دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۲:۳۴Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چغندر»

موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: امسال 2 هزار و 800 هکتار از اراضی دشت مغان به کشت چغندر قند پاییزه اختصاص داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تولید و برداشت 56 هزار تن چغندر قند طی سال زراعی جاری در قزوین پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارخانه قند جوین از اواخر خرداد تا کنون از 80هزار تُن چغندر قند کشت پاییزه بیش از 10هزار تُن شکر تولید کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معیری پور گفت: ناوگان حمل و نقل کالای این استان در سال جاری 133هزار و 288 تن محصول چغندرقند را از مبداء استان خوزستان به کارخانه تولید قند در قزوین حمل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۱    
برداشت چغندر قند گلستان این هفته به پایان می رسد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۴    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: با پایان برداشت محصولات پاییزه 2 میلیون و 418 هزار تن محصول استراتژیک گندم، چغندر قند و کلزا در استان خریداری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت:با پایان برداشت محصولات پاییزی در استان 2 میلیون و 418هزار تن گندم، چغندر قند و دانه روغنی کلزا به صورت تضمینی و توافقی خریداری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از تولید 18 هزار تن چغندر قند در این شرکت خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار هزار تن محصول چغندر قند در مزارع شهرستان گچساران تولید و برداشت شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حسین عباسی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بارش تگرگ و جریان سیل در 2 روز گذشته به بیش از یک هزار هکتار از مزارع و باغ های شهرستان را با خسارت جدی مواجه کرده است. وی اضافه کرد: سیل و بارش تگرگ به مزارع چغندر ، کدو و آفتابگردان و باغات [...]
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
چغندر نیز، یک غذای مفید دیگر برای پاکسازی و بهبود عملکرد کبد است؛ به دلیل اینکه سرشار از فلانوئید گیاهی و بتا کاروتن است، باعث می شود که عملکرد کلی کبد تحریک شود و بهبود یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کارخانه قند جوین از بیش از 80هزار تُن چغندر قند پاییزه استان گلستان، حدود 13هزار تُن شکر تولید می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۶    
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی جوین در استان خراسان رضوی گفت: با پایان یافتن فصل برداشت چغندر پاییزه، 87 هزار و 407 تن محصول مزارع استان گلستان تحویل کارخانه قند جوین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی گفت: دولت در مورد چند محصول مانند گندم و چغندرقند، قانون اصلاح قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی را به خوبی عمل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
50 هزار تن چغندرقند پاییزه از ابتدای فصل برداشت تاکنون در شهرستان های سرپلذهاب و قصرشیرین برداشت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 70 هزارتن چغندر قند از مزارع شهرستان شوشتر برداشت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حصادی گفت: امسال به دلیل خشکسالی، کمبود منابع آبی و افزایش هزینه های تولید بخشی از قراردادهای کشت چغندر بهاره فسخ شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۴:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مجری طرح چغندر قند گفت: در سال جاری به دلیل خشکسالی، کمبود منابع آبی و افزایش هزینه های تولید بخشی از قراردادهای کشت چغندر بهاره فسخ شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قصرشیرین از برداشت 3 هزار و 250 تن محصول چغندرقند از مزارع این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: به دلیل خشکسالی، کشت های بهاره شامل پیازو گوجه فرنگی، سیب زمینی، چغندر قند کاهش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در استان اردبیل از آغاز برداشت چغندر قند پاییزه در هزار و 51 هکتار از اراضی این شرکت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۰:۱۲    
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی جوین به خرید امسال محصول چغندر از کشاورزان استان گلستان در کارخانه قند جوین اشاره و بیان کرد: تا کنون از همین بابت 100 میلیارد ریال از مطالبات چغندرکاران گلستانی پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان شهرستان ممسنی این روز ها در حال برداشت چغندر پاییزه از مزارع این شهرستان هستند؛ پیش بینی شده امسال 5 هزار تن از این محصول برداشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فصل برداشت چغندرقند در گلستان است و با اینکه کشت این محصول در این استان، نو پا است، اما خیلی زود جایش را در تنوع زراعی آن پیدا کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۴    
