شنبه ۰۵ خردادساعت ۲۳:۴۳May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق سربازان»

شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۶    
حقوق سربازی در سال جاری تغییر کرد و حقوق سربازان متاهل به بیش از 11 میلیون تومان رسید.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
میزان حقوق سربازان برمبنای مجرد، متاهل، مشغول در مناطق عملیاتی یا غیرعملیاتی را مشاهده می نمایید.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سربازان متاهل که خدمت سربازی خود را در مناطق عملیاتی می گذارند، در فروردین 1403 حداقل معادل 10 میلیون و 230 هزار تومان حقوق دریافت کردند ولی با اعتبارات مصوب شده در مجلس در بودجه برای این امر، حداقل حقوق اردیبهشت سربازان معادل 11 میلیون و 535 هزار تومان خواهد بود.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۵    
نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 با بیان اینکه آخرین تغییرات حقوق ⁧سرباز⁩ان در جداول قانون بودجه 1403 اصلاح شد، گفت: حداقل حقوق سربازان مجرد در مناطق غیرعملیاتی به 5 میلیون و 460 هزار تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل در مناطق عملیاتی به 11 میلیون و 535 هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۰۸    
نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 با بیان اینکه آخرین تغییرات حقوق ⁧سرباز⁩ان در جداول قانون بودجه 1403 اصلاح شد، گفت: حداقل حقوق سربازان مجرد در مناطق غیرعملیاتی به 5 میلیون و 460 هزار تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل در مناطق عملیاتی به 11 میلیون و 535 هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا ، سید محسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی درباره افزایش اعتبارات بودجه ای مربوط به حقوق سرباز در سال 1403 گفت: در جداول بودجه 1403 و جدول شماره 21 ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، محسن دهنوی در مطلبی در صفحه شخصی خود در ایکس ( توئیتر سابق) نوشت: با تلاش همکاران ما در مجلس بالاخره آخرین تغییرات حقوق ⁧سرباز⁩ نیز در جداول قانون بودجه 1403 اصلاح شد و 6 هزار میلیارد تومان منابع جدید برای افزایش حقوق سربازان اضافه شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 با بیان اینکه آخرین تغییرات حقوق ⁧سرباز⁩ان در جداول قانون بودجه 1403 اصلاح شد، گفت: حداقل حقوق سربازان مجرد در مناطق غیرعملیاتی به 5 میلیون و 460 هزار تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل در مناطق عملیاتی به 11 میلیون و 535 هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۱    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: در جداول بودجه 1403 اعتباری معادل 6 هزار میلیارد تومان برای افزایش حقوق سربازان توسط مجلس اضافه شدکه این موجب ایجاد تغییرات و تحولات بزرگی در حقوق سربازان می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۷   + ۱۳۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 با بیان اینکه آخرین تغییرات حقوق ⁧سرباز⁩ان در جداول قانون بودجه 1403 اصلاح شد، گفت: حداقل حقوق سربازان مجرد در مناطق غیرعملیاتی به 5 میلیون و 460 هزار تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل در مناطق عملیاتی به 11 میلیون و 535 هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۱:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس در این رابطه گفت: در این مساله سردرگمی در بحث وام ازدواج و فرزندآوری وجود دارد، البته افزایش آن تصویب شد اما معمولا در ابتدای سال بانک ها اعتبارات لازم برای پرداخت آن را دریافت نکرده اند و در نتیجه از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج استنکاف می ورزند.
سلام نو / افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: دولت، بر اساس احکامی که تصویب و ابلاغ شده باید نسبت به اعمال افزایش حقوق و مزایای سربازان اقدام کند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا از وضعیت پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در ماه های نخست سال با توجه به عدم تصویب کامل قانون بودجه سال 1403 گزارش می دهد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدت خدمت سرباز ها در جمهوری اسلامی ایران موضوعی است که ذهن بسیاری از جوانان واجد شرایط را به خود مشغول داشته، اما اطلاعات دقیق و جامعی در دسترس آن ها نبوده و در بسیاری از منابع نیز اطلاعات کافی ارائه نمی گردد ...
