شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۹:۲۲Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درآمد مالیاتی»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اکوایران : در ایران، تنها کارمندان بخش عمومی و خصوصی مرتب و منظم مالیات می دهند و دیگر بخش های اقتصاد به راحتی می توانند از دید ماموران مالیاتی پنهان بمانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
خاندوزی گفت: یکی از اقدامات مهم دولت کاهش نرخ مالیات تولیدکنندگان بود، اما با افزایش 50 درصدی مودیان مالیاتی و شناسایی دانه درشت های فرار مالیاتی، درآمد مالیاتی کشور افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی از پرداخت 305 میلیارد تومان از مالیات وصولی شرکت مس سونگون به حساب استان خبر داد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۱    
شفافیت نسبی ایجاد شده از طریق سامانه مؤدیان سبب شده که سازمان امور مالیاتی کشور، ضمن شناسایی مؤدیان جدید، درآمدهای مالیاتی کشور را افزایش دهد. 1. با اینکه گام هایی در دولت قبلی در جهت افزایش تحقق درآمد مالیاتی برداشته شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
257 میلیارد و 100 میلیون تومان از درآمد های مالیاتی امسال خراسان جنوبی برای بخش های سلامت و عمران استان هزینه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قم از رشد 107 درصدی درآمد استان در 11 ماهه گذشته نسبت به مدت مشابه در سال 1400 خبرداد و گفت: این آمار بدون فشار به کسبه و فعالان خرد محقق شده است چراکه 95 درصد درآمد مالیاتی استان، توسط حدود 500 شرکت و واحد صنعتی و تولیدی بزرگ و کلان تامین می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بهادری، سخنگوی دولت گفت: بخشی از درآمدهای مالیاتی به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی تعلق می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: در 11 ماه از ابتدای سال، 430 هزار میلیارد تومان از مردم مالیات دریافت کردیم.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
منظور گفت: مجموع وصولی های مالیات در 11 ماهه امسال 530 هزار میلیارد تومان بوده که رشد 54 درصدی نسبت به سال قبل داشته است. منظور رئیس سازمان امور مالیاتی در برنامه صف اول به سوالات زیر پاسخ داد. درآمد مالیاتی امسال چقدر بوده است؟ ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی گفت: در مدت مشابه سال قبل 82 هزار میلیارد ریال درآمد مالیاتی وصول شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: تحقق درآمد های مالیاتی استان تا پایان بهمن امسال هزار و 300 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: این استان 3.7 کل مالیات کشور را وصول می کند که رقمی بیش از 16 هزار میلیارد تومان است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۱    
علی رمضانیان در سال 1401 تا این جای کار دولت نه تنها توانسته مالیات ستانی خوبی داشته باشد بلکه عملکرد مالیات ستانی دولت طی 11 ماه منتهی به 30 بهمن 1401، بیش از 103درصد بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان امور مالیاتی سهم استان زنجان را از تولید ناخالص ملی یک درصد و درآمد مالیاتی آن را 1.5 درصد عنوان کرد و گفت: سهم زنجان از درآمدهای مالیاتی بیانگر خوش رفتاری و خوش حسابی مودیان مالیاتی در استان است و من امیدوارم روزی برسد که استان ها منطبق با توان مالیات پرداخت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل از توزیع 2 هزار و 500 میلیارد ریال درآمد حاصل از اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده بین شهرداری ها، دهیاری ها، فرمانداری ها، اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل امور عشایری استان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران : درآمد مالیاتی دولت از محل واردات در لایحه بودجه سال آینده رقمی معادل 129 هزار و 700 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت دارایی روسیه اعلام کرد درآمد مالیاتی از نفت و گاز در فوریه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 46 درصد کاهش یافت و به 521 میلیارد روبل معادل 6.91 میلیارد دلار رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، دولت سیزدهم در حالی اخذ مالیات از خانه های لوکس و باغ ویلاها را با هدف تحقق عدالت اجتماعی در بودجه 1402 قرار داده که در روزهای اخیر حذف کلمه واحدهای مسکونی در بودجه سال آینده توسط مجلس، باعث ایجاد انتقاداتی به حذف آن شد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نصر: مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: با پیگیری های استاندار محترم و تیم اقتصادی استان و این اداره کل واریز قسط دوم مالیات مس سونگون به حساب درآمدهای مالیاتی آذربایجان شرقی انجام شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، داود منظور روز سه شنبه در نشست هم اندیشی مجمع کارآفرینان ایران اظهار داشت: در لایحه بودجه 1402، معافیت حقوق و دستمزد را به 7 میلیون در ماه افزایش دادیم که این امر اثر کاهنده ای بر روی درآمدهای مالیاتی داشت. ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: افزایش سقف معافیت مالیاتی حقوق ها در سال آینده درآمدهای دولت را 35 هزار میلیارد تومان کاهش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی با اشاره به افزایش سقف معافیت مالیاتی کارمندان به 10 میلیون تومان گفت: این موضوع باعث می شود 35 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی را از دست بدهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش سازمان امور مالیاتی از تحقق 102 درصدی درآمدهای مالیاتی در 11 ماه سال جاری خبر داد و گفت: امسال 428 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: با مصوبه دیروز مجلس مبنی بر افزایش آستانه معافیت مالیات حقوق و دستمزد پیش بینی می شود درآمد مالیاتی در سال آینده 35 هزار میلیارد تومان کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
درآمد های مالیاتی در 11 ماه سال جاری به 428 هزار میلیارد تومان رسید؛ رشد درآمد های مالیاتی همزمان با کاهش 5 درصدی مالیات تولیدکنندگان و با اتکا به شناسایی مودیان جدید و فراریان مالیاتی محقق شده است.
