یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۵۵Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

شهر فردا (shahrefarda.ir)

  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران از بخش های مختلف مرکز نمایش های آیینی صبا بازدید کرد و گفت: باید هرچه سریعتر عملیات اجرایی تکمیل بخش های باقیمانده این پروژه آغاز شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران اعلام کرد که مساله کودکان کار تهران فراملیتی است و اگر در کلانشهرهای دیگر ادعا می کنند که این مشکل را حل کرده اند در واقع کودکان کار این ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نواقص خط 3 متروی تهران به مرور زمان در حال برطرف شدن بوده و تا پایان سال جاری، اقدامات مهم و متعددی در این زمینه صورت خواهد پذیرفت؛ احداث سیستم زهکش کل خط 3 در ماه های پیش رو شامل 3 مقطع زهکشی ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۳۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان ابری و همراه با وزش باد شدید به ویژه در ارتفاعات، نواحی جنوبی و غربی پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: ارز مورد نیاز برای خرید واگن متروی تهران تأمین شده و در مرحله پرداخت است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از انجام پیگیری های لازم در راستای ارتقای کیفی و کمّی سطح خدمات سامانه حمل و نقل جانبازان و معلولان شهر تهران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت قابل تحملی در نظافت شهر تهران وجود ندارد وعده داد ظرف یک ماه آینده با تغییر وضعیت نظافت شهر تهران به معدل قبولی در این حوزه ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
مرکز هماهنگی واکنش اضطراری اتحادیه اروپا با شدت گرفتن گرما و تداوم افزایش دما برای اغلب مناطق ایتالیا، شمال شرق اسپانیا، کرواسی، صربستان ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور خبر مربوط به دستور رئیس جمهور برای بازگشت گشت های خودرویی حجاب را تکذیب و تاکید کرد که چنین چیزی نشنیده ایم.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
بزرگترین پرچم عزای حسینی با نام یا حسین بر فراز عظیم ترین سازه برافراشته و نخستین عزاداری و سینه زنی امام حسین(ع) در کوشک باغ هنر انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۶۶ سایت دیگر  
از زمان اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی و افزایش 20 درصدی اعتبار یارانه سه دهک کم درآمدی استقبال خانوارها از طرح کالابرگ افزایش یافته و روزانه تا 70 هزار خرید در قالب کالابرگ در کشور صورت می ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر لزوم توجه به تاب آوری شهر تهران در برابر زلزله گفت: وقوع زلزله در تهران به عنوان پایتخت کشور کل حاکمیت سیاسی و اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون شهرسازی شهرداری تهران در مورد ویژگی های محلات الگو در تهران توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار قلب طهران در نشست مجمع مشورتی و تخصصی محلات منطقه 12 بر تلاش های هدفمند برای کاهش فاصله طبقاتی بین محلات قدیمی تهران و محلات در حال توسعه تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران بر ممنوعیت افزایش و جابجایی کیوسک های گل و مطبوعات در تهران تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نوسازی و عمران چیتگر از برگزاری نخستین دوره مسابقات ماهیگیری ورزشی قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران از انجام مراحل پایانی و اقدامات نهایی برای بهره برداری از بزرگراه شهید بروجردی تا پایان مردادماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از پرداخت وام 50 میلیون تومانی قرض الحسنه ازدواج به کارکنان شهرداری تهران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
پرچم عزای حسینی با ابعاد 1000 متر مربع بر فراز بلندترین سکوی پرچم ایران در ارتفاع 150 متری و در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد به اهتزاز در می آید.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوا با اشاره به اینکه آلودگی هوا یکی از ملموس ترین معضلات شهرها و کلانشهرها است، گفت: شهروندان تهرانی سال گذشته 170 روز هوای نامطلوب را تجربه کردند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه تعداد ساختمان های ناایمن در تهران از 129 به 93 مورد رسیده است ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 در آستانه ایام سوگواری ماه محرم به خانه مداحان اهل بیت (ع) واقع در چهارراه فخرآباد رفت و با رئیس هیأت مدیره این خانه دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۱    
