جمعه ۱۰ آذرساعت ۱۱:۲۲Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاماندگان»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۵    
بنیاد علم ایران برای علاقه مندان به حضور در این رویداد که امکان حضور نداشتند، خبرهای خوبی دارد و در نظر دارد تا رویداد ملی شب علم را در سایر دانشگاه ها نیز برگزار کند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
توضیحات مهم در خصوص سهام عدالت را در این ویدئو تماشا کنید و برای دارندگان سهام عدالت ارسال کنید.
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: هم اکنون سبد سهام عدالت درون شرکت های سرمایه گذاری استانی بالغ بر 600 هزار میلیارد تومان است. یکی از مهمترین مولفه ها در برگزاری مجامع شرکت های استانیِ سهام عدالت، موفقیت و توانایی مدیریت این حجم از سرمایه گذاری است.
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس از پرداخت مرحله اول سود سهام عدالت در آذرماه خبر داد و گفت: هدف این است که در 36 شرکت بورسی و 13 شرکت غیر بورسی مجامع برگزار شود.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۷    
بنابر اعلام رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، سود سهام عدالت در دو مرحله آذرماه و پایان سال واریز خواهد شد. این درحالی است که در مرحله پرداخت سود سهام عدالت در آذرماه 1402 هنوز برخی از شرکت ها سود را واریز نکردند که طبق گفته عشقی در روزهای آتی این کار را باید انجام دهند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
دولت به تازگی کلیتی از لایحه بودجه سال آینده را به مجلس ارائه داده است. بر اساس این لایحه، دولت در سال آینده قید واگذاری شرکت های دولتی و دارایی های سرمایه ای خود را زده است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان بورس از وعده پرداخت سود سهام عدالت در آذر، آغاز برگزاری مجامع شرکت های سرمایه گذاری با دو استان، عدم دستور کار فعلی فروش سهام عدالت و تخصیص به 6 میلیون جامانده خبر داد.
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۶:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به گفته مسئولان، وراث متوفیان سهام عدالت برای دریافت این سهام ابتدا باید انحصار وراثت را انجام داده و گواهی حصر وراثت دریافت کنند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: وراث متوفیان سهام عدالت باید اقدام به انجام امور اداری مربوط به انحصار وراثت خود کرده و گواهی حصر وراثت را دریافت کنند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۷   + ۵۹ سایت دیگر  
احسان خاندوزی وزیر اقتصاد، روز گذشته درباره آخرین جزئیات اعطای سهام عدالت به جاماندگان توضیحات مهمی ارائه داد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۱    
شرکت لیزینگ رایان سایپا (ولساپا) اطلاعیه ای در خصوص نحوه دریافت سود سهام شرکت را به اطلاع سهامداران رساند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۶۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: هنوز آئین نامه اینکه چه سهامی باید برای اعطای سهام عدالت اختصاص پیدا کند مورد توافق وزرای مربوطه قرار نگرفته است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اظهار داشت: آیین نامه سهام عدالت جامانده ها آماده اجرا است و منتظریم وزارتخانه ها سهام مورد نظر خود را اعلام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد درباره آخرین جزییات اعطای سهام عدالت به جاماندگان، گفت: آیین نامه پرداخت به ذینفعان و جمعیت تحت پوشش آماده است و به محض توافق با وزارت خانه ها، اجرایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: هنوز آئین نامه اینکه چه سهامی باید برای اعطای سهام عدالت اختصاص پیدا کند مورد توافق وزرای مربوطه قرار نگرفته است.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
دستیار ویژه و مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: سازمان بورس در حال برنامه ریزی است که سود سهام عدالت را در دو مرحله پرداخت کند.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مهدی سعادتی رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس از پرداخت سود قطعی 1402 به دارندگان سهام عدالت خبر داد و افزود سود سهام عدالت 1402 تا پایان آذرماه امسال پرداخت می شود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مهدی سعادتی رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس از پرداخت سود قطعی 1402 به دارندگان سهام عدالت خبر داد و افزود سود سهام عدالت 1402 تا پایان آذرماه امسال پرداخت می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به سخنان مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی، بسیاری از دارندگان سهام عدالت سود چند میلیونی دریافت خواهند کرد. او گفته است: برای افرادی که تا کنون سود سهام عدالت دریافت نکردند، سود آن از سال 98 و به صورت یکجا واریز خواهد شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سهام عدالت با هدف گسترش سهم بخش تعاون در اقتصاد ایران عرضه شد. سهام عدالت در مرحله اول به برخی افراد تحت پوشش کمیته امداد ، بهزیستی و رزمندگان بیکار فاقد شغل تقسیم شد.سهام عدالت در ابتدا ارزشی حدود 500 هزارتومان داشت که بعد ها به یک میلیون تومان افزایش یافت ...
