یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۰۷Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

شهر فردا (shahrefarda.ir)

شهر فردا 30 اسفند 1395 شهر فردا 1 فروردین 1396 شهر فردا 29 اسفند 1397 شهر فردا 29 اسفند 1398 شهر فردا 30 اسفند 1399 شهر فردا 1 فروردین 1400 شهر فردا 31 اردیبهشت 1400 شهر فردا 1 خرداد 1400 شهر فردا 31 تیر 1400 شهر فردا 31 مرداد 1400 شهر فردا 1 شهریور 1400 شهر فردا 30 مهر 1400 شهر فردا 30 آبان 1400 شهر فردا 1 آذر 1400 شهر فردا 2 آذر 1400 شهر فردا 3 آذر 1400 شهر فردا 4 آذر 1400 شهر فردا 5 آذر 1400 شهر فردا 6 آذر 1400 شهر فردا 7 آذر 1400 شهر فردا 8 آذر 1400 شهر فردا 9 آذر 1400 شهر فردا 10 آذر 1400 شهر فردا 11 آذر 1400 شهر فردا 12 آذر 1400 شهر فردا 13 آذر 1400 
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۴۸ سایت دیگر  
ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 از روز سه شنبه 16 آذرماه 1400 آغاز می شود و داوطلبان تا 23 آذر فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
پنجشنبه گذشته طرح اجرای طرح تحول نگهداشت شهر از کوچه محل سکونت هفت شهید معزز منطقه 15 آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا می گوید: فقط سایت همدم مجاز و آن هم مجاز به همسان سازی در بستر همسریابی در کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا از ادامه اجرای محدودیت های تردد کرونایی در سفر به 11 شهر قرمز و نارنجی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
دربی 97 پایتخت در حالی بدون حضور طرفداران دو تیم برگزار می شود که احتمالا چند چهر ه سیاسی تماشاگر ویژه این دیدار خواهند بود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان از امروز(13آذر) تا ظهر دوشنبه(15آذر)، آسمان صاف تا قسمتی ابری و به دلیل پایداری نسبی جو، در نواحی پرتردد شهری ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران، کالاهای کشاورزی که بازرسی از تولید تا مصرف آن ها به وزارت جهاد منتقل شده را میوه و تره بار، مرغ، تخم مرغ، برنج، شکر، قند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در مورد نحوه برگزاری آزمون دانشگاه ها در زمانی که جهش جدیدی از کرونا مشاهده شده است گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تدوین مقررات ایمنی حمل و نقل پدافند غیرعامل و مدیریت بحران وزارت راه و شهرسازی گفت: در سیستم کنترل هوشمند کرونا که از نیمه آذر ماه (پس فردا) اجرایی خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر دماوند از برخورد کامیون و پراید در محور هراز خبر داد و گفت: این حادثه 5 مصدوم برجای گذاشته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران می گوید که این تشکل بخش خصوصی آمادگی دارد تا در تمامی بخش ها به بهبود شرایط بازار سرمایه کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مبلغ تراکنش های شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی کشور در هشتمین ماه سال جاری به بیش از 667 هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به مهرماه در تعداد و ارزش ریالی به ترتیب 0.29 و 11.86 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۳   + ۳۷ سایت دیگر  
آخرین قیمت های اوراق تسهیلات مسکن نشان می دهد که زوج های تهرانی می توانند تا سقف 480 میلیون تومان شامل 200 میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن برای هر نفر و 80 میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن برای هر نفر و ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تشکیل کارگروهی عملیاتی برای بررسی میدانی وضعیت ایستگاه های متروی تهران و حومه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه بالغ بر 507 هزار دستگاه خودرو سواری تولید شده که تنها 1.4 درصد معادل 6800 دستگاه بیشتر مدت مشابه سال گذشته است؛ این در حالیست که تولید خودروهای باری سنگین (کامیون ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش، تاریخ طبیعی و ذخائر ژنتیکی تهران ضمن اشاره به تاثیرات منفی آلودگی هوا بر حیات وحش گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران اعلام کرد که طرح تعارض منافع نه فقط در شهرداری و شورای شهر تهران، بلکه می بایست در همه سطوح دستگاه های مختلف در کشور اجرایی شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شهرداری منطقه 12 اعلام کرد: فیلم منتشره در خصوص ضرب و شتم فردی توسط پیمانکار بازیافت منطقه برای چندماه پیش بوده که فرد خاطی اخراج شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
هرچند هنوز دولت سیزدهم برنامه دقیق خود برای ارز 4200 تومانی را ارائه نکرده اما تحلیل های مختلفی درباره سرنوشت اقتصاد در صورت حذف این ارز ارائه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه می گوید تعداد گردشگران مشترک سالانه دو کشور زمانی به سه میلیون نفر نیز می رسیده و باید مقدمات بازگشت به این اعداد فراهم شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت میوه و صیفی نسبت به هفته گذشته نوسانی نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گوگل اعلام کرد برنامه بازگشت کارمندانش به محل کار در ماه ژانویه را به دنبال نگرانیهای فزاینده نسبت به شیوع واریانت جدید اُمیکرون و مقاومت برخی با واکسیناسیون اجباری، به تاخیر می اندازد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۳   + ۴۳ سایت دیگر  
