پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۴۵May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کوهنوردی»

صدای ایران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، دکتر غفارعلی محمودی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، ساعاتی پیش در ارتفاعات شاهان کوه الیگودرز به دلیل عارضه قلبی به دیار باقی شتافت. وی خدمات بسیاری در حوزه های مختلف پزشکی از جمله در زمینه مسمومیت ها به مردم لرستان ارائه کرد و جان بیماران زیادی را نجات داد.
میرملاس نیوز   ۵ ساعت پیش    
دکتر “غفارعلی محمودی” رییس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در حین کوهنوردی در ارتفاعات الیگودرز و به علت عارضه قلبی درگذشت به گزارش پایگاه خبری ...
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: دکتر افسانه حسامی فرد، زن ایرانی که بعد از 35 روز کوهنوردی پیوسته، بر فراز قله اورست ایستاد در گفت و گو با رکنا به زنان و مردم ایران گفت: رویاهایتان را دنبال کنید.
دکتر "غفارعلی محمودی" رییس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در حین کوهنوردی در ارتفاعات الیگودرز و به علت عارضه قلبی درگذشت
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
افسانه حسام فرد که در سکوت خبری به بالاترین نقطه جهان رسید، می گوید یک میلیارد تومان برای این صعود هزینه کرده است بدون اینکه فدراسیون یا وزارت ورزش حمایتش کنند. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۷    
به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای، همایش کوهنوردی ویژه ایثارگران شهرستان عجب شیر برگزار شد.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوا در همدان بحرانی و بسیار خطرناک است و با توجه به ناسالم بودن وضعیت کیفی هوا از همه شهروندان درخواست می شود از حضور و تردد در فضای باز پرهیز کنند | هر گونه ورزش در فضای باز، کوهنوردی و پیاده روی به هیچ وجه توصیه نمی شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر "افسانه حسامی فرد" از پزشکان فعال عرصه طب ارتفاع و پزشکی کوهستان و مدرس رسمی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی قله "اورست "را صعود نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۰    
رئیس جدید هیئت کوهنوردی شهرستان مهاباد معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۷    
گروه استان ها_نخستین همایش کوهنوردی کارگری کشوری با حضور همه استان ها، سه شنبه در استان مازندران برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه کوهنوردی مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در آستانه فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی به قله 4080 متری قالیکوه در رشته کوه های زاگرس مرکزی صعود کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
اتحادخبر-محمدرضاپرهیزگار :باشگاه کوهنوردی سهند برازجان براساس تقویم اجرایی خود اولین برنامه کوهپیمایی درسال 1401 را با بازدید از دو آبشار زیبای رُمقان و دم اسبی در منطقه کوهمره سرخی آغاز نمود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا : اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به حضور در فضای باز برای افراد دارای سابقه بیماری های قلبی و ریوی و کودکان، پرهیز از کوهنوردی و پرواز گلایدر و هواپیماهای سبک، پرهیز از کار بر روی سازه های مرتفع ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۲    
کوهنوردی یکی از فعالیت ها و ورزش هایی است که امروزه افراد بسیار زیادی به سمت آن گرایش پیدا کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم کوهنوردی دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهرکرد به قله شاهان کوه صعود کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی دبیر هیأت کوهنوردی و صعود های ورزشی خراسان شمالی از فتح قله اورست توسط نخستین بانوی کوهنورد خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همایش کوهنوردی سراسری استانی در گرامیداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر 6 خرداد در هشترود برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دبیر هیات کوهنوردی خراسان شمالی گفت: افسانه حسامی فرد، نخستین بانوی کوهنورد استان به همراه شرپای خود، توانست بلندترین قله جهان را فتح کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
اسماعیل اسماعیل زاده رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: این کوهنورد برای تحقق این صعود، یک ماه پیش با بستن قراردادی با یک شرکت نپالی راهی این کشور و شهر کاتماندو شده بود ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران از پیدا شدن پنج کوهنورد گم شده در ارتفاعات خُلِنو خبرداد. این پنج نفر سالم هستند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
گفته می شود احتمال برخورد صاعقه یا سقوط این کوهنوردان وجود دارد و باید دید نتیجه تلاش امدادگران به چه شکل خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران با اشاره به اینکه 2 تیم کوهنوردی (متشکل از پنج نفر) در ارتفاعات خلنو در شمال روستای لالون از توابع روستای فشم مفقود شده اند گفت: هلال احمر به عنوان متولی و فرمانده عملیات به همراه هیات در تجسس برای یافتن کوهنوردان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان گفت: دوره بازآموزی مربیگری درجه سه برف و یخ که قرار بود در سایت آموزشی همدان برگزار شود به منطقه فشم تهران انتقال داده شد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۲    
سنگ نوردی با اعمال شاقه فاطمه چاپاری ورزشکاران رشته سنگ نوردی استان مرکزی از دهه 70 تا کنون اتفاقات درخشانی را رقم زده اند و استان مرکزی همواره در تیم ملی سنگ نوردی ایران نماینده داشته است با این حال ورزشکاران این رشته در حال حاضر از داشتن یک سالن اختصاصی محروم هستند ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
با تلاش و کوشش امدادگران، مصدوم سقوط کرده از ارتفاع 70 متری آبشار چهارده با تجهیزات و ابزارهای کوهنوردی مختص صعود و فرود داخل بسکت فیکس و جهت درمان به عوامل اورژانس تحویل شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