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مهدی سعادتی رییس فراکسیون سهام عدالت مجلس از پرداخت سود قطعی 1402 به دارندگان سهام عدالت خبر داد و افزود سود سهام عدالت 1402 تا پایان آذرماه امسال پرداخت می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۶   + ۶۰ سایت دیگر  
دولت در جدیدترین اقدام خود سهام متوفیان سال های گذشته تا پس از 1400 را به دست وراث می رساند تا آن ها بتوانند از مزایای این سهام بهره مند شوند. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر درباره این موضوع صحبت کنیم و به چگونگی آن بپردازیم.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: سامانه میراث که از هفته گذشته راه اندازی شده و به بهره برداری رسیده است آماده انتقال سهام عدالت از متوفی به وراث است و در این مراحل نیاز به پرداخت هیچ مبلغی نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۶   + ۶۰ سایت دیگر  
عمل جراحی جداسازی خواهران دوقلویی که از ناحیه شکم به هم چسبیده هستند، به همت پزشکان شیرازی از ابتدای صبح امروز در بیمارستان نمازی شیراز آغاز شد و با جداسازی کبد نوزادان، مرحله نخست این جداسازی به پایان رسید.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۲:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان همدان گفت: پس از بررسی پرونده قصاص قاتل شهید علی نظری در یکی از شعب دیوانعالی کشور، نهایتا قضات رسیدگی کننده رای دادگاه بدوی را تائید کردند.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۱:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در جریان امضای مصوبه مزد 1402، به نمایندگان کارگری در شورای عالی کار قول داد که اگر در طول سال، حقوق کارمندان افزایش داده شد، نسبت به افزایش دستمزد کارگران نیز اقدام شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۹:۳۱    
منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تداوم پایداری وسکون مطلق جو همچنان اصفهان و چند شهرستان را دربر گرفته و ابرناکی شدن، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش میدان را به همراه دارد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: سه نفر از دانشجویان غزه را بورس می کنیم و دانشگاه ها به ترتیب این کار را ادامه دهند و دختران دانشجوی غزه را استقبال می کنیم که بیایند در اینجا درس بخوانند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۸:۵۹    
شرکت مدیران خودرو دور جدیدی از فروش اقساطی محصولات پرفروش خود را عرضه کرده است.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۶   + ۹۰ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: مشکل به وجود آمده در پرداخت یارانه مرحله 153 مربوط به آبان ماه 1402 به صورت کامل برطرف شده و یارانه کلیه سرپرستان خانوار مشمول در سراسر کشور واریز و قابل برداشت می باشد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
سعید عقلی، سرپرست مرکز راهبری گاز کشور گفت: با توجه به تغییرات آب و هوایی در استان های شمالی از دیشب تاکنون مصرف گاز افزایشی بوده و مصرف گاز کل کشور به 756 میلیون متر مکعب در روز رسیده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر در خصوص اصلاح تعرفه گاز مصرفی منازل قدیمی روستایی به جواد اوجی وزیر نفت تذکر داد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۳:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران امروز دوشنبه (22 آبان) در نشست شورای عالی قوه قضاییه، از دستگیری اعضای یک شبکه کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال خبر داد و گفت که اعضای این شبکه از 179 نفر کلاهبرداری کرده بودند.
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اگرچه قرار بود یارانه آبان بیستم این ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود اما این یارانه همچنان به حساب برخی از سرپرستان خانوار واریز نشده است. پیگیری های تجارت نیوز حاکی از این است که یارانه نقدی این ماه پایان این هفته یعنی در تاریخ 25 آبان به حساب سرپرستان واریز می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۴   + ۵۱ سایت دیگر  
رمضانعلی سندگدوینی عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از تصویب همسان سازی حقوق بازنشستگان در این کمیسیون خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اولین قدم برای ورود به مسیر انتقال سهام عدالت متوفیان، انجام انحصار وراثت و داشتن برگه معتبر و رسمی آن است. در ادامه این مسیر، باید مشخص شود که آیا زمان تشکیل پرونده متوفی فرار سیده است یا خیر.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
با هدف مساعدت مالی به مستمری بگیران و بازنشستگان، اعطای تسهیلات در قالب “طرح کرامت” بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اکنون دیگر کلاس خالی از معلم نداریم اما 200 هزار کمبود معلم وجود دارد، گفت: مذاکراتی انجام دادیم تا حق التدریس ها هر دو ماه یک بار پرداخت شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: رأی پرونده "کریپولند" که 51 هزار شاکی دارد صادر و ابلاغ شد و بر اساس آن دو متهم اصلی پرونده به 15 و 8 سال حبس و همچنین پرداخت ردمال و جزای نقدی محکوم شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۲    
دولت سورپرایز بزرگی در روز جمعه درباره واریز سود سهام عدالت برای سهام داران و جاماندگان دارد که در خبر زیر با هم جزئیات این سورپرایز را می خوانیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس آخرین گزارش مرکز آمار ایران، نرخ تورم فصلی بخش برق در تابستان امسال کمتر شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به تشریح روند ثبت نام کارگران ساختمانی برای برخورداری از بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی پرداخت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سایپا شرایط فروش مدل های کوییک S، کوییک R، ساینا S و شاهین اتوماتیک را در چارچوب طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی اعلام کرده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۶۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر در 27 استان، وزش باد و گرد و خاک در 7 استان و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۷۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حسابرسی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: براساس ماده 54 مکرر قانون مالیات های مستقیم، فقط اطلاعاتی که از طریق سامانه ملی املاک و اسکان کشور در اختیار سازمان قرار می گیرد، ملاک عمل برای مطالبه واحدهای مسکونی خالی است و با عدم پرداخت مالیات قطعی توسط مالکان ...