دکتر ناظم رضوی ضمن اشاره به تحقق عدالت در سرانه های فرهنگی در پایتخت از ضرورت رعایت توازن در تقسیم سرانه خدماتی بین مناطق 22 گانه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تهران و استاندار کربلا دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور، گفت: سازمان ثبت احوال کشور در سه ماهه اول سال با پاسخ به 136 میلیون استعلام، بیشترین میزان استعلام را در بین دستگاه های اجرایی به خود اختصاص داده است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تهران، انتصابات اخیر در رأس معاونت های هماهنگی و امور مناطق و فنی و عمرانی را نشانه روشن رضایتمندی از عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران دانست.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
در شهر جدید پرند بیش از 17 هزار واحد نهضت ملی مسکن به مرحله ی ساخت رسیده، اما به دلیل تقاضای بالا با کمبود زمین مواجه شده که مدیرعامل شهرهای جدید قول داده تا پایان سال جاری کسری زمین در این شهر برطرف ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه گران، سازندگان و مالکان واحدهای فرسوده در سراسر کشور می توانند همزمان با استفاده از حمایت ها ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
در بین آپارتمان های یک خوابه که امروز در تهران برای فروش عرضه شده متراژهایی بین 40 تا 55 متر دیده می شود و نرخ ها از 1.5 میلیارد تومان تا بیش از 4 میلیارد تومان است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه بار اصلی زحمات اربعین به دوش مردم عراق است، گفت: یکی از مهم ترین کارکردهای ما در عراق، ارائه تسهیلات و خدمات رفاهی برای زوار چه در مواکب و چه در مسیر است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
در پی انتشار کلیپی از ایجاد یک حفره و شکستگی در کف یکی از اتوبوس های شرکت واحد، روابط عمومی اتوبوسرانی تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق اعلام روابط عمومی ثبت احوال کشور، دریافت هرگونه کپی مدارک هویتی توسط دستگاه های اجرایی و بانک ها تخلف و غیرقانونی است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان آسمانی صاف و قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید و گاهی خیلی شدید در نواحی جنوبی و غربی همچنین کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون زیرساخت، نوآوری شهری و امور بحران مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران از اجرای طرح مطالعاتی مدیریت نگهداری شبکه جمع آوری رواناب های سطحی در این مرکز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از آغاز طرح ضربتی نگهداشت شهر با استفاده از 400 دستگاه خودروی تنظیفی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای امروز (24 تیر) با آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران گفت: در حال حاضر، 24 پارکینگ طبقاتی عمومی شهرداری در تهران وجود دارد که به هیچ عنوان پاسخگوی کمبود فضای پارک خودروها نیست.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از آمادگی 8 واحد سیار جدید معاینه فنی ویژه خودروهای سبک جهت آغاز فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان پایتخت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر پروژه خط 7 متروی تهران گفت: ایستگاه میدان کتاب تا اواخر مرداد و حدود یک ماه دیگر به عنوان بیست و یکمین ایستگاه خط 7 و آخرین ایستگاه منتهی الیه بخش شمالی این خط، افتتاح می شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه 12 از برگزاری مراسم دورهمی یاد ایام، ویژه سالمندان سطح منطقه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
پروژه انتقال پساب تصفیه خانه شهرک غرب به منطقه 6 امروز با حضور مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران، معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران از بهره برداری بیش از 10 هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در سطح مناطق تهران در مدیریت شهری جدید خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وحیدرضا انارکی محمدی طی مراسم تکریم و معارفه به سمت شهردار منطقه 12 تهران منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۶   + ۶۳ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران به برخی شایعات مبنی بر رفتن شهردار تهران به دولت واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان ثبت احوال کشور، در پی انتشار اخباری در خصوص چگونگی تغییر نام افراد به نقل از سایت سازمان ثبت احوال کشور در برخی از رسانه ها و فضای مجازی که موجب فضاسازی رسانه ای و ایجاد نگرانی ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۱    