بعد از مشروط شدن پرداخت حقوق کارکنان به ورود اطلاعات در سامانه حقوق و مزایا، این بار سازمان اداری و استخدامی به دستگاه های اجرایی ضمن تاکید به پایان مهلت ورود اطلاعات حداکثر تا 15 آذرماه اعلام کرده ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران ضمن اشاره به توسعه متروی تهران به پردیس، بیان کرد: متروی اسلامشهر تا دو سال قبل به عهده ما بود اما آن را به شهرداری اسلامشهر واگذار کردیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به پیگیری های مستمر برای افزایش اختصاص کمک ها و منابع دولتی به شهرداری ها، گفت: راهبرد اصلی وزارت کشور برای توسعه مدیریت شهری و روستایی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
درحال حاضر بیش از 2 هزار و 90 مددجو از ابتدای اجرای طرح زمستان گرم در 20 گرمخانه شهر تهران پذیرش شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۵۱ سایت دیگر  
استاندار تهران با تاکید بر اینکه برای تامین آب شرب تهران مشکلی وجود ندارد، گفت: اینکه گفته شده تهران تنها برای 90 روز آب شرب دارد صحیح نیست، لذا شهروندان نگران نباشند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دستیار رسانه ای شهردار تهران از عدم لغو دیدارهای هفتگی زاکانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
گودرزی از ورود به موقع سازمان بازرسی و صرفه جویی 13 میلیاردی شهرداری تهران در یک مناقصه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سیدمهدی صباغ شهردار منطقه 15 در نشست با نخبگان محله رضویه از اجرای طرح های جهادی با مشارکت بسیج در محلات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر آیت الله آقاسید رضی شیرازی اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تقریباً تمام موارد سرطان دهانه رحم ناشی از ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) است که واکسنی برای آن از سال 2006 در دسترس قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۳    
در حال حاضر هوای تهران برای گروه های حساس آلوده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
وزارت بهداشت امارات از کشف اولین مورد ابتلا به سویه اومیکرون ویروس کورنا در این کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به کاهش دما و وزش باد و رعد و برق برای امروز (10 آذر) ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۶۰ سایت دیگر  
شرکت عمران شهرهای جدید آمادگی خود را برای آغاز عملیات اجرایی حدود 615 هزار واحد نهضت ملی مسکن اعلام کرد و طاهرخانی مدیرعامل عمران گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
گم کردن گوشی هوشمند یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند برای فرد رخ دهد، با وجود این در چنین شرایطی می توانید چند قدم بردارید که دستگاه خود را بازگردانید، یا حداقل از داده های خود محافظت کنید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: بر اساس مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا استان، ممنوعیت ورود شبانه کامیون ها به استثنای کامیون های حامل سوخت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی از توزیع هوشمند برنج، روغن و شکر با قیمت مصوب تنظیم بازاری از امروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران در حال حاضر تبادل انرژی به گونه ای است که از سه کشور برق را وارد و به سه یا چهار کشور برق صادر می کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با بیان اینکه ظرفیت های بزرگی در کشور در تحقق اشتغال پایدار وجود دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۳۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی چهار روز آینده ابری همراه با وزش باد شدید و بارش باران و برف پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: سازه های تجاری بر اساس یک رویکرد و در طول چند سال طراحی و نصب شده اند و ما در مدیریت شهری هیچ گاه سند جامع جانمایی سازه های تبلیغاتی نداشتیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران در مورد مشکلات بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در چند روز آینده فرآیند ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
