یکشنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۱:۳۰Feb 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروی دریایی آمریکا»

رویداد ایران   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اولین زیردریایی اورکا که به طور رسمی با نام XLE 0 شناخته می شود، در 20 دسامبر در هانتینگتون بیچ، کالیفرنیا توسط نیروی دریایی آمریکا پذیرفته شد. نیروی دریایی شش اورکا را از پیمانکار دفاعی بوئینگ خریداری می کند و اولین زیردریایی این قرارداد، یک کشتی آزمایش و ارزیابی است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سیلوستر استالونه، بازیگر مشهور هالیوود که با حساسیت شدیدش روی دختران خود شناخته می شود، با استخدام نیروهای یگان ویژه نیروی دریایی آمریکا برای آموزش دفاع شخصی به دخترانش، مراقبت گری را به مرحله تازه ای رسانده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۵    
ارتش یمن در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین با هدف قرار دادن حدود 50 کشتی نظامی و تجاری دشمن، توان بازدارندگی نیروی دریایی آمریکا را به چالش کشیده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جنگنده اف-14 تامکت (F-14 Tomcat) ساخت کمپانی گرومن، که اولین پرواز آن در 21 دسامبر 1970 انجام شد و در 22 سپتامبر 1974 به خدمت نیروی دریایی ایالات متحده درآمد، دارای تاریخچه طولانی و هیجان انگیزی در خدمت نیروی دریایی آمریکا و نیروی هوایی ایران بوده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۲    
در تنگه باب المندب، کماندوهای دریایی نیروی دریایی یمن به رهبری انصار الله یکی از پیشرفته ترین زیردریایی بدون سرنشین ساخت آمریکا REMUS 600 (ریموس600) را که توسط نیروی دریایی آمریکا به عنوان زیردریایی بدون سرنشین انتحاری ، شناسایی و مین یاب استفاده می شود، دست نخورده، توقیف کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
یک فرمانده ارشد نیروی دریایی آمریکا با بیان اینکه واشنگتن تا کنون حدود 7000 ملوان عازم دریای سرخ کرده درگیری ها در این منطقه را بزرگترین نبرد دریایی از جنگ جهانی دوم توصیف کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرماندهی سنتکام و یکی از فرماندهان نیروی دریایی آمریکا با اذعان به توان ارتش یمن عنوان کرد: مقابله با انصارالله در دریای سرخ بزرگ ترین نبرد دریایی است که آمریکا از زمان جنگ جهانی دوم با آن مواجه بوده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
پیشتر هم یکی از فرماندهان نیروی دریایی آمریکا با اذعان به توان ارتش یمن، عنوان کرد مقابله با انصارالله در دریای سرخ بزرگترین نبرد دریایی است که آمریکا از زمان جنگ جهانی دوم با آن مواجه بوده است.
فرادید   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سیلوستر استالونه، بازیگر مشهور هالیوود که با حساسیت شدیدش روی دختران خود شناخته می شود، با استخدام نیروهای یگان ویژه ی نیروی دریایی آمریکا برای آموزش دفاع شخصی به دخترانش، مراقبت گری را به مرحله ی تازه ای رسانده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان نیروی دریایی آمریکا با اذعان به توان ارتش یمن، عنوان کرد مقابله با آنها در دریای سرخ بزرگترین نبرد دریایی است که آمریکا از زمان جنگ جهانی دوم با آن مواجه بوده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سنتکام ادعا کرد: این موشک ها و زیردریایی بدون سرنشین تهدیدی قریب الوقوع برای کشتی های نیروی دریایی آمریکا و کشتی های تجاری در منطقه بوده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
سردار سرتیپ جلالی گفت: قدرت دریایی ایران در خلیج فارس موجب شده تا نیروی دریایی آمریکا ناوگان خود را از این منطقه خارج کند و حتی پایگاه فرماندهی سنتکام نیز از قطر به آمریکا منتقل شود.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
در مطلب زیر شاهد تصاویری از تیتر و صفحه اول روزنامه های کشور در تاریخ پنجشنبه 26 بهمن 1402 خواهید بود.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گفت: مجله آمریکایی تایم در گزارشی با اشاره به رخدادهای این روزها در غرب آسیا نوشته است؛ نیروی دریایی آمریکا در خاورمیانه در حال غرق شدن است. گفتم: خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ هم با ارائه یک گزارش، نتیجه گرفته است که آمریکا باید هرچه زودتر از خاورمیانه خارج شود. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
هفته نامه آمریکایی تایم با توجه به مسائل مختلف غرب آسیا از جمله عملیات انصارالله علیه آمریکا و متحدانش نوشت که کشتی های آمریکا در خاورمیانه به گل نشسته اند.
