جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۵:۱۸Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق سربازان»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم توجه به حقوق مدافعان سلامت و کادر درمان تاکید کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۲:۰۲    
اواخر فرودین ماه بود که ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که حقوق سربازان افزایش یافت. اما برخی از سربازان می گویند این خبر صحت ندارد و افزایش حقوق نداشتند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
اگر چه قرار بود حقوق سربازان امسال چهار برابر فزایش پیدا کند اما برخی از سربازان می گویند نه تنها حقوق شان افزایش نداشته بلکه چند ماه است حتی همان حقوق قبلی را هم دریافت نکرده اند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه حقوق و مزایای کارکنان وظیفه مأمور به دستگاه های غیرنظامی در سال 1400 که به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد، میزان حقوق سربازمعلمان مشخص شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 گفت: برای اشاره به خلاصه مهمترین اقدامات سال اول حضور در مجلس شورای اسلامی می توان به عدم تأیید اعتبارنامه آقای تاجگردون، پیگیری حقوق کارگران کارخانه هفت تپه و برکناری مدیران این مجموعه ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: بیش از 60 درصد اقتصاد مشهد بر محور خدمات و زائر محور بوده و به واسطه کرونا صدمات زیادی را دیده اند و متاسفانه به دلیل این مشکلات، اقتصاد این شهر در آستانه سخت ترین وضعیت قرار دارد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رامین مهمانپرست، داوطلب انتخابات ریاست جمهوری 1400 در گفت و گو با رکنا از برنامه هایش برای دولت سیزدهم گفت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
افزایش حقوق سربازان که با پیگیری ستاد کل نیروهای مسلح و همراهی دولت و مجلس انجام شد، خبر خوشحال کننده این روزها برای بسیاری از سربازان بود، با این وجود برخی از سربازان که مخاطب ایسنا نیز بودند، اعلام کردند که به تازگی به سربازی اعزام شده و از ابتدای آغاز دوره هنوز حقوق نگرفته اند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۶    
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به سانسور موضوع افزایش 3/5برابری حقوق سربازان توسط برخی رسانه های وابسته به دولت اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع افزایش حقوق سربازان اشاره کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۱:۵۶    
نمایش جدیدترین سامانه های موشکی ارتش، واکنش فرمانده کل ارتش به مواضع تفرقه افکنانه دشمنان، افزایش حقوق سربازان و شهادت جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: اواسط هفته جاری بود که ستادکل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای از افزایش حقوق سربازان خبر داد و حالا رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات این افزایش در حقوق سربازان را تشریح کرده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۵    
در چند روز گذشته اخباری در خصوص افزایش حقوق سربازان در سال 1400 منتشر شد که این خبر بسیار مورد توجه سربازان متاهل قرار گرفت در ادامه حقوق سربازان متاهل سال 1400 را همراه با جزئیات خواهیم آورد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عزیزی گفت: با نظر مثبت کمیسیون تلفیق مجلس، افزایش سه برابری حقوق سربازان محقق شد و در فروردین برای آنها واریز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق و نماینده شیراز و زرقان در مجلس جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۶۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: مستمری کمک معیشت بگیران صندوق ایثارگران است رقمی حدود 2 برابر افزایش یافت و از فروردین امسال توسط صندوق رزمندگان وزارت دفاع پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس افزایش حقوق سربازان را گامی اصلاحی برای بررسی فرآیندهای مربوط به ⁧‫سربازی حرفه ای‬⁩ دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در توئیتی افزایش 3.5 برابری حقوق سربازان را گامی در جهت کاهش مشکلات آنها دانست.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش - رضا امیری : روز گذشته ستاد کل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد، اگرچه برخی نمایندگان مجلس سعی دارند امتیاز این اقدام را سراسر به مجلس نسبت دهند و حتی اعلام می کنند دولت تمایلی به اجرای این قانون نداشت ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
میانگین حقوق سربازان از 440 هزار تومان در سال 1399 به یک میلیون و 500 هزار تومان در سال جاری افزایش یافت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با تشریح جزییات افزایش حقوق سربازان از واریز این مبلغ در حقوق پرداختی فروردین ماه خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۷:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