ایستگاه توحید در تقاطع خطوط 4 و 7 مترو تهران قرار داشته و به عنوان هفدهمین ایستگاه خط 7 تا پایان آذرماه آماده بهره برداری خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 از برگزاری نشست فصلی ائمه جماعات منطقه 12 با مدیران شهری این منطقه در محل حسینیه شهید محلاتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد سمن های شهر تهران با اعلام اینکه سمن سراهای مناطق 22 گانه تهران بزودی به بهره برداری می رسند، گفت: این سمن سراها تبدیل به خانه سمن ها می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: نرخ تورم در ماه های اخیر سال جاری از روند کاهشی برخوردار بوده و امید است این روندکاهشی با اتخاذ تدابیر لازم تداوم داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که میانگین کیفیت هم اکنون هوای پایتخت 146 و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است، کیفیت هوا در 22 ایستگاه در شرایط قرمز قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان همدان از دستگیری قاتل متواری و کشف قتل در همدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
شاهمیر گفت: تبدیل خانه شعبان بی مخ به مرکز فعالیت های دینی شهرداری در دوره گذشته انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۴۵ سایت دیگر  
صادق ضیاییان بیان کرد: امروز(10آذر) در برخی نقاط استان های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
گزینه های قضاوت در دیدار هفته هشتم بین تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
دو تیم محبوب فوتبال کشورمان همچنان در انتظار هستند تا کنفدراسیون فوتبال آسیا، مجوز حرفه ای شان برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2022 را تأیید کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۴۸ سایت دیگر  
آن طور که محمدرضا فرجی می گوید، تعویق در اکران فیلم ها به دلیل تصمیم شورای صنفی نمایش است و هیچ فیلمی توقیف نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از وضعیت ناپایدار جوی در 30 استان کشور طی روزهای چهارشنبه تا جمعه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(10 آذر ماه) هوای تهران در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
با بهره برداری از پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید باقری با خیابان فرجام یکی از مهمترین گره های ترافیکی بزرگراه شهید باقری برطرف خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سه اصل جوان گرایی، دانش گرایی و شایسته سالاری سرلوحه انتصابات در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه قرار می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
آمار منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران نشان می دهد طی بهار امسال و در قیاس با بهار سال گذشته، ازدواج مردان و زنان 30 تا 39 ساله که بخش اعظمی از آنها را جوانان دهه شصت تشکیل می دهند با 24 ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شش نفر از اعضای شورای شهر تهران برای عضویت در کمیته پیگیری و نظارت شهر دوستدار کودک انتخاب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز سه شنبه هشت پلاک ثبتی دیگر در سطح شهر تهران را در خصوص باغ بودن یا نبودن تعیین تکلیف کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در اولین جلسه شورای هماهنگی معاونین؛ مدیران ارشد خطوط هفتگانه و مدیران مستقل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بر ضرورت پیگیری هوشمندسازی متروی تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم توجه به شهرداری ها به لحاظ بودجه ای، گفت: امیدواریم بودجه سال آینده اصلاح شود و ردیف های اعتباری شهرداری ها همچنان در بودجه پیش بینی شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، متاسفانه در 24 ساعت گذشته 119 بیمار کووید-19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده،ابری و نیمه ابری همراه با وزش شدید باد و بدلیل پایداری جو در مناطق پرتردد شهری و صنعتی کاهش کیفیت هوا پیش بینی می ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 15از آغاز کلاس آموزش دوچرخه سواری شهری ویژه بانوان به همت بوستان ترافیک با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مقدم درباره کنترل دقیق معاینه فنی خودروها طبق مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا در شرایط تشدید آلودگی هوای شهر تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سه شنبه -9 آذر 1400- کیفیت هوای شهر تهران روی وضعیت ناسالم بری گروه های حساس قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران می گوید: در حوزه تعامل با زیست بوم نوآوری بیش از 500 نیاز فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران در سامانه باهم منتشر شده و روند ارزیابی و هدایت طرح ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۳    
