جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۵:۳۳Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شکاری»

روزنامه جوان آنلاین   ۱ ساعت پیش    
یک کاربر شبکه های اجتماعی درباره اعدام یک اغتشاش گر نوشت: میگن محسن شکاری کاری نکرده که فقط با قمه به پلیس حمله کرده و مجروحش کرده چرا 1عدامش می کنید؟! بله واقعا اشتباه از ماست که چنین شخصی رو دستگیر و محاکمه می کنیم ، باید مثل پلیس آمریکا در صحنه شلیک و 1عدامش میکردند!
برترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایالات متحده آمریکا در اظهارات مداخله جویانه خود در امور داخلی ایران و حمایت از ناآرامی ها، به اعدام یک متهم حوادث اخیر واکنش نشان داد.
رویداد 24   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محسن شکاری از بازداشت شدگان اعتراضات 1401 بود که 17 آذر اعدام شد. او اولین اعدامی اعتراضات 1401 در ایران است.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: ایالات متحده آمریکا در تداوم اظهارات مداخله جویانه خود در امور داخلی ایران و حمایت از ناآرامی ها، به اعدام یک اغتشاشگر واکنش نشان داد.
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به اظهارات مداخله جویانه برخی از کشورها و مقامات اروپایی به دنبال اجرای حکم اعدام محسن شکاری واکنش نشان داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به اظهارات مداخله جویانه برخی از کشورها و مقامات اروپایی به دنبال اجرای حکم اعدام محسن شکاری واکنش نشان داد .
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش    
مرحله دوم فروش فوری ایران خودرو ویژه شب یلدا | بدون قرعه کشی صاحب پژو پارس شوید | سود 70 میلیونی همه خریداران این خودرو حجم ویدیو: 4.34M | مدت زمان ویدیو: 00:02:17 دانلود ویدیو
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی روابط خارجی اتحادیه اروپا در توییتی اجرای حکم اعدام محسن شکاری را محکوم کرد.
خبر فوری   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه انگلیس در اقدامی مداخله جویانه به اجرای حکم یکی از بازداشت شدگان در ناآرامی های اخیر واکنش نشان داد.
رئیس جمهور با تاکید بر این که از کنار مسائل گذشتن در مرام دولت سیزدهم نیست و این دولت خود را موظف به توجه ویژه به اقشار مختلف مردم و حل مشکلات آن ها می داند ، از همه مدیران دولتی خواست نقش خود را در ایجاد امید و حل مشکلات مردم مهم بدانند و مسئولانه و متعهدانه در این مسیر تلاش کنند.
عصر خبر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان روز پنج شنبه در توییتی چنین مدعی شد که محسن شکاری به دلیل مخالفت با دولت در رویه ای نابکارانه محکوم و اعدام شد اما تهدید اعدام میل مردم برای دستیابی به آزادی را خفه نخواهد کرد.
فردا نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محسن شکاری از پیاده سازی بازی کامپیوتری در خیابان می گوید یکی گفت مربع را بزن! حجم ویدیو: 3.58M | مدت زمان ویدیو: 00:00:37 دانلود ویدیو
وزیر خارجه لوکزامبورگ در اقدامی مداخله جویانه و در توییتی به اجرای حکم اعدام محسن شکاری اعتراض کرد.
انتخاب   ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
آنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمان روز پنج شنبه در توییتی چنین مدعی شد که محسن شکاری به دلیل مخالفت با دولت در رویه ای نابکارانه محکوم و اعدام شد اما تهدید اعدام میل مردم برای دستیابی به آزادی را خفه نخواهد کرد.
عصر خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
جیمز کلورلی، وزیر خارجه انگلیس روز پنج شنبه در توییتی نوشت: از خبر اولین اعدام یکی از معترضین در ایران خشمگین هستم.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
برشی از شخصیت او و جرائمی که مرتکب شده بود شکاری: روی چاقویم اسم گذاشته بودم، اسمش دانته بود!
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از فعالان فضای مجازی با انتشار پیامی در فضای مجازی نوشت: تفاوت قمه کشی مانند محسن شکاری در ایران اروپا و آمریکا در این است که آنجا پلیس درجا با شلیک گلوله او را می کشد و اینجا دادگاه برگزار می شود. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در گزارشی به موضوع اجرای حکم محسن شکاری از متهمان ناآرامی های اخیر و واکنش برخی رسانه های فارسی زبان به اعدام او پرداخته است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
صبح امروز مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: محسن شکاری که سوم مهرماه 1401، خیابان ستارخان تهران را بست و یکی از مامورین حافظ امنیت را با قمه مجروح کرد، صبح امروز اعدام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۳    
ویدئویی که مرکز رسانه قوه قضاییه درباره محسن شکاری پس از اعدام وی منتشر کرد را مشاهده می نمایید.
سراج24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
روایتی از دستگیری و اعترافات محسن شکاری اغتشاشگری که امروز پنجشنبه 17 آذر 1401 به دار مجازات آویخته شد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
روایتی از دستگیری و اعترافات محسن شکاری، که امروز به دار آویخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان گفت: در این طرح 41 قبضه سلاح شکاری و جنگی و 103 عدد فشنگ غیرمجاز کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح ضربتی عملیات مشترک پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان خبر داد و گفت: در این طرح 41 قبضه سلاح شکاری و جنگی و 103 عدد فشنگ غیرمجاز کشف شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شکاری: با چاقوی قصابی ام که اسمش دانته بود، زدم.وقتی با چاقو مامور را زدم، انگار مثل بازی ها رفتم مرحله بعدی!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
محسن شکاری که در جریان اغتشاشات سوم مهرماه در ستارخان بازداشت شده بود، صبح امروز به جرم محاربه اعدام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۸    
محسن شکاری در تاریخ سوم مهرماه در خیابان ستارخان در روز های نخست آشوب ها، با سلاح سرد اقدام به آشوب و زدن ماموران امنیتی کرده است.