اعظمی با تاکید بر برنامه ریزی جهت تامین علوفه مورد نیاز دام در رشتخوار گفت: کشت آزمایشی چغندر علوفه ای پاییزه در مزرعه نمونه آستان قدس رضوی رشتخوار انجام و کار برداشت این محصول هم اکنون در این شهرستان آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مانه و سملقان گفت: پیش بینی می شود امسال 13 هزار تُن چغندر قند از سطح مزارع این شهرستان برداشت شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح چغندر قند وزارت جهاد کشاورزی گفت: امسال در کشور 27 هزار هکتار کشت پاییزه چغندرقند انجام شد که اینک مشغول برداشت هستیم و تاکنون بیش از یک میلیون تُن برابر با 50 درصد، برداشت شده است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
برداشت چغندر قند در شهرستان آزادشهر آغاز شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کشاورزی شرکت کشت و صنعت جوین از تحویل بیش از 31 هزار تن چغندر قند کشاورزان استان گلستان به کارخانه قند جوین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
350تُن چغندر قند پاییزه ازمزارع شهرستان بردسکن برداشت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مجری طرح چغندر وزارت جهاد کشاورزی گفت: در سطح 103 هزار هکتار از اراضی کشور چغندرقند بهاره کشت شد که پیش بینی می شود نزدیک به 6 میلیون تن محصول از این اراضی برداشت شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۴۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: کبد به دلیل مواد شیمیایی و آفت کش ها در مواد غذایی و محیط زیست، کبد به مرور زمان غرق در مسمومیت می شود. مسمومیت کبد معمولا با سردرد، سوء هاضمه، نفخ شکم، افزایش وزن، لکه های کبدی، سوزش سر دل و مشکلات کیسه صفرا همراه است. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
103 هزار هکتار چغندر بهاره تاکنون در کشور کشت شده که بخشی از آن با تنش خشکسالی و کم آبی روبرو است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مجری طرح چغندرقند با اعلام این مطلب به خبرنگار ما گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
از افزایش اعتبارات شهرستان ترکمن تا افزایش 30 درصدی کاشت چغندر قند در کلاله را در این بسته خبری ببینید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مجری طرح چغندرقند کشور گفت: وزارت جهاد کشاورزی به دنبال توسعه کشت مکانیزه برای ارتقاءسطح تولید این محصول راهبردی در کشور است.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۵    
سه شنبه 00/4/01 ، (اخبار رسمی) : چغندر قرمز خشک شده اسلایس
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی آزادشهر گفت که امسال 47 هزار تن انواع محصول پاییزه شامل گندم، دانه روغنی کلزا، جو، سیب زمینی، سیاه دانه، انواع نخود فرنگی و آبگوشتی، چغندر قند، بادم زمینی و انواع سبزیجات برگی از سطح 14 هزار و 100 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان برداشت شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس جهاد کشاورزی خراسان شمالی از کاهش 20 درصدی سطح زیر کشت چغندر قند در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی کشت نشائی چغندرقند برای صرفه جویی در مصرف آب و کاهش هزینه ها در بیش از 7هکتار از مزارع بخش کدکن استان خراسان رضوی انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوندگفت: نخستین بار کاشت چغندر نشایی در 30 هکتار از مزارع نهاوند انجام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : برای درمان کبد چرب راهکارهای گوناگونی وجود دارد یکی از راحت ترین آن ها خوردن میوه های مفید کبد مثل انگور، توت ها، لیمو و چغندر است که خیلی فوری آن را رفع می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۱    
توسعه کشت پاییزه چغندر قند ضمن اشتغالزایی و تولید می تواند با افزایش در آمد کشاورزان به کاهش فشار بر منابع آبی ناشی از کشت محصول شالی در گلستان کمک کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی جوین در خراسان رضوی گفت: هشت هزار و 200 تن چغندر پاییزه مزارع استان گلستان در یک هفته گذشته تحویل کارخانه قند جوین شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت قند نیشابور مجوز تغییر بیش از 10 درصد در نرخ فروش محصولات را دریافت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب گفت : تاکنون بیش از 50 هزار تن چغندرقند پائیزه با متوسط عیار قند بالای 16 درصد، در شهرستان های سرپل ذهاب، قصرشیرین و استان خوزستان تولید و تحویل کارخانه قند طرف قرارداد اسلام آباد غرب شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
برداشت چغندر در سطح 50 هکتار از اراضی دشت امامزاده جعفر گچساران آغاز شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۶    
خوراک گوشت و چغندر روسی یکی از غذاهای لذیذ و پرطرفدار از اروپای شرقی و روسیه است. این غذا کمی شبیه سوپ برش روسی است. اما مواد اولیه آن ها و نحوه پختشان تفاوت های اندکی دارد. مواد اولیه برای تهیه این غذا چغندر قرمز، گوشت، جعفری، گوجه فرنگی و سیر است. مواد لازم گوشت: 300 گرم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۱    
126 هزار و 815 تن محصول چغندرقند پاییزه از سطح مزارع اندیمشک برداشت شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۱    
پای باکولا ، پنیر فتا و دانه کاج دستور پخت مناسب گیاه خواری که از باکولا ( سالاد مراکشی ) تهیه شده است. باکولا با گل پنیرک در رسپی مراکشی تهیه شده، اما در این دستور برگ چغندر جایگزین آن شده است. مواد مورد نیاز پای باکولا، پنیر فتا و دانه کاج ...