شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۲Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان داوطلبان»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از ارسال 700 بسته موادغذایی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان با همکاری موسسات خیریه و نیکوکاری و به همت خیران خارج از کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۲    
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به اجرای برنامه نذر خدمت در سطح ملی و استانی در سال گذشته از خدمات رایگان در مناطق دارای تنش آبی به ارزش 80 میلیارد تومان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۳    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در قالب پویش هلال رحمت، 5172 سفره افطاری برپا شد و 462 هزار و 961 نفر از آن بهره بردند و با کمک خیران و داوطلبان 127 هزار و 906 بسته معیشتی تهیه که به دست 636 هزار و 699 نفر از خانواده های ساکن در محلات کمتر برخوردار و مناطق روستایی کشور رسید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان از بهره مندی یک میلیون و 546 هزار و 745 نفر از خدمات و برنامه های این سازمان در مدت زمان اجرای طرح نوروزی جمعیت هلال احمر خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت 6 ماه از آغاز پویش بشردوستی هلال احمر، کمک های نقدی ایرانیان به مردم مظلوم غزه به 150 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان داوطلبان گفت: کمک های نقدی ایرانیان به مردم مظلوم غزه تاکنون به بیش از 150 میلیارد تومان رسید.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با مشارکت عموم هموطنان تا کنون بیش از 140 میلیارد تومان کمک نقدی جمع آوری شده است که به منظور خریداری اقلام غذایی و دارویی و ارسال برای مردم مظلوم غزه استفاده خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از برپایی ایستگاه های ویژه هلال احمر در مسیر راهپیمایی روز قدس برای کمک به مردم غزه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد نوروزی هلال احمر گفت: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در ایام نوروز به 909 هزار و 595 نفر از هموطنان خدمات ارائه داده که از این میزان، 427 هزار و 826 نفر از خدمات بسته های معیشتی در قالب طرح ملی هلال رحمت و بیش از 252 هزار نفر از سفره های افطاری داوطلبان در سراسر کشور بهره مند شده اند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۱:۰۱    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در یک سال گذشته بالغ بر 70 هزار نفر نیازمند از خدمات درمانی این جمعیت برخوردار شدند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اعزام 1388 کاروان سلامت و ارائه خدمات دارویی و درمانی رایگان به مردم مناطق محروم روستایی و محلات کمتر برخوردار شهری در سال 1402 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۲    
رئیس سازمان داوطلبان گفت: با گذشت سه هفته از پویش همدلی و مهربانی هلال احمر، میزان کمک های نقدی هموطنان به خانوارهای سیل زده سیستان و بلوچستان به عدد 112 میلیارد ریال رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از واریز مبلغ 800 میلیارد ریال به حساب جمعیت هلال احمر استان ها در قالب نهمین مرحله خدمات حمایتی- درمانی سال 1402 و همزمان با روزهای نخست سال جدید با حمایت ریاست جمعیت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان از کمک 20 میلیارد ریالی خیّر تهرانی به پویش هلال رحمت در استان های کهگیلویه و بویراحمد و لرستان، به منظور تهیه و توزیع بسته های غذایی بین خانوارهای نیازمند در آستانه حلول سال نو و همزمان با دهه نخست ماه مبارک رمضان خبر داد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان با اشاره به اجرای برنامه نذر خدمت در 184 شهر و روستای کشور و در 2 سطح ملی و استانی، ارزش خدمات داوطلبانه ارائه شده به 173 هزار بهره ور این برنامه را حدود 700 میلیارد ریال اعلام کرد