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شورای نگهبان با مصوبه کاهش دوره سربازی به 14 ماه موافقت کرد و این مصوبه در نیمه اول سال جاری اجرا خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۳:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام وظیفه عمومی فراجا در گفت و گویی به بیان و تشریح مشوق های قانونی برای سربازان وظیفه پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۰    
قانون جدید خرید خدمت سربازی با ارائه امکاناتی همچون افزایش حقوق سربازان تا ده برابر و معافیت های جدید، توجه و حمایت دولت را جلب کرده است. هدف اصلی این طرح، افزایش تعداد شهروندانی است که خدمت سربازی را انجام می دهند و بهبود شرایط آنان تا بتوانند بهترین خدمت را به کشور ارائه دهند.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۶:۲۷    
جزئیات افزایش حقوق سربازان در سال 1403 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
ایتنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - نمک از زمان شکل گیری تمدن برای تهیه، نگهداری و بهتر شدن غذاها استفاده می شد. حتی در روم باستان نمک آنقدر در تجارت و کسب وکارها اهمیت داشت که حقوق سربازان هم با نمک پرداخت می شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۰    
با پیگیری های مستمر نمایندگان مجلس یازدهم دوره سربازی به 14 ماه کاهش و حقوق سربازان 14برابر افزایش یافت.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۳    
تن ماهی خانگی نوعی کنسرو ماهی است که در منزل تهیه می شود. این نوع تن ماهی به طور کلی از ماهی های گوشتی مانند هوور، گباب، تون، گیدر، زرده یا صارم تهیه می شود و با استفاده از روش های مختلفی مانند پخت در قابلمه یا زودپز پخته می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
علاوه بر مدت زمان خدمت، میزان حقوق سربازان یکی از دغدغه های مهم مشمولین خدمت سربازی است که تاثیر زیادی هم در افزایش شمار اعزامیان به خدمت سربازی دارد. حقوق سربازی در سال های اخیر افزایش قابل توجهی داشته و این روند افزایش حقوق در سال آینده نیز ادامه خواهد یافت.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ممکن بود از سوی افکار عمومی این وعده ها باور نشود اما مجلس یازدهم در همکاری با ستاد کل نیروهای مسلح توانست آنها را به نفع سربازان تصویب کند. تگ های خبری:
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم گفت: مصوبات مهمی همچون اختصاص هدفمند بودجه به مناطق محروم، افزایش حقوق سربازان و قوانین مربوط به کالابرگ، قوانین مربوط به شفافیت، مدیریت تعارض منافع ...
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
زنان روسی میراث طولانی در عقب راندن رهبری تشنه جنگ خود دارند. در دوران اتحاد جماهیر شوروی، زنان در لابی کردن برای توجه به حقوق سربازان استخدام شده در افغانستان و افشای ابهام در ارتش، نقش مهمی داشتند ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
روند افزایش حقوق سربازان در سال های اخیر شتاب بیشتری گرفته و در حال حاضر یک سرباز وظیفه مجرد با درجه سرباز دوم یا سرجوخه حداقل 3.5 میلیون تومان حقوق دریافت می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
خدمت سربازی، فرآیند اجباری یا داوطلبانه ای است که در آن افراد به مدت معینی به عنوان سرباز در نیروهای نظامی خدمت می کنند. این تجربه معمولاً به عنوان یک بخش از تعلیمات نظامی و تربیت جوانان در حوزه های نظامی، فنی و فیزیکی ارائه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- در پاسخ به این سوال که مگه در این مملکت قانون خوب هم داریم باید گفت بله، اگر افراد اصلح برای حضور در مجلس انتخاب شوند، قانون های خوبی مثل افزایش حقوق سربازان تصویب می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس مجلس بیان کرد: مردم می پرسند چرا با این همه کار مجلس، زندگی آن ها تغییر نکرده است؛ پاسخم این است که ما هم می دانیم وضعیت خوب نیست و مشکلات زیادی وجود دارد اما بخشی از مصوبات مجلس در زندگی مردم تاثیر داشته که از جمله آن بیمه رایگان 6 میلیون نفر دهک های پایین، رتبه بندی معلمان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مروری بر کارنامه عملکرد مجلس یازدهم نشان می دهد که این مجلس دستاوردها و مصوبات متعددی در حوزه اقتصادی و برای بهبود معیشت مردم داشته اند، اختصاص هدفمند بودجه به مناطق محروم، افزایش حقوق سربازان و قوانین مربوط به کالابرگ بخشی از این اقدامات بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۱۳    
