دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۳۱May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اختلاف خانوادگی»

خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: مردی 47 ساله در تالش بعد از قتل همسر 37 ساله اش خودکشی کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۲ ساعت پیش    
معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان به تشریح درگیری و قتل خانوادگی که روز گذشته در شهر گرگاب اصفهان رخ داده بود و درپی آن شش نفر کشته و مجروح شده بودند، پرداخت.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان به تشریح درگیری و قتل خانوادگی که روز گذشته در شهر گرگاب اصفهان رخ داده بود و درپی آن شش نفر کشته و مجروح شده بودند، پرداخت.
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان: مردی 47 ساله در تالش بعد از قتل همسر 37 ساله اش خودکشی کرد.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
بررسی های نیروی انتظامی و دادستانی نشان می دهد این اتفاق به سبب اختلاف خانوادگی بین خانواده داماد و عروس رخ داده که منجر به قتل یک جوان 20 ساله و مصدوم شدن 2 نفر دیگر شد.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
با فرار مرد 22 ساله دستور بازداشت او از سوی بازپرس صادر شد. از آنجایی که احتمال می رفت متهم فراری به سراغ محل کارش برود، فوراً از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت با صاحبکار جعفر تماس گرفته شد.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
قاتل 52 ساله در بازجویی اولیه اعتراف کرده که به علت اختلاف خانوادگی از همسرم جدا زندگی می کردم و وی از من شکایت کرده و حکم توقیف خودرو پراید را نیز گرفته بود.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
امدادگران پس از خاموش کردن آتش خودروها ناگهان متوجه حضور زن جوانی داخل یکی از خودروها شدند که دچار سوختگی شده بود و وقتی اقدام های لازم برای بیرون کشیدن زن جوان از داخل خودرو شروع شد، متوجه شدیم درب های خودرو با سیم بسته شده و همین موضوع باعث شده بود زن جوان نتواند خود را نجات دهد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
یک کارمند بازنشسته قوه قضاییه که سالیان زیادی است شغل آزاد دارد در آبان ماه سال 1398، زمانی که برای حل و فصل اختلاف خانوادگی دخترخوانده اش به سوئد سفر کرده بود هنگام ورود به فرودگاه استکهلم ربوده و به زندان انفرادی برده می شود؛ نام این کارمند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در درگیری ها میان گروه های مسلح غرب لیبی چندین تن کشته و زخمی شدند، نخست وزیر دولت وحدت ملی لیبی در واکنش به این درگیری ها، علت آن را یک اختلاف خانوادگی عنوان کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۵    
مرد جوانی که برادرش را به خاطر اختلاف خانوادگی به قتل رسانده بود، به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود. به گزارش جوان، خرداد 1400 پرونده درگیری خونین دو برادر و قتل یکی از آن ها در اداره پلیس ورامین تشکیل شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از ساکنان شهر ضیاءآباد در شهرستان تاکستان بر اثر اختلاف خانوادگی 3 نفر را کشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی صومعه سرا با اشاره به وقوع حادثه تیراندازی به سمت یک خودرو در این شهرستان گفت: متهم 46 ساله دستگیر و اختلاف خانوادگی دلیل این حادثه عنوان شد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که بر اثر اختلاف خانوادگی در شهرستان گناوه در استان بوشهر همسر و مادر همسر خود را به قتل رسانده بود، طی تیراندازی به سمت مأموران پلیس و تبادل آتش کشته شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی رضوانشهر از وقوع نزاع و درگیری خانوادگی منجر به قتل در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: قاتل فراری در کمتر از 8 ساعت دستگیر شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که بر اثر اختلاف خانوادگی در شهرستان گناوه همسر و مادر همسر خود را به قتل رسانده بود، طی تیراندازی به