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان گفت: با گذشت بیش از 5 ماه از آغاز پویش بشردوستی هلال احمر تا روز گذشته کمک های نقدی ایرانیان به غزه به 137 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: این سازمان با 5 برنامه و طرح امداد و نجات خدمات نوروزی برای ارائه خدمات داوطلبانه با استفاده از ظرفیت بی بدیل داوطلبانش در سراسر کشور ایفای نقش خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان داوطلبان هلال احمر گفت: با گذشت بیش از 5 ماه از آغاز پویش بشردوستی هلال احمر تا کنون کمک های نقدی ایرانیان به غزه به 137 میلیارد تومان رسیده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با توزیع بیش از 3 هزار بسته معیشتی و غذایی بین خانوارهای نیازمند در روزهای نخست ماه رمضان، پویش ملی هلال رحمت در آستانه حلول سال نو به صورت رسمی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۰    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از توزیع 3 هزار بسته مواد غذایی به نیازمندان و خانواده های کمتر برخوردار در قالب پویش هلال رحمت خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۲    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در مواردی که بیماران نیازمندی به دستگاه قضا مراجعه می کنند در راستای حمایت از این خانواده ها به جمعیت هلال احمر ارجاع داده می شوند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
[مرضیه موسوی] از پاییز 1401 تا پاییز 1402، سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از طریق اعلام شماره حساب در مواقع عادی یا اضطراری و همزمان با آن جلب حمایت مالی هلدینگ های اقتصادی بزرگ در بخش خصوصی، مجموعا 865میلیارد و 420میلیون تومان پول یا کالا جمع آوری و میان نیازمندان توزیع کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با گذشت 10 روز از پویش همدلی و مهربانی هلال احمر تا دیروز، کمک های نقدی هم وطنان به خانوارهای سیل زده سیستان و بلوچستان به 71 میلیارد ریال رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان گفت: با گذشت 10 روز از پویش همدلی و مهربانی هلال احمر تا دیروز، کمک های نقدی هموطنان به خانوارهای سیل زده سیستان و بلوچستان به 71 میلیارد ریال رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به برپایی ایستگاه های سلامت و غربالگری مسافران نوروزی، گفت: امسال برای نخستین بار مسافران در نوروز به جز تست قند خون و فشار می توانند نوار قلب نیز بگیرند.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان گفت: با گذشت 9 روز از پویش همدلی و مهربانی هلال احمر تا دیروز، کمک های نقدی هموطنان به خانوارهای سیل زده سیستان و بلوچستان به 56 میلیارد ریال رسید.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از جمع آوری بیش از 46 میلیارد ریال در قالب پویش همدلی و مهربانی برای کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، یعقوب سلیمانی روز یکشنبه در حاشیه افتتاح دستگاه تصفیه آب 10 هزار لیتری در روستای مهرآباد بخش زنجانرود استان زنجان، یکی از مهم ترین خدمات سازمان داوطلبان را اجرای پروژه های محرومیت زدایی عنوان کرد و افزود ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
[ مرضیه موسوی-رضا واعظی زاده] جمعیت هلال احمر ایران با بیش از 2میلیون و 750هزار عضو در سراسر کشور، اکنون بزرگ ترین شبکه داوطلبی جمعیت های ملی منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) را در اختیار دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل جمعیت هلال احمر گفت: امسال به همت سازمان داوطلبان 2 هزار و 700 پروژه داوطلبی محرومیت زدا در سطح کشور اجرا و بیش از 2 میلیون و 500 هزار نفر از خدمات این پروژه ها بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: یکی از مهم ترین خدمات سازمان داوطلبان اجرای پروژه های محرومیت زدایی است.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از تحویل 2101 کوله پک اضطراری اهدایی بنیاد علوی به جمعیت هلال احمر برای توزیع بین خانوارهای آسیب دیده از سیل استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۹    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: طبق سال های گذشته برنامه هایی برای ماه مبارک رمضان و ایام نوروز در نظر گرفته شده است و پویش ملی هلال رحمت که با هدف حمایت از معیشت اقشار نیازمند، آسیب پذیر و کمتر برخوردار جامعه اجرا می شود، تنها بخشی از اقدامات مد نظر در این ایام است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رئیس سازمان داوطلبان از توزیع 152 قلم جدید تجهیزات پزشکی بین بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر استان های کشور همزمان با آخرین ماه سال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۶    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پاسخ به نماینده سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر که عنوان کرده بود گاهی با التماس از رانندگان خواسته می شود تا مدتی استراحت کنند، گفت: اگر از موسیقی محلی استفاده شود، مردم خودشان کنار می زنند و دیگر نیازی به التماس نیست!
