سه شنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۲:۵۵Feb 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس کمیسیون امنیت ملی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با وجود همه شرارت ها و توطئه ها، اقدامات دستگاه های اطلاعاتی ایران را در منطقه به جزیره ثبات در منطقه تبدیل کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۳    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: حمله سایبری به مجلس با هدف و اغراض سیاسی انجام گرفت و با نشان دادن ردیف حقوقی نماینده ها کاملا در پی این بودند که در شرایط فعلی به نماینده ها و اعتماد مردم برای مشارکت آسیب برسانند.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در خصوص حمله سایبری به مجلس شورای اسلامی و فشارها بر روی محمد باقر قالیباف به جماران چه گفتند؟ جوکار رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها: دشمن بعد از هک سواستفاده هایی می کند که قابل قبول نیست ذهن مردم را مشوش میکند ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم و تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: یکی از مسائلی که در جامعه ما وجود دارد این است که بخش عمده ای از دیپلمات های کارکشته کشور، به نظر من حاشیه نشین شده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قهر ملت ایران با صندوق تبلیغ مسموم شیاطین روزگار است که می خواهند ملت ایران را مأیوس و ناامید جلوه دهند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جای تعجب است که برخی نمایندگان پارلمان اروپا چشمان خود را در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و اقدامات متجاوزانه آمریکا و انگلیس بسته اند و با مداخله در امور داخلی ایران اقدام به صدور یک قطعنامه گستاخانه کرده اند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
حشمت الله فلاحت پیشه رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم و تحلیلگر مسائل سیاسی به جماران گفت: {روسیه} عملا شبیه دوران جنگ جهانی دوم می خواست ایران را پل پیروزی برای غلبه بر تحریم به خاطر جنگ اوکراین بکند. طبیعتا موافقت نمی شد و لذا کارشکنی {در مورد برجام} صورت گرفت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم در گفتگویی به باز شدن پای ایران جنگ اوکراین اشاره کرد و گفت این درگیری هیچ نفعی برای کشور ندارد.
سلام نو / خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۱:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
نتانیاهو خیالش راحت است اگر جنگی بین ایران و اسراییل شود، آمریکا مجبور به حمایت از اسراییل است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وحید جلال زاده رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه 4 بهمن ماه 1402 با هنریک تونه معاون وزیر خارجه نروژ دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حمله موشکی سپاه علیه پایگاه های جاسوسی رژیم صهیونیستی را حامل این پیام دانست که امنیت مردم، خط قرمز جمهوری اسلامی است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دشمن بداند که اگر بخواهد جمهوری اسلامی ایران را تهدید کند و در کشور ما عملیات تروریستی و کور انجام دهد، ما دستان آنان را قطع خواهیم کرد. وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با [...]
سلام نو / جماران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
حشمت الله فلاحت پیشه رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم در واکنش به جنگ و درگیری ها در خاورمیانه در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دشمن بداند که اگر بخواهد جمهوری اسلامی ایران را تهدید کند و در کشور ما عملیات تروریستی و کور انجام دهد، ما دستان آنان را قطع خواهیم کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۱    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت با حمایت جدی از برنامه های مدیرعامل ایران خودرو می تواند زمینه ارتقای کیفی محصولات ایران خودرو طی بازه زمانی پنج ساله را فراهم کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش بارندگی ها در کشور خواستار تشکیل قرارگاهی برای غلیه بر تنش آبی طی سال آتی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: خط قرمز جمهوری اسلامی، امنیت مردم است و از دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی، انتظامی و نظامی می خواهم که زمینه اقدامات ضدامنیتی را مانند گذشته از بین ببرند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، زنده یاد کاظمی آشتیانی را الگوی تمام عیار یک استاد انقلابی، متفکر، و تلاشگر دانست که دامنه علم را به میدان عمل می کشاند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بنا به دعوت رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون حضور یافت و ضمن ارایه گزارشی از آخرین تحولات غزه به سؤالات تعدادی از نمایندگان پاسخ داد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۶:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
