یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۵۲Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصادره»

روزنامه جوان آنلاین   ۶ ساعت پیش    
اظهار نظرات اغراق آمیز و همراه مبالغه دولت و اصلاح طلبان در مدح برجام، در سال های گذشته به جایی رسید که حتی ابایی نکردند که بگویند برجام را خدا آورد . روی دیگر این مبالغه، سرگیجه و توهم پس از خروج دولت امریکا از برجام بود ...
برترین ها / تلنگر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه همدلی: مجلس با تمام توان و با همکاری شورای نگهبان توانست مهم ترین دستاورد دولت حسن روحانی در دو دولت گذشته را وارد یک چالش جدی کند؛ آن هم دقیقا در زمانی که با رفتن دونالد ترامپ و آمدن جو بایدن در کاخ سفید این امید شکل گرفت که برجام دوباره بتواند مانند روزهای دولت اول روحانی برای ایران ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که بعد از شهادت شهید فخری زاده در یک اقدام رسانه ای به مصادره کردن این شهید به نفع برجام اقدام کردند رفتارشان به مثابه این بود که این شهید بزرگوار را ترور شخصیت کردند زیرا منزلت این شهید فراتر از برجام و مذاکره و یک نشان لیاقت یا خدمت بود.
امید نامه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا خامسیان در اعتماد نوشت: گفت وگوی تلویزیونی آقای قالیباف به بهانه روز مجلس که البته هیچ اثری از گزارش عملکرد 6 ماهه مجلس یازدهم در آن دیده نشد بیشتر تلاش برای مصادره آینده پساترامپ بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های دولتی با انتشار تصویری از دریافت نشان شهید فخری زاده از رئیس جمهور مدعی شدند که وی حامی برجام بوده است!
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
امیر ناظمی رئیس سازمان فناوری اطلاعات در روزنامه ایران نوشت:حتی مطالبه گری هم می تواند تبدیل به ابزار پوپولیسم شود و مثل سایر واژه های شریف، مثل عدالت یا مثل استقلال توسط پوپولیست ها مصادره شود؛ پوپولیسمی که در آن فرد مطالبه گر با تولید محتوایی در فضای مجازی ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۹   + ۶۱ سایت دیگر  
برترین ها: حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر در واکنش به تصویب مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها توسط مجلس شورای اسلامی و تائید این مصوبه از سوی شورای نگهبان نوشت: بازی زیرکانه ای است ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۳    
فریدون عباسی در واکنش اعتراضی به رئیس کمیسیون انرژی مجلس درباره یک ادعا در مورد شهید فخری زاده گفت: من تهدید می کنم.من اطلاعات دارم. برجامیان، شهید فخری زاده را مصادره نکنند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرام شریعتی در گفتگو با خبرنگار اکسپورتنا درباره شرایط خصوصی سازی در کشور اظهار کرد: تا سال 1357 تنها 167 شرکت دولتی وجود داشت و باقی شرکت ها به صورت مشخص خصوصی بودند. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
در جریان تعقیب و گریز، خلافکاران سعی کردند با انداختن کیسه های مواد مخدر داخل دریا، آنها را منهدم کنند. در مجموع 66 کیسه ماری جوانا به وزن 2 تن از سوی ماموران مصادره شد. تعدادی تلفن ماهواره ای و وسایل کامپیوتری نیز به دست پلیس افتاد.
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفته اگر قبیله برجامی بخواهند فخری زاده را برای مطامع خود مصادره کنند اقدام شدیدی خواهم کرد؛ من حاوی اطلاعات هستم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از انتشار خبری دروغین در خبرگزاری منتصب به دولت، کاربران توییتری نوشتند: اقدام شتابزده رسانه معلوم الحال دولتی در مصادره شخصیت شهید فخری زاده رسوایی جدیدی برای این جریان به اضمحلال کشیده شده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در یادداشتی از اینکه برخی کارخانه های موفق قبل از انقلاب، که بعدا مصادره شدند ابراز نگرانی کرد. این روزنامه نوشت: به گفته وزیر وقت صمت در دولت یازدهم بیش از 10 هزار واحد تولیدی تعطیل یا نیمه تعطیل شدند و بنگاه های مشهور اقتصادی نظیر ارج ، آزمایش ، داروگر ، روغن جهان و.. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
فارس: آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل روز سه شنبه در سخنانی شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینیان را محکوم و اعلام کرد که شهرک سازی این رژیم طی چهار سال گذشته به بیشترین میزان خود رسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امروز تلاش می کنند فخری زاده را به عنوان یک فرد برجامی معرفی می کنند، گفت: من تهدید می کنم اگر این طایفه و قبیله برجامی بخواهند این شهید بزرگوار را برای مطامع خود مصادره کنند من اقدام شدیدی خواهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
نشست بررسی مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی با عنوان طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت با شرکت پنج نماینده مجلس برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۸    