حقوق سربازان وظیفه در سال های اخیر با افزایش قابل توجهی همراه شده و این افزایش حقوق در سال 1403 هم اعمال خواهد شد. به گفته برخی از نمایندگان مجلس، حقوق سربازان در سال آتی با افزایش قابل ملاحظه ای مواجه خواهد شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۴    
قالیباف در توییتر خود نوشت: اقشار ضعیف برای مجلس یازدهم در صدر اهمیت اند. حقوق سربازان را 12برابر کردیم، 6میلیون نفر را به رایگان بیمه کردیم، کالابرگ الکترونیک را تصویب کردیم، رتبه بندی معلمان را به سرانجام رساندیم، حقوق بازنشستگان را متناسب سازی کردیم ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
برای اطلاع از این قانون تصویب شده در مجلس یازدهم، ویدئوی بالا را تماشا کنید. حجم ویدیو: 2.39M | مدت زمان ویدیو: 00:01:03 دانلود ویدیو
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۵:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
علیرضا نظری نماینده شهرستان خمین درباره حقوق سربازان در سال 1403 گفت: حداقل حقوق سربازان مجرد 6 میلیون تومان و سربازان متاهل به 9 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
حقوق سربازان وظیفه در سال های اخیر با افزایش قابل توجهی همراه شده و این افزایش حقوق در سال 1403 هم اعمال خواهد شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۲:۵۵    
یک نماینده مجلس گفت: با تصویب این حکم برای سال آتی، میانگین حقوق سربازان مجرد به 6 میلیون تومان خواهد رسید و حداقل حقوق سربازان متاهل نیز به 9 میلیون تومان خواهد رسید. محسن دهنوی نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1403 ، بحث سربازی و حقوق سربازان را یکی از موضوعات بسیار مهم برای مردم [...]
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش منجیل خبر به نقل از اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، محسن دهنوی در گفت و گو با این خبرگزاری بحث سربازی و حقوق سربازان را یکی از موضوعات بسیار مهم برای مردم در بودجه سنواتی خواند و افزود ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1403 از تایید مصوبه مجلس برای افزایش حقوق سربازان در سال آینده در شورای نگهبان خبر داد و گفت: با تصویب این حکم در سال آینده، میانگین حقوق سربازان مجرد به 6 میلیون تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل به 9 میلیون تومان می رسد. محسن دهنوی بحث سربازی [...]
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1403 از تایید مصوبه مجلس برای افزایش حقوق سربازان در سال آینده در شورای نگهبان خبر داد و گفت: با تصویب این حکم در سال آینده، میانگین حقوق سربازان مجرد به 6 میلیون تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل به 9 میلیون تومان می رسد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
محسن دهنوی در گفت و گو با ایسنا بحث سربازی و حقوق سربازان را یکی از موضوعات بسیار مهم برای مردم در بودجه سنواتی خواند و افزود: یکی از مصوبات بسیار مهم مجلس در بودجه سال آینده حقوق سرباز بود که طبق آن حقوق سربازان مجرد معادل 60 درصد دریافتی پایور و حقوق متاهلین بدون فرزند نیز معادل 90 درصد دریافتی ...
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۳    
ساعت 24- محسن دهنوی: کسی نمی تواند به حقوق سربازان دست زده و آن را تغییر داد؛ این حکم در شورای نگهبان نیز تایید شد و باید از ابتدای سال آتی اجرایی شود.