دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۰:۱۰Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس کمیسیون امنیت ملی»

میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ فارس نوشت: عباس مقتدایی در رابطه با حذف و آسیب های کنکور، اظهار داشت: در سال های اخیر کنکور از یک پدیده صرفاً آموزشی و تأثیرگذار بر روند تعلیم و تربیت به یک موضوع چند بُعدی تبدیل شده به طوری که ابعاد اقتصادی کنکور این پدیده را تحت تاثیر قرار داده است. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر فواد حسین به ایران در راستای توسعه روابط کشورهای منطقه ای است
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۴۶ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی لوایح “پالرمو” و “سی اف تی” به ریاست دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد. به گزارش پیام فوری به نقل از ایسنا، در نشست کمیسیون مشترک مجمع که وزرای امور خارجه، نفت، امور اقتصادی و دارایی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موافقت نامه ایران با آژانس نقض صریح قانون است، گفت: روح قانون مصوب مجلس این است که از فردا 5 اسفند تمام نظارت های آژانس منهای نظارت های پادمانی لغو شود.
جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که مجلس اجازه نمی دهد قانون اقدام راهبری متوقف شود بلکه بر اجرای آن پافشاری خواهد کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که مجلس اجازه نمی دهد قانون اقدام راهبری متوقف شود بلکه بر اجرای آن پافشاری خواهد کرد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنور، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تا قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها اجرا و بیانیه مشترکی که روز گذشته منعقد شد، پاره نشود، هیچ مقام دولتی حق ورود به مجلس را ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت موظف به اجرای قانون مصوب مجلس بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: موافقت نامه سازمان انرژی اتمی با آژانس نقض صریح قانون و مغایر با روح قانونی است که مجلس تصویب کرده بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی معتقد است: توافق نامه ای که بین دولت با آژانس بین المللی انرژی هسته ای منعقد شده خلاف قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها بوده و هرچه سریع تر باید لغو شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
باکو - ایرنا - "مجتبی ذوالنور" رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و هیات همراه روز پنجشنبه در قالب سفر یک روزه به جمهوری خودمختار نخجوان از محل خطوط ارتباط ریلی ایران با این منطقه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
باکو - ایرنا - "مجتبی ذوالنور" رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران و هیات همراه روز پنجشنبه با "واصف طالب اف" رییس مجلس عالی جمهوری خودمختار نخجوان دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
باکو - ایرنا - همزمان با دیدار روز پنجشنبه "مجتبی ذوالنور" رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و نمایندگان همراه از جمهوری خودمختار نخجوان ، میزگرد بررسی تحولات قفقاز در سالن اجتماعات سرکنسولگری ایران در نخجوان برگزار شد.
عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان و نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور در ذوب آهن اصفهان، ضمن بازدید از خط تولید و پروژه های این شرکت با مسئولین ذوب آهن دیدار و گفتگو نمود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
باکو – ایرنا – سفر هیات مجلس شورای اسلامی ایران در راس "مجتبی ذوالنور" رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به باکو بازتاب گسترده در رسانه های جمهوری آذربایجان داشت.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دیدار رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان اعلام آمادگی کرد که ایران برای مشارکت فعال در امور عمرانی و نیز بازسازی اماکن دینی را دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
باکو –ایرنا – در دیدار امروز (چهارشنبه ) "مجتبی ذوالنور " رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران و هیات همراه با " جیهون بایرام اف " وزیر امورخارجه جمهوری آذربایجان اعلام شد، ظرفیت زیادی برای توسعه بیشتر همکاری های دو کشور وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
باکو – ایرنا – "مجتبی ذوالنور " رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران و هیات همراه روز سه شنبه در دیدار با " ضیافت عسگراف " رییس کمیسیون امور امنیتی، دفاعی و مبارزه با فساد مجلس ملی جمهوری آذربایجان تقویت روابط بین پارلمانی دو کشور را بررسی کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پس از تایید راستی آزمایی آمریکا در قبال برجام در صحن مجلس؛ دولت اجازه ادامه همکاری در برجام را خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
باکو - ایرنا - مجتبی ذوالنور رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، راستای آزمایی اجرای همه تکالیف از سوی آمریکا را اساس ادامه همکاری ایران در قالب برجام عنوان کرد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
باکو - ایرنا - "مجتبی ذوالنور" رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران امروز (سه شنبه) در راس یک هیات پارلمانی از جمهوری اسلامی ایران وارد باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شد .
