سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۰۰:۲۸Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خاموشی های برق»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- با توجه به افزایش مصرف برق و گاز در بخش خانگی و تجاری و محدودیت سوخت تحویلی به نیروگاه ها، خاموشی های برق در استان همچنان اعمال می شود.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران و بسیاری از شهرهایی بزرگ در هفته های گذشته در تاریکی طولانی مدت و متواتر فرورفت عده ای بر این باور هستند که نبود برق ناشی از استخراج رمز ارزها توسط دولت و یا از سوی برخی از افراد فعال در زمینه بیت کوین است ...
هادی بیگی نژاد با بیان اینکه از 2 سال آینده وارد فاز افت فشار گاز خواهیم شد ولی اوج آن در 3 تا 4 سال آتی است، گفت: وقتی نتوانیم سبد انرژی مان را در حوزه برق متنوع کنیم شاهد استمرار خاموشی های برق خواهیم بود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
این روزها که آلودگی هوا در ماراتن با کرونا ، سلامت شهروندان کلان شهرها را به شکل جدی تهدید می کند و موضوع استفاده از مازوت در نیروگاه ها به بحث روز تبدیل شده است و مدیران دستگاههای متولی برق و گاز در اظهارنظرهایی متفاوت توجیهاتی ارائه کرده اند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۹    
سخنگوی صنعت برق گفت: خط قرمز صنعت برق تامین برق خانه هاست/ دیگر خاموشی گسترده نخواهیم داشت. منبع: عطسه
هورگان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۷    
مدیر توزیع برق شهرستان خبر از آمدن خاموشی های برق به نی ریز داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 25 دی در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود، مشاهده می کنید.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وحید حاجی پور- خاموشی های برق که بدون اطلاع صورت گرفت، شرایط عجیبی را بر کشور تحمیل کرده است و نهاد های ذی ربط می گویند مشکل از نرسیدن سوخت به نیروگاه هاست ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۵۴    
مقایسه بین آمار مصرفی استخراج رمز ارز با میانگین کل مصرف برق کشور در دی ماه سال جاری بیانگر این نکته است که تنها 1.5 درصد از مصرف برق کشور به استخراج رمز ارز تعلق دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مقایسه بین آمار مصرفی استخراج رمز ارز با میانگین کل مصرف برق کشور در دی ماه سال جاری بیانگر این نکته است که تنها 1.5 درصد از مصرف برق کشور به استخراج رمز ارز تعلق دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سومین هفته آلوده تهران و چندین کلانشهر دیگر کشورمان در حالی به اواخر خود رسیده که از دیروز، طرح و تدبیری ویژه در دستور کار مسئولان قرار گرفته است؛ طرحی که برای بسیاری از ایرانیان یادآور دهه های قبل است که خاموشی برق ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۵    
بجنورد- ایرنا- گرم شدن هوا و بروز مشکل در تامین برق، شرکت توزیع نیروی برق را ناچار به قطع برق و خاموشی ها کرده اما این خاموشی ها پیامدهایی برای مردم داشته که موجب گلایه شهروندان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: خاموشی های برق مشترکان لرستانی نسبت به سایر استان ها بسیار کم و ناچیز است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۶۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری 20 سارق با اعتراف به 89فقره سرقت به ارزش بیش از 6میلیارد ریال در شهرستان ارومیه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۹    
فرماندار شیروان گفت: خاموشی های برق که اخیرا بیشتر شده نیاز به مدیریت صحیح و استفاده درست همگانی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: قطعی ناگهان و بدون اطلاع قبلی برق ، شهروندان را دچار مشکلات متعددی کرده و ضروری است که اداره برق در این زمینه جدول خاموشی ها را اطلاع رسانی کند.