شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۵:۴۵Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده های کوهستانی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کاشان گفت: 100 کیلومتر از جاده های کوهستانی شهرستان کاشان برف روی شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
پلیس راه مازندران اعلام کرد: جاده های کوهستانی مازندران لغزنده و ورود به مازندران ممنوع است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش های پراکنده برف و لغزندگی محور های ارتباطی استان بر ضرورت همراه داشتن تجهیزات تردد زمستانی به ویژه زنجیر چرخ تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: تردد در محورهای همدان روان است اما مه گرفتگی در جاده های کوهستانی گزارش می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت که جاده های کوهستانی استان به دلیل بارش برف و سرمای هوا دچار یخ زدگی شده و تردد در آن ها نیازمند احتیاط رانندگان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۷    
تردد در مسیر های کوهستانی از جمله توسکستان تنها با همراه داشتن زنجیر چرخ ممکن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۵    
آمد وشد در جاده های کوهستانی مازندران امشب فقط با استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۶    
رییس پلیس راه مازندران درباره احتمال ریزش سنگ از کوه با آغاز بارش باران و برف از امشب در جاده های کوهستانی هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز از کاهش محسوس دمای هوای استان خبر داد و گفت: ریزش سنگ و بهمن در ارتفاعات و جاده های کوهستانی دور از انتظار نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۶    
جاده های کوهستانی و مرتفع زنجان پوشیده از مه است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
اجتناب از توقف در دامنه کوه ها و جاده های کوهستانی به دلیل سقوط بهمن و تجهیز خودرو ها به زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی و ارتباطی مناسب حین گذر از جاده های کوهستانی از توصیه های هواشناسی البرز است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : با توجه به ورود توده هوای سرد به کشور در طی 48 ساعت گذشته و بارش برف در مناطق برفگیر و کوهستانی ، 370کیلومتر از جاده های برفگیر استان توسط راهداران برفروبی شد. ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان نمود : با توجه به کاهش دما و وجود توده هوای سرد در استان در طول روزهای آینده ، راهداران این اداره کل با استقرار در مناطق برفگیر و کوهستانی ، آمادگی کامل برای اجرای عملیات برفروبی و ایمن سازی جاده های کوهستانی را دارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران:تردد در جاده های کوهستانی استان فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ولی الله فرزانه با اشاره به غیر ایمن بودن جاده های کوهستانی بلده شهرستان نور گفت: این جاده غیراستاندارد و سیل گیر است که با مکاتباتی که انجام شد 100 میلیارد ریال اعتبار برای رفع نواقص نقاط حادثه خیز جاده گرفته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- بارش 70 سانتی متری برف در گردنه ها و جاده های کوهستانی شهرستان سلسله منجر به مسدود شدن راه ارتباطی 50 روستا شد که عوامل راهداری در حال بازگشایی این مسیرها هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان نمود : با توجه به کاهش دما و وجود توده هوای سرد در استان در طول روزهای آینده ، راهداران این اداره کل با استقرار در مناطق برفگیر و کوهستانی ، آمادگی کامل برای اجرای عملیات برفروبی و ایمن سازی جاده های کوهستانی را دارند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۸    
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به غیر ایمن بودن جاده های کوهستانی بلده گفت: این جاده غیراستاندارد و سیل گیر است که با مکاتباتی که انجام شد 100 میلیارد ریال اعتبار برای رفع نواقص نقاط حادثه خیز جاده گرفته شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش برف از چهارشنبه شب در ارتفاعات، بر لزوم به همراه داشتن زنجیر چرخ برای تمام وسایل نقلیه در جاده های کوهستانی و برف گیر از جمله هراز و کندوان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۶    
رییس پلیس راه مازندران از بارش سنگین برف و بوران از امشب در گردنه ها و جاده های کوهستانی استان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: اداره کل هواشناسی استان با صدور هشدار سطح نارنجی به شماره 15 مورخ 1399/11/27 بدلیل نفوذ سامانه بارشی سرد، از روز پنجشنبه 30 بهمن ماه لغایت جمعه اول اسفند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز نسبت به تردد در جاده های کوهستانی هشدار داد و گفت: کولاک و برف متناوب در ارتفاعات البرز پیش بینی شده است و تمام دستگاه های اجرایی و خدمات رسان به حالت آماده باش در آمده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸    
