاه شماره 3 این استان در رده های سنی 6تا8سال، 9و10سال و 11و12سال برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۵    
آئین نامه اجرایی جشنواره شنا مسافت کوتاه دختران در رده سنی 11 و 12 سال ویژه استان های سراسر کشور به میزبانی هیات شنا استان زنجان اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سومین جلسه هیات رئیسه فدراسیون شنا در سال 1401 با حضور اعضا روزگذشته(یکشنبه) در محل فدراسیون برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مرحله دوم و پایانی لیگ واترپلو زیر 17 سال کشور با حضور 8 تیم برتر از تاریخ 14 الی 17 اسفند 1401 پیگیری می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۵    
کمیته فنی شنا آئین نامه اجرایی مسابقات رکوردگیری (مسافت کوتاه) پایان سال 1401 بخش آقایان را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عکاس: سعید زارعیان
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر شنا سال 1401 با قهرمانی تیم موج های آبی مشهد به پایان رسید. تیم های نفت تهران و اریس اصفهان دوم و سوم شدند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رقابت های لیگ برتر شیرجه سال 1401 با قهرمانی تیم نفت تهران به پایان رسید. تیم های مس سونگون و رعد پدافند به ترتیب دوم و سوم شدند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحله سوم و پایانی نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر شنا از فردا (پنجشنبه) با رقابت هفت تیم در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۲    
در جریان مسابقات لیگ شنا بانوان استان اصفهان دختران 5 رکورد جابجا شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۲    
جشنواره سراسری شیرجه در تمام گروه های سنی زیر 11 سال (F،E،D)، روز گذشته (دوشنبه) با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مسابقات شنای مسافت کوتاه تحت عنوان – جام ولایت امام رضا (ع) – در رده های سنی 13 و 14 سال و 15-17سال پنجم الی هفتم اسفند 1401 به میزبانی مشهد مقدس پیگیری و به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۴    
مسابقات واترپلو زیر 19 سال کشور با قهرمانی نوفلاح به پایان رسید و تیم های رعد پدافند اصفهان و مقاومت زنجان به ترتیب دوم و سوم شدند. ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حمید اسکندریون رئیس کمیته فنی شنا خبر داد: حمیدرضا مبرز شناگر المپیکی و از مربیان بین المللی ساکن در استرالیا به عنوان مشاور، تیم ملی شنای ایران را زیر نظر خواهد گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۳    
مرحله دوم و پایانی مسابقات شیرجه باشگاه های کشور بخش آقایان فردا (سه شنبه) آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۳    
مربی تیم ملی شیرجه گفت: استعدادهای خوبی در این رشته داریم و در لیگ امسال پیشرفت شیرجه روها محسوس بود و می توانیم در آینده روی آن ها حساب کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عکاس: سعید زارعیان
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۱    
اولین همایش ملی تمرین در آب تحت عنوان همایش مادران و دختران در هفته دوم اسفند ماه 1401 در سراسر کشور به مناسبت ولادت باسعادت حضرت ولیعصر (عج) برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات واترپلوی بانوان باشگاه های کشور رده سنی بزرگسالان در سال 1401 تحت عنوان جام خلیج فارس با قهرمانی تیم موح ایرانیان (الف) به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۴    
فدراسیون شنا در پیامی درگذشت اسماعیل احمدی مدیرکل حوزه ریاست و مشاور وزیر ورزش و جوانان در سانحه سقوط بالگرد در استان کرمان را تسلیت می گوید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در پایان رقابت های لیگ برتر واترپلو برترین بازیکن، برترین بازیکن زیر 21 سال و بهترین دروازه بان انتخاب و از انها تقدیر شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو سال 1401 با قهرمانی نوفلاح به پایان رسید، تیم های دانشگاه آزاد و نفت امیدیه به ترتیب دوم و سوم شدند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در دیدار رده بندی سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو، نفت و گاز امیدیه با پیروزی مقابل نفت و گاز گچساران به عنوان سومی دست یافت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۳    
