پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۵:۵۸Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار سلامی»

مدیرگروه مطالعات تاریخی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: در هفته گرامیداشت دفاع مقدس از 13 عنوان روزشمار رونمایی شود که 10 عنوان مربوط به روزشمار جنگ ایران و عراق و سه عنوان مربوط به روزشمار تحولات انقلاب اسلامی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
میزان نوشت: سردار سلامی گفت: پلیس چه درون شهرها و چه در مسیر جاده ها حافظ مردم است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه در اجتماع امت رسول الله(ص) را مشاهده می کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از سخنرانی و اقدام شجاعانه، هوشمندانه و غرور انگیز رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک قدردانی کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی از تعدادی مجروحان مدافع امنیت در اغتشاشات اخیر با حضور در یکی از بیمارستان های تهران جویای احوال آن ها شده و در جریان روند درمانی آن ها قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه ساعتی قبل با حضور در بیمارستان بعثت جویای احوال مدافعان امنیت، که به دلیل جلوگیری از تخریب اموال عمومی توسط اغتشاش گران در این بیمارستان بستری هستند، شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فرمانده کل سپاه گفت: اجازه شکل گیری هندسه تهدید در شعاع امینت ملی مان را نمی دهیم و حتماً قبل از اینکه تهدیدی شکل بگیرد، اقداماتی را صورت می دهیم.
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اصل دیگر این است که اگر تهدیدی در شعاع امنیت ملی مان، شکل بگیرد، اجازه شکل گیری هندسه تهدید را نمی دهیم و حتما اقداماتی را قبل از اینکه تهدیدی شکل بگیرد، صورت می دهیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: اجازه شکل گیری هندسه تهدید را نمی دهیم و حتماً قبل از اینکه تهدیدی شکل بگیرد، اقداماتی را صورت می دهیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷    
سردار سلامی هفته دفاع مقدس را وعده گاه الهی خواند و گفت: پیشکسوتان دوران دفاع مقدس قهرمانان واقعی این کشور هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس، چهارمین همایش یاد ها و نام ها یکشنبه دهم مهرماه در سالن خلیج فارس موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، امروز(22 شهریور) از مرز خسروی در استان کرمانشاه و روند تردد زوار از این مرز بازدید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: ما خادمان ملت در تلاشیم تا با برقراری نظم و امنیت، همه زائران حسینی پس از تشرف به عتبات عالیات در صحت کامل به شهر های مبدا خود بازگردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سردار سلامی در بازدید از مرز با بیان اینکه امکانات سپاه استانی برای ارائه خدمات مطلوب به زائران به کار گرفته شده است، گفت: تلاش کردیم تا مردم بدون مشکل به سفر اربعین بروند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استقبال استاندار کرمانشاه و جمعی از فرماندهان نظامی وارد مرز خسروی شد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ سردار سلامی با بررسی از نزدیک شرایط خدمت رسانی و میزبانی زوار از مجموعه اقدامات جهاد گونه صورت گرفته تقدیر و تشکر به عمل آورد. مهندس عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در این بازدید با اشاره به خدماتی که در یک ماه گذشته توسط این شرکت و جهادگران بسیجی و کارکنان تلاشگر ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سردار سلامی از برقراری امنیت در تمامی گذرگاه های مرزی کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: خوزستان فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی از مقامات عراقی خواست تا در ایام اربعین، امکان ورود اتباع غیر ایرانی را برای زیارت فراهم کنند زیرا در مرز شلمچه ازدحام به وجود آمده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی گفت : تردد در مرزهای کشور روان و همراه با امنیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شلمچه- فرمانده کل سپاه به منظور بررسی خدمات و امکانات لازم برای اربعین حسینی وارد مرز بین المللی شلمچه شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: تلاش نیرو های فراجا، دستگاه های اطلاعاتی و سپاه موجب شده تا امنیت مثال زدنی در مرز چذابه برقرار باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۰    
معاون جدید سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه با حکم سردار سلامی فرمانده کل سپاه منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مهران- فرمانده کل سپاه در بازدید از پایانه مرزی مهران با تأکید بر بسیج تمامی امکانات برای کمک رسانی به مردم در مرزها، گفت: 1000 دستگاه اتوبوس نقل وانتقال را در داخل کشور انجام می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد ایلام شد و سپس از مرز بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهران- سردار سلامی فرمانده سپاه در بازدیدی با بالگرد از وضعیت شهر و پایانه مهران در جریان آخرین روند تردد زوار قرار گرفت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد مهاجری طی یادداشتی نوشت: برادر معزز، سردارسرلشکر سلامی فرمانده محترم کل سپاه با سلام. از آنجا که جنابعالی علاوه بر کسوت نظامی، اهل درس و بحث و فرهنگ هم هستید، دریغم آمد که برادرانه در باره بخش کوتاهی از سخنان اخیرتان در جمع اساتید بسیجی، نکاتی را عرض نکنم. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۲    
