دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۰:۰۵Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سی و سه پل»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
دریچه سد زاینده رود پس از ده روز دوباره بسته شد ؛ اصفهان ماند و سله های بستر رودخانه که در کوتاه ترین زمان ممکن رخ نمایان کردند. از هیاهوی کودکان و جوانان به سمت سی وسه پل هم خبری نیست، چون آبی نمانده که زندگی را جاری کند و دستانی که به دعایی بدرقه راهش باشد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرن پرس: شهر تاریخی اصفهان، با زاینده رود زنده است و زیبایی این شهر توریستی و تاریخی با جاری شدن این رود دوچندان می شود.
برترین ها / افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
عصر ایران: این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
توریست ها وقتی به اصفهان هم می روند همین حال را دارند؛ منظره سی و سه پل و پل خواجو روی بستر خشکیده زاینده رود واقعاً جگرخراش است، اما این همه آن چیزی نیست که توریست ها می بینند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۶    
با نقش جهانش به دنیا فخر می فروخت، سی و سه پل را همانند گردنبند بر گردنش می آویخت و در آب های خنک زاینده رود صورتش را می شست.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۰    
شاهکارهای معماری از روزگاران دور، جزئی از تاریخ پرافتخار ایران بوده اند. از تخت جمشید و قلعه رودخان در گذشته های چندهزارساله تا سی وسه پل در روزگاری کمی نزدیک تر، همگی گواهی بر این مدعا هستند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان اصفهان از شناسائی عامل اصلی آتش افروزی در کاخ هشت بهشت در شب چهارشنبه سوری سال گذشته توسط نیروهای این یگان خبر داد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از شعرای دوره صفویه به نام شیخ علی نقی کمره ای تاریخ بنای پل را در شعری سال 1005 هجری به حساب آورده است و این سال، درست هم زمان با روزهایی است که خیابان بی همتای چهارباغ هم ساخته شده است. سی وسه پل، چهارباغ عباسی را به چهارباغ بالا متصل می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شاید بزرگ ترین درد سی وسه پل این باشد: چنان به ما نزدیک است که آن را نمی بینیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: پروژه نورپردازی طبقه زیرین سی و سه پل در مرحله برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است و تا دو ماه آینده تجهیزات جدید نصب و راه اندازی خواهد شد.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه همشهری : از دیوارنویسی و ترک هایی که بر اثر خشکسالی و عبور مترو بر تن سی وسه پل نشسته، از ترقه زدن بر دیواره ها و رفتن بر پشت بام سی وسه پل و تفریحات بخت آزمایی برخی جوانان روی پل که بگذریم ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۱    
نصف جهان: برخی آگاهان و فعالان حوزه میراث فرهنگی بر این باور هستند که سر در مدرسه چهارباغ اصفهان پس از چهارسال از عبور مترو از زیر چهارباغ عباسی و سی و سه پل در معرض خطر تدریجی ارتعاش های حاصل از عبور و مرور روزانه قطار شهری قرار دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- برخی آگاهان و فعالان حوزه میراث فرهنگی بر این باور هستند که سر در مدرسه چهارباغ اصفهان پس از چهارسال از عبور مترو از زیر چهارباغ عباسی و سی و سه پل در معرض خطر تدریجی ارتعاش های حاصل از عبور و مرور روزانه قطار شهری قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان گفت: روزنه تخریب شده توسط کارتن خواب ها در سی و سه پل برای سومین بار از زمستان سال گذشته تیغه کشی شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۰۶    
حمیدرضا بانی با ارسال چند قطعه عکس، وخامت حال سی و سه پل را گوشزد کرده است. گویا شهردار اصفهان خواب تشریف دارند و باید دست به دامان استاندار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۶:۵۷    
27سال است که می خواند؛ سنتی و ایرانی. صدایش با گروه ها و ارکسترهای مختلفی به گوش رسیده است؛ چه از طریق کنسرت و آلبوم و چه به واسطه موسیقی فیلم ها و سریال ها.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۶    
گروه استان ها- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: بخشی از آسیب رسانندگان به کاخ هشت بهشت و سی و سه پل از طریق مراجع قضایی شناسایی شدند و همکاران ما در یگان حفاظت در تلاش هستند تا سریع تر اقدامات نهایی را انجام دهند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا: مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان گفت: 2 هنجارشکنی که اقدام به پرتاب ترقه در بناهای تاریخی اصفهان کرده بودند، تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان تن بی دفاع کاخ هشت بهشت و سی وسه پل اصفهان، شب چهارشنبه سوری آماج برخورد ترقه ها شد؛ فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان اصفهان با اعلام خبر شناسایی خاطیان کاخ هشت بهشت به شهرداری اصفهان یادآور می شود که برای محصور کردن کاخ هشت بهشت باید هر چه سریع تر دست به کار شود.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان گفت: 2 هنجارشکنی که اقدام به پرتاب ترقه در بناهای تاریخی اصفهان کرده بودند، تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: کلیپی از ترقه زدن به هشت بهشت و سی و سه پل در فضای مجازی منتشر شده است. زهرا کشوری، خبرنگار در این باره نوشت: ترقه زدن به هشت بهشت و سی و سه پل. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از اجرای عملیات مرمت اضطراری بخش های مختلف پل تاریخی سی وسه پل توسط گروه امانی این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: فیلم پارکوربازی عده ای از جوانان بر روی سی و سه پل متعلق به چهار سال پیش بود و تا کنون گزارشی از چنین تخلفاتی به ما نرسیده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سی و سه پل هم زیر پای پارکورکارها؛ مسئولان در حال پاسکاری.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۴    
مجموعه تصاویری از رویداد های خبری و دیدنی از لنز دوربین عکاسان، در نوبت عکس به نمایش درآمده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تصویری زیبا از شب های اصفهان و شکوه سی و سه پل را می بینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس میراث فرهنگی استان اصفهان با توجه به اینکه پل های تاریخی به عنوان معابر شهری استفاده می شوند گفت: میراث فرهنگی امکان لازم برای حفاظت کامل از پل ها را در اختیار ندارد.
جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۵    
شهرداری اصفهان: پل ها آثار تاریخی است و مسئولیت آن با میراث فرهنگی می باشد. در میان دعوا سر نپذیرفتن مسئولیت،پارکورکارها درحال تخریب سی و سه پل هستند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عصر ایران: یک پارکورکار جوان از پل صفوی سی وسه پل بالا رفت و فیلم آن را در صفحه خود در اینستاگرام منتشر کرد. میراث فرهنگی می گوید پل های تاریخی اصفهان معبر شهری هستند پس نظارت با شهرداری است. شهرداری هم می گوید پل ها آثار تاریخی ست و مسئولیت با میراث فرهنگی. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۳۴    
نارنجی شدن سی وسه پل به مناسب روز جهانی سرطان
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: مسئول روابط عمومی موسسه خیریه محمدحسین رضوی گفت: در تاریخ 16 بهمن (امروز) مصادف با روز جهانی سرطان با هماهنگی با شهرداری اصفهان سی و سه پل با نورپردازی به رنگ نارنجی که نماد بیماری سرطان است درمی آید تا به آگاهی رسانی درباره بیماری سرطان کمک شود و افراد مبتلا بدانند که این بیماری قابل ...
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان از بهینه سازی شبکه روشنایی پل خواجو تا سی و سه پل تا نوروز خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قدرت اله نوروزی گفت: طی طرحی درصدد پیاده راه شدن مسیر حدفاصل میدان آزادی تا سی و سه پل هستیم تا در امتداد آن، مسیر پیاده راه به میدان انقلاب، میدان امام حسین (ع)، میدان امام (ره) و میدان امام علی (ع) متصل و شهر دارای یک محور پیاده راه مطلوب باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۴    
میدان آزادی تا سی و سه پل پیاده راه می شود، سوختن سلامت مردم در تنور بی کیفیتی نان، گردن کش ترین گردنه اصفهان مهار می شود، استقبال از نمایشگاه مجازی، اصفهان میعادگاه سرمایه گذاران خارجی است و ساخت خانه های 70 تا 100 متری در طرح جهش مسکن؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: طی طرحی درصدد پیاده راه شدن مسیر حدفاصل میدان آزادی تا سی و سه پل هستیم تا در امتداد آن، مسیر پیاده راه به میدان انقلاب، میدان امام حسین (ع)، میدان امام (ره) و میدان امام علی (ع) متصل و شهر دارای یک محور پیاده راه مطلوب باشد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: در صدد پیاده راه شدن مسیر حدفاصل میدان آزادی تا سی و سه پل هستیم تا در امتداد آن، مسیر پیاده راه به میدان انقلاب، میدان امام حسین (ع)، میدان امام (ره) و میدان امام علی (ع) متصل و شهر دارای یک محور پیاده راه مطلوب باشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور بناهای میراثی استان اصفهان گفت: تصاویر منتشر شده از حرکت نمایشی با سی و سه پل مربوط به قبل از ایمن سازی این پل است اما هشدار می دهیم که با هرگونه رفتارهایی از این دست برخورد قاطع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۰    
قاب و شاسی موبایل لازم داری ولی نمیدونی از کجا خریداری کنی؟ خب سی و سه پل میتونه مشکلت رو حل کنه .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اجرای حرکات نمایشی در سی و سه پل شهر اصفهان توجه شهروندخبرنگار ما را به خود جلب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با طراحی و اجرای طرح جامع و بلند مدت در رودخانه بشار، می توان آن را به زاینده رود و سی و سه پل یاسوج تبدیل کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۱    
رپورتاژآگهی در طی سالیان متمادی شهر اصفهان در کنار تمام زیبایی و جذابیتی که برای مسافران و گردشگران داشته است به مردمانی خونگرم و خوش طبع نیز معروف بوده است . ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان از استاندار اصفهان درخواست کرد تا پس از ارسال نتایج دو مطالعه دانشگاهی درباره آلودگی هوای اصفهان نسبت به برگزاری جلسات کارشناسی و موثر در استان اقدام کند.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۹    
هومن حکیمی / اشاره: به عنوان یک روزنامه نگار، وقتی برای اولین بار صحن مجلس شورای اسلامی را دیدم، خیلی تحت تآثیر قرار نگرفتم. شیک و بزرگ و متین بود اما آن نداشت. چیزی که بتواند مرا تکان بدهد؛ مثل وقتی منار جنبان یا سی وسه پل یا زاینده رود (حتی خشک شده) یا میدان ساعت و.. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان از بهینه سازی سیستم نورپردازی پل تاریخی سی و سه پل با هماهنگی کامل اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: تأسیسات و کابل های برق پل تاریخی سی و سه پل سرقت نشده است. حسین امیری در خصوص انتشار عکسی از سرقت تأسیسات پل تاریخی سی و سه پل اظهار کرد ...