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در دومین دیدار از بازی های برگشت مرحله نیمه نهایی سی و دومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و نفت و گاز امیدیه به آب زدند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله چهارم و پایانی سی و دومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور از روز گذشته(دوشنبه) در استخر بین المللی 9 دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی آغاز شد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۷    
صبح امروز(سه شنبه) رعد پدافند با پیروزی برابر نیروی زمینی در جایگاه پنجم سی و دومین دوره لیگ برتر واترپلو قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نوفلاح و دانشگاه در دیدار رفت نیمه نهایی سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو باشگاه های کشور از مصاف حریفان خود گذشتند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات جام قهرمانی شنای هنری کشور 27 الی 29 بهمن 1401 در چهار رده سنی دختران به میزبانی استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی پیگیری و به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
تیم طلایه داران قهرمان مسابقات لیگ واترپلو زیر 14 سال پسران کشور در سال 1401 شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرحله پایانی سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو باشگاه های کشور از فردا (دوشنبه) به میزبانی استخر بین المللی 9 دی آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات واترپلوی بانوان باشگاه های کشور در سال 1401 تحت عنوان جام فجر در رده سنی 11-14سال با قهرمانی تیم موج ایرانیان به پایان رسید
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۵    
مسابقات واترپلوی بانوان باشگاه های کشور تحت عنوان جام فجر در رده های سنی 11-14سال و 15-17سال از 28 بهمن آ.غاز و تا روز 30 بهمن 1401 به میزبانی استان اصفهان پیگیری می شود. ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۵    
مرحله دوم و پایانی لیگ واترپلو زیر 14 سال کشور با حضور 9 تیم برتر از روز پنج شنبه 26 بهمن آغاز و تا روز 30 بهمن 1401 پیگیری می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تیم فارس قهرمان مسابقات لیگ دسته یک واترپلو زیر 17 سال پسران کشور در سال 1401 شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک می گوید. ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
با پایان مرحله سوم گروهی سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو باشگاه های کشور تیم شهید نوفلاح در صدر جدول و تیم های دانشگاه آزاد اسلامی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۳    
واترپلو مسابقات واترپلوی بانوان باشگاه های کشور تحت عنوان جام فجر به میزبانی هیات شنا استان اصفهان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۰۲    
طبق اعلام کمیته بانوان، مسابقات شنای مسافت کوتاه تحت عنوان – جام قهرمانی ولایت – در رده های سنی 13 و 14 سال و 15-17سال پنجم الی هفتم اسفند 1401 به میزبانی هیات شنا استان خراسان رضوی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام کمیته فنی شنا، مسابقات شنای مسافت بلند در رده سنی 11 و 12 سال، 13 و 14 سال و 15 و 17 سال تحت عنوان جام نوروز آزادی 15 الی 19 اسفند ماه 1401 برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مرحله سوم سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو از صبح امروز دوشنبه 17 بهمن ماه آغاز و تا روز جمعه 21 بهمن ماه 1401 به میزبانی استخر بین المللی 9 دی پیگیری می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مرحله سوم سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو 17 الی 21 بهمن ماه 1401 به میزبانی استخر بین المللی 9 دی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۴    
کمیته فنی واترپلو دستورالعمل اجرائی مسابقات واترپلو زیر 19 سال کشور جام یادواره شهدای غواص (انتخابی تیم ملی زیر 20سال) به میزبانی هیات شنای استان زنجان را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مرحله نخست مسابقات شیرجه باشگاه های کشور بخش آقایان با صدر نشینی تیم نفت به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۴    
مرحله نخست مسابقات شیرجه باشگاه های کشور بخش آقایان 11 و 12 بهمن 1401 به میزبانی استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی پیگیری و به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۴    