تهران- ایرناپلاس- هنوز پیکر شهید محسن فخری زاده در بیمارستان بود که عده ای با راه انداختن جنگ روایت ها و اتهام زنی به مسئولان کشور، برنامه های انتخاباتی خود برای 1400 را کلید زده و با شدت بیشتری، رویکرد مقابله با دولت کنونی را در پیش گرفته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان یک جامعه شناس، جنبش جنگل را غیر قابل مصادره دانست و خاطرنشان کرد: میراث میرزا وطن دوستی است، زیرا مرحوم کوچک جنگلی ایران خواه و ایران دوست بود و نسبت به همه نیروها و جریان ها و گروه ها نگاه باز داشت و از نظر مذهبی، نواندیش بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه بعضی از ملی گرایان می خواهند نهضت جنگل را به نفع خود مصادره کنند، بیان کرد: قیام میرزا کوچک جنگلی قبل از آن که ملی باشد، یک نهضت مذهبی بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۲    
یک ماه تا پایان ضرب الاجل سه ماهه وزیر صمت برای فعال سازی معادن راکد باقی مانده است.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، رمان مثل بیروت بود توسط انتشارات کتابستان منتشر شد. نوشتن رمان برپایه اتفاقات واقعی کار راحتی نیست. چرا که هم باید از جنبه هنری و داستانی عناصر جذاب را داشته باشد و هم واقع بین ماند و واقعیت را به نفع تخیلات مصادره نکرد. نوشتن چنین اثری، راه رفتن بر لبه تیغ است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۳:۰۵    
یک روزنامه امریکایی در گزارشی از بسته شدن 10 پایگاه نظامی امریکا در افغانستان در قالب توافقنامه میان طالبان با امریکا خبر داد. این اقدام در کنار فرمان رئیس جمهور امریکا برای کاهش نیرو های این کشور در افغانستان حاکی از تلاش همه جانبه ترامپ برای تثبیت و نهایی کردن توافق در دولت خود است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، رمان مثل بیروت بود توسط انتشارات کتابستان منتشر شد. نوشتن رمان برپایه اتفاقات واقعی کار راحتی نیست. چرا که هم باید از جنبه هنری و داستانی عناصر جذاب را داشته باشد و هم واقع بین ماند و واقعیت را به نفع تخیلات مصادره نکرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 34 سال از آن خاطره و شب های تلخ از دست دادن رفقایش در عملیات بیت المقدس2 می گذرد، ولی انگار آنقدر آن ساعت ها برایش سخت گذشته که تمام جزییات را اینگونه مو به مو به یاد دارد...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
انتشار ویدئویی از اعتراض مردم روستای آق مشهد ساری با مدیرکل اوقاف استان بار دیگر پرونده آق مشهد را بر سر زبان ها انداخت. پرونده ای که در آن مبارزه برای حفظ 5600 هکتار از زمین های جنگل تاریخی هیرکانی برای نسل های بعد ادامه دارد.
بستک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۴    
شهردار بستک با اشاره به برخی فضاسازی ها برای مصادره عملکرد شهرداری به نفع یک شخص یا گروه گفت: متاسفانه یکی از گروه های فضای مجازی شهرستان، اکثر مطالب اخیرش مربوط به مشکلات و کمبودهای شهر بستکاست و گویا شهرها و روستاهای دیگر شهرستان بستک عاری از مشکلات هستند.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بنابراین نیازی نیست که مسوولیت امور را متوجه افراد و جاهای دیگر و حوادث غیر قابل کنترل نمود. خلاصه کسی که غنیمت می برد باید غرامت بپردازد. کسانی که بهبود شاخص ها را به حساب خود می گذارند، مسوولیت بدتر شدن آنها را نیز باید بپذیرند. این یک قاعده سیاسی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: 34 انبار احتکار کالا به ارزش بیش از 28 میلیارد تومان امسال با همکاری تعزیرات حکومتی مصادره شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به نظر موسی نجفی، رجوع به تاریخ فکری گذشته امری پسندیده است و نورافکنی که حوزه اندیشه در آینه تاریخ می اندازد بی شک آینده را روشن تر می بیند ؛ به شرط آنکه از تاریخ ابزاری به تاریخ نگاری و تاریخ اندیشی رسیده باشد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس: نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان در توییتر نوشت: دیوار فساد در برابر اصلاحات بسیار ضخیم و بلند است . بر اساس گزارش پایگاه خبری لبنان 24 دیاب افزود: ما تلاش خواهیم کرد تا زمانی که این دیوار را خراب کنیم، دیواری که امیدهای لبنان ی ها به یک کشور پیروز بر فساد را مصادره می کند. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۶    