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور استان های جمعیت هلال احمر در جمع اعضای شورای معاونان سازمان داوطلبان بر استفاده حداکثری از ایام نوروز به عنوان یک فرصت طلایی و مغتنم برای معرفی عملی ظرفیت ها و توانمندی های این جمعیت به عموم مردم تاکید کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان و خدمات حمایتی خیرین داوطلب در قالب طرح ملی نذر خدمت، به بیش از 7 هزار نفر در مناطق محروم خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
کاروان سلامت هلال احمر استان تهران در قالب طرح ملی نذر خدمت، با حضور در مناطق محروم شهرستان چابهار استان سیستان وبلوچستان، به بیش از 700نفر خدمات درمانی و دارویی رایگان ارائه کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اعزام بیش از 900 کاروان سلامت و ارائه خدمات دارویی درمانی رایگان به مردم مناطق محروم در 10 ماه امسال خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
[ مرضیه موسوی] پزشکان داوطلب از مهم ترین سرمایه های تخصصی سازمان داوطلبان هلال احمر هستند که راه اندازی کاروان های سلامت را برای این جمعیت ممکن می کنند ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
[ شهروند ] سازمان داوطلبان و سازمان جوانان، دو ورودی مهم جمعیت هلال احمر برای جذب نیروهای داوطلب و جوان به شمار می رود؛ افراد بالای 35 سال که به عضویت هلال احمر درمی آیند، از طریق سازمان داوطلبان و افراد کمتر از 35سال، از طریق سازمان جوانان جذب و برای آنها برنامه ریزی می شود ...
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اعلام کرد که با گذشت بیش از چهار ماه از آغاز پویش بشردوستی هلال احمر، میزان کمک های نقدی مردم ایران به مردم مظلوم غزه به 128 میلیارد تومان رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اعلام کرد که با گذشت بیش از چهار ماه از آغاز پویش بشردوستی هلال احمر، میزان کمک های نقدی مردم ایران به مردم مظلوم غزه به 128 میلیارد تومان رسید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۱:۴۱    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اجرای طرح سالم سازی آب شرب در طرح نذر خدمت خبر داد و گفت: سالم سازی آب از محل کمک های مردمی انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان داوطلبان از اهدای داوطلبانه خون با مشارکت کارکنان جمعیت هلال احمر در تهران خبر داد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان گفت: جمعیت هلال احمر استان های گیلان، اردبیل و خراسان جنوبی به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم در زمینه ارائه خدمات حمایتی دارو و درمان به مددجویان و بیماران نیازمند در سال جاری شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری: 8 ورزشکاران مدال آور پاراآسیایی و جهانی، عضو سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در پروژه داوطلبانه اهدای خون، 63 هزار و 251 واحد خون سالم به بانک های خون سراسر کشور اهداء شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
[شهروند] رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در جریان برگزاری هشتادوهفتمین جلسه ستاد ملی طرح محرومیت زدایی و توانمندسازی اجتماعی 2020 محله کم برخوردار کشور، جمعیت هلال احمر استان های غربی گزارش عملکرد دو ساله خود را در زمینه طرح یادشده ارائه کردند ...
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۶    
رئیس سازمان داوطلبان در آستانه سالروز ولادت امام علی(ع) و روز ملی مددکار اجتماعی، گزارشی از برنامه ها و اهم اقدامات صورت گرفته در حوزه مددکاری و خدمات اجتماعی جمعیت هلال احمر از سال 1400 تا کنون ارائه کرد.