پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۲:۰۰Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درآمد مالیاتی»

اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
نوبخت گفت: طبق لایحه بودجه 1400 تمام کسانی که یارانه 45 هزار تومانی می گیرند همچنان یارانه بگیر خواهند بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: دولت در لایحه بودجه سال آینده 247 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در نظر گرفته است.
نفت آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
درآمد مالیاتی پیش بینی شده برای سال 1400 در مقایسه با رقم مصوب سال جاری 52 هزار میلیارد تومان افزایش دارد.
اقتصاد نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: در بودجه سال آینده پیش بینی شده درآمد مالیاتی حاصل از نقل وانتقال سهام در مقایسه با سال جاری 6.2 برابر شود.
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
پیش بینی دولت بر این است که در سال 1400 بتواند 247 هزار میلیارد تومان از محل مالیات درامد کسب کند.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون مالیات، کار و تامین اجتماعی اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد: افزایش درآمد مالیاتی که در بودجه برآورد شده به سختی محقق خواهد شد چراکه این مالیات مربوط به سالی است که کرونا به بیشتر کسب وکارها آسیب زده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
براساس لایحه بودجه سال 1400، مجموع درآمد های مالیاتی کل کشور در بودجه سال آینده 2،515،228،135 (میلیون ریال) در نظر گرفته شده است.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
گفتارنو، استاندار کرمان در نشست با مدیران واحدهای تابعه وزارت اقتصاد و دارایی در استان کرمان عنوان کرد: این مجموعه را تکیه گاه اصلی در امور استان می دانیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۶    
ایسنا/همدان مدیرکل امور مالیاتی استان همدان از کسب 578 میلیارد تومانی درآمدهای مالیاتی در استان خبر داد و گفت: در هشت ماهه امسال 578 میلیارد تومان درآمد مالیاتی در استان همدان کسب شده است.
در لایحه بودجه سال آینده درآمد مالیاتی از محل املاک و خودروهای گران قیمت مفروض شده که همین موضوع در قانون بودجه امسال نیز مصوب شده اما بعد از 8 ماه آیین نامه اجرایی آن در دولت تایید نشده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۸    
وزیر اقتصاد به حرف و حدیث های پیرامون درآمد مالیاتی دولت پاسخ داد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، براساس قانون بودجه در سال 99 کشور 180 هزار میلیارد تومان از درآمد های دولت از محل مالیات خواهد بود. با شیوع کرونا و وضعیت نامناسب فعالیت های اقتصادی صحبت هایی مبنی بر ناممکن بودن تحقق اعداد مالیاتی بودجه مطرح شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اقتصاد کلان اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد: اما اینکه درآمد مالیاتی افزایش داشته، می تواند به این دلیل باشد که جلوی فرار مالیاتی گرفته شده یا از کمپانی های بزرگ که سود زیادی داشتند، مالیات بیشتری گرفتند اما نظر قطعی نمی توان داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان ارتقاء فرهنگ مالیاتی در جامعه را موضوعی با اهمیت خواند و با تأکید بر لزوم همکاری همه اقشار گفت: درآمدهای مالیاتی پشتوانه توسعه استان است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۱    
گزارش سازمان مالیاتی از عملکرد شش ماهه اول منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۰    
بر اساس قانون بودجه سال 99 کشور، 180 هزارمیلیاردتومان از درآمدهای دولت از محل مالیات است.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
هادی سبحانیان، اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی در توئیتی نوشت: اکنون حدود 4 میلیون پوز در کشور فعال است، در حالیکه هیچ ردی در نظام مالیاتی ندارند. طبق ماده 11 قانون پایانه های فروشگاهی، قرار بود تا پایان آبان 99 این پوزها ساماندهی می شد ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۶۷ سایت دیگر  
تهران – تجارت گردان رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: هفت ماهه امسال حدود 100 درصد درآمد مالیاتی امسال محقق شد، همچنین سال گذشته 102 درصد این درآمدها ثبت شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۱    
استاندار ایلام با قدردانی از امور اقتصادی و دارایی استان به خاطر وصول خوب درآمدها گفت: استان ایلام در وصول درآمدها جزو سه استان برتر کشور بوده است به همین خاطر هشت میلیارد و 600 میلیون تومان امسال به بودجه جاری استان اضافه شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: در نیمه نخست سال 99 بیش از 85 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شد که 54 هزار و 955 میلیارد تومان درآمد مالیات مستقیم از بخش های مختلف اقتصادی بوده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۳:۳۲    
در هفت ماهه ابتدایی امسال معادل 105 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده است. ( منبع )
برترین ها / دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه برخی حواشی، آثار منفی بر بازار سهام دارد که سعی داریم آنها را به حداقل برسانیم، گفت: اگر مدافع سهامداران خرد هستیم باید از اظهارنظرهایی که موجب اخلال در معاملات می شود خودداری کنیم. فرهاد دژپسند روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه درآمدهای مالیاتی هفت ماهه ابتدایی امسال در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 35 درصد افزایش یافته است، گفت: در مجموع در این مدت معادل 105 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۴    
یزدی زاده، عضو سابق شورای راهبردی نظام مالیاتی با تاکید بر ضروری بودن ایجاد یک سیستم مالیاتی پایدار، عنوان کرد: اگر در بخش شفاف اقتصاد، درآمد مالیاتی به اندازه کشور پاکستان برسد، درآمدهای مالیاتی بیش از صد درصد رشد خواهد کرد.
