دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۰۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «کوهنوردی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-اگرچه فدراسیون کوهنوردی هفته گذشته قله کوه بُر را به عنوان بلندترین قله استان همدان در طرح سیمرغ ثبت کرد، اما هیئت استان مراتب اعتراض خود را به این اقدام در نامه ای به فدراسیون اعلام کرده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس دفتر بررسی و همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان با اشاره به برخورد با تورهای گردشگری غیرمجاز در گیلان گفت: اخیراً 9 گروه متخلف شناسایی شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در اجلاس جهانی کوه نوردی سال 2020، رئیس جدید این اتحادیه انتخاب شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم در ششمین نشست مسوولان کمیته های همگانی سراسر کشور به میزبانی استان سمنان، گزارشی از عملکرد 9 ماهه این هیأت را ارایه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در پانزدهمین همایش سراسری قلم کوهنوردان باشگاههای استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی هیئت کوهنوردی دنا به قله 4090متری برآتش دنا صعود کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۶    
ششمین نشست مسئولین کمیته همگانی کل کشور به میزبانی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان سمنان در شهر سمنان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۷    
رئیس هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی مهاباد گفت: کوهنوردان مهابادی در یک برنامه ورزشی مسیر 16 کیلومتری کوهستان را طی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۹    
زنجان - ایرنا - دبیر فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی گفت: ایران با آمادگی کامل و نفرات برتر و شاخص در رقابت های سنگنوردی سرعت ساحلی چین و بازی های المپیک توکیو، حضور خواهد داشت.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس دفتر بررسی و همکاری اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان گیلان از جمع اوری گروه های گردشگری و کوهنوردی غیر مجاز در استان خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۵:۴۸    
خلیج فارس:اردوی انتخابی المپیک تیم ملی سنگ نوردی در رشته های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان و با همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور و همچنین اداره ورزش و جوانان زنجان در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۳    
اردوی انتخابی المپیک تیم ملی سنگ نوردی در رشته های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان و با همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور و همچنین اداره ورزش و جوانان زنجان در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۶    
اردوی انتخابی المپیک تیم ملی سنگ نوردی در رشته های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان و با همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور و همچنین اداره ورزش و جوانان زنجان در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۱    
تابلوهای نشان دهنده موقعیت مکانی و راهنمای مسیرهای کوهنوردی با هدف هدایت گردشگران در کوهستان نصب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رودسر- رئیس فدراسیون کوهنوردی با اشاره به اجرای طرح تربیت بلد و امدادگر محلی به صورت پایلوت در دو استان کشور، گفت: این طرح با هدف کمک به رونق اقتصاد جوامع محلی انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امدادونجات جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: بانوی کوهنوردی به دلیل مصدومیت از ارتفاع 2300 متری به دامنه کوه های کوهپایه کرمان منتقل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اردوی انتخابی تیم ملی سنگ نوردی در رشته های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان که با حضور برترین ورزشکاران حال حاضر کشور تشکیل شده بود با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۰۶    
نحوه بالا و پایین رفتن از شیب کوه چگونه است؟ به گزارش گلونی یکی از سخت ترین مراحل کوهنوردی و کوهپیمایی بالا و پایین رفتن از شیب های تند است. در هنگام بالا رفتن از شیب عضلات پاهایشان می گیرد و در هنگام پایین آمدن از شیب کوه پایشان روی تخته سنگ ها می لغزد و نمی توانند به خوبی تعادل خود را حفظ ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
پیگیری ها و تحقیقات کوهنوردان و نماینده مردم تویسرکان به نتیجه رسید و با اعلام فدراسیون کوهنوردی "قله کوبره" به عنوان بام جدید استان همدان ثبت و معرفی شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶    
بمناسبت روز جهانی کوهنوردی و هفته تربیت بدنی روسای هیاتهای ورزشی بهمراه رئیس اداره ورزش و جوانان سرعین برمزار کوهنورد فقید حضور یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان نوشهر و از پیشکسوتان این رشته، ایجاد کمپ های کوهنوردی را در مناطق کوهستانی و دامنه ها برای سرعت بخشی به امداد و نجات الزامی دانست.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۶    
جوراب کوهنوردی چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ به گزارش گلونی یکی از لوازم مهم اما کمتر شناخته شده ی کوهنوردی، جوراب کوهنوردی است. با این جوراب خاص آشنا شویم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم به مناسبت 29 مهر ماه، روز کوهنورد با رییس فدراسیون دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۱    
رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان گفت: اصفهان در حوزه کوهنوردی همگانی صاحب جایگاه نخست در کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۱    
رئیس هیأت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان از برگزاری دو اردوی انتخابی در زنجان خبر داد و گفت: دو اردوی انتخابی کامباین و سرعتی ساحلی همزمان در زنجان برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آرش قیاسیان با اشاره به 29 مهرماه وروز ملی کوهنوردی گفت: 1300کوهنوردسازمان یافته در هیئت کوهنوردی لرستان فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۵    
زنجان - ایرنا - رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان گفت: اردوی انتخابی سنگنوردی سرعت ساحلی مردان از سی ام مهرماه به میزبانی این استان برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - قله چین کلاغ از قله های جنوبی البرز است و یک مسیر گل گشت و کوهنوردی کمتر شناخته شده در شهر تهران محسوب می شود. چین کلاغ از غرب به کوه های امامزاده داوود، از جنوب به منطقه سعادت آباد، فرحزاد و حصارک ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان گفت: اردوی انتخابی مسابقات المپیک سنگنوردی در رشته کامباین زنان و مردان و همچنین اردوی انتخابی مسابقات سرعت ساحلی مردان طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری (30 مهر و اول آبان) به میزبانی این هیات در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس هیات کوهنوردی مهاباد گفت: کوهنوردان این شهرستان طی 2 روز تلاش موفق به فتح سومین قله مرتفع ایران، سبلان شدند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵    
اتحاد خبر: در اجرای طرح سیمرغ باشگاه کوهنوردی سهند برازجان در صعودی مشتر ک با گروه هیئت کوهنوردی حاجی آباد هرمزگان، قله تشگر با ارتفاع سه هزار و 367 متر را فتح کردند.