با حکم شهردار تهران، محمد ناظم رضوی به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت توسعه فضاهای فرهنگی منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که 10 درصد از زباله تولید شده در شهر تهران کیسه های پلاستیکی است و لازم است سایر دستگاه های فرهنگی هم برای کمک به کاهش مصرف پلاستیک و نایلون وارد ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان از آغاز طرح ممانعت از دستفروشی و بساط گستری در اطراف تئاتر شهر و بوستان دانشجو از امروز (دوشنبه) خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که بنا به اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران هوای پایتخت 3 درجه گرمتر شده است، درساعات بعدازظهرامروز (19 تیرماه) احتمال تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن و در نتیجه کاهش کیفیت هوا در برخی ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از ایجاد مجتمع استعدادیابی کودکان کار خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نائب رییس شورای شهر کرج گفت: اولویت متروی کرج با راه اندازی ایستگاه شهید سلطانی و اتصال آن به متروی تهران است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
شهردار تهران از برنامه شهرداری برای استعدادیابی کودکان کار خبر داد و گفت: کودکان کار در گذشته شهروند درجه 2 محسوب می شدند؛ اما ما خود را متعهد به بهبود وضعیت آنها کردیم ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: فاز اول پایانه شرق امسال تکمیل و تحویل مردم می شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری با اشاره به حضور میلیونی عاشقان امیرالمؤمنین(ع) در مهمانی باشکوه 10 کیلومتری غدیر، گفت: شادی و سرور محبان مولا علی علیه السلام دیدنی و ستودنی بود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: ایجاد انضباط و فضای بصری زیبا در یک مجموعه خدمت رسان می تواند در ارتباط با شهروندان و اعتمادسازی عمومی موثر باشد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: در بحث چالش های محیط زیست، تلاش شده با نگاه های جدید و متفاوت یک هم افزایی بین چالش ها و رویکردهای محیط زیستی ایجاد کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و تامین کنندگان برنج گفت: ممنوعیت واردات برنج هر سال اعمال می شود، ولی برای امسال پیشنهاد کردیم که مدت زمان آن کاهش یابد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۷۰ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان تهران نسبت به افزایش میزان مصرف آب پایتخت به دنبال افزایش دمای هوا و ورود موج هوای گرم هشدار داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۸   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران در مورد 12 ایستگاه مترویی که قرار است در سال جاری افتتاح شود، توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته هوشمندسازی شورای شهر تهران در مورد مشکلات پیراموان کارت بلیت های مدت دار و کمبود برخی کارت بلیت های مترو توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 18 از نقض حریم تهران توسط دو شهر اسلامشهر و شهر قدس گلایه کرد و گفت: پیگیر این موضوع از استانداری و وزارت راه هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از پیگیری و انجام 111 طرح ملی در استان تهران خبر داد و افزود: در سال 1402 شاهد رشد 37 درصدی اعتبارات استان تهران هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران به تلاش مدیریت شهری برای بازگرداندن عدالت اجتماعی و شهری در منطقه 19 تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 از تبیین، تدوین و اجرای 31 پروژه محرک توسعه در این محدوده خبر داد و بر لزوم تسریع در طرح باز آفرینی محله های عبدل آباد و نعمت آباد تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در جشن بزرگ ده کیلومتری عید غدیر، یک میلیون و 229 هزار و 874 نفر با متروی تهران جابه جا شدند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با تاکید بر اولویت حفاظت و گسترش باغات در شورای ششم، از بررسی لایحه باغات در کمیسیون شهرسازی شورا خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
با عنایت به ضرورت تکمیل و راه اندازی هرچه سریعتر پایانه جدید شرق و همچنین نیاز به احداث بخش توسعه شرقی خط 2 مترو ( امتداد تا این پایانه حمل و نقلی) ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
پروژه های عمرانی و خدماتی منطقه 14 شهرداری اصفهان در هفدهمین ویژه برنامه به احترام مردم اصفهان به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه 5 درباره جایگزینی درختان خشک بوستان خیام نیشابوری توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران در بازدید از سد امیرکبیر بر ضرورت صرفه جویی 15 تا 20 درصدی آب توسط شهروندان تهرانی تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که لازم است هوشمندسازی و برنامه ریزی هدفمند شبکه تاکسیرانی به موازات نوسازی و توسعه تاکسی های ناوگان، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از رفع نقص فنی خط پنج مترو خبر داد و گفت: سرویس دهی خط پنج متروی تهران و حومه به حالت عادی بازگشت.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۲:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شهردار تهران بعد از ظهر امروز جمعه با حضور در مسیر جشن 10 کیلومتری غدیر، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت خدمات دهی به شهروندان قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۲:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