فاجعه کرونایی در سکوت، ارز در مسیر ریزش بزرگ؟، فساد با رمز محرمانه، بازار سیاه در کمین واکسن، حقوق سربازان افزایش یافت و لبنان در آستانه فروپاشی است، از مهم ترین عناوین روزنامه های اول اردیبهشت ماه هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۷    
فارس نوشت : ستادکل نیروهای مسلح(اداره سرمایه انسانی سرباز) با صدور اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد. بر این اساس میانگین حقوق سربازان از 440 هزار تومان در سال 1399 به یک میلیون و پانصد هزار تومان در سال جاری افزایش یافته و در حال حاضر حداقل حقوق پرداختی به کارکنان موصوف ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس مجلس درباره ابلاغ افزایش حقوق سربازان نظام وظیفه یادداشتی منتشر کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سید محسن دهنوی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مطابق قانون اساسی، میزان حقوق سربازان، معادل 60 الی 90 درصد حقوقی است که در نیروهای مسلح به یک نیروی پایور پرداخت می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محسن دهنوی نماینده مجلس در حساب توئیتر خود نوشت: با پیگیری های ما و همکاری ستاد کل نیروهای مسلح و علی رغم سنگ اندازی های دولت، حقوق سربازان تا حدود 4برابر افزایش یافت و به حداقل یک میلیون ودویست هزار تومان رسید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی از اقدامات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای محقق شدن حقوق قانونی سربازان تقدیر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
امیر رحیمی پور رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستادکل نیرو های مسلح در مصاحبه با بخش خبری ساعت 14، نحوه افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس یازدهم در جریان بودجه سال جاری،4 برابر شدن حقوق سربازان را مصوب کردند؛ امروز ستاد کل نیروهای از اجرایی شدن این افزایش حقوق خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
امیر رحیمی گفت: میانگین حقوق در سال 99 حدود 440 هزارتومان بود که به یک میلیون و پانصد هزار تومان افزایش پیدا کرد.حداقل حقوق یک سرباز متاهل باحداقلی ترین درجه از دومیلیون تومان شروع خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: شرط معافیت قضایی برای سربازان فراری
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، از اجرای مصوبه مجلس توسط دولت پیرامون افزایش حقوق سربازان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: طبق محاسبه ستادکل، حقوق سرباز دیپلمی که کف دریافتی را در مناطق عادی دارد، به یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش می یابد که این برای سرباز متأهلی که مدرک بالاتری دارد و در مناطق عملیاتی هم خدمت می کند نیز تا 4 میلیون تومان افزایش خواهد داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ستادکل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای از افزایش حقوق سربازان در سال جاری خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۸۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: ستاد کل نیروهای مسلح (اداره سرمایه انسانی سرباز) در اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد. بر اساس این اطلاعیه جزییات این افزایش حقوق به محورهای زیر اشاره کرده است: ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بهارستان نشینان در نشست علنی امروز کلیات لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را تصویب و قانون صدور چک را اصلاح کردند و در حاشیه جلسه از اهمیت رسیدگی به وضعیت بورس و پرداخت حقوق سربازان گفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق قانون باید حقوق سربازان چهار برابر افزایش پیدا کند اما دولت این قانون را اجرا نمی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس در قانون بودجه سال 1400 مجموعاً 5 هزار و 600 میلیارد برای تامین حقوق سربازان تصویب کرد، گفت: ستاد کل نیروهای مسلح می گوید که دولت این پول را نمی دهد و آن را در اولویت آخر گذاشته است.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد نیرو های مسلح گفت: حقوق سربازان در سال 1400 در یک حد قابل ملاحظه ای افزایش پیدا خواهد کرد و این افزایش علاوه بر آن مبلغی است که در سال 99 افزایش یافته بود.
برترین ها / شهریار نگار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: موضوع حقوق سربازان از جمله مسائلی است که سال هاست بحث بسیاری در مورد آن وجود داشته و همواره یکی از کمترین حقوق های دریافتی به این قشر تعلق می گیرد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
موضوع حقوق سربازان از جمله مسائلی است که سال هاست بحث بسیاری در مورد آن وجود داشته و همواره یکی از کمترین حقوق های دریافتی به این قشر تعلق می گیرد، با این وجود در سال 99 ستادکل نیروهای مسلح پیگیری های زیادی را برای این افزایش حقوق انجام داده و رقم دریافتی سربازان افزایش چشم گیری داشت.