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از برنامه ریزی برای کاهش مصرف برق در استان از طریق کم کردن مصارف عمومی و دستگاه های اداری خبر داد و تصریح کرد که تعدیل نزدیک به 18 هزار لامپ از روشنایی معابر استان یکی از این موارد است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون بهره برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: خاموشی های برق که در چند روز گذشته در این استان اعمال شده است، تا کاهش مصرف انرژی گاز و برق ادامه خواهد داشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه استانداران براساس اولویت های خود درباره آلودگی هوا برنامه ریزی کنند، گفت: هر استان متناسب با شرایط و مقتضیات داخلی روش های متفاوتی را می تواند اعمال کند البته باید وزارت نفت، نیرو و محیط زیست برنامه های خود را ابلاغ کنند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور: ▫️ موضوع خاموشی برق در چندین استان به صورت موردی اتفاق افتاده است اما اگر ملاحظه نشود احتمال خاموشی برق زیاد است. ▫️ اگر سوخت مازوت مورد نیاز تامین نشود احتمال خاموشی وجود دارد. ▫️ تصمیم گیری در مورد تعطیلی پایتخت به عهده کارگروهی است که قانون هوای پاک مشخص می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر کشور با تاکید بر لزوم مدیریت مصرف انرژی، تاکید کرد: موضوع خاموشی برق در چندین استان به صورت موردی اتفاق افتاده است اما اگر ملاحظه نشود احتمال خاموشی برق زیاد است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مهندس امیدعلی مرآتی با اشاره به وضعیت کرونا در جامعه اظهار کرد: برودت هوا و سرمای زمستانی باعث افزایش مصرف گاز در کشور شده است که برای جلوگیری از ایجاد اختلال در تامین برق کشور و به تبع آن کاهش مصرف سوخت نیروگاه های کشور، نیاز به همکاری مردم همچون سال های گذشته داریم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۰    
مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از راه اندازی سیستم پاسخگویی صوتی تعاملی در دیسپاچینگ یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان فارس گفت: برای کاهش زمان خاموشی های برق در زمان وقوع حوادث پیش بینی نشده، 868 رله وصل مجدد بر روی خطوط انتقال برق در استان های فارس و بوشهر راه اندازی و فعال شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از لزوم همکاری و همیاری مشترکان در روزهای سرد سال به منظور جلوگیری از خاموشی های برق خبر داد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در زمان حادث شدن بحران های جوی و بروز خاموشی های برق یکی از مشکلات احتمالی حجم بالای تماس های مردمی با مراکز فوریت های برق 121 و سخت تر شدن امکان برقراری ارتباط از سوی مردم است که با راه اندازی اپلیکیشن برق من این مشکل بصورت اساسی حل خواهد شد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
در زمان حادث شدن بحران های جوی و بروز خاموشی های برق یکی از مشکلات احتمالی حجم بالای تماس های مردمی با مراکز فوریت های برق 121 و سخت تر شدن امکان برقراری ارتباط از سوی مردم است که با راه اندازی اپلیکیشن برق من این مشکل بصورت اساسی حل خواهد شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۴    
ساری- سپری، مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به وقوع تندباد دو روز قبل و خسارت به شبکه برق گفت: تمامی خاموشی های برق استان رفع شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهریار یا اشاره به آمادگی فرمانداری و مجموعه اداری شهرستان برای همکاری در نگهداری از تاسیسات توزیع برق در صورت وجود یک برنامه مدون از سوی شرکت توزیع برق استان تهران، گفت: کاهش اختلاف میان شهرستان های غرب تهران از جمله شهریار با شهر تهران در خصوص خاموشی های برق یکی از مطالبات جدی ماست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر خدمات فنی شبکه شرکت توزیع نیروی برق شیراز اعلام کرد که طی بیش از هفت سال، 1470 برنامه تعمیرات گروهی شبکه اجرا شده و میزان خاموشی های برق به یک چهارم حجم سال 90 کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۰۰    
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: خاموشی های برق در چهار ماه اول امسال، با حفظ پایداری شبکه و استفاده از فناروی های نوین در نگهداری و کنترل سامانه، نسبت به مدت مشابه پارسال 31 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۵    