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برخی از مسئولان سابق کشوری با وساطت به دنبال صرف نظر کردن ما از تحقیق و تفحص از هلدینگ صبا بودند، گفت: تخلف صورت گرفته در این مجموعه مشهود است و قطعا مقصران را پای میز محاکمه خواهیم کشاند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سفر هیات پارلمانی کشورمان به روسیه موجب آشفتگی و عصبانیت اردوگاه غربی ها شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آشفتگی اردوگاه دشمنان و افزایش شدت عصبانیت آنها حاکی از موفقیت سفر رییس مجلس به روسیه است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: شهریار حیدری با محکوم کردن توهین به دکتر روحانی رییس جمهوری کشورمان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن افزود: رییس جمهوری دارای جایگاه حقیقی و حقوقی است که هر 2 محترم است و باید از سوی مردم به آن حرمت گذاشته شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون وحدت و سیاست خارجی پارلمان کره جنوبی در پیامی به رییس کمیسیون امنیت ملی با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بر گسترش روابط دو کشور از طریق کانال های دیپلماتیک تاکید کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص اقدامات مجلس برای تقویت دیپلماسی اقتصادی کشور، اظهار کرد: در آینده نزدیک با تشکیل جلسه ای با حضور بالاترین مقامات تصمیم گیرنده در حوزه اجرا، این مساله را بررسی خواهیم کرد و تلاش می کنیم طرحی برای بهبود وضعیت دیپلماسی کشور ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۶    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برکات انقلاب اسلامی گفت: توجه به دین و دین گرایی بعد از انقلاب اسلامی در نهضت های مردمی افزایش یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۶    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طرح حضور عربستان در مذاکرات برجامی را نوعی حاشیه سازی اروپایی ها برای پنهان کردن کم کاری هایشان عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی لایحه به کارگیری سلاح توسط مامورین نیروهای مسلح در حضور مسئولان نظامی، انتظامی و امنیتی خبر داد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
برترین ها: مجتبی ذوالنوری، نماینده قم و رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: در شرائطی که تفرق سمی مهلک و وحدت بیش از هر زمانی ضرورت دارد. به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری فکر نمی کنم. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاسی خارجی مجلس با بیان اینکه طالبان یک جریان تاثیرگذار در افغانستان است، اظهار کرد: دولت مستقر در افغانستان از در مذاکره با طالبان وارد شده است و جمهوری اسلامی ایران هم می تواند با حفظ اصولی که دارد و با توجه به منافع افغانستان و ملت این کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتار برخی نمایندگان برای تبریک گفتن به نماینده ناطق تاکید کرد که نماینده در نطق خود کوه نمی کند که دور او جمع می شوند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که جمهوری اسلامی ایران زیرفشار می رود، اظهار کرد که شرط اصلی در برجام بازگشت آمریکا به این تعهد چندجانبه بین المللی است البته که آمریکا هیچ نیتی برای احیای برجام ندارد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۳    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای چشمگیر انقلاب اسلامی گفت: ما می توانیم در سایه مقابله با نظام سلطه و مقاومت به اهداف انقلاب اسلامی برسیم.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۹    
تهران- ایران پرس: نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت، رییس جمهوری فرانسه به جای دخالت در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، بهتر است به تعهدات خود در برجام عمل کند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۳    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پیامی درگذشت حجت الاسلام مظلومی معاون امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری را تسلیت گفت.
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از مهر، رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه توقیف کشتی کره ای ارتباطی به پول های بلوکه شده ایران ندارد، گفت: اقدامات کره جنوبی در استرداد منابع ایران، می تواند در تصمیم قوه قضائیه موثر باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۴   + ۵۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن تاکید بر این که توقیف کشتی کره جنوبی ارتباطی به پول های بلوکه شده ایران ندارد، گفت: اقدامات این کشور در استرداد پول های بلوکه شده، می تواند در تصمیم قوه قضاییه ایران درمورد کشتی موثر باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در نطنز از طریق نفوذ و خیانت داخلی این خرابکاری صورت گرفته است و افرادی که در این زمینه عامل بودند شناسایی و تحت تعقیب هستند. و همچنین افزود: افرادی که در ترور شهید فخری زاده دست داشتند شناسایی و از طریق اینترپل برای دستگیری آنها اقدام شده است .
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۹    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران در حال حاضر موانع سخت را پشت سر گذاشته اند، گفت: قطعا در ماه ها و سال های آینده روند پیشرفت مردم ایران شدت بیشتری خواهد گرفت.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- شهریار حیدری نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص گزارش مرکز پژوهش های مجلس مبنی بر آمار 60 درصدی مشاغل غیررسمی کشور که فاقد بیمه و مزایای قانون کار هستند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت بایدن می تواند با تحقق منافع جمهوری اسلامی ایران در برجام، به توافقنامه بازگردد و در این راستا هیچ پیش شرطی از سوی آمریکا قابل پذیرش نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به مشکلات صادرات و واردات کالا گفت: بازرگانان ایرانی در خارج از کشور تنها هستند و در مساله دیپلماسی اقتصادی نتوانسته ایم از آنها به درستی حمایت کنیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نقض غرض سه کشور اروپایی حاضر در برجام جای تعجب دارد زیرا به خوبی می دانند ایران درصدد ساخت سلاح هسته ای نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۳    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رزمایش پیامبر اعظم (ص) گفت: این مانورها و رزمایش ها در راستای تقویت امنیت منطقه ای است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب طرح پالایشگاهی جدید در غرب کرمانشاه با 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری منجر به تحولی بزرگ در این استان مرزی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس گفت: در صورت عدم لغو تحریم ها تا سوم اسفند، همه دسترسی های آژانس بین المللی به تاسیسات هسته ای ایران قطع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور روسای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین نشان از استمرار ایستادگی و مقاومت برابر استکبار است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۴    
شفقنا- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران، هیچ مشکلی برای ارتباط گیری با کشورهای منطقه ای و مسلمان ندارد، گفت: اعتقاد به روابط حسنه با تمام کشورهای منطقه به ویژه حاشیه خلیج فارس داریم و اگر قدمی بردارند، قطعا جمهوری اسلامی ایران استقبال می کند. ...