الف   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
حضور طولانی مدت نیروی دریایی آمریکا در منطقه موجب تحلیل رفتن منابع و آمادگی نظامی این کشور در مواجهه با چالش های بزرگ تر مانند تقابل با چین شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هکرها می گویند که با نفوذ به سیستم های ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در بحرین، اطلاعات و اسنادی محرمانه را به دست آورده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه هکری موسوم به الطوفان عملیاتی را علیه ناوگان پنجم نیروی دریایی ایالات متحده در بحرین انجام داد و اعلام کرد به اسنادی محرمانه دست یافته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هکرهای بحرینی به سیستم های ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا نفوذ کرده و به اسناد محرمانه دسترسی پیدا کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۷:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
یک گروه هکری بحرینی عصر امروز (یکشنبه) از هک آرشیو اسناد محرمانه ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا خبر دادند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از هک آرشیو اسناد محرمانه و بسیار مهم ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا توسط هکرهای بحرینی خبر دادند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تا زمانی که ایران علیه ایالات متحده یا دیگر کشور های مرتبط با کشتی های عبوری از تنگه اعلام جنگ نکند، نیروی دریایی آمریکا یا دیگر کشور ها نمی توانند کار چندانی برای حفاظت از کشتیرانی در آن منطقه انجام دهند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دریای سرخ در 24 ساعت گذشته شاهد نبرد دریایی بوده و چهار ناو از جمله ناو یو اس اس لابون نیروی دریایی آمریکا مورد حملات موشکی بالستیک حوثی ها قرار گرفته است. در این رویارویی ناو جنگی بریتانیایی اچ ام اس دایموند | HMS Diamond توسط حوثی ها هدف قرار گرفت و به واسطه آسیب جدی، برای تعمیر فراخوانده شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بحرینی ها در اعتراض به استقرار ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا و سفارت اسرائیل در این کشور تظاهرات کردند و طی تظاهرات خود شعار می دادند: راه حل در سلاح است، قسام با سلاحت صهیونیست ها را هدف بگیر که بخشی از آن در فیلمی منتشر شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه موسوم به سنتکام (CENTCOM) روز شنبه به وقت محلی اعلام کرد که یک ناوشکن نیروی دریایی آمریکا صبح روز جمعه یک پهپاد را سرنگون کرد در حالی که جنگنده های اف 18 و یک کشتی دیگر در اواخر روز، 7 پهپاد دیگر را سرنگون کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در سخنانی با اذعان به توان موشکی نیروهای مسلح یمن، از اصابت چند ثانیه ای این موشک ها به اهداف مورد نظر ابراز نگرانی کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کوپر تأکید کرد که سابقه ندارد کشتی های تجاری یا کشتی های جنگی نیروی دریایی آمریکا با موشک های بالستیک مورد حمله قرار گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا با اذعان به مشکل بودن رهگیری و سرنگون کردن موشک ها و پهپادهای نیروهای یمنی گفت که حمله با موشک بالستیک به کشتی های آمریکا تحولی بی سابقه است.
صبا ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن شناور پشتیبانی و لجستیکی نیروی دریایی آمریکا را هدف قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران– ایرنا– جیمز استاوریدیس دریاسالار بازنشسته نیروی دریایی آمریکا و از فرماندهان سابق سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) گفت که جنگ اوکراین می تواند سرانجامی همچون جنگ کره داشته باشد که بخشی از خاک اوکراین در اختیار روسیه قرار گیرد.
