دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۲۳:۵۹Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیستم گرمایشی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۹    
امروزه استفاده از سیستم های گرمایشی مناسب در زمینه های مختلف مانند گرمایش هوای سالن های مختلف،گرمایش هوای کوره ، گرمایش آب مخازن و... با توجه به اهمیت بهینه سازی مصرف سوخت و صرفه جویی در مصرف انرژی امری قابل توجه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس البرزگفت: استانداردسازی سیستم گرمایشی 51 مدرسه این استان با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریال در حال انجام است.
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی خواستار پرداخت اعتبارات بند (ه) تبصره 1 قانون بودجه سال 1399 شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به منظور استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت : مدرسه 6 کلاسه در یکی از روستا های شهرستان پاوه احداث می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۳    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: برای بسته شدن پرونده اصلاح سیستم گرمایشی مدارس استان به 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۸:۵۵    
کرمانشاه – کرمی – ابتکار : به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه : سیروس شهبازی مدیرعامل گاز استان طی جلسه ای مشترک با مدیرکل نوسازی مدارس استان درمحل ساختمان مرکزی شرکت گاز عنوان نمود: باتوجه به تفاهم نامه ی مشترک درراستای حذف بخاری های نفتی در مدارس فاقد سیستم گرمایشی استاندارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون 720 کلاس درس استان به سیستم گرمایشی ایمن مجهز شدند.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۲۵    
در تعریف گرمایش آمده است که هر گاه دما توسط هر ابزار و وسیله ای افزایش یابد، به آن گرمایش گفته می شود که در این خصوص، سامانه ها و وسایل گرمایشی متعددی نظیر بخاری ها، آبگرمکن ها، پکیج شوفاژ دیواری، موتورخانه ها و .... وظیفه گرمایش را انجام می دهند ...
عصر دنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: با مشارکت این اداره و قرارگاه پیشرفت و آبادانی بخش زیلایی امسال، سیستم گرمایشی 20 مدرسه عشایری کهگیلویه و بویراحمد استاندارد سازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۳    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 8 هزار کلاس درس استان از سیستم گرمایشی استاندارد برخوردار هستند و استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس همچنان ادامه دارد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۴    
دوشنبه 00/3/10 ، تهران , (اخبار رسمی) : تأمین دمای مطلوب خانه به خصوص در فصول سرد سال از مسائل مهمی است که این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی روز از روش های مختلفی استفاده می شود. یکی از پرطرفدارترین شیوه های مدرن در سیستم گرمایشی خانه استفاده از رادیاتور شوفاژ است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گاز آذربایجان غربی سیستم گرمایشی 549 مدرسه استان را استاندارد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۲    
گروه استان ها مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: طبق پایش و رصد صورت گرفته درباره تجهیزات گرمایشی استان سیستم گرمایشی 234 مدرسه در استان قزوین فرسوده است که تعمیر آنها به 90 میلیارد تومان اعتبار نقدی نیاز دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۸    
قزوین- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: برای ایمنی و استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس سطح این استان به 900 میلیارد ریال اعتبار نیاز داریم.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گازاستان ایلام گفت: ناظرین شرکت گاز بر نوسازی، بهسازی و استاندارد سازی سیستم گرمایشی 107 مدرسه دولتی در سطح استان ایلام نظارت می کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۷    
رپورتاژ آگهی/ با توجه به مطالعات انجام شده سیستم تهویه مطبوع در خودرو برای خنک و راحت نگه داشتن شما در شرایط گرم و مرطوب طراحی شده است، برخی از اجزای اساسی تهویه مطبوع خودرو شامل مبرد، کمپرسور، کندانسور، خشک کن گیرنده، شیر انبساط یا لوله روزنه، اواپراتور، خطوط ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته وزیر آموزش و پرورش مدارس با سازه خشت و گل جمع آوری می شوند و هر روز 89 کلاس از نظر سیستم گرمایشی ایمن و همه مدارس خشت و گلی جمع شدند، این درحالی است که در سال 97 تعداد هزار مدرسه خشت و گلی داشتیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تمام بخاری های نفتی مدارس در مناطقی که دارای زیرساخت گاز بود جمع آوری شده اند، اظهار کرد: 276 هزار کلاس درس و به عبارتی روزانه 94 کلاس درس از نظر سیستم گرمایشی استانداردسازی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون سیستم گرمایشی 7 هزار و 858 کلاس درس در استان استاندارد سازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۶    
مدیرکل نوسازی مدارس استان قزوین از آغاز استاندارد سازی سیستم گرمایشی 800 کلاس درس خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۹    
کلات(پانا)-مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلات در روند بازدید از تعمیرات اساسی سیستم گرمایشی آموزشگاه شبانه روزی کوثر از تجهیز 27 آموزشگاه شهرستان کلات به سیستم گرمایشی پکیج و شوفاژ خبر داد. ...
