شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۳۱Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاد دانشگاه تهران»

ایکنا   ۷ ساعت پیش    
استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه اگر ولایت نباشد اسلام از بین می رود، گفت: کل این حج برای ابلاغ ولایت بود و اگر در روایاتی بیان شده که برای تعلیم حج بود اشتباه است.
افق نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
درگذشت ناگهانی دو تن از اساتید دانشگاه تهران دانشجویان را شوکه کرد و همه از این غم سنگین متاثر هستند. 2 استاد دانشگاه تهران فوت کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: ناصر فکوهی استاد دانشگاه تهران و مدیر موسسه انسان شناسی و فرهنگ در یادداشتی نوشت: وضعیت سوء مدیریت در ایران به موقعیتی رسیده است که کمتر کسی را می توان یافت که از دور یا نزدیک با جامعه در تماس باشد، و بتواند سکوت کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۱    
تهران- ایرنا- محمدتقی مدرس رضوی محقق و دانشمند، مصحح و استاد دانشگاه تهران بود که علاوه بر سال ها تدریس با تالیف و تصحیح آثاری ارجمند، یادگارهایی گرانمایه از خود به جای نهاد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران همزمان با زادروز دکتر منوچهر ستوده ایران شناس برجسته و استاد دانشگاه تهران خیابانی به نام ایشان و تعدادی از بزرگان هنر و فرهنگ در شهر تهران را تصویب کردند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
برنامه فرزانگان فرهنگ که چندی است روایتگر زندگی و آثار علامه محمد قزوینی است، این هفته میزبان استاد مهدی محقق استاد دانشگاه تهران و دکتر سید محمد عمادی حائری، محقق و پژوهشگر ادبیات فارسی می شود. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۵:۱۲    
برچسب ها تولید محصولات پروتئینی جلوگیری از خام فروشی نهاده های دامی وزیر جهاد کشاورزی برچسب ها
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۱    
با مصوبه هیأت وزیران، آقای دکتر رسول جعفریان، استاد دانشگاه تهران به عضویت در شورای سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مجتبی زاغری، استاد دانشگاه تهران در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با بیان اینکه حدود 70 درصد هزینه تمام شده تولید محصولات پروتئینی مربوط به خوراک است، گفت: از نظر علمی می توان گفت که طی 8 سال گذشته، اقدام یا تحقیقی از سوی مسئولان انجام نگرفته که بتواند هزینه این 70 درصد را کم کند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ استاد دانشگاه تهران با بیان این که وظایف شورای نگهبان بسیار مهم و تعیین کننده است، گفت: شورای نگهبان نماد مردم سالاری و دفاع از حقوق عمومی و حاکمیت قانون است و تاختن بر او به معنی تاختن بر ارزش های مردم سالاری است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۰:۱۱    
استاد دانشگاه تهران معتقد است که دولت سیزدهم باید برای تحقق دیپلماسی عمومی از رسانه هاِی برون مرزی استفاده کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران تأکید کرد: ساختار سوره محوری یکی از مهمترین مؤلفه های ایجاد تدبر است که این خود نقشه ای الهی بوده است تا فرازهایی از قرآن با بسمله از یکدیگر جدا و سبب تسهیل در تدبر و فهم آیات شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران گفت: در دوران کرونا خیلی ها دچار اضطراب سلامت شدند؛ اضطراب سلامتی از ترس بیماری است، یعنی فرد از غمی که نیامده غمگین است، از ترس بیماری بیمار می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
آیین بزرگداشت زنده یاد استاد نورعلی خان برومند؛ موسیقیدان برجسته ایران و استاددانشگاه تهران جمعه 25 تیرماه از رادیو فرهنگ پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو فرهنگ در برنامه آیین سپاس این هفته بزرگداشت مقام فرهنگی استاد نورعلی خان برومند؛ استاد موسیقی ایرانی را پخش می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل سیاسی و استاد دانشگاه تهران در ویژه برنامه شبکه المیادین برای انتخابات ایران گفت، آمریکا در مذاکرات وین دنبال پیچیده کردن مسائل است و نمی خواهد تحریم ها را رفع کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران در یادداشتی به بررسی ابزارهای رئیس جمهور منتخب برای تحقق وعده های انتخاباتی و رفع مشکلات کشور پرداخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۶    
کتاب نوآوری اجتماعی در مدیریت شهری ، تألیف استاد دانشگاه تهران و همکاران عنوان برتر چهارمین جشنواره ملی شهرپژوهی را کسب کرد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۴    
مهرابی استاد دانشگاه شهید چمران اهواز، باقری استاد دانشگاه تهران و انصاری سامانی استاد دانشگاه یزد با حضور در برنامه چشم انداز به بررسی ضرورت مقابله با فساد پرداختند .