گروه استان ها- با این که استان زنجان به عنوان قطب برق و آی تی در کشور مطرح است اما هنوز در تامین برق مورد نیاز خود استان به خودکفایی نرسیده است، دو ماه است که روستا های استان به نوبت روزانه دو ساعت متحمل خاموشی اجباری می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: با خنک شدن هوا مشکل خاموشی های اجباری ناشی از اوج مصرف در این استان برطرف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: باید حساسیت ها را به درستی در جامعه ایجاد و مدیریت مصرف انرژی را به خود مردم واگذار کنیم در این صورت موفق خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان گفت:سامانه اطلاع رسانی خاموشی های با نام سام راه اندازی شد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عباس ناصری، هنرمند بین المللی کارتون خراسان شمالی با پیوستن به کمپین "به وقت روشنایی" اطلاع رسانی و آموزش را از ضرورت های فرهنگ سازی در جامعه عنوان کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۱۰    
به گزارش خبرگزاری کُردپرس، براساس اعلام خالد جعفری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه استانداری، ساعات پایان کار تمامی ادارات به جز مراکز بهداشتی و درمانی و دستگاه های خدمات رسان و واحدهایی که به تشخیص مدیر مربوطه نیاز به حضور کارکنان می باشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دزفول- رئیس عملیات برق دزفول گفت: بخش قابل توجهی از خاموشی های ناخواسته در هفته اخیر در شهرستان دزفول ناشی از وقوع حوادث غیرمترقبه و بار زیاد شبکه بوده است.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۷    
منظور از خاموشی بی برنامه و با برنامه چیست؟ به گزارش پایگاه خبری هرازنیوز ، به اطلاع همشهریان عزیز می رساند که بطور کلی خاموشی های برق به دو دسته بی برنامه و بابرنامه تقسیم بندی می شوند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - روابط عمومی اداره برق شهرستان گناوه اعلام کرد: خاموشی های اعمال شده اوایل روز پنجشنبه در برخی محلات این بندر مربوط به تعمیرات ایستگاه های فوق توزیع شماره 2 گناوه واقع در جاده کمربندی سیدرضا بود و دلایل و مطالب غیر صحت ندارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - هرساله با شروع تابستان و استفاده از کولر دستگاه های خنک کننده به ویژه در مناطق گرمسیر کشور نگرانی ها درباره خاموشی افزایش می یابد، این شرایط موضوع استفاده برق رمزارزها رسمی و غیررسمی را برجسته می کند اگرچه به اعتقاد کارشناسان مصرف برق رمز ارزها حدود 1 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۶:۴۱    
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی بابیان اینکه شبکه توزیع نیروی برق استان به پایداری رسیده است گفت: خاموشی های برق در آذربایجان شرقی را به حداقل رسانده ایم.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: طرح های پیک سایی و مدیریت مصرف برق را طراحی کرده ایم که به پیک 60 هزار مگاواتی نرسیم و امیدواریم با کمک مردم، بتوانیم پیک برق تابستان امسال را مدیریت کنیم.
پاون   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: با اجرای پروژه های زیرساختی و عملیاتی در سطح شبکه، میزان خاموشی های برق در کلان شهر اهواز به ازای هر مشترک در سال، 32 درصد کاهش یافته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: همراهی مردم از اعمال خاموشی های برق جلوگیری می کند. تاریخ انتشار: 13:11 - 05 تیر 1399 - کد خبر: 632102
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر برق جیرفت گفت: به علت سوختن کابل های خط انتقال ورودی جیرفت از سمت شمال استان از امروز مجبور به خاموشی های برق روستاها، مرکز شهر و محله های جیرفت شدیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نرم افزار سام به منظور اطلاع مردم از خاموشی های برق، امروز در قم رونمایی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۲    
زنجان - مدیرعامل توزیع برق زنجان گفت: خاموشی های برق در استان از یک دقیقه و 18 ثانیه به کمتر از یک دقیقه به ازای هر مشترک در روز کاهش یافته است.
نیروگاهیان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اعمال خاموشی های اضطراری در کشور صادرات برق عامل مکانیزیم خاموشی های برق در زمستان شبکه برق در مسیر خاموشی/هشدار زمستانی قطع برق به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل ازگزارش بولتن نیوز، مالک شریعتی ...