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین لرستان از صعود ورزشکار این استان به قله جنواشترانکوه خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، علی توکلی جانباز 65 درصد سرافراز استان لرستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کوهنوردی در حکمی سرپرست هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان یزد را منصوب کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش گروه کوهنوردی وطبیعت گردی اوجاقارتال ساوالان به ابشاردوقلوی زمرد واقع در حدفاصل روستای حویق وچوبرکوه پیمایی کردند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۹    
نوزدهمین صعود هیات کوهنوردی منجیل به قله آسمانسرا منجیل نیوز – هیات کوهنوردی منجیل در سال 98 تا کنون توانسته است 30 صعود به قله آسمانسرا را در کارنامه خود ثبت کند . این تعداد صعود در نوع خود بی سابقه میباشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۳۱    
رئیس هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی مهاباد از صعود جمعی از کوهنوردان مهابادی به کوه فرنگ نقده خبر داد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: به احتمال زیاد جسد پیدا شده در کوه یافته متعلق به دکتر برزویه است. عزیزعلی امرایی امروز 18 مهرماه اظهار کرد: صبح امروز در پی تماس تلفنی تیم کوهنوردی مبنی بر پیدا شدن یک جسد، تیم واکنش سریع به کوه یافته اعزام شدند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو تیم کوهنوردی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس با هدف گرامیداشت یاد شهدای سلامت به قله چکاد آزاد کوه واقع در استان مازندران صعود کرد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کوهنوردی یک زن 68 ساله او را به سوژه رسانه ها تبدیل کرده است.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۵    
کلام تازه | روابط عمومی هیات کوهنوردی چناران بیان کرد: در سطح چناران هیچ گونه باشگاهی در زمینه کوهنوردی به ثبت نرسیده وشهرستان فاقد باشگاه کوهنوردی است.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۰    
مدیر اکوکمپ کوهستانی دماوند بیان کرد: وقتی سوال می کنیم چه میزان و مقیاسی برای کنترل اجرای تور در منطقه ای تعیین شده است، پاسخ مشخصی ندارند بدهند، در نتیجه شاهد رفتارهای سلیقه ای هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فدارسیون کوهنوردی ایران از برگزاری کمیسیون بررسی حوادث درباره حادثه منجر به فوت زنده یاد مرتضی نادی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان یزد، گفت: در پی رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی و هنجارشکنی اجتماعی در چند کمپ کوهنوردی دستور پلمب آنها صادر شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت کوهنوردی استان گفت: سه سال پیش ما در استان سه باشگاه داشتیم اما امروز 60 باشگاه حقوقی در استان داریم و در حال فعالیت هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۶    
هیئت کوهنوردی استان کرمان، صعود به قله هزار را ممنوع اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور در مجمع انتخابات هیات استان کردستان گفت؛ رئیس هیات جدید باید حواشی هیات را از بین ببرد و سعی کند با همدلی در بین جامعه کوهنوردی استان موجب پیشرفت آن شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
"حامد جولائی" در مجمع انتخابات هیات کوهنوردی گفت؛ ایجاد آرامش و اعتماد در جامعه کوهنوردی استان باید اولویت هیات جدید باشد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۸    
رئیس هیئت کوهنوردی پیشوا از آغاز صعودهای ورزشی توسط کوهنوردان این شهرستان به مناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابومحمد حیدری رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان پیشوا در جمع ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مجمع انتخابات هیات کوهنوردی استان کردستان در سنندج برگزار شد و شیوا زندی توانست با بدست آوردن 8 رای عنوان ریاست این هیات را کسب کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۰    
بروجرد - ایرنا - کوهنوردی گرچه در همه فصول سال زیبایی های خاصی دارد اما بی توجهی به هشدارهای هواشناسی و نداشتن اطلاعات و آموزش می تواند این زیبایی را به تهدید تبدیل کند.