یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۹:۳۴Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مه گرفتگی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان از باز بودن تمامی محورهای استان کرمان و تردد روان خودروها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۲    
رئیس پلیس راه استان کرمان: با توجه به ادامه بارش باران و برف، درباره لغزندگی و مه گرفتگی در جاده های استان هشدار داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در ارتباط بامه آلودگی غلیظ و برودت شدید هوا در بامداد روز جمعه هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: تردد در محورهای همدان روان است اما مه گرفتگی در جاده های کوهستانی گزارش می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: از روز پنجشنبه به مدت 2 روز دمای هوا در استان قزوین بین هشت تا 10 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران، بارش برف همراه با مه گرفتگی در محورهای اصلی این خطه شمال کشور از جمله کندوان ، هراز ، سوادکوه و کیاسر آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: مه گرفتگی در گردنه امین الله مسیر بجنورد-آشخانه سبب کند شدن تردد خودروها در این محور شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی: بیماران کرونایی تا 6 ماه از عوارض این بیماری از جمله اختلال روانشناختی (مه گرفتگی مغز) رنج می برند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرستان کوهرنگ از وقوع کولاک برف و پدیده مه گرفتگی در گردنه های این شهرستان خبر داد و گفت: این وضعیت سبب گرفتار شدن 150 خودرو در گردنه چری این شهرستان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۴۳    
قشم- ایرنا- رییس اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: به دلیل مه گرفتگی شدید و کاهش دید افقی در حد 100 متر، اسکله مسافری شهید ذاکری قشم تا اطلاع بعدی تعطیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم از تعطیلی اسکله شهید ذاکری قشم و توقف سفرهای دریایی از این اسکله به اسکله شهید حقانی در بندرعباس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - بوشهر- مه گرفتگی صبحگاهی در روز شنبه 25 بهمن در مناطق شهری بوشهر موجب کاهش دید افقی برای تردد در معابر و تاخیر در پروازها شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
"مه چِرِم" یا همان مه گرفتگی درجلگه که در فصل زمستان بسیار اتفاق می افتد از دیرباز برای مردمان شمال روز پربرکتی برای صیادی بود اما صبح ها که جلگه را مه فرا می گیرد دیگر این تصور قدیمی برای صید ماهی وجود ندارد و صیادان متلاطم شدن دریا را برای صید ماهی بهتر می پسندند تا سکون دریای بی امواج را ! ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره بنادر و دریانوردی قشم در استان هرمزگان گفت: به دلیل مه گرفتگی شدید و کاهش دید افقی اسکله مسافری شهید ذاکری قشم تا اطلاع بعدی تعطیل است. علی اشتری روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بر این اساس تردد تمام شناورها در بندرشهید ذاکری قشم متوقف شد. ...
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران وضعیت محورهای ساحلی و کناره استان را دارای مه گرفتگی بیان کرد و خواستار رعایت ایمنی بیشتر شد.
رییس پلیس راه مازندران وضعیت محورهای ساحلی و کناره استان را دارای مه گرفتگی بیان کرد و خواستار رعایت ایمنی بیشتر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۱    
علت استمرار مه گرفتگی در مازندران مشخص شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مه غلیظ صبحگاهی نوار ساحلی بوشهر را در برگرفت و علاوه بر کندی رفت و آمد ها، پروازهای فرودگاه شهدای بوشهر را لغو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران: جاده های ساحلی استان مه گرفته است، رانندگان در هنگام تردد احتیاط کنند.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بارش برف و مه گرفتگی در محور هراز خبر داد و گفت: محورهای کوهستانی استان تهران لغزنده است.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اصفهان از لغزندگی و مه گرفتگی در محورهای مواصلاتی در استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تداوم بارش برف و باران در جاده های کردستان موجب مه گرفتگی و لغزندگی راه ها شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- رئیس مرکز مدیریت راه های کردستان گفت: به دلیل بارش های متناوب چند روز اخیر و مه گرفتگی هم اکنون دید افقی در بسیاری از جاده های استان به زیر 150 متر رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بر اساس گزارش راهداران و سامانه های نظارتی روز یکشنبه پدیده مه گرفتگی در برخی جاده های این استان موجب کاهش دید افقی رانندگان در این مناطق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت اطلاعات راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان، گفت: محور های استان همدان مه گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: بارش برف و مه غلیظ موجب اختلال تردد در برخی از محورهای این استان شده است.