کارشناس هواشناسی گلستان از نفوذ سامانه بارشی و امکان اختلال تردد در جاده های کوهستانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با تأکید بر اینکه مردم از سفر غیرضروری پرهیز کنند، گفت: رانندگان محورهای کوهستانی و سردسیر حتما ز نجیر چرخ و تجهیزات گرمایشی داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد که با توجه به اعلام اداره کل هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دما و ورود سامانه بارشی به این استان ، مردم از سفرهای غیر ضروری در جاده های کوهستانی خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران : همراه داشتن زنجیر چرخ برای تمام وسایل نقلیه در جاده های کوهستانی و برفگیر استان الزامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره مواج شدن دریا ، وزش باد شدید ، باران و کولاک برف در جاده های کوهستانی و آبگرفتگی استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت- فرماندار املش گفت: از تردد ماشین های حمل سیمان دیلمان از جاده های کوهستانی شهرستان جلوگیری می شود.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از پایداری جو در منطقه البرز تا صبح روز چهارشنبه است که در این مدت روند افزایش دمای بیشینه، سقوط بهمن و ریزش سنگ در ارتفاعات و جاده های کوهستانی مورد انتظار است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که با توجه به افزایش دما ، احتمال ریزش سنگ و سقوط بهمن طی 2 روز آینده در جاده های کوهستانی این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۴    
مدیرکل هواشناسی استان البرز با اشاره به اینکه با افزایش دما در استان همراه هستیم، گفت: ریزش بهمن و سنگ در جاده های کوهستانی دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش باران و برف و وزش باد گاهی شدید، از روز سه شنبه شروع می شود که در جاده های کوهستانی کولاک برف رخ خواهد داد و لازم است تا مسافران موارد ایمنی را در این زمینه بکار ببندند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آرش بهارونداحمدی گفت: از عصر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی و سرد به استان به تدریج وزش باد، رگبار باران، برف و رعد و برق، کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد که با توجه به پیش بینی افزایش دما و پایداری جوی ،احتمال ریزش سنگ و بهمن در جاده کرج - چالوس و دیگر محورهای کوهستانی البرز دور از انتظار نیست.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۲:۰۳    
کارشناس هواشناسی گفت: با توجه به افزایش دما تا پایان هفته در جاده های کوهستانی البرز مرکزی و غربی، احتمال وقوع بهمن و ریزش سنگ وجود دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از افزایش 5 تا 10درجه ای دمای هوای استان از امروز دوشنبه 20بهمن ماه خبر داد و گفت: احتمال خطر سقوط بهمن در جاده های کوهستانی استان تهران وجود دارد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی روزهای آینده در ارتفاعات و جاده های کوهستانی استان ریزش سنگ و سقوط بهمن مورد انتظار است. آرش بهارونداحمدی اظهار کرد: تحلیل الگوهای پیش یابی حاکی از خروج سامانه بارشی از منطقه البرز است که به موجب آن آسمانی نیمه ابری تا ابری و مه آلود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سکوت اولین پیامی است که سرما و زمستان با خود دارد. وقتی در زمستان به دل طبیعت می روی، گویی صدا هم یخ زده است. آنچه اولین بارش های برف زمستانی با خود می آورد نشان از بسته شدن جاده های کوهستانی دارد. با بسته شدن بسیاری از مسیرها و صعب العبور بودن مناطق کوهستانی و سوز و سرما طبیعت به خواب می رود ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۴    
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری نسبت به بالاآمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، کاهش دید و لغزندگی جاده های کوهستانی و سقوط بهمن در مناطق مستعد هشدار داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۳    
رکنا: سرهنگ قدمی نسبت به ریزش کوه و بهمن در جاده های کوهستانی استان مازندران هشدار داد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد که با توجه به اعلام اداره کل هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به این استان ، مردم از سفرهای غیر ضروری در جاده های کوهستانی خودداری کنند.
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران طی امروز در برخی استان ها نسبت به بالاآمدن آب رودخانه ها و مسیل ها و لغزندگی جاده های کوهستانی هشدار داد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران طی امروز در برخی استان ها نسبت به بالاآمدن آب رودخانه ها و مسیل ها و لغزندگی جاده های کوهستانی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
پلیس راه مازندران درباره احتمال ریزش کوه و سقوط سنگ در جاده های کوهستانی مازندران هشدار داد.
برترین ها / نواندیش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها در برخی نقاط کشور تا فردا (20 بهمن) خبر داد و گفت: طی امروز (19 بهمن) خیزش گرد و خاک در برخی نقاط شرق و جنوب شرق دور از انتظار نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۷:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران طی امروز در برخی استان ها نسبت به بالاآمدن آب رودخانه ها و مسیل ها و لغزندگی جاده های کوهستانی هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، بوشهر و فارس لغزندگی جاده های کوهستانی به سبب بارش برف، اختلال در سفرهای برون شهری، تاخیر و احتمال لغو پروازها و احتمال ریزش بهمن و تگرگ در مناطق مستعد پیش بینی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرج - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: احتمال آب گرفتگی معابر شهری و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها به ویژه حوضه آبریز رودخانه کردان و کرج و ریزش سنگ و سقوط بهمن در جاده های کوهستانی وجود دارد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، آرش بهاروند احمدی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: آب گرفتگی معابر شهری و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها به ویژه حوضه آبریز رودخانه های کردان و کرج، ریزش سنگ و سقوط بهمن و خطر صاعقه در ارتفاعات و جاده های کوهستانی از امروز تا فردا یکشنبه دور از انتظار نخواهد بود. ...