سمت مأموران پلیس و تبادل آتش کشته شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مردی که بر اثر اختلاف خانوادگی در شهرستان گناوه همسر و مادر همسر خود را به قتل رسانده بود، اندکی پس از وقوع قتل، طی تیراندازی به سمت ماموران پلیس و تبادل آتش کشته شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به نقل از پایگاه خبری پلیس، انتظامی استان بوشهر در تشریح این خبر اظهار کرد: حدود ساعت 40 دقیقه بامداد روز جاری در پی وقوع قتل با اسلحه در یکی از خیابان های شهر گناوه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که بر اثر اختلاف خانوادگی در شهرستان گناوه همسر و مادر همسر خود را به قتل رسانده بود، اندکی پس از وقوع قتل، در تیراندازی به سمت ماموران پلیس و تبادل آتش کشته شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خمین از دستگیری فردی که در جریان یک اختلاف خانوادگی مادر خود را به قتل رسانده و دو نفر دیگر را زخمی کرده بود خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از وقوع 2 قتل به دلیل اختلافات خانوادگی در شهرستان هرسین و کشته شدن قاتل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۷    
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از وقوع 2 قتل به دلیل اختلافات خانوادگی در شهرستان هرسین و کشته شدن قاتل خبر داد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گفته سردار ملکی، قاتل 37 ساله که پس از ارتکاب قتل در جنگل های اطراف روستای جوکندان مخفی شده بود، شناسایی و دستگیر شد. به گزارش وقت صبح ؛ فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری قاتل 3 نفر از اعضاء یک خانواده در روستای جوکندان خبر داد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری قاتل 3 نفر از اعضاء یک خانواده در روستای جوکندان شهرستان تالش خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری فردی که چندی پیش با سلاح کلاشینکف اقدام به قدرت نمایی و اذیت و آزار خانمی در ملاء عام نموده و کلیپ آن در فضای مجازی پخش شده بود خبر داد.
منجیل خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۰۰:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان؛ سردار عزیزالله ملکی افزود: عصر سه شنبه در پی دریافت خبری مبنی بر اختلاف خانوادگی و نزاع منجر به قتل سه نفر از اعضای یک خانواده در روستای جوکندان تالش، بلافاصله بررسی موضوع و دستگیری قاتل فراری در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. ...
سلام نو / سیمرغ   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۰۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
جوان 25 ساله ای که روی همسرش اسید ریخته بود در کمتر از 2 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوانات گفت: بر اثر سرمای زیر صفر درجه این شهرستان در روزهای پایانی سال 1400 ، بیش از 140 میلیارد تومان به محصولات زراعی و باغی بوانات خسارت وارد شده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، پرویز توسلی زاده روز دوشنبه افزود: این صلح و سازش با تلاش ستاد صبر استان و پیگیری های اعضای شعبه 45 (ویژه صلح و سازش) معاونت توسعه حل اختلاف دادگستری استان کرمانشاه به نتیجه رسیده است. ...
پرسش   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گفته او، دو نفر از اعضای سازمان مجاهدین، از طریق یک دفتر حقوقی در انگلیس، گزارش هایی از اتهامات واهی به مقامات قضائی سوئد دادند و به بهانه حل و فصل اختلاف خانوادگی دخترخوانده نوری، وی را به سوئد می کشانند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مردی که به دلیل اختلاف خانوادگی دست به قتل زده بود، در جریان تحقیقات تخصصی کارآگاهان دستگیر شد و به جرمش اعتراف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون قضایی رئیس کل دادگستری و معاون توسعه حل اختلاف استان کردستان گفت: با تلاش شعبه ویژه زندان شوراهای حل اختلاف شهرستان سنندج، پرونده مردی که در مشاجره و اختلاف خانوادگی همسرش را به قتل رسانده بود قبل از صدور رای و در مراحل رسیدگی منجر به رضایت گردید.