بنا به دعوت رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون حضور یافت و ضمن ارایه گزارشی از آخرین تحولات غزه به سؤالات تعدادی از نمایندگان پاسخ داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: به مانند سایر انتخابات گذشته، در این دوره از انتخابات نیز دشمن به دنبال پیاده کردن برنامه های مخرب خود علیه مردم ایران است که باید هوشیار باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: مردم ایران در سخت ترین شرایط اقتصادی هم حامی نظام و انقلاب هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در روز 9 دی با حضور آگاهانه مردم در صحنه پایه های نظام اسلامی استحکام مضاعفی پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در حال برنامه ریزی برای انتخابات است و این انتخابات صحنه جنگ ما با آمریکا و اسرائیل است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ ابراهیم عزیزی در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در اردبیل، این روز را نماد بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و حق و باطل شناسی ملت ایران دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در سخنرانی پایانی راهپیمایی 8 دی ماه در حرم مطهر شاه چراغ(ع) با اشاره به اینکه فتنه 88 محصول بی بصیرتی عده ای، حتی از خواص، بود، گفت: امروز در آستانه یک انتخاب بزرگ هستیم و شرکت در انتخابات یک فرصت دینی و ملی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، معتقد است که مؤثرترین اقدام برای تسهیل رفت وآمد ایرانیان به کشور چین، لغو روادید است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نظارت میدانی این کمیسیون از محل حادثه راسک با بیان اینکه نیروهای انتظامی در این حادثه از جان خود مایه گذاشتند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۸:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزارت خارجه از تحرکات موذیانه و مکرر امارات در مستندسازی حقوقی بین المللی علیه جزایر سه گانه ایرانی غافل نشود.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۷    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس نسبت به بیانیه ششمین نشست مجمع همکاری عرب و روسیه در رابطه با جزایر سه گانه واکنش نشان داد و گفت:وزارت خارجه باید مقتدرانه و شجاعانه نسبت به این ادعاها اقدام خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به اختلال در شبکه توزیع سوخت، گفت: شرایط کاملاً تحت رصد، مدیریت و کنترل است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۱۲:۱۹    
فلاحت پیشه با تاکید بر دلایل بروز حادثه تروریستی راسک از ابعاد مختلف و توجه به ضعف آموزش در درگیری ها گفت: باید نیروهای آموزش دیده و حرفه ای و تامین شده از لحاظ مادی و مالی را در مرز قرار دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هیاتی از سوی این کمیسیون به استان سیستان و بلوچستان برای ارزیابی میدانی حادثه تروریستی در مقر نیروی انتظامی شهرستان راسک اعزام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۲۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت توفنده انقلاب اسلامی همچنان پیشتاز و پیشرو آزادگان جهان است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وتوی آمریکا در آتش بس جنگ غزه برخلاف معاهدات حقوق بشر است و نشان داد که آمریکایی ها هدایت، مدیریت و حمایت این جنگ را بر عهده دارند.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۷    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی گفت: برجام به رفتار و رویکرد آمریکایی ها بر میگردد چون تمام مبنای و علت شکل گیری آن با اروپا و امریکا بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، محورهای سفر امروز رئیس جمهور به روسیه را تشریح کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۵    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص انتقادات اخیر قطعه سازان مبنی بر افزایش حجم واردات قطعات از خارج توسط خودروسازان داخلی عنوان کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایران در اجماع سازی نظر کشورهای بین المللی برای ایجاد آتش بس در غزه نقش محوری و کلیدی داشت و پذیرفتن این امر توسط کشورها، تحت لابی و رایزنی ها جمهوری اسلامی بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پاریس نمی تواند با فرافکنی و متهم کردن تهران، شکست سیاسی، اطلاعاتی و نظامی دنیای استکبار و رژیم صهیونیستی را کمرنگ کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: شورای امنیت سازمان ملل باید برای حفظ حیثیت خود رژیم جعلی صهیونسیتی را وادار به پذیرش قطعنامه صادر شده کند تا از رفتارهای بی شرمانه این رژیم علیه مردم مظلوم غزه جلوگیری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تسلیحات هسته ای هیچگاه در دکترین دفاعی و مشروع ایران جایگاه نداشته و در این راستا بارها اعلام شده که دستیابی به این سلاح ضدبشری، حرام شرعی است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حرکت به سمت بروزرسانی قیمت خودرو را در راستای کیفی سازی محصولات خودروسازان دانست و بیان کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد کاخ سفید با استفاده از اعمال حربه تحریم علیه اشخاص و گروه های مرتبط با حماس، دولت ها و شخصیت ها و همچنین تهدید و اتهام زنی به جمهوری اسلامی، درصدد افزایش فشار سیاسی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزارت خزانه داری ایالات متحده، حماس را فرصتی برای تشدید و تمدید تحریم ها علیه ایران می داند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد که سناتورهای آمریکایی با طرح ضد ایرانی خودشان درصدد راه اندازی عملیات روانی با هدف کمک به رژیم صهیونیستی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس و نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان در جریان آخرین روندها و پیگیری های وزارت امور خارجه در زمینه تحولات مربوط به فلسطین قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۰:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه روز سه شنبه میزبان رییس و نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بود.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت وگو کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت وگو کرد.