پنجشنبه ۰۳ اسفندساعت ۱۴:۰۱Feb 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره شیلات»

سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۳    
تعداد بازدید: 14 دوره آموزشی تخصصی باعنوان " مدیریت پرورش ماهیان گرمابی " در اداره کل شیلات استان کرمانشاه و اداره شیلات شهرستان قصر شیرین برگزار شد.  ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات شهرستان دیلم از توقیف سه فروند شناور صیادی در آب های حوزه این شهرستان بدلیل انجام صید ترال خبر داد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۳    
رئیس اداره شیلات شهرستان قائمشهر از راه اندازی اولین مرکز پروش صنعتی زالو در روستای افراکتی این شهرستان خبر داد که ظرفیت تولید 400 هزار قطعه را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۲:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بوشهر- رییس اداره شیلات شهرستان دیلم از توقیف سه فروند لنج صیادی متخلف در آب های شهرستان دیلم خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: به دستور مقام قضایی و در پی گزارش اداره شیلات سیریک، یک فروند شناور غیرمجاز صید ترال توسط مأموران دریابانی شناسایی و توقیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس اداره شیلات دلفان گفت: ظرفیت اسمی تولید ماهی در این شهرستان 650تن است اما هم اکنون سالانه هزار تن قزل آلا با تلاش مالکان مزارع پرورشی تولید می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس اداره شیلات شهرستان دالاهو گفت: این شهرستان هم اینک با تولید سالانه بیش از 6 هزار تن انواع ماهی سردآبی، حدود نیمی از تولید این نوع از ماهیان را در این استان به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۱    
قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره شیلات قصرشیرین با اشاره به فعالیت تنها مرکز تکثیر میگوی آب شیرین کشور در این شهرستان گفت: سالانه حدود یک قطعه پُست لارو (بچه میگو) در این مرکز تکثیر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره شیلات آستارا با اشاره به اینکه در شهرستان آستارا و در سال 1401 به میزان 76 تن گوشت و 1413 کیلوگرم خاویار در مساحت کل 25 هزار مترمربع تولید شده است ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۱    
حوزه/ نشست بانوان کتابخوان با حضور امام جمعه بخش بندر ریگ، برگزاری جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهر عالیشهر، تجلیل از امام جمعه اهرم، انتصاب سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جم و دیدار رئیس اداره شیلات شهرستان گناوه با امام جمعه از جمله خبرهای بسته خبری فرهنگی خبرگزاری حوزه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول گفت: به منظور حفظ ذخایر بومی آبزیان تعداد 200 هزار قطعه بچه ماهی به همت اداره شیلات در رودخانه دز رهاسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره شیلات بروجرد گفت: 2هزار و 300 تن ماهی سردآبی 9 ماهه سال جاری از 40 مزرعه پرورش آبزیان این شهرستان تولید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رودسر- رییس اداره شیلات رودسر با اشاره به صید 70 تن انواع ماهیان استخوانی در این شهرستان گفت: ارزش اقتصادی این میزان صید حدود 28 میلیارد تومان برآورد شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره شیلات شادگان از رهاسازی 460 هزار قطعه انواع بچه ماهی بومی در تالاب شادگان خبرداد. سلمان امیری اظهار کرد: 460 هزار قطعه انواع بچه ماهی بومی که از مرکز بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی ماهیان بومی و گرمابی شهید ملکی اهواز تولید و صید شده است در تالاب شادگان رهاسازی شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۲۲:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات شادگان از رهاسازی 460 هزار قطعه بچه ماهی بومی در تالاب شادگان باهدف بازسازی ذخایر آبزیان در این تالاب خبر داد.