سراج24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد ارتش این کشور یک کشتی متعلق به نیروی دریایی آمریکا را در پاسخ حملات اخیر آمریکا و انگلیس به خاک یمن هدف حمله قرار داده است.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از عملیات جدید علیه یک کشتی جنگی ارتش آمریکا در خلیج عدن خبر داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۰    
نیروهای مسلح یمن از هدف قرار دادن یک ناو پشتیبانی لجستیکی نیروی دریایی آمریکا در خلیج عدن خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۲    
سخنگوی نیرو های مسلح یمن اعلام کرد ارتش این کشور یک کشتی متعلق به نیروی دریایی آمریکا را در پاسخ حملات اخیر آمریکا و انگلیس به خاک یمن هدف حمله قرار داده است.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت: نیروی دریایی کشورمان عصر دیروز یک فروند کشتی نیروی دریایی آمریکا را در حالی که در خلیج عدن در حال حرکت بود، هدف قرار داد؛ از جمله وظایف ناو هدف قرار گرفته، پشتیبانی لجستیکی از نیروهای آمریکایی شرکت کننده در تجاوز به یمن است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش یمن امروز (دوشنبه) حمله موشکی نیروی دریایی این کشور در روز یکشنبه به یک کشتی نیروی دریایی آمریکا در خلیج عدن را تایید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یحیی سریع سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد: نیروهای مسلح یمن یکشنبه شب با موشک دریایی مناسب کشتی lewis B puller نیروی دریایی آمریکا را در خلیج عدن هدف قرار دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد ارتش این کشور یک کشتی متعلق به نیروی دریایی آمریکا را در پاسخ حملات اخیر آمریکا و انگلیس به خاک یمن هدف حمله قرار داده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۷    
شفقنا- سخنگوی نظامی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد: ما روز گذشته یک موشک دریایی را شلیک کردیم که یک کشتی وابسته به نیروی دریایی آمریکا را در خلیج عدن هدف قرار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد نیروهای این کشور یک کشتی متعلق به نیروی دریایی آمریکا را در پاسخ حملات اخیر آمریکا و انگلیس به خاک یمن هدف حمله قرار داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۵    
نیروی دریایی آمریکا در های خود را برای جذب نیرو باز کرده و این دومین بار در یک سال گذشته است که امکان جذب برای نیرو ها با عملکرد پایین را فراهم کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سلاح های الکترومغناطیسی می توانند یک برگ برنده بالقوه در میدان جنگ باشند. آنها ارائه رگباری از گلوله های مقرون به صرفه را با حفظ قابلیت های دقت و دور برد بودن موشک ها وعده می دهند.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری تصاویری از تظاهرات گسترده در کشورهای مختلف جهان در حمایت از ملت فلسطین منتشر کردند. به گزارش گروه بین الملل حیات ، مردم بحرین در حمایت از غزه و محکومیت وجود ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا و سفارت رژیم اشغالگر صهیونیستی در این کشور اقدام به برگزاری تظاهرات کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مردم بحرین بعد از نماز جمعه با برگزاری تظاهراتی حضور ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در بحرین و نیز باز شدن سفارتخانه رژیم اشغالگر در منامه را محکوم کرده و شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۰    
وزارت دفاع آمریکا در بحبوحه تنش ها در دریای سرخ از نوسازی کشتی های نیروی دریایی خود خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مردم بحرین با برگزاری تظاهرات استقرار ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا و همچنین گشوده شدن سفارت رژیم صهیونیستی در کشورشان را محکوم کردند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، این فرماندهی در بیانیه ای اعلام کرد: "در 27 ژانویه، تقریباً ساعت 3:45 بامداد، نیروهای فرماندهی مرکزی ایالات متحده یک موشک ضد کشتی حوثی ها را که به سمت دریای سرخ نشانه رفته و آماده پرتاب بود، مورد اصابت قرار دادند." ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران آنلاین ، حدود 90000 سرباز از ایالات متحده و کشورهای هم پیمان ناتو قرار است به رزمایش مدافع استوار 2024 (Steadfast Defender 2024) بپیوندند که تا ماه مه در سراسر اروپا و آتلانتیک شمالی ادامه خواهد داشت. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل: اعضای یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در دل تاریکی شب در دریای متلاطم سواحل سومالی عزم بالا رفتن از بدنه یک لنج عبوری بدون پرچم می کنند. به گفته آن ها، این شناور در حال حمل سلاح های غیرقانونی به یمن بوده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به گفته مقامات، کشتی جنگی آبی - خاکی گانستون هال نیروی دریایی آمریکا چهارشنبه بندر ویرجینیا را به نشانه اولین حرکت برای بزرگ ترین رزمایش ناتو از زمان جنگ سرد ترک کرد.