همزمان با جشن عید غدیر و برگزاری مهمانی 10 کیلومتری در دهه ولایت به همت سازمان زیباسازی شهر تهران با اجرای نورافشانی ویژه در میدان آزادی و 36 نقطه شهر، پایتخت نورباران می شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش دما تا 45 درجه سانتیگراد در تهران طی هفته آینده خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران از تلاش برای بازگشایی سینماهای باغ کتاب در تابستان جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد توان افزایی سازمان های مردم نهاد و سمن ها از حضور 380 تشکل مردمی و گروه های جهادی در مهمانی ده کیلومتری غدیر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (16 تیرماه) در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۴   + ۸۳ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو از توقف خدمات رسانی در بخشی از خط 5 مترو به دلیل قطع سیستم برق بالاسری، در محدود ایستگاه اتمسفر تا هشتگرد در خط 5 خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 12 از برگزاری جلسه کمیته پایش و ارزیابی کارآفرینان و متقاضیان کسب وکار با هدف تمرکز بر رشد و توسعه زیرساخت های کارآفرینی در این منطقه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تعطیلی شورا برای روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته آینده موافقت کردند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
تاکنون بیش از 7 هزار و 926 نفر از ایرانیان مقیم خارج از کشور درخواست کارت هوشمند ملی خود را در نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسانده اند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: پایتخت با اکران فرهنگی پویش "مهمونی 10 کیلومتری"، اهتزاز هزاران پرچم و ابر پرچم، نصب المان های حجمی ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و هنری شهرداری تهران از نورافشانی در 110 نقطه شهر تهران در شب عید غدیر و مهمانی 10 کیلومتری در روز عید خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از افزایش ساعت بهره برداری مترو و خدمات رسانی رایگان به شرکت کنندگان در جشن عید غدیر خم خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از آمادگی پلیس برای برگزاری جشن غدیر در تهران و حدود 500 شهر دیگر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: فاز دوم مرکز خرید و فروش پرندگان زینتی خلیج فارس(غرب) حداکثر ظرف 6 ماه به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آراء حسابرسی شرکت کنترل کیفیت هوا برای سال های 1400 و 1401 را به تصویب رساندند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با اشاره به اینکه طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران نظارت عالیه بر پارکینگ های شهرداری تهران بر عهده این سازمان است ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: با پروژه DC پلاس گام بزرگی در جهت بهره ور کردن قطارهای نسل اول مترو برداشتیم.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه رفع موارد ناایمنی ساختمان های درمانی بسیار مهم است، گفت: در هنگام بحران و بروز بلایا ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، وزش باد و گاهی وزش باد شدید در نواحی غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه منابع انسانی و امور شورای شهرداری تهران از تخصیص 10 درصد از بودجه سرمایه ای شهرداری تهران به پروژه های توسعه محلی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز با حضور شهردار تهران 6 رام قطار اورهال شده تحویل ناوگان مترویی شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به بازطراحی محور سی تیر گفت: محور سی تیر با توجه به الزامات زیست محیطی و منظر شهری و همخوانی این محور با بافت تاریخی ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل برج میلاد برج میلاد تهران از برگزاری جشنواره هیجان در راستای فعالیت های فرهنگی- اجتماعی این مجموعه و ایجاد برنامه های مفرح و سرگرم کننده همزمان با فصل تابستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت متروی تهران، حفاری توسعه جنوبی خط 6 مترو را در خشک شدن چشمه علی بی ارتباط دانست و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار تهران با تأکید بر اینکه توسعه سریع مترو و تکمیل ناوگان آن به عنوان محور اصلی حمل و نقل عمومی است، گفت: تا پایان امسال 22 کیلومتر در خطوط 4 ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل به نقش اثرگذار دانشگاه ها در تامین امنیت روانی جامعه تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۲۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
پژوهشگران گروه مهندسی ساخت و تولید دانشگاه تربیت مدرس طی پژوهشی موفق به طراحی و ساخت سامانه تشخیص پلاک خودرو به صورت بلادرنگ بلادرنگ با استفاده از شبکه عصبی پیچشی شدند ...
مشاهده نتایج بیشتر...