لیندا کیانی تصویری که می بینید را در اینستاگرام خود منتشر کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: مربی رسمی دیواره نوردی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور اعلام کرد: در زمان برگزاری جشنواره صخره نوردی اردکان 1500 نفر دیواره نورد در 750 طول طناب شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس فدراسیون کوهنوردی گفت: این ورزش در بخش بانوان باید پویاتر و فعال تر شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۷    
سردار ملکی با اشاره به حضورتورهای کوهنوردی و دوچرخه سواری طی اواخر هر هفته در گیلان گفت: متاسفانه این تورها به صورت مختلط و گاها با مجوز رسمی برگزار می شد که از تردد آنها به استان و ییلاقات جلوگیری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به هنجارشکنی توسط تورهای کوهنوردی و دوچرخه سواری در این استان، گفت: ضوابطی برای حضور این تورها در ییلاقات گیلان تعیین شده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۸    
برنامه کوهنوردی(پیاده روی) ویژه جهادگران جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد به همت معاون فرهنگی این نهاد چهارشنبه هر هفته برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مربی رسمی دیواره نوردی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور گفت: در زمان برگزاری جشنواره بین المللی صخره نوردی اردکان یزد یک هزار و 500 نفر دیواره نورد در 750 طول طناب شرکت کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر فعالیت کاری شما به گونه ای است که نیاز به استفاده از چراغ دستی دارید و یا اهل سفر و کوهنوردی حرفه ای هستید؛ لازم است اقدام به خرید بهترین چراغ قوه که در بازار موجود است، نمایید ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۸    
ما در این مقاله قصد داریم درباره ی راه کارهای مناسب به جهت جلوگیری از حوادث کوهنوردی ارائه دهیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۹    
ایسنا/مرکزی ورزش کوهنوردی یکی از رشته های ورزشی خاص و دشوار است ولی جذابیت این رشته در کنار اقلیم خاص و جغرافیای جالب ایران و وجود کوه ها و صخره های فراوان، این ورزش علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده و تیم های کوهنوردی و صخره نوردی فراوانی در اقصی نقاط کشور را برای صعود یا فتح وسوسه می کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پسر کوهنوردی که 22 همسایه خود را از آتش سوزی نجات داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم کوهنوردی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد به قله 4 هزار و 375 متری خلنو تهران صعود کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۹    
مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد اعلام کرد که تیم کوهنوردی این دانشگاه با موفقیت به بام استان تهران (قله خلنو) به ارتفاع 4 هزار و 375 متر صعود کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۵    
اتحادخبر: این کوه در فاصله 14 کیلومتری شمال اردکان مرکز شهرستان سپیدان و در 50 کیلومتری جنوب شرق کوه دنا قرار دارد. بلندترین نقطه آن که قله ریزبلند نام دارد 3720 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و بنابراین دومین قله مرتفع استان فارس و اولین قله مرتفع شهرستان سپیدان محسوب می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی، به مناسبت هفته شانزدهم اردیبهشت ماه 1401بزرگداشت مقام معلم کوهنوردان اداره کل آموزش و پرورش استان به همراه باشگاه کوچ به قله کربئی صعود مشترک داشتند. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۰:۰۶    
قلعه پولاد بلده از معروف ترین و بزرگترین قلعه های به جای مانده در شمال ایران است. این قلعه تا اوایل دوره صفوی دایر و مسکونی بود و مرکز یکی از مقتدرترین قدرت های محلی آن روز ایران محسوب می شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان گفت: تعویق زمان برگزاری بازی های آسیایی هانگژو چین موجب لغو اردوی آماده سازی تیم ملی سنگنوردی در این استان شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۰    
همه ما می دانیم ورزش های هوازی مانند دویدن، کوهنوردی و دوچرخه سواری نقش بسزایی در کاهش وزن و لاغری شکم دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
40 نفر از کوهنوردان باشگاه کوهنوردی آرارات سیرجان به بام استان سیستان و بلوچستان قله تفتان صعود کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست گروه کوهنوردی حامیان تفتان سیستان و بلوچستان گفت: صعود یک روزه اعضای این گروه به قله 4050 متری تفتان به عنوان بام شرق ایران انجام شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرضیه موسوی | خانه ام تنها 3 دقیقه با سازمان امدادونجات فاصله دارد. برای همین هر اتفاقی در هر کجای کشور رخ می دهد، اولین نفری که با امداد هوایی تهران به محل حادثه می رسد، من هستم. محمد خادم الشیخ تقریبا نیمی از عمر 35 ساله اش را در امدادونجات هلال احمر گذرانده است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دکتر هومن رفیعی روز پنجشنبه به ایرنا افزود: با توجه به شرایط پایداری و محبوس شدن هوا به هیچ وجه در ارتفاعات کوه نوردان توقف نکنند و در صورت امکان کوهنوردی شان را تعطیل کنند. وی اظهار داشت: به همشهریان توصیه می کنیم که از خروج غیرضروری از منزل و محل کار خودداری کنند بخصوص اگر دچار [...]
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران به مردم توصیه کرده است که در حاشیه رودخانه ها و بستر مسیل ها توقف نکرده و نیز از فعالیت های کوهنوردی اجتناب کرده و در تردد شهری و سفرهای برون شهری خود احتیاط کنند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۵    
رییس هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان گفت : اردوی تیم ملی سنگنوردی برای حضور مقتدر در رقابت های آسیایی به میزبانی شهر همدان برگزار می شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات کوهنوردی استان سمنان گفت: گروه 17 نفری کوهنوردان سمنان برای دستیابی به نشان سیمرغ پس از صعود به بام استان فارس، سه قله دیگر با نشان سیمرغ فاصله دارند.