برگزاری روز مزرعه توسط محققان مرکز تحقیقات ماهیان سردآبی کشور_ تنکابن به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ماهیان سردآبی کشور_ تنکابن، پیرو هماهنگی های انجام شده با طاهری، مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران؛ غلامپور، سرایی، جوربنیان، رؤسای مدیریت جهاد کشاورزی ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره شیلات خرمشهر گفت: این شهرستان با بیش از 5 هزار هکتار اراضی پرورش ماهی حدود 11 درصد تولید ماهیان گرمابی کشور را به خود اختصاص می دهد. میلاد منیعات امروز 20 آذرماه در جمع خبرنگاران از رهاسازی 450 هزار قطعه انواع بچه ماهیان بومی در کانال های شیردم شهرستان خبرداد و اظهار کرد ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات خرمشهر از رهاسازی تعداد 450 هزار قطعه انواع بچه ماهیان بومی در کانال های شیردم این شهرستان خبر داد. میلاد منیعات پیش از ظهر امروز دوشنبه در آئین رهاسازی 450 هزار قطعه انواع بچه ماهیان بومی در کانال های شیردم شهرستان خرمشهر در جمع خبرنگاران بیان کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- رییس اداره شیلات خرمشهر تکمیل زیرساخت های مزارع پرورشی آبزیان را از مطالبات جدی تولید کنندگان دانست و گفت: برای اجرایی شدن این مطالبه حمایت بخش دولتی بر پایه تامین اعتبارات شهرستانی، استانی و ملی ضروری است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۷    
رئیس اداره شیلات بروجرد گفت: 250 هزار تخم چشم زده از اسپانیا وارد شده و بروجرد سالانه به 10 میلیون تخم چشم زده نیاز دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست اداره شیلات شهرستان دیر از توقیف یک فروند لنج صیادی به دلیل صید ترال در آن شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات شهرستان گیلانغرب گفت : پنجاه هزار قطعه بچه ماهی گرمابی با وزن 5گرم از نوع فیتوفاگ و بیگ هد در کاسه سد زاگرس رهاسازی شد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیر اداره شیلات چابهار گفت: لایروبی اسلکه صیادی هفت تیر شهر چابهار پس از سالها با همت دولت مردمی آیت الله رئیسی آغاز شده و این کار مهم و ارزشمند موجب رونق صید و صیادی برای چهار هزار نفر و افزایش اشتغال و تولید می شود.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره طبخ آبزیان با محوریت ماهی و با همکاری اداره شیلات شهرستان و حوزه خواهران روستایی سپاه ناحیه پاوه در سالن ورزشی نهم دی ماه این ناحیه برگزارشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس اداره شیلات شهرستان بابل با اشاره به اینکه شهرستان بابل در تولید کپور ماهیان، قطب تولید شمال ایران است گفت: سالانه پنج هزار تن ماهی از شهرستان بابل به کشورهای آسیایی از جمله عراق و آذربایجان صادر می شود.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۷    
تعداد بازدید: 25   فرماندار شهرستان کلاله به همراه امام جمعه، معاون فرماندار، فرمانده سپاه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و رئیس اداره شیلات از ظرفیت های آبزی پروری شهرستان بازدید کردند.  ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس اداره شیلات محمودآباد گفت: از ابتدای فصل صید سال جاری تاکنون، 31 هزار و 249 کیلوگرم انواع ماهیان استخوانی شامل ماهی سفید، کفال، کپور و شگ صید شد و در این میان کفال، بیشترین مقدار صید شده در این مدت را به خود اختصاص داده و به بازارماهی محمودآباد عرضه شده است.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۰    
تعداد بازدید: 19 265 هزار قطعه بچه ماهی بومی در بالادست دریاچه سد جره در رودخانه ابوالعباس رها سازی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، رئیس اداره شیلات باغملک با اعلام این مطلب گفت: به منظور حفظ و بازسازی ذخایر آبزیان، 265 هزار قطعه بچه ماهی بومی گونه گطان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات شهرستان بابل گفت: این شهرستان قطب تولید کپورماهیان بوده و آبزی پروری سبب رونق تولید و اشتغال در منطقه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: سیاست های حمایتی دولت و سازمان شیلات ایران از بخش خصوصی و اصل 44 قانون اساسی درخصوص واگذاری اسکله های شیلاتی به بخش خصوصی در گرو نقش تعاونی ها و تعامل آنها با اداره شیلات در نگهداری و حفاظت از اسکله ها است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان چند دهه ای است ساختمان های موسوم به اداره شیلات کیاشهر که مردم این شهر آن را با عنوان اداره خاویار در یاد دارند، متروک و بلااستفاده مانده است ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد؛ دوره آموزشی یک روزه با عنوان پرورش و بیماری های محیطی قزل آلا در محل سالن کنفرانس اداره کل با تدریس مهندس ملیکا پور امینی کارشناس اداره شیلات استان یزد برگزار گردید ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 44 رئیس اداره شیلات باغملک از رهاسازی 265 هزار قطعه بچه ماهی بومی در بالادست دریاچه سد جره در رودخانه ابوالعباس خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران از اداره کل شیلات خوزستان ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در هفته پدافند غیر عامل خدمات دامپزشکی با همکاری مراکز ترویج جهاد کشاورزی، اداره شیلات و محیط زیست این شهرستان به صورت رایگان به روستائیان و دامداران رودسر ارائه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره شیلات جاسک گفت: یک فروند قایق صید ترال در اسکله بونجی شهرستان جاسک توقیف شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: سرپرست اداره شیلات شهرستان گناوه گفت: در راستای افزایش ایمنی شناورهای صیادی و مقابله با خطرهای احتمالی آتش سوزی، اسکله صیادی گناوه به سیستم اطفای حریق سیار مجهز شد.
