دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۰۸Oct 2020 26

جدیدترین‌های «جاماندگان»

دنیای معدن   ۶ ساعت پیش    
محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: ✔️طرح جاماندگان سهام عدالت در نوبت بررسی در صحن علنی است و منابع مالی آن هم مشخص شده است. ✔️براساس اطلاعات ما حدود 20 میلیون نفر از کسانی که در زمان عرضه سهام عدالت در سال های 1384 و 1385 مالک سهام عدالت شدند ...
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره سهام عدالت و افرادی که موفق به در یافت این سهام نشده اند گفت: طرح جاماندگان سهام عدالت در نوبت بررسی در صحن علنی است و منابع مالی آن هم مشخص شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان - مهر نوشت: مهدی طغیانی، در پاسخ به این سوال که اختصاص سهام عدالت جدید به جاماندگان به کجا رسیده است، گفت: کار کمیسیون اقتصادی مجلس درباره تدوین طرح برای اختصاص سهام عدالت به جاماندگان انجام شده و این طرح برای بررسی در صحن مجلس به هیئت رئیسه ارسال شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۵۰ سایت دیگر  
اگرچه نمایندگان مجلس یازدهم وعده داده بودند طرحی را برای اختصاص سهام عدالت به جاماندگان تدوین و پیگیری خواهند کرد اما به نظر می رسد این کار با چالش هایی همراه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۲۵    
پیام های رسیده در تاریخ یکم آبان ماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۲    
عضو شورای اسلامی شهر کرج از شهرداری خواست اسامی افرادی که پرونده های آنها قبل از صدور رأی دیوان عدالت اداری تا مراحلی پیش رفته اما به جهت تصمیم مرجع قضایی متوقف مانده و به دریافت جواز ساخت منتهی نشده است را با ذکر اقداماتی که انجام داده یا فیش هایی که واریز نموده اند، اعلام نماید.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 80 درصد پول هایی که مردم وارد بورس کرده اند که تقریباً برابر با صد هزار میلیارد تومان می شود، به حساب 30 شرکت دولتی و خصولتی واریز شده که به راحتی می توانیم از طریق رصد حساب های بانکی شرکت ها به این موضوع پی ببریم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هر نوع قیمت گذاری دستوری موجب رانت و فساد در کشور می شود و مجلس با قیمت گذاری دستوری مخالف است و برای کمک به فعالیت های اقتصادی در کشور باید اجازه داد تا مکانیزم های قانونی در بحث قیمت گذاری دنبال شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۹    
وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ در کمال تأسف با خبر شدیم که عضوهیات مدیره انجمن قطعه سازان و یکی از بانیان هیات جاماندگان اربعین جناب آقای سید مرتضی مرتضوی در سوگ مادر خود نشسته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: کمیسیون اقتصادی بعد از چندین جلسه و کار تخصصی منابع لازم برای اختصاص سهام عدالت به جاماندگان را تعریف کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان اظهار کرد: تمامی نوآموزان بدو ورود به پایه اول دبستان باید در طرح سنجش سلامت شرکت کنند. پایگاه های سنجش سلامت تا پایان آبان ماه در استان خوزستان فعالیت دارند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۹    
فرصت مجدد ثبت نام جاماندگان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا به صورت حضوری فراهم شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا : نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 80 درصد پول هایی که مردم وارد بورس کرده اند که تقریباً برابر با صد هزار میلیارد تومان می شود، به حساب 30 شرکت دولتی و خصولتی واریز شده که به راحتی می توانیم از طریق رصد حساب های بانکی شرکت ها به این موضوع پی ببریم.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عدم حضور نامهای بزرگی مثل اولیور کان، شوچنکو، مودریچ و کاکا در فهرست نامزدهای تیم رویایی فرانس فوتبال واکنش های زیادی به دنبال داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زمان پرداخت بیمه بیکاری در ایام کرونا را به جاماندگان را اعلام کرد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی قرار بود تا پایان خرداد به افرادی که در سامانه ثبت نام کرده بودند بیمه بیکاری را پرداخت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بخش خبری 20:30 به موضوعات مختلفی همچون پرداخت بیمه بیکاری کرونا به جاماندگان و ویروس کرونا پرداخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شریعتمداری گفت: بیمه بیکاری افرادی که به علت شیوع بیماری کرونا بیکار شده اند و هنوز موفق به دریافت بیمه خود نشده اند، تا پایان همین ماه پرداخت می شود.