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ روایتی از دستگیری و اعترافات محسن شکاری، محاربی که امروز به دار مجازات آویخته شد. شکاری: روی چاقویم اسم گذاشته بودم، اسمش دانته بود!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محسن شکاری، اغتشاشگری که 3 مهر ماه 1401، خیابان ستارخان تهران را بست و یکی از مامورین حافظ امنیت را با قمه مجروح کرد، صبح امروز اعدام شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
محسن شکاری اغتشاشگری که سوم مهرماه 1401 خیابان ستارخان تهران را بست و یکی از مامورین حافظ امنیت را با قمه مجروح کرد صبح امروز پنجشنبه 17 آذر 1401 اعدام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۱   + ۵۲ سایت دیگر  
میزان از اعدام محسن شکاری یکی از بازداشت شدگان اخیر در خیابان ستارخان تهران خبر داد. وی اقدام به بستن خیابان و حمله به یکی از ماموران کرده بود.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۱۰۹ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: محسن شکاری، اغتشاشگری که سوم مهرماه 1401، خیابان ستارخان تهران را بست و یکی از مامورین حافظ امنیت را با قمه مجروح کرد، صبح امروز اعدام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شیراز گفت : 8 قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز در شیراز کشف شد و یک شکارچی حیوانات وحشی دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۰    
فرمانده انتظامی بندرگز از دستگیری 2 متهم و کشف 2 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۵    
پیکر شهید جلیل نوری دزفولی در مسجد خاتم الانبیاء (ص) پایگاه شکاری وحدتی تشییع شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۳۵    
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / مرد نانوا مظنون به قتل همسر/ راز قتل هولناک/ شلیک گلوله پایان دعوای زن و شوهر/ بیت کوین جان گرفت!/ محاکمه پیرمردی که با ماهیتابه همسرش را کشت/ جنایت خانوادگی با اسلحه شکاری در فسا/ تصاحب بیمه عمر یک و نیم میلیارد تومانی انگیزه قتل همسر/ نورافکنی در حکایت عجیب یک جنایت!
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ابوالحسن کبیری عصر سه شنبه با اعلام این خبر افزود: این سلاح ها شامل 23 قبضه اسلحه کمری، جنگی و شکاری به همراه 200 عدد فشنگ کلت بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۰    
گرگان- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ترکمن گفت: در هفته اخیر و در عملیات مشترک پرسنل انتظامی با محیط بانان 10 قبضه سلاح شکاری از شکارچیان متخلف کشف و توقیف شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از انهدام 14 باند قاچاق و کشف 3111 قبضه سلاح شکاری و جنگی غیرمجاز در استان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: فردی که با اسلحه شکاری یکی از بستگان خود را به قتل رسانده بود، یک روز پس از قتل در استان خوزستان دستگیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - فرمانده انتظامی آران و بیدگل از شناسایی کارگاه غیر مجاز تعمیر سلاح شکاری و دستگیری یک متهم در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس با تشریح جزییاتی از دستگیری این شکارچی گفت: شکارچی متخلفی که در استان فارس و استان های همجوار اقدام به شکار حیوانات وحشی می کرد در مخفیگاه خود در شیراز دستگیر شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۶:۳۸    
آسمان پر از ابرهای خاکستری بود. به لیبیایی ها لباس و اورکت سپاهی داده بودند هرچند بعضی ها چهره سیاه و موهای وزوزی داشتند، اما بعضی هم خیلی شبیه ایرانی ها بودند. هواپیمای فرند شیپ ارتشی که آن ها سوارش بودند از پایگاه یکم شکاری مهرآباد بلند شده بود و حالا تقریباً به نیمه های راه رسیده بود...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
آستانه اشرفیه- سرپرست اداره حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه از دستگیری شش شکارچی غیرمجاز به همراه شش قبضه سلاح شکاری در منطقه کیاشهر این شهرستان دستگیر شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از پرواز عقاب در جاده که شکاری را در چنگال دارد مورد توجه قرار گرفته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۸    
فرمانده انتظامی لرستان گفت: 3 هزار و 109 قبضه سلاح شکاری جنگی و کلت کمری در استان لرستان کشف شد. از این تعداد، 650 سلاح جنگی، 2 هزار و 456 قبضه سلاح کلت کمری، اسلحه شورشی و شکاری و 24 هزار عدد انواع فشنگ کشف شد. اعضای 15 باند شامل 26 مرد و 2 زن دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ماموران نیروی انتظامی هرمزگان در راستای اجرای طرح ضربتی جمع آوری سلاح و مهمات 25 قبضه سلاح شکاری و جنگی در استان کشف شد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۲    
کاشف اسرار – سرپرست اداره حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه گفت: طی گشت و کنترل مشترکی که با همکاری مامورین یگان استان گیلان و پاسگاه سر محیط بانی محسن آباد آستانه اشرفیه انجام شد، مامورین موفق شدند پنج قبضه سلاح شکاری مجاز و یک قبضه اسلحه غیر مجاز را از متخلفین کشف و ضبط کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست اداره حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه از دستگیری شکارچیان غازهای خاکستری به همراه 6 قبضه سلاح شکاری خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان لرستان: 3 هزار و 109 قبضه سلاح غیر مجاز در استان لرستان کشف و در این ارتباط اعضای 15 باند شامل 26 مرد و 2 زن دستگیر شد. از تعداد 3109 قبضه سلاح غیرمجاز، 650 سلاح جنگی، 2 هزار و 456 قبضه سلاح کلت کمری، اسلحه شورشی و شکاری و همچنین 24 هزار عدد انواع فشنگ کشف شده است.