مسابقات جام قهرمانی شنای هنری کشور 27 الی 29 بهمن 1401 در چهار رده سنی دختران به میزبانی استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مرحله نخست مسابقات شیرجه باشگاه های کشور بخش آقایان فردا (سه شنبه) آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۴    
جشنواره بزرگ شنا فجر اسپینر در پایگاه مسافت کوتاه مبارکه استان اصفهان با حضور مدارس شنا اصفهان و تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در مرحله دوم نوزدهمین دوره لیگ شنا کشور به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی 3 رکورد در رده های سنی جابجا شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
روز نخست مسابقات لیگ برتر شنا کشور صبح امروز (پنجشنبه) در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۳    
مرحله دوم نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر شنا از فردا (پنجشنبه) با رقابت هفت تیم در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه هیات رئیسه فدراسیون شنا در سال 1401 با حضور اعضا امروز(یکشنبه) در محل فدراسیون برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحله دوم سی و دومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور با تدام صدر نشینی تیم شهید نوفلاح به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مرحله دوم سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو 26 الی 30 دی ماه 1401 به میزبانی استخر بین المللی 9 دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی پیگیری می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۳    
دوره عملی مربیگری شنا درجه 1ویژه آقایان فدراسیون برای نخسیتن بار به میزبانی استان های اصفهان، خراسان رضوی، زنجان و فارس برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۵    
آزمون عملی 4 شنا مربیگری درجه 2 ویژه آقایان روز یکشنبه دوم بهمن 1401 زیر نظر کمیته آموزش فدراسیون برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۳:۳۵    
فدراسیون شنا در پیامی درگذشت مادر گرامی محسن برادری از همکاران اسبق ما در فدراسیون را به ایشان و عموم بازماندگان تسلیت می گوید.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۳:۰۵    
فدراسیون شنا در پیامی مصیبت وارده به شهروز شریفیان از داوران بین المللی واترپلو ایران را به ایشان و عموم بازماندگان تسلیت می گوید. ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آئین نامه اجرایی مرحله دوم نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی شنای باشگاه های کشور – جام خلیج فارس سال 1401 اعلام شد ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مربی تیم ملی شنا گفت: هدف اصلی هم حضور در بازی های آسیایی هانگژو است که امیدوارم با آمادگی خوبی در این رقابت ها شرکت کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۳    
دستورالعمل اجرایی مسابقات لیگ دسته یک واترپلو کشور در سال 1401 از سوی کمیته فنی واترپلو اعلام شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در ادامه برگزاری نشست های تخصصی سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو، مسئولان کمیته و وزارت ورزش با فدراسیون های کاندید اعزام به این بازی ها صبح امروز(چهارشنبه) جلسه ای با مسئولان و کادر فنی ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
در آستانه 17 دی ماه سالروز درگذشت مرحوم تختی، استادعلی اکبر محمدی بقا از پیشکسوتان عرصه رسانه و ورزش کشور طی دیدار با محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۵    
فدراسیون شنا در پیامی مصیبت وارده به محسن ابدالی از پشکسوتان رتشه های آبی استان خوزستان را به ایشان و عموم بازماندگان تسلیت می گوید.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۵:۰۵    
سرهنگ حق شناس، مدیرکل ورزش و آمادگی جسمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در دفتر ریاست فدراسیون شنا با محسن رضوانی رئیس فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مرحله دوم و پایانی لیگ واترپلو زیر 17 سال کشور با حضور 8 تیم برتر از تاریخ 13 الی 17 اسفند 1401 برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۵    
کلینیک طراحی مقدماتی تمرین در آب ویژه کلیه مربیان دارای کارت درجه 3 ، 2 و 1 شنا زیر نظر فدراسیون روزشنبه 17 دی ماه 1401 برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون شنا در پیامی مصیبت وارده را به مسعود موسوی از همکاران ارزنده ما در فدراسیون تسلیت می گوید.
مشاهده نتایج بیشتر...