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۹    
با سرد شدن هوا نیاز به راه اندازی سیستم های گرمایشی در ساختمان های مختلف احساس می شود. یکی از مواردی که افراد در هنگام ساخت ساختمان های خود به آن توجه می کنند نوع سیستم گرمایشی مناسب برای منزل خود می باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۹    
شما از نگهداری موتورخانه ساختمان خود چه می دانید؟ اگرچه امروزه برای راه اندازی سیستم گرمایشی آپارتمان های مدرن از سیستم پکیج و رادیاتور بهره می برند، اما هنوز هم ساختمان های بسیاری در سطح شهر وجود دارند که تامین گرمای آن به واسطه موتورخانه و شوفاژ صورت می پذیرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مهراله رخشانی مهر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته 38 هزار میلیارد ریال از محل طرح های مربوط به پیوست یک قانون بودجه و 10 هزار میلیارد ریال برای سیستم گرمایشی و سه هزار میلیاردریال برای ردیف های متفاوت سال گذشته تخصیص یافت. وی با بیان اینکه امسال بیش از 80 هزار میلیارد [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با اشاره به وجود هزار و 400 کلاس درس فاقد سیستم گرمایشی غیراستاندارد در این استان گفت: سیستم گرمایشی این کلاس ها در سال جاری استانداردسازی می شود.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۵    
از امروز صبح که بیدار شدید تا الان که دیجیاتو را بالا و پایین می کنید، احتمالا برای رسیدن به محل کار از خودروی شخصی یا وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کرده اید، در هر جایی نشسته باشید، چراغ ها و سیستم گرمایشی هم روشن هستند و چندین وسیله برقی مختلف را هم روشن کرده اید ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رخشانی مهر گفت: 9 هزار کلاس با بخاری نفتی در سیستان و بلوچستان شناسایی شد که تا کنون در 7 هزار کلاس بخاری های نفتی جمع آوری و به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز شده اند ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۰    
کاوشگر استقامت برای اینکه بتواند حرکت کند و ماموریت خود را انجام دهد از باتری ای استفاده می کند که در دمای پایین سیاره مریخ نیاز به سیستم گرمایشی دارد، اما محققان با کمک فناوری نانو باتری ای طراحی کرده اند که در این دما بدون نیاز به گرما کار می کند.
وانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش وانانیوز، در زندگی روزمره یکی از مشکلات اساسی مردم خراب شدن و از کار افتادن وسایل آشپزخانه و منزل به خصوص وسایل گرمایشی و سرمایشی است که کاربرد زیادی در فصل های مختلف سال دارند ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۵۹    
به گزارش پایگاه خبری هم وطن، مدیرکل نوسازی مدارس استان ضمن بازدید از روند اجرایی عملیات لوله کشی در مدارس به تسریع انجام کارها اشاره نمود و در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت مدارس در تربیت دانش اموزان در آینده کشور ابراز امیدواری کرد که انشالله در آینده بتوان برخی از مشکلات و کمبودهای مدارس استان را ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه دهدشت، مشکلات گلزار شهدا را یادآور شد و گفت: این وضعیت مسئله نگران کننده ای است. باید به مشکلات رسیدگی شود پدران و مادران شهدا بتوانند قبر فرزندشان را بدون دغدغه سیستم گرمایشی زیارت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۰    
این روز ها مردم زلزله زده سی سخت علاوه بر پس لرزه های متعدد، سرمای شدیدی را در چادر های خود احساس می کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شهر "هیوستون" که به پایتخت انرژی جهان مشهور است، به زانو درآمده و مردم برق و گاز ندارند. سیستم گرمایشی بیمارستان ها از کار افتاده و شرایط بیماران بحرانی است. منبع: نسیم آنلاین
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۲    
سپاه ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در راستای کمک به هموطنان زلزله زده سی سخت اقدام به جمع آوری و ارسال اقلام مختلف خوراکی و سیستم گرمایشی به یاسوج کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با افزایش اعتبارات مربوط به استانداردسازی سامانه گرمایشی و سرمایشی مدارس موافقت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نیاز امروز مردم آسیب دیده این منطقه بیش از هرچیزی به سیستم گرمایشی است که بتواند فضای چادرها را گرم کند، همچنین به دلیل خسارت دیدن منازل، مواد غذایی از دیگر نیازهای زلزله زدگان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۵    
ایسنا/زنجان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: در حال حاضر در استان زنجان مدارس خشتی و گلی و سیستم گرمایشی با بخاری نفتی وجود ندارد.