شادا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
درآمدهای مالیاتی در 11 ماه سال جاری به 428 هزار میلیارد تومان رسید؛ رشد درآمدهای مالیاتی همزمان با کاهش 5 درصدی مالیات تولیدکنندگان و با اتکا به شناسایی مودیان جدید و فراریان مالیاتی محقق شده است.
وزیر اقتصاد گفت: در سال 1400، حدود 5هزار میلیارد تومان از مجموع درآمدهایی که امور مالیاتی می توانست شناسایی کند و 1200 میلیارد تومان مالیاتی که وصول کند از طریق حمایت از نهادها و بنیادهای خیریه به جامعه تزریق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سال قبل 5 هزار میلیارد تومان مجموع درآمد سازمان مالیاتی شناسایی و 1200 میلیارد تومان مالیات مربوطه آن از طریق شرکت ها در راستای مسؤولیت اجتماعی هزینه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- استاندار گلستان با اشاره به همراهی مطلوب مردم در فراگیری فرهنگ مالیات در استان، گفت: امسال 20 هزار میلیارد ریال درآمد مالیاتی در گلستان محقق شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
درآمد مالیاتی دولت از محل "مالیات بر ثروت" در 10 ماهه سال جاری 14 هزار میلیارد تومان بوده است، درحالی که دولت از این محل در شش ماهه نخست سال جاری 8465 میلیارد تومان درآمد داشته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: بایستی فرایند رسیدگی به پرونده ها موثرتر و کارآمدتر شده تا ضمن تسهیل و تسریع در امور تکالیف سازمانی، درآمد مالیاتی تعیین شده تا پایان سال به طور کامل محقق شود.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اولین واریزی درآمد مالیاتی مس سونگون به حساب استان، گفت: این امر نتیجه اتحاد مدیران دولتی، نمایندگان مجلس، نماینده ولی فقیه در استان و رسانه ها در حال تحقق است.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: هرچند میزان درآمد دولت از محل مالیات بر ارزش افزوده در لایحه بودجه سال 1402، 159 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، اما به نظر می رسد مسئولان روی این بخش برای تحقق درامدهای مالیاتی در سال آینده حساب ویژه ای باز کرده اند و امید به افزایش آن دارند. ...
در جلسه امروز استاندار آذربایجان شرقی با رئیس سازمان امور مالیاتی کشور، دستور واریز نخستین قسط مالیات وصولی از مجتمع مس سونگون به حساب استان صادر شد.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از واریز یک هزار و 260 میلیارد ریال به حساب شهرداری های استان خبر داد و گفت: این میزان افزایش 28 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت: در بودجه 1402 درآمد مالیاتی استان کرمانشاه 33 درصد افزایش یافته و این در حالی است که این درآمد برای کشور 44 درصد افزایش یافته است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۰    
دولت رقم درآمدهای مالیات در بودجه 1402 را 57 درصد نسبت به درآمد مالیاتی درج شده در بودجه سال جاری افزایش داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۷    
افزایش درآمد مالیاتی حقیقی دولت برزیل از درآمد اقشار ثروتمند به عنوان اهرم نجات دهنده اقتصاد این کشور در بحران تورمی بوده است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران گفت: عملکرد درآمدهای مالیاتی این استان در مدت 10 ماه گذشته به مبلغ 172 هزار میلیارد تومان، بیانگر تحقق 104 درصدی و رشد 57 درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: در مقایسه با سال گذشته وصولی درآمد مالیاتی استان 60 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۶    
سخنگوی کمیسیون جهش تولید در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال 1402 درآمد مالیاتی 700 هزار میلیارد تومان مصوب شده است که برای نخستین بار پس از انقلاب اسلامی، درآمد مالیاتی از درآمد نفتی بیشتر است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
شمجتبی امیری روز جمعه در گفت وگوی اختصاصی با ایران اکونومیست اظهار داشت: در 10 ماه امسال بالغ بر 388 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در منابع مالیات های مستقیم و کالاها و خدمات وصول شده است که این رقم رشد 55 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و تحقق 103 درصدی نسبت به رقم مصوب قانون بودجه داشته است ...
علیرضا توکلی کاشی، نایب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران، انتقال انتفاع حاصل از فروش خودرو به خودروسازها، تعدیل قیمتی، بهبود کیفیت و افزایش درآمد مالیاتی دولت را به عنوان مزایای عرضه خودرو در بورس کالا برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از واریز 22 میلیارد و 400 میلیون تومان از محل درآمد مالیات و عوارض وصول شده سال جاری استان به حساب مناطق عشایری خبر داد و گفت: هزینه کرد 23 پروژه مناطق عشایری استان از این محل تامین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۰    
رئیس سازمان امور مالیاتی در قزوین گفت: در راستای اجرای عدالت اقتصادی، مالیات برخی شرکت ها به قزوین واریز می شود.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان گفت: حجم درآمدهای مالیاتی استان 2 هزار و 740 میلیارد تومان پیش بینی شده است.
برترین ها / ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در این ویدئو می بینیم که یک روباه برای شکار کردن مار های سمی روش هوشمندانه ای را به کار می گیرد تا جان اش به خاطر نیفتد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از واریز 22 میلیارد و 400 میلیون تومان درآمد مالیاتی به حساب مناطق عشایری استان خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
54 درصد رشد درآمدهای مالیاتی در لایحه بودجه 1402 رئیس کل سازمان امور مالیاتی از رشد 54 درصدی درآمدهای مالیاتی در لایحه بودجه آینده خبر داد و گفت: این افزایش سهم مالیاتی در بودجه بدون فشار به مالیات دهندگان و بخش تولید است ...