خبر ماکو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۶    
رئیس اداره شیلات پلدشت گفت: فصل صید ماهی های دریاچه سد ارس پلدشت از اول پاییز آغاز شده است و پیش بینی می شود تعاونی های صیادی در این شهرستان 3 هزار و 800 تن انواع ماهی استخوانی را صید کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره شیلات پلدشت از پیش بینی صید3800 تن ماهی از دریاچه پشت سد ارس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره شیلات رودسر گفت: این شهرستان با دارا بودن 225 مزرعه سردابی، خاویاری و گرم آبی در مجموع ظرفیت تولید سالانه 1381 تن انواع ماهیان پرورشی عمدتا قزل آلا و ماهیان خاویاری را دارد.
سپاس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۰    
سرپرست اداره شیلات تنگستان از اجرایی شدن تجهیز موج شکن بندر صیادی عامری این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست اداره شیلات شهرستان تنگستان گفت: اصلاح و تعمیر سیستم روشنایی اسکله بندر عامری در حال انجام است و به زودی مشکل بویه های مستقر در اسکله برطرف خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس اداره شیلات گناوه گفت: این اداره، برنامه ریزی لازم برای پرورش دهندگان میگو در سایت های این شهرستان با اجرای دوره های آموزشی تخصصی و مطابق با سرفصل های استاندارد مقابله با بیماری های تهدیدزا در مزارع را در دستور کار خود قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دزفول- رئیس اداره شیلات دزفول گفت: متخلفان صیادی این شهرستان ملزم به تأمین هزینه های رهاسازی بچه ماهی در منابع آبی دزفول و کمک به بازسازی ذخایر ماهیان بومی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
به گفته رئیس اداره شیلات دزفول؛ متخلفان صیادی شهرستان ملزم به تامین هزینه های رهاسازی بچه ماهی در منابع آبی و کمک به بازسازی ذخایر ماهی های بومی شدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات شهرستان دزفول گفت: 250 هزار قطعه بچه ماهی در رودخانه دز و نهرسنتی صفی آباد دزفول رهاسازی شد. بهروز قوامی فر افزود: رهاسازی این بچه ماهی ها در استمرار برنامه بازسازی ذخایر آبی در منابع آبی با هدف حفظ ذخایر ماهیان با ارزش ژنتیکی بومی در منابع آبی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۰    
گناوه - ایرنا - رئیس اداره شیلات گناوه گفت: از زمان آغاز برداشت میگو در مزارع پرورشی این شهرستان در یک ماه اخیر تاکنون یکهزار و 828 تن تولید و استحصال شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۹    
نماینده مردم شهرکرد در مجلس تاکید کرد: با پیگیری های صورت گرفته اداره شیلات استان چهارمحال و بختیاری به اداره کل ارتقاء پیدا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره شیلات تنگستان از ذخیره سازی 3 میلیون قطعه بچه ماهی در قفس های پرورشی سواحل تنگستان خبر داد و گفت: سرمایه گذاری در این عرصه روند افزایشی یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات منطقه آزاد کیش با اشاره به فعالیت حدود 5 هزار صیاد غیر مجاز در هرمزگان، گفت: از بهمن پارسال تاکنون 38 شناور از صیادان غیر مجاز در محدوده آب های کیش توقیف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس اداره شیلات بابل با اشاره به اینکه بابل رتبه نخست پرورش ماهیان گرمابی شمال کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: از محل سفرریاست جمهوری 12 میلیارد و 700 میلیون تومان به حوزه شیلات بابل اختصاص یافت.