بر اساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوا، وضعیت هوای تهران امروز در شرایط ناسالم برای تمام گروه های جامعه قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن بیان اینکه امروز(9آذر) در مناطق صنعتی انباشت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز بازدیدهای تخصصی از مجموع 753 دستگاه پل سواره رو پایتخت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تحریم ها، جنگ اقتصادی و تمامی چالش های فراروی تولید در سال های اخیر بخش قابل تاملی از صنایع استان کرمان را با خطر تعطیلی روبه رو کرد اما در این میان واحدهایی هم بودند که با حمایت ها و برنامه ریزی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیر دوازدهمین جشنوارۀ ملی تئاتر مرصاد تقویم اجرایی این جشنواره ملی را در بخش های مختلف اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده عملیاتی ستاد مقابله با کرونای استان تهران تاکید کرد: عدم واکسیناسیون خطری بالقوه برای جهش های جدید کرونا ویروس است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با شهردار منطقه 12 به منظور رصد نظام مسائل و چالش های اولویت دار این منطقه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: میز ملی خرما در استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان گفت: هزینه اولیه پیش بینی شده برای احداث خط ریلی گرگان- مشهد حدود 20 هزار میلیارد ریال است که برای اجرایی شدن آن نیازمند سرمایه گذار هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: گرفتار یک خشکسالی بی سابقه هستیم به گونه ای که ذخیره سدهای استان تنها چهار درصد است و باید شرایط را مدیریت کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گلستان از کشف 43 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک عملیات هدفمند پلیسی در شهرستان گرگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
راه آهن در قزوین عمری بیش از 70 سال دارد که این سابقه باعث شده تا با پیشروی ساخت و سازها در شمال شهر ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
از آنجایی که شهرها در بسیاری از زبان ها و فرهنگ ها به عنوان مونث تلقی می شوند، در پیوند همکاری بین شهرها از عبارت خواهرخواندگی یاد می شود و پیوند خواهرخواندگی بین شهرها به معنای ایجاد یک پیوند پایدار ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
دو تونل زیرگذر انسان رو و ماشین رو بین دوساختمان مجتمع تجاری پالادیوم واقع در منطقه یک تهران مسدود و پلمب شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی و مدیریت پروژه شرکت مترو بیان کرد: امکان افتتاح 12 ایستگاه، 13 ورودی جدید، یک پارکینگ و پایانه و حدود 13 کیلومتر مسیر برای سال آینده وجود خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور برق جنوب سنندج از شناسایی وجمع آوری 13 دستگاه رمز ارزغیرمجازدیگر در سنندج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی، نظارت و ارزشیابی شهرداری تبریز از ثبت 18 هزار ملک در سامانه املاک شهرداری خبر داد. تراب محمدی عصر امروز در جلسه مدیران بازرسی مناطق و سازمان های شهردار اظهار کرد: از 18 سامانه شفافیت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه حمایت از صنایع و شرکت های صادرات محور، اولویت اصلی مدیریت ارشد استان است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت امور اراضی استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای اجرای ماده 54 رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی طی برگزاری 2 جلسه کمیسیون رفع تداخلات استان در آبان ماه سال جاری ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بحث انتقال آب مخالفان و موافقان خود را دارد، اما اگر بخواهیم واقع بینانه به این به این مسئله بپردازیم ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از کاهش 66 سانتی متری تراز دریاچه ارومیه خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بخش خصوصی با همکاری شرکت های دانش بنیان با رویکرد کشت فراسرزمینی در کشور اوگاندا، علاوه بر به نژادی نوعی بز و مرغ با عملکرد بالا نسبت به تولید ذرت ویژه مناطق دیم ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
میز خدمت شهرداری منطقه 15 در راستای دیدارهای مردمی و بی واسطه شهردار منطقه با شهروندان در مسجد امام سجاد (ع) محله رضویه برپا شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به برگزاری هشتمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی در 24 آذرماه از دریافت 2029 اثر در این جشنواره خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، راهکارهای اجرایی به منظور احداث پل تقاطع غیرهمسطح خیابان شهید سلیمی جهرمی با کانال سیل برگردان غرب در منطقه 5 را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به بروز واریانت جدید و درگیری برخی کشورها با این گونه، گفت: نباید احتمال خطر بروز موج جدید، از ذهن دور باشد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده ترددهای بین استانی در هشت ماه اخیر نسبت به سال گذشته افزایش یافته اما سفرهای مردم در آبان ماه کاهش قابل توجهی نسبت به مهر ماه داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
امیدوارم با تامین اعتبار و دریافت تسهیلات نفس های به شماره افتاده ناوگان مترو جانی دوباره بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 از اجرای مرحله اول رزمایش بزرگ خدمت جهادی با مشارکت قرارگاه شهید اسدالهی سپاه حضرت محمد رسول الله (صلی الله) تهران بزرگ و امور مساجد ناحیه امام خمینی (قدس السره) محله شهید هرندی در ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور استان قم از آغاز ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور استان قم خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...