بیژن اشتریان عضو هیات علمی دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران در یادداشتی در روزنامه شرق به نقد اظهارات معاون دادستان کل کشور پرداخت.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با انتقاد از خام فروشی نهاده های دامی، گفت:در دو سال اخیر توقف فعالیت کارخانجات خوراک و هدررفت نهاده های دامی، بین 1 تا 1.5 میلیارد دلار برای کشور هزینه دربر داشته است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر علی سلاجقه رئیس اتحادیه انجمن های منابع طبیعی و محیط زیست کشور و استاد دانشگاه تهران با برنامه گفتگوی علمی در مورد سدسازی؛ عامل خشکسالی یا کاهش دهنده خشکسالی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۸:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه در انتخابات 1400 هیچ شرایطی برای تشویق به شرکت در انتخابات وجود نداشت که مردم پای صندوق بیایند، گفت: این انتخابات یکی از حماسی ترین انتخابات کشور بود به دلیل شرایطی که اتفاق افتاده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران در توئیتی کنایه آمیز از شرایط فعلی کشور انتقاد کرد. او نوشت: یادش بخیر قدر دوران انتخابات با آتراکسیون های جذاب مناظرهها را ندانستیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به اظهارات اخیر استاد دانشگاه تهران در خصوص ناتوانی کشور برای صادرات واکسن کرونا واکنش نشان داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: انتقاد صادق زیباکلام،روزنامه نگار و استاد دانشگاه تهران از برخی اظهارنظرها درباره صادرات واکسن ایرانی کرونا با واکنش کنایه آمیز جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو و گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان مواجه شده است. در همین رابطه بخوانید: ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران از برخی اظهارنظرها درباره صادرات واکسن انتقاد کرد. او نوشت:
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۳:۵۲    
دکتر تیمور رحمانی استاد دانشگاه تهران با اشاره به اینکه کشور در شرایطی نیست که بخواهد ریسک کند افزود: اگر در دهه 50 منابع نفتی به هدر می رفت شاید به جایی بر نمیخورد الان منابعی برای هدر دادن نداریم جایی برای هدر دادن منابع نداریم.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دیروز احمد زیدآبادی، روزنامه نگار اصلاح طلب، با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود، خبر از تماس دفتر ابراهیم رئیسی با خودش داده و نوشته بود با یک خط نامشخص تماس گرفته اند و درخواست دریافت انتقادها، نظرات و پیشنهادات او را به رئیسی داشته اند. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۸:۳۴    
افقه استاد دانشگاه شهید چمران اهواز ،رحمانی استاد دانشگاه تهران و علیزاده استاد دانشگاه لرستان با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی اصلاح مدیریت و رشد اقتصادی پرداختند.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران: فراجناحی و فراجناحی عمل کردن بیش از آنچه یک واقعیت جدی سیاسی باشد، بیشتر یک ژِست سیاسی است؛ چرا که در عمل اساساً چیزی به نام فراجناحی نه وجود دارد و نه می تواند وجود داشته باشد
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
صادق زیبا کلام استاد دانشگاه تهران گفته است که فراجناحی و فراجناحی عمل کردن بیش از آنچه یک واقعیت جدی سیاسی باشد، بیشتر یک ژِست سیاسی است؛ چرا که در عمل اساساً چیزی به نام فراجناحی نه وجود دارد و نه می تواند وجود داشته باشد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران گفت: شهید بهشتی قلب و روح جمهوری اسلامی است چراکه جان خودش را فدای انقلاب اسلامی کرد و امروز فرصت درخشانی که بار دیگر اندیشه های این شهید را مرور کنیم و از رهنودهایش در عصر حاضر بهره ببریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۰    