صریح خبر   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وی علت قتل را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ستاد ملی صبر و اعضای شورای حل اختلاف شماره 27 زاهدان، اختلاف طایفه ای منجر به قتل پس از 6 سال به سازش ختم شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۶    
معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: به دنبال این هستیم راه دادگاه برای زوجین و اختلاف خانوادگی تسهیل نشود؛ باید راهی پیدا کرد که زوجین در گام نخست به دادگاه مراجعه نکنند که این امر باید در مکانی مقدس به نام مسجد پایه گذاری شود و افرادی معتمد در دل هر محله به این کار اهتمام ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: به دنبال این هستیم راه دادگاه برای زوجین و اختلاف خانوادگی تسهیل نشود؛ باید راهی پیدا کرد که زوجین در گام نخست به دادگاه مراجعه نکنند که این امر باید در مکانی مقدس به نام مسجد پایه گذاری شود و افرادی معتمد در دل هر محله به این کار اهتمام ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۲۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ماهشهر گفت: اختلاف خانوادگی در ماهشهر منجر به قتل شد.
عباس آزادبخت در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: وقوع درگیری شخصی 32 ساله با سلاح گرم موجب کشته شدن دو نفر در دو منطقه ی مختلف شهر نهاوند شد، عملیات ویژه و تخصصی پلیس نهاوند با سرعت برای دستگیری قاتل آغاز می شود. ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان گفت: مرد 52 ساله ای در یکی از روستاهای شهرستان هلیلان پس از به قتل رساندن عروس 22 ساله اش، با شلیک یک گلوله به زندگی خود پایان داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان گفت: مرد 52 ساله ای در یکی از روستاهای شهرستان هلیلان پس از به قتل رساندن عروس 22 ساله اش، با شلیک یک گلوله به زندگی خود پایان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۶    
اختلاف خانوادگی و نزاع دو برادر در یکی از روستاهای بسطام به مرگ مادر سالخورده آنها منجر شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آقای بازیگر و برادرش که هر دو جزو سلبریتی های معروف ایرانی هستند، مشکل پنهانی داشتند که به تازگی فاش شده است.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۰۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در جریان اختلاف خانوادگی در مهاباد و استفاده از اسلحه گرم ، گلوله ای شلیک شده به سر کودک 6 ساله این خانوده اصابت می کند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۴    
اختلاف خانوادگی بر سر تقسیم ارث ومیراث، باعث شد تا بار دیگر تحقیقات برای راز گشایی از سرنوشت مبهم مرد جوانی که 38سال قبل ناپدید شده بود، آغاز شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- بازپرس ویژه قتل دادگستری کرمانشاه از اختلاف خانوادگی و گرفتن انتقام به عنوان علت اصلی قتل سه عضو خانواده در یکی از محلات شهر کرمانشاه خبر داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۰۰:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان قرچک تهران از دستگیری مردی میانسال که به دلیل اختلاف خانوادگی همسر خود را با سلاح سرد به قتل رسانده بود خبر داد. سرهنگ "نجم الدین مرادی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک مورد قتل با استفاده از سلاح سرد در شهرستان قرچک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با اشاره به وقوع قتل در یکی از مناطق روستائی رفسنجان ،از اقدام فوری پلیس برای دستگیری مجرم خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس استان یزد با بیان نقش ویرانگر ستیز و اختلافات خانوادگی در شخصیت کودکان، گفت: بیشتر مجرمان، علت بزهکاری خود را جدایی پدر و مادر، اختلاف خانوادگی و متشنج بودن خانواده ها ذکر کرده اند؛ افزود: جای تردید نیست که خانواده نقش مهمی را در پایه ریزی شخصیت کودکان بر عهده دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
متهم که ترفندهای سایبری را برای فاش نشدن هویتش در این عمل مجرمانه به کار گرفته بود انگیزه خود را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان – از ابتدای سال جدید میلادی، دادگاهی در استکهلم سوئد دورِ جدید جلسات خود برای محاکمه یک ایرانی به نام حمید نوری را از سر گرفته است ...