اهر خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از روز جمعه و با ورود سامانه جدید بارشی به استان، بارش برف و باران دوباره آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بارش برف شدید در محور هراز و پدیده مه گرفتگی در ارتفاعات استان تهران خبر داد و گفت: محورهای مواصلاتی استان لغزنده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان گفت: در برخی جاده های استان از جمله محور نهاوند- گرین و گردنه اسدآباد و بخشی از محور ملایر مه گرفتگی مقطعی و کولاک زمینی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مه گرفتگی و طوفان در حرم امام علی (ع) موجب پراکندگی زوار از ایوان نجف شد و بیشتر زائران دراطراف ضریح امام علی (ع) و صحن حضرت زهرا (س) به زیارت پرداختند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه ایلام با اشاره به اینکه در مسیرهای کوهستانی استان بارش برف و مه گرفتگی وجود دارد، عنوان کرد: در این شرایط بر همراه داشتن تجهیزات زمستانی خصوصاً زنجیر چرخ الزامی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: به دلیل مه گرفتگی شدید و کاهش دید افقی اسکله مسافری شهید ذاکری قشم تا اطلاع بعدی تعطیل است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بنا به اعلام اداره کل هواشناسی استان مازندران جریان های شمالی از بعدازظهر چهارشنبه دراستان تقویت می شود و شاهد وزش باد شدید، کاهش دما و بارش برف در ارتفاعات و دامنه ها و مه گرفتگی در جاده های کوهستانی خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: به دلیل مه گرفتگی شدید و کاهش دید افقی اسکله مسافری شهید ذاکری قشم تا اطلاع بعدی تعطیل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ همتی زاده از مه گرفتگی در محور قلندر به سبب بارش های شب گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس پلیس راه استان ایلام از مه گرفتگی و غبارآلود بودن در برخی از نقاط استان خبر داد و گفت: فاصله دید افقی رانندگان در این مناطق کمتر از 200 متر است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
محمد امیدفر، روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه فعالیت این سامانه گاهی به صورت شدید است، افزود: به علت وزش باد، کولاک و مه گرفتگی نیز در برخی از نواحی استان روی خواهد داد. وی با اشاره به اینکه فعالیت این سامانه روز شنبه خاتمه می یابد، اظهار داشت: در [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران وضعیت جوی محورهای ارتباطی و کوهستانی استان را دارای مه گرفتگی و محدودیت دید برای تردداعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۱    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: با توجه به شرایط جوی مناسب و برطرف شدن مه گرفتگی جاده های این شهرستان، تردد در محور های مواصلاتی بدون هیچ مشکلی انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی استان خوزستان از پیش بینی وقوع پدیده مه گرفتگی رقیق در برخی مناطق ساحلی و مرکزی این استان خبر داد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۵    
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: با فعالیت جریان هوای جنوبی در استان، تا پایان هفته، وزش باد گرم در برخی مناطق شدید یا خیلی شدید، در برخی مناطق جلگه ای مه گرفتگی و گاهی با افزایش ابر پیش بینی می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: با فعالیت جریان هوای جنوبی در استان، تا پایان هفته، وزش باد گرم در برخی مناطق شدید یا خیلی شدید، در برخی مناطق جلگه ای مه گرفتگی و گاهی با افزایش ابر پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بر اساس گزارش راهداران و سامانه های نظارتی امروز 16 دی ماه پدیده مه گرفتگی در برخی جاده های این استان موجب کاهش عمق دید افقی رانندگان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: مه گرفتگی در گردنه امین الله مسیر بجنورد-آشخانه سبب کاهش دید افقی و کندی تردد خودروها شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از حادثه تصادف بین اتوبوس و یک دستگاه تانکر سوخت در محور اصفهان به تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۱:۲۸    
کارشناسان هواشناسی هوای آذربایجان شرقی را در ساعات آینده صاف تا قسمتی ابری و در برخی مناطق با مه گرفتگی و غبار پیش بینی کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۵    
ایسنا/همدان رئیس پلیس راه استان همدان گفت: یخ سیاه پدیده ای خطرآفرین است که در پی بارش باران و برف، ذوب شدن و یخ زدن دوباره آن یا در زمان مه گرفتگی در سطح جاده ها به وجود می آید و به علت ضخامت نازک و شفافیت بالا به شکل آسفالت دیده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: هم اینک در برخی از جاده های استان ترافیک و محدودیت دید وجود دارد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه تصاویری از رویداد های روز و جاذبه های اقلیمی و تاریخی از لنز دوربین عکاسان، در نوبت عکس به نمایش درآمده است.