وحید اشتری در متنی با عنوان ما تکذیب شدیم جناب قاضی در صفحه ی توییتر خود نوشت: یکم. این صحبت ها [ لینک ] برای 3 سال پیش است. بعد از رسانه ای کردن ماجرا به لطف خدا نهاد ریاست جمهوری محکوم شد و شهروندی که خانه اش در سعدآباد را آقای روحانی به زور می خواست مصادره کند پیروز شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالاری گفت: جوانان ما مواظب باشند برخی از مسئولان و سیاست ورزان ما در تکاپوی بزرگنمایی و بزک کردن مذاکره با آمریکا هستند اما ملت ایران اشتباه گذشته را تکرار نخواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مصادره اموال بدین معناست که ضبط کردن اموال و دارایی کسی به سبب ارتکاب جرم، دزدی و سلوک در طریق نادرست که سبب به دست آمدن آن دارایی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان یک استاد مدیریت بازرگانی دانشگاه کردستان با اشاره به اینکه روحیه کار انفرادی در بین ایرانیان حاکم است اعلام کرد که عدم اعتماد متقابل، روحیه انتقادپذیری کم و مصادره کردن نتایج کارها از جمله موانع کار گروهی در تعاونی ها است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین فرمانده سپاه پاسداران و هم رزمِ ابوالقاسم سرحدی زاده، نقش وی در تصویب قانون کار را بی بدیل خواند و تاکید کرد که او برای تصویب قانون کار بسیار دوندگی کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۱    
سیدعلی میرموسوی با بیان اینکه دستاورد پروژه فیرحی رد برداشت های ایدئولوژیک از سنت بود، اظهار کرد: در دوره اخیر جریان اسلام گرایی سنت را براساس اقتضائات خودش تفسیر کرد و تفسیر ایدئولوژیک از سنت به وجود آمد و در راستای توجیه روندهای خود مدعی شد که این موارد در سنت وجود دارد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۰    
مرضیه ثمره حسینی در سال1354، اراضی دیم کاری تحت کشت 160خانوار از اهالی روستای گوش لاغر تربت جام از سوی اداره منابع طبیعی به عنوان اراضی ملی مصادره شد ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۳۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس با انتقاد از عملکرد ظریف وزیر امور خارجه از وی درباره سکوت مصادره 100 میلیارد دلار از اموال ایران در آمریکا سوال کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نوای گَرّین گروهی در شهری کوچک است که اعضای آن ادعا می کنند آهنگشان را یکی از خوانندگانِ جوان بدون اجازه اجرا و تلاش کرده است آن را به نام خودش ثبت کند.
برترین ها / صدا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
گفت وگوی روزنامه اعتماد با محمد غرضی از برنامه های خود برای انتخابات 1400 و دولت آینده را بخوانید. آقای غرضی شما دوره های گذشته هم برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده و حتی یک نوبت ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
بازداشت مخالفان پروژه گردشگری ولیعهد عربستان از جمله اعضای قبیله الحویطات در این کشور شدت گرفته است. به گزارش شیعه پرس به نقل از سایت سعودی لیکس، روند بازداشت اعضای قبیله الحویطات در عربستان سعودی افزایش یافته است چرا که اعضای این قبیله با مصادره منازل خود و بیرون رفتن از زمین هایشان در راستای ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۰:۲۷    
عضو شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد : بخشی از ارزش های انقلاب از سوی عده ای خاص در جریان های سیاسی به گونه ای مصادره به مطلوب می شود که نخبگان جامعه را برای ورود جدی به عرصه های مختلف دلسرد می کند.
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا- وزارت دادگستری آمریکا موفق شد یک میلیارد دلار بیت کوین را که از دلالی های انجام شده در دارک وب کسب شده بود، مصادره کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
همیشه غرب در سودای استعمار و استثمار بوده از زمین و منابع و نیروی انسانی گرفته تا ثروت مردم کشورهای دیگر، یکی از مصادیق استثمار غرب، مصادره مفاهیم و کلمات است از جمله آزادی بیان که بواسطه آن قصد دارد وحشیگری فرهنگی خود را توجیه کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش فارس، ضیف الله الفایز سخنگوی وزارت خارجه اردن، شامگاه روز (جمعه) در بیانیه ای اقدام رژیم صهیونیستی در تخریب منازل فلسطینیان در منطقه حمصه البقیعه در شمال شرق کرانه باختری را محکوم کرد. ...
اعتمادآنلاین: محمد غرضی گفت : دشمن داخلی آنهایی هستند که در دولت و دستگاه های دیگر حضوری فعال دارند و بدون زحمت زیادی حقوق عامه را به نفع خودشان مصادره می کنند. به همین دلیل حتی با آمدن بایدن هم فشارهای مردم کم نخواهد شد. و با همان مشکلات دوره ترامپ درگیر خواهیم بود. ...
تبیان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
پایان و پویان، دوقلوهای غیر همسان، صد روز فرصت دارند مغازه میراثی قیّم شان، آقای پاشا را از خطرنجات بدهند چون او تنها کسی است که در این دنیا به توان آنها اعتماد کرده. همه چیز دست به دست هم داده تا آنها شکست بخورند اما سرانجام موفق می شوند مغازه را از خطر ورشکستگی و مصادره و رکود نجات بدهند ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایالات متحده آمریکا، سایت اسپانیایی زبان "ابابیل" را مصادره کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۶:۲۶    
شمال نیوز : متاسفانه استان سمنان در سکوت خبری در چند مرحله با نفوذی که در وزارت خانه های مختلف داشت، هم منابع خاک و هم منابع آب بالای دست استان را اشغال کرد و به نفع خود مصادره کرد....