ایسنا/گلستان سردار سلامی طی احکامی دو تن از نیروهای ارزشی استان گلستان را در مناصب کشوری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان هم درباره وضعیت مرزهای ایران و عراق گفت: دیروز حدود 140 هزار نفر از دو مرز چذابه و شلمچه وارد عراق شدند. برای افراد حاضر در پشت مرز اتوبوس عازم شد تا به سمت العماره اعزام شوند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت دوازدهم، جز در مورد گرانفروشی اپراتورها و همچنین مبالغی که به ناحق در خدمات ارزش افزوده از جیب مردم برداشته می شد، شرکتی را جریمه نکرد. به نظر می رسد گزارش های نادرستی به ایشان منعکس شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : سردار سلامی در پاسخ به پرسش یکی از اساتید در مورد فضای مجازی بیان کرد: ما 2000 گردان سایبری سازمان دهی شده و فعال داریم. متاسفانه دولت قبل اعتقادی به تولبد محتوا در فضای مجازی نداشت و حتی یکی از موسسات ما را که در حال کار در حوزه فضای مجازی بود، 500 میلیارد تومان جریمه کرد. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه "چشم به حمایت بیگانگان نداریم"، اضافه کرد: فیزیک تحریم ها شکسته شده است، هرچند برخی آثار روانی آن هنوز باقی است. تلاش برای رفع تحریم به این خاطر است که آن را ظالمانه می دانیم و ظلم باید برطرف شود نه اینکه نیازمند رفع تحریم ها باشیم.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمن در فضای مجازی میل به غلبه دارد و تحریف واقعیت می کند. امروز فضای مجازی خطرناک ترین فضای تقابل با دشمن است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به رفع تحریم ها نیازی نداریم و دلیل تلاش برای رفع آن فقط ظالمانه بودن آن است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: فیزیک تحریم ها شکسته شده است، هرچند برخی آثار روانی آن هنوز باقی است. تلاش برای رفع تحریم به این خاطر است که آن را ظالمانه می دانیم و ظلم باید برطرف شود. نه اینکه نیازمند رفع تحریم ها باشیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سردار سلامی با اشاره به فعالیت های سپاه و بیسج در فضای مجازی افزود: ما 2 هزار گردان سایبری سازماندهی شده و فعال داریم و وضعیت از نظر محتوا، عملیات و زیرساخت بهتر شده است.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۷۳ سایت دیگر  
سردار سلامی با اشاره به فعالیت های سپاه در فضای مجازی افزود: ما 2 هزار گردان سایبری سازماندهی شده و فعال داریم و وضعیت از نظر محتوا، عملیات و زیرساخت بهتر شده است. اگر شبکه ملی اطلاعات راه اندازی شود مقدار زیادی از تأثیرات دشمن کاسته خواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: در آمریکا سالانه نزدیک به 50 هزار جوان خودکشی می کنند و ده ها هزار جوان دیگر هم در جست وجوی راهی برای خودکشی اند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مجلس ترحیم آیت الله ناصری با حضور رئیس جمهور، رئیس مجلس و دبیر شورای نگهبان در مسجد ارگ تهران برگزار شد. این مراسم با حضور سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس، آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان، سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: امروز باید به صراحت بگویم ما یک قدرت بزرگ هستیم و قدرت بزرگ قدرتی است که اجازه تفوق سیاسی به شیاطین قدرتمند عالم ندهد. فرمانده کل سپاه : رفع مشکل آب را از اولویت های سپاه می دانیم
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: امروز با تکیه بر جوانان نخبه همین مرز و بوم به توانمندی های مناسبی و افتخارآمیزی دست یافته ایم، این شکوه و عظمت هم در سازمان جهاد و خود کفایی نیروهای ارتش و سپاه و هم در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح محقق شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۰    
سردار سلامی گفت : دانشگاه امام حسین علیه السلام سرزمین و قلب جهاد علمی انقلاب اسلامی است؛ ما به دنبال دانشگاهی هستیم که نمونه، برجسته، متعالی، شاهد مثال و تجسم یافته ارزش های والا باشد.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۹:۵۵   + ۶۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دانشگاه امام حسین(ع) را سرزمین و قلب جهاد علمی انقلاب اسلامی دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سپاه نیوز : سردار سلامی گفت: : رفع مشکل آب در برخی مناطق کشور را در زمره اولویت های سپاه و قرارگاه خاتم (ص) می دانیم و به ملت عظیم الشأن ایران اسلامی اطمینان می دهیم نقش آفرینی های نیروهای انقلاب در نهاد مردمی و انقلابی سپاه با پیشتازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) و مشارکت و هم افزایی سایر ظرفیت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۲۸ سایت دیگر  
سردار سلامی با بیان اینکه در حوزه بردهای مخلتف پدافند از تنوع محصولات مختلف برخوردار هستیم، گفت: به برکت هوشمندی در این حوزه بحمدالله کمبود و خلایی نداریم و آماده پاسخ به تهدیدات در هر سطح هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل شهردار اردبیل در دیدار با سردار سلامی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) شمالغرب در خصوص ضرورت تسریع در روند تکمیل پروژه پل نیایش و شروع عملیات اجرایی پل بسیج پس از اخذ مجوز از شورای اسلامی شهر خبرداد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حاجیه خانم سکینه زاده گندم مادر شهیدان سرلشکر حاج احمد سوداگر و محمود سوداگر در 89 سالگی دارفانی را وداع گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سردارسلامی در پیامی شهادت مدافع حرم ابوالفضل علیجانی از رزمندگان نیروی زمینی سپاه در ماموریت مستشاری درسوریه را تبریک و تسلیت گفتند .