با توجه به بارش برف و باران و وقوع کولاک برف و بهمن در برخی جاده ها، مردم حتماً از انجام سفرهای غیرضروری پرهیز کنند همچنین رانندگان محورهای کوهستانی زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی داشته باشند و از سالم بودن سیستم گرمایشی خودروی خود مطمئن باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس البرزگفت: استاندارد سازی سیستم گرمایشی 51 مدرسه این استان با اعتباری بالغ بر 220 میلیون ریال درحال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به استانداردسازی سیستم گرمایشی در استان مازندران و کل کشور گفت: پرونده مدارس نفتی بسته شده است و تقریبا" بخاری نفتی برچیده شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مجمع جهانی اقتصاد، در شهر آمستردام هلند دهکده شناوری وجود دارد که می تواند به مقابله با افزایش سطح آب دریا کمک کند. دهکده شوونشیپ (Schoonship) متشکل از 46 خانه است که روی یک کانال شناور هستند. این دهکده تقریباً خودکفا است؛ انرژی خانه ها از طریق صفحات خورشیدی تأمین می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در یک صد کلاس درس در استان همچنان از بخاری نفتی استفاده می شود، گفت: با پیگیری های لازم جهت تخصیص اعتبار تعویض بخاری با سیستم گرمایشی استاندارد انجام می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: خوردن برف آلوده می تواند تهدید بزرگی برای سلامتی کودکان و بزرگسالان محسوب شود. امروزه به دلیل وجود کارخانه ها و همچنین خودرو ها هوای شهر آلوده تر شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان نوسازی، تجهیز و بازسازی مدارس کشور گفت: از سال 92 و با آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون 276 هزار کلاس درس دارای بخاری نفتی و گازی استانداردسازی شده است؛ 131 هزار کلاس درس سهم دولت یازدهم بوده و 145 هزار کلاس درس نیز از سال 1396 تاکنون به سامانه های استاندارد مجهز شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۵    
یکی از نیازهای آپارتمان ها، مراکز تجاری و اداری داشتن سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب می باشد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
▫️رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، آخرین وضعیت اصلاح و استانداردسازی سیستم های گرمایشی ناایمن مدارس را تشریح کرد و از بسته شدن پرونده سیستم گرمایشی ناایمن مدارس تا پایان سال آینده خبر داد./ایسنا
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۲:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، آخرین وضعیت اصلاح و استانداردسازی سیستم های گرمایشی ناایمن مدارس را تشریح کرد و از بسته شدن پرونده سیستم گرمایشی ناایمن مدارس تا پایان سال آینده خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت:این فضای آموزشی با تمام استاندارد های لازم از قبیل تجهیزات کلاسی واداری، سیستم گرمایشی و سرمایشی استاندارد و سرویس بهداشتی مجزا احداث شده است.
نماینده   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۷    
در حال حاضر استفاده از پکیج در ساختمان ها و منازل مختلف بسیار رایج شده است. سیستم گرمایشی و تأمین آب گرم توسط پکیج ها باعث شده است این سیستم شکل منظم تری به خود بگیرد. باید به این نکته توجه داشت که این دستگاه هم مانند دستگاه های دیگر نیازمند مراقبت و سرویس است ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره گاز شهرستان ایلام از کنترل و پایش وضعیت سیستم گرمایشی ادارات و ارگانهای دولتی بصورت روزانه بعد از اتمام ساعات کاری و نیز در روزهای تعطیل در فصل سرد سال خبر داد .