در حالی که اوایل شهریور ماه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اعلام کرده بود طرح ساماندهی سهام عدالت موسوم به جاماندگان، در نخستین جلسات علنی بعد از تعطیلات در دستور کار بهارستان قرار می گیرد اما اکنون بیش از یک ماه و نیم از این وعده گذشته و هنوز این طرح در نوبت بررسی قرار نگرفته است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دولت اصرار دارد سهام جدیدی برای تخصیص به جاماندگان سهام عدالت ندارد، از طرف دیگر سهام عرضه شده در قالب ETFهای دولتی مشابهت زیادی با سهام عدالت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کاروان خودرویی جاماندگان اربعین در شهر رشت جلوه های ویژه ای از عشق و ارادت خود را به خاندان اهل بیت(ع) به نمایش گذاشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۲    
در روز شهادت امام رضا(ع) که راه های مشهد الرضا بسته بوده مردم خود را به حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف(ع) رسانده تا ضمن عزاداری درد و دل های خود را به این امام زاده جلیل القدر برسانند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
آزادسازی سهام عدالت با هدف کمک به شش دهک درآمدی پایین صورت گرفت. اما حالا آمارها نشان می دهد در شش دهک درآمدی اول جامعه، 28 میلیون و 640 هزار نفر سهام عدالت نگرفته اند. اما این سهام به چه کسانی تعلق گرفته است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندارپیشوا از عدم برگزاری پیاده روی جاماندگان ارض طوس به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۴    
اقتصادی رکنا: طرح جاماندگان سهام عدالت، طرحی است که نمایندگان تازه وارد بهارستان آن را به جریان انداخته اند. طرحی که در صورت تصویب نهایی کسانی را که جزو 6 دهک کم درآمد جامعه هستند اما سهام عدالت دریافت نکرده اند، به آنچه نمایندگان مجلس یازدهم حق آنان می دانند، می رساند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۵    
تازه ترین اطلاعات منتشرشده از وضعیت پرداخت تسهیلات حمایتی به شاغلان و کسب وکارهای آسیب دیده از شیوع این بیماری، از قهر اجباری مشمولان با این تسهیلات حکایت دارد ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
به دنبال مصوبه ستاد مقابله با کرونا مبنی بر ثبت نام جدید برای پرداخت وام اجاره، متقاضیان تا روز 30مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند؛ در عین حال به نظر می رسد سرعت پرداخت ها که تا چند هفته قبل با کندی انجام می شد مقداری سرعت گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۵    
گروه استان ها نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیران باید به فساد حساس باشند، گفت: گشایش اقتصادی رئیس جمهور در واقع" چاه بزرگ" بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش بر این است دو میلیون نفر از جاماندگان ثبت نام دوره قبل، مشمول سهام عدالت شوند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۶    
زنجان- نماینده مردم ابهر و خرم دره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح جاماندگان سهام عدالت به مجلس در قالب طرح دو فوریتی ارائه شده است، گفت: با تایید مجلس شورای اسلامی دو میلیون جامانده سهام دریافت خواهند کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن شجاعی، نماینده مردم ابهر وخرم دره در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جاماندگان سهام عدالت به مجلس در قالب طرح دو فوریتی ارائه شده است تا با تایید مجلس شورای اسلامی 2میلیون جامانده سهام دریافت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل اجتماعی سازمان اوقاف گفت: بقاع متبرکه در دهه وقف، بسته های غذایی، هر یک به ارزش تقریبی 250 هزار تومان را بین خانواده های نیازمند توزیع می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
تسنیم : قرار است سهام 13 شرکت غیربورسی حاضر در سبد سهام عدالت در قالب هلدینگ شرکت های غیربورسی سروسامان داده شده و سهام آنها قابلیت دادوستد پیدا کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرادی گفت: پویش جاماندگان اربعین برای تهیه جهیزیه به نوعروسان نیازمند توسط بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر راه اندازی شده است .
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به نوسان در بازار سرمایه، سهام عدالت نیز که تا 20 میلیون تومان ارزش پیدا کرده بود، با کاهش 5 میلیون تومانی مواجه شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۱    
سرپرست فرمانداری دهاقان با اشاره به جاماندن تعدادی از دانش آموزان دهاقانی از تحصیل، از تشکیل کمیته های سه گانه برای حل مشکلات و جلوگیری از عقب ماندن دانش آموزان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم شِکوِه جاماندگان اربعین به همت هیئت انصار الشهدا شهرستان میبد در مصلای آیت الله اعرافی (ره) برگزار شد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۳۶    
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی آیین عزاداری کاروان جاماندگان ثارالله در سطح شهر برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۴    
دولت آبادی گفت: سومین سوگواره هنری اربعین در زمینه های فیلم و عکس، متون ادبی و بخش ویژه کودکان برگزار می شود.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گلستان 24؛ گزارش 2030 از طوفان توییتری اربعین با هشتگ #Arbaeen2020 و سایر هشتگ هایی که فضای مجازی را اربعینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فیلمی از مراسم عزاداری عاشقان حسینی در میدان حسن آباد شهر تهران را مشاهده می کنید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۸    
اربعین 1442 در تاریخ به یادگار ماند دوران تلخی که خیل عظیمی از جاماندگان پیاده روی اربعین در این ایام میهمان اشک و آه خود بودند و خاطرات سالیان گذشته را مرور می کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۰    
گروه استان ها- جوانان آتش به اختیاری که هر سال اربعین را در کربلا سپری می کنند امسال اربعین متفاوتی را تجربه کردند. آنها آستین همت بالا زدند تا با حضور در مناطق محروم در کمک به نیازمندان از مسئولان پیشی بگیرند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور موافقت خود را مبنی بر برگزاری مجدد آزمون عملی رشته علوم ورزشی و همچنین زمان و محل برگزاری این آزمون را برای جاماندگان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: نام نویسی از جاماندگان طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی ویژه پیش دبستانی ها از 20 مهرماه 1399 در این استان آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فیلمی از پیاده روی جاماندگان اربعین سیدالشهداء (ع) در مسیر حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) تا مسجد جمکران را مشاهده می کنید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۸    
دو رکعت نماز و دعا، به نیابت از ثبت نام کنندگان در صفحه زیارت نیابتی شبکه جهانی الکفیل، به جای خواهند آورد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۸    
جاماندگان اربعین امسال موکب ها را برای رفع محرومیت از شهر و دیار محل زندگی خود برپا کردند تا نوع دوستی و دستگیری از نیازمندان را که سنت حسنه ائمه اطهار(ع)است به معنای واقعی مشق کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۹    
پیاده روی 15 کیلومتری بسیجیان گردان امنیتی امام علی (علیه السلام) حوزه بسیج سردار شهید نوروزیان سپاه قائم شهر با عنوان جاماندگان اربعین برگزار شد.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
با اعلام نظر ستاد ملی مقابله با کرونا برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر این ویروس، باعث شد امسال شیوه های جدید در برپایی حسینیه ها و مکان های عزاداری را شاهد باشیم, از کوچه پس کوچه های شهر گرفته تا حسینیه های سیار ...