طی سال های اخیر با تشدید فشارهای ناشی از تحریم ها، مشکلات ساختاری اقتصاد ایران که سال ها با درآمدهای نفتی دولت پوشش داده می شدند، خود را بیش از گذشته به رخ مردم و دولت کشیدند.
اقتصاد آنلاین / مجمع واردات   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام آگاه گفت: با توجه به اینکه مدت قانونی اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده تا پایان مرداد99 بود در لایحه ای که دولت به مجلس ارائه کرده مدت زمان اجرای این قانون تا پایان سال جاری تمدید می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۳:۳۲    
گزارش زیر به تفاوت درآمد مالیاتی آمریکا با درآمد ها و نقدینگی ایران در تمام سال ها پرداخته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- کریمی، مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام از اختصاص 35 میلیارد تومان درآمد مالیاتی به دستگاه های اجرایی ایلام طی سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهاردهمین روز آبان ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۵    
بسیاری از کارشناسان می گویند ایرانی ها کمتر از شهروندان دیگر کشورها مالیات پرداخت می کنند و میزان پرداخت مالیات در ایران هنوز با کشورهای توسعه یافته فاصله بسیاری دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
غنی نظری گفت: تنها کشوری هستیم که درآمد مالیاتی و عایدی از سرمایه نداریم و مجلس به شدت دنبال اصلاح سیستم نظام مالیاتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه کل درآمد مالیاتی کشور نصف حقوق کارکنان دولت هم نمی شود، گفت: ماهانه 30 هزار میلیارد تومان حقوق به کارمندان دولت پرداخت می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: اخذ مالیات برای عبور از شرایط کنونی منبع درآمدی به حساب می آید که نهایتا دولت هم می تواند برای بهبود وضعیت مردم از این منابع استفاده کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
نسبت درآمد مالیاتی به تولید ناخالص داخلی در سال 1398 برابر با 4.2 درصد است. این نسبت در بهار 1399 به حدود 6.3 درصد رسید
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
براساس آمار های گمرک ایران درآمد دولت از مالیات بر واردات طی سال گذشته 15 هزار و 882 میلیارد تومان بوده که این میزان علاوه بر آنکه کاهش 15 درصدی نسبت به سال 97 داشته، پایین ترین رقم درآمد مالیاتی از سال 1394 به بعد نیز است.
کیشوند   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
طبق گفته رییس اداره امور مالیاتی کیش درآمدهای مالیاتی منطقه آزاد کیش در سال 98 حدود 7هزار و 400 میلیارد ریال بود. همچنین در شش ماه نخست امسال حدود 3هزار و 500 میلیارد ریال مالیات دریافت شده است.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
میزان درآمد مالیاتی دولت از نقل وانتقال سهام در بازار سرمایه طی 6ماهه سال جاری به 13 هزار و 170 میلیارد تومان رسیده که نسبت به رقم 1017 میلیارد تومانی 6ماهه اول سال گذشته رشد 92 درصدی نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: 104 درصد درآمد مالیاتی مصوب استان در نیمه نخست امسال وصول شد که البته این امر بدون فشار به مودیان و با جلوگیری از فرار مالیاتی بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در خصوص سالمندی جمعیت ایران طی توییتی نوشت: تا حالا به این فکر کردید به جای 30سال، بعد از 40سال کار بازنشسته بشید؟! افزایش جمعیت سالمند=کاهش نیروی کار! کاهش نیروی کار=کاهش درآمد مالیاتی دولت! ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا : درآمد مالیاتی دولت آمریکا از 3تریلیون دلار عبور کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۱:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: درآمد مالیاتی دولت آمریکا از سه تریلیون دلار عبور کرد. به نقل از سایت رسمی اعلام بدهی آمریکا، میزان درآمدهای مالیاتی دولت این کشور تا پایان ماه سپتامبر به سه تریلیون و 54 میلیارد و 384 میلیون دلار رسیده است ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۳    
اگر از فرار و معافیت های ناعادلانه مالیاتی جلوگیری شود، عددی بالغ بر 2 برابر کسری بودجه یکسال دولت درآمد مالیاتی کسب خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس، بخش عمده درآمد استان را مربوط به درآمدهای مالیاتی دانست و گفت: درآمد مالیاتی استان در 6 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش 20 درصدی داشته است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۵    
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: ورود ویروس کرونا به کشور جدا از آن که کسب و کار ها را تعطیل و بنگاه های اقتصادی و کاری را متضرر و طیف گسترده از شاغلان را خانه نشین کرد، برای دولت چندان هم گران تمام نشد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۱    
کمربندها را محکم تر ببندید، چرا که دولت می خواهد بودجه سال آخر را بر مبنای تورم 22درصدی ببندند؛ خبری از رشد درآمدهای ارزی نیست و انبساط مالی یعنی فروش بیشتر اوراق بدهی و اسناد خزانه و البته امید به درآمد مالیاتی بیشتر ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
درآمد مالیاتی دولت در 3 ماهه بهار سال جاری به 51 هزار و 236 میلیارد تومان رسیده که نسبت به درآمد 24 هزار و 271 میلیارد تومانی مدت مشابه 3ماهه سال 98، رشد 111 درصدی را نشان می دهد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
آمار منتشرشده در فصل بهار نشان می دهد، 51 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد بیش از دو برابری داشته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۵:۵۸    
با وجود اینکه گزارشهای کاملی در مورد سیاستهای اقتصادی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ارایه نشده ولی بخش هایی از این سیاستها رسانه ای شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۰    
قادری، رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جریان انتقال سهام، شاید حدود 10 تا 15 هزار میلیارد تومان به درآمدهای مالیاتی دولت اضافه شد.