کتاب آقای دکتر امید بزرگ حداد، عضو هیأت دانشگاه تهران، تحت عنوان ابزار های ضروری برای تحلیل، برنامه ریزی و مدیریت منابع آب توسط انتشارات اشپرینگر منتشر شد.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فوق تخصص گوارش و کبد گفت: نکته بسیار مهم این است که هیچ جایگزینی برای صبحانه وجود ندارد؛ اگر قرار باشد در طول شبانه روز یک وعده غذا بخوریم این یک وعده صبحانه خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
احمد نادری گفت: پنجاه و دو درصد در انتخابات شرکت نکردند که یکی از دلایل اصلی کاهش مشارکت، اعتراض به ناکارآمدی های دولت در 8 سال اخیر بود. مردم همچنان پای انقلاب اسلامی ایستاده اند.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۴:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: صفحه ای به نام محمدرضا شفیعی کدکنی در پی سانحه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست در جاده ارومیه - نقده شعری از این شاعر و استاد دانشگاه تهران را به همراه طرحی از هادی حیدری به اشتراک گذاشته است که در ادامه می خوانیم: آن لحظه ها جوانی ما بود آن لحظه ها که روح، در آن ها ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با تشریح شرایط دوران امام رضا(ع) تاکید کرد: امام از این موقعیت اجباری بهره حداکثری بردند تا حقایق معارف شیعه و اهل بیت را به صورت رسمی و علنی و با کنارگذاشتن تقیه از تریبون رسمی خلافت فریاد بزنند و این کار را به خصوص در مناظرات کردند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۰    
پاسخ جالب دکتر مرندی، استاد دانشگاه تهران به سوال شیطنت آمیز شبکه الجزیره: منافقین در کنار صدام حسین علیه مردم ایران جنگیدند. اعدام های دهه شصت ارتباطی به سیدابراهیم رئیسی ندارد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: عباس آخوندی، وزیر پیشین راه و شهرسازی در یادداشتی به این موضوع پرداخته است که متن کامل آن را در ادامه می خوانید. میزان آرای باطله پدیده ی انتخابات 1400 بود که جای توجه و واکاوی سیاسی و اجتماعی دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۱:۴۱    
استاد دانشگاه تهران معتقد است: بحث تولید مقالات جعلی در ایران موضوعی است که در یک دوره زمانی به صورت اجتناب ناپذیر بوجود آمده بود و اکنون این مسأله قابل توجه نیست و در حال محو شدن است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۶    
استاد دانشگاه تهران به بیان توضیحاتی درباره مولفه ها و اولویت های دولت سیزدهم پرداخت.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که دولت سیزدهم به هیچ حزب، گروه و دسته وابسته نیست، گفت: رانت و فساد جایی در دولت انقلابی آیت الله رئیسی نخواهد داشت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ استاد دانشگاه تهران گفت: امیدهای زیادی با پیروزی آیت الله رئیسی در دل مردم ایجاد شده و عملکردش نشان داده است که وی اهل عمل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زیباکلام و ایزدی دو استاد دانشگاه تهران در ویژه برنامه انتخاباتی شبکه المیادین حاضر شدند و زیباکلام ادعا کرد که رئیسی چون نامزد نظام است قطعا پیروز انتخابات است اما ایزدی گفت، اگر اینطوراست چرا چهار سال پیش حسن روحانی پیروز انتخابات شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۶۲ سایت دیگر  
فرارو- عبدالناصر همتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری از برخی اعضای کابینه خود در صورت پیروزی احتمال رونمایی کرد. همتی روز گذشته در توئیتی نوشت: معاون اقتصادی دولت من با افتخار آقای دکتر تیمور رحمانی، استاد دانشگاه تهران و از برادران عزیز اهل سنت و از قوم غیور کرد است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران به بیان توضیحاتی درباره علت عدم انصراف نامزدهای جریان اصولگرا به نفع دیگری و حمایت اصلاحات از فردی خاص در انتخابات پرداخت.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از تعیین تیمور رحمانی به عنوان معاون اقتصادی دولت خود در صورت پیروزی خبر داد. عبدالناصر همتی با انتشار توییتی در حساب کاربری خود نوشت: ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
برترین ها: عبدالناصر همتی با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود نوشت: از دکتر ظریف برای معاون اولی